PDA

Zobacz pełną wersję : Prosta egia 7



yakakx
02-20-2010 17:19, 17:19
Toma
Przygotowanie wykresów:
Zainstaluj 7-krotną cenę EMA.
Zainstaluj 50-krotną cenę EMA
Podstawowe instrukcje:
Jeśli 7 EMA jest niższa niż 50 EMA, tylko krótkie szanse na maksymalne ryzykonagrodę.
Jeśli 7EMA jest wyższa niż 50 transakcji EMA, tylko długie szanse na maksymalne ryzykonagrodę.
Szczegółowe instrukcje:
Jeśli zamknięte świece są dłuższe niż 7 EMA.
Jeśli zamknięte świece znajdują się poniżej krótkiego handlu 7EMA
Ostrzeżenie:
Instrukcje te przewidują, że masz podstawowe doświadczenie w handlu i nie masz na celu uczenia Cię ani handlować instrumentami pochodnymi lub forex.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/95-modified-center-gravity.htmli
http://www.babypips.comto doskonałe strony internetowe z podstawowymi zasobami edukacyjnymi.
Powiedziawszy to, możesz użyć tej metody w dowolnej ramce czasowej, ale ponieważ rozróżniamy pozycje powyżej i poniżej 7 EMA, oznacza to, że będziesz musiał stale monitorować swój handel po jego wprowadzeniu.
Uwaga:
Ta metoda pozostała prosta, aby umożliwić ludziom korzystanie z niej, ponieważ w zasadzie ją ustawiłem, ale także aby umożliwić ci dostosowanie jej do własnych potrzeb i pozostawienie miejsca na nowe pomysły oparte na niej.
# 12288;
(własność intelektualna Toma) Przynajmniej daj mi kredyty.

esric1374
01-23-2022 08:36, 08:36
Jeśli 7 EMA jest niższa niż 50 EMA, tylko krótkie szanse. Jeśli zamknięte świece są dłuższe niż 7 EMA.
Proszę wyjaśnić, w jaki sposób te 2 stwierdzenia mogą współistnieć ............

yakakx
01-23-2022 09:56, 09:56
Ten system zachwyci skalperów, ale zalecam, abyś określił, jak długo będziesz siedział na swoim ekranie i podjął decyzję, w jakich ramach czasowych korzystać.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198636.png

liryc9
01-23-2022 11:17, 11:17
Tom's Simple 7 Strategy Przygotowanie wykresów: Zainstaluj 7-krotną cenę EMA. Zainstaluj 50-krotną cenę EMA Podstawowe instrukcje: Jeśli 7 EMA jest niższa niż 50 transakcji EMA, tylko krótkie szanse na maksymalne ryzykonagrodę. Jeśli 7EMA jest wyższa niż 50 transakcji EMA, tylko długie szanse na maksymalne ryzykonagrodę. Szczegółowe instrukcje: Jeśli zamknięte świece są dłuższe niż 7 EMA. [rozmiar = 5] Jeśli zamknięte ...
Cześć Tom, Co to jest zysk i zatrzymaj ę? Dzięki

yakakx
01-23-2022 12:38, 12:38
maxwell-eqtn, który zależałby od ciebie i ram czasowych, których używasz, niezależnie od innych rzeczy. Jest to w zasadzie egy typu odwracającego, gdy zobaczysz świece wbrew aktualnemu kierunkowi 7 EMA lub zbieżności, wyjdę. Zbadaj wykresy z tym ustawieniem na wykresie 15 m ... UE wygląda świetnie.

