PDA

Zobacz pełną wersję : 4H Banker Buster



Dmokkaris
10-01-2009 11:59, 11:59
Wpis handlowy
pierwszy pasek 4H zamknięcia tygodnia, dodaj 50 pipsów, aby ustawić pole wyłamania wysoko, odejmij 50 pipsów, aby ustawić niski poziom pola. Jeśli transakcja zamknie się, zamknij ten pasek, dodaj 50 pipsów, aby ustawić nowe pole rozpadu, odejmij 50 pipsów, aby ustawić nowe pole rozpadu. Kontynuuj do piątku.


Warunki wjazdu
Warunek 1 Zestaw reguł: podążaj za MA # 8217; s; Ustaw stoper zgodnie z MA

Zlecenie kupna: Jeśli zlecenie kupna jest uruchomione, a czerwony MA jest poniżej 20 pipsów od wejścia, ustaw stoploss na czerwoną MA.

Sprzedaj rozkaz: Jeśli zlecenie sprzedaży zostanie uruchomione, a czerwony MA jest powyżej 20 pipsów od wejścia, ustaw stoploss na czerwony MA.


Warunek 2 Zestaw reguł: ustaw końcowy stop

Kupuj rozkaz: Jeśli zlecenie kupna jest uruchomione, a Czerwony MA wynosi 20 pipsów lub więcej od wejścia, ustaw stop trailingu na 50% -75% strefy Breakout. % To twoja osobista preferencja ryzyka, ale nigdy więcej niż 75%, w przeciwnym razie # 8217; nie ma sensu redukować 100% stoploss.

Sprzedaj zlecenie: Jeśli zlecenie sprzedaży zostanie uruchomione, a Res MA wynosi 20 pipsów lub mniej od wejścia, ustaw trailing stop na 50-75% (przyczyny tego znajdziesz w zamówieniu kupna) Breakout Zone.


Zasady Kiedy gra jest w grze

Po uruchomieniu handlu i ustaleniu, jakiego warunku musisz przestrzegać.


Warunek 1:

Zlecenie kupna: Więc Twoja transakcja została uruchomiona, a Stoploss jest ustawiony na Czerwony MA. Zaktualizuj stoploss na otworze każdego nowego paska, aby dopasować pozycję Red MA. Ponieważ działa to jak ręczny trailing stop, jeśli czerwony MA powraca, nie aktualizuj go, dopóki czerwony MA nie wróci ponownie i nie przejdzie przez ostatnią najwyższą pozycję, na którą ustawiono stoploss.

Gdy stop loss jest równy Break Even lub większy, ustaw stop loss na Break Even.

Gdy czarny MA przejdzie przez punkt przerwania, dostosuj stoploss, aby podążał za czarnym MA. Ponieważ działa to jak ręczny trailing stop, jeśli czarny MA powraca, nie aktualizuj go, dopóki czarny MA nie wróci ponownie i nie przejdzie przez ostatnią najwyższą pozycję, do której stopl został ustawiony.


Zlecenie sprzedaży: Twoja transakcja została uruchomiona, a Stoploss jest ustawiony na Czerwony MA. Zaktualizuj stoploss na otworze każdego nowego paska, aby dopasować pozycję Red MA. Ponieważ działa to jak ręczny trailing stop, jeśli czerwony MA powraca, nie aktualizuj go, dopóki czerwony MA nie wróci ponownie i nie przejdzie przez ostatnią najwyższą pozycję, na którą ustawiono stoploss.

Gdy stop loss jest równy Break Even lub większy, ustaw stop loss na Break Even.

Gdy czarny MA przejdzie przez punkt przerwania, dostosuj stoploss, aby podążał za czarnym MA. Ponieważ działa to jak ręczny trailing stop, jeśli czarny MA powraca, nie aktualizuj go, dopóki czarny MA nie wróci ponownie i nie przejdzie przez ostatnią najwyższą pozycję, do której stopl został ustawiony.


Warunek 2:

Zlecenie kupna: Twoja transakcja została uruchomiona, a Stop Loss jest ustawiony jako Trailing Stop. Śledź, gdzie Czerwony CZŁOWIEK jest zablokowany, podczas gdy tylny przystanek znajduje się w polu wyłamania.

Jeśli trailing stop przecina Red MA przed osiągnięciem Break Even, dostosuj Stoploss do Red MA i postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Kup zasady od Red MA on.

Jeśli trailing stop osiągnie Break Even przed przekroczeniem Red MA i po przekroczeniu Black MA, ustaw Stoploss na Break Even, postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Buy Rules from Break Even on.

Jeśli trailing Stop dotrze do Break Even przed przekroczeniem Red MA i przed przekroczeniem Black MA, zatrzymaj trailing stop, po przekroczeniu Black MA dostosuj stoploss do Black MA i wykonaj warunek 1 Buy Rules from Black MA on.


Zlecenie sprzedaży: Twoja transakcja została uruchomiona, a Stop Loss jest ustawiony jako Trailing Stop. Śledź, gdzie Czerwony CZŁOWIEK jest zablokowany, podczas gdy tylny przystanek znajduje się w polu wyłamania.

