PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest bezpieczna przystań z powodu światowych kryzysów finansowych i gospodarczych?



Duval1999
10-26-2008 22:22, 22:22
Dobry dzień,

Jestem nowym członkiem na tym forum, ale nie w biznesie handlu online. Cieszę się, że mogę dołączyć do tego forum i mam nadzieję, że mogę przyczynić się do tego dzięki moim postom, aby przynieść wartość i przydatne informacje dla tej społeczności forum.

Dlatego mam ogólne pytanie do społeczności forum z powodu trwających kryzysów bankowych i gospodarczych. Myślę, że dla społeczności forex może być interesujące otrzymywanie przydatnych informacji na temat następującego problemu.

Czy wiesz, jak bezpieczne są nasze konta handlowe?

Zastanawiam się, czy społeczność handlu online wie, jak bezpieczne są konta handlowe u ich brokerów. W okresie upadku dużych banków, takich jak Lehman Brothers, co stało się z moimi pieniędzmi z moim brokerem internetowym?

Firmy takie jak GFT - FXCM - Saxobank - AC Markets - WSD Financial - Forex Trading - iForex - itp.… Jakie gwarancje oferują, aby zabezpieczyć depozyty klientów. Handel online staje się coraz bardziej wielkim rynkiem, na którym ludzie inwestują ogromne ilości pieniędzy w handel nimi lub na zarządzane konta.

Co się stało z depozytami, gdy jedna z tych firm zawiedzie?

Czy implikowane są ubezpieczenia depozytowe, które gwarantują również depozyty dokonane za pomocą tego rodzaju kont, w taki sam sposób jak depozyty na moim koncie bankowym?

Mam nadzieję, że wszyscy członkowie tej społeczności przyczynią się do ciekawych postów, aby przekazać cenne informacje pozostałym członkom i dzielić się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami. Ponieważ wierzę, że nasze pieniądze w bezpiecznej przystani są ważne dla nas wszystkich.

Z góry dziękuję za Twój wkład.

Verokika99
12-05-2021 15:09, 15:09
To dość proste. Jeśli nie masz milionów na koncie, załóż, że dostaniesz krótki koniec kija. Jeśli jesteś w stanie uzyskać LOC lub BG, przejdź do tego. Nawet IB, chociaż może funkcjonować jako bank, nie jest bankiem per se i prawdopodobnie nie zostałby ratowany.

yadauga
12-05-2021 16:30, 16:30
Czy implikowane są ubezpieczenia depozytowe, które gwarantują również depozyty dokonane za pomocą tego rodzaju kont, w taki sam sposób jak depozyty na moim koncie bankowym?
Szczerze w to wątpie. Nie znam żadnej organizacji, która ubezpieczałaby transakcje na rynku forex w taki sam sposób, w jaki ubezpieczyciele deponują banki. W tym wszystkim nie było wątku ...
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/14-correlation-pairs.html

Duval1999
12-05-2021 17:51, 17:51
Drogi Rabid, dziękuję za odpowiedź. Ale nie zgadzam się z tobą. Są z pewnością mali brokerzy, w których ludzie tracą swoje aktywa, gdy zbankrutują, ale co z międzynarodowymi aktywnymi brokerami, takimi jak Saxo Bank, WSD Financial, FXCM, AC Markets, ... tymi dużymi. Są one zarejestrowane w różnych krajach i obowiązują inne zasady i przepisy ze względu na ich status. Na przykład Saxo Bank jest bankiem duńskim (europejskim). Jakie są zasady tutaj? Czy depozyty są gwarantowane? Jak to jest, kiedy otwieram konto w Saxo Singapore? Czy jest różnica między otwarciem konta w Saxo Denmark i Saxo Singapore? Gdzie jest mój depsit bezpieczniejszy? Jak wygląda sytuacja z FXCM, która jest amerykańską firmą? Czy stosuje się do nich FDIC? WSD Financial ma siedzibę w Nowej Zelandii, kraju, który jest dobrze znany ze swojej bezpiecznej polityki w zakresie depozytów. Są także członkami Nowej Zelandii, giełdy w Dubaju i giełdy w Tajlandii. Czy to członkostwo oznacza zasady i przepisy dotyczące bezpieczeństwa depozytów klientów, czy nie? AC Markets to dom maklerski z siedzibą w Szwajcarii, w którym zasady i przepisy finansowe są bardzo rygorystyczne, ponieważ główna działalność Szwajcarii obejmuje działalność finansową (działalność bankowa) i ma reputację, którą należy zająć. Jak są dla nich zasady i czy moje fundusze są bezpieczne w Szwajcarii. Co powiesz na wszystkich innych brokerów - firmy finansowe - banki - itd ..., które zapewniają i promują usługi w sieci. Jak oni są bezpieczni? Byłoby wspaniale, gdyby ludzie z tej społeczności na całym świecie mogli odpowiedzieć i poinformować nas o realiach (zasadach i przepisach mających zastosowanie do różnych firm w zależności od ich struktury) różnych krajów. Aby pomóc nam dowiedzieć się, gdzie jest bezpieczna przystań dla naszych depozytów. Zapraszamy wszystkich do współtworzenia postów.

