PDA

Zobacz pełną wersję : ^ metoda handlowa orła ^



bolisdri
01-20-2013 16:27, 16:27
7 Załącznik (e) witaj! Od dawna jestem lurkerem na forum, handluję na pół etatu od pięciu lat. Niedawno zebrałem moje myśli i zacząłem handlować z pewną konsekwencją. W chwili pisania tego tekstu jestem w 58% w mniej niż cztery miesiące. Chciałem napisać swoje pomysły na piśmie i pomyślałem, że zacznę wątek.


Po pierwsze, jest to metoda, a nie system. System ma określony zestaw podstawowych zasad, których należy przestrzegać. Odkryłem, że takie systemy mogą w rzeczywistości utrudniać działanie. Metoda jest bardziej złożona, ponieważ zawiera podstawowe zrozumienie podstawowej natury forex. Systemy są ciężkie pod względem technicznym i zazwyczaj są łatwe do wdrożenia. Metoda opiera się bardziej na podstawach i jest trochę trudniejsza. Jest to jeden z podstawowych powodów, dla których większość traderów zawodzi. zbyt mocno polegają na następnym gadżecie, aby uderzyć w swoje wykresy. Większość tych gadżetów opiera się na wcześniejszym ruchu cenowym.

W przeszłości istnieją pewne miejsca, w których ruch cen jest ważny, ale większość tych gadżetów opiera się na poprzedniej serii barów. Te oscylatory są moim zdaniem całkowicie bezwartościowe. Po wielu niepowodzeniach próbowania systemów opartych na oscylatorach doszedłem do wniosku, że wszystkie są śmieciami. Nie będę szczegółowo omawiać tego tematu, ponieważ jest to długa i zgodna historia. Muszę tylko powiedzieć, że są kompletnymi śmieciami.

Metody Z drugiej strony są oparte na działaniach cenowych i przyczynach, dla których rynek porusza się w górę iw dół. Istnieje kilka czynników, które powodują, że akcja cenowa porusza się w górę iw dół wraz z upływem czasu. Cena może poruszać się tylko w górę iw dół, gdy porusza się do przodu w czasie. Poprzednie paski mają niewiele wspólnego z aktualną akcją cenową. Metody wykorzystują więcej akcji cenowych w danym momencie i przyczyny, dla których cena się zmienia. Będę najlepiej opisywał moją metodę handlu.

Po pierwsze, proste rzeczy techniczne, staram się uzyskać jak najwięcej informacji potrzebnych na jednym ekranie, aby uniknąć przełączania ram czasowych. Czas zapisuję na pięciominutowym wykresie, ale powiększam do godzinnych i czterogodzinnych wykresów, aby szukać technicznych obszarów wsparcia i oporu, których nie widziałem podczas powiększania. Nie potrafię wyjaśnić mojej metody dokładnego wpisu, ponieważ wiąże się ona z pewną prostą podstawą analiza.

Handluję tylko EU, ponieważ mój czas jest ograniczony. Gdybym miał więcej czasu, zamieniłbym więcej par, ale aby zachować prostotę, lepiej trzymać się jednej waluty, dodając tylko dodatkowe waluty w miarę upływu czasu. Ta metoda będzie działać na każdej walucie, ale najlepiej trzymać się par z bardzo wąskimi spreadami.

Poniżej znajdują się indywidua, których używam.

https://www.forex-instant.com/attachments/1529198370234547077.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/15291983721483981726.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/152919837459703629.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/1529198376344654451.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/1529198378905278044.ex4

https://www.forex-instant.com/attachments/15291983801845230491.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/15291983821596638261.mq4

bolisdri
11-10-2021 05:37, 05:37
5 Załącznik (y) Teraz wierzę, że jeśli istnieją narzędzia, które mogą wykonać pracę lepiej niż człowiek, należy z nich korzystać. Wolałbym użyć piły łańcuchowej, aby posiekać drzewo niż użyć siekiery. Dla celów zarządzania zamówieniami używam EA i kilku skryptów, aby ułatwić mi życie handlowe. poniżej jest EA, którego używam do wstępnego zarządzania zamówieniami. Dwa kolejne elementy to skrypty, których używam po tym, jak EA wykonało swoją pierwszą pracę. Musisz wyłączyć EA, aby skrypty działały inaczej EA zastąpi skrypt. Ostatnie dwa skrypty służą do umieszczania oczekujących zamówień poprzez przeciąganie i upuszczanie ich na wykres. Kiedy umieścisz skrypt zakupu powyżej bieżącej ceny, utworzy on stop kupna. kiedy umieścisz skrypt zakupu poniżej bieżącej ceny, wprowadzi limit zakupu. Odwrotnie dla scenariusza sprzedaży. Nie będę wyjaśniać, który element trafia do tego folderu. Jeśli muszę to zrobić, nie jesteś gotowy. Idź uczyć się podstaw mt4 i babypips. Proszę nie zaśmiecać bieżnika pytaniami instalacyjnymi.
https://www.forex-instant.com/attachments/15291983831147539228.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/15291983851848352953.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/15291983871743147928.ex4
https://www.forex-instant.com/attachments/15291983891990298666.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/15291983911715087009.mq4

Oxray1soviembre
11-10-2021 06:57, 06:57
Nie rozumiem tego systemu, więc czemu nie?