Jeśli trailing stop przecina Red MA przed osiągnięciem Break Even, dostosuj Stoploss do Red MA i postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Zasady sprzedaży od Red MA on.

Jeśli trailing stop dotrze do Break Even przed przekroczeniem Red MA i po przekroczeniu Black MA, ustaw Stoploss na Break Even, postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Sell Rules from Break Even on.

Jeśli trailing Stop dotrze do Break Even przed przekroczeniem Red MA i przed przekroczeniem Black MA, zatrzymaj trailing stop, po przekroczeniu Black MA dostosuj stoploss do Black MA i postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Sell Rules from Black MA on.


Na wszystkie warunki !!!!

Jeśli Twoje zamówienia nie zostały wstrzymane do końca tygodnia, zamknij wszystkie zamówienia przed zamknięciem rynku.


Zamknij 1/2 pozycji


Zalecam zamknięcie połowy pozycji, gdy osiągnie ona zysk w 100% Breakout Box, a druga połowa uruchomi kurs # 8217;

VicpkrLee
11-10-2021 04:00, 04:00
Stworzyłem nowy wątek związany z tą modyfikacją.
Pharoah. . . powodzenia w nowym wątku. . . Wezmę go na jazdę próbną.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.pngCzy zamykasz stary wątek, czy też pozostanie on aktywny?

Barpklo
11-10-2021 05:21, 05:21
Patrzyłem tylko na 50-50 w pierwszej 4-godzinnej świecy dla pary EURJPY i myślę, że z niektórymi zasadami średniej kroczącej, staje się bardziej zgodny niż musi być. - Chociaż podniesienie stoplossa do złamania nawet na 100 pipsów zysku, a zamknięcie wszystkich transakcji w piątek każdego tygodnia może faktycznie spowodować utratę niektórych pipsów, które twój system mógłby ewentualnie zaoszczędzić! - Zwrócę teraz uwagę
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.png. miła robota ... Niektóre informacje, które znalazłem na tych forach, są naprawdę niesamowite ...

Dmokkaris
11-10-2021 06:42, 06:42
Patrzyłem tylko na 50-50 w pierwszej 4-godzinnej świecy dla pary EURJPY i myślę, że z niektórymi zasadami średniej kroczącej, staje się bardziej zgodny niż musi być. - Chociaż podniesienie stoplossa do złamania nawet na 100 pipsów zysku, a zamknięcie wszystkich transakcji w piątek każdego tygodnia może faktycznie spowodować utratę niektórych pipsów, które twój system mógłby ewentualnie zaoszczędzić! - Zwrócę teraz uwagę
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.png. miła robota ... Niektóre informacje, które znalazłem na tych forach, są naprawdę niesamowite ...
Powodem takeprofit 100 pipsów za połowę zamówienia jest to, że zwykle SL wynosi 100 pipsów lub mniej, co oznacza, że ​​musi trafić tylko 100 pipsów, aby upewnić się, że cały handel nie idzie w negatywnym kierunku. Jedynym sposobem na zamknięcie transakcji w piątek jest fakt, że handel został otwarty do piątku (nie został zatrzymany przez BlackMA), co oznacza, że ​​mój system już zdobył najwięcej pipsów. Rynek wciąż żyje, tylko dlatego, że nie możemy uzyskać do niego dostępu, nie oznacza to, że nic nie robi. Pozostawienie otwartego handlu w weekend może sprawić, że twój tydzień był bezwartościowy. A z moimi systemami, im bardziej się spełniają, tym więcej z nich zrobisz ... to mniejsze zło, zrób więcej? lub mniej? Muszę dodać, że w tych obrazach jedynymi indywiduami i liniami, które powinny się zajmować, są zielone kropkowane MA, żółte kropkowane MA i twarde żółte linie. Wszystko inne nie jest niezbędne dla tego systemu. (inne linie przerywane to punkty TP)

Barpklo
11-10-2021 08:02, 08:02
Powodem takeprofit 100 pipsów za połowę zamówienia jest to, że zwykle SL wynosi 100 pipsów lub mniej, co oznacza, że ​​musi trafić tylko 100 pipsów, aby upewnić się, że cały handel nie idzie w negatywnym kierunku. Jedynym sposobem na zamknięcie transakcji w piątek jest fakt, że handel został otwarty do piątku (nie został zatrzymany przez BlackMA), co oznacza, że ​​mój system już zdobył najwięcej pipsów. Rynek wciąż żyje, tylko dlatego, że nie możemy uzyskać do niego dostępu, nie oznacza to, że nic nie robi. Pozostawienie otwartego handlu w weekend może sprawić, że tak ...
Bardzo dobrze. Po prostu wykonałem test gołych kości na GPBJPY z powrotem do 4-19 i nie użyłem żadnych średnich ruchomych i przesunąłem SL o 100 pipsów przy każdym znaku zysku 100% pola breakout. miał tylko dwóch dobrych zwycięzców, 4-19 i 8-16. Będę teraz dodawał twoje dodatkowe indiory i spróbował ponownie później. (Również w moim teście robiłem tylko JEDEN HANDEL za słaby, więc nie było ponownego wejścia do gry po świecach w następną niedzielę)

