PDA

Zobacz pełną wersję : System handlu trendami Nb 1.0



carltt8884
01-01-2011 10:15, 10:15
3 Załączniki W końcu skończyłem mój system handlowy do handlu z nowymi regami USA. To radykalne odejście od moich poprzednich systemów. To proste, do rzeczy i sprawdzone z zyskiem. Myślę, że możesz szybko i łatwo zrozumieć podstawy. Wyjątkowa różnica między tym systemem a innymi systemami polega na tym, że definiuję najpierw trend, a następnie handluję trendem w oparciu o moją definicję. Daje to solidne i łatwe do przyjęcia transakcje, które można łatwo znaleźć i wybrać. Następnie włącz EA i pozwól im wejść do handlu. Powodzenia.

1. strona 2 post 22-26 zawiera podsumowanie systemu pomocne w zrozumieniu podstaw. Tematy obejmują podsumowanie scenariusza handlu, miejsca docelowe SL i co dzieje się na rynku lokalizacji.
2. Strona 5 post 73 Zajmuję się kwestią przesuwania się linii TMA w czasie z akcją ceny i tym, jak to wpływa na sygnał handlowy podawany w czasie rzeczywistym.
3. Strona 6 postów od 78 do 81 Zajmuję się plogą handlu i piramid z trendem. Zajmuję się także zrozumieniem podstaw działania cenowego.
4. Dodałem MPTM Steve'a Hopwooda ustawiony na 15 3. Aby dowiedzieć się, jak korzystać ze wszystkich gadżetów, zobacz jego stronę internetową pod adresem. W przeciwnym razie po prostu umieść go na oddzielnym ekranie i przeniesie każdą transakcję SL do 3 po cenie 15 punktów na zysk. Utrzymuje zwycięzcę w stanie przegranym. Używam tego, gdy nie jestem w pobliżu mojego komputera, aby zarządzać transakcjami, gdy mnie nie ma. Umieść EA w folderze EA i szablon w pierwszym folderze szablonu. Oto wątek Steve'a na temat tego, jak go używać i co robi.

https://www.forex-instant.com/brokers/59-brokers-prop-trading-firms.html
5. Page 21 Post 308 ma EA, które współpracują z brokerami ECN. Post 313 podaje, jak działa TMA. Post 315 ma tablicę rozdzielczą opracowaną dla systemu.
6. strona 23 post 343 Mówię o tym, jak działa MA 5x5 i filozofii, która za tym stoi.
7. Posty od 413 do 417 ponownie pojawiły się w TMA. Zajmowałem się tym i jak tworzysz egy.
8. Kumars napisał dobrą salę pokazującą kąt TMA do 240MA. Jest to bardzo pomocne w przypadku transakcji typu zbieżnego. Mają tendencję do niższych przebiegów pip. Page 8 Post 119
9. Doświadczony handlowiec ostrzega, dlaczego ten system nie zadziała i dlaczego marnujesz swój czas. Możesz sam czytać i decydować. P. 28 po 431.
10. Pg. 36 po 528 Omawiam za pomocą szablonu TP EA i EA
11. str. 46 po 670 Dodałem testową wersję 4H tego systemu. Jeśli się przetestuje, opublikuję to na stronie 1.
12. str. 46 post 671 Objaśniono czerwony biały niebieski Przejście przez MACD.


https://www.forex-instant.com/attachments/1529220851969806890.0 trend

https://www.forex-instant.com/attachments/1529220862970705058.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/15292208641861419436.zip

riki73
12-08-2021 10:38, 10:38
Woohoo, cieszę się, że mogę zdobyć początkowy wątek wspaniałego nowego systemu pana Boba. Będę testował to intensywnie. Dziękuję Bob

Xazvaz
12-08-2021 11:59, 11:59
Nowy rok, nowy system ........... thankZ

giraldiso99
12-08-2021 13:20, 13:20
Dziękujemy za dobrze przemyślany i przygotowany system. pozdrowienia, Zen

Yocavi
12-08-2021 14:41, 14:41
Dziękujemy i czekamy na przetestowanie tego nowego systemu
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220847.png

Rubesg13
12-08-2021 16:01, 16:01
Spróbuję tego. Nadal używam 5.3 na moim koncie na żywo (z zagranicznym brokerem). Będę uruchamiał to na demo i starał się regularnie raportować.