vixxisi
01-23-2022 13:59, 13:59
Tom, Dzięki za udostępnienie dobrej pracy tutaj. Jest kilka rzeczy, które wymagają dalszych wyjaśnień: 1. Optymalna sesja handlowa systemu 2. Być może określiłeś stoploss zależnie od osobistej decyzji, ale może istnieć minimalny stoploss, który musisz umieścić w miejscu, tak jak na podstawie plecówtestować dalej? 3. Ponieważ nie ma również konkretnego TP, w oparciu o twoje doświadczenie z tym związane, jak długo utrzymujesz średnio otwartą wymianę handlową? 4. Proszę zamieścić kilka wykresów jako przykłady, dzięki. 5. Co w przypadku środków ostrożności na rynku whipsawy, które mogą być dość powszechne w UE? 6. Czy próbowałeś także na innych parach? 7. Jaki jest twój dotychczasowy wskaźnik sukcesu na żywo? Sądzę, że jest to dość solidny system na trendowych rynkach, co oznacza, że ​​aby zmaksymalizować zyski, prawdopodobnie powinno się utrzymywać transakcje otwarte przez kilka dni. Dzięki jeszcze raz. Fei

yakakx
01-23-2022 15:19, 15:19
baronfei, zamieniłbym to w pierwszych czterech godzinach otwarcia USA lub Londynu i być może w ostatniej godzinie tych sesji handlowych w mniejszych ramach czasowych. Jeśli chodzi o SL i TP, które są całkowicie zależne od ram czasowych wykresu, którego używasz, możesz sprawdzić moją inną opublikowaną metodę T.E.A.R.D.O.W.N, aby znaleźć pomysły na umieszczenie stop loss. I znowu, twój wybór przedziału czasowego wpłynie na twoją możliwą długość czasu w handlu, kiedy nastąpi odwrócenie, na skutek świecy przekraczającej 7 EMA lub zamkniętej świecy, która przekroczyła 7 EMA, wychodzisz i rozważasz zamianę przeciwnej kierunek ostatniego handlu. (Jeśli używasz wykresu 1m, możesz stracić swój udział w handlu w godzinę lub mniej, jeśli jesteś na wykresie 4h, może to być tydzień lub dłużej.) Dlatego umieściłem tam ostrzeżenie, nie preferuję aby z góry przewidzieć, co rynek może zrobić, gdy zobaczysz wyjście z cofania ceny. Jeśli chodzi o twoje pytanie o niepewne, a nawet rynki biczowania, to dlatego zbudowałem ten system. Chociaż możesz używać tego systemu w dłuższych ramach czasowych, będę go używać na wykresach 1-15m. To jest mój sposób skalpowania i zabezpieczania moich długoterminowych transakcji (które czasami poruszają się przeciwko mnie, zanim dojrzeją do zysku). Dzięki za przeczytanie mojego postu i przemyślane pytania, utworzę konto, które używa tylko tego egy i opublikuje kilka więcej informacji w przyszłości na podstawie tego konta.

peterdark
01-23-2022 16:40, 16:40
baronfei, zamieniłbym to w pierwszych czterech godzinach otwarcia USA lub Londynu i być może w ostatniej godzinie tych sesji handlowych w mniejszych ramach czasowych. Jeśli chodzi o SL i TP, które są całkowicie zależne od ram czasowych wykresu, którego używasz, możesz sprawdzić moją inną opublikowaną metodę T.E.A.R.D.O.W.N, aby znaleźć pomysły na umieszczenie stop loss. I znowu, twój wybór przedziału czasowego wpłynie na twoją możliwą długość czasu w handlu, kiedy nastąpi odwrócenie, spowodowane świecą przecinającą 7 EMA lub zamkniętą świecą, która przekroczyła 7 EMA, ty ...
Bardzo ładny i prosty system Akatom2u. Brawo i dziękuję za udostępnienie.

yakakx
01-23-2022 18:01, 18:01
FX Compass, dziękuję za Twoją opinię, mam nadzieję, że mój system pomoże ...

