PDA

Zobacz pełną wersję : ADXlaggs



Gygtemoxadows19
05-25-2010 20:33, 20:33
1 Załącznik (y) Oto ciekawy system, który pracował dla mnie. Użyłem go tylko kilka tygodni ... rzuć okiem na wykresy eurusd i powiedz, co myślisz. Konserwatywnie dostaję 15 pipsów za wygraną ... To działa dla mnie w 80% przypadków. Jestem trochę sceptyczny, ponieważ w ostatnich tygodniach euro było dość łatwe do handlu.

Użyj standardu:
RVI
Lagh-acs (laguerre)
ADX
Stoch 5,3,3

1. Uważaj, aby opóźnienia, stoch, RVI były maksymalizowane na krótki lub maksymalny czas.

2. Kiedy kropla spada, przygotuj się ... ta tabela to 30 minut. To jest krótki. (patrz około 20:30 w dniu 25 maja)

3. Następnym, który zacznie spadać, jest RVI

4. Opóźnienia powinny rozpocząć się bardzo krótko po

5. Obserwuj ADX, D- (żółte kropkowane), aby przejść przez D (różowe kropkowane) i zacznij w górę. Oznacza to, że skrót będzie włączony po dobrym solidnym krzyżu. Jeśli D- porusza się w górę, to jest krótki .... jeśli D porusza się w górę, to długo.

6. Indeks ADX (czerwona linia w indeksie ADX) będzie płaski lub zgięty w górę .... powinien wynosić 27 lub lepiej ... poruszając się w górę. Ta linia mówi tylko .... cena jest trendem .... zawsze będzie się przesuwać w górę, jeśli będzie trendować, bez względu na to, czy robisz to krótko, czy długo. Zauważ, że zaczyna się wyginać, gdy cena przesuwa się poniżej (krótkiej) wartości 5 ma ... przeciwnej przez długi czas. Podoba mi się wysoka i niska 5ma .... mówi mi, że trend jest dość solidny, gdy przełamuje się powyżej 5ma lub poniżej 5ma ... są jasnoniebieskimi liniami

7. Spójrz na 20:30 w dniu 25 maja ... zobaczysz początek stochu i prześledzisz go z innymi wnękami. Indeks ADX lekko się pochyla ... na tym nie jest tak oczywisty, ale widać lekkie zgięcie. Możesz także zobaczyć długo o 8:30 25 maja ... zaczyna się od stoch. Indeks ADX również nie jest tak oczywisty ... widać, że powoli pochyla się w górę ... Wszedłbym około 13:30 5/25/10. Przerwa D (różowy ruch w górę) jest stała, a indeks ADX zaczyna się pojawiać. Niebieskie opóźnienie wynosi około 0

Sprawię, że będzie to prostsze ... na krótko
1. Krople Stocha
2. RVI spada
3. Opadają (zwłaszcza niebieskie)
4. ADX, D- (żółty) przecina D (różowy) solidnie i porusza się w górę
5. Czerwona linia w ADX (indeks) ma 27 lub lepszą prędkość
6. cena spada poniżej 5 ma niska (jasnoniebieska linia przerywana)
7. Wpisz krótki
8. Używam 30 Stop loss .... przejdź do 30 TP ... zwykle biorę 10-25 pipsów na wykresie 30 min lub 1 godz

Spójrz na wykres ... spójrz na swój własny ... niektóre są bardziej oczywiste niż inne. Te oczywiste wydają się być bardzo solidne dla 10-20 pipsów na wykresie 30 min. Używałem go również w ciągu 1 godziny. Powiedz mi co myślisz.

https://www.forex-instant.com/discussion-trading/181-differently-today-better-trading.html

bgmc13
11-02-2021 10:51, 10:51
Indiors szablon plz !!

Gygtemoxadows19
11-02-2021 12:12, 12:12
Indiors szablon plz !!
Są wymienione ... są w każdym brokerze mt4 ... z wyjątkiem laguerre ..... możesz znaleźć opóźnienia na tej stronie. Wyszukaj to.

satalayOxteg3
11-02-2021 13:33, 13:33
Cugir321 Widzę twoje wykresy dla EUUSD. Czy próbowałeś innych par? .