AgugtisGTC
12-08-2021 17:22, 17:22
świetny odczyt ... wyjaśniony bardzo dobrze wygląda bardzo prosto, spróbuje dzięki DC

paulopexxier
12-08-2021 18:43, 18:43
Świetny wątek, przejdzie test
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220847.pngDzięki Czy odzyskiwanie w złych transakcjach jest wciąż takie samo jak w innym systemie?

Elyarah
12-08-2021 20:04, 20:04
Dziękuję za ciągły wkład. Szczęśliwego Nowego Roku!

Aisaraa3999
12-08-2021 21:24, 21:24
subskrybowany !!!!! Nie mogę się doczekać, żeby zagrać, byłeś długo lurker twojego boba i wymieniłeś wersje 5.36.xx Fantastyczne rzeczy.

gimokoxrc97
12-08-2021 22:45, 22:45
Wracam do handlu po bardzo długiej przerwie. i czekamy na handel tym systemem, który podąża za trendem po powrocie. Moim zdaniem najlepszym sposobem handlu z tym dłuższym przedziałem czasowym i ea powinien być fantastyczny sposób handlu. Przewiduję długotrwałą nić i cieszę się, że zacząłem od początku, zamiast czytać kilkaset stron. Jak zwykle, doskonała praca nad stworzeniem systemu i przedstawienie go w taki sposób, aby to, co chcesz powiedzieć, było łatwe do zrozumienia.

Darakmehrgut
12-09-2021 00:06, 00:06
Na pokładzie z Tobą i uczestnikami. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich w tym Nowym Roku. Ron

oxcoxrdigaas
12-09-2021 01:27, 01:27
Zawsze lubiłem twoje pomysły, ale jako że handluję tylko trendami, nigdy wcześniej nie korzystałem z twoich systemów. Podoba mi się dobrze przemyślane wyjaśnienie.

zuim31773
12-09-2021 02:47, 02:47
Dziękuję za nowy wątek i myślę, że jest opłacalny, ponieważ łączy się mechanicznie i systematycznie

Vazzwz
12-09-2021 04:08, 04:08
Na pewno się tym zajrzę. Zawsze wielki szacunek dla Boba i jego pomysłów handlowych.

lgx37
12-09-2021 05:29, 05:29
Witaj Bob, szczęśliwego nowego roku, pracuję z twoim systemem 5.3 na żywo i pomyślnie. Pominięto 6.x, ponieważ wątek był zbyt mylący, a teraz wymyślasz kompletną nową odmianę. Wygląda świetnie i zacznę demo w poniedziałek. Czy sprawdziłeś już, czy te systemy działają na innych parach? Bambus

carltt8884
12-09-2021 06:50, 06:50
Witaj Bob, szczęśliwego nowego roku, pracuję z twoim systemem 5.3 na żywo i pomyślnie. Pominięto 6.x, ponieważ wątek był zbyt mylący, a teraz wymyślasz kompletną nową odmianę. Wygląda świetnie i zacznę demo w poniedziałek. Czy sprawdziłeś już, czy te systemy działają na innych parach? Bambus
Tak, powinno działać na wszystkich parach. Cały trend lub zakres par i system jest zaprojektowany do pracy w obie strony.

