PDA

Zobacz pełną wersję : Breakout Strategy - The Pro's Way



luaspeste
10-21-2006 15:51, 15:51
Cześć chłopaki,

Pomyślałem, że to dobry pomysł, że zacznę ten wątek, ponieważ obecnie handluję wyciągami z 15-minutowego wykresu i odnoszę pewne sukcesy.

Chodzi o to, że rozumiem, że wiele osób zajmuje się handlem kanałami itp., Ale każdy ma inne reguły wejścia i wyjścia. Chcę spróbować znaleźć różnicę między traderami, którzy handlują breakoutami, które są nieudane, a traderami, którzy są i byli zawsze zyskowni przy użyciu breakouts.

Zasadniczo handluję w ten sposób od 3 miesięcy, ale tylko na koncie demo. Chcę żyć, ale chcę mieć pewność, że to działa w prawdziwym świecie. Wiem, że Plogy ma z tym wiele wspólnego, ale ogólnie rzecz biorąc jest to opłacalny sposób handlu.

Prosimy o podzielenie się swoimi przemyśleniami na ten temat, aby wszyscy tutaj zyskali konsekwentni handlowcy.

PabloZ319
12-07-2021 15:16, 15:16
Na początek handlujesz gbpusd?

luaspeste
12-07-2021 16:37, 16:37
Tak, handluję GBPUSD. Czemu?

Alvaro19C
12-07-2021 17:58, 17:58
Przerwy na rynku forex mogą być bardzo opłacalne, ale to nie znaczy, że twoje. Ponieważ nic nam nie powiedziałeś, trudno ci cokolwiek powiedzieć. Czy możesz pokazać nam kilkaset transakcji poddanych weryfikacji historycznej i ich wyniki?

TheCrap19
12-07-2021 19:18, 19:18
Lubię większe ramy czasowe, 4 godziny na dobę. bardziej stabilne i większe zyski.

PabloZ319
12-07-2021 20:39, 20:39
Nie śledzę wszystkich walut, ale podążam za gbpusd i wykonałem kilka testów, w jaki sposób się wybił. Z przyjemnością podzielę się z Tobą kilkoma wykresami. Za pomocą gbpusd odkryłem, że ma on do dyspozycji kanał od 20 do 30 pipsów pod koniec dnia 17:00 wschodniego, a następnie wykonuje ruch między 2:00 a 3:00 wschodu. Jeśli trend będzie nadal wzrastał lub spadał i nie zmieniał się od 10 do 15 pipsów między szczytami i dołkami, zwykle pozostaje w tym trybie do sesji w Londynie. Oznacza to, że na wyższych poziomach niskie są coraz wyższe, ale utrzymują się od 10 do 15 pipsów. Oczywiście z drugiej strony jest odwrotnie. Gdyby jakikolwiek inny organ nadał temu znaczenie, ja też byłbym bardziej niż zadowolony, słysząc to.

luaspeste
12-07-2021 22:00, 22:00
OK. Zasadniczo czekam na bliskie powyżej linii wsparcia lub oporu (Flagi, Kanały itp.), A następnie, gdy następna świeca przesunie się o kilka pipsów dalej, wchodzę z celem zysku 20 pipsów i 30 pipsami stop loss. Czy to brzmi jak sposób, w jaki to robicie? Scott Czy masz 4 możliwości na 4 godziny? Jakie są twoje zasady? Jak to opłacalne? Średnie pipsy miesięcznie?

Alvaro19C
12-07-2021 23:21, 23:21
Tylko informacje już zawarte w tym wątku, choć rzadkie, mogą, moim zdaniem, prowadzić do wielu różnych przełomów. Pamiętaj, że nie ma jednego typu wybuchu. Istnieją dosłownie dziesiątki dochodowych gier, które mogą być przedmiotem obrotu wyłącznie na GBPUSD. Weź jedną metodę (fałszywe wyłączenie, przerwanie sesji, przerwanie kanału, przerwanie indioru, itp.), Sprawdź je, przetestuj ponownie, a następnie dopracuj, a następnie ponownie przetestuj. Istnieje wiele sposobów opłacalnego handlu każdym rodzajem breakoutu, po prostu trzymaj się go, dopóki nie przekształcisz go w udany system. Moim zdaniem, można żyć z zysków jednego udanego przełomu egy handlującego na jednej walucie.

