PDA

Zobacz pełną wersję : Użytkownicy OANDA ... jak zyskujesz, gdy zmieniają się spready



xraslopwzmoya
07-26-2006 09:12, 09:12
Wczoraj nie zdawałem sobie sprawy z tego, że spready się zmieniają, dopóki ktoś o tym nie wspomniał. Ponieważ byłem na demo tylko przez jeden dzień, nie zauważyłem tego. To mnie trochę zdenerwowało, więc chciałem wiedzieć od użytkowników OANDA, w jaki sposób jesteś w stanie osiągać stałe zyski, gdy spready mogą się zmienić nawet w trakcie handlu? Na przykład, gdy jesteś w handlu i osiągasz zyski, czy zauważyłeś nagle, że spread zmienia się nagle i tym samym usuwasz wszelkie zyski, jakie mógłbyś osiągnąć?

Nadal planuję go realizować - głównie ze względu na wszystkie dobre recenzje. Ale martwię się o to, że spready się zmieniają bez ostrzeżenia.

mitxii
10-05-2021 05:17, 05:17
Wczoraj nie zdawałem sobie sprawy z tego, że spready się zmieniają, dopóki ktoś o tym nie wspomniał. Ponieważ byłem na demo tylko przez jeden dzień, nie zauważyłem tego. To mnie trochę zdenerwowało, więc chciałem wiedzieć od użytkowników OANDA, w jaki sposób jesteś w stanie osiągać stałe zyski, gdy spready mogą się zmienić nawet w trakcie handlu? Na przykład, gdy jesteś w handlu i osiągasz zyski, czy zauważyłeś nagle, że spread zmienia się nagle i tym samym usuwasz wszelkie zyski, jakie mógłbyś osiągnąć? Nadal planuję go realizować - głównie ze względu na wszystkie dobre recenzje. Ale martwię się o to, że spready się zmieniają bez ostrzeżenia.
Oanda znana jest z poszerzania swoich zasięgów wokół informacji prasowych. Ma to na celu zniechęcenie tych handlowców, którzy wprowadzają informacje na rynek.

Gwadigtasa
10-05-2021 06:37, 06:37
Nie .... nie ma to nic wspólnego z próbą zniechęcenia handlowców ..... jest odzwierciedleniem cen banków w momencie zmienności

mitxii
10-05-2021 07:58, 07:58
Nie .... nie ma to nic wspólnego z próbą zniechęcenia handlowców ..... jest odzwierciedleniem cen banków w momencie zmienności
Dlaczego więc poszerzają rozprzestrzenianie się tylko wokół czasów wiadomości? Przeczytałem to w internecie. Jeden z ich handlowców wysłał do nich e-maila i opublikował go na swojej stronie internetowej.

Gwadigtasa
10-05-2021 09:19, 09:19
W słowie WOLNOŚĆ.

kmokzok
10-05-2021 10:40, 10:40
Wczoraj nie zdawałem sobie sprawy z tego, że spready się zmieniają, dopóki ktoś o tym nie wspomniał. Ponieważ byłem na demo tylko przez jeden dzień, nie zauważyłem tego. To mnie trochę zdenerwowało, więc chciałem wiedzieć od użytkowników OANDA, w jaki sposób jesteś w stanie osiągać stałe zyski, gdy spready mogą się zmienić nawet w trakcie handlu? Nie musisz się denerwować. Nie wiem, czy publikujesz to na forum Oandy, ale wiem, że odpowiedź byłaby taka sama: nie ma problemu. Rozprzestrzenianie się Oandy w EURUSD już teraz wynosi 1,5 pipsa w przypadku wiadomości do 3 może 4 i nadal jest niskie. Wiele plattformów rozkłada 3 pipsy na EURUSD w normalnych czasach. Na przykład, gdy jesteś w handlu i osiągasz zyski, czy zauważyłeś nagle, że spread zmienia się nagle i tym samym usuwasz wszelkie zyski, jakie mógłbyś osiągnąć? Nadal planuję go realizować - głównie ze względu na wszystkie dobre recenzje. Ale martwię się o to, że spready się zmieniają bez ostrzeżenia.
To nie jest bez ostrzeżenia. Każdy wie, że podczas wielkich nowości (lub nieoczekiwanych wiadomości), znajdź kalendarz ekonomiczny w pobliżu, a zobaczysz, jak to działa

