PDA

Zobacz pełną wersję : System stophunter Mikkom



Berrozpide
04-28-2009 00:44, 00:44
Czasami musisz być we właściwym miejscu we właściwym czasie

alpem
12-14-2021 11:16, 11:16
Ale myślę, że wynik jest taki sam, jeśli masz przyzwoite podejście do dyskrecji i działający system na pierwszym miejscu (który oczywiście jest twoim systemem stophunter).

Moim zdaniem wszystkie transakcje oparte na dyskrecjonalnym uczuciu można określić ilościowo [przetłumaczone na reguły], a następnie przetestować na danych długoterminowych, aby sprawdzić, czy naprawdę działa.

Moim zdaniem wszystkie transakcje oparte na dyskrecjonalnym uczuciu można określić ilościowo [przetłumaczone na reguły], a następnie przetestować na danych długoterminowych, aby sprawdzić, czy naprawdę działa.

Moktichavea
12-14-2021 12:37, 12:37
więcej szczegółów n zamknij wykresy pokazujące, co masz na myśli

Cegtpkxvie
12-14-2021 13:58, 13:58
1 załącznik (i)

Witam wszystkich, po raz pierwszy zdecydowałem się udostępnić system i jak można się domyślić z mojego tytułu, jest to proste. Jest to oryginalny system, co oznacza, że ​​jest w 100% rozwijany przez ciebie i ma pewne funkcje, które niektórzy ludzie mogą uznać za dziwne. Jeśli wymienisz to ręcznie, wymaga to około 5 minut dziennie. Nie wysyłaj EA do tego wątku, chcę zobaczyć, jak to działa z nie mechanicznego widoku i jakie pomysły mogą wymyślić ludzie. Ten system jest testowany przez 20 lat we wszystkich głównych firmach, a wyniki są bardzo ...
hi mikkom, czy to kryty czy EA? nie widzę niczego na moim wykresie, możesz mi pomóc?
https://www.forex-instant.com/attachments/1529218739973243745.jpg

Berrozpide
12-14-2021 15:18, 15:18
cześć, czy to jest kryty czy EA? nie widzę niczego na wykresie, możesz mi pomóc?
Jest w środku. Używaj normalnych fraktali, jeśli z jakiegoś powodu nie działa (przepraszam, nie mogę udzielić wsparcia technicznego).

więcej szczegółów n zamknij wykresy pokazujące, co masz na myśli
Wszystko się liczy już w pierwszym poście. Przeczytaj to drugi raz.

Melasay
12-14-2021 16:39, 16:39
Świetny prosty system, Mikkom. Lubię te rodzaje. Będę śledzić twój wątek. Dzięki za opublikowanie. Rachunek

Cegtpkxvie
12-14-2021 18:00, 18:00
Świetny prosty system, Mikkom. Lubię te rodzaje. Będę śledzić twój wątek. Dzięki za opublikowanie. Rachunek
Cześć rachunek, widzisz fraktale na wykresie?

Melasay
12-14-2021 19:21, 19:21
Cześć rachunek, widzisz fraktale na wykresie?
Przygotowuję to teraz. Dam ci znać za chwilę.

Melasay
12-14-2021 20:41, 20:41
Cześć rachunek, widzisz fraktale na wykresie?
Nie. To nie działa na moich wykresach. Nie wiem dlaczego.

izas99
12-14-2021 22:02, 22:02
mikkom jest błąd na stronie. 2009.04.28 17:13:21 Nie można otworzyć pliku '..experts wnęki mikko_fractal.ex4' na EURUSD, Codziennie zmieniam nazwę indior na mikko_fractal i powoduje to awarię mt4.

Gugasa
12-14-2021 23:23, 23:23
mikko_mtf_fractal.ex4 musi załadować indior mikko_fractal.ex4, aby działał poprawnie !!! Gdzie jest indior mikko_fractal.ex4?