Dmokkaris
11-10-2021 09:23, 09:23
Bardzo dobrze. Po prostu wykonałem test gołych kości na GPBJPY z powrotem do 4-19 i nie użyłem żadnych średnich ruchomych i przesunąłem SL o 100 pipsów przy każdym znaku zysku 100% pola breakout. miał tylko dwóch dobrych zwycięzców, 4-19 i 8-16. Będę teraz dodawał twoje dodatkowe indiory i spróbował ponownie później. (Również w moim teście robiłem tylko JEDEN HANDEL za słaby, więc nie było ponownego wejścia do gry po świecach w następną niedzielę)
Tak, ten system wymaga, aby kiedy handel zamknął się z zyskiem, pudełko jest przenoszone na koniec paska, w którym zamknięto handel, w tym miejscu wchodzi wiele wpisów. I, jak już powiedziałem, nie jestem pewien, czy bardziej korzystne jest dostosowanie pola boxu, gdy transakcja kończy się ą (cena jest nadal w polu) lub czy bardziej korzystne jest dostosowanie pola do dokładnie 50 pipsów powyżej i 50 wyskakuje poniżej ceny przy końcu świecy. Ponadto rozsądne może być ustawienie czerwonego MA na przesunięcie 1 zamiast przesunięcia 2, co spowoduje szybsze zatrzymanie stopu. Będę robił obszerne testy w późniejszym terminie. Dzisiaj jest dzień rodzinny
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.pngChciałbym też dodać, że tak, ten system jest bardziej zgodny z oryginalnym systemem, z którego pochodzi. Jednak jest co najmniej 3 razy bardziej opłacalny, jeśli nie więcej. I ma potencjał zysku dla wszystkich tych super systemów, które mylą naukowca rakietowego. To najlepsze z obu światów, potencjalnie jeden z najwyższych współczynników zysku, z potencjalnie jedną z najmniejszych wypłat, z dość prostymi wytycznymi. Nie wiem o nikim innym, ale nie widzę 25-stronicowego dokumentu słownego wyjaśniającego cokolwiek ...

agaszyole
11-10-2021 10:44, 10:44
Czy możesz wyjaśnić więcej szczegółów na temat pierwszego paska 4H w tygodniu, czy to oznacza, że ​​handlujemy na pierwszym pasku 4H piątku, prawda? Dlaczego wybrałeś spokojny dzień na wejście? dzięki za wymianę akcji
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.png---------
http://forexinterval.blogspot.com/2009/09/moving-average-indiors.html

Dmokkaris
11-10-2021 12:05, 12:05
Nie, mam na myśli, gdy pierwszy pasek 4H tygodnia jest tworzony (zamyka się), aby rozpocząć nowy pasek. Nie polecam handlu w piątek, a nigdy nie, z żadnym z moich systemów.


https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.png---------
http://forexinterval.blogspot.com/2009/09/moving-average-indiors.html
Czy możesz wyjaśnić więcej szczegółów na temat pierwszego paska 4H w tygodniu, czy to oznacza, że ​​handlujemy na pierwszym pasku 4H piątku, prawda? Dlaczego wybrałeś spokojny dzień na wejście? dzięki za wymianę akcji
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.png---------
http://forexinterval.blogspot.com/2009/09/moving-average-indiors.html

agokey1179
11-10-2021 13:25, 13:25
Ten system staje się coraz bardziej zgodny bez powodu. Rzeczywisty egy, że większość profesjonalnych traderów jest wariacją na temat przełamania zmienności First Strike, weź poniedziałkowy otwarty cennik OCO kupsprzedaj stop 50 pipsów z otwartej pozycji za pomocą 60 pip SL i pozwól mu działać! To wszystko, czego potrzebujesz do tygodniowego otwarcia zmienności. Wszystkie te systemy próbują odpowiedzieć. Idź przeczytać First Strike. Zobaczysz, że ma odpowiednią krzywą oczekiwania. Ta metoda może, ale nie musi, ale jest zbyt skomplikowana dla systemu ORB.