Alvaro19C
12-08-2021 00:42, 00:42
OK Zasadniczo czekam na bliskie powyżej linii wsparcia lub oporu (Flagi, Kanały itp.), A następnie, gdy następna świeca przesunie się o kilka pipsów dalej, wchodzę z celem zysku 20 pipsów i 30 pipsami stop loss ...
Czy zyskujesz co najmniej 60% czasu? Ponieważ musisz mieć rację co najmniej 60% czasu, nawet nie biorąc pod uwagę rozprzestrzeniania się, na próg rentowności, a tym bardziej na zysk.

Czy to brzmi jak sposób, w jaki to robicie?
Nie obrażaj się, ale jeśli wszyscy to robią, A) nie powiedzą ci, albo B) nie zarabiają. Jeśli szanse są na twoją korzyść, odpowiedź brzmi „A” iw takim przypadku i tak musiałbyś sam się o tym dowiedzieć.

PabloZ319
12-08-2021 02:02, 02:02
Będąc nowym w tym wszystkim, jestem gotów podzielić się z innymi tym, co ja, aby mogli zatwierdzić lub obalić moje myślenie. Kiedy już coś wymyślę (zawsze się uczę), to co. Zachowaj to dla siebie. Naprawdę nie widzę w tym sensu. To nie tak, że konkurujemy ze sobą o ograniczony produkt. Każdy na tym forum może korzystać z tego samego produktu, a jeśli kupimy go w tym samym czasie, wszyscy otrzymają go za tę samą cenę. Nasza mała grupa nie wpływa na cenę produktu.

heyimmica
12-08-2021 03:23, 03:23
Czy zyskujesz co najmniej 60% czasu? Ponieważ musisz mieć rację co najmniej 60% czasu, nawet nie biorąc pod uwagę rozprzestrzeniania się, na próg rentowności, a tym bardziej na zysk.
Nie obrażaj się na to; ale skąd czerpiesz 60%? Matematycznie, masz wygraną% połączoną z opłacalnością i częstotliwością. Więc możesz mieć 10% TP, jeśli twoja wypłata wynosi 20: 1, jesteś złota. Więc% TP z kontekstu opłacalności wydaje się fałszywą przesłanką.

Nie obrażaj się, ale jeśli wszyscy to robią, A) nie powiedzą ci, albo B) nie zarabiają. Jeśli szanse są na twoją korzyść, odpowiedź brzmi „A” iw takim przypadku i tak musiałbyś sam się o tym dowiedzieć.
Nie obrażaj się, ale obecnie robię to, co mówi, i dzielę się otwarcie. Nikt nie przejmuje się czytaniem tego, co piszę
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.png

PabloZ319
12-08-2021 04:44, 04:44
Twoblink Znalazłeś Świętego Graala?

Alvaro19C
12-08-2021 06:05, 06:05
Nie obrażaj się na to; ale skąd czerpiesz 60%? Matematycznie, masz wygraną% połączoną z opłacalnością i częstotliwością. Więc możesz mieć 10% TP, jeśli twoja wypłata wynosi 20: 1, jesteś złota. Więc% TP z kontekstu opłacalności wydaje się fałszywą przesłanką.
Nie obrażam się niczego. Wszystko, co mówię, to zysk 20 pip i stop 30 pipsów, musisz wygrać więcej transakcji niż przegrywasz. Jeśli weźmiesz zysk w wysokości 20 pipsów i stracisz w przypadku 30, to nie potrzeba kalkulatora graficznego, aby zobaczyć, że musisz wygrać więcej transakcji niż przegrasz.