mitxii
10-05-2021 12:01, 12:01
Nie przegapmy tutaj tego punktu. Oanda jest znana z tego. Nie ma to nic wspólnego z wahaniami wokół wydarzeń informacyjnych. Jeśli to był kanał z banku międzybankowego, to dlaczego inni brokerzy nie robią tego samego. Z pewnością inni brokerzy otrzymują ten sam kanał z międzybankowego. Żaden broker nie zachowa tego samego spreadu, gdy jego kanał z międzybankowego sugeruje inaczej.

oxsdragora3913
10-05-2021 13:21, 13:21
Nadal planuję go realizować - głównie ze względu na wszystkie dobre recenzje. Ale martwię się o to, że spready się zmieniają bez ostrzeżenia.
Używam Oandy. Jeśli denerwujesz się rozprzestrzenianiem, handluj tylko parą EURUSD, nie rozszerzają one spreadu o więcej niż 4,5 pipsa od tego, co widziałem. Szkoda, ponieważ około 40% możliwego zysku zostaje natychmiast usunięte, jeśli handlujesz tylko wiadomościami z USA. Przypuśćmy, że go weź lub zostaw. Użyj Oandy jako startera. Zarabiaj, a potem zacznij szukać lepszego dopasowania. Obecnie zawęziłem moje nowe wyszukiwanie pośredników do ODL Securities, HotSpot, MB Trading, Currenex, Interactive Brokers. Słyszałem, że mogą mi pomóc w moich przedsięwzięciach informacyjnych
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220237.png. * Oanda zazwyczaj rozszerza spready przed opublikowaniem wiadomości, a nie podczas faktycznego obrotu. Wczoraj podnieśli spread na AUDUSD do 15 z 2 @ 9:29:50, wiadomość została opublikowana o 9:30:15. Zazwyczaj będzie miał około 15-20 sekund, aby ustalić, czy chcesz podjąć ryzyko, czy nie.

Gwadigtasa
10-05-2021 14:42, 14:42
Z pewnością inni brokerzy otrzymują ten sam kanał z międzybankowego. Żaden broker nie zachowa tego samego spreadu, gdy jego kanał z międzybankowego sugeruje inaczej. To właśnie robi Oanda, która rozprzestrzenia się w bankach, a wahania w czasie zmienności, ECN robią to samo ........ brokerzy z naprawionym? rozprzestrzenia się ..... no cóż, po prostu żłobią cię cały czas, a kiedy jest wola, albo wstrzymują handel, albo poślizg jest nieludzki ... wybierz swój!

Paula
10-05-2021 16:03, 16:03
Dlaczego więc poszerzają rozprzestrzenianie się tylko wokół czasów wiadomości? Przeczytałem to w internecie. Jeden z ich handlowców wysłał do nich e-maila i opublikował go na swojej stronie internetowej. Kobra
john doe ma rację na pieniądze btw I handel z Onada i musi być jednym z najlepszych twórców rynku forex tam. Ale wciąż nie mogę się doczekać rynku CME

