PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe wykresy FX Solutions



Pepe8371
06-13-2006 20:16, 20:16
Czy ktoś spojrzy na nowe wykresy FX Solutions? Zerknąłem na to wczoraj. Całkiem fajne rzeczy. Ten facet o imieniu James (który wydaje się być jakimś guru wykresów) pokazał mi to. Szkoda, że ​​możesz je zdobyć tylko, jeśli masz konto na żywo. Nie wiem, czy warto zmienić brokerów tylko dla wykresów, ale wyglądało to na całkiem niezłe rzeczy. Czy ktoś ma konto na żywo, które może udzielić jakiejkolwiek opinii na temat tego, jak dobre są nowe wykresy? Nie mogę dostać się do wykresów za pomocą mojego konta demo FXSol. Używam teraz metatradera do sporządzania wykresów i mam konto transakcyjne na żywo w Oandzie.

- Don

Cobelix
09-28-2021 19:06, 19:06
Czy ktoś spojrzy na nowe wykresy FX Solutions? Zerknąłem na to wczoraj. Całkiem fajne rzeczy. Ten facet o imieniu James (który wydaje się być jakimś guru wykresów) pokazał mi to. Szkoda, że ​​możesz je zdobyć tylko, jeśli masz konto na żywo. Nie wiem, czy warto zmienić brokerów tylko dla wykresów, ale wyglądało to na całkiem niezłe rzeczy. Czy ktoś ma konto na żywo, które może udzielić jakiejkolwiek opinii na temat tego, jak dobre są nowe wykresy? Nie mogę dostać się do wykresów za pomocą mojego konta demo FXSol. Używam teraz metatradera do sporządzania wykresów i mam konto transakcyjne na żywo w Oandzie. - Don
Są zdecydowanie dużym ulepszeniem. Jeśli chodzi o brokerów handlu detalicznego, myślę, że ci goście mają swoje problemy, ale są prawdziwą okazją. Zaproponowałbym im wotum zaufania.

Horacak
09-28-2021 20:27, 20:27
Mam konto na żywo w FX Sol. Właśnie ściągnąłem wykresy. Są w porządku, można z nimi zrobić dużo. Muszę się do nich przyzwyczaić. Używam teraz liChart.

ixerace89
09-28-2021 21:47, 21:47
To dobry krok, ale nadal uważam, że MT4 ma przewagę nad tym pakietem wykresów. Wydaje się, że w nowym pakiecie wykresów występują pewne pułapki, takie jak kroki związane z tworzeniem nowego wykresu, a następnie dodawanie indywiduów, a nie. To zdecydowanie krok naprzód w porównaniu z podstawowym pakietem wykresów, który mają, ale wciąż pozostawia wiele do życzenia w moich oczach, ale to tylko ja. Interfejs i kontrolki wydają mi się zbyt zawiłe i lubię siebie jako przeciętnego użytkownika komputera!

gery114
09-28-2021 23:08, 23:08
Jak nazywa się nowa platforma wykresów Fxsol?

alicayguglielmoke
09-29-2021 00:29, 00:29
Akumulatory FX

XrascigR4
09-29-2021 01:50, 01:50
Witam wszystkich, mam konto live na FX Sol i chcę pobrać nową platformę Accuchart, skąd mogę ją pobrać? Z góry dziękuję za odpowiedź

Horacak
09-29-2021 03:10, 03:10
Powinieneś otrzymać i wysłać e-mail z linkiem, ale tutaj jest.
http://fxsolutions.cmail1.com/.aspx/l/57650/34999221/download.fxsol.com/softdown/fxaccucharts_setup.exe