Nie obrażaj się, ale obecnie robię to, co mówi, i dzielę się otwarcie. Nikt nie przejmuje się czytaniem tego, co piszę
Osobiście przestałem testować systemy publikowane na forach miesiąc temu, ponieważ tak wiele czasu marnowałem. Nie przeczytałem niczego na temat twojej pracy nad systemami, więc nie wiedziałbym. Czytałem jednak twoje eseje i są przyjemne. Nie chcę tworzyć tego wątku o tobie i mnie, ale przeczytałeś, jak powiedziałeś, dosłownie setki książek. Myślisz, że ktoś, kto nie czytał jednego z nich, może wejść w twój wątek i prosperować?

PabloZ319
12-08-2021 07:25, 07:25
Twoblink Kiedy pytam, czy znalazłeś Świętego Graala, nie mówię tego, by być sarkastycznym. Po prostu wybieram twój mózg, aby zobaczyć, co udało ci się znaleźć.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.png

Alvaro19C
12-08-2021 08:46, 08:46
Nie być niegrzecznym, ale prawdopodobnie powinieneś zapytać go w wątkach przeznaczonych do jego egies. Ten wątek dotyczy rozpadu.

PabloZ319
12-08-2021 10:07, 10:07
Dobra wskazówka. Doceniam to. Zrobię to.

Rimokgmgk
12-08-2021 11:28, 11:28
OK. Zasadniczo czekam na bliskie powyżej linii wsparcia lub oporu (Flagi, Kanały itp.), A następnie, gdy następna świeca przesunie się o kilka pipsów dalej, wchodzę z celem zysku 20 pipsów i 30 pipsami stop loss. Czy to brzmi jak sposób, w jaki to robicie? Scott Czy masz 4 możliwości na 4 godziny? Jakie są twoje zasady? Jak to opłacalne? Średnie pipsy miesięcznie?
wydaje mi się, że to dobry plan wejścia. Jeśli dodałeś plan wyjścia, możesz podwoić swoje zyski (wyjścia są o 3 razy ważniejsze niż wpisy) .lt;? Xml: prefiks przestrzeni nazw = o ns = urn: schemas-microsoft-com: office: officegt; lt; o
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.pnggt; lt;o
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.pnggt; lt; o
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.pnggt; lt;o
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.pnggt; na wykresie 15 min, zanim spadniesz o 30 pipsów, powinieneś był już wiedzieć, że zawodzi. Wiem, że ciężko jest przełamać chęć posiadania dużej liczby sl-in-case-it-return, ale zasadniczo stawiasz na handel, który idzie w złym kierunku. Kiedy zacząłem handlować, prawie przekonałem się, że sl jest odpowiedzialny za zrujnowanie moich transakcji. Spróbuj postawić stop 2 pipsy poza dolnągórną krawędzią ostatniego słupka idącego w Twoją stronę z maksimum 30 pipsów. Twoja stawka wygranej może nie wzrosnąć, ale twoja stawka płacy będzie pewna
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.pnggt; lt;o
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.pnggt; lt; o
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.pnggt; lt;o
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.pnggt; Z drugiej strony, naprawdę potrzebujesz powodu, aby tp. 20 pipsów i urlop wydaje się łatwym sposobem, ale ograniczasz swoje zyski. Sugerowałbym taki sam tp jak sl, wyjdź z handlu, gdy cena wynosi 2 pipsy poza niskąwysoką wartością ostatniego taktu (nie max). dzięki temu cena nie osiągnie 19 i spadnie do -30
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220454.png. Znowu to pomoże tylko odrobinę zwiększyć wygraną (chociaż 1% to dużo!), Ale twoja stawka wynagrodzenia wzrośnie znacznie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220455.pnggt; lt;o
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220455.pnggt;

lokasderleaka
12-08-2021 12:48, 12:48
dlaczego wszyscy są zajęci świętym Graalem ... zgadzam się z dwoma mrugnięciami ... nie było świętego Graala ... albo mogę powiedzieć, że plogia, zarządzanie pieniędzmi i sama metodologia są świętym Graalem ...