Dmokkaris
11-10-2021 14:46, 14:46
Ten system staje się coraz bardziej zgodny bez powodu. Rzeczywisty egy, że większość profesjonalnych traderów jest wariacją na temat przełamania zmienności First Strike, weź poniedziałkowy otwarty cennik OCO kupsprzedaj stop 50 pipsów z otwartej pozycji za pomocą 60 pip SL i pozwól mu działać! To wszystko, czego potrzebujesz do tygodniowego otwarcia zmienności. Wszystkie te systemy próbują odpowiedzieć. Idź przeczytać First Strike. Zobaczysz, że ma odpowiednią krzywą oczekiwania. Ta metoda może, ale nie musi, ale jest zbyt skomplikowana dla systemu ORB.
lub ... Może, jeśli nie czujesz, że system jest tego wart, lub żebyś się spełnił, zawsze możesz ... po prostu pójść. Ten system jest coraz lepszy, więc jest powód, dla którego jest nieco zwiększony. I nigdy nie powiedziałem, że to był system ORB, to system breakoutowy, nie wszystkie systemy breakoutowe muszą być ORB. A jeśli się nie mylę, NFA usunęło OCO razem ... więc to nie jest możliwe. FXCM twierdził, że ma nowy system OCO, który jest zgodny z zasadami NFA, jednak to było w lipcu, w następnym miesiącu, zamówienia OCO zostały zakazane. Jeśli te informacje są nieprawidłowe, rzuć trochę światła. Jako inwestor z wykształceniem najprawdopodobniej znasz nowe regulacje NFA, które nadal pozbawiają Cię przewagi handlowej. Jak wiemy od 1 sierpnia 2009 r., Nowe orzeczenie FIFO w sprawie NFA # 8217 odebrało wszystkim brokerom z USA możliwość składania podstawowych zleceń, które musisz mieć jako przedsiębiorcy. Handel jest dość trudną grą, a żeby być opłacalnym, musisz chwycić absolutnie każdą możliwą przewagę. Możesz teraz doświadczyć braku przewagi Metatradera, takiej jak: -Nie więcej zamówień OCO (Jeden anuluje inne dla tradera, który lubi przebywać na rynku lub używa zleceń do przechwytywania rynku) -Nie więcej zleceń Stop Loss (Aby ograniczyć y lub ryzyko w danej transakcji) -Nie więcej zleceń z limitem (aby wyjść z pozycji, gdy trafiony jest cel)

Pagtasaga
11-10-2021 16:07, 16:07
Cześć pharoah, w twoim przykładzie zdjęcia na początek tego tygodnia, kilka pytań. za. czy twoje czarne (niebieskie) ma nie takie same ustawienia, jak w innym wątku? Mam2 shift2 na czerwony, ma2 shift5 na niebieski, ale nie pasuje do twojego. b. jak poradziłeś sobie ze stoplossem po przejściu na próg rentowności w pierwszym handlu tygodnia? Wygląda na to, że trailing stop 50% (lub 50 pipsów) zostałby trafiony w drugiej połowie gdzieś w okolicach Breakeven. Jeśli używasz 75% trailing (lub 75 pipsów) wygląda na to, że byłeś w tym dłużej. Ponieważ czerwona ma jest tak wysoko nad wejściem i przekroczeniem progu, kiedy przenosisz ją po przeniesieniu na próg? Ten wydaje mi się mylący, ponieważ zazwyczaj ceny są za długie, więc jak dokładnie podążałeś za ceną w tym? Dzięki!

Dmokkaris
11-10-2021 17:28, 17:28
Cześć pharoah, w twoim przykładzie zdjęcia na początek tego tygodnia, kilka pytań. za. czy twoje czarne (niebieskie) ma nie takie same ustawienia, jak w innym wątku? ...
O. Jedynymi MA, jak wskazałem w poprzednim poście, którymi powinieneś się zająć w bezpośrednim związku z tym systemem, są kropkowane MA, które są identyczne (zielone i żółte kropkowane), wszystkie stałe MA można zlekceważyć, uważam, że PiPsAddict ma swoje powody, aby z nich korzystać, ale dla tego systemu nie są one obowiązkowe. B. Podczas pierwszego handlu w tym tygodniu, nie jestem pewien, do czego PiPsAddict ustawił swój stoploss, jest to jedna z rzeczy, które są obecnie badane, aby określić najbardziej długoterminowe ustawienie optymalne. Ale muszę zauważyć, że na tym konkretnym takcie, trailing stop nie byłby w BE (miałby 50%). Ponieważ świeca jest zielona, ​​sugeruje to, że niska została utworzona przed wysoką. Sugeruje to, że końcowy przystanek 65-75% byłby bardzo łatwy do opanowania. Podejrzewam, że w następnym barze zamknęłoby się. Po raz kolejny, po wykryciu bardziej szczegółowych odkryć, zostaną one opublikowane i zaktualizowane w pierwszym poście, dzięki czemu wszyscy nie będą musieli przedzierać się przez mnóstwo postów, aby znaleźć informacje, które muszą być aktualizowane.

agokey1179
11-10-2021 18:48, 18:48
lub ... Może, jeśli nie czujesz, że system jest tego wart, lub żebyś się spełnił, zawsze możesz ... po prostu pójść. Ten system jest coraz lepszy, więc jest powód, dla którego jest nieco zwiększony. I nigdy nie powiedziałem, że to był system ORB, to system breakoutowy, nie wszystkie systemy breakoutowe muszą być ORB. A jeśli się nie mylę, NFA usunęło OCO razem ... więc to nie jest możliwe. FXCM twierdził, że miał nowy system OCO, który był zgodny z zasadami NFA, jednak to było w lipcu, w następnym miesiącu, zamówienia OCO ...
Połącz się, po prostu wróć i wizualnie przetestuj ten system i zobacz, które tygodnie zadziałały. Te same tygodnie, w których działało ORB. Dzieje się tak z powodu ORB, tylko dlatego, że nazywasz to czymś innym i używasz nieco innej metody, nie zmienia to przyczyny działania. Nie próbuję cię zniechęcić ani niczego. Ale oryginalna metoda Aces, którą właśnie wziął i przetestował bez próby określenia, dlaczego tak naprawdę działa. Przez cały czas trzymałem usta zamknięte, ponieważ pierwszy słupek H4 tygodnia dla większości par będzie taki sam jak OR, ale teraz widzę, jak ludzie modyfikują system mocno Muszę coś powiedzieć. Powiem ci teraz: nie pokonasz oczekiwań prostego ORB, próbując filtrować za pomocą MA lub czegokolwiek.