Berrozpide
12-15-2021 00:44, 00:44
mikko_mtf_fractal.ex4 musi załadować indior mikko_fractal.ex4, aby działał poprawnie !!! Gdzie jest indior mikko_fractal.ex4?
Ups
https://www.forex-instant.com/attachments/1529218734.jpgOpublikuję to później. Po prostu użyj normalnego fraktala, da ci to kilka fałszywych fraktali, jeśli masz niedzielne słupki, ale poza tym działa dobrze.

Berrozpide
12-15-2021 02:05, 02:05
Oto wersja non mtf - nic ciekawego, tylko zwykły fraktal z niedzielnymi paskami zignorowany (także w obliczeniach). edytuj: użyj tej dołączonej w pierwszym poście

Melasay
12-15-2021 03:25, 03:25
Jeśli zostanie uruchomiony handel, przy następnym otwarciu codziennego paska ustaw TP dla wszystkich otwartych zleceń kupnasprzedaży na cenę otwartą 20 pipsów (lub -20 pipsów, jeśli jest krótka).
Mikkom, nie do końca to rozumiem. Czy przez otwarte zlecenia kupnasprzedaży masz na myśli otwarte transakcje w toku? Jeśli dziś trafię na postój kupna, czy muszę czekać do otwarcia następnego dnia, aby ustawić TP? Czy pozwolę mu działać w dniu, w którym zostanie uruchomiony bez TP? Dzięki

Melasay
12-15-2021 04:46, 04:46
1 załącznik (i)

Oto wersja non mtf - nic ciekawego, tylko zwykły fraktal z niedzielnymi paskami zignorowany (także w obliczeniach).
Na co warto, używa niedzielnego baru.
https://www.forex-instant.com/attachments/15292187411925630486.jpg

rasita43
12-15-2021 06:07, 06:07
Świetny system! Mam też problemy ze zrozumieniem poniższych pytań i byłoby miło mieć indior, który ignoruje niedzielne bary, ponieważ wielu z nas używa IBFX. Dziękuję Ci.

Mikkom, nie do końca to rozumiem. Czy przez otwarte zlecenia kupnasprzedaży masz na myśli otwarte transakcje w toku? Jeśli dziś trafię na postój kupna, czy muszę czekać do otwarcia następnego dnia, aby ustawić TP? Czy pozwolę mu działać w dniu, w którym zostanie uruchomiony bez TP? Dzięki

Mikkom, nie do końca to rozumiem. Czy przez otwarte zlecenia kupnasprzedaży masz na myśli otwarte transakcje w toku? Jeśli dziś trafię na postój kupna, czy muszę czekać do otwarcia następnego dnia, aby ustawić TP? Czy pozwolę mu działać w dniu, w którym zostanie uruchomiony bez TP? Dzięki

robertg9473
12-15-2021 07:28, 07:28
czym jest TP i SL?

rasita43
12-15-2021 08:48, 08:48
Take profit i stop loss są wymienione na pierwszej stronie. 20 pipsów cel i stop loss jest w połowie drogi między dwoma fraktalami. Istnieje ogromne ryzyko nagradzania tym systemem, co oznacza, że ​​wskaźnik trafień jest prawdopodobnie bardzo wysoki.

czym jest TP i SL?

czym jest TP i SL?

daoxybagabusdo
12-15-2021 10:09, 10:09
Ten system wygląda tak, jakby miał wiele zamówień otwartych, zarówno kupujących, jak i sprzedających w tym samym czasie. zamknij zamówienie, jeśli nie trafisz na TP lub SL po 30 dniach. To nie brzmi tak, jakby działało z amerykańskimi brokerami po 15 maja (nowa zasada NFA) lub rozumiem system nieprawidłowo.

daoxybagabusdo
12-15-2021 11:30, 11:30
Przepraszam, wróciłem i przeczytałem, uświadomiłem sobie, że masz zamiar zamknąć zamówienia po 30 dniach, jeśli nie zostały uruchomione, a nie rzeczywiste.

Berrozpide
12-15-2021 12:51, 12:51
Mikkom, nie do końca to rozumiem. Czy przez otwarte zlecenia kupnasprzedaży masz na myśli otwarte transakcje w toku? Jeśli dziś trafię na postój kupna, czy muszę czekać do otwarcia następnego dnia, aby ustawić TP? Czy pozwolę mu działać w dniu, w którym zostanie uruchomiony bez TP? Dzięki
Tak, nie ma tp w dniu uruchomienia transakcji. Przy następnej świecy tp jest ustawiona na 20 pipsów (jeśli jest długa) lub -20 pipsów (jeśli jest krótka) świeczki otwartej. Jeśli tp nie zostanie trafiony na tę świecę (bardzo mało prawdopodobne), zaczekasz na sl lub tę samą rzecz przy następnym świeczniku otwartym.

ilka33
12-15-2021 14:12, 14:12
1 Załącznik (y) Czy będzie słuszne SL w tym krótkim handlu? SL = C (B-A)2
https://www.forex-instant.com/attachments/15292633561311929181.jpg

Berrozpide
12-15-2021 15:32, 15:32
Czy będzie słuszna SL w tym krótkim handlu? SL = C (B-A)2
Nie wziąłbym handlu, zanim nie będzie przeciwnego fraktalu we właściwym kierunku.

alpem
12-15-2021 16:53, 16:53
Zrobiłem dokładnie to w jednej serii testów, jak wspomniałem wcześniej. Pomaga to określić początkową wartość ryzyka. Jako wariacja w moim własnym podejściu, gdy uformował się przeciwny fraktal, byłem w stanie określić, gdzie należy umieścić stop, a następnie umieścić wszystkie rozkazy stop, które wcześniej zostały pominięte, w oparciu o nowy, przeciwny fraktal.

Nie wziąłbym handlu, zanim nie będzie przeciwnego fraktalu we właściwym kierunku.

Nie wziąłbym handlu, zanim nie będzie przeciwnego fraktalu we właściwym kierunku.

ilka33
12-15-2021 18:14, 18:14
Jako wariacja w moim własnym podejściu, gdy uformował się przeciwny fraktal, byłem w stanie określić, gdzie należy umieścić stop, a następnie umieścić wszystkie rozkazy stop, które wcześniej zostały pominięte, w oparciu o nowy, przeciwny fraktal.
czy osiągnąłeś z tym lepsze wyniki? Lub lepiej przegapić tego typu transakcje? Jaki jest Twój wybór?

Garobu
12-15-2021 19:35, 19:35
czy osiągnąłeś z tym lepsze wyniki? Lub lepiej przegapić tego typu transakcje? Jaki jest Twój wybór?
Jeśli przeczytasz pierwszy post, Mikkom zawrze transakcję dopiero po uformowaniu 2 fraktali. Niższy fraktal i wyższy fraktal. Przypuszczam, że ma to chronić SL, ale ma to sens, biorąc pod uwagę, że robisz transakcje przeciwne do sygnału fraktalnego.

Berrozpide
12-15-2021 20:55, 20:55
Jeśli przeczytasz pierwszy post, Mikkom zawrze transakcję dopiero po uformowaniu 2 fraktali. Niższy fraktal i wyższy fraktal. Przypuszczam, że ma to chronić SL, ale ma to sens, biorąc pod uwagę, że robisz transakcje przeciwne do sygnału fraktalnego.
Tak, to gwarantuje, że przystanek znajduje się w bieżącym środkowym punkcie obecnego zamachu, co jest dość ważnym punktem w wyznaczaniu kierunku.

Garobu
12-15-2021 22:16, 22:16
Tak, to gwarantuje, że przystanek znajduje się w bieżącym środkowym punkcie obecnego zamachu, co jest dość ważnym punktem w wyznaczaniu kierunku.
Przypuszczam, że działa on również jako bufor, który utrzymuje nas z dala od większości huśtawek flac, ale pozwala nam przenosić duże ruchy. Bardzo mądry, lubię to coraz bardziej po tym, jak grosz spadł! Mikkom wymieniłeś to także na krótszym TF, takim jak H4, jeśli tak, to jak to zrobił. Właśnie sprawdzałem to na innych parach i GBPUSD wydaje się trafiać w SL całkiem sporo.