bolisdri
11-10-2021 08:18, 08:18
1 Załącznik (y) I wreszcie szablon .... To jest dla wykresu m5. Możesz pomniejszyć lub zmienić ramy czasowe, aby zobaczyć większy obraz, ale nachylenie JMA zniknie powyżej h1. To jest mój szablon. możesz wybrać podniesienie lub obniżenie czegokolwiek związanego z zarządzaniem pieniędzmi. Nie jestem odpowiedzialny za korzystanie z tego szablonu. Jeśli używasz tego na koncie na żywo. Twoim obowiązkiem jest zrozumieć, do czego służy każde wejście. Nie handluj tą metodą, jeśli nie wiesz, w którym folderze chcesz umieścić. Idź się dowiedzieć więcej.
https://www.forex-instant.com/attachments/15291983931299374650.tpl

bolisdri
11-10-2021 09:39, 09:39
Nie rozumiem tego systemu, więc czemu nie?
Ponieważ nie wyjaśniłem tej metody. Jest to bardziej skomplikowane niż kupowanie lub sprzedawanie, gdy indior X jest podniesiony, a indior Y jest opuszczony. To jest metoda. Nie system, Crooks sprzedają systemy, handlują metodami handlu.

bolisdri
11-10-2021 11:00, 11:00
Słowo o screentime Wciąż słyszę, jak handlowcy wyjaśniają, jak ważny jest screentime. Uważam jednak, że bardzo niewielu handlowców wyjaśnia, dlaczego jest to ważne. Aby zrozumieć działania cenowe, musimy zrozumieć, dlaczego świece tworzą sposób, w jaki działają. Zrobię co w mojej mocy, aby wyjaśnić działania cenowe w niższych ramach czasowych. Najpierw musisz zrozumieć, jak działają brokerzy. Ponieważ forex nie jest scentralizowanym rynkiem, brokerzy tworzą własne ceny. Teraz, jako ogólna zasada, przez większość czasu znajdują się one wokół tej samej figury w parku piłki. zwykle w ciągu jednego lub trzech pipsów. To z powodu dwóch rzeczy. Jednym z nich są ich dostawcy płynności. To są banki, z których żywią się. drugi to tak zwany „Oparty na cenach Mt4” ma gadżety po stronie brokera, aby manipulować ceną i spreadem. Zwykle pośrednik obniża cenę, więc gdy wymieniają pieniądze, otrzymują dodatkową pipsę lub dwie różnice na swoją korzyść. jest to dodatek do wszelkich spreadów lub opłat, które możesz otrzymać. Broker pochyla swoją cenę i wypełnia ją po cenie widocznej na ekranie. może to być pip inny niż rzeczywisty kanał. Ważniejsze jest zadanie animatorów rynku. Ich zadaniem jest zapewnienie płynności na rynku. Kiedy handlujesz, musisz być kupującym i sprzedającym. Jeśli nie ma kupującego za to, co sprzedajesz, broker bierze drugą stronę swojej transakcji. Sklepy kubełkowe, które zajmują się handlem drobnym handlem w pełnym standardzie. Zbierz wszystkie transakcje, które zbierają w wiadrze, a jeśli będą musiały zapewnić płynność, najpierw wyleją wiadro do pola handlowego, a potem wypełnią przeciwną pozycję do ilości, z którą banki faktycznie chcą handlować. to dlatego widzisz cenę idź kilka pippet, a potem zejdź na dół. To jest kupowanie i sprzedawanie animatorów rynku, którzy owocują skalperami. Wtedy następuje rzeczywiste prowadzenie biznesu. Korporacje cały czas wymieniają waluty. W niektórych przypadkach miliardy dolarów. Widać to najbardziej na wykresie m1 z dużym skokiem w górę lub w dół od 5 do 10 pipsów, po którym następuje flaga wolniejszego zatłoczenia, a następnie kolejny skok. powoli przekazują pieniądze do systemu, aby nie wywoływać tak dużego systemu i uzyskać lepsze wypełnienia. Potem są ruchome i wstrząsające, są to wielkie rekiny, które są prawdziwymi graczami na rynku, banki centralne i suwerenni oraz wielcy zarządzający funduszami hedgingowymi. Ci faceci handlują więcej opcjami i kontraktami terminowymi niż detalicznymi forex. ich metody są poza zakresem tego wątku. Po prostu wiedz, że tworzą bariery chroniące ich opcje lub odsetki od przyszłych transakcji. wszystkie te transakcje poruszające się jednocześnie tworzą akcję cenową, którą widzimy na naszych ekranach. Jest to bardzo ważne, abyś mógł konsekwentnie handlować forex.

bolisdri
11-10-2021 12:21, 12:21
1 Załącznik załączony poniżej to anatomia handlu, który właśnie wziąłem podczas pisania tego. Mój przystanek jest już w stanie przerwy i moja TP jest trochę wyższa niż górna krawędź. Czy widzisz, dlaczego wszedłem tam, gdzie zrobiłem?
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/95-mt4-indior-function-inputs.html

bolisdri
11-10-2021 13:41, 13:41
I właśnie wziąłem zysk i dodałem 8,58% do mojego konta. Idę już spać. Więc baw się i baw się dobrze. Spróbuję wrócić na Frankfort!
http://video.nationalgeographic.com/video/music/genre-wm/reggae/can-see-clearly-now-wm/

gzuiraste
11-10-2021 15:02, 15:02
Orzeł, wyglądasz jak mądry facet. uhm, co tu robisz?
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198366.png

ltterealoxrti
11-10-2021 16:23, 16:23
Dobra robota! Twoje pojęcie jest bardzo świeże.