lavigail
12-09-2021 08:11, 08:11
Bardzo dobrze. Mam kilka pytań. Sądzę, że pierwsze dwa są powiązane. Drugim kryterium definicji trendu jest to, że cena będzie wyższa niż 5 w trendzie wzrostowym lub poniżej 5 w trendzie spadkowym. Jednakże, gdy spojrzysz na przykłady handlu, jest całkiem jasne, że inwestor podejmuje działania tylko wtedy, gdy cena jest niższa niż 5 w trendzie wzrostowym lub powyżej 5 w trendzie spadkowym. Pierwsze pytanie brzmi, czy rozumiem to dobrze. Ale drugie pytanie może mieć moją własną odpowiedź. Mówisz, że kiedy cena dotyka zewnętrznego zespołu TMA, wkładasz 5X5 EA. Ale nie mówisz, co dokładnie to robi EA. Jeszcze tego nie sprawdziłem i będę wdzięczny za wyjaśnienie tego. Myślę, że czeka, aż cena znowu się podniesie powyżej 5 (w trendzie wzrostowym) lub poniżej (w trendzie spadkowym), aby wejść do handlu. Jeśli mam rację, to znaczy, że handel następuje, gdy twoja definicja trendu zostanie potwierdzona. Ponadto, nawet jeśli mam rację, chciałbym wiedzieć, w jakim stanie korzystasz z wpisu w EA. Czy to na krzyżu, na końcu baru, czy coś innego? W każdym razie, nie mogę się doczekać, aby to przetestować i mam nadzieję, że nie będziesz za bardzo sfrustrowany moimi wciąż głupimi pytaniami.

Adri4puyi
12-09-2021 09:31, 09:31
Subskrybowanie. Dzięki bardzo za udostępnienie twojego nowego handlu egy, mam nadzieję, że nadążę za tym, zaczynając od początku. Wygląda dobrze, Murray

lavigail
12-09-2021 10:52, 10:52
Czy z dotychczasowych obserwacji wynika, że ​​dzięki tym samym narzędziom można przyznać przyzwoity sposób, niezależnie od tego, czy rynek ma zasięg, a nie trend? Wielu z nas jest już świadomych systemu, który ma tendencję do działania na różnych rynkach
https://www.forex-instant.com/attachments/1529220847.png

XrascigGilvay
12-09-2021 12:13, 12:13
Nie powiedziałbym, że książka po prostu skompiluje mój system odzyskiwania w jednym źródle, w tej chwili jest ona zapisana w moich wątkach, ale musi znajdować się w jednym miejscu, aby ludzie mogli uzyskać pełny obraz całego systemu i jego działania.
Widzę. Życzę ci powodzenia. Możemy mieć różnicę w filozofii i egy, ale oboje walczymy w tej samej wojnie. Mamy nadzieję, że pewnego dnia będziemy świętować zwycięstwo!

Lpesya
12-09-2021 13:34, 13:34
Wielkie dzięki, daj mi znać. Zacząłem ten wątek od 1 do 42, dopóki mnie nie powiadomisz
https://www.forex-instant.com/attachments/1529676352.jpgWskakuję teraz do innego wątku. Dzięki jeszcze raz !!!!

MickaelFX, pamiętaj o przejrzeniu wątku handlu * 10 * .x tutaj
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/173-basket-trading-ea.htmlTen wątek (system * 1 * .0) jest poprzednikiem tego, co ostatecznie przekształciło się w trend 10.0, a później w systemy trendów 10.1.

MickaelFX, pamiętaj o przejrzeniu wątku handlu * 10 * .x tutaj
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/173-basket-trading-ea.htmlTen wątek (system * 1 * .0) jest poprzednikiem tego, co ostatecznie przekształciło się w trend 10.0, a później w systemy trendów 10.1.

