PDA

Zobacz pełną wersję : Prosty system skalowania



lmgacrigtas
10-10-2007 08:47, 08:47
1 Załącznik (y) Zdjęcie wyjaśnia tysiąc słów, proszę znaleźć poniżej: -

https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/127-histogram-indior-question.html

Mopkretta3
10-23-2021 02:10, 02:10
Chris, to prawda .. używam wykresu 1H USD USD. Najpierw knuję Fibo. Gnić. poziomy na huśtawce nisko i huśtawka na wysokim punkcie (nie jestem pewien, że North Finance da ci odwrócone włókno ??), ale tak czy inaczej poziomy zniesienia zostaną utworzone, jak widać na zdjęciu. Umieść zlecenie kupna limitu 1% wartości aktywów netto (NAV) na każdym poziomie z zyskiem Take (TP) od (od góry do dołu) 10 pipsów, 15 pipsów, 20 pipsów, 25 pipsów i najniższym punktem wahania zostaw to bez TP .... ponieważ ten poziom użyję zamiast tego trailing stop. Tak więc, kiedy zlecenie kupna limitu zostanie wypełnione w tym momencienajniższym poziomie, gdy rynek wycofuje się, umieszczę stop loss (SL) w breakeven, a następnie przesuję SL w górę, ciągnąc za bieżącą ceną, aż pozycja się zatrzyma. Z drugiej strony, układam również moje żetony (1% NAV limit buy order) na każdy dystans 5 pipsów z TP 5 pipsów każdy aż do aktualnejrynkowej ceny minus 15 pipsów (wspomniany jest sys siatki). Przykładowo, jeśli obecna cena wynosi 1,1850, spiętrzę swoje żetony w górę powyżej 1,1865 (1,1865 - 0,0015 = 1,1850) ... po tym po prostu usiądź i zaczekaj .... powtarzaj ten scenariusz, aż powiesz, że to wystarczy. ..Daleki mój rekord był dobry.
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/233-disable-tester-loss-error-148-mt4.htmlhttps://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/174-supply-demand-trading-fibs.htmlWypróbowałem ponad 7 innych systemów, które wymagają ode mnie przyklejenia do ekranu przez cały dzień i czekania na ustawienia ... niektóre z nich są świetne i wciąż je ćwiczę .... ale ten naprawdę nie sprawia problemów ...
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/71-trade.htmlhttps://www.forex-instant.com/brokers/182-fxcm-discussion.htmlFx4live Dziękuję bardzo. Lubię prostsze metody, takie jak twoje. Podaj więcej szczegółów, np. 1. Kiedy generalnie dobierasz swoje poziomy 2. Kiedy generalnie je anulujesz, jeśli w ogóle? 3. Czy masz w tej chwili pływające transakcje?

Garbaszipk
10-23-2021 03:31, 03:31
Cześć. Jakieś zamieszanie w moim mózgu! Rozumiem, że kupujemy zniesienie ceny na każdym poziomie Fib w drodze powrotnej. Ale kiedy dokładnie wprowadzasz limity kupna na rynek? Na przykład aktualna cena na twoim wykresie (około 1.1806) wyglądała tak, jakby była w drodze i trafiłaby w poziom 23.6 Fib - jak to rzeczywiście miało miejsce. Jeśli w tym momencie wprowadzisz limity zakupów na poziomie 38.2 i 23.6 Fib na rynek i zostaną one uruchomione, z pewnością ponosisz wielką odpowiedzialność, ponieważ cena nadal idzie na południe? Czy możesz poczekać, aż cena zacznie ponownie iść na północ przed wprowadzeniem czegokolwiek? Przepraszam, że jestem taki gęsty. Ale nie jestem taki doświadczony. Myślę, że pomysł jest genialny - po prostu nie do końca wiem, co to jest! Jeśli to ma jakiś sens? Proszę FX4live czy ty lub ktokolwiek, kto wie, może przeliterować cały proces trochę bardziej? Dzięki.