Dragurob
11-10-2021 17:44, 17:44
na przełamanie przez opór kilka pipsów?

bolisdri
11-10-2021 19:04, 19:04
The Indiors .... S_R Barry-Eli_ MultiTF --- Ten mały klejnot używa fraktali i wyciąga z nich linię. Monitoruje do czterech ram czasowych. Jest skonfigurowany do monitorowania fraktali 15m, h1, h4 i dziennych. są to istotne punkty zwrotne, które wystąpiły w tych ramach czasowych. ujawniają obszary wsparcia i oporu. Czasami nie rozciągają się wystarczająco daleko, więc ważne jest, aby je pomniejszyć i uzyskać perspektywę z oczyma albo przy pełnym pomniejszeniu, albo przy zmianie ram czasowych. Pozwala zobaczyć formacje świec, o których powiem później, dlaczego to jest ważne. Zmiana koloru pozwala wyraźnie zobaczyć powrót ferroFX-multi-infor wykres świetlny --- Ten indior ma wiele dzwonków i gwizdków, ale używam tylko kilku z nich. Dzienna rannge daje mi różne zakresy pary, jak w poprzednim dniu, średniej z poprzedniego tygodnia itp. Daje mi to wyobrażenie o zmienności pary. Ile pipsów mogę wycisnąć w zależności od zakresu, kiedy zamówienie jest złożone. W lewym górnym rogu zobaczysz kilka numerów zarządzania pieniędzmi. Spędzę cały post, tylko o tym rozmawiając. Alert cenowy ---- to daje sygnał, gdy cena osiąga znaczący poziom JMAslope MTF___ daje mi ogólne pojęcie o kierunku ogólnego trendu. Im wyższy histogram, tym bardziej strome nachylenie i tym silniejszy trend. Jest ustawiony na h1 TF-rynek-godziny-indior-profil-rynku__, który tworzy ważne skrzynki. Każde pudełko reprezentuje sesję, NY, Azja, Europa z zagnieżdżonymi w nich wiadomościami. Pokazano również nakładanie się. Ma odniesienie do czasu w osobnym oknie. Nie jest to jednak tak ważne jak pola. Może być konieczne dostosowanie czasu rozpoczęcia i zakończenia skrzynek, aby pasowały do ​​czasu pośrednika. Jest błąd w tym, że pole azjatyckie musi się zakończyć o 23:59. W przeciwnym razie pola nie będą poprawne. Jeśli nie rozumiesz, jak dostosować to do czasu twojego brokera, nie jesteś gotowy na wymianę tej metody. Dowiedz się o różnicy między czasem pośrednika a strefą czasową. Jest też błąd w Ferrufx indior. Szuka indioru MTF w Wattah i spowalnia procesor. Jeśli koder byłby tak uprzejmy i interesowałby się jednym spojrzeniem? Wiem, jak majstrować przy kodzie, ale debugowanie nie jest moją wiedzą.

bolisdri
11-10-2021 20:25, 20:25
na przełamanie przez opór kilka pipsów?
To jeden wpis tak. Wkrótce przejdę do wpisów.

bolisdri
11-10-2021 21:46, 21:46
Podstawy Często jest to brakujący element, który widzę w tak wielu systemach. Podstawy są tym, co napędza cenę w określonym kierunku. Ważne jest uzyskanie ogólnego poczucia wiadomości i ogólnego nastawienia rynku. Patrzę na kilka rzeczy. Nie wiem, czy mam pozwolenie, więc nie będę zamieszczał linków, ale jako źródła informacji używam bezpłatnego agregatora wiadomości RTT i forex. Patrzę także na SP 500, ponieważ pokrywa się on ładnie z eu. Czytając nagłówki, gdy pojawiają się i skanują wiadomości na forex na żywo oraz za pomocą h1 sP 500, mam ogólny nastrój na rynku. strach i chciwość. To jest subiektywna analiza. Banki mają super komputery, które skanują nagłówki i handlują słowami kluczowymi związanymi z tymi nagłówkami. Używam mojego mózgu w ten sam sposób. Dowiaduję się, że jeśli tęsknię za wiadomościami, aby uzyskać więcej opalenizny dziennie i próbuję handlować, mój handel staje się niedbały. Tracę ogólne nastawienie rynku. Trenując mój mózg, aby przeglądał te nagłówki, staję się moim własnym superkomputerem i mam dogłębną wiedzę na temat funkcjonowania rynku. Nie daj się zastraszyć, jeśli nie rozumiesz czegoś, co czytasz. zrób trochę badań, jeśli tego nie rozumiesz. wkrótce dostaniesz nową perspektywę na rynku, którego wcześniej nie miałeś, i zdajesz sobie sprawę, że rynek nie jest przypadkowy. To dość przewidywalne. To, co dzieje się w mojej głowie, często przypomina pokaz, w którym cena jest właściwa. Agregator wiadomości i nagłówki są wykupione Kup Usd! lub sprzedaj Euro! przeczytaj wystarczająco dużo nagłówków, a otrzymasz ogólne wyobrażenie o nastrojach na rynku. Myślę, że ta koncepcja oddziela kupców. Jest to bardziej aktywność prawego mózgu. Lewy mózg jest racjonalny i logiczny. prawy mózg jest przestrzenny i emocjonalny. na rynkach są emocje. A kiedy wszystko się układa, pociągasz za spust.