LordiCochCodisach
12-09-2021 14:54, 14:54
Cześć Wiem, że system 10.0 jest wyłączony, ale naprawdę podoba mi się ten system 1.0, więc mam kilka pytań. W grudniu 2011 r. Przeprowadziłem kilka testów historycznych dla wszystkich głównych firm. Wyniki były po prostu zbyt dobre, aby mogło być prawdziwe. Oznacza to, że każdy pojedynczy sygnał handlowy był słuszny. Zauważyłem też, że najlepszymi celami TP były drugi koniec kanału tma, a nie niebieska linia wewnątrz niego. W 90% sygnałów PA zawsze przekraczała niebieską linię i dotykała przeciwnej linii TMA, więc wydaje się, że mnie, że to lepszy cel TP. Muszę przyznać, że to wszystko sprawiło, że byłem bardzo sceptyczny, więc chciałbym uzyskać kilka odpowiedzi. Po pierwsze, czy wyniki analizy historycznej są prawdziwe, czy tma daje różne (fałszywe) sygnały w czasie rzeczywistym, a następnie odświeża je w jakiś sposób i daje właściwe? Po drugie, czytam wątek i instruty tak ostrożnie, jak tylko mogę, ale jestem trochę zagubiony we wszystkich tych szablonach i EA. Chcę handlować tylko ramą czasową H1, więc jaki szablon powinienem użyć i który z EA powinienem do niego dołączyć? Rozumiem sprzedaż i kupno, ale jaka jest różnica między 5x5 EA a bliskim ATF? różnica między szablonami? Naprawdę bym to docenił, gdyby ktoś mógł uczynić to wszystko bardziej dla mnie jasnym. Z góry dziękuję.

carltt8884
12-09-2021 16:15, 16:15
Cześć Wiem, że system 10.0 jest wyłączony, ale naprawdę podoba mi się ten system 1.0, więc mam kilka pytań. W grudniu 2011 r. Przeprowadziłem kilka testów historycznych dla wszystkich głównych firm. Wyniki były po prostu zbyt dobre, aby mogło być prawdziwe. Oznacza to, że każdy pojedynczy sygnał handlowy był słuszny. Zauważyłem też, że najlepszymi celami TP były drugi koniec kanału tma, a nie niebieska linia wewnątrz niego. W 90% sygnałów PA zawsze przekraczała niebieską linię i dotykała przeciwnej linii TMA, więc wydaje się, że ja, że ​​to jest ...
Większość głównych firm wykazywała silne tendencje, co ułatwiło pracę systemu. 5x5 to tylko EA, a bliski ATF zamyka tylko transakcje. Używasz więc 5x5 do wprowadzenia transakcji, a jeśli chcesz, możesz użyć ATF, aby zamknąć transakcję. Jeśli użyjesz tego na wykresie 15M, otrzymasz szybkie wyjście przy pierwszym zniesieniu. Jeśli użyjesz go na wykresie 4H, możesz pozwolić, aby handel trwał znacznie dłużej. Opierasz się na tym, jak rozumiesz, co napędza walutę. Innymi słowy działa na wszystkich ramkach czasowych. Różnica między 10,0 a 1,0 oznacza, że ​​dodaliśmy definicję handlu na odległość, która była słabością 1.0. 10.1 używa linii wsparcia i oporu zamiast MA ea do wejść. Daje to większe szanse na wejście w ten trend i daje lepsze sygnały, kiedy należy czerpać zyski.

LordiCochCodisach
12-09-2021 17:36, 17:36
Większość głównych firm wykazywała silne tendencje, co ułatwiło pracę systemu. 5x5 to tylko EA, a bliski ATF zamyka tylko transakcje. Używasz 5x5 do wprowadzenia transakcji, a jeśli chcesz, możesz użyć ATF, aby zamknąć transakcję.
Doceniam twoją pomoc. Zrobię więcej testów historycznych, aby zobaczyć, jak to działa w okresach ringu. Jeśli dobrze rozumiem, daje lepsze wyniki. Spróbuję również.