lmgacrigtas
10-23-2021 04:52, 04:52
aelimian, aby odpowiedzieć na twoje pytania: - 1) w każdy wtorek 2) Tak, jeśli cena wzrosła powyżej poziomu Fib, ponownie rysuję Fib. i zmień pozycję oczekujących zamówień. 3) Tak, mam, nawet jeśli zamknę je wszystkie, wciąż jestem na zyskach, ale postanawiam zostać z nimi, aby zebrać odsetki ... do pewnego pięknego dnia stan nie pozwala mi dalej trzymać (np. BIG rozwijać), zdecyduję się odciążyć je powyżej mojego poziomu zysku (np. jeśli twój początkowy BAL to USD500, po balonie do USD1000, upewnij się, że SL powyżej 500 USD, aby chronić swój kapitał początkowy) Chris, Jest żadnych specjalnychszczególnych zasad, których należy przestrzegać tutaj, wszystko według własnego uznania, jak zarządzać nim za pomocą MM, zaprojektować i dostroić system do swojego stylu ... zazwyczaj pozwalam, aby te oczekujące zamówienia ustawione na poziomie Fib były uruchamiane niezależnie od w którym kierunku .. możesz go wywołać, gdy odbije się cena lub odwrotnie, twój wybór. Jestem po prostu zbyt leniwy, żeby to rozgryźć. i układaj moje żetony na każdym poziomie, że to zrobione. Może masz tu dobrą sugestię, będę chętniej usłyszeć. Jeśli cena spadnie, wszystko, co musisz zrobić, to wstrzymać się z otwartą pozycją, poczekać, aż cena wróci i ponownie wykreślić twoje fib i ponownie umieścić oczekujące zamówienia. Z drugiej strony, system gridowy umieszcza twoje oczekujące zlecenie na szczycie powyżej 15 pipsów ceny rynkowej, jeśli cena nie spadnie, nie otrzymasz żadnego z nich, remanter nie umieści ich poniżej bieżącej ceny, ale powyżej ceny, jeśli duży odpoczynek nie zostanie wymazany, chyba że nastąpi poślizg w czasie wiadomości. W takim przypadku nie handluj w czasie wiadomości. Każda transakcja musi być niewielka (1% NAV lub mniej), nie przesadzaj ... wciąż ustalam mój poziom SL, aby chronić mój zysk kapitałowy w sumie. W tej chwili jest tak jak to, co wyjaśniłem aelimianowi w punkcie 3 ..... W każdym razie, proszę najpierw zademonstrować handel, aż staniesz się pewny na prawdziwe pieniądze .... Dzisiaj 11/10/70 wstaję Do tej pory 155 pipsów ..
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/217-problem-script.html

valoxr3113
10-23-2021 06:12, 06:12
kilka pytań dla ciebie .... 1. o której godzinie ustawiasz codziennie rozkazy kupna limitu 5 pip? 2. Widzę, że zarabiasz prawie każdego dnia tygodnia, jak to możliwe, gdy nie każdy dzień jest uparty dzień (twoje zamówienia kupna nie są wykonywane codziennie)? 3. Co się stanie, jeśli zostanie uruchomiona jedna z 5 transakcji pip (limit kupna), ale nie TP? kiedy rozważyłbyś zamknięcie transakcji? nie możesz mi powiedzieć, że umieszczanie kupuje rozkazy co 5 pipsów, które każdy wywołany przez TP KAŻDY czas ?! Jeśli potrafisz odpowiedzieć na te pytania, byłoby to bardzo mile widziane.