yadauga
12-05-2021 19:11, 19:11
Jak wygląda sytuacja z FXCM, która jest amerykańską firmą? Czy stosuje się do nich FDIC?
Nie ma mowy. Ani FDIC, ani SIPC nie obejmują handlu forex. Zagraniczne banki mogą się różnić, mówiłem z perspektywy USA.

migwlasgelreisapazxorex
12-05-2021 20:32, 20:32
Drogi Rabid, dziękuję za odpowiedź. Ale nie zgadzam się z tobą. Są z pewnością mali brokerzy, w których ludzie tracą swoje aktywa, gdy zbankrutują, ale co z międzynarodowymi aktywnymi brokerami, takimi jak Saxo Bank, WSD Financial, FXCM, AC Markets, ... tymi dużymi. Są one zarejestrowane w różnych krajach i obowiązują inne zasady i przepisy ze względu na ich status. Na przykład Saxo Bank jest bankiem duńskim (europejskim). Jakie są zasady tutaj? Czy depozyty są gwarantowane? Jak to jest, kiedy otwieram konto w Saxo Singapore? Czy jest różnica między otwarciem konta w Saxo Denmark i Saxo Singapore? Gdzie jest mój depsit bezpieczniejszy? Jak wygląda sytuacja z FXCM, która jest amerykańską firmą? Czy stosuje się do nich FDIC? WSD Financial ma siedzibę w Nowej Zelandii, kraju, który jest dobrze znany ze swojej bezpiecznej polityki w zakresie depozytów. Są także członkami Nowej Zelandii, giełdy w Dubaju i giełdy w Tajlandii. Czy to członkostwo oznacza zasady i przepisy dotyczące bezpieczeństwa depozytów klientów, czy nie? AC Markets to dom maklerski z siedzibą w Szwajcarii, w którym zasady i przepisy finansowe są bardzo rygorystyczne, ponieważ główna działalność Szwajcarii obejmuje działalność finansową (działalność bankowa) i ma reputację, którą należy zająć. Jak są dla nich zasady i czy moje fundusze są bezpieczne w Szwajcarii. Co powiesz na wszystkich innych brokerów - firmy finansowe - banki - itd ..., które zapewniają i promują usługi w sieci. Jak oni są bezpieczni? Byłoby wspaniale, gdyby ludzie z tej społeczności na całym świecie mogli odpowiedzieć i poinformować nas o realiach (zasadach i przepisach mających zastosowanie do różnych firm w zależności od ich struktury) różnych krajów. Aby pomóc nam dowiedzieć się, gdzie jest bezpieczna przystań dla naszych depozytów. Zapraszamy wszystkich do współtworzenia postów.
FDIC obejmuje banki, a nie wszystkie banki są zatwierdzone dla FDIC. SPIC obejmuje BrokeraDystrybutorów. Spot FX w USA też nie. Gdy masz pod sobą kilka M, możesz zacząć rozmawiać z PB i uzyskiwać LOC z Banków i do tego czasu nie ma ochrony dla twojego kapitału w USA.

