PDA

Zobacz pełną wersję : Martingale EA - alternatywa dla FXTradepro



tirutiruriru
12-24-2007 05:00, 05:00
1 Załącznik (s) Witaj,

Wiem, że niektórzy z was śledzili system FXTradepro Martingale i jest on dostępny tylko po wygaśnięciu, ale mam podobny EA, który nie wygasa i który można tutaj omówić i zmodyfikować zgodnie z oczekiwaniami.

To nie jest coś, co stworzyłem ani nie jestem właścicielem ani nie jestem odpowiedzialny za to.

Załączam kod 10-punktowy3 działający, ale proszę zrobić test na demo, który został pobrany z:


http://www.forex-tsd.com/expert-advisors-metatrader-4/3473-10points-3-mq4-316.html

extern int Magic = 772188;
Magiczny numer pozwalający EA rozpoznać handel z tym tagiem jest otwierany samodzielnie, a nie ręcznie

extern double TakeProfit = 10;
Zarabiaj, gdy pierwsza pozycja osiągnie te pipsy

extern double Lots = 0,01;
Wielkość partii do rozpoczęcia handlu, gdy zarządzanie pieniędzmi nie jest używane

extern double InitialStop = 160;
Zatrzymaj ę, aby umieścić ją w ostatnim porządku

extern double TrailingStop = 0;
Trailing Stop

extern int MaxTrades = 10;
Łączne zamówienia, które mogą być przedmiotem handlu na tej samej parze

extern double Multiplier = 3;
Jeśli początkowa utrata pozycji, wielkość kolejnego zamówienia zostanie pomnożona przez tę liczbę

extern int Pips = 5;
Jeśli początkowa utrata pozycji przez te pipsy, otwórz następne zamówienie

zewnętrzny int OrderstoProtect = 4;
Gdy łączna liczba zamówień osiągnie tę wartość, EA zamknie pozycję tak szybko, jak to możliwe, nie czekając, aż transakcje dotkną TP, ale zamkną je wszystkie, gdy nie przekroczą poziomu

extern bool Money_management = true;
Zarządzanie pieniędzmi

extern int AccountType = 1;
0: Konto standardowe (NorthFinance, MiG, Alpari Russia)
1: Konto normalne (Alpari UK, Velocity, Interbank Standard)
2: Konto NANO InterbankFX

zewnętrzne podwójne ryzyko = 0,5;
Użyj tego% marginesu dla pierwszego handlu - ma zastosowanie tylko wtedy, gdy Money Management = true

extern bool ReverseSignal = false;
Odwróć sygnał kupnasprzedaży

extern int Fast_EMA = 12;
extern int Slow_EMA = 26;
extern int Signal_SMA = 9;
Ustawienia MACD

extern int Shift = 1;
Opóźnienie sygnału (przesunięcie paska)

extern int TradingRange = 0;
Jeśli ustawione na 30, MACD będzie handlował tylko wtedy, gdy przekroczy 0,30poniżej -0,30 dla USDJPY lub powyżej 0,0030poniżej-0,0030 dla EURUSD

extern bool UseTimeFilter = true;
ywuj filtr czasu

extern int StopTrade = 13;
Zatrzymaj godzinę handlu (czas brokera)

extern int StartTrade = 18;
Uruchom ponownie godzinę handlu (czas brokera)

Pozdrowienia,
Odgadnąć


https://www.forex-instant.com/attachments/152919872657264708.03

uglygchool
12-06-2021 10:36, 10:36
Cześć Zgadnij, Czy GridTrader kiedykolwiek odpowiedział na twój post? Muszę przyznać, że współczuję Danowi. Czytając jego posty, wydaje się, że szczerze pragnie pomóc innym handlowcom. Przypuszczam, że jedynym powodem, dla którego pobierał opłaty za EA, było subsydiowanie kosztów prowadzenia i utrzymywania prywatnego forum. Rozumiem jednak zasadę forum, które polega na rozwijaniu i dzieleniu się pomysłamisystemami handlowymi bez aspektu komercjalizmu, ale bardziej akademickim i społecznym. To jest rzeczywiście szlachetne wyznanie wiary. Mam nadzieję, że wielu nadal będzie go przestrzegać. Dziękujemy za wkład EA. Porównałeś to do EA Dana? Byłoby interesujące zobaczyć, jak blisko EA GridTradera przypomina EA Dana. Dzięki, Walt Hi GridTrader ... Dlaczego nie wydasz EA, jeśli ją masz? Lub Stwórz osobny wątek i przekaż go EA innym do wykorzystania ... jeśli nie masz nic przeciwko temu? Dzięki, Zgadnij Cytat: Originally Posted by GridTrader
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/35-eur-gbp-great-pair-trade.htmlNie musisz pytać, a ten plik Excela jest kopią czegoś, co zrobiłem osobiście. Czy mówisz mi, że plik, który utworzyłem z pustej i pustej strony, nie został przeze mnie stworzony, ale stworzony przez ciebie?

tirutiruriru
12-06-2021 11:57, 11:57
Cześć Walt, Nie, właściwie nie, FX Trader zamknął wątek ... za najlepsze, co myślę ... jaki jest sens omawiania czegoś, czego nie możesz mieć, jeśli kupisz, co pokonuje koncepcję FF. Żal mi go, ale powinien był znać moralność tej strony, jakby prosił mnie, abym nie publikował EA w swoim wątku, który szanowałem i stworzył nowy wątek, aby inni mogli dyskutować i podjąć. Powinien zatem zrozumieć moralność tego miejsca i nie robić tego, co zrobił, wykopać własny grób. Ale idziesz. Pozdrawiam, Zgadnij

Cześć Zgadnij, Czy GridTrader kiedykolwiek odpowiedział na twój post? Muszę przyznać, że współczuję Danowi. Czytając jego posty, wydaje się, że szczerze pragnie pomóc innym handlowcom. Przypuszczam, że jedynym powodem, dla którego pobierał opłaty za EA, było subsydiowanie kosztów prowadzenia i utrzymywania prywatnego forum. Rozumiem jednak zasadę forum, które polega na rozwijaniu i dzieleniu się pomysłamisystemami handlowymi bez aspektu komercjalizmu, ale bardziej akademickim i społecznym. To jest rzeczywiście szlachetne wyznanie wiary. Mam nadzieję, że wielu nadal będzie go przestrzegać. Dziękujemy za wkład EA. Porównałeś to do EA Dana? Byłoby interesujące zobaczyć, jak blisko EA GridTradera przypomina EA Dana. Dzięki, Walt Hi GridTrader ... Dlaczego nie wydasz EA, jeśli ją masz? Lub Stwórz osobny wątek i przekaż go EA innym do wykorzystania ... jeśli nie masz nic przeciwko temu? Dzięki, Zgadnij Cytat: Originally Posted by GridTrader
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/172-help-trade-hour-ea-count-trades.htmlNie musisz pytać, a ten plik Excela jest kopią czegoś, co zrobiłem osobiście. Czy mówisz mi, że plik, który utworzyłem z pustej i pustej strony, nie został przeze mnie stworzony, ale stworzony przez ciebie?

Cześć Zgadnij, Czy GridTrader kiedykolwiek odpowiedział na twój post? Muszę przyznać, że współczuję Danowi. Czytając jego posty, wydaje się, że szczerze pragnie pomóc innym handlowcom. Przypuszczam, że jedynym powodem, dla którego pobierał opłaty za EA, było subsydiowanie kosztów prowadzenia i utrzymywania prywatnego forum. Rozumiem jednak zasadę forum, które polega na rozwijaniu i dzieleniu się pomysłamisystemami handlowymi bez aspektu komercjalizmu, ale bardziej akademickim i społecznym. To jest rzeczywiście szlachetne wyznanie wiary. Mam nadzieję, że wielu nadal będzie go przestrzegać. Dziękujemy za wkład EA. Porównałeś to do EA Dana? Byłoby interesujące zobaczyć, jak blisko EA GridTradera przypomina EA Dana. Dzięki, Walt Hi GridTrader ... Dlaczego nie wydasz EA, jeśli ją masz? Lub Stwórz osobny wątek i przekaż go EA innym do wykorzystania ... jeśli nie masz nic przeciwko temu? Dzięki, Zgadnij Cytat: Originally Posted by GridTrader
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/172-help-trade-hour-ea-count-trades.htmlNie musisz pytać, a ten plik Excela jest kopią czegoś, co zrobiłem osobiście. Czy mówisz mi, że plik, który utworzyłem z pustej i pustej strony, nie został przeze mnie stworzony, ale stworzony przez ciebie?

Rasagug
12-06-2021 13:17, 13:17
Nie trzeba mi współczuć panowie ....... Życie jest dobre, a handel na rok 2007 poszedł całkiem dobrze. Walt .... Odkąd rozwinęliśmy relacje w ciągu ostatnich kilku miesięcy, chciałbym tylko wspomnieć, że 10point3 EA jest naprawdę niczym podobnym do EA, którego używam - jak pewnie zobaczysz. Jak rozumiem, 10 punktów 3 nie jest uznaniowe, a także nie można modyfikować rozmiaru partii. Dlatego nie można ich porównać do jabłek z jabłkami. W każdym razie ..... Odejdę teraz. Jestem pewien, że będę nadal czaił się tutaj na forum, ale moje dni wysyłania minęły. Życzę wam wszystkim ... Dan

Alxokgo1113
12-06-2021 14:38, 14:38
Cześć ludzie, Miło widzieć, że masz świetną drogę. Co mogę zrobić, aby spróbować lepiej EA może studing soe Math i poprawić cokolwiek od 10 pkt. Inna sprawa .. gdzie znajdę nowy EA Dana? Dzięki! Pozdrawiam, NumeraL

LukagCrazy
12-06-2021 15:59, 15:59
Praca 10pt3 nigdy nie przetrwała tutaj (i cieszę się) ... Źle zalecona egia, że ​​kilku ludzi odmawia odpoczynku w TSD.

pizwirese
12-06-2021 17:20, 17:20
hi guess121, Właśnie znalazłem ten wątek i przeczytałem twoją wiadomość również z tsd. Od miesiąca kupuję na żywo moją zmienioną wersję FxTraderPro. Nie zgadzam się na zmianę kodu z 10.3. Dlaczego nie zmienimy kodu z Rhythm lub Daily scalping EA (wątek ze Skyline
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/82-best-broker-allows-hedging-account-clients.htmli Tkimble
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/254-rsi-ea-moving-average-filter.html) Mam na ten temat moją poprawioną wersję. Ale nie wiem, czy to właściwe, aby pisać tutaj. Czy zostałbym zbanowany lub czy jest to niewłaściwe działanie? Moja wersja wprowadza zmiany w powyższym EA, ale potrzebuję kodera, aby rozwiązać moje obecne wąskie gardło.

Alxokgo1113
12-06-2021 18:40, 18:40
Praca 10pt3 nigdy nie przetrwała tutaj (i cieszę się) ... Źle zalecona egia, że ​​kilku ludzi odmawia odpoczynku w TSD.
Widzę. A ty testujesz inny system martingale, może jeden dobry?

reberebeca
12-06-2021 20:01, 20:01
hi guess121, Właśnie znalazłem ten wątek i przeczytałem twoją wiadomość również z tsd. Od miesiąca kupuję na żywo moją zmienioną wersję FxTraderPro. Nie zgadzam się na zmianę kodu z 10.3. Dlaczego nie zmienimy kodu z Rhythm lub Daily scalping EA (wątek ze Skyline
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/76-live-trades-eurusd-gbpusd.htmli Tkimble
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/23-lines-objects-dissapear.html) Mam na ten temat moją poprawioną wersję. Ale nie wiem, czy to właściwe, aby pisać tutaj. Czy zostałbym zbanowany lub czy jest to niewłaściwe działanie? Moja wersja wprowadza zmiany w powyższym EA, ale potrzebuję kodera, aby rozwiązać moje obecne wąskie gardło.
Możesz opublikować kod, który już został opublikowany bez obawy o banowanie. Przepisy mówią tylko, że nie promuje się produktów komercyjnych. Jeśli pamiętam, żaden z tych EA nie jest komercyjny. Czy nie zostały one opracowane w FF?

pizwirese
12-06-2021 21:22, 21:22
1 Załącznik (y) Proszę kodowaćużytkownika przeczytać go uważnie przed użyciem. Jestem po prostu idiotą programistą, chociaż wcześniej studiowałem jakiś kurs programowania. Mam nadzieję, że EA może zachęcić niektórych programistów EA do rozwiązania niektórych moich problemów z tym EA. Dla użytkownika końcowego nie korzystaj bezpośrednio z EA. Martingale EA kiedyś cię zabije, jeśli prawdopodobnie nie użyjesz. Koder, jeśli jesteś wolny, pomóż mi rozwiązać te problemy w sposób priorytetowy: 1. rozwiąż problem z zapotrzebowaniem (jeśli EA spełniło wymaganie, nie może handlować? i znowu handlować? 2. Zamieść zlecenie Stop Limit wcześniej, zamiast korzystać z natychmiastowego zamówienia po uruchomieniu stop-loss 3. Wydaje mi się, że wyzwalacz mojego czasu rozpoczęcia nie działa poprawnie (czasami mój interbankfx działa, a czasami nie może działać, jeśli jest poza godzinami handlu ) 4. EA może obliczyć rzeczywistą wartość zysku i y pip i pip (odczyt z OrderHistory i aktualnego BidAsk) 5. W pełni obsługuje problem ułamków pipsów (występuje jeszcze jedna cyfra dziesiętna i wielu nowych brokerów MT4) 6. Start Natychmiastowe wprowadzenie aktualnej stawkioferty. Ten EA składa zamówienia tylko wtedy, gdy wykres przesuwa się o 1 tik. To jest moja aktualna lista życzeń. Przepraszam za mój słaby angielski
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198739896893064.mq4

Lttexe13
12-06-2021 22:43, 22:43
Dzięki uprzejmości FxTradepro, dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w handlu raz dziennie i nie chcą korzystać z ea, spróbuj poniższych. Kupujsprzedawaj GbpJpy w kierunku trendu dziennego, z wielkością partii zależną od stanu konta. Ustaw sl i tp po 200 pipsów. Po trafieniu sl reverse z podwójnym rozmiarem partii z tym samym sl i tp. Kontynuuj tak, aż trafisz tp. Całkiem bezpieczny, jeśli zaczniesz od małego rozmiaru partii, ze względu na szeroką gamę biczów.

rhadeg94
12-07-2021 00:04, 00:04
Pytanie brzmi ... kiedy kupować lub sprzedawać ... trend można łatwo zdefiniować, ale punkt wejścia jest nieco niejasno zdefiniowany w twojej opinii .. :-)

Dzięki uprzejmości FxTradepro, dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w handlu raz dziennie i nie chcą korzystać z ea, spróbuj poniższych. Kupujsprzedawaj GbpJpy w kierunku trendu dziennego, z wielkością partii zależną od stanu konta. Ustaw sl i tp po 200 pipsów. Po trafieniu sl reverse z podwójnym rozmiarem partii z tym samym sl i tp. Kontynuuj tak, aż trafisz tp. Całkiem bezpieczny, jeśli zaczniesz od małego rozmiaru partii, ze względu na szeroką gamę biczów.

Dzięki uprzejmości FxTradepro, dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w handlu raz dziennie i nie chcą korzystać z ea, spróbuj poniższych. Kupujsprzedawaj GbpJpy w kierunku trendu dziennego, z wielkością partii zależną od stanu konta. Ustaw sl i tp po 200 pipsów. Po trafieniu sl reverse z podwójnym rozmiarem partii z tym samym sl i tp. Kontynuuj tak, aż trafisz tp. Całkiem bezpieczny, jeśli zaczniesz od małego rozmiaru partii, ze względu na szeroką gamę biczów.

Lttexe13
12-07-2021 01:24, 01:24
Punkt wejścia nie ma większego znaczenia w tym egy. Początkowy handel w kierunku ogólnego trendu dziennego wykresu jest tym, co próbowałem i znalazłem w porządku. Ważnym czynnikiem jest to, że powinieneś mieć wystarczającą ilość kapitału, aby utrzymać aż siedem kolejnych (w moim przypadku nigdy nie przekroczył pięciu), aby w końcu odzyskać wszystkie zyski.

gracayper
12-07-2021 02:45, 02:45
Praca 10pt3 nigdy nie przetrwała tutaj (i cieszę się) ... Źle zalecona egia, że ​​kilku ludzi odmawia odpoczynku w TSD.
, Dziękuję za miłe słowa. Wciąż jesteśmy chorzy i wciąż szukamy lepszej drogi przez lata. Różni ludzie, różne preferencje. Niektórzy mają ogromny żołądek, który może podjąć ryzyko, inni nie. Ci, którzy wierzą, że będą kontynuować prace nad tym. Wszystkiego najlepszego. Dla reszty chłopakówdziewcząt 10point3 nie jest martingale egy, a zamiast tego jest systemem uśredniającym koszty. Podaję ci krótki opis dla obu: Martingale 1) Otwórz pozycję, weź zysk powinien być przynajmniej taki sam jak stop loss lub wyższy 2) Kiedy trafi stop loss, podwoj rozmiar lota w następnym wpisie 3) Następny zysk z tytułu powinien pokryć a za poprzednie transakcje Uśrednianie kosztów 1) Otwórz pozycję, zatrzymaj ę powinno być zbyt daleko od nagrody 2) Gdy początkowa pozycja cierpi na obniżenie, handel podwójną serią handlu początkowym kierunkiem 3) Dopóki nie nastąpi małe zniesienie, koszt jest średni z łagodnym zyskiem, zamknij wszystkie transakcje. Pozdrawiam, David

Gisdy
12-07-2021 04:06, 04:06
Uśrednianie kosztów 1) Otwórz pozycję, zatrzymaj ę, powinna być zbyt daleko od nagrody 2) Gdy początkowa pozycja ulegnie obniżeniu, handel podwójną serią handlu początkowym kierunkiem 3) Dopóki nie nastąpi małe zniesienie, koszty są średnie z łagodnym zyskiem, zamknij wyłącz wszystkie transakcje.
To martingaling, bez względu na to, jak go nazwiesz.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198721.pngPozdrowienia -

gracayper
12-07-2021 05:27, 05:27
To martingaling, bez względu na to, jak go nazwiesz.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198721.pngPozdrowienia -
Przepraszam, próbujesz pokazać swoją inteligencję? A może chcesz znaleźć sposób na obrażenie mojej inteligencji? Wykonaj pracę domową przed rozpoczęciem wysyłania. Pozwól, że ci pomogę: Martingale
http://en.wikipedia.org/wiki/Martingale_(betting_system)
http://www.investopedia.com/terms/m/martingalesystem.aspŚredni koszt
http://www.investopedia.com/terms/a/averagedown.asp
http://www.investopedia.com/terms/d/dollarcostaveraging.aspWięcej informacji na temat oryginalnego pomysłu 10point3 można znaleźć na stronie:
http://www.thetradersresource.com/tradingarticles/tradelikeadealer.htmNie chcę hijaak nici. Jeśli jesteś zainteresowany systemem uśredniającym 10point3Koszt, możesz je opublikować pod maską 10 pkt. Jeśli nie masz nic lepszego do powiedzenia, nie mów tego. Marnujesz mój czas i marnujesz swój czas. Pozdrawiam David

33
12-07-2021 06:47, 06:47
Proszę kodowaćczytać uważnie przed użyciem. Jestem po prostu idiotą programistą, chociaż wcześniej studiowałem jakiś kurs programowania. Mam nadzieję, że EA może zachęcić niektórych programistów EA do rozwiązania niektórych moich problemów z tym EA. Dla użytkownika końcowego nie korzystaj bezpośrednio z EA. Martingale EA kiedyś cię zabije, jeśli prawdopodobnie nie użyjesz. Koder, jeśli jesteś wolny, pomóż mi rozwiązać te problemy w sposób priorytetowy: 1. rozwiąż problem z zapotrzebowaniem (jeśli EA spełniło wymaganie, nie może handlować? i znowu handlować? 2. Zamieść zlecenie Stop Limit wcześniej, zamiast korzystać z natychmiastowego zamówienia po uruchomieniu stop-loss 3. Wydaje mi się, że wyzwalacz mojego czasu rozpoczęcia nie działa poprawnie (czasami mój interbankfx działa, a czasami nie może działać, jeśli jest poza godzinami handlu ) 4. EA może obliczyć rzeczywistą wartość zysku i y pip i pip (odczyt z OrderHistory i aktualnego BidAsk) 5. W pełni obsługuje problem ułamków pipsów (występuje jeszcze jedna cyfra dziesiętna i wielu nowych brokerów MT4) 6. Start Natychmiastowe wprowadzenie aktualnej stawkioferty. Ten EA składa zamówienia tylko wtedy, gdy wykres przesuwa się o 1 tik. To jest moja aktualna lista życzeń. Przepraszam za mój słaby angielski
Jestem zainteresowany tym EA, ale problem polega na tym, że nie można go przetestować przez długi czas w testach wstecznych. Jestem zobowiązany ponownie uruchomić testowanie po każdej wymianie sekwencji. Z pewnymi zmianami w ustawieniu dotarłem do wyboru wyników towarów lepiej niż 10 mp3 w testach demo (w krótkim czasie). Moją sugestią jest dodanie opcjonalnej funkcji, aby ponownie uruchomić nową sekwencję po zamknięciu poprzedniej. Nie jestem helikopterem i nie jestem też dobry w języku angielskim. Ktoś mógłby pomóc?

Gisdy
12-07-2021 08:08, 08:08
Przepraszam, próbujesz pokazać swoją inteligencję? A może chcesz znaleźć sposób na obrażenie mojej inteligencji? Wykonaj pracę domową przed rozpoczęciem wysyłania. Pozwól, że ci pomogę:
Pozwól, że ci pomogę, David. 1. Zatrzymaj się i odwróć, podwajając: Martingale 2. Kupuj i kupuj i kupuj i ... i ....... w dół, podwajając: Martingale To takie proste. Tak, uśredniasz koszty, ale prędzej czy później (1) i (2) nie powiedzie się. Używam również martingaling, ale wiem, że nadejdzie dzień, w którym otrzymam wezwanie do uzupełnienia depozytu. Rynek ma rację - zawsze. I będą silne trendy bez odwrócenia. Pozdrowienia -

Pepisaco3
12-07-2021 09:29, 09:29
2 Załączniki Testowałem Martingale EA o nazwie muli-lot-scalper w handlu demo w czasie rzeczywistym przez ponad pół roku, wydaje się, że dobre EA musi być używane z ostrożnością, wtedy znalazłem problem, którego nie mogłem rozwiązać. EA nie będzie działać poprawnie, chyba że ustawię lot startowy wyższy niż 0,05. -------- Gdy lot jest mniejszy niż 0,05 lot, na przykład .01lot, EA otworzy tylko jedno zlecenie partii 0,01, a drugie zostanie otwarte po zamknięciu pierwszego. Aby sprawdzić, co powiedziałem, proszę załadować EA i uruchomić test zwrotny na interbankfx MT4, zobaczysz na wykresie resoult, będzie tylko 0.01 zleceń partii, nigdy nie otwieraj 0.02, 0.04 .... jak przypuszcza. Innym słowem EA automatycznie otworzy pierwsze zamówienie, a następnie przestanie działać, dopóki pierwsze zamówienie nie zostanie zamknięte. I nie ma żadnego problemu, jeśli ustawię lot na 0.05 lub więcej, otworzy się on 0.05, 0.1, 0.2 .......... Skontaktowałem się z interbankfx.com, powiedzieli mi, że to nie MT4 problem, może to być problem z kodowaniem EA, ale mogłem przeczytać i nie mogłem znaleźć żadnego napisanego defaulu, partia musi być większa niż 0,05. (Partia minimalna MT4 interbankfx to 0,01). Ponadto mogą wyjaśnić, dlaczego EA działa prawidłowo, gdy ustawienie wynosi 0,05 lub więcej, ale nie działa, gdy zestaw jest mniejszy niż 0,05. Jestem zdezorientowany, czy jest to problem z kodowaniem EA czy problem z platformą interbankfx.com? Czy twój Martigale EA działa tak samo czy tylko mój?
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198721.png

mxxasl1
12-07-2021 10:50, 10:50
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/225-mind-market-book-review.html

Lag37
12-07-2021 12:10, 12:10
każdy programista może edytować 10points3, aby mieć opcje automatycznego wpisywania falsetrue? Chciałem dostać EA do martingale mojego ręcznego wpisu, ale do tej pory nie miałem szczęścia. Chcę się upewnić, że wykonam pierwszy wpis na podstawie mojej analizy technicznej, zanim wprowadzę martingale do pracy, aby uniknąć wysadzenia konta. Dzięki przed Pozdrawiam