loreszoi
10-05-2021 17:24, 17:24
Nie przegapmy tutaj tego punktu. Oanda jest znana z tego. Nie ma to nic wspólnego z wahaniami wokół wydarzeń informacyjnych. Jeśli to był kanał z banku międzybankowego, to dlaczego inni brokerzy nie robią tego samego. Z pewnością inni brokerzy otrzymują ten sam kanał z międzybankowego. Żaden broker nie zachowa tego samego spreadu, gdy jego kanał z międzybankowego sugeruje inaczej.
W przypadku innych brokerów będą oni anulować, wymagać po wymaganiach, zamrozić cenę, opóźnić zamówienie, gdy ceny zmienią się przeciwko nim. Kiedy będzie na ich korzyść, wypełnisz swój handel. Uruchom swoją platformę obok platformy ECN, platformy Ouandy i innej platformy detalicznej, a dowiesz się sam, a nie tego, co inni mówią. Dlaczego uważasz, że serwery nagle przestają działać i powód, dla którego sprzedawcy umieszczają klientów w instrukcji? Aby OPÓŹNIĆ w celu ochrony ich reklamy o stałym rozprzestrzenianiu się Rynek REAL nie ma ustalonego spreadu. Autostrada

rocakkoahvicpkr
10-05-2021 18:44, 18:44
Po prostu spójrz, jakie reguły obowiązują u konkretnego brokera. Każdy ma swoje mocne i słabe punkty. Jeśli chcesz handlować wiadomościami, a nie używać OANDA, oni sami to mówią - Naprawiono lub zmienne? Wybór zależy od twojego modelu handlu. Jeśli handlujesz tylko lub przede wszystkim w wiadomościach - gdy rynki wydają się być niestabilne - możesz być lepiej z ustalonymi spreadami. Ale tylko jeśli jakość wykonania jest dobra. -
http://fxtrade.oanda.com/spreads/index.shtml.

Lexe33
10-05-2021 20:05, 20:05
Codziennie sprawdzaj swój kalendarz wydawnictw i uważaj na czasy premiery, a będziesz w 99% bezpieczny przed rozprzestrzenianiem się. Pozostałe 1% dotyczy tych niespodziewanych rzeczy, które trafiły na rynek bez wcześniejszego ostrzeżenia. Jeśli jesteś w otwartym handlu, płacisz tylko szerszy spread na części bliskiej. Jeśli spread eurusd wzrośnie z 1,5 do 3,5 pipsa, zapłaciłeś 0,75 pipsa podczas otwierania transakcji i zapłacisz 1,75 pipsa przy zamknięciu transakcji za łączną kwotę 2,5 pipsa. Jest gorszy niż 1,5, ale lepszy niż 3,5. Kiedy handluję wiadomościami, płacę otwartą połowę spreadu bez mrugnięcia, ponieważ wtedy jestem na rynku. W większości przypadków spread się obniża, zanim zamknę. Pamiętaj, że na prawdziwym rynku nie ma ustalonego spreadu, tylko pyta i licytuje. Rozprzestrzenianie się między nimi może być wszystkim. A w wiadomościach, kiedy wiadomości tracą rynek, twój prawdziwy spread na rynku może zwykle wynosić od 20 do 100 pipsów. W porównaniu z tą twardą rzeczywistością polityka Oandy jest dość hojna.

roberpkperwzramtt
10-05-2021 21:26, 21:26
Dlaczego korzystasz z brokera, który zmienia ten spread? Używam FXsol i nigdy nie poszerzają zasięgu, zanim nie pojawią się duże wiadomości lub dane. wypróbuj demo fxsol. jest to najlepsza platforma na świecie i zawsze jesteś natychmiast wypełniony.