Deathgtroke11
09-29-2021 04:31, 04:31
Moje 2 pipsy warte przeglądu na nowych wykresach FX Sol. Skrócona forma; Na prawdę ich lubię! Dłuższa wersja ... Dzisiaj spędziłem około trzech godzin na doodlingu z AccuCharts, które są teraz dostępne dla posiadaczy kont na żywo w FX Sol. Dla mnie, kompulsywnego popychacza przycisków i klikacza myszy, nie było to trudniejsze do skonfigurowania niż MT4 przy pierwszym otwarciu tego programu zeszłego lata. W ciągu godziny mój ulubiony System został ręcznie umieszczony na wykresach i szablon zapisany, który odzwierciedlał moje ustawienia MT4 prawie 100%. To, czego jeszcze tam nie ma (jeśli w ogóle można to zrobić), to rozszerzenia fibo poza rdzeniemtunelem MA. Wrócę do tego jutro. (ale zobacz moją notatkę poniżej dotyczącą użycia rozszerzenia FIBO, w które wchodzę obecnie). Wykresy mają wiele funkcji, o których myślałem, że są nawet poza MT4, takich jak możliwość ustawienia skrzyżowania zaraz po wyjęciu z pudełka. Więc ustawiłem alarmy, które mają być podane na pewnym krzyżu MA, aby doprowadzić mnie do wykresów, które nadal nie działają poprawnie w MT4. Grafika może być bardzo przyjemna dla oczu. Mam przyjemne tło gradientowe na wykresach i każda kombinacja kolorów, którą możesz zrobić w MT4, może być dopasowana w tych. Po ustawieniu wykresu dziennego tak, jak chciałem, wybrałem Zapisz jako szablon w menu pliku, zapisałem go, a następnie mogłem zastosować szablon do dowolnego wykresu, który wybrałem tak jak MT4. Chociaż nie są idealne, jaki jest pakiet wykresów? Mogą one stać się moimi ulubionymi wykresami tylko dlatego, że mogą robić to, o co prosiłem MT4 w przeszłości, i wiem, że akcja cenowa dokładnie odzwierciedla moją ofertę brokera:) - koniec moich myśli na temat AccuCharts. Na wyżej wymienionych rozszerzeniach fibo? Zacząłem eksperymentować z kalkulatorem, który pokazuje poziom zysku, w niektórych rozszerzeniach fibo aktualnie rysowanych na wykresie. Rysowane są poziome linie oparte na rozszerzeniach od skrzyżowania szybszej średniej ruchomej na wolniejszej średniej ruchomej. (prosta matematyka. Wprowadź aktualną cenę, kalkulator wypluwa poziom zysku, taki jak 34,55,89,144 itd. pipsów z dala od punktu wejścia, takiego jak przejście ema nad drugim). To wszystko na teraz. Myślę, że FXsol wykonał świetną robotę, dając swoim posiadaczom kont na żywo bardzo użyteczne wykresy! :) Thom

XrascigR4
09-29-2021 05:52, 05:52
Cześć wszystkim, Sdisk, bardzo dziękuję za odpowiedź, mam je teraz. Dokładnie, te wykresy wydają się być bardzo potężne. Dziś wieczorem mam webminar z FXSOL, aby lepiej je zrozumieć. Accrète, mam do ciebie pytanie? Używam również MT4 i mam tam wiele wnętrz. Lubię śledzić metodę Vega dla Tunne i Strato. Czy myślisz, że mogę stworzyć szablon z modelem Vega z tymi nowymi wykresami? Z góry dziękujemy za cenną odpowiedź Bardzo szczęśliwy i opłacalny handel dla wszystkich. Eric
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198805.png

Deathgtroke11
09-29-2021 07:13, 07:13
Pozdrawiam Erica, witaj na pokładzie. Świetny pomysł na samouczekwebinarium FX na żywo, muszę się sam zarejestrować. Do tej pory udało mi się stworzyć mój podstawowy rdzeń 34ema (otwórzzamknij) i podążaj za innymi badaniami wsparciaoporu i akcji cenowej, takich jak 21,55 w pobliżu rdzeniatunelu, a następnie dłuższego terminu 144 377. Na oddzielnym wykresie (wstawionym) mam krzyżyk 5-13 (czasami użyję krzyża 5-21) do wysyłania alertów wizualnych i dźwiękowych ... i nadal mam problemy z wysyłaniem e-maili konsekwentnie, ale ja dotrę tam. Muszę jeszcze zagłębić się we wszystkie dostępne indywidua, ale z pewnością wydaje się, że jest wiele opcji. Będę kopał dalej i jeśli znajdę to, co zadziała, aby powielić rozszerzenia Vegas fibo, opublikuję je tutaj. :) Thom

Horacak
09-29-2021 08:34, 08:34
Możesz skorzystać z samouczków na swoim adresie internetowym:
http://fxsol.com/Tutorials/

bersiiiii
09-29-2021 09:54, 09:54
Hej Thom, czy wiesz, czy ustawienia wykresów można importowaćeksportować, abyśmy mogli udostępniać szablony? Bernadette