lmgacrigtas
10-23-2021 07:33, 07:33
kilka pytań dla ciebie .... 1. o której godzinie ustawiasz codziennie rozkazy kupna limitu 5 pip? 2. Widzę, że zarabiasz prawie każdego dnia tygodnia, jak to możliwe, gdy nie każdy dzień jest uparty dzień (twoje zamówienia kupna nie są wykonywane codziennie)? 3. Co się stanie, jeśli zostanie uruchomiona jedna z 5 transakcji pip (limit kupna), ale nie TP? kiedy rozważyłbyś zamknięcie transakcji? nie możesz mi powiedzieć, że umieszczanie kupuje rozkazy co 5 pipsów, które każdy wywołany przez TP KAŻDY czas ?! Jeśli potrafisz odpowiedzieć na te pytania, byłoby to bardzo mile widziane.
1. zawsze, z wyjątkiem SAT SUN ... tak długo, jak 15 pipsów powyżej obecnej ceny .. 2. masz rację, nie każdego dnia jest NIEDZIELA ... przyjrzyj się bliżej mniejszym czasom, takim jak 5min, 15min lub 30 min, zobaczysz jak cena odbija się i jak to możliwe dla mnie .. te transakcje TP otrzymają uzupełnienie, ta sama zasada obowiązuje tak długo, jak 15 pipsów odległość 3. trzymaj te transakcje i zarabiaj odsetki, jeśli chcesz ... może istnieć scenariusz, który otrzymujesz trailing stop dla handlu, który również został wyzwolony na poziomie fib ... każdego dnia, gdy dostajesz pipsy, jestem pewien, że po pewnym czasie zdobyte pipsy będą wystarczająco duże, aby pokryć twoje otwarte pozycje. możesz wtedy zamknąć wszystkie pozycje i nadal z zyskiem lub poczekać, aż mkt odzyska te pozycje. To wszystko według własnego uznania. FYI, mój 12/10/2007 do 160 pipsów
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/160-supply-demand-gold.html

elkaku
10-23-2021 08:54, 08:54
Witaj FX4Live, nie mogę umieścić żadnego stosu zamówień z limitem kupna na aktualną cenę. Zlecenie kupna limitu znajduje się poniżej aktualnej ceny. W przypadku zamówień kupna na miejsce powyżej bieżącej ceny, wszystkie muszą być kupowane zlecenia stop.

lmgacrigtas
10-23-2021 10:15, 10:15
1 Załącznik (i) Więcej zdjęć: -
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/212-4h-macd-egy-ea.html

Melasay
10-23-2021 11:35, 11:35
Zdjęcie wyjaśnia tysiąc słów, proszę znaleźć poniżej: -
To system siatki. Nigdy nie widziałem żadnej pracy z czasem. Twój może być wyjątkiem - mam taką nadzieję. Powodzenia z tym.

miguiseipkr
10-23-2021 12:56, 12:56
Ramy czasowe, pary walutowe, instrukcje? Obraz może mieć 1000 słów, ale twoje zdjęcie zapomniało o powyższym

Garbaszipk
10-23-2021 14:17, 14:17
Dzięki za opublikowanie, fx4live. Aby lepiej zrozumieć, ponownie stworzyłem włókno i wykres na moim oprogramowaniu - nieco inne świece, ale myślę, że jest to strefa czasowa. Używam map z North Finance, które mają 2 godziny GMT. Czy używasz tylko 1 Hr USDCHF? Czy mógłbyś wyjaśnić trochę więcej? Jestem względnie nowy na rynku Forex i nie jestem wystarczająco doświadczony, by zrozumieć wszystko z notatek na wykresie. Dzięki i czekam na więcej.

lmgacrigtas
10-23-2021 15:38, 15:38
Codziennie zbierasz pipsy
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/79-help-creating-indior.htmlhttps://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/227-profitable-indiors.html20/9/07 150 pipsów 21/9/07 50 pipsów 24/9/07 75 pipsów 25/9/07 35 pipsów 26/9/07 60 pipsów 27/9/07 80 pipsów 289/07 5 pipsów 1/10/07 140 pipsów 2/10/07 150 pipsów 3/10/07 130 pipsów 4/10/07 70 pipsów 5/10/07 170 pipsów 8/1007 145 pipsów 9/10/07 100 pipsów 10/10/07 113 pipsów (nadal działa)

atlasticva
10-23-2021 16:59, 16:59
Codziennie zbierasz pipsy
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/173-basket-trading-ea.htmlhttps://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/121-custom-data.html20/9/07 150 pipsów 21/9/07 50 pipsów 24/9/07 75 pipsów 25/9/07 35 pipsów 26/9/07 60 pipsów 27/9/07 80 pipsów 289/07 5 pipsów 1/10/07 140 pipsów 2/10/07 150 pipsów 3/10/07 130 pipsów 4/10/07 70 pipsów 5/10/07 170 pipsów 8/1007 145 pipsów 9/10/07 100 pipsów 10/10/07 113 pipsów (nadal działa)
Czy mógłbyś podać jakieś instrukcje?