rocakkoahvicpkr
10-05-2021 22:47, 22:47
Dlaczego korzystasz z brokera, który zmienia ten spread? Używam FXsol i nigdy nie poszerzają zasięgu, zanim nie pojawią się duże wiadomości lub dane. wypróbuj demo fxsol. jest to najlepsza platforma na świecie i zawsze jesteś natychmiast wypełniony.
Wszystko zależy od twojego systemuram czasowych. Używam OANDA dla moich systemów średniodługoterminowych, ponieważ mam pełną kontrolę nad liczbą jednostek, z którymi chcę handlować. Z przystankami, których używam do tego systemu, 10 pipsów nie jest nawet bliskie odgrywania roli. Używam ich również, ponieważ płacą odsetki od twoich funduszy, nawet jeśli nie jesteś w handlu. Ponadto po prostu je lubię. FXSol jest miły, ponieważ możesz się nimi zabezpieczyć. Trudno mi (nie da się) zmienić przy nich limitów zamówień, więc nie używam ich do systemu, w którym zamówienia limitów bardzo się zmieniają. Możesz użyć karty kredytowej, aby w razie potrzeby dodać środki, więc nie musisz mieć przy sobie dużo pieniędzy. Cała część zarządzania pieniędzmi. Ponadto mam konto FXCM, a system, z którym handluję, wykorzystują swoje mocne strony. Korzystanie z różnych brokerów jest częścią mojego profilu ryzyka, każdy ma swoje miejsce w większym planie. Chodzi mi o to, że broker, którego używasz, jest integralną częścią twojego planu handlowego, przyjrzyj się różnicom między nimi i wykorzystaj je na swoją korzyść.

trucki
10-06-2021 00:07, 00:07
Dlaczego korzystasz z brokera, który zmienia ten spread? Używam FXsol i nigdy nie poszerzają zasięgu, zanim nie pojawią się duże wiadomości lub dane. wypróbuj demo fxsol. jest to najlepsza platforma na świecie i zawsze jesteś natychmiast wypełniony.
Ponieważ jest to twój pierwszy post w historii, brzmi to jak szyling dla FXsol. Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać się do Oandy. Z mojej perspektywy są one tysiące razy bardziej niezawodne (pod względem wykonania) i dużo bardziej eczne niż FXsol.

Lexe33
10-06-2021 01:28, 01:28
Dlaczego korzystasz z brokera, który zmienia ten spread? Używam FXsol i nigdy nie poszerzają zasięgu, zanim nie pojawią się duże wiadomości lub dane. wypróbuj demo fxsol. jest to najlepsza platforma na świecie i zawsze jesteś natychmiast wypełniony.
Przeczytaj „Szybką politykę rynku FXSol”. Wolałbym być na rynku, niż dostać poślizg, opóźnienie lub oba.

gomsakrum
10-06-2021 02:49, 02:49
1 Załącznik (y) Jak zarabiać na Oandzie? Takie jak to! (Patrz załącznik.) Oanda zawsze był dla mnie dobry, wykorzystując pomysł, by rozsiąść się na kanale tuż przed wydaniem wiadomości. Jest to szczególnie miłe, ponieważ nie muszę spędzać całego dnia na oglądaniu wykresów i próbie wykonania mojej pracy. Zaledwie 5 minut rano. Warto zauważyć, że robię to tylko wtedy, gdy jest to pomarańczowy lub czerwony komunikat prasowy w kalendarzu FF. Nigdy też tak bardzo nie ryzykuję. Jedyne ryzyko to różnica między limitowaną ceną zakupu a limitowaną ceną sprzedaży, zwykle nie większą niż 8-15 pipsów.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220237.png

MelGaarcay
10-06-2021 04:10, 04:10
Jak zarabiać na Oandzie? Takie jak to! (Patrz załącznik.) Oanda zawsze był dla mnie dobry, wykorzystując pomysł, by rozsiąść się na kanale tuż przed wydaniem wiadomości. Jest to szczególnie miłe, ponieważ nie muszę spędzać całego dnia na oglądaniu wykresów i próbie wykonania mojej pracy. Zaledwie 5 minut rano. Warto zauważyć, że robię to tylko wtedy, gdy jest to pomarańczowy lub czerwony komunikat prasowy w kalendarzu FF. Nigdy też tak bardzo nie ryzykuję. Jedyne ryzyko to różnica między limitowaną ceną zakupu a limitowaną ceną sprzedaży, zwykle nie większą niż 8-15 pipsów.
Czy kiedykolwiek miałeś Whipaw w OANDA?

albabyz
10-06-2021 05:31, 05:31
... więc chciałem wiedzieć od użytkowników OANDA, w jaki sposób jesteś w stanie osiągać stałe zyski, gdy spready mogą się zmienić nawet w trakcie handlu? Na przykład, gdy jesteś w handlu i osiągasz zyski, czy zauważyłeś nagle, że spread zmienia się nagle i tym samym usuwasz wszelkie zyski, jakie mógłbyś osiągnąć?
Spready zawsze się zmieniają, ale nigdy nie usunęły moich zysków, ponieważ żadna z moich osób nie stosuje modelu, w którym zmiany spreadu są problemem. Moje nakazy mówią, że nie wchodzę ani nie kończę transakcji przed wydarzeniem informacyjnym, po 13:00 w piątek lub w dowolnym momencie weekendu.

... martwię się tylko o to, że spready zmieniają się bez ostrzeżenia.
Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy bez konieczności martwienia się o zmiany spreadów. Wszyscy brokerzy zmieniają spready ... czego nie chcesz robić to wchodzić w weekendy lub w warunkach, w których spready znacznie wzrosły.

kaghdxiuaheih
10-06-2021 06:51, 06:51
Czy możesz otworzyć przeciwne pozycje w Oandzie? Innymi słowy, czy istnieje możliwość jednoczesnego zakupu i sprzedaży w celu zabezpieczenia? Nie mogłem znaleźć tego na swojej stronie internetowej. -Tek

oxsdragora3913
10-06-2021 08:12, 08:12
Czy możesz otworzyć przeciwne pozycje w Oandzie? Innymi słowy, czy istnieje możliwość jednoczesnego zakupu i sprzedaży w celu zabezpieczenia? Nie mogłem znaleźć tego na swojej stronie internetowej. -Tek
Nie. Aby zabezpieczyć się, potrzebujesz subkonta.

gomsakrum
10-06-2021 09:33, 09:33
1 załącznik (i)

Czy kiedykolwiek miałeś Whipaw w OANDA?
Zakładam, że tylko tyle, ile można oczekiwać od każdego brokera. Jest to oczywisty minus dla rozbitków egy, ale jak powiedziałem wcześniej, jedynym ryzykiem jest różnica między twoimi dwoma limitami (długim i krótkim), ponieważ jedno zamknie drugie. Zazwyczaj, jeśli nie widzę drastycznego ruchu (w zależności od pomarańczowego lub czerwonego komunikatu prasowego) w ciągu minuty lub dwóch od wydania, zamknę wszystkie otwarte rozkazy, aby uniknąć ostrego odwrócenia. Dokładnie to zrobiłem tego ranka o 9:00 (CST) (patrz załącznik). I dobrze, że to zrobiłem. Złamałem się, a nie przegrałem.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530113829.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1530113829.jpg

Rodalixxo
10-06-2021 10:54, 10:54
Zdecydowanie musisz być świadomy zmian spreadów w Oandzie. Udawaj, że masz kilka długich godzin na gbpusd, a jest wiadomość prasowa o 8:30 w Stanach Zjednoczonych. Cóż, lubię zaostrzać stop loss wokół czasu wiadomości ... jednak z Oandą uważam, że bardzo ostrożnie, ponieważ kiedy spread jest rozszerzony o 15 pipsów i twoja a zostaje uruchomiona, jest to dość agitujące (zwykle jest rozszerzone do 10 pipsów ale widziałem 15). w każdym razie z pewnością wymaga uwagi przedsiębiorcy. rozumiem, że wszyscy brokerzy mają technikę zarządzania czasem publikacji wiadomości. Nie jestem jednak pewien, czy kupuję argument wolumenuzmienności. Czy większość technicznych traderów nie jest skłonnych do wychodzenia z domu lub przynajmniej nie składania zamówień podczas publikacji wiadomości? wydaje się, że większość indywidualnych handlowców, którzy byliby klientami tych brokerów, to handlowcy typu technicznego. Oczywiście, istnieje zmienność ...... ale niektóre z nich muszą być bankami zajmującymi pozycje? w każdym razie tak ... oanda rozszerza spready i musisz być tego świadomy.