XrascigR4
09-29-2021 11:15, 11:15
Cześć wszystkim i Accrete, miałem webinarium o 18:00 wieczorem i to było interesujące jako punkt wyjścia dla tych nowych wykresów. Pytam Jamesa Chana z FXSOL o 4h wykres i dane historyczne od ponad 1 roku i powiedział mi, że te funkcje zostaną dodane wkrótce. Więc to jest dobra wiadomość, ponieważ wykresy 4h są ważne i to samo dla daty historycznej więcej niż 1 rok, kiedy studiujemy recongnition wzoru Accrete, dziękuję bardzo za odpowiedź. Naprawdę bardzo to doceniam. Będę również informować wszystkich w tym wątku o moich doświadczeniach z tymi nowymi wykresami. Miłego dnia i niech Bóg błogosławi wasze zawody Eric

garitastixa
09-29-2021 12:36, 12:36
Możesz spróbować tego: - Zapisywanie szablonu Skonfiguruj swoje ulubione parametry na wykresie. Użyj „PlikZapisz jako szablon”, aby zapisać. Z jakiegoś powodu domyślnym ustawieniem jest C: Dokumenty i ustawienia Nazwa użytkownika Dane aplikacji Profesjonalne szablony zamiast C: Pliki programów Efekty FX AccuCharts Szablony zapisanych danych Musisz zachować domyślny katalog, ponieważ program spójrz tylko na ten katalog, kiedy zdecydujesz się ustawić określony szablon jako domyślny. Eksportowanie szablonów Szablony są zapisywane jako pliki .ncv. Możesz je skopiować lub wysłać e-mailem w celu przeniesienia na inny komputer. Importowanie szablonów Na drugim komputerze skopiuj pliki .ncv do C: Dokumenty i ustawienia Nazwa użytkownika Dane aplikacji Profesjonalne szablony Kliknij „Nowy dokument”, który znajduje się tuż pod „Plik”. Wybierz żądany szablon. Następnie zobaczysz okno „Wyszukiwanie symboli”. Zakładając, że patrzysz na dolary Eur, wpisz „EUR”. Kliknij zieloną strzałkę. Kliknij dwukrotnie coś takiego jak „EURUSD_BID”. Powinieneś być w stanie zobaczyć wykres z zastosowanym powyższym szablonem. Baw się dobrze!

bersiiiii
09-29-2021 13:57, 13:57
Wielkie dzięki, mały ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198805.png

Repks
09-29-2021 15:17, 15:17
Kliknij „Nowy dokument”, który znajduje się tuż pod „Plik”. Wybierz żądany szablon. Następnie zobaczysz okno „Wyszukiwanie symboli”. Zakładając, że patrzysz na dolary Eur, wpisz „EUR”. Kliknij zieloną strzałkę. Kliknij dwukrotnie coś takiego jak „EURUSD_BID”. Powinieneś być w stanie zobaczyć wykres z zastosowanym powyższym szablonem. Miłej zabawy! [/Quote] Alternatywną metodą jest użycie okienka nawigacji. Kliknij parę walutową, która pobiera PricePage wszystkich powiązanych par. Kliknij prawym przyciskiem myszy parę i żądaną stawkęzapytaj, a następnie kliknij przycisk OtwórzUżywaj szablonuwykresu. Otwiera okno szablonu. Jeśli chcesz dodać różne wykresy do wykresu, właśnie otworzyłeś po prostu prawą kartę wykresuwstaw i etykietę dodawania. To bardzo wszechstronny pakiet do tworzenia wykresów. Gdybyśmy mieli wśród nas progrqammer, język tworzenia indiworsów wydaje się wystarczająco prosty. Jestem użytkownikiem drzewiastych CCI i udało mi się zbudować tutaj coś podobnego. W gruncie rzeczy jest lepiej. Będę nadal korzystać z MT4 przynajmniej do czasu dostępności wykresów 4-godzinnych. Zrozumiałem, że istnieje zapotrzebowanie na wykresy 2h4hour8hour12hour. Jeśli jest to przystosowane, może to być jeden potężny pakiet. Ponadto funkcja strony wirtualnej jest ogromna. Masz możliwość posiadania 20 różnych ustawień wykresu! Przełącza natychmiast między innymi w przeciwieństwie do MT4, które mogą być naprawdę wolno zmieniającymi się profilami. Chciałbym jednak, aby można było po prostu zmienić szablony na istniejące wykresy, takie jak MT4, zamiast tworzyć nowy wykres. Ogólnie rzecz biorąc, BARDZO MOCNY pakiet wykresów. Ćwiek

raky13
09-29-2021 16:38, 16:38
Mam konto na żywo z FX Solutions i wierzę, że dodanie FX Accucharts to olbrzymie ulepszenie już wybitnej platformy. osobiście wolę rozwiązania FX od każdego brokera FX ze względu na zdolność do zabezpieczenia transakcji bez korzystania z dodatkowego marginesu (świetny sposób na przerwę w niepewności lub wybuchy wiadomości). interwencja. Moim zdaniem FX Solutions to najlepsza stacja handlowa.