Rimokgmgk
12-08-2021 14:09, 14:09
dlaczego wszyscy są zajęci świętym Graalem ... zgadzam się z dwoma mrugnięciami ... nie było świętego Graala ... albo mogę powiedzieć, że plogia, zarządzanie pieniędzmi i sama metodologia są świętym Graalem ...
musisz zacząć od planu, który ma pozytywne oczekiwania, przynajmniej to, co mówią mi twoblinks. Mam nadzieję udowodnić mu, że nie ma racji w dyscyplinie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220455.png

PabloZ319
12-08-2021 15:30, 15:30
dlaczego wszyscy są zajęci świętym Graalem ... zgadzam się z dwoma mrugnięciami ... nie było świętego Graala ... albo mogę powiedzieć, że plogia, zarządzanie pieniędzmi i sama metodologia są świętym Graalem ... Ładnie postawione

camitata
12-08-2021 16:51, 16:51
[cytat = forex77]

wow ... To brzmi jak moje .... oprócz linii MACD i Fib ... Mam jednak takie same średnie ruchome .... Gdzie się tego nauczyłeś? Czy byłeś również członkiem Forexbastards? Forexbastardy nie słyszeli o tym wcześniej. Nauczyłem się tego od profesjonalnego profesjonalisty od fxów, opuścił życie miasta i zaczął uczyć kilku handlarzy i pracuje teraz z domu, jesteśmy w kontakcie na co dzień, nauczyłem się wszystkiego od niego. Teraz robię to w pełnym wymiarze, miło jest spotkać kogoś, kto ma podobny system. Może kiedyś zajmie się sprawami, czy mieszkasz w Wielkiej Brytanii. Dzisiejszy handel był owocny, wszedłem na 1,8967 i straciłem cel w S1 (punkt obrotu), który po prostu wzbogacił się, więc nie wydostałem się, potem poszedłem bokiem, aż wiadomość o usd o 1.30 czekałem do 5 minut przed i wyszedłem na 5 punktów minus równie dobrze wystrzelił, ale wszedł ponownie w tym samym punkcie wejścia i wyszedł na zysk 15 pipsów, a nie najlepszy dzień, ale nie najgorszy. Jak do tego doszło?
Sprawdź, czy twój premier wysłał cię dzisiaj

luaspeste
12-08-2021 18:12, 18:12
Hej Keewi, gdzie byłeś? Oboje rozmawiacie o punktach przestawnych… Czy możecie mi wyjaśnić, w jaki sposób je używacie i jak je obliczacie… Przeczytałem kilka artykułów na ich temat, ale wydaje się, że istnieje kilka odmian… . Czy możesz dać mi znać, których używasz i jakie są pomocne? Forex77 Uwielbiałabym nauczyć się kilku rzeczy od ciebie, ponieważ dostałem pewne parametry i krótki zestaw reguł ... Wygląda na to, że znasz cały pakiet i używasz go efektywnie. Tego właśnie szukałem ... daleko, aby to robić konsekwentnie i opłacalnie. Chciałbym usłyszeć od każdego z was ... Dzięki Przy okazji możecie wiedzieć, że to inna nazwa ... strona internetowa Secret Forex Society ... Prowadzona przez tego samego faceta Felixa ..... .

luaspeste
12-08-2021 19:32, 19:32
Cześć, ludzie ... Pomyślałem, że ponownie otworzę ten wątek, ponieważ w ciągu ostatnich kilku tygodni ... wykluczając w tym tygodniu, breakout trading był dla mnie dość trudny. Chciałem tylko wiedzieć, jak się spisaliście ... Czy ktokolwiek inny znalazł w tym miesiącu trudne transakcje? Ogólnie rzecz biorąc są to styczeńluty trudne miesiące do handlu ....

Deathgtroke11
12-08-2021 20:53, 20:53
Cześć Marcado, mam nadzieję, że twój luty przyniesie pipsy! Sprzedawałem swój zwykły box-play w L.O. i to było opłacalne. :) Thom

mcwhomi
12-08-2021 22:14, 22:14
Micardo. Również od początku nowego roku było mi trudno. Sprzedaję tylko GBPUSD i działało to świetnie, więc oczekuję, że wszystko się poprawi. Happy Trading. .