ccecilaygm
12-05-2021 21:53, 21:53
Niektóre banki w UE oferują detaliczne rachunki walutowe (RBS, ABN Amro, DB, UBS, Saxo), pierwsze 20 000 EUR jest ubezpieczone, większość krajów podniosła tę kwotę w ostatnim czasie w czasie kryzysu, a nawet zagwarantowała wszystko. Ale w dzisiejszych czasach, jak bezpieczny jest bank w każdym razie. Również brokerzy w Wielkiej Brytanii są zobowiązani do wzięcia udziału w programie kompensacyjnym usług finansowych, który chroni pierwsze 30 tys. GBP (może też zostać podniesione).

migwlasgelreisapazxorex
12-05-2021 23:14, 23:14
Dzierzba, Czy jesteś pewien, że ci dilerzy spot FX chronią mieszkańców USA. Ostatnio słyszałem, że tak nie było i działało tylko, jeśli byłeś ECP z USA. Mogę się mylić, ponieważ minęło dużo czasu, odkąd na to spojrzałem. Jestem pewien, że FSA nie chroni klientów z USA, ale tak jak powiedziałem, mogę się mylić.

ccecilaygm
12-06-2021 00:35, 00:35
Nie jestem prawnikiem, ale myślę, że tak. Wiem tylko, że wiele z tych firm w ogóle nie przyjmuje amerykańskich klientów.

yadauga
12-06-2021 01:55, 01:55
Czy jesteś pewien, że ci dilerzy spot FX chronią mieszkańców USA. Ostatnio słyszałem, że tak nie było i działało tylko, jeśli byłeś ECP z USA. Mogę się mylić, ponieważ minęło dużo czasu, odkąd na to spojrzałem. Jestem pewien, że FSA nie chroni klientów z USA, ale tak jak powiedziałem, mogę się mylić.
Jeśli opiera się na ochronie ubezpieczycieli unijnych deponentów, nie, nie. Jeśli jest to ubezpieczenie prywatne, takie jak w Lloyds of London, to może, ale z pewnością powinieneś sprawdzić warunki ubezpieczenia, zanim czegoś się spodziewasz. Musisz także wiedzieć, że warunki tego, jak wyjaśniłem w powyższym linku, do którego się odniosłem, nie są tak czarno-białe. Ubezpieczenie inwestora jest bardzo różne od ubezpieczenia spekulacyjnego, które bardzo różni się od ubezpieczenia depozytariusza. Czasami zasięg może obejmować wiele stron, ale może nie ... Naprawdę wiesz, pokaż szczegóły dotyczące historii przed założeniem, że jesteś objęty ochroną. To twoje pieniądze na linii. Co dokładnie jest omówione, jak to jest pokryte, a kiedy nie ... to wszystko, co powinieneś wiedzieć.

Duval1999
12-06-2021 03:16, 03:16
Cześć, ale ten rynek nie jest ograniczony tylko do USA lub Europy. Istnieje wielu brokerów rozsianych po całym świecie. W międzyczasie istnieją firmy brokerskie na całym świecie, a niektóre z nich radzą sobie całkiem nieźle. Jak bezpieczne są depozyty? Dla przykładu Szwajcaria, Singapur, Hong Kong, Japonia, Australia, Nowa Zelandia, Tajlandia, Arabia, Afryka, Ameryka Południowa. Jak tam sytuacja z brokerami? Czy moje depozyty są u nich bezpieczne? W jaki sposób specyfika tych krajów - regionów? Byłoby wspaniale mieć posty od ludzi z tej społeczności w tych regionach, aby powiedzieć nam, jak działa w ich kraju i jakie są obowiązujące zasady i przepisy.

yadauga
12-06-2021 04:37, 04:37
ale ten rynek nie jest ograniczony tylko do USA lub Europy. Istnieje wielu brokerów rozsianych po całym świecie. W międzyczasie istnieją firmy brokerskie na całym świecie, a niektóre z nich radzą sobie całkiem nieźle.
Tak, ale firmy, które działają na całym świecie, mają gdzieś siedzibę prawną. A wiele ubezpieczeń ogranicza się do depozytów w jednym kraju. Nie ma międzynarodowej organizacji ubezpieczeniowej dla deponentów lub inwestorów. Najbliższe, jakie przyjdziesz, to prywatne ubezpieczenie od prywatnego ubezpieczyciela lub krajowej organizacji ubezpieczeniowej. Pamiętaj, że jeśli nie jesteś rodowitym krajem i zdeponujesz tam swoje pieniądze, trudno będzie wyegzekwować jakiekolwiek działania prawne. Jeśli zdecydują się zabrać pieniądze i uruchomić, niewiele można z tym zrobić. Prawo międzynarodowe tak naprawdę nie jest. Samo ryzyko oszustwa powinno prowadzić do inwestowania we własne ramy prawne, chyba że masz środki na obronę.