Peipei74
01-23-2022 19:22, 19:22
O ile mogę zinterpretować, czy świece są poniżej 50 i 7 EMA, siła na krótką chwilę ma wysokie prawdopodobieństwo. Jeśli świece zaczęłyby zamykać się powyżej 7 EMA, ale nadal poniżej 50 EMA, możliwość zmiany trendu rośnie, aby przejść długo.

mltt
01-23-2022 20:43, 20:43
Podstawowe instrukcje: Jeśli 7 EMA jest niższa niż 50 EMAtrade, tylko krótkie możliwości maksymalnego ryzykanagrody. Jeśli 7EMA jest wyższa niż 50 transakcji EMA, tylko długie szanse na maksymalne ryzykonagrodę. Szczegółowe instrukcje: Jeśli zamknięte świece są dłuższe niż 7 EMA. Jeśli zamknięte świece znajdują się poniżej krótkiego handlu 7EMA dla mnie jasne.

yakakx
01-23-2022 22:03, 22:03
tommyd, dziękuję za ustawienie tej cieśniny, część mojego procesu myślowego na każdym systemie, nad którym pracuję, ma być prosta i jasna w odniesieniu do części, które są zdefiniowane. Jeśli pominiesz słowa z mojego systemu, możesz nie uzyskać korzyści ze zrozumienia moich metod. Tommy Mam nadzieję, że ten system jest bardzo opłacalny i prosty w użyciu. (Mniej stresu ... lol)

yakakx
01-23-2022 23:24, 23:24
O ile mogę zinterpretować, czy świece są poniżej 50 i 7 EMA, siła na krótką chwilę ma wysokie prawdopodobieństwo. Jeśli świece zaczęłyby zamykać się powyżej 7 EMA, ale nadal poniżej 50 EMA, możliwość zmiany trendu rośnie, aby przejść długo.
Jesteś poprawny Sir.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198637.pngMoje rozumowanie związane z podążaniem za 50 w zakresie ryzykanagrody polega na tym, że handel w stosunku do ogólnego trendu powoduje większą ę lub ryzyko y niż handel z ogólnym trendem.

Darakmehrgut
01-24-2022 00:45, 00:45
Jesteś poprawny Sir.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198637.pngMoje rozumowanie związane z podążaniem za 50 w zakresie ryzykanagrody polega na tym, że handel w stosunku do ogólnego trendu powoduje większą ę lub ryzyko y niż handel z ogólnym trendem.
Chcę podążać za tą prostotą. Dzięki Tom. Ron

LavieloCCX
01-24-2022 02:06, 02:06
cześć, czy mogę wiedzieć, jak unikać tego typu biczów. ja zerknąłem wzrokowo na 1 n 5min TF. i widzę wiele okazji, gdy 7EMA jus idzie w górę z małym zasięgiem wzdłuż 50EMA. działa świetnie, gdy rynek długo się rozwija. Myślę, że ta konfiguracja jest dobra dla wyjść po tym, jak jesteś na rynkach we właściwym kierunku.

yakakx
01-24-2022 03:26, 03:26
yunielescaz, Możesz spróbować uniknąć batów, nie handlując, gdy 50 lub 7 EMA wskazuje bokiem (zbieżność). Używam również co najmniej jednego indioru do potwierdzenia transakcji, na przykład RSI 7. Zawsze będą na rynku te małe ruchy, które nie pozwalają nam na duże szanse na zdobycie kilku pipsów lub powodują ę. jest o wiele więcej, co daje nam wiele pipsów i jak widzieliście wielu, którzy dają nam wiele pipsów (jeśli mamy cierpliwość, by je wymienić). Osobiście wolę handlować kilkoma godzinami w otwartym USA lub w Londynie, aby uniknąć tej sytuacji.

cisco
01-24-2022 04:47, 04:47
Cześć Tom, Z pewnością wygląda to jak proste. Chciałbym spróbować i mam nadzieję odzyskać pieniądze, które utraciłem przez cały czas .. mam nadzieję, że to nie brzmi głupio, ale czy handlujesz w wiadomościachogłoszeniach? jeśli nie, każdy bufor czasu, którego należy unikać przed i po wiadomościach? czy możesz bardziej rozwinąć RSI (7)? czy czekasz, aż trafi i 30% lub 70%? Biegałem po listach przebojów i nie dawało to właściwego sygnału kupnasprzedaży, gdy EMA się krzyżuje. Dzięki za odpowiedź.