Dmokkaris
11-10-2021 20:09, 20:09
Połącz się, po prostu wróć i wizualnie przetestuj ten system i zobacz, które tygodnie zadziałały. Te same tygodnie, w których działało ORB. Dzieje się tak z powodu ORB, tylko dlatego, że nazywasz to czymś innym i używasz nieco innej metody, nie zmienia to przyczyny działania. Nie próbuję cię zniechęcić ani niczego. Ale oryginalna metoda Aces, którą właśnie wziął i przetestował bez próby określenia, dlaczego tak naprawdę działa. Przez cały czas trzymałem usta zamknięte, ponieważ pierwszy słupek H4 tygodnia dla większości par będzie taki sam jak OR, ale teraz widzę ludzi modyfikujących ...
A to twoja opinia i twoje powitanie. Tak, opiera się na ORB i dlatego ma potencjał, który ma system ORB. Ale szczerze mówiąc, kim jesteś, by powiedzieć, Ale oryginalna metoda Aces, którą właśnie wziął i przetestował, nie próbując zrozumieć, dlaczego tak naprawdę działa. Przez cały czas trzymałem usta zamknięte, ponieważ pierwszy słupek H4 tygodnia dla większości par będzie taki sam jak OR, ale teraz widzę, jak ludzie modyfikują system mocno Muszę coś powiedzieć. Nie wiedząc nic o mnie, ani MIESIĘCY i MIESIĘCY, które spędziłem na badaniu mojego systemu Smartstop. Co sugeruje, że być może ... może JA zbadałem, dlaczego system Ace działa tak, jak działa. I może ... tylko może dzięki tym badaniom dowiedziałem się, dlaczego czasami nie działa ... I nie znoszę ci mówić budy .... nie jesteś w JAKIEJKOLWIEK pozycji autorytetu, by powiedzieć, że trzymałem usta zamknij się do teraz ... Czy jesteś policjantem? Zbadam moje dane bardzo dokładnie, przeczytałeś post i założyłeś. Trzymaj usta zamknięte, proszę ... to uratuje mnie od słuchania twoich fałszywych oskarżeń. I tak, obrażałem się na to, co powiedziałeś, przepraszam, ale nie potrzebuję miesięcy ciężkiej pracy, którą wkładam w pomoc wszystkim tutaj (i mam na myśli wszystkich, mój system smartstop jest tak konfigurowalny, że można go dostosować cokolwiek), żeby mnie oderwać, ponieważ mówisz, że wziąłeś system bez wiedzy, jak to działa. I nie, nie powstrzymam cię przed publikowaniem w tym wątku. Ale z szacunku zachowaj swoje osobiste opinie na temat moich metod testowania dla siebie ... mile widziane jest coś konstruktywnego i produktywnego. I tak wszyscy wiedzą, że ten system ma to dla wyników z tego tygodnia. 100 265 -70 -70 100 Z wciąż otwartą połową pozycji.

HadegDrak
11-10-2021 21:30, 21:30
Pharoah, dziękuję za wyniki handlu w tym tygodniu. Jak opłacalne było to podejście w przeszłości? Dzięki
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.png

Dmokkaris
11-10-2021 22:51, 22:51
, Dziękuję za wyniki handlowe w tym tygodniu. Jak opłacalne było to podejście w przeszłości? Dzięki
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.pngCóż, szczerze mówiąc, nie ma ogromnej ilości danych z tyłu tego systemu. Ale biorąc pod uwagę 5 tygodni zasięgu i masywną skrzynkę w tym tygodniu, i sugestię zmniejszenia pudełka do 50 pipsów zamknięcie pierwszego paska 4H dla wysokości i 50 pipsów - zamknięcie pierwszego paska 4H. Przeprowadzanie tego poprzez testowanie backtestingowe (nie odnotowując rzeczywistych cen handlowych i zysków), tylko notowania pozycji, w których handel zatrzymałby się z zyskiem, oraz odnotowywanie i tego, jak dostosowanie pola do tego punktu pozwoliło na odwrócenie całego trendu w tym tygodniu , które pozwoliłyby na przechwycenie całego ruchu, zanim handel został zamknięty, a skrzynka skorygowana, a następnie nastąpiłoby kolejne odwrócenie i nastąpi powrót do najwyższegonajniższego poziomunajniższego tygodnia, przechwytując dużą część tego ruch, utrzymując niskie y, jak mój SmartStop dodany do oryginalnego systemu. Wizualnie wygląda to zdumiewająco i dlatego go udostępniłem. Nadal istnieje wiele badań nad tym konkretnym systemem, który określi najbardziej opłacalną metodę. Badania takie jak: - Dopasowywanie obramowania pudełka do końca świecy, która zamyka handel ą (podczas gdy cena nadal znajdowała się w oryginalnym pudełku, ale więcej na stronie wyższejniższej). - Dostosowywanie pola do punktów TP w miarę ich osiągania (co 100 pipsów) Nie spowoduje to otwarcia handlu, ale utrzyma pudełko w ruchu wraz z akcją ceny pozwalającą na ciągłe wypryski. - Ustawienia Smartstop, aby określić najlepsze możliwe ustawienia MA, aby dostroić wyjście. Ten system jest zdecydowanie WIP i powinien być sprzedawany tylko na kontach demo, ponieważ będą wprowadzane zmiany w systemie. Ale cały system, taki jak BoxTrail i SmartStop, który nazywam systemami wejścia i wyjścia używanymi do tego egy, pozostanie, tylko ustawienia i dokładne dane do BoxTrail zostaną dostosowane.