gomsakrum
10-06-2021 12:14, 12:14
Zdecydowanie musisz być świadomy zmian spreadów w Oandzie. Udawaj, że masz kilka długich godzin na gbpusd, a jest wiadomość prasowa o 8:30 w Stanach Zjednoczonych. Cóż, lubię zaostrzać stop loss wokół czasu wiadomości ... jednak z Oandą uważam, że bardzo ostrożnie, ponieważ kiedy spread jest rozszerzony o 15 pipsów i twoja a zostaje uruchomiona, jest to dość agitujące (zwykle jest rozszerzone do 10 pipsów ale widziałem 15). w każdym razie z pewnością wymaga uwagi przedsiębiorcy. rozumiem, że wszyscy brokerzy mają technikę zarządzania czasem publikacji wiadomości. Nie jestem jednak pewien, czy kupuję argument wolumenuzmienności. Czy większość technicznych traderów nie jest skłonnych do wychodzenia z domu lub przynajmniej nie składania zamówień podczas publikacji wiadomości? wydaje się, że większość indywidualnych handlowców, którzy byliby klientami tych brokerów, to handlowcy typu technicznego. Oczywiście, istnieje zmienność ...... ale niektóre z nich muszą być bankami zajmującymi pozycje? w każdym razie tak ... oanda rozszerza spready i musisz być tego świadomy.
Nigdy nie zauważyłem, że Oanda robi tak duże rozpowszechnianie (poza weekendami) i używam ich od kilku lat. Mój spread na EURUSD wynosi 1,5, nawet 2-3 minuty przed publikacją wiadomości.

Pustazo33
10-06-2021 13:35, 13:35
Jak zarabiać na Oandzie? Takie jak to! (Patrz załącznik.) Oanda zawsze był dla mnie dobry, wykorzystując pomysł, by rozsiąść się na kanale tuż przed wydaniem wiadomości. Jest to szczególnie miłe, ponieważ nie muszę spędzać całego dnia na oglądaniu wykresów i próbie wykonania mojej pracy. Zaledwie 5 minut rano. Warto zauważyć, że robię to tylko wtedy, gdy jest to pomarańczowy lub czerwony komunikat prasowy w kalendarzu FF. Nigdy też tak bardzo nie ryzykuję. Jedyne ryzyko to różnica między limitowaną ceną zakupu a limitowaną ceną sprzedaży, zwykle nie większą niż 8-15 pipsów.
Girdle66, nie używam Oandy, ale dzięki za pokazanie zrzutu ekranu. To jest dokładnie to, co robi jeden z moich kolegów. Wszystko, co muszę powiedzieć, to: jeśli to nie jest spłukane, nie naprawiaj tego
https://www.forex-instant.com/attachments/1530113834.jpgTurbo

Gwadigtasa
10-06-2021 14:56, 14:56
Rozpiętość 15 pipsów była w audusd kilka dni temu.

gomsakrum
10-06-2021 16:17, 16:17
Girdle66, nie używam Oandy, ale dzięki za pokazanie zrzutu ekranu. To jest dokładnie to, co robi jeden z moich kolegów. Wszystko, co muszę powiedzieć, to: jeśli to nie jest spłukane, nie naprawiaj tego
https://www.forex-instant.com/attachments/1530113834.jpgTurbo
Tak, stosuję metodę KISS w handlu, jak również większość rzeczy w życiu: Keep It Simple, bo jestem głupi ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1530113834.jpg: Mówię to żartobliwie, ale na wpół poważne. Jest tak wiele metod i indywiduów, że sprawia mi to zawrót głowy. Znalazłem coś, co działa, a nawet ja mogę to zrobić!

gomsakrum
10-06-2021 17:37, 17:37
Rozpiętość 15 pipsów była w audusd kilka dni temu.
Hmmm, handluję tylko EURUSD, a czasami USDCAD. Chyba w najbliższym czasie nie przełączę się na audusd! Dziękuję za odpowiedź.

