PDA

Zobacz pełną wersję : Funky Świeże problemy z danymi historycznymi



Asgelokimug
12-06-2006 15:22, 15:22
Czy to ja lub czy inni ludzie mają problemy z importowaniem danych historycznych do MT4? Pobrałem kilka zestawów danych z Alpari i nie mogę uzyskać 1-minutowego zestawu danych w centrum historii. USDJPY pokazuje się, ale dane GBPUSD, EURUSD 1 mln nie pojawią się w oknie centrum historii. Ikona jest tam, ale jest szara, nie zielona, ​​aby umożliwić jej import, a następnie przekonwertować ją na dane 5min, 15min, ... za pomocą skryptu konwertera okresu.

Ktoś jeszcze z tym problemem???

Czy jest to wydanie 200 ?????

Asgelokimug
11-22-2021 08:00, 08:00
OK: To się dzieje. Mam dane pobrane z Alpari. Otwieram Centrum Historii i wybieram 1-minutową ikonę danych EURUSD i importuję plik danych Alpari. Dane pojawiają się w oknach importu, ale kiedy otwieram wykres offline i szukam ikony EURUSD, M1, ikony nie ma. Czy tylko ja mam z tym problem?

Asgelokimug
11-22-2021 09:21, 09:21
1 Załącznik (y) Z nieznanego powodu działa teraz. To musiała być rozłam w czasoprzestrzennym coninuum, znowu ... Cholera Beyonce jest w porządku !!!

alighas
11-22-2021 10:42, 10:42
, Myślę, że też miałem ten sam problem. Stało się to po użyciu nowej funkcji pobierania. Usunąłem istniejące dane M1 w moim folderze historii, ponownie uruchomiłem metatrader, a następnie zaimportowałem OK.

Z nieznanego powodu działa teraz. To musiała być rozłam w czasoprzestrzennym coninuum, znowu ... Cholera Beyonce jest w porządku !!!

Z nieznanego powodu działa teraz. To musiała być rozłam w czasoprzestrzennym coninuum, znowu ... Cholera Beyonce jest w porządku !!!