mercheruizmore
09-29-2021 17:59, 17:59
Cześć wszystkim Właśnie pokazałem DL zarówno Accuchart, jak i platformy transakcyjnej i jeśli nie przegapiłem czegoś w tym krótkim czasie, który musiałem na to spojrzeć, czy możesz handlować bezpośrednio z Accuchart? Piotr

Luas331
09-29-2021 19:20, 19:20
UPS...
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198805.pngspołeczność accuchart nie odchodzi
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198805.png

bersiiiii
09-29-2021 20:40, 20:40
* westchnienie * .... wciąż czeka na 4-godzinne wykresy i więcej historii, aby móc z powodzeniem wyświetlać tygodniowe i miesięczne indywidua .....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530392184.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1530392184.png

Pepapatch
09-29-2021 22:01, 22:01
Cześć wszystkim Właśnie pokazałem DL zarówno Accuchart, jak i platformy transakcyjnej i jeśli nie przegapiłem czegoś w tym krótkim czasie, który musiałem na to spojrzeć, czy możesz handlować bezpośrednio z Accuchart? Piotr
Nie byłem w stanie dowiedzieć się, jak to zrobić i używam fxsol, więc myślę, że odpowiedź brzmi nie. Rzeczy, które chciałbym zobaczyć: 1. Wykresy 4-godzinne 2. Handluj od niego 3. Interfejs portujący MT4, abyś mógł przenosić swoje niestandardowe kody (myślę, że to marzenie) 4. Nie chcę widzieć autotradingu - autotradery mogą idź z innymi brokerami, wierzę, że to zmieni ich poziom usług, ale mogę się mylić. 5. Wyjaśnienia dotyczące wykresów cen ofertowych i ofertowych - uważam, że oba są obecne, co prowadzi do zamieszania. Zawsze muszę pamiętać, co jest licytacją i pytaniem, a ja zapominam i nie wydaje mi się, żeby to pamiętał.

Pepapatch
09-29-2021 23:22, 23:22
To dobry krok, ale nadal uważam, że MT4 ma przewagę nad tym pakietem wykresów. Wydaje się, że w nowym pakiecie wykresów występują pewne pułapki, takie jak kroki związane z tworzeniem nowego wykresu, a następnie dodawanie indywiduów, a nie. To zdecydowanie krok naprzód w porównaniu z podstawowym pakietem wykresów, który mają, ale wciąż pozostawia wiele do życzenia w moich oczach, ale to tylko ja. Interfejs i kontrolki wydają mi się zbyt zawiłe i lubię siebie jako przeciętnego użytkownika komputera!
Zgadzam się w tej chwili, nadal używam MT4 do tworzenia wykresów - mimo że mogę używać accucharts - Naprawdę nie widzę żadnej istotnej rzeczy, która byłaby lepsza w accucharts niż MT4, ale w MT4 jest dużo lepszych rzeczy - przyznaję nauczyłem się dobrze MT4. Jedyną rzeczą, która mnie niepokoi, jest to, że do tworzenia wykresów używam innego źródła danych niż mój broker.

Luas331
09-30-2021 00:43, 00:43
jeśli tylko fxsol używa mt4 ... spróbowałem wykresu i jest do bani ... zgaduję, że wróciłem do mt4

Deathgtroke11
09-30-2021 02:04, 02:04
Po kilku miesiącach od premiery niewiele się zmieniło. Nadal jestem sprzedawany na MT4 i jego społeczności. Znacznie lepszy od IMO wMT4. :) Thom

Sugasda99
09-30-2021 03:24, 03:24
właśnie pobrane akwizycje. nie mogę znaleźć żadnych działających narzędzi analitycznych. Szukam macd, stocastics, średnich ruchomych, rsi. czy nie są dostępne. czy ktoś może pomóc?