alomepigh
01-24-2022 06:08, 06:08
zgodnie z prawdą, byłem w trybie, rzuciłem, ale jak się obudziłem w środku nocy, cieszę się towarzystwem forex i handlarzy ... uśmiecham się ironicznie, mój wykres został skonfigurowany z 7emą i 50emema egy ??? dziwne ... czy to może być sygnał do wypróbowania po raz ostatni ... uśmiech, który dodam do planu ... jeśli masz 3 przegrane transakcje ... zrezygnuj na cały dzień, ponieważ trend biczuje cię

yukipkryuk
01-24-2022 07:29, 07:29
sam algorytm jest całkiem niezły (a jednocześnie prosty), ale nie jestem tak przyjazny w całej rzeczy skalowania egies

megaxlaco499
01-24-2022 08:50, 08:50
yunielescaz, Możesz spróbować uniknąć batów, nie handlując, gdy 50 lub 7 EMA wskazuje bokiem (zbieżność). Używam również co najmniej jednego indioru do potwierdzenia transakcji, na przykład RSI 7. Zawsze będą na rynku te małe ruchy, które nie pozwalają nam na duże szanse na zdobycie kilku pipsów lub powodują ę. jest o wiele więcej, co daje nam wiele pipsów i jak widzieliście wielu, którzy dają nam wiele pipsów (jeśli mamy cierpliwość, by je wymienić). Ja osobiście wolę handlować kilka godzin w otwartym USA lub w Londynie ...
Jak używać RSI (7) do filtrowania transakcji.

ragomi
01-24-2022 10:10, 10:10
Jest to niewłaściwa pora dnia, aby wprowadzić transakcję tutaj w CDT (11 rano), ale mam stop sprzedaży @ .7922 dla Eurgbp, 4H TF. Wygląda na całkiem niezłą konfigurację, przynajmniej mam taką nadzieję. str.

yakakx
01-24-2022 11:31, 11:31
Mam lepsze wyniki w handlu 1H niż 15M nigdy 5M. Handluję tylko sesją NY.
Będę testował wykres 1h w tym tygodniu, może dawać mniej sygnałów, ale jeśli ustawię cel na 50-100 pipsów, wtedy zamknij połowę pozycji i pozwól reszcie zerwać się lub zablokować pestki, ponieważ przychodzą do poważnej zbieżności lub zatrzymania następuje wyjście. Może być mniej stresujące i bardziej produktywne.

ragomi
01-24-2022 12:52, 12:52
Jest to niewłaściwa pora dnia, aby wprowadzić transakcję tutaj w CDT (11 rano), ale mam stop sprzedaży @ .7922 dla Eurgbp, 4H TF. Wygląda na całkiem niezłą konfigurację, przynajmniej mam taką nadzieję. str.
To nie zadziałało przed wczesnym wieczorem, więc go zamknąłem. Brak handlu.

yakakx
01-24-2022 14:13, 14:13
Spójrz teraz na audcad 4h

To nie zadziałało przed wczesnym wieczorem, więc go zamknąłem. Brak handlu.

To nie zadziałało przed wczesnym wieczorem, więc go zamknąłem. Brak handlu.

ragomi
01-24-2022 15:33, 15:33
Spójrz teraz na audcad 4h
Whoa - tęskniłem za tym. Co się dzieje w Aussie land? edytuj: To są dane o bezrobociu. Stawka pozostaje taka sama, więc ten pr może się poprawić i ponownie ruszyć na północ.