Gygtemoxadows19
11-02-2021 14:54, 14:54
Nie użyłem innych par. Dodałem jedną rzecz. 3 średnie ruchome, które biegam po innym wykresie obok oryginału. 10ma, 20ma, 50 ma. Używam tego do określenia trendu. Znajomość trendu, jak w większości systemów, jest najważniejsza. Gdy 10ma przekroczy 20m, przygotuj się ... gdy 10 krzyży 50 zacznie szukać wpisu. Jeśli 10 i 20ma są ładnie rozdzielone, gdy przecinają 50ma, to zazwyczaj jest to dobry znak.

diegomg98
11-02-2021 16:15, 16:15
Nie użyłem innych par. Dodałem jedną rzecz. 3 średnie ruchome, które biegam po innym wykresie obok oryginału. 10ma, 20ma, 50 ma. Używam tego do określenia trendu. Znajomość trendu, jak w większości systemów, jest najważniejsza. Gdy 10ma przekroczy 20m, przygotuj się ... gdy 10 krzyży 50 zacznie szukać wpisu. Jeśli 10 i 20ma są ładnie rozdzielone, gdy przecinają 50ma, to zazwyczaj jest to dobry znak.
Cześć Cugir, od kilku lat interesuję się ADX i staram się ulepszać wpisywyjścia, używając go. Używam MACD na 12,26,9 (zamiast 10,20,50 SMA) i MACD musi być poprawny w momencie uzyskania sygnału na DMIADX. Używam również dodatkowych kryteriów, które również zwiększają procent zwycięskich transakcji, które z przyjemnością podzielę się z wami, jeśli istnieje zainteresowanie tym wątkiem. Możesz także zmniejszyć zapotrzebowanie na lagRVIstoch imho. Uważam, że działają one najlepiej dla transakcji z trendami przeciwstawnymi i to nie jest to, co staramy się osiągnąć za pomocą ADX itp.

xras
11-02-2021 17:35, 17:35
Proszę, daj mi kryty LaugH-ACS

Ilaydomper
11-02-2021 18:56, 18:56
1 załącznik (i)

Proszę, daj mi kryty LaugH-ACS
tutaj idziesz ....
https://www.forex-instant.com/attachments/15291987281795505813.mq4

Ilaydomper
11-02-2021 20:17, 20:17
1 załącznik (i)

tutaj idziesz ....
Oto lag indi z histogramem takim jak ten na jego wykresie .....
https://www.forex-instant.com/attachments/152919873049185032.ex4

Gygtemoxadows19
11-02-2021 21:38, 21:38
Jestem bardziej niż wdzięczny i szczęśliwy mogąc usłyszeć twój system MacD z dodatkowym indiorem !!!!! Zrobiłem bardzo dobrze z moim systemem, ale jeśli istnieje sposób na uproszczenie go i uczynienie, szczególnie wyjść, silniejszym niż ja, wszyscy mam uszy. Zazwyczaj wychodzę za wcześnie i skracam sobie kilka pipsów. Zamierzam wymienić macd indior 12, 26, 9 i sprawdzić, czy mogę dostrzec, o czym mówisz. Bardzo podekscytowany słysząc twój system! Zrobiłem dość dobrze używając zwrotów MA i d-, d dla wykresu odległości. ADX jest wspaniały z trendowym wykresem, jak na pewno wiesz. Właśnie załadowałem macd na wykresie. Widzę, o czym mówisz. Histogram na macd jest bardzo podobny do stoch 5,3,3 ..... linie sygnału macd są podobne do linii rvi i laggs. Podoba mi się bardziej wyraźny widok stochu, ale mogę przyzwyczaić się do dwóch indywiduów. Bardzo interesujące jest, jak linia sygnału i linia macd na indioru pokazują, gdzie leży 50 średnia ruchoma, obserwując, kiedy przekraczają zerową linię histogramu. Wygląda na to, że linia zerowego histogramu to 50ma !!! Oznacza trend. Doceniam tę myśl ... macd. Widzę, jak potężna jest !!! Macd zawiera mnóstwo informacji. Więcej niż kiedykolwiek widziałem. Używam wsparcia i oporu (barry) indior! (także master indior świecy) Aby ocenić moje wpisy i wyjścia. Jeśli jest tam linia punktów wsparcia ... Wprowadzę 5 pipsów lub mniej poniżej. Wyjdę przed następną linią punktów wsparcia, jeśli jest to linia główna. (na krótko ... ostatnio sprzedawałem głównie szorty) Teraz muszę przejść przez twoje stare posty !!! Właśnie przeszedłem twój wątek ruchu kierunkowego .... ciekawe myśli na temat 20 adx i liczby 40 .... Widzę, gdzie to działa. Nie mam wątpliwości, że twój system działa. Mój jest odmianą twoich i moich prac. Zwykle używam 30-35 pip sl z przerwania linii wsparcia w krótkim czasie ... wydaje się, że działa dobrze. Opracuję podstawy, a następnie szukam linii wsparcia, aby zerwać z indywiduum barry'ego (krótkie). Zawsze przechodzę przez ramy czasowe lub dwa, aby zweryfikować to, co myślę. nie musisz używać sr, ale działa z nim lepiej. Powiem .... kiedy zobaczysz indywidua wykresu w pozycjach wymienionych na powyższym wykresie .... zwykle jest bardzo silny. Załaduj wykres z powyższymi indiami i porównaj swoje, gdy wygląda na opublikowane. Założyłem dwa wykresy .... jeden z twoim ... jeden z moim .... Mam wrażenie, że będzie mocniejszy przy użyciu obu wykresów jednocześnie.