Asgore
12-08-2021 23:35, 23:35
Hej Keewi, gdzie byłeś? Oboje rozmawiacie o punktach przestawnych… Czy możecie mi wyjaśnić, w jaki sposób je używacie i jak je obliczacie… Przeczytałem kilka artykułów na ich temat, ale wydaje się, że istnieje kilka odmian… . Czy możesz dać mi znać, których używasz i jakie są pomocne? Forex77 Uwielbiałabym nauczyć się kilku rzeczy od ciebie, ponieważ dostałem pewne parametry i krótki zestaw reguł ... Wygląda na to, że znasz cały pakiet i używasz go efektywnie. Tego właśnie szukałem ... daleko, aby to robić konsekwentnie i opłacalnie. Chciałbym usłyszeć od każdego z was ... Dzięki Przy okazji możecie wiedzieć, że to inna nazwa ... strona internetowa Secret Forex Society ... Prowadzona przez tego samego faceta Felixa ..... .
Spróbuj spojrzeć na {link usunięty}

ARIHADEG
12-09-2021 00:55, 00:55
Cześć, czytałem cały post i chciałem dodać moje dane, jeśli jest w porządku ....
drodzy ufgatorzy, próbowałem was, ale ponieważ jestem nowym członkiem, nie byłem w stanie tego zrobić. od ponad 3 miesięcy staram się zostać pełnoetatowym traderem i czytać wiele książek i forów. teraz handluję eu 15min breakouts w ciągu dnia i złota na dłuższą metę. Widzę, że masz duże doświadczenie w tej branży i cieszyłbyś się, gdybyś ujawnił swój system nieco bardziej. Nie mam wystarczającej ilości kapitału, więc poza tym jestem na giełdzie przez kilka tygodni, aby zabrać ją do firmy fx i może uda mi się znaleźć fundusz do zarządzania. więc jeśli nie ma problemu, możesz wyjaśnić swój system, podając więcej szczegółów. dzięki .. najlepiej ..

Hombre
12-09-2021 02:16, 02:16
kochanie, próbowałem cię, ale ponieważ jestem nowym członkiem, nie byłem w stanie tego zrobić. od ponad 3 miesięcy staram się zostać pełnoetatowym traderem i czytać wiele książek i forów. teraz handluję eu 15min breakouts w ciągu dnia i złota na dłuższą metę. Widzę, że masz duże doświadczenie w tej branży i cieszyłbyś się, gdybyś ujawnił swój system nieco bardziej. Nie mam wystarczającej ilości kapitału, więc poza tym jestem na giełdzie przez kilka tygodni, aby zabrać ją do firmy fx i może uda mi się znaleźć fundusz do zarządzania. więc jeśli to nie problem, możesz wyjaśnić ...
Nie ma problemu ... zostanie pełnoetatowym handlarzem nie jest trudne, ale wymaga cierpliwości. Nie próbuj zostać handlowcem przez noc. Nie spiesz się i naucz się tego biznesu. Jeśli nie spieszysz się i nauczysz go poprawnie, później się opłaci. Nie zamierzam zamieszczać tutaj moich spostrzeżeń, ponieważ umieszczenie ich tutaj zajmuje zbyt dużo czasu. Ale możesz przejść do mojej strony i pobrać je. Nie martw się, nie będę próbował niczego sprzedać ani sprawić, byś coś subskrybował. To naprawdę jest w 100% bezpłatne. Idź do
http://www.markettradersinfo.comaby zobaczyć moje egies. Moja witryna nie jest kompletna, więc wszystkie z nich nie są jeszcze dostępne, ale możesz zobaczyć niektóre z nich. Moją ulubioną jest prawdopodobnie Daily Inside Breakout Strategy, którą opublikowałem na ich stronie. Pozostało mi jeszcze kilka, a także przygotowuję się do dodawania webinariów na żywo, a także sekcji czatu, w których każdy może się zalogować i polecić nowicjuszom w handlu. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać. Ponadto, jeśli jest to coś, co chciałbyś zobaczyć dodane do strony, możesz również polecić jej. Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc każdemu, kto chce się uczyć. Z Twoją obecną sytuacją nie polecam teraz finansowania Twojego konta i handluję tylko demo. Polecam przejść przez moje egies i dowiedzieć się, który najlepiej pasuje do Twojego stylu i handlować nim. Poza tym jesteśmy w grudniu i po 21 do 1 stycznia polecam, jeśli nie robisz tego, z kontem na żywo. To nie jest dobry czas na handel. Thx Micah