sipoka
11-10-2021 23:07, 23:07
Podstawy Często jest to brakujący element, który widzę w tak wielu systemach. Podstawy są tym, co napędza cenę w określonym kierunku. Ważne jest uzyskanie ogólnego poczucia wiadomości i ogólnego nastawienia rynku. Patrzę na kilka rzeczy. Nie wiem, czy mam pozwolenie, więc nie będę zamieszczał linków, ale jako źródła informacji używam bezpłatnego agregatora wiadomości RTT i forex. Patrzę także na SP 500, ponieważ pokrywa się on ładnie z eu Czytając nagłówki, gdy pojawiają się i skanują wiadomości ...
Wygląda to na interesujący system, ale nie widzę, gdzie przesłałeś indiana S_R Barry-Eli_ MultiTFm, a także użyć MTF JMA_Slope. Uważam, że konieczne jest posiadanie regularnego JMA_Slope w folderze indiors lub nie będzie działać .

bolisdri
11-11-2021 00:27, 00:27
1 Załącznik (y) Oto transakcja, którą przegapiłem i anulowałem. Ustawiłem limit zakupu na około godzinę przed otwarciem NY. Tuż po tym okresie zatoru przed otwarciem NY. Patrząc na działanie cenowe świec, myślałem, że cena może spaść poniżej 1,3300. Zrobił to, ale po prostu przegapił mój wpis o jeden PIP! Nie spodziewałem się więcej niż 20 na tym z powodu dnia MLK w USA. Jest do bani, gdy tak się dzieje, ale lepiej być poza dobrym handlem niż w złym.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/2-eurusd.html

bolisdri
11-11-2021 01:48, 01:48
Muszę uciec do pracy na kilka godzin. Cholerna robota wciąż przeszkadza w zarabianiu pieniędzy. Jednak niedługo będę w pełnym wymiarze czasu. pamiętajcie, że zrobiłem to w wolnym czasie. Pracuję ponad 50 godzin w tygodniu. Bez wymówek! Zajmując się zarządzaniem pieniędzmi, Plogy, następne. Następnie wpisy i wyjścia. Ale opublikuję moje transakcje po ich zakończeniu. Nie jestem usługą sygnałową.

Oxcarra88
11-11-2021 03:09, 03:09
The Indiors .... S_R Barry-Eli_ MultiTF --- Ten mały klejnot używa fraktali i wyciąga z nich linię. Monitoruje do czterech ram czasowych. Jest skonfigurowany do monitorowania fraktali 15m, h1, h4 i dziennych. są to istotne punkty zwrotne, które wystąpiły w tych ramach czasowych. ujawniają obszary wsparcia i oporu. Czasami nie rozciągają się wystarczająco daleko, więc ważne jest, aby je pomniejszyć i uzyskać perspektywę ^ eagle ^ eyed albo w pełnym oddaleniu, albo w czasie przełączania # OHLC HA --- To zmodyfikowany Heiken ashi. Pozwala zobaczyć ...
Myślałem, że nie polegasz na żadnym gadżecie? Ale i tak wydaje się to metodą zwycięską i dzięki za udostępnienie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198367.png

bolisdri
11-11-2021 04:30, 04:30
Myślałem, że nie polegasz na żadnym gadżecie? Ale i tak wydaje się to metodą zwycięską i dzięki za udostępnienie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198367.pngDoceniam twój komentarz. Każdy szuka następnego łatwego systemu pieniężnego, kiedy powinien studiować sam rynek. Handluję tylko tym, czego się nauczyłem. nie tego, czego mnie nauczono. duża różnica.

bolisdri
11-11-2021 05:51, 05:51
Myślałem, że nie polegasz na żadnym gadżecie? Ale i tak wydaje się to metodą zwycięską i dzięki za udostępnienie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198367.pngWłaśnie odkryłem, że oscylatory są prawie bezużyteczne.

ltterealoxrti
11-11-2021 07:11, 07:11
Zgadzam się z tobą, że wiadomości są bardzo ważne w handlu. Widziałem wiele razy wiadomości, które napędzały cenę.