lmgacrigtas
10-23-2021 18:19, 18:19
Dzięki za wysłanie,. Aby lepiej zrozumieć, ponownie stworzyłem włókno i wykres na moim oprogramowaniu - nieco inne świece, ale myślę, że jest to strefa czasowa. Używam map z North Finance, które mają 2 godziny GMT. Czy używasz tylko 1 Hr USDCHF? Czy mógłbyś wyjaśnić trochę więcej? Jestem względnie nowy na rynku Forex i nie jestem wystarczająco doświadczony, by zrozumieć wszystko z notatek na wykresie. Dzięki i czekam na więcej.
Chris, to prawda .. używam wykresu 1H USD USD. Najpierw knuję Fibo. Gnić. poziomy na huśtawce nisko i huśtawka na wysokim punkcie (nie jestem pewien, że North Finance da ci odwrócone włókno ??), ale tak czy inaczej poziomy zniesienia zostaną utworzone, jak widać na zdjęciu. Umieść zlecenie kupna limitu 1% wartości aktywów netto (NAV) na każdym poziomie z zyskiem Take (TP) od (od góry do dołu) 10 pipsów, 15 pipsów, 20 pipsów, 25 pipsów i najniższym punktem wahania zostaw to bez TP .... ponieważ ten poziom użyję zamiast tego trailing stop. Tak więc, kiedy zlecenie kupna limitu zostanie wypełnione w tym momencienajniższym poziomie, gdy rynek wycofuje się, umieszczę stop loss (SL) w breakeven, a następnie przesuję SL w górę, ciągnąc za bieżącą ceną, aż pozycja się zatrzyma. Z drugiej strony, układam również moje żetony (1% NAV limit buy order) na każdy dystans 5 pipsów z TP 5 pipsów każdy aż do aktualnejrynkowej ceny minus 15 pipsów (wspomniany jest sys siatki). Przykładowo, jeśli obecna cena wynosi 1,1850, spiętrzę swoje żetony w górę powyżej 1,1865 (1,1865 - 0,0015 = 1,1850) ... po tym po prostu usiądź i zaczekaj .... powtarzaj ten scenariusz, aż powiesz, że to wystarczy. ..Daleki mój rekord był dobry.
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/101-stochastic-rsi-indior-request.htmlhttps://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/30-personal-journal-gravy-train.htmlWypróbowałem ponad 7 innych systemów, które wymagają ode mnie przyklejenia do ekranu przez cały dzień i czekania na ustawienia ... niektóre z nich są świetne i wciąż je ćwiczę .... ale ten naprawdę nie sprawia problemów ...
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/5-follow-prior-heiken-ashi-candle-profits.htmlhttps://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/199-info-panel-indior.html

rappkrbuzz
10-23-2021 19:40, 19:40
1 Załącznik (y) Powiedziałeś, że rysujesz swoje poziomy FIB w każdy wtorek, więc oznacza to, że moje HiLo powinno być z poniedziałkowej sesji? Czy rysuję również od góry do dołu lub od dołu do góry [ma to znaczenie, gdzie będą wartości zniesienia]? Wiem, że FIB są rysowane w oparciu o to, czy na początku pojawiły się Lo lub Hi, a to będzie decydować o tym, czy moje FIB będą rysowane od dołu do góry czy od góry.
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/64-mt4-indior.html

lmgacrigtas
10-23-2021 21:01, 21:01
Tak, od poniedziałkowej sesji LoHi. Wygląda tu dziwnie ... moje włókno Oandy ma odwrócony wykres fib. W takim przypadku twoja druga tabela jest poprawna do wydrukowania ...... mam nadzieję, że to pomoże
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/211-simple-ea-hopefuly.html

rappkrbuzz
10-23-2021 22:22, 22:22
Tak, od poniedziałkowej sesji LoHi. Wygląda tu dziwnie ... moje włókno Oandy ma odwrócony wykres fib. W takim przypadku twoja druga tabela jest poprawna do wydrukowania ...... mam nadzieję, że to pomoże
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/67-rolling-candle-display.htmlChyba cię pomyliłem. Jeśli kreślimy FIBy, jeśli świece na jeden dzień zaczynają się od LO do HIGH, to powinniśmy drukować od DOLNYM DO GÓRY, a jeśli dzień zaczyna się od WYSOKIEGO do LO, to powinniśmy drukować od TOP do BOTTOM. Mam rację? Po prostu widzę w niektórych wątkach, że niektórzy mówią, że to nie ma znaczenia, ale myślę, że to robi ....