Berrozpide
12-15-2021 23:37, 23:37
Moje ręczne testowanie kabli (w tym moja dyskrecja) działało lepiej niż EA (chciałbym wiedzieć, jak oszacować moją dyskrecję, ponieważ byłoby to idealne).
Jestem bardzo zainteresowany tym, jak wykorzystałeś dyskrecję, aby ulepszyć system. Szczerze mówiąc, znam już kilka bardziej zaawansowanych sztuczek, aby wycisnąć jeszcze więcej z systemu, ale bardzo chciałbym usłyszeć więcej pomysłów [mogą w końcu nawet ewoluować w ich własne systemy].

alpem
12-16-2021 00:58, 00:58
Zastanowię się, w jaki sposób wykorzystałem dyskrecję w twoim systemie i spróbowałem zamieścić to w słowach (to bardziej coś, co po prostu zrobiłem, a nie myślałem), ale będziesz musiał mi kiedyś dać to do zrozumienia. Proszę pamiętać, że nie używam już fraktali w moim codziennym handlu i było to bardziej ćwiczenie mentalne, aby sprawdzić, czy można połączyć system i moje oryginalne metody używania fraktali.

Jestem bardzo zainteresowany tym, jak wykorzystałeś dyskrecję, aby ulepszyć system. Szczerze mówiąc, znam już kilka bardziej zaawansowanych sztuczek, aby wycisnąć jeszcze więcej z systemu, ale bardzo chciałbym usłyszeć więcej pomysłów [mogą w końcu nawet ewoluować w ich własne systemy].

Jestem bardzo zainteresowany tym, jak wykorzystałeś dyskrecję, aby ulepszyć system. Szczerze mówiąc, znam już kilka bardziej zaawansowanych sztuczek, aby wycisnąć jeszcze więcej z systemu, ale bardzo chciałbym usłyszeć więcej pomysłów [mogą w końcu nawet ewoluować w ich własne systemy].

Berrozpide
12-16-2021 02:18, 02:18
Zastanowię się, w jaki sposób wykorzystałem dyskrecję w twoim systemie i spróbowałem zamieścić to w słowach (to bardziej coś, co po prostu zrobiłem, a nie myślałem), ale będziesz musiał mi kiedyś dać to do zrozumienia. Proszę pamiętać, że nie używam już fraktali w moim codziennym handlu i było to bardziej ćwiczenie mentalne, aby sprawdzić, czy można połączyć system i moje oryginalne metody używania fraktali.
Fraktal to IMHO, a właściwie mechaniczna definicja góry lub dołu. Nie używam też fraktali w moim handlu, ale używam wierzchołków i spodów i przystanków, które czają się nad i pod nimi
https://www.forex-instant.com/attachments/1529218754.jpgWiększość systemów przełamywania faktycznie nieświadomie wykorzystuje to samo.

alpem
12-16-2021 03:39, 03:39
Otwarcie nowego wątku na twoje myśli w wielu systemach może być sensowne, aby mogli w nim uczestniczyć inni, którzy nie są zainteresowani czytaniem o twoim systemie stophunter, ale mogą być zainteresowani tym.

Może powinienem przedyskutować trochę więcej o tym, dlaczego handluję tylko codziennymi systemami i dlaczego wiele połączonych systemów daje znacznie gładszą krzywą niż jakikolwiek system na sobie?


Przy okazji, czy ktoś wie, dlaczego ten rodzaj systemu działa najlepiej na EURUSD? Mogę mieć jakieś pomysły, ale chcę zobaczyć kilka dyskusji
https://www.forex-instant.com/attachments/1529218754.jpgPrawdopodobnie ze względu na ilość wolumenu, którą ta para sama sprzedaje?

ilka33
12-16-2021 05:00, 05:00
Zastanowię się, w jaki sposób wykorzystałem dyskrecję w twoim systemie i spróbowałem zamieścić to w słowach (to bardziej coś, co po prostu zrobiłem, a nie myślałem), ale będziesz musiał mi kiedyś dać to do zrozumienia. Proszę pamiętać, że nie używam już fraktali w moim codziennym handlu i było to bardziej ćwiczenie mentalne, aby sprawdzić, czy można połączyć system i moje oryginalne metody używania fraktali.
Jestem także zainteresowany twoją dyskrecją. Jako mikkom uważam, że niemal dowolna dyskrecja może zostać sformalizowana i włączona do kodu EA

rich133
12-16-2021 06:21, 06:21
Cześć, czy możesz teraz przesłać nam swoje oczekujące zamówienia? które pary? Dzięki

alpem
12-16-2021 07:42, 07:42
brainjt, Przeczytaj wątek. Mikko przedstawił już swoje pary. Wyślij swoje oczekujące zamówienia? Wykonuj własną pracę. Umieść indior na wykresach, a dowiesz się, jakie zlecenia czeka. Opisał jeden ze swoich systemów, musisz go wykorzystać ... lub nie.

Cześć, czy możesz teraz przesłać nam swoje oczekujące zamówienia? które pary? Dzięki

Cześć, czy możesz teraz przesłać nam swoje oczekujące zamówienia? które pary? Dzięki

tasixa77
12-16-2021 09:02, 09:02
Ktoś długo na EURUSD i AUDUSD?

Melasay
12-16-2021 10:23, 10:23
Ktoś długo na EURUSD i AUDUSD? TimeFreedom
Musisz mieć niedzielny bar. Używam IBFX, a niedzielny bar cię oszuka. Tak naprawdę nie ma fraktali.

Garobu
12-16-2021 11:44, 11:44
Czy ktoś próbował umieścić zlecenie Sprzedaj Stop nieco poniżej poprzedniego zlecenia Stop Stop w handlu Long, który zakończył się sukcesem, a nowy krótki SL nieco powyżej starego zlecenia kupna, z TP w pierwotnym punkcie SL, gdy rynek znajdzie się skręcać?

rich133
12-16-2021 13:05, 13:05
, Przeczytaj wątek. Mikko przedstawił już swoje pary. Wyślij swoje oczekujące zamówienia? Wykonuj własną pracę. Umieść indior na wykresach, a dowiesz się, jakie zlecenia czeka. Opisał jeden ze swoich systemów, musisz go wykorzystać ... lub nie.
Proszę nie odpowiadać jak mikkom, twoje notatki nie są poprawne, na pewno przeczytałem wątek pokoju bj

Berrozpide
12-16-2021 14:25, 14:25
Myślę, że nadszedł czas, aby zawinąć wątek. Wszystko o systemie jest już opisane i nie sądzę, aby dostarczanie sygnałów pomogło komuś. W rzeczywistości zastanawiałem się, jak długo to potrwa, gdy wszystko zostanie już ogłoszone w pierwszym poście. Dziękuję za przeczytanie i zobaczmy na innych wątkach
https://www.forex-instant.com/attachments/1529218754.jpgMogę rozpocząć nowy wątek na temat ogólnego rozwoju systemu, ale zobaczymy. Tylko wskazówka dla wszystkich, jeśli poświęcisz trochę czasu i naprawdę spróbujesz zrozumieć, jak działa ten system, jest kilka bardzo prostych sztuczek, które jeszcze bardziej go wyciskają. Baw się dobrze!

Berrozpide
12-16-2021 15:46, 15:46
Przypuszczam, że działa on również jako bufor, który utrzymuje nas z dala od większości huśtawek flac, ale pozwala nam przenosić duże ruchy. Bardzo mądry, lubię to coraz bardziej po tym, jak grosz spadł! Mikkom wymieniłeś to także na krótszym TF, takim jak H4, jeśli tak, to jak to zrobił. Właśnie sprawdzałem to na innych parach i GBPUSD wydaje się trafiać w SL całkiem sporo.
Osobiście nie wymieniam niczego pod codziennymi świecami, ale nie krępuj się eksperymentować. Zakładam, że jeśli handlujesz w ramach dzienników, jest o wiele więcej rzeczy, na które musisz spojrzeć, jak wyłamanie na poziomie fraktalnym i gdzie powinieneś wyjść.