bolisdri
11-11-2021 08:32, 08:32
Zarządzanie pieniędzmi ..... W lewym górnym rogu mojego ekranu znajduje się odczyt zarządzania pieniędzmi. Pierwszą rzeczą, na którą patrzę, jest maksymalna ilość transakcji. Po pierwszym uruchomieniu weź tę liczbę i podziel ją przez dziesięć. To jest twoja maksymalna kwota, którą powinieneś handlować, dopóki nie zdobędziesz więcej czasu na ekranie. Jak się poprawisz, możesz to pogłębić. Idę tak wysoko, jak dwie trzecie liczby. Zazwyczaj 1/3. Ale to dlatego, że wchodzę tylko wtedy, gdy jestem pewny siebie i dostaję wszystkie moje kaczki z rzędu. Wyjaśnię to na liście wpisów. Jestem bardzo selektywny w swoich wpisach i stwierdzam, że jeśli działam zbyt szybko i nie sprawdzam wszystkich moich pól przed pociągnięciem za spust, mylę się. Raz w handlu oglądam% numeru salda. Z początku tylko jeden powinien wyciągnąć wtyczkę i odrzucić handel, gdy przekroczy 2-3% pobór. Nie używam twardego zatrzymania, ponieważ zwykle każdy ma swoje postoje w tym samym miejscu, a kiedy zaczynają się uderzać, cena idzie w tym kierunku na jak najmniej przed cofnięciem. Patrzę na działania cenowe, aby powiedzieć mi, czy wróci, czy nie. Jeśli jest to powolny, stopniowy spadek, mogę go pokonać, jeśli jest to szybki skok, zwykle szybko się wydostaję. Sam mój przystanek jest właśnie dla funkcji break even. Wyjaśnię, jak to działa w wyjściach. Osobiście nie mogę znieść FIFO, jeśli wierzę, że handel może powrócić, mogę podjąć handel w przeciwnym kierunku. Jeśli to zrobię, handel zwykle ma bardzo ciasne zatrzymanie. I mały zysk. To nie zadziała w przypadku amerykańskich brokerów, nie robię tego zbyt często, ale jeśli jestem mocno zadłużony, mogę zabezpieczyć się w celu zwiększenia mojego kapitału. Przez większość czasu po prostu wyciągam wtyczkę gdzieś pomiędzy 5% a 10%, ale nie zdarza się to często. Przez większość czasu łamiemy się lub uderzam w zysk. Zdaję sobie sprawę, że to może cię przestraszyć. Ale pamiętajcie, że jestem tak selektywny w swoich wpisach, że rzadko tęsknię. Jeśli nie podoba mi się to, co widzę, jestem zmęczony lub jak wczoraj, kosiłem trawnik i miałem kilka piw rozmawiających z przyjaciółmi, których nie handluję. Ten wielki skok zeszłej nocy w Azji ma mnie teraz na uboczu. To i piwo! LOL. Nie pij i nie handluj. Pamiętaj, bycie na uboczu to pozycja. Jeśli fale nie wyglądają dobrze, trzymaj się z daleka. Powodem, dla którego używam dziesięciu procent, jest to, że zabiera tylko 11%, aby wrócić do poprzedniego poziomu. 5% jest lepsze, ale jeśli jestem mocno lewarowany, mogę jechać do dziesięciu, jeśli jestem pewien. Zwykle nie muszę się o to martwić przy 1/3 maksimum, ale przy 2/3. Najlepiej po prostu wyciągnąć wtyczkę i żyć, aby wymienić się na inny dzień. wraz ze wzrostem ryzyka kapitałowego odsetek powrotów rośnie wykładniczo. Oznacza to, że jeśli ryzykuję 20%, to powrót do poprzedniego poziomu zajmuje ponad 33%. ryzyko 50% i potrzeba 100%! Jest jeszcze gorzej. Podobnie jak 90% ryzyko wynosi 900%. Nie obchodzi mnie, jak dobra jest twoja metoda. Nie można pokonać wykładniczego charakteru ryzyka. Dlatego większość pozostaje około 2% do 3%. Jestem trochę renegatem, ponieważ gdybym przegrał, zabieram dzień lub dwa zbyt chłodne. Pójdę dalej do plogy

bolisdri
11-11-2021 09:53, 09:53
1 Załącznik (y) Tak, dzieje się za każdym razem. Wyciągnąłem spust myśląc, że powrót zakończył się bez oglądania danych ekonomicznych i został zatrzymany na ZEWnews. wymazał wczorajszy zysk. Dzieje się za każdym razem, gdy nie sprawdzam wszystkich moich pudełek. Widziałem, że oczekiwano, że będzie dużo wyższy w poprzednim miesiącu i uważałem, że może być zbyt wysoki, więc zostałem w., Ale nie sprawdziłem tego po fakcie. Mogę użyć tego jako odniesienia do późniejszego. Więc nie pociągam za spust przedwcześnie. Dobrze jest udokumentować swoje y, aby wiedzieć, co się stało, a co ważniejsze, nie powtarzać ich. Przeglądając swoje y, jak również zyski, możesz je zminimalizować. Prowadzenie dziennika transakcji pomaga zobaczyć wzorce w handlu. Dobry i zły. Jestem jednym z nielicznych, którzy faktycznie porzucą y. Cementy bolą w mojej głowie, więc nie robię tego więcej!
https://www.forex-instant.com/attachments/15303680051150480011.jpg

bolisdri
11-11-2021 11:14, 11:14
Headline ZEW niemiecki zaufanie gospodarcze najsilniejszy od 2010 roku. Zdecydowany Kup sygnał Euro

bolisdri
11-11-2021 12:34, 12:34
Wygląda to na interesujący system, ale nie widzę, gdzie przesłałeś indiana S_R Barry-Eli_ MultiTFm, a także użyć MTF JMA_Slope. Uważam, że konieczne jest posiadanie regularnego JMA_Slope w folderze indiors lub nie będzie działać .
Przepraszam Lastingwell! Właśnie to złapałem. naprawię to od razu. Dodam również zwykłe nachylenie JMA, chociaż kopalnia działa dobrze. Spróbuj zmienić ramy czasowe. Czasami odkryłem, że utknie. edytuj: Przesłano S_R Barry-Eli Mutli TF. Przepraszam za to!