Geoxlu74
09-30-2021 04:45, 04:45
Witaj dalfordtwo1; właśnie pobrane akwizycje. nie mogę znaleźć żadnych działających narzędzi analitycznych. Szukam macd, stocastics, średnich ruchomych, rsi. czy nie są dostępne. Jeśli spojrzysz na pasek narzędzi w górę, przejdź w prawo, umieść curser na ostatniej ikonie i powiedz, że wstaw narzędzia analityczne. Kliknij na niego, a otrzymasz menu.

crigtygimpgok
09-30-2021 06:06, 06:06
Od początku tego wątku FXSOL pojawił się z AccuCharts. Początkowo były dostępne tylko dla aktywnych członków konta, a później zezwalali osobom z kontami demo na ich używanie. Bardzo lubię wykresy ... ale żałowałem, że nie mają 4-godzinnego wykresu. Według FXSOL wkrótce pojawią się wykresy 4-godzinne. Gorąco polecam traderom, aby zapisać się na demo i wypróbować swoje wykresy. Miłego dnia handlowego!

gergakmc79
09-30-2021 07:27, 07:27
Witaj Użytkownicy AccuCharts, Czy ktoś może mi powiedzieć, jak ustawić wartości domyślne? Na przykład, kiedy rysuję linię trendu, jest ona zawsze czerwona i cienka. Chciałbym, żeby był czarny i grubszy za każdym razem, gdy rysuję. W tej chwili zawsze muszę zmienić właściwości. Chciałbym to zrobić również dla innych przedmiotów (punkty przestawne, Fib ......) Każda pomoc jest bardzo mile widziana.

bersiiiii
09-30-2021 08:47, 08:47
Witaj Użytkownicy AccuCharts, Czy ktoś może mi powiedzieć, jak ustawić wartości domyślne? Na przykład, kiedy rysuję linię trendu, jest ona zawsze czerwona i cienka. Chciałbym, żeby był czarny i grubszy za każdym razem, gdy rysuję. W tej chwili zawsze muszę zmienić właściwości. Chciałbym to zrobić również dla innych przedmiotów (punkty przestawne, Fib ......) Każda pomoc jest bardzo mile widziana.
Kliknij Narzędzia, Opcje Wybierz Narzędzia do rysowania Tutaj możesz zmienić domyślne kolory niektórych dostępnych narzędzi do rysowania. Szukasz Linii. Jednak nie jesteś pewien, czy możesz zmienić grubość tutaj.

Deathgtroke11
09-30-2021 10:08, 10:08
Cześć wszystkim. Typ i grubość linii można również zmienić w parametrach. Jedną fajną rzeczą jest to, że możesz mieć grubą linię i kropkę lub linię kreskową w tym samym czasie (nadal nie korzystam z tych wykresów, chociaż używam FXSol do handlu na żywo, ponieważ myślę, że są anemiczne). :) Thom

gergakmc79
09-30-2021 11:29, 11:29
czy próbowałeś zmienić go z czerwonego na czarny? nie do końca idealny. dzięki jeszcze raz

crigtygimpgok
09-30-2021 12:50, 12:50
Właśnie rozmawiałem z grupą programistów, a następny etap na listach przebiega około listopada lub grudnia i doda 2-godzinne i 4-godzinne wykresy oraz kilka innych gadżetów. Planują również dodać handel z wykresów w następującym systemie, ale chcą najpierw wydać ten pierwszy nowy program wykresów. Zapomniałem zapytać ich o program MT4. Pomyślałem, że to wywoła uśmiech na twoich twarzach handlowych!

begokgas
09-30-2021 14:11, 14:11
fx accucharts
https://www.forex-instant.com/attachments/1530392184.pngmiał je przez prawie rok i nadal nie bawił się każdą analizą (jest ich tak wiele) na początku ciężko jest znaleźć drogę dookoła, to prawda, ale gdy się tego nauczysz, będziesz zaskoczony możliwościami, które posiadają. i każdemu, kto zapytał o ceny BIDASK, należy podać BID, na który zawsze chce się kliknąć.

gekwsz
09-30-2021 15:31, 15:31
Pobrałem FxAccucharts jako możliwą alternatywę dla mojego wykresu MT4. Bardzo je lubiłem i nadal korzystam z nich w niedzielę po otwarciu rynku, ponieważ stają się aktywni wcześniej niż moje demo Alpari MT4. Jedynym problemem dla mnie jest to, że kiedy rysuję linie fib, liczby pojawiają się po lewej stronie, a zmiana na mniejszy okres czasu uniemożliwia mi zobaczenie liczb fib. Widzę tylko linie. To wystarczy, aby nie używać go regularnie. Ktoś inny wie, jak uzyskać numer do wyświetlenia po prawej stronie wykresu, np. MT4?

Badboy4
09-30-2021 16:52, 16:52
cześć wszystkim jestem nowy w accuchart. Próbowałem zapisać moje wykresy. za każdym razem, gdy próbuję, mam komunikat o błędzie, który zamyka cały wykres. czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem dzięki topppz