Hombre
12-09-2021 03:37, 03:37
Dla tych, którzy sprawdzili moją nową stronę, dodałem sekcję czatu, w której handlowcy mogą się logować i mieć aktywne połączenia handlowe w dowolnym momencie. Wkrótce dodam webinaria. Nie musisz tworzyć konta na czacie, po prostu wpisz swoje imię i naciśnij login.

xalegpor
12-09-2021 04:58, 04:58
Dla tych, którzy sprawdzili moją nową stronę, dodałem sekcję czatu, w której handlowcy mogą się logować i mieć aktywne połączenia handlowe w dowolnym momencie. Wkrótce dodam webinaria. Nie musisz tworzyć konta na czacie, po prostu wpisz swoje imię i naciśnij login.
więc co dokładnie sprzedajesz?

Hombre
12-09-2021 06:19, 06:19
więc co dokładnie sprzedajesz?
Nie sprzedaję niczego .... po prostu staram się pomóc każdemu, kto chce się uczyć

ARIHADEG
12-09-2021 07:39, 07:39
Thx za informacje Micah, przeczytałem je wszystkie i będę pracował nad twoimi egies. Mam nadzieję usłyszeć was wkrótce o webinariach ..

Nie ma problemu ... stanie się pełnoetatowym traderem nie jest trudne, ale wymaga cierpliwości ....

Nie ma problemu ... stanie się pełnoetatowym traderem nie jest trudne, ale wymaga cierpliwości ....

Ttkitri7
12-09-2021 09:00, 09:00
Nie ma problemu ... stanie się pełnoetatowym traderem nie jest trudne, ale wymaga cierpliwości ....
Cześć, właśnie się zarejestrowałem i czekam na twoje sygnały

clarita1733
12-09-2021 10:21, 10:21
. To naprawdę jest w 100% bezpłatne. Idź do
http://www.markettradersinfo.comaby zobaczyć moje egies. Moja witryna nie jest kompletna, więc wszystkie z nich nie są jeszcze dostępne, ale możesz zobaczyć niektóre z nich. Moją ulubioną jest prawdopodobnie Daily Inside Breakout Strategy, którą opublikowałem na ich stronie. Dziękujemy za ofertę ufgators - jestem też stosunkowo nowy w handlu. Całkowicie zgadzam się z twoją filozofią handlu. jest królem. Mam to na górze mojej tablicy. Czytaj handel w strefie - naprawdę pakuje go w to, że handel z powodzeniem dotyczy akcji bez emocji. Chciałbym zbadać twoje systemy (ale link do strony internetowej nie działa). Handluję z pokojem handlowym o nazwie LTG Goldrock i do tej pory nie jestem pod wrażeniem, ale uczę się, więc na razie się go trzymam. Wymieniam kilka egies, które wybrałem po drodze i zmodyfikowałem tak, by pasowały do ​​mojego stylu, ale mój sukces jest zbyt przypadkowy. Przeważnie straciłem podążając za transakcjami LTG i zrobiłem PIP na własną rękę. Podoba mi się, że Londyn rozbija transakcje na wiele par. Podoba mi się również handel Phoenix na rynku w poniedziałek otwarty. Obecnie testuję metodę breakout od Nitty Gritty, ale mam dość presji sprzedaży. Ponieważ pracuję w Sydney w Australii, handluję na rynkach azjatyckich i otwierają się europejskie. Staram się też zamknąć NY, ale muszę pracować tak niezbyt często. Wymieniam większość krzyży JPY i krzyży AUD. Uwielbiam koncepcję NZDEUR. Zwracam uwagę na korelację między parami i czasami mogę śledzić trzy pary, a jedna prowadzi do zaawansowanego wyjścia. Zabawa, ale znowu trochę zbyt losowa. Z niecierpliwością czekam na Twoją stronę internetową. I jeszcze raz dziękuję za twoje wkłady.

OXGGYLY
12-09-2021 11:42, 11:42
Logować się.

mereita
12-09-2021 13:02, 13:02
Handluję od 2 lat. Przerwy na linii trendów handlowych stały się moim podstawowym rynkiem zbytu. Rozważ wypryski lub sekwencje handlowe z wzorami technicznymi, takimi jak trójkąty i diamenty. Dobrze ustalona linia trendu zostanie złamana po 3 dotknięciach. To jest bliski fakt, problem polega na tym, czy będzie dobre następstwo. To może być zarządzane za pomocą rozkazów zatrzymania i odwrócenia, zmierzonego celu celu, zrozumienia głównego ruchu pary, mierzenia czasu wejścia, pomniejszania zasięgu pary. Tak, arbitralny cel naprawdę nie ma sensu technicznego. Tak samo jak w przypadku SL. Wszystkiego najlepszego w handlu!

Galox1117
12-09-2021 14:23, 14:23
Osobiście uwielbiam handel z powodu zysku i prostoty. Jednak są rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę podczas handlu breakoutami. Zabójcą numer jeden w handlu wyłamywaniem jest sfałszowanie, które jest nagłym ruchem wyłamującym się ze schematu, co prowadzi do myśli, że nastąpił udany wybuch. Po wprowadzeniu transakcji, cena zostanie przywrócona do wzorca zatrzymującego twoją pozycję. Kiedyś dobrym sposobem na przezwyciężenie tego problemu jest użycie indywiduów takich jak oscylator lub MACD, które mogą pomóc w potwierdzeniu przełamania przed wprowadzeniem transakcji.

adraysaPC1994
12-09-2021 15:44, 15:44
Agresywny trader wymieni breakout, gdy tylko się pojawi, i ma nadzieję, że wystartuje. konserwatywny kupiec i wielu profesjonalistów poczeka, aż nastąpi wybuch, a następnie poczeka na powrót do pierwotnej pozycji wyjściowej, a następnie poczeka na akcję cenową, aby potwierdzić kontynuację, a następnie wejdzie w kierunku pierwotnego wybuchu. innym świetnym handlem jest nieudany wybuch. wiele osób używa rozpadu jako sygnału, ale można również użyć nieudanego wyłamania jako egii i pójść w drugą stronę.

raggitsi
12-09-2021 17:05, 17:05
Agresywny trader wymieni breakout, gdy tylko się pojawi, i ma nadzieję, że wystartuje. konserwatywny kupiec i wielu profesjonalistów poczeka, aż nastąpi wybuch, a następnie poczeka na powrót do pierwotnej pozycji wyjściowej, a następnie poczeka na akcję cenową, aby potwierdzić kontynuację, a następnie wejdzie w kierunku pierwotnego wybuchu. innym świetnym handlem jest nieudany wybuch. wiele osób używa rozpadu jako sygnału, ale można również użyć nieudanego wyłamania jako egii i pójść w drugą stronę.
Naprawdę podoba mi się Twoje oświadczenie ... Całkowicie się z tym zgadzam, zapłaciłem dzisiaj dużo pensji z powodu mojego niecierpliwości ... Mam nadzieję, że przeczytałem to oświadczenie wcześniej ... spróbuj powtórzyć zielony pip

geteg133
12-09-2021 18:25, 18:25
Czy ktoś kiedykolwiek zastosował technikę handlu Darvas do handlu forex?

rappkrbuzz
12-09-2021 19:46, 19:46
Jest tak wiele sposobów na to, aby PIPs się rozpadło, po prostu spróbuj znaleźć coś prostego zamiast go nadmiernie komplikować. Mam tendencję do trzymania się z dala od systemów, które są zbyt skomplikowane, aby zrobić kilka PIP, po prostu nie warto. Nie komplikuj....