bolisdri
11-11-2021 13:55, 13:55
Plogia handlowa ....... Handel wymaga dyscypliny emocjonalnej. Nie możesz być zbyt podekscytowany, gdy zyskujesz lub jesteś zły, kiedy nie masz racji. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest nie przeskakiwanie z pistoletu, dopóki wszystkie kaczki nie będą w rzędzie. Kiedy przegrasz, cofnij się o krok i sprawdź, dlaczego handel poszedł źle. Zmusza to do stania się obiektywnym i minimalizuje czas potrzebny na odzyskanie emocji. Nie ma sensu się tym denerwować. Znowu będziesz się mylić. Dowiesz się, że jeśli wszystko się ułoży, pociągniesz za spust. Jeśli to nie. Nie ciągniesz. W tym sposobie myślenia widzisz, co powinno się wydarzyć i wyjść, jeśli nie. W powyższym przykładzie cena powinna się wycofać. Kiedy to nie nastąpiło, natychmiast wysiadłem. Wziąłem ę i przeanalizowałem, dlaczego zrobiłem to. Gdybym spojrzał na kalendarz ekonomiczny, mógłbym go ustawić jako zatrzymanie sprzedaży, a nie zlecenie rynkowe, i byłbym poza złym handlem. To nie wina brokera, to nie potentaci z Wall Street, żeby mnie zdobyć. wina jest moja. A im szybciej dostaję, tym szybciej mogę to zaakceptować. Żałowanie y ma pięć etapów. Zaprzeczanie, gniew, targowanie się, depresja i akceptacja. Im szybciej to przejdziesz, tym lepiej. pamiętajcie tylko o jego pieniądzach. Jeśli znajdziesz się w złości, przygnębiony lub rozmawiasz z bogami forex lub w zaprzeczeniu wypłaty, spójrz na to, co robisz. Im szybciej, tym lepiej, a potem druga strona. masz gorącą passę. Handluj po handlu, a Equity rośnie jak szalony, czujesz się niezwyciężony! Zagrożenie! To jest chciwość, która zabierze cię szybciej niż strach. Najlepszy umysł to szybki cel. kto pociąga za spust bez strachu i chciwości, ale dlatego, że reguły są wyrównane i może się zdarzyć. Jeśli tak, wykonaliśmy naszą pracę i poklepaliśmy się po plecach. Jeśli tak się nie stanie, możemy przeanalizować, co poszło nie tak i sprawdzić, czy przestrzegamy wszystkich zasad. Kiedy się mylimy, przyznajemy to. skoreluj to z doświadczeniem i częścią biznesu, a następnie przejdź dalej.

bolisdri
11-11-2021 15:16, 15:16
Wpisy ....... OK! Wiem, że czekałeś na to! Jak to wszystko ułożyć. Cóż, to właśnie robię. Robię filiżankę kawy. Sprawdzam moje samopoczucie emocjonalne i fizyczne. Jeśli jestem naprawdę zmęczony, zły lub chory, nie handluję. Sprawdzam nagłówki kanału informacyjnego RTT, aby poczuć rynek. Mogę otworzyć historię, jeśli mnie to zainteresuje. Chodzę na forex live i sprawdzam wiadomości rynkowe, tablice ogłoszeń i kalendarz ekonomiczny na nadchodzące ważne wydarzenia informacyjne, które mogę przeczytać przez wszystkie, jeśli czas na to pozwoli. Wyciągam wykresy i szukam kilku rzeczy. Czy ukierunkowanie rynku? czy to takie zatłoczenie jak dzisiaj? Czy to trend? Kiedyś ustalę, z jakimi falami mam do czynienia. Mogę dowiedzieć się, jaki rodzaj handlu wybrać. Zasadniczo szukam zwrotów, przerw i odbić. To jest to! Nic fajnego. Poszukuję wszystkiego, aby ustawić kolejność moich zleceń stop lub limit i zostawić to! Od tego momentu najlepiej pokazać przykłady wykorzystania narzędzi do ich znalezienia. Podałem dwa przykłady powtórzeń i jeden przykład odbicia. wciąż czekam na wybuch. I najlepiej pokazać na przykładzie rzeczywistego handlu, a potem wejść w jakiś wietrzny, hipotetyczny handel. Poczekaj raczej na prawdziwego i pokaż, że żyjesz.

bolisdri
11-11-2021 16:37, 16:37
Wyjścia ....... Nigdy nie zepsujesz zerwania nawet z zyskiem. Tylko duża a może cię zranić. ponieważ używam miękkiego stopu, kładę mój twardy stop jak 600 pipsów z mojego wejścia. Robię to, aby EA mogło się tam zatrzymać. Najważniejsze jest, aby przesunąć stop do Break nawet tak szybko, jak to możliwe. Ustawiłem EA do uruchomienia. Ma te fajne linie, które mogę kliknąć i przeciągnąć, aby ustawić linię łamania i linię zysku. Ustawiam linię przerwania zwykle wokół 23 linii powrotu fib lub około 1/4 drogi od poprzedniego ruchu lub 1/4 drogi w dół. W Azji jest zwykle bardziej napięty niż w Europie czy NY. Średnio ma około 5 pipsów, ale może być tak duży jak 10 lub tak mały jak 3. To naprawdę zależy od woli sesji. Azja zwykle porusza się tylko o 40 pipsów, a NY i Europa mogą mieć sto. Dlatego odpowiednio dostosowuję linię BE. Linia zysku weźmie się tuż pod pierwszym głównym wsparciem lub rezystancją. Doprowadzam go pod spodem, ponieważ często ma tendencję do obracania się, zanim rzeczywiście sięga. Jeśli będę miał szczęście i zobaczę, że prawdopodobnie przegra i nie osiągnie zysku, rozpocznę ręczny szlak i podniosę TP, ściskając stop, aż wycisnę kompromis. Zajmuje to dużo czasu na ekranie i mam nadzieję, że wkrótce będę miał kilka przykładów. Jest to akcja cenowa zwana klinowaniem. Teraz, jeśli zrobiłem wszystko poprawnie na moim wpisie, powinienem szybko osiągnąć zysk. gdy dotrę do mojego progu rentowności, cena linii spadnie o 23%, jeśli się odwróci, a ja się zatrzymam, nic nie tracę. Jeśli nadal będzie to 38% linii, zwykle dostaję się do mojego TP. Mogę poprawić moje TP, ale nigdy nie dotykam mojego zatrzymania, chyba że widzę oznaki klinowania, które mogłyby być początkiem trendowego rynku. Nawet często się zatrzymuję na Break. Nie możesz się złamać, więc nie daj się owocować, jeśli ci się przytrafi. wszystkie moje transakcje w zeszłym tygodniu złamały się. To lepsze niż przegrywanie.