Verokika99
12-06-2021 05:58, 05:58
Cześć, ale ten rynek nie jest ograniczony tylko do USA lub Europy. Istnieje wielu brokerów rozsianych po całym świecie. W międzyczasie istnieją firmy brokerskie na całym świecie, a niektóre z nich radzą sobie całkiem nieźle. Jak bezpieczne są depozyty? Dla przykładu Szwajcaria, Singapur, Hong Kong, Japonia, Australia, Nowa Zelandia, Tajlandia, Arabia, Afryka, Ameryka Południowa. Jak tam sytuacja z brokerami? Czy moje depozyty są u nich bezpieczne? W jaki sposób specyfika tych krajów - regionów? Byłoby wspaniale mieć posty od ludzi z tej społeczności w tych regionach, aby powiedzieć nam, jak działa w ich kraju i jakie są obowiązujące zasady i przepisy.
Chodzi o to: skąd wiesz, że mają się dobrze? Jak mógłbyś ustalić, jaki rodzaj brudu Citi miał z bilansu (przed faktem)? Przed erą kryzysu kredytowego istniało ogólne poczucie, że Wielka Brytania i Australia mają najlepsze organizacje nadzorcze (zwłaszcza jeśli chodzi o segregację kont i forex). Jednak bliższe zapoznanie się z przepisami ujawnia, że ​​nawet tam dom maklerski może wykorzystywać środki klientów w sytuacjach awaryjnychkryzysowych (co się dzieje). Innymi słowy, co domy maklerskie mogą zrobić ze swoimi funduszami, jest szeroko otwarte na interpretację (tak im się podoba). Nie znoszę alarmować, ale twoje pieniądze nie są bezpieczne u żadnego brokera fx, chyba że masz LoC lub BG. A te zwykle zaczynają się od kilku milionów, jak wspomniał fxtrader42.

Duval1999
12-06-2021 07:18, 07:18
Być może jest to przydatne Oto niektóre informacje dotyczące klientów Saxo Bank: 5 października 2008 r. Rząd duński i prywatne stowarzyszenie awaryjne („PCA”), które powstało w 2007 r. I obejmuje praktycznie wszystkie duńskie banki, udzieliły siatki bezpieczeństwa i uzgodniły fundusz ratunkowy, aby wszystkie wierzytelności wierzycieli (nieobjęte innymi środkami, takimi jak powyższy Fundusz Gwarancyjny dla Deponentów i Inwestorów) oraz dług uprzywilejowany (niezabezpieczony dług niepodporządkowany, w tym między innymi depozyty, uprzywilejowane niezabezpieczone obligacje lub depozyty międzybankowe) na rzecz dowolnego wierzyciela są w pełni objęte. Saxo Bank dołączył do PCA w dniu 7 października 2008 r., Dzięki czemu wszystkie fundusze naszych klientów będą w pełni chronione. Oznacza to, że ograniczenia w wysokości 300 000 DKK i 20 000 EUR zwykłego Funduszu Gwarancyjnego nie mają zastosowania w trakcie dwuletniego okresu obowiązywania umowy, ale zamiast tego wszystkie fundusze klientów, a także inni wierzyciele będą chronieni niezależnie od kwoty. Dodatkowa gwarancja będzie obowiązywać do 30 września 2010 r., Ale może zostać przedłużona, jeśli zostanie to uznane za konieczne dla zapewnienia stabilności finansowej.
http://www.saxobank.com/?id=960Lan=ENAu=1Grp=5Co powiesz na innych jak AC Markets w Szwajcarii WSD Financial w Nowej Zelandii innych. . .

Duval1999
12-06-2021 08:39, 08:39
Bezpieczeństwo funduszy w WSD Financial (NZ) Wszystkie fundusze klientów są przechowywane w Nowej Zelandii wraz z Bankiem Kiwi na dobrze zabezpieczonych i oddzielonych kontach bankowych. Ta segregacja zapewnia, że ​​aktywa klientów nigdy nie są wymieszane lub wykorzystywane z jakiegokolwiek innego powodu niż dla każdego klienta prowadzącego indywidualną transakcję. Każde konto klienta i księgi WSD Financial są następnie poddawane audytowi co kł przez jedną z największych firm księgowych na świecie, która następnie przesyła kompletny raport bezpośrednio do NZX, aby potwierdzić, że wszystkie aspekty przepisów dotyczących konta klienta zostały utrzymane. Dalszą ochronę konta klienta zapewnia również ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej do wartości 1 mln USD.

yadauga
12-06-2021 10:00, 10:00
Wszystkie fundusze klientów są przechowywane w Nowej Zelandii wraz z Bankiem Kiwi na dobrze zabezpieczonych i oddzielonych kontach bankowych. Ta segregacja zapewnia, że ​​aktywa klientów nigdy nie są wymieszane lub wykorzystywane z jakiegokolwiek innego powodu niż dla każdego klienta prowadzącego indywidualną transakcję.
Segregacja zazwyczaj niczego nie ubezpiecza, chyba że każde konto klienta ma własne konto w imieniu klienta. Jeśli pośrednik zbankrutuje przez większość czasu, najpierw pojawią się inni wierzyciele, a tak mogą dołączyć do oddzielnego konta. Zobacz wątek powiązany wcześniej.

Dalszą ochronę konta klienta zapewnia również ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej do wartości 1 mln USD.
Ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej? Jak ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej chroni klientów? To nie ... chroni firmę przed procesami sądowymi, aż do marnej wartości 1 mln. To nie oznacza 1m na klienta, oznacza to 1m łącznie na instancję, co prawdopodobnie dotyczy wielu klientów. I to przy założeniu, że polityka nie zostanie usunięta zaraz po pierwszym roszczeniu (co byłoby, gdyby firma przeszła na kaput). Nie brzmi tak, jakby w ogóle była jakaś ochrona w tym brokerze.

elesa.glwz39
12-06-2021 11:21, 11:21
Jest to jedna z tych dobrych rzeczy, które mają poczucie inwestowania części niewydanych pieniędzy w inne, aby przygotować się na deszczowy dzień, ale inne, aby zainwestować w jego zrównoważony rozwój. Błagam każdego z moich współpracowników na tym forum, aby uprzejmie udzielił lub WYSŁAŁ NAZWY firm sygnalizacyjnych, które mogą być subskrybowane w innych, aby mieć zrównoważone Konto. Straciłem wiele w tym biznesie FOREX, proszę, ktoś powinien pomóc w dostarczeniu rozwiązania. JEDEN LUV DLA WSZYSTKICH NA DOBRYM I NAJWYŻSZYM MYŚLENIU TUTAJ I TAM.

Verokika99
12-06-2021 12:42, 12:42
Chodzi o to, że istnieją brokerzy, którzy mają lepsze plany ubezpieczeniowe niż niektóre banki (FDIC vs. SPIC). Jednak większość brokerów nie jest wystarczająco ważna, by uratować je rządy (zwłaszcza w czasie, gdy nawet większe banki mogłyby zawieść). Jesteśmy w czasach, kiedy wszystko idzie.

garay99
12-06-2021 14:02, 14:02
Chodzi o to, że istnieją brokerzy, którzy mają lepsze plany ubezpieczeniowe niż niektóre banki (FDIC vs. SPIC). Jednak większość brokerów nie jest wystarczająco ważna, by uratować je rządy (zwłaszcza w czasie, gdy nawet większe banki mogłyby zawieść). Jesteśmy w czasach, kiedy wszystko idzie.
Tak, masz rację. To prawda, że ​​są maklerami i mają fajne plany. Ponieważ jesteśmy małymi inwestorami z mniejszymi pieniędzmi. Podczas gdy ten rynek jest przeznaczony dla osób mających silne wsparcie finansowe.

yadauga
12-06-2021 15:23, 15:23
Chodzi o to, że istnieją brokerzy, którzy mają lepsze plany ubezpieczeniowe niż niektóre banki (FDIC vs. SPIC). Jednak większość brokerów nie jest wystarczająco ważna, by uratować je rządy (zwłaszcza w czasie, gdy nawet większe banki mogłyby zawieść). Jesteśmy w czasach, kiedy wszystko idzie.
Ehh ... bądź ostrożny. Chociaż prawdą jest, że niektórzy mogą, nie myśl przez chwilę, że te plany obejmują ich deponentów, dopóki nie przeczytasz drobnego druku. Bardzo łatwo jest myśleć, że jesteś objęty ochroną, kiedy tak naprawdę nie jesteś.

Verokika99
12-06-2021 16:44, 16:44
Ehh ... bądź ostrożny. Chociaż prawdą jest, że niektórzy mogą, nie myśl przez chwilę, że te plany obejmują ich deponentów, dopóki nie przeczytasz drobnego druku. Bardzo łatwo jest myśleć, że jesteś objęty ochroną, kiedy tak naprawdę nie jesteś.
Czy powiedziałem inaczej?
https://www.forex-instant.com/attachments/1529272926.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/1529272927.jpgZgadzam się z tobą. Mówiłem tylko o niektórych bankach w porównaniu do większych, bardziej renomowanych domów maklerskich. Szczerze mówiąc, z tego, co widziałem w ubiegłym roku, nie sądzę, aby polisy ubezpieczenia depozytów nie były warte pip.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529272927.jpg

yadauga
12-06-2021 18:05, 18:05
Nie, nie zrobiłeś tego. Po prostu trochę mnie to obchodzi, gdy ppl gra w uogólnienia. Myślę, że wielu ludzi zakłada, że ​​są chronieni, wtedy pojawia się coś takiego jak Refco i wszystkie lata ciężkiej pracy spadają. Krzyk Ale jest ubezpieczenie inwestora! nie będzie miało znaczenia, jeśli okaże się, że warunki ubezpieczenia nie są tak hojne. Chociaż ochrona zewnętrzna jest z pewnością przydatna, a jeśli prowadzisz fundusz dla innych ludzi absolutnie konieczny, myślę, że idzie to w złym kierunku. Zamiast szukać zabezpieczeń, które dają ci inni, szukaj własnych zabezpieczeń. Zróżnicuj swoją działalność handlową i utrzymuj płynność swojego brokera. Bądź proaktywny w zarządzaniu ryzykiem.

Verokika99
12-06-2021 19:25, 19:25
Nie, nie zrobiłeś tego. Po prostu trochę mnie to obchodzi, gdy ppl gra w uogólnienia. Myślę, że wielu ludzi zakłada, że ​​są chronieni, wtedy pojawia się coś takiego jak Refco i wszystkie lata ciężkiej pracy spadają. Krzyk Ale jest ubezpieczenie inwestora, nie ma znaczenia, jeśli okaże się, że warunki ubezpieczenia nie są tak hojne. Chociaż ochrona zewnętrzna jest z pewnością przydatna, a jeśli prowadzisz fundusz dla innych ludzi absolutnie konieczny, myślę, że idzie to w złym kierunku. Zamiast szukać zabezpieczeń, które dają ci inni, szukaj własnych zabezpieczeń. Zróżnicuj swoją działalność handlową i utrzymuj płynność swojego brokera. Bądź proaktywny w zarządzaniu ryzykiem.
Ogólne oświadczenie z pewnością nie stanowi wystarczającej DD dla konkretnego przypadku. Nigdy nie robi tego, jeśli chodzi o legalność i zwykle dowiaduje się, że nie ma garnek do siusiać, jeśli chodzi o ochronę funduszu. Zabawne, że za każdym razem, gdy wpłacam środki na rachunek maklerski, zostają one zdeponowane pod nazwą brokera i numerem konta w odpowiednim banku ... nie bardzo rozdzielone, jeśli mnie o to poprosisz.

Verokika99
12-06-2021 20:46, 20:46
Według IB SPIC obejmuje forex gotówkowy, co miałoby sens, ponieważ transakcje forex z IDEAL PRO nie są kontraktami, ale działają za pośrednictwem systemu obciążeń rachunku walutowego.

yadauga
12-06-2021 22:07, 22:07
Według strony internetowej SIPC Forex nie jest objęty. Jest tam jednak duży szary obszar, wystarczająco duży, by prowadzić ciężarówkę. Czy przeczytałeś wątek, z którym nawiązałem połączenie?

Duval1999
12-06-2021 23:28, 23:28
Dostałem dziś informacje, że WSD-NZ.COM będzie publikowane na giełdzie NZ 25 listopada 2008 roku. Może to jest dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie są pewni, który pośrednik wybrać w tym globalnym kryzysie finansowym.

yadauga
12-07-2021 00:48, 00:48
Dzisiaj otrzymałem informację, że ____ zostanie opublikowana na giełdzie NZ 25 listopada 2008
A jak publiczna ochrona w jakikolwiek sposób Cię chroni? W akcie upublicznienia nie ma ubezpieczenia od deponentów ani inwestorów.

Duval1999
12-07-2021 02:09, 02:09
Cześć Rabid, to prawda - ale myślę, że fakt, że idą publicznie, mówi sam za siebie w tej krytycznej światowej sytuacji gospodarczej. Myślę, że podejmując ten krok WSD musi być w dobrej sytuacji finansowej i bardzo pewny swojego przyszłego rozwoju. Uważam, że można to również uznać za rodzaj ubezpieczenia

yadauga
12-07-2021 03:30, 03:30
Uważam, że można to również uznać za rodzaj ubezpieczenia
Naprawdę? Ponieważ statystyki IPO są dość złe. A teraz jest bardzo zły czas na IPO. Fakt, że ich zarząd wybrał teraz ... jest szczerze mówiąc negatywny w mojej książce. Kto zajmuje się ich debiutem?

Verokika99
12-07-2021 04:51, 04:51
Są białą etykietą dla SAXO, to takie oczywiste !!

yadauga
12-07-2021 06:12, 06:12
ROFL ... Myślę, że nie jestem tak cyniczny, ale tak brzmi.

Duval1999
12-07-2021 07:32, 07:32
Naprawdę? Ponieważ statystyki IPO są dość złe. A teraz jest bardzo zły czas na IPO. Fakt, że ich zarząd wybrał teraz ... jest szczerze mówiąc negatywny w mojej książce. Kto zajmuje się ich debiutem?
Drodzy Rabid Będą wymieniani w przyszłym tygodniu na Nowozelandzkiej Giełdzie Papierów Wartościowych - nikt nie powiedział nic o IPO mój przyjaciel. Powinieneś przeczytać przed zrobieniem głupich komentarzy.

Verokika99
12-07-2021 08:53, 08:53
Drodzy Rabid Będą wymieniani w przyszłym tygodniu na Nowozelandzkiej Giełdzie Papierów Wartościowych - nikt nie powiedział nic o IPO mój przyjaciel. Powinieneś przeczytać przed zrobieniem głupich komentarzy.
I powinieneś przestać zamieszczać linki do sklepów z artykułami w wiadrach.

Duval1999
12-07-2021 10:14, 10:14
I powinieneś przestać zamieszczać linki do sklepów z artykułami w wiadrach.
To tylko po to, aby dać społeczności znać, co dzieje się poza amerykańskim rynkiem maklerskim. Może to są niezawodne alternatywy dla amerykańskich brokerów. :-)

yadauga
12-07-2021 11:35, 11:35
Ten wątek jest tak daleko poza jego prime ... Miałem nadzieję, że umrę. Może nadal powinienem. Czasami brak samokontroli ... laff.

Powinieneś przeczytać przed zrobieniem głupich komentarzy.
Powiedziałeś, że będziesz publicznie. Wejście na giełdę oznacza IPO. Wymieniona lista to po prostu specyficzna terminologia, która oznacza konkretne rzeczy. Starając się communie, staramy się używać słów o powszechnych znaczeniach, abyśmy nie trudniej zrozumieć. Jeśli chodzi o umieszczenie na liście, to również nie zapewnia bezpieczeństwa. Istnieje wiele notowanych spółek, które nie są stabilne finansowo. Ktoś pamięta brata Lehmana? laff ... zostały wymienione. Niezupełnie pieczęć aprobaty.

To tylko po to, aby dać społeczności znać, co dzieje się poza amerykańskim rynkiem maklerskim. Może to są niezawodne alternatywy dla amerykańskich brokerów. :-)
Oczywiście są, ale nieznane firmy niewiele lub wcale nie mają dobrych wyników, nie są też niezawodne, alternatywne. Deutsche bank, tak, Royal Bank of Scotland, prawdopodobnie nie. Bank Saxo? Nigdy o nich nie słyszałem. Ci inni faceci? Kto do cholery wie. Jeśli chcesz komuś zaufać, najpierw odrabiaj zadania domowe. Nie ufaj innym ludziom, aby robili to za Ciebie. Zwłaszcza nie ufaj przypadkowym osobom w Internecie z nieznanymi interesami finansowymi.

Duval1999
12-07-2021 12:55, 12:55
Drodzy Rabid, How to Go Public w Stanach Zjednoczonych Większość ludzi utożsamia upublicznienie ze słynnym IPO, który przekształca zmagających się przedsiębiorców w multi-milionerów # 8212; nocny! Ale w rzeczywistości IPO jest tylko jedną z pięciu możliwych dróg do Wall Street i może nie być najlepszą trasą dla Ciebie. Rozważ uważnie każdą z alternatyw.
http://www.gopublicusa.com/goingpublic.htmMam nadzieję, że moglibyście nauczyć się czegoś dla wszystkich Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Duval1999
12-07-2021 14:16, 14:16
Masz rację Wściekli wszyscy powinni najpierw robić swoje POMIESZCZENIA DOMOWE, ale myślałem, że takie wątki powinny pomóc ludziom w znalezieniu nowych wiarygodnych uczestników rynku oraz przydatnych i weryfikowalnych informacji, gdzie inwestować, ale może się mylę ... wydajesz się być specjalistą w tej dziedzinie działalności (działalność finansowa). Ze swojej strony chciałbym podzielić się informacjami i doświadczeniami z innymi uczestnikami z tego forum i to, jak będą z nich korzystać, jest ich własnym problemem. Moim zdaniem ludzie powinni mieć perspektywę poza granicami, aby podjąć decyzję. Co o tym sądzisz Rabid?

mougtrtt79
12-07-2021 15:37, 15:37
Uwaga: Jedynym brokerem FX, którego widziałem do tej pory w SIPC, są brokerzy interaktywni. Członkiem jest tylko ich LLC z siedzibą w USA, a ich zagraniczne oddziały nie wydają się być.
Według IB właśnie z tego powodu wszystkie fundusze klientów - nawet klientów innych oddziałów - są przechowywane i zarządzane wyłącznie przez LLC z siedzibą w USA, w celu włączenia ich do ochrony SIPCLloyd. Chociaż wydaje się, że to dobry pomysł, czy myślisz, że to naprawdę działa?

Duval1999
12-07-2021 16:58, 16:58
Cześć, właśnie znalazłem następujące
http://www.reuters.com/article/pressRelease/idUS239464 21-Jan-2009 BW20090121link dotyczący
http://www.wsd-nz.comWystarczy spojrzeć. PA

Duval1999
12-07-2021 18:19, 18:19
Myślę, że Nowa Zelandia jest nadal najbezpieczniejszym portem dla FOREX - Futures - Opcje - handel online CFD, ponieważ wydaje się, że ci faceci z WSD radzą sobie całkiem nieźle, jeśli moglibyśmy zaufać temu, co moglibyśmy przeczytać w sieci o nich.

Verokika99
12-07-2021 19:39, 19:39
Według strony internetowej SIPC Forex nie jest objęty. Jest tam jednak duży szary obszar, wystarczająco duży, by prowadzić ciężarówkę. Czy przeczytałeś wątek, z którym nawiązałem połączenie?
Zrobiłem. Ostatnim razem był to autobus, a nie ciężarówka.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529272927.jpgAle tak, wszystko jest bardzo szare. Nie ma wątpliwości.