aspksakgx1987
12-09-2021 18:57, 18:57
W grudniu 2011 r. Przeprowadziłem kilka testów historycznych dla wszystkich głównych firm. Wyniki były po prostu zbyt dobre, aby mogło być prawdziwe. Oznacza to, że każdy pojedynczy sygnał handlowy był słuszny. Zauważyłem też, że najlepszymi celami TP były drugi koniec kanału tma, a nie niebieska linia wewnątrz niego. W 90% sygnałów PA zawsze przekraczała niebieską linię i dotykała przeciwnej linii TMA, więc wydaje się, że mnie, że to lepszy cel TP. Muszę przyznać, że to wszystko sprawiło, że byłem bardzo sceptyczny, więc chciałbym uzyskać kilka odpowiedzi. Po pierwsze, są ...
Bardzo dobrze być sceptycznym. Jeśli przez backtest oznaczyłeś, że przewinąłeś do tyłu i spojrzałeś na wykresy, zobaczysz doskonałe ustawienia, fantastyczne zwroty, dostanę Ferrari w przyszłym tygodniu. To nie działa w ten sposób. Jeśli chcesz oglądać TMA w czasie rzeczywistym, otwórz wykres 1-minutowy i przez chwilę oglądaj TMA. Zobaczysz, że sygnał Up zmienia się w sygnał Down, a potem wygląda na to, że Up nigdy się nie wydarzyło. Wiem, próbowałem kodować EA za pomocą TMA i była to katastrofa. Aby zobaczyć TMA w teście wstecznym, musisz skonfigurować szablon, a następnie użyć testera egii w trybie wizualnym (wybierz dowolnego eksperta, nie ma znaczenia), a następnie wstrzymaj go i zastosuj szablon. Następnie możesz oglądać w czasie rzeczywistym, co się dzieje. Niezależnie od tego, ten system był pierwszym, który znalazłem, który faktycznie zaczął wpłacać pieniądze na moje konto, dopóki Stany Zjednoczone nie zaczęły grać w Policję Inwestorów, a teraz musimy mieć znacznie większe konto, aby korzystać z tej metody. Więc spróbuj i przeczytaj 10.0, jeśli nie masz. Nadal bądź sceptyczny, dopóki nie zaufasz sobie przy podejmowaniu zwycięskich decyzji, niezależnie od systemu, którego zdecydujesz się użyć, najlepiej na koncie demo lub handlu kontem za grosze, aby nie stracić wszystkich pieniędzy podczas nauki.

LordiCochCodisach
12-09-2021 20:18, 20:18
Niezależnie od tego, ten system był pierwszym, który znalazłem, który faktycznie zaczął wpłacać pieniądze na moje konto, dopóki Stany Zjednoczone nie zaczęły grać w Policję Inwestorów, a teraz musimy mieć znacznie większe konto, aby korzystać z tej metody.
Nie rozumiem. Co się stało? Dlaczego nie pozwolą ci z niego korzystać? Próbowałem go tylko w wersji demonstracyjnej. Czy będę miał problem z uruchomieniem tego systemu?

aspksakgx1987
12-09-2021 21:38, 21:38
Nie rozumiem. Co się stało? Dlaczego nie pozwolą ci z niego korzystać? Próbowałem go tylko w wersji demonstracyjnej. Czy będę miał problem z uruchomieniem tego systemu?
Nie chodzi o to, że nie pozwolą nam tego użyć, ale jesteśmy ograniczeni do marginesu 1:50, co oznacza, że ​​potrzebujemy dużo pieniędzy na koncie, aby uzyskać niewielki zysk, ponieważ ten oryginalny system nie korzysta z SL i trzeba być w stanie poradzić sobie z wypłatami, dopóki nie wyzerujesz handlu lub nie będziesz musiał od czasu do czasu tracić. Również reguła FIFO oznacza, że ​​jest ona myląca, jeśli masz więcej niż jedną transakcję w parze, próbując wyzerować DD. Jeśli nie jesteś obywatelem USA, powinno być dobrze.

soa
12-09-2021 22:59, 22:59
Nie, żeby ktoś tu był, ale .... Ciągle handluję NB 1.0 z dużym sukcesem.

carltt8884
12-10-2021 00:20, 00:20
Nie, żeby ktoś tu był, ale .... Ciągle handluję NB 1.0 z dużym sukcesem.
Nadal używam 5x5, aby wejść do niektórych transakcji.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529676352.jpg

soa
12-10-2021 01:41, 01:41
Zawsze używam mojego przyjaciela 5x5. mam nadzieje że wszystko z tobą w porządku.