ragomi
01-24-2022 16:54, 16:54
Przeniosłem się do 4H TF i robię całkiem dobrze; wciąż demo to, ale uruchomiłem aplikację na żywo z Oandą. Mogę zawrzeć transakcję o 7 rano o 19 i mieć wolny od stresu handel. Zwiększono acct o 1% dzisiaj (zaczynając od ostatniej nocy, ale rozważany dzisiaj, ponieważ godzina 23:00 to mój czas rollocer.) Podoba mi się ten TF, ale zawsze sprawdzam D i 1H przed wprowadzeniem transakcji. str

ragomi
01-24-2022 18:15, 18:15
7 rano nie widziałem niczego, mojego czasu, 4H, który mi się podobał, ale godzinę później 1H skróciłem E$, bardzo napięty TP SL, ponieważ musiałem opuścić komputer na kilka godzin. 15 pipsów, ruch był większy, ale wiadomości z 9 rano równie dobrze mogły wywołać SL. Ist poszedł długo na A$. Lubię to egy, ponieważ bardzo łatwo jest analizować wykres, a następnie umieścić transakcję, a jeśli nie, to przejść dalej.

yakakx
01-24-2022 19:36, 19:36
7 rano nie widziałem niczego, mojego czasu, 4H, który mi się podobał, ale godzinę później 1H skróciłem E$, bardzo napięty TP SL, ponieważ musiałem opuścić komputer na kilka godzin. 15 pipsów, ruch był większy, ale wiadomości z 9 rano równie dobrze mogły wywołać SL. Ist poszedł długo na A$. Lubię to egy, ponieważ bardzo łatwo jest analizować wykres, a następnie umieścić transakcję, a jeśli nie, to przejść dalej.
Tak, coś w rodzaju codziennego obrotu przestawnego, możesz po prostu handlować kupnem lub sprzedażą w oparciu o to, gdzie cena jest odpowiednia dla systemu Simple 7. Pomyślałem o zrobieniu tego, ale naprawdę próbuję zmaksymalizować prawdopodobieństwo wygranej transakcji.

ragomi
01-24-2022 20:56, 20:56
Skróciłem pr na 4H około 1 1/2 godziny temu, odbija się wokół niektórych, ale teraz mam 10 pipsów. W @ 1.0268. edytuj: SL hit, ten handel nigdy się nie rozpoczął.

yakakx
01-24-2022 22:17, 22:17
Skróciłem pr na 4H około 1 1/2 godziny temu, odbija się wokół niektórych, ale teraz mam 10 pipsów. W @ 1.0268. edytuj: SL hit, ten handel nigdy się nie rozpoczął.
Handel jest teraz o 150 pipsów wyższy.

yakakx
01-24-2022 23:38, 23:38
1 Załącznik (y) To są wszystkie moje transakcje z tego tygodnia. Transakcje były oparte na pomysłach w wątkach Simple 7 tutaj i na babypips.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530373621837427244.jpg

ragomi
01-25-2022 00:59, 00:59
Jest to jedyna egy, którą teraz handluję. Łatwy do zrozumienia i wdrożenia. WalMart ma białą tablicę 11x8 cali za 2 USD. Wymieniłem 11 par, które śledzę, mają kolumnę dla kierunku trendu 4H. Następnie przechodzę do 15M TF i szukam konfiguracji i jeśli kierunek się zgadza, mogę wejść do handlu. Oczywiście sprawdzam SR, knoty o wielkości świec, itp. Tom - dzięki za opublikowanie wyników, widzę światło na końcu tunelu i nie ma go w lokomotywie pociągu!

yakakx
01-25-2022 02:20, 02:20
Jest to jedyna egy, którą teraz handluję. Łatwy do zrozumienia i wdrożenia. WalMart ma białą tablicę 11x8 cali za 2 USD. Wymieniłem 11 par, które śledzę, mają kolumnę dla kierunku trendu 4H. Następnie przechodzę do 15M TF i szukam konfiguracji i jeśli kierunek się zgadza, mogę wejść do handlu. Oczywiście sprawdzam SR, knoty o wielkości świec, itp. Tom - dzięki za opublikowanie wyników, widzę światło na końcu tunelu i nie ma go w lokomotywie pociągu! piprac
Kiedyś byłem handlarzem dużych psów ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1530373615.jpgObecnie rozważam tylko 6 par do handlu. Eurgbp płaci dużo za pips, ale nigdy nie wydawał mi się hojny ... Haha, właśnie sobie uświadomiłem, że moja tablica ma więcej niż 2 stopy. Dając ci $ icon bro!