bolisdri
11-11-2021 17:58, 17:58
1 Załącznik (y) Po kilku skalpach BE w Sydney poszedłem spać, żeby obudzić się następnego ranka, aby odkryć, że przebiliśmy się przez azjatyckie pudło i ładnie przygotowywaliśmy się do pierwszego akwarium X. Pogrążyłem się tylko 1,5 raza więcej partii zostać powitanym przez spike'a kilka minut później. Ten skok w dół powstrzymał mnie. Kiedy wiedziałem, że paplanina była w pełni pozytywna, wszedłem ponownie, gdy świece zapełniały się, a buczące ptaki zanurzały się. Wyszedłem do pracy tylko po to, by znaleźć na moim smartfonie siedziałem całkiem z moim przystankiem w BE. To wtedy pojawił się klin. (pokazane czerwonymi, grubymi liniami.) klin również unosił się coraz bardziej w kierunku swojej siły. Podnoszę TP do 1.3620 i zaczynam podnosić stop tuż pod następnym fraktalem. Zatrzymanie się nastąpiło w ciągu kilku pipsów przed wystrzeleniem i brakiem oryginalnego TP o jeden pip! Natychmiast wrzuciłem mój przystanek na następną dziesiątkę i zostałem zatrzymany na dobre zyski kilka minut później. Uwielbiam kończyć tydzień pozytywnie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530367973204164567.jpg

hobbitct
11-11-2021 19:18, 19:18
Kiedy przejdę na stronę historycznych zamówień otwartych, zmieniam ramę czasową na jeden dzień. Potem patrzę na kupno i sprzedaż netto. są to obszary, w których leżą rekiny. To tylko kawałek ciasta z Oandami, więc nie jest napisany w kamieniu. Ale im ciemniejszy kolor, tym większa szansa, że ​​stanie się barierą. Nie zwracam uwagi na mapę zbiorczą. po prostu kupuj zamówienia, zlecenia sprzedaży i zamówienia netto (kupuj-sprzedawaj).
Niesamowite!! Niesamowite, jak to zauważyłeś. Dzięki za udostępnienie!

hobbitct
11-11-2021 20:39, 20:39
Zakładam, że indior JMASlope_MTF daje kierunek handlu, czy też bierzesz również pod uwagę wpisy kontrrarowe?

bolisdri
11-11-2021 22:00, 22:00
Zakładam, że indior JMASlope_MTF daje kierunek handlu, czy też bierzesz również pod uwagę wpisy kontrrarowe?
Trend jest iluzją. Jest to SLOPE trendu, który jest ważny. Kilka postów pokazało, że nie handluję z trendem, jeśli nachylenie przekroczy pewną kwotę. 70% czasu, w którym rynek znajduje się w zatłoczeniu lub wahaniach. (jest różnica) Tylko niewielki procent czasu trendy na rynku o kilkaset pipsów. To jest na wyższych poziomach. W tym czasie możesz osiągnąć ogromne zyski, wiedząc, że rynek będzie kontynuowany w tym kierunku. Ale musisz słuchać wiadomości, aby usłyszeć gadanie i wiedzieć, kiedy to nastąpi. To wymaga praktyki słuchania paplaniny

bolisdri
11-11-2021 23:21, 23:21
http://www.abarim-publiions.com/ChaosTheoryIntroduction.html#.UQUjHh2w-SqKolejny powód, dla którego oscylatory są bezużyteczne. To jest bardzo pomocny link. Zwróć szczególną uwagę na atraktory. To te statyczne i dziwne atraktory, które tworzą rynek. Korzystają z przykładu miasta z supermarketem lub bez. Podaż i popyt są takie same w każdym chaotycznym systemie, niezależnie od tego, czy jest to planowanie miejskie, systemy pogodowe czy Forex. Jego znalezienie tych obszarów o wysokim prawdopodobieństwie i wykorzystanie ich.

bolisdri
11-12-2021 00:41, 00:41
Niesamowite!! Niesamowite, jak to zauważyłeś. Dzięki za udostępnienie!
Przez pięć lat przeczesywałem wszystkie bzdury i wyszedłem z drugiej strony lżejszy o kilka tysięcy dolarów. Teraz czas zwrotu.

bolisdri
11-12-2021 02:02, 02:02
1 Załącznik (y) Inna sydney skalp została zerwana. Byki miały to dla mnie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530367975874338903.jpg

bolisdri
11-12-2021 03:23, 03:23
1 Załącznik (y), w którym zgłosiłem się podczas formowania kolibra z porządkiem rynkowym. Trzy pipsy w dół, a teraz siedzi na progu rentowności. Uwielbiam to, gdy plan się łączy. Przerwa równa lub popiersie. Wygląda na dzień na południe, ponieważ koszty są poniżej 1,35. Powodzenia handlarze! wyszedł do pracy.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530367977712959400.jpg

bolisdri
11-12-2021 04:44, 04:44
1 Załącznik (y) Pierwszym X był handel kupnem BE. Rozproszyłem się i nie odszedłem trochę dalej. Cena poszła w górę i została odrzucona. Wszedłem w duży handel, ale nie podobało mi się, jak tworzył się klin M5. On the m5 Wyglądało na to, że cena zaklinowała się na przełamanie, więc zabiłem handel za małą ę. ale kiedy zbliżyłem się do m1, zobaczyłem wyraźne odrzucenie ceny i wprowadziłem moją sprzedaż. Plunked dół największej partii, na którą pozwoliłbym, a teraz siedzę całkiem z moim przystankiem w BE. Szukasz biegacza dziś rano. Wyszedł do pracy! Jeśli ten wystartuje, będzie to jeden z moich największych zysków. Chodź na niedźwiedzie
https://www.forex-instant.com/attachments/15303679791696418186.jpg

AspksakOxtett
11-12-2021 06:04, 06:04
1 Załącznik (s) Cześć Eagle, dawno nie widziałem ... Cieszę się, że zrobiłeś swój sposób w handlu ... Btw ... Czy robię poprawnie zgodnie z Twoją metodą? Te czerwone pionowe linie przy wejściu to NY. Nie robię EU, bo ostatnio nie lubię ich świec. Ludzie mogą mówić wiele rzeczy. Ale wciąż walę tymi TP dużymi świecami i moim 7-pipsowym SL. Ta sama stara praca. Jeśli handlujesz na M5 podczas otwarcia, nie tylko handlujesz świecami, ale handlujesz umysłem i zachowaniem graczy rynkowych. Pomyśl o graczu rynkowym jako jednej osobie i handluj tym umysłem osoby z małą SL. W otwartym, jeśli nie sprzedają, należy kupić. Powodzenia w handlu z moim przyjacielem.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530367966.jpgNG
https://www.forex-instant.com/attachments/15303679811310664377.jpg

bolisdri
11-12-2021 07:25, 07:25
Cześć Orzeł, dawno nie widziałem ... Cieszę się, że zrobiłeś swój sposób w handlu ... Btw ... Czy robię poprawnie zgodnie z twoją metodą? Te czerwone pionowe linie przy wejściu to NY. Nie robię EU, bo ostatnio nie lubię ich świec. Ludzie mogą mówić wiele rzeczy. Ale wciąż walę tymi TP dużymi świecami i moim 7-pipsowym SL. Ta sama stara praca. Jeśli handlujesz na M5 podczas otwarcia, nie tylko handlujesz świecami, ale handlujesz umysłem i zachowaniem graczy rynkowych. Pomyśl o graczu rynkowym jako jednej osobie i handluj nim z ...
Hej miły facet! Tak, mam kilka rzeczy z twojego wątku. Jednak przestałem tak bardzo skupiać się na otwarciu rynków. Zamiast tego po prostu szukam obszarów zatłoczenia lub kolibrów, jak lubię je nazywać i sprawdzać, czy zgadzają się z podstawami. Kiedy pracowałem nad twoim, wiedziałem, że jesteś na tym, ale myślałem, że może to być wyrażone trochę inaczej. Skupienie się bardziej na ogólnej zmienności sesji. oraz wsparcie i opór. Używam również miękkiego stopu i może pozwolić mu przejechać dziesięć, a nawet dwadzieścia pipsów, w zależności od wielkości mojej partii. Znalazłem zasady 7 pip do ścisłego. Ale wiem, że handlujemy w ten sam sposób. Ten poranek handel został złapany w odwrócenie i zatrzymał się na BE, gdy pracowałem. Nie mogę stracić, łamiąc się. Myślę, że po prostu wybieram większą rybę i jeśli przejdę przez długi czas, dodam do mojej pozycji, w przeciwieństwie do chwytania kilku pipsów i pozostawienia niewielkiej ilości jazdy na stole. kiedy dostanę biegacza, pokażę ci, co mam na myśli. To trudne, ponieważ nie mam dobrego dostępu do handlu podczas sesji NY. Buczące birtdy nucą ptaki. Havent bardzo się zmienił. To nie te, które powstają, dają mi wskazówkę, w jaki sposób cena porusza się w miarę tworzenia. Użyłbym limitu kupna na dole, aby zmniejszyć ściąganie, jeśli zobaczyłbym to wystarczająco wcześnie. Gdyby to było później, prawdopodobnie wkroczyłbym dokładnie tam, gdzie zrobiłeś. Możesz czasami przegapić, ale lepiej być poza dobrym handlem, a potem źle. kiedy widzisz buczące ptaki, szukaj małego klina, który ukształtuje nacisk, próbując wymusić odwrócenie. czasami musisz powiększyć obraz do m1, aby go zobaczyć, ale pamiętaj. klinowanie jest największym znakiem opowieści o odwróceniu.

bolisdri
11-12-2021 08:46, 08:46
1 Załącznik (y) Wszedłem do kolejnego zakupu w czasie powrotu (pierwszy czerwony X) z moim BE na brązowym polu i moim przystankiem na dużym czerwonym polu. Jak widać, cena po prostu wędrowała po kanale przez kilka godzin, więc podniosłem stopę do wsparcia kanału (małe czerwone pole) i skrzyżowałem palce i poszedłem spać. X za małą ę. Kluczem do handlu nie jest utrata pieniędzy. Mała a cię nie zrani. Tylko duża a. albo przez nadmierne dźwiganie, albo przez poszerzanie przestojów. Później możesz zobaczyć Whipaws (niebieskie kółka) Są niebezpieczne dla handlu. Zdarza się to często w trendach wzrostowych w UE w Londynie i otwiera się Frankfurt. Gdybym miał zgadnąć, dlaczego miałoby to wynikać z wymiany euro na dolary dla wielkiego biznesu europy i vice versa.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530367967.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1530367967.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1530367983175488181.jpg

bolisdri
11-12-2021 10:07, 10:07
Asia próbuje się obudzić. Lubię szukać odbić podczas tej sesji. Co do zasady odbicia są znacznie bardziej prawdopodobne niż przerwanie, więc nie oczekuj żadnych długotrwałych transakcji w Azji. Przeważnie odbija się. Lubię czekać, aż Chiny zatrzymają się. To zwykle określa górę lub dół kanału.