Esara89
12-10-2021 03:01, 03:01
Witaj Bob, czy zdarzyło ci się mieć 5x5 EA za godzinę TF? Może nawet mieć inną nazwę. Gdybyś mógł to zapewnić, byłoby wspaniale ?! Lub, daj mi znać, jaka jest średnia ruchoma, która wyzwala EA, dla H1 TF. Z góry dziękuję za wszelką pomoc, jaką możesz udzielić w tej sprawie. Pozdrawiam, -Frank

carltt8884
12-10-2021 04:22, 04:22
1 załącznik (i)

Witaj Bob, czy zdarzyło ci się mieć 5x5 EA za godzinę TF? Może nawet mieć inną nazwę. Gdybyś mógł to zapewnić, byłoby wspaniale ?! Lub, daj mi znać, jaka jest średnia ruchoma, która wyzwala EA, dla H1 TF. Z góry dziękuję za wszelką pomoc, jaką możesz udzielić w tej sprawie. Pozdrawiam, -Frank
To Steve Hopwoods EA, będzie pracował nad każdym TF. Posiada swoją funkcję bezpieczeństwa, co oznacza, że ​​nie będzie handlować, dopóki nie klikniesz przycisku tak, aby handlować. Jeśli umieścisz go na wykresie 1H, zamieni on wykres 1H. Jeśli umieścisz go na wykresie 4H, będzie on sprzedawany na wykresie 4H. Jeśli przełączysz się na wykres 15M, zapytasz, czy chcesz handlować? Jeśli powiesz tak, zamienisz wykres 15M. Jeśli powiesz „nie”, wyłączyłeś EA. Gdy chcesz go ponownie włączyć, przejdź do wykresu 1H i włącz go. Handluje również raz, a następnie wyłącza się. Tak więc, gdy wejdzie do transakcji, nie dokona wymiany, dopóki jej nie włączysz. Ustawienia są 5MA Otwórz SMMA przesunięty 5, więc możesz ustawić linię MA na ekranie na te same ustawienia. Jeśli chcesz zmienić ustawienia, daj mi znać. Będzie więc wymieniać dowolną tabelę i działa tylko wtedy, gdy klikniesz przycisk Tak na wykresie, na którym go masz. Przetestuj go najpierw w wersji demonstracyjnej, ponieważ nie przetestowałem go przy tych ustawieniach.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529676364898834764.zip

Esara89
12-10-2021 05:43, 05:43
Witaj Nanningbob, plik zip zawierał tylko to, czego potrzebowałem! Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Mam wersje 1.0 5x5 Sell i 1.0 5x5 Buy, które mają TF ustawione na Period_M15. Otrzymałem je z tego wątku, a także z wątku Al Extreme TMA. Zastąpię te, które właśnie otrzymałem, innymi. Sądzę, że byłem pod wrażeniem [błędnie, najwyraźniej], że 5MA na M15 TF było równoważne innej MA na innym TF. Pozdrawiam, -Frank

carltt8884
12-10-2021 07:04, 07:04
Witaj Nanningbob, plik zip zawierał tylko to, czego potrzebowałem! Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Mam wersje 1.0 5x5 Sell i 1.0 5x5 Buy, które mają TF ustawione na Period_M15. Otrzymałem je z tego wątku, a także z wątku Al Extreme TMA. Zastąpię te, które właśnie otrzymałem, innymi. Sądzę, że byłem pod wrażeniem [błędnie, najwyraźniej], że 5MA na M15 TF było równoważne innej MA na innym TF. Pozdrawiam, -Frank
Przywracam ten EA dzięki mojej aktualizacji 10.2.