Gwadigtasa
10-06-2021 18:58, 18:58
trzymanie się jednej pary nie jest złą rzeczą .... eurusd ma mnóstwo ruchów, a niskie spready sprawiają, że jest również miły. więcej zysku wcześniej.

roberpkperwzramtt
10-06-2021 20:19, 20:19
nie jestem shill dla fxsol. właściwie jestem klientem mvpglobalfx, ib dla fxsol. mvp płaci mi 1 $ za każde dziesięć lotów, które wykonam. zarabia mi dodatkowe pięćset miesięcznie za nic nie robienie. nigdy nie miałam poślizgu i nigdy nie rozprzestrzeniłam się na mnie tuż przed danymi lub wiadomościami. brzmi to dla mnie całkiem niezawodnie. zawsze dostaję zapłatę za cenę, którą klikam. sztuczka polega na tym, aby nie używać gigantycznych partii. Brzmi to tak, jakby oanda regularnie poszerzała spread, by układać talię na swoją korzyść. proszę mi wyjaśnić, jak oanda jest tak niezawodna. także, jeśli jesteś z nich zadowolony, to cieszę się z ciebie. nie będzie źle.

Daviggg11
10-06-2021 21:40, 21:40
Wczoraj nie zdawałem sobie sprawy z tego, że spready się zmieniają, dopóki ktoś o tym nie wspomniał. Ponieważ byłem na demo tylko przez jeden dzień, nie zauważyłem tego. To mnie trochę zdenerwowało, więc chciałem wiedzieć od użytkowników OANDA, w jaki sposób jesteś w stanie osiągać stałe zyski, gdy spready mogą się zmienić nawet w trakcie handlu? Na przykład, gdy jesteś w handlu i osiągasz zyski, czy zauważyłeś nagle, że spread zmienia się nagle i tym samym usuwasz wszelkie zyski, jakie mógłbyś osiągnąć? Nadal planuję go realizować - głównie ze względu na wszystkie dobre recenzje. Ale martwię się o to, że spready się zmieniają bez ostrzeżenia.
----------------------------------------- Drogi Owcmon, nie martw się o rozprzestrzenianie się ... Chcę ci tylko powiedzieć, że ... wydostaniesz się z handlu 10 minut b4 w wiadomościach i podczas końca tygodnia. W sobotę o 3 nad ranem powinieneś wyjść z handlu. Jeśli chcesz poznać czas na wiadomości .. przejdź do
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/218-record-swing-highs-lows.html. Możesz pobrać kalander wiadomości. Porady ... jeśli chcesz handlować podczas wiadomości. Podczas wiadomości, około 1-2 minut .. spread jest duży.20 pipsów .. po tym spread jest spadek i cena również spada ... po tym, jak zobaczysz, że spread jest niższy niż możesz kupićsprzedać. Nic, co straciłeś ... bądź patiantny ... ale upewnij się, że wiesz, jaki jest kierunek. Kontynuacja wiadomości dostarczanych przez Oandę. Dowiedz się w Zasobach - FXNews. 4Cast to dobry przewodnik. Dobrze, powodzenia!

Elibeseypk
10-06-2021 23:01, 23:01
Spready zmieniają się, jest to część forex handlu na życie. Jeśli zmiana spreadów zamieni cię w tracącego tradera, twój egy jest prawdopodobnie warty zmiany. Nie obwiniaj za to Oandy.