HadegDrak
11-11-2021 00:12, 00:12
Pochwalam twoją pomysłowość ... to utrzyma moje zainteresowanie cotygodniowym obrotem 4H.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.png

Dmokkaris
11-11-2021 01:32, 01:32
Pochwalam twoją pomysłowość ... to utrzyma moje zainteresowanie cotygodniowym obrotem 4H.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198364.pngDzięki, ale muszę przyznać, że Yonnie, ten, który co tydzień sugerował rozmiar pudełka 100 pipsów, po prostu z tym uciekłem. Wierzę, że ta metoda pozwoli nam umieścić skrzynie na najwyższym poziomie w tygodniu dystansowym, przechwycić całą kroplę, a następnie ponownie na najniższym najniższym poziomie w tym samym tygodniu dystansowym, co pozwoli nam cofnąć się, daje nam więcej pracy.

wva
11-11-2021 02:53, 02:53
Cóż, szczerze mówiąc, nie ma ogromnej ilości danych z tyłu tego systemu. ... - Dostosowywanie pola do punktów TP w miarę ich osiągania (co 100 pipsów) Nie spowoduje to otwarcia handlu, ale utrzyma pudełko w ruchu wraz z akcją ceny pozwalającą na ciągłe wypryski.
To bardzo przypomina system, którego używam. Jest to jednak dalej modyfikowane, aby dostroić rozszerzający się TP - trochę jak końcowy SL, ale rozszerzony o zmienną kwotę. Po prostu dostosowując się do punktów TP co 100 pipsów, nie ma odczucia w systemie (innym niż w kieszeni
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198365.png). Dostosowując pole do słupków 4H, można poczuć się nieco lepiej, ponieważ słupki 4H często wspierają poziomy oporu. Nawet jeśli nie wszyscy 4H bary zaczynają kończyć się w tych samych godzinach. Ma to tendencję do ustawiania pudła na lepszą pozycję na następny oddech na rynku. Twoje zdrowie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198365.png

Dmokkaris
11-11-2021 04:14, 04:14
Wyniki w tym tygodniu, dzięki PiPsAddict. Oto ostateczne liczby na tydzień: 1/2 pozycji zamknięta przy TP1 = 100 pipsów 1/2 pozycji zamknięta przy SmartStop = 265 pipsów 1/2 pozycji zamknięta przy SL = -70 pipsów 1/2 pozycji zamknięta przy SL = -70 pipsów 1/2 pozycji zamkniętych przy TP1 = 100 pipsów 1/2 pozycji zamkniętych przy zmodyfikowanym SmartStopie (z powodu NFP) = 24 pipsy Suma za tydzień = 349 pipsów Handel powinien być teraz uważany za zrobiony za tydzień. życzę miłego weekendu, a do zobaczenia w przyszłym tygodniu (na pewno też w weekend)

garitagpa
11-11-2021 05:35, 05:35
dostałem ładną 3; 1 R; R na GbpJpy, ale zamknąłem wszystko, chociaż mam pewne zalety. Silny opór tam jeszcze 30 pipsów. Próbowałem handlować również kablem, ale handluję ręcznie i wszystko zaczyna się brudzić. myślę, że jedna para jest więcej niż wystarczająca. Ale oba są w porządku, jeśli chodzi o wyrwanie się. Od poniedziałku jestem tylko GJ.

Dmokkaris
11-11-2021 06:55, 06:55
dostałem ładną 3; 1 R; R na GbpJpy, ale zamknąłem wszystko, chociaż mam pewne zalety. Silny opór tam jeszcze 30 pipsów. Próbowałem handlować również kablem, ale handluję ręcznie i wszystko zaczyna się brudzić. myślę, że jedna para jest więcej niż wystarczająca. Ale oba są w porządku, jeśli chodzi o wyrwanie się. Od poniedziałku jestem tylko GJ.
Tak, dopóki EA nie będzie gotowa do handlu tym systemem do pełnego potencjału, zalecałbym skupienie się tylko na jednej parze, głównie na parze GBPJPY i na kontach demo lol.

garitagpa
11-11-2021 08:16, 08:16
Wiesz o co mi chodzi ... Nie możesz tego przegapić
https://www.forex-instant.com/attachments/1531686729.png

garitagpa
11-11-2021 09:37, 09:37
Tak, dopóki EA nie będzie gotowa do handlu tym systemem do pełnego potencjału, zalecałbym skupienie się tylko na jednej parze, głównie na parze GBPJPY i na kontach demo lol.
Pharoah, czy zamieniłeś tę świecę?

Dmokkaris
11-11-2021 10:58, 10:58
Wiesz o co mi chodzi ... Nie możesz tego przegapić
https://www.forex-instant.com/attachments/1531686729.pngmasz na myśli świecę, która nurkowała nosem około 200 pipsów w pół godziny? Chciałbym zrobić lol

garitagpa
11-11-2021 12:19, 12:19
masz na myśli świecę, która nurkowała nosem około 200 pipsów w pół godziny? Chciałbym zrobić lol
Zrobiłem. Sprzedałem nowe konto testowe za 100 $. nazywam to kontem skrzynki ... teraz możesz powiedzieć R: R?
https://www.forex-instant.com/attachments/1531686729.pngJest już 8: 1. Szkoda, że ​​nie ustawiłem krótkiego zamówienia na GBPUSD. byłoby 10: 1. czułem się zawstydzony między zarządzaniem 2 parami. Muszę przyznać, że to co robię jest stresujące. i to jest ręczne. y i wygrane są dość szybkie. ale y są naprawdę krótkie.

Dmokkaris
11-11-2021 13:39, 13:39
Zrobiłem. Sprzedałem nowe konto testowe za 100 $. nazywam to kontem skrzynki ... teraz możesz powiedzieć R: R?
https://www.forex-instant.com/attachments/1531686730.jpgJest już 8: 1. Szkoda, że ​​nie ustawiłem krótkiego zamówienia na GBPUSD. byłoby 10: 1. czułem się zawstydzony między zarządzaniem 2 parami. Muszę przyznać, że to co robię jest stresujące. i to jest ręczne. y i wygrane są dość szybkie. ale y są naprawdę krótkie.
Żałuję, że nie złapałem obu tych łodzi, ale zauważyłem pochłaniacz, rozważałem to, ale postanowiłem tego nie robić

luse3917
11-11-2021 15:00, 15:00
Witaj Pharoah: Spotykam się z problemem ze strefą czasową, używając twojego wskaźnika.i otwieram platformę FXDD MT4 i stosuję twój wskaźnik, wydaje się to inne ze względu na krótszy czas nad europą. Czy mógłbyś mi pomóc to sprawdzić?

xcolttemx
11-11-2021 16:21, 16:21
Ten wątek ucichł. Jak to się dzieje w tym handlowym egy?

xcolttemx
11-11-2021 17:42, 17:42
Pharoah, jesteś tutaj? Jak przebiegał twój handel w zeszłym tygodniu? Uważam, że musiałeś być bardzo zyskowny. zdarzyły się ogromne wybuchy. Szczerze mówiąc, nie mam teraz czasu na wymianę tak wielu rzeczy, ponieważ koncentruję się na moim uznaniowym handlu. Muszę dać komuś 2-3 miesiące dobrego rekordu handlowego.
Nie ... tym razem odszedł na dobre (znowu).
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/197-harmonic-classic-patterns.html

garitagpa
11-11-2021 19:02, 19:02
Nie ... tym razem odszedł na dobre (znowu).
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/31-fxpro.htmlChciałem dać mu moje parametry do przetestowania. pracują, ale nie mam czasu na ich wymianę, ponieważ wymieniam moją metodę uznaniową. Jestem pewien, że może je poprawić.

wva
11-11-2021 20:23, 20:23
Nie ... tym razem odszedł na dobre (znowu).
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/199-brokers-negative-balance-protection.htmlWow - zniknęły zabawki - post # 1 został opróżniony. Ktoś ma kopię tego, co tam kiedyś było? Twoje zdrowie
https://www.forex-instant.com/attachments/1531686703.png

baettyk
11-11-2021 21:44, 21:44
Wow - zniknęły zabawki - post # 1 został opróżniony. Ktoś ma kopię tego, co tam kiedyś było? wiwatuje skalpz
https://www.forex-instant.com/attachments/1531686703.png
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/49-vantage-point-software.html

ABarralegL
11-11-2021 23:05, 23:05
Wow - zniknęły zabawki - post # 1 został opróżniony. Ktoś ma kopię tego, co tam kiedyś było? wiwatuje skalpz
https://www.forex-instant.com/attachments/1531686703.pngNadal możesz go znaleźć w pamięci podręcznej Google, ale musisz się spieszyć, zanim zostanie zaktualizowany.

ABarralegL
11-12-2021 00:25, 00:25
Czy ktoś otrzymał szczegółowe raporty z testów EA z wpisamiwyjściami z metody Pharoas opisanej na pierwszej stronie? Zbudowałem swój własny EA w oparciu o tę metodę, ale jego wyniki z 2009 r. Są dalekie od akceptowalnych, chociaż działają zgodnie z zasadami. Częściowa realizacja zysków jeszcze nie zaimplementowana, ale nie powinna robić wielkich różnic ?!

xcolttemx
11-12-2021 01:46, 01:46
Czy ktoś otrzymał szczegółowe raporty z testów EA z wpisamiwyjściami z metody Pharoas opisanej na pierwszej stronie? Zbudowałem swój własny EA w oparciu o tę metodę, ale jego wyniki z 2009 r. Są dalekie od akceptowalnych, chociaż działają zgodnie z zasadami. Częściowa realizacja zysków jeszcze nie zaimplementowana, ale nie powinna robić wielkich różnic ?!
Myślę, że dlatego ten wątek i jego twórca opuścili budynek, a wyniki były, jak to ująłeś, dalekie od akceptacji.

ABarralegL
11-12-2021 03:07, 03:07
Myślę, że dlatego ten wątek i jego twórca opuścili budynek, a wyniki były, jak to ująłeś, dalekie od akceptacji.
Hmm, wątpię w to. Pharoah opublikował podsumowanie wyników z lat 2006-2009, które wykazały dobre wyniki:

Data rozpoczęcia 2006.12.02 Data zakończenia 2009.10.07 Bary w teście 5398 Modele 27097765 Jakość modelowania 90,00% Błędy niedopasowanych wykresów 1 Depozyt początkowy 10000.00 Całkowity zysk netto 88391,42 Zysk brutto 276221.06 Strata brutto -187829.63 Współczynnik zysku 1,47 Oczekiwana wypłata 175,38 Bezwzględna wypłata 290,34 Maksymalny wypłata 33259,90 (25,85%) Wypłata względna 35,45% (12505,57) Transakcje ogółem 504 Pozycje krótkie (wygrane%) 237 (44,30%) Długie pozycje (wygrane%) 267 (20,97%) Transakcje zysku (% całości) 161 (31,94%) Strata transakcje (% całości) 343 (68,06%) Największy zysk ...

Data rozpoczęcia 2006.12.02 Data zakończenia 2009.10.07 Bary w teście 5398 Modele 27097765 Jakość modelowania 90,00% Błędy niedopasowanych wykresów 1 Depozyt początkowy 10000.00 Całkowity zysk netto 88391,42 Zysk brutto 276221.06 Strata brutto -187829.63 Współczynnik zysku 1,47 Oczekiwana wypłata 175,38 Bezwzględna wypłata 290,34 Maksymalny wypłata 33259,90 (25,85%) Wypłata względna 35,45% (12505,57) Transakcje ogółem 504 Pozycje krótkie (wygrane%) 237 (44,30%) Długie pozycje (wygrane%) 267 (20,97%) Transakcje zysku (% całości) 161 (31,94%) Strata transakcje (% całości) 343 (68,06%) Największy zysk ...

garitagpa
11-12-2021 04:28, 04:28
Ten system jest ok dla zysków, ale ci, którzy oczekują go w trybie automatycznym i nie używają mózgów, mają słodkie sny. Nie wydarzy się.

ABarralegL
11-12-2021 05:49, 05:49
Ten system jest ok dla zysków, ale ci, którzy oczekują go w trybie automatycznym i nie używają mózgów, mają słodkie sny. Nie wydarzy się.
Jasne, to nie zadziała z ŻADNYM systemem. Chciałem po prostu odtworzyć wyniki testu wstecznego, nic więcej lub mniej.

Dmokkaris
11-12-2021 07:09, 07:09
Tylko po to, abym mógł wyjaśnić kilka rzeczy tutaj. Te wyniki pochodzą z PipsAddict. Ten system nie działa samoczynnie, nie na dłuższą metę. Wymaga ręcznej dyskrecji i jest najlepiej wykorzystywany jako filtr dla systemów trendowych lub SR. Ponownie publikuję reguły na pierwszej stronie, ale nie oznacza to, że wrócę.

Dmokkaris
11-12-2021 08:30, 08:30
1 załącznik (i)

Witaj: Spotykam się z problemem ze strefą czasową, używając twojego wskaźnika.i otwieram platformę FXDD MT4 i stosuję twój wskaźnik, wydaje się to inne ze względu na krótszy czas na europ. Czy mógłbyś mi pomóc to sprawdzić?
Dla wskaźnika masz na myśli wskaźnik SmartStop? czy wskaźnik kształtu pudełka? Precyzyjne dostrajanie zostało wykonane zgodnie z naszymi najlepszymi możliwościami i wydaje się BARDZO wybredne z powodu natury systemu. Obecnie testujemy różne techniki, aby spróbować usunąć niektóre fałszywe wypaczenia, które nękają ten system. Jak dotąd, najlepsze wyniki, jakie otrzymaliśmy, pochodziły z Pure Ace egy bez bliskiej części w 2009 roku, gdy korzystałem tylko z mojego systemu SmartStop. bardzo imponujące.
https://www.forex-instant.com/attachments/15316867361135410449.jpgJedynym problemem jest to, że w 2008 r. Ta sama konfiguracja byłaby całkowicie niszcząca dla konta kogoś. Co do czasu, który muszę wydać na system, został on zredukowany, aby umożliwić inne ważniejsze rzeczy. Ten szczególny EA można pobrać, jeśli ludzie chcą, abym go udostępnił, po prostu odpowiem na post, twierdząc, że Tak, jednak muszę zauważyć, że jest on nadal czysto rozwojowy i NIE powinien być używany na żadnym koncie na żywo.