PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam skryptu



AgugtisGTC
02-06-2009 10:12, 10:12
1 Załącznik (y) Szukam skryptu, który będzie

Weź High (kup skrypt stop) lub low (Sell Stop Script) poprzedniej świecy.

Kup skrypt Stop
Kiedy cena zostanie przebita na wysoką stronę 3 pipsy powyżej wysokości świecy spustowej, zatrzymanie jest umieszczane 5 pipsów poniżej najniższej wartości tej samej świecy. To jest poprzednia świeca

Sprzedaj Stop Script
Kiedy cena przełamuje się na niski bok 3 pipsy poniżej świec zapłonowych nisko zatrzymany zostaje umieszczony 5 pipsów powyżej wysokości tej samej świecy. teraz jest to poprzednia świeca

Na zdjęciu jest to przykład przystanku autobusowego
kupno zatrzyma się na miejscu .6725
z SL .6681 z świecami low -5

JEŻELI jest tam jakiś programista, który mógłby to zrobić dzięki lub jeśli ktoś już je ma

https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97952-trading-journal.html

AgugtisGTC
01-25-2022 05:22, 05:22
Mam to dokładnie. Kiedy wrócę do domu, opublikuję go
Z góry dziękuję

Legmeralb
01-25-2022 06:42, 06:42
Mam to dokładnie. Kiedy wrócę do domu, opublikuję go

LAOgasdo
01-25-2022 08:03, 08:03
Chcesz kupić 3 pipsy powyżej HIGH z SL 5 pipsów poniżej LOW. ale Ty też chcesz sprzedać 3 pipsy poniżej Low - więc skończysz z 2 pozycjami ...

milepk94
01-25-2022 09:24, 09:24
1 Załącznik (y) Ten skrypt dostarczy ci spread, umieść wpis o jedną pipę powyżej górnej wartości ostatniego taktu, plus spread i stoploss o jeden pips poniżej najniższego z ostatnich rekordów, a także zmierzy ryzyko dla ciebie na podstawie miejsca, w którym Entrystop jest umieszczony i gdzie umieszcza się stoploss, ustaw wielkość partii na podstawie wartości procentowej. Działa na kontach mini IBFX. Może możesz kodować z tego, czego potrzebujesz. Byłem dla mnie dużo pracy, ale nauczyłem się dużo MQL podczas nauki, aby go zakodować. Z poważaniem
https://www.forex-instant.com/attachments/1518955047204325509.mq4

AgugtisGTC
01-25-2022 10:45, 10:45
1 Załącznik (-i)

Chcesz kupić 3 pipsy powyżej HIGH z SL 5 pipsów poniżej LOW. ale Ty też chcesz sprzedać 3 pipsy poniżej Low - więc skończysz z 2 pozycjami ...
skrypt albo kupiłby albo sprzedał nie obie To jest na wewnętrzny system świecy Kup skrypt Stop Gdy cena przełamuje się na wysokie strony 3 pipsy powyżej spustu (poprzednie) wysoko świecy stop jest umieszczony 5 pipsów poniżej niskiego spustu ( poprzednia) świeca. Sprzedaj Stop Script Kiedy cena przełamie się na niski bok 3 pipsy poniżej spustu (poprzedniej) świeczki na dole zatrzyma się 5 pipsów powyżej wysokiej świecy spustowej (poprzedniej). teraz Na zdjęciu strzałka wskazuje świecę spustową
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97947-dilernia-model-gbp-usd.html

AgugtisGTC
01-25-2022 12:05, 12:05
Ten skrypt dostarczy ci spread, umieści wpis o jedną pipę powyżej górnej wartości ostatniego taktu i spreadu, i stoploss o jeden pips poniżej najniższego z ostatniego nagrania, a także zmierzy ryzyko dla ciebie w oparciu o to, gdzie Entrystop jest umieszczany i tam, gdzie umieszcza się stoploss, następnie ustaw wielkość partii na podstawie wartości procentowej. Działa na kontach mini IBFX. Może możesz kodować z tego, czego potrzebujesz. Byłem dla mnie dużo pracy, ale nauczyłem się dużo MQL podczas nauki, aby go zakodować. Pozdrawiam Dale
Dzięki I'll try it Używam FXDD do tej myśli przetestuje to