mltt
01-25-2022 03:40, 03:40
1 Załącznik (i) Spojrzałem tutaj i pomyślałem, że niektóre z nich mogą polubić dołączony indior, ponieważ jest to krzyżyk z wrzuconym filtrem RSI. Możesz go dostosować do dowolnego krzyża i poziomu RSI, który lubisz. przywiązany. Zmontowałem go, aby odzwierciedlić 7x50ma z 10 okresami rsi powyżej 55 i poniżej 45. Gdy wszystkie są w jednej linii, tworzy strzałkę na wykresie i może mieć również ostrzeżenie.
https://www.forex-instant.com/attachments/15303736231581399684.mq4

yakakx
01-25-2022 05:01, 05:01
Zdarzyło mi się spojrzeć tutaj i pomyślałem, że niektóre z nich mogą polubić dołączony indior, ponieważ jest to krzyżyk z wrzuconym filtrem RSI. Możesz go dostosować do dowolnego krzyża i poziomu RSI, do którego lubisz .mql. Zmontowałem go, aby odzwierciedlić 7x50ma z 10 okresami rsi powyżej 55 i poniżej 45. Gdy wszystkie są w jednej linii, tworzy strzałkę na wykresie i może mieć również ostrzeżenie.
Bardzo miło z twojej strony, że udostępniłeś tak przydatne narzędzie dla subskrybentów mojego wątku i mnie! Bardzo ceniony
https://www.forex-instant.com/attachments/1530373615.jpg

ragomi
01-25-2022 06:22, 06:22
Nie mogę wyrywać głów i ogonów z tego rynku; dobre wieści dotyczące nastrojów w USA, ale dolar spadł w stosunku do 6 głównych par, więc biorę miesiąc sierpień, powrócę do zakładów po Święcie Pracy. Dobry handel wszystkim, p.

Xrastagtico
01-25-2022 07:43, 07:43
Cześć, Dzięki akatom2u za tę elegancką i prostą metodę. Dla jasności bierzesz każdy krzyż 7 i 50 EMA w kierunku trendu? Wielkie dzięki.

yakakx
01-25-2022 09:03, 09:03
Cześć, Dzięki za tę elegancką i prostą metodę. Dla jasności bierzesz każdy krzyż 7 i 50 EMA w kierunku trendu? Wielkie dzięki.
Używam RSI jako filtra i rozważam również kierunek 50 ema. Powinieneś również wziąć pod uwagę poprzednie, ostatnie opory i ceny wsparcia oraz wydarzenia informacyjne. Podstawową ideą jest to, że zwiększasz swoje szanse na zysk przy użyciu podstawowego systemu Simple 7 wraz z pewną biegłością na rynku forex.

yakakx
01-25-2022 10:24, 10:24
1 Załącznik (y) Oto kolejny klasyczny handel Simple 7. Musiałem podzielić się z wami wszystkim ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1530373628623258143.jpg

ragomi
01-25-2022 11:45, 11:45
Odkąd wróciłem z mojej sierpniowej przerwy, zmagałem się z forex. Spojrzałem na kilka różnych pomysłów handlowych, ale zdecydowałem, że nauczę się tego do ostatniego szczegółu. Za każdym razem, gdy ustawiam transakcję stop overnight buy lub sell, opierając się na D. close (mój czas 23:00), londyńskie otwarcie zabija mnie. więc myślę, że podjęcie krótkoterminowych transakcji 15M TF z tym egy jest drogą, którą pójdę. Chciałbym mieć więcej czasu z dala od komputera, na który nie pozwoli 15M, ale mój akcent na żywo spadł o 5%, więc konieczny jest wysiłek odbudowy. Teraz muszę poznać niuanse tego egy.

ragomi
01-25-2022 13:06, 13:06
Dzięki Tom - Dzięki funkcji powiększania oferowanej przezforex-instantwidzę wykres i napis 100%. Jeszcze raz dziękuję, s.