lmgacrigtas
10-23-2021 23:42, 23:42
Chyba cię pomyliłem. Jeśli kreślimy FIBy, jeśli świece na jeden dzień zaczynają się od LO do HIGH, to powinniśmy drukować od DOLNYM DO GÓRY, a jeśli dzień zaczyna się od WYSOKIEGO do LO, to powinniśmy drukować od TOP do BOTTOM. Mam rację? Po prostu widzę w niektórych wątkach, że niektórzy mówią, że to nie ma znaczenia, ale myślę, że to robi ....
Masz rację, istnieje różnica między drukowaniem fib z BTTM do TOP i od TOP do BTTM. coz, to określa poziomy zniesienia. W moim przypadku tutaj opisuję tylko jedną dyrektywę, niezależnie od tego, czy świece zaczynają się od LO do WYSOKIEJ lub WYSOKIEJ do LO, drugi wykres zawsze jest tym, który wykreślam niezależnie od kierunku, w którym idzie rynek. PS phonehome - w rzeczywistości nie jest konieczne śledzenie ściśle fabuły w każdy wtorek, można uzyskać poprzedni tydzień WYSOKILO, aby go wydrukować. To wszystko jest indywidualny smak, brak ścisłych zasad.

Txwlgcor
10-24-2021 01:03, 01:03
Cześć fx4live, dzięki udostępnieniu nam systemu ur, jedno pytanie: jak długo testujesz system ur?

Ozsehc
10-24-2021 02:24, 02:24
Cześć, widzę na twoich wykresach, jak biegniesz w górę iw dół strumienia ... całkiem nieźle na różnych rynkach. Ale co robisz, jeśli para ucieka z pola widzenia, dziś sto, jutro pięćdziesiąt, w tym tygodniu trzydzieści pipsów i dalej? tj. EURAUD. Jedyne bezpieczeństwo czeka, aż zarobione odsetki zrekompensują ... w każdym razie może to zająć lata z dużą ilością negatywnych pipsów w kieszeni. Więc jak sobie z tym poradzisz, czy się myliłem?

ampigg
10-24-2021 03:45, 03:45
Fx4live jest prawidłowy?
nie powinno się kupować przystanków?

Garbaszipk
10-24-2021 05:05, 05:05
[quote = fx4live; Jedna sugestia ode mnie: - Można zaadoptować SL do pobudzenia na tych transakcjach ustawionych na poziomie fib w momencie, gdy obróci się ve…. cytat] To ma sens.

Garbaszipk
10-24-2021 06:26, 06:26
nie powinno się kupować przystanków?
Czy jesteś pewien, że masz rację? Myślę, że to zależy od aktualnej ceny - przynajmniej tak jest z North Finance brokerem, którego używam. W ten sposób radzą sobie z oczekującymi zamówieniami kupna: Kup limit - kup pod warunkiem, że przyszła cena ASK będzie równa wstępnie zdefiniowanej wartości. ualny poziom cen jest wyższy niż wartość złożonego zamówienia. Zlecenia tego typu są zwykle umieszczane w oczekiwaniu, że cena zabezpieczenia, po spadku do pewnego poziomu, wzrośnie; Kup Stop - kupuj pod warunkiem, że przyszła cena ASK jest równa wstępnie zdefiniowanej wartości. ualny poziom cen jest niższy niż wartość złożonego zamówienia. Zamówienia tego typu są zazwyczaj umieszczane w oczekiwaniu, że cena bezpieczeństwa, po osiągnięciu pewnego poziomu, będzie stale wzrastać. Dla mojego stