PDA

Zobacz pełną wersję : Czy istnieje taki MA EA?



Dmokkaris
10-10-2009 03:56, 03:56
:

aruk
12-15-2021 16:23, 16:23
Opublikuj to, usunąłem ten na moim terminalu ... Zmodyfikuję go dla Ciebie

Dmokkaris
12-15-2021 17:44, 17:44
Lub jeśli ktokolwiek mógłby zmodyfikować MA EA, który przychodzi domyślnie z MT4, aby to zrobić, to nawet by działało, nie podejrzewałbym, że byłoby to zbyt dużo pracy.

Dmokkaris
12-15-2021 19:05, 19:05
1 Załącznik (-i)

Opublikuj to, usunąłem ten na moim terminalu ... Zmodyfikuję go dla Ciebie
Dzięki, musi istnieć również wyjątek DefaultSL, a oparta na potokach jest w porządku, która zostaje wprowadzona, dopóki MA nie znajdzie się w strefie zysku, tak aby handel nie był otwarty bez SL.
https://www.forex-instant.com/attachments/15189550241471236267.mq4

LukagCrazy
12-15-2021 20:26, 20:26
Młody pasikonik, ten system ulegnie awarii w czasie.

Dmokkaris
12-15-2021 21:47, 21:47
Młody pasikonik, ten system ulegnie awarii w czasie.
Bardzo możliwe, nie wątpiąc, że po prostu mam teorię, którą chcę przetestować poprzez backtesting, wygląda obiecująco. Ale tylko testy powiedzą. I wiem, że typowe systemy MA crossowe nie są długowieczne, ale Ichimoku to system MA, który przetrwał testy czasu i wygrał.

LukagCrazy
12-15-2021 23:07, 23:07
Cóż, taki jest błąd - historia się nie powtórzy. EA może zrobić bardzo dobrze przez 8 lat z rzędu, a następnie uderzyć w rynnę. Zdarzyło mi się, wiem. Jeśli nie wiesz, DLACZEGO WARTOŚĆ MUSI PRZENOSIĆ, nie możesz zrobić nic innego, tylko mieć szczęście lub nieszczęście.

Dmokkaris
12-16-2021 00:28, 00:28
Cóż, taki jest błąd - historia się nie powtórzy. EA może zrobić bardzo dobrze przez 8 lat z rzędu, a następnie uderzyć w rynnę. Zdarzyło mi się, wiem. Jeśli nie wiesz, DLACZEGO WARTOŚĆ MUSI PRZENOSIĆ, nie możesz zrobić nic innego, tylko mieć szczęście lub nieszczęście.
Wiem, ale posiadanie tego EA do pracy pozwoli mi zobaczyć te punkty, o których mówisz, i wymyślić sposoby na uniknięcie tego, być może uniemożliwić handel w takich punktach. Kto wie. Ale mając to na pewno pomoże mi w mojej analizie. Podejrzewam, że pod koniec tego najprawdopodobniej skończę używać Kumo (Chmura Ichimoku), aby pomóc w określeniu przestojów na rynku. Myślałem także o otwartym zamknięciu, otwartym, zamkniętym, zamkniętym w miarę, jak cena przemieszcza się przez MA i cofa się kilka razy przed ceną blokującą poza MA, i dlatego poprosiłem o dodatkowy adres dla hardstopu, powinno to pomóc odfiltrować liczbę ruchów PA, gdy przechodzi przez MA

Dmokkaris
12-16-2021 01:49, 01:49
Jeszcze jedna rzecz, RBI, kiedy handel zostaje zamknięty z powodu DefaultSL, zlecenie musi zostać otwarte w przeciwstawnym kierunku po tym, jak się zamknie. Dzięki

igoxelkido
12-16-2021 03:10, 03:10
EA może zrobić bardzo dobrze przez 8 lat z rzędu, a następnie uderzyć w rynnę. Zdarzyło mi się, wiem.
, w swoim profilu stwierdzasz, że masz tylko 3 - 5 lat doświadczenia w handlu. Dlaczego drażnisz ludzi i marnujesz czas?

Dmokkaris
12-16-2021 04:30, 04:30
, w swoim profilu stwierdzasz, że masz tylko 3 - 5 lat doświadczenia w handlu. Dlaczego drażnisz ludzi i marnujesz czas?
To może być prawda, ale jednocześnie mam tylko 7-miesięczne doświadczenie ... Ilość doświadczenia, jaką dana osoba ma bardzo niewiele, jak dobrze się uczą, to, co przedstawia się, jest ważne. Prawdą jest, że większość MA EA nie udaje się po serii sukcesów, jest to spowodowane warunkami, których nie można odfiltrować.

M94
12-16-2021 05:51, 05:51
To brzmi jak łatwy EA do pisania od zera. Dojdę do tego. Prolly pożycza MM skądś.

LukagCrazy
12-16-2021 07:12, 07:12
Kogo irytowałam? Jak zmarnowałem komuś czas? Dzięki....

, w swoim profilu oświadczasz, że masz tylko 3 - 5 lat doświadczenia w handlu. Dlaczego drażnisz ludzi i marnujesz czas?

, w swoim profilu oświadczasz, że masz tylko 3 - 5 lat doświadczenia w handlu. Dlaczego drażnisz ludzi i marnujesz czas?

Dmokkaris
12-16-2021 08:33, 08:33
Kogo irytowałam? Jak zmarnowałem komuś czas? Dzięki....
Myślę, że to było tylko niezrozumienie tego, co robiłeś. Być może myślał, że automatycznie dusisz się na idei MA, ponieważ twoje doświadczenie mówi tak, czy może minęło 8 lat? masz tylko 3-5, jak możesz znać widok, który można uznać za kłtwo, ale jestem pewien, że twoje doświadczenie w tej 8-letniej awarii było backtests.

M94
12-16-2021 09:54, 09:54
1 Załącznik (-i) Tutaj jest dla ciebie. Pominąłem MM, ponieważ nie jestem jeszcze dobry w kodowaniu. Ktoś inny może to dodać. Poza tym działa na początku każdego paska, a nie w taktach, jak pytasz, gdybym robił, że cena może przekroczyć MA wiele razy w jednym pasku i tracisz dużo pieniędzy na spreadie, nie wspominając o brokerze może wyłączyć tę EA od końca serwera, aby otrzymywać zamówienia za każdym razem.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518955025822927922.mq4

M94
12-16-2021 11:14, 11:14
Nie sądzę, że ten, który napisałem, będzie działał tak, jak jest, próbowałem go zoptymalizować (w USDJPY), ale najwyraźniej nie ma parametrów profiterble. (próbowałem tylko zoptymalizować MA_PERIOD i StopLoss)

M94
12-16-2021 12:35, 12:35
Próbowałem zoptymalizować na USDJPY 5M bez powodzenia, metinks to nie zadziała tak jak jest. (próbował zoptymalizować MA_Period i StopLoss) edit: Woops powtórz post

aruk
12-16-2021 13:56, 13:56
Jeszcze jedna rzecz, RBI, kiedy handel zostaje zamknięty z powodu DefaultSL, zlecenie musi zostać otwarte w przeciwstawnym kierunku po tym, jak się zamknie. Dzięki
zrobi ... Gonna Ukończ wakacje i załatw to po poniedziałku.

Dmokkaris
12-16-2021 15:17, 15:17
zrobi ... Gonna Ukończ wakacje i załatw to po poniedziałku.
ok dzięki dobre wakacje

Dmokkaris
12-16-2021 16:37, 16:37
1 Załącznik (-i)

Tutaj jest dla ciebie. Pominąłem MM, ponieważ nie jestem jeszcze dobry w kodowaniu. Ktoś inny może to dodać. Poza tym działa na początku każdego paska, a nie w taktach, jak pytasz, gdybym robił, że cena może przekroczyć MA wiele razy w jednym pasku i tracisz dużo pieniędzy na spreadie, nie wspominając o brokerze może wyłączyć tę EA od końca serwera, aby otrzymywać zamówienia za każdym razem.
Cześć Helloguy, dziękuję za to EA, właśnie zauważyłem, że już to opublikowałeś, zauważyłem coś podczas testowania EA tho, wyjaśnię to z tym obrazem. Na tym obrazku okrążyłem obszar zainteresowania, przejdę przez indeks, aby dokładnie wiedzieć, co reprezentuje każdy kolor. Ciemnoniebieski - to miejsce, w którym długie zlecenie zostanie umieszczone jasnoniebiesko - to miejsce, w którym długie zamówienie zostanie zamknięte na czerwono - w tym miejscu zostanie umieszczone krótkie zamówienie Pomarańczowe - w tym miejscu zostanie zamknięte krótkie zamówienie
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/71-readthemarket-supply-demand-price-action.htmlMam nadzieję, że pomoże to wyjaśnić to, czego szukam. Linia equity na moich wykresach wygląda ZADZIWIAJĄCA, ale faktyczne transakcje nie zamykają się prawidłowo. Również powód, dla którego prosiłem o wymianę, gdy cena przechodzi przez MA w czasie rzeczywistym, wymaga zatrzymania na początku każdego handlu, co pozwala PA odejść od MA, a następnie zostaje dostosowany do MA, gdy TS przechodzi przez to, aby moje testy były dokładne, potrzebuję EA do działania w ten sposób.