Cześć Cugir, od kilku lat interesuję się ADX i staram się ulepszać wpisywyjścia, używając go. Używam MACD na 12,26,9 (zamiast 10,20,50 SMA) i MACD musi być poprawny w momencie uzyskania sygnału na DMIADX. Używam również dodatkowych kryteriów, które również zwiększają procent zwycięskich transakcji, które z przyjemnością podzielę się z wami, jeśli istnieje zainteresowanie tym wątkiem. Możesz także zmniejszyć zapotrzebowanie na lagRVIstoch imho. Uważam, że działają one najlepiej w handlu przeciw trendom i to nie jest to, czym jesteśmy ...

Cześć Cugir, od kilku lat interesuję się ADX i staram się ulepszać wpisywyjścia, używając go. Używam MACD na 12,26,9 (zamiast 10,20,50 SMA) i MACD musi być poprawny w momencie uzyskania sygnału na DMIADX. Używam również dodatkowych kryteriów, które również zwiększają procent zwycięskich transakcji, które z przyjemnością podzielę się z wami, jeśli istnieje zainteresowanie tym wątkiem. Możesz także zmniejszyć zapotrzebowanie na lagRVIstoch imho. Uważam, że działają one najlepiej w handlu przeciw trendom i to nie jest to, czym jesteśmy ...

Gygtemoxadows19
11-02-2021 22:58, 22:58
2 Załącznik (y) ACartwright, Oto dwa wykresy ... jeden jest twój, a drugi mój. Lubię mieć informacje z obu. Kupiłem, gdy cena spadła do 1,1994. Sprzedałem o 1,1975. Wykonano 19 pipsów. Czułem, że trochę się spóźniłem, ale kupiłem na solidnej przerwie 1,2000. Poziom psyc. Uwaga na wykresie Mam 10ma (czerwony), 20ma (fioletowy), 50ma (żółty). Podoba mi się poszerzenie podziału 10 i 20ma. Wydaje się, że są to informacje, których nie ma na liście macd indior. Nawet jeśli histogram macd mówi, że trend się nieco zmienia, 10 i 20 ma mówi, że będzie kontynuowany z powodu poszerzenia dwóch ma. Zauważ, jak krzyż 10 i 20 ma odpowiada krzyżowi sygnału i linii macd. Linie sygnałowemacd zaczynają się nieco zamykać i uruchamia się histogram macd ... 10 i 20 ma nie. .. Zgaduję, że mówienie uważaj na zmianę w najbliższej przyszłości, ale będzie ona nadal spadać przez krótki czas. Będę obserwować, jak 10ma zacznie się pojawiać.
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/184-12s-supply-demand-pa-thread.html
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/49-jpy-interest-rate-statement.html

xras
11-03-2021 00:19, 00:19
tutaj idziesz ....
Dzięki stary!