Esara89
12-10-2021 08:24, 08:24
Przywracam ten EA dzięki mojej aktualizacji 10.2.
Nanningbob, Kiedy przewidujesz, że zaczniesz nowy wątek dla 10.2? Czy mógłbyś skorzystać z pomocy wolontariuszy? Jeśli tak, daj mi znać, a wyślę PM! -Szczery

carltt8884
12-10-2021 09:45, 09:45
Nanningbob, Kiedy przewidujesz, że zaczniesz nowy wątek dla 10.2? Czy mógłbyś skorzystać z pomocy wolontariuszy? Jeśli tak, daj mi znać, a wyślę PM! -Szczery
Tak, wyślij do mnie wiadomość e-mail ze swoim adresem e-mail, a ja wyślę wstępne wersje. Wysłałem pierwszą 1/3 do obejrzenia. Dodany komentarz pozwolił mi dokonać niewielkiej zmiany w systemie. Mam nadzieję, że dziś zakończę 2/3 i wyślę i zakończę ostatnią trzecią w ten weekend. Końcowe testy i dotyka końca kwietnia lub początku maja. Mogę zostać z wątkiem 10.0 i nazwać to aktualizacją. W ten sposób możemy mieć pewną kontynuację.

Esrikeart93
12-10-2021 11:06, 11:06
2 załączniki

Niewielki zasięg, ponieważ TMA spadała w dół, a 240MA była ogromna jako przeszkoda, ale naprawdę chciałem wypróbować NONFICTION'S INCREDIBED NB 1.0 TREND TRADER MANAGER, więc zmusiłem go trochę, ale to się udało i najlepsza część wszedłem i odszedłem ... wróciłem do zysku za 68 pipsów 12 godzin później. Gorąco polecam korzystanie z menedżera handlowego nonfiction. Zabiera wszystkie emocje z twojego handlu. Wejdź ... ustaw go ... i na miłość boską ... POCZUJ SIĘ! Na innym notatce bioinfor ... masz rację, że ...
Cześć, gre, przeczytałem cały ten wątek i znalazłem twój szablon bardzo interesujący, złapałem w pułapkę prostego problemu: kiedy używam twojego szablonu, mój indior DveMashki jest inny z twoim, patrz wykresy poniżej, myślę, że ktoś może mi pomóc. Jestem początkującym w obrocie na rynku. przepraszam za mój słaby angielski DZIĘKI DUŻO
https://www.forex-instant.com/attachments/1529676367300633259.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/15296763701975172999.jpg

soa
12-10-2021 12:27, 12:27
nie wiem co masz na myśli. Po prostu zignoruj ​​tę ostatnią linię w pomieszczeniu.

carltt8884
12-10-2021 13:48, 13:48
Widzę. Życzę ci powodzenia. Możemy mieć różnicę w filozofii i egy, ale oboje walczymy w tej samej wojnie. Mamy nadzieję, że pewnego dnia będziemy świętować zwycięstwo!
Dla mnie kluczem jest zabezpieczenie procentowego wzrostu na koncie. Gdy pieniądze znajdą się w banku, musisz je tam zachować. Odsetki złożone zarabiają w czasie i jest to dobry kierunek. Widzę, że wątek SL ma zabawne przyjęcie, ale tak właśnie jest. Ciągle koncentrują się na małych częściach i tracą większy obraz. Wystrzeliłem tysiąc na gbpchf, ale chfjpy poszedł w złym kierunku. Włożyłem do kieszeni gbpchf i przywróciłem chfjpy do 0. Nie straciłem ani grosza na stop loss ani na zły handel. Trzymałem to wszystko. Hasnt jeszcze o nich świtał.

Esrikeart93
12-10-2021 15:08, 15:08
nie wiem co masz na myśli. Po prostu zignoruj ​​tę ostatnią linię w pomieszczeniu.
dziękuję za odpowiedź, gre. przepraszam, że byłeś zmieszany. To znaczy, w twoim wykresie indior ma 4 linie, ale kiedy używam twojego szablonu, indior pokazuje 5 linii. Jak skonfigurować ten indior? jeszcze raz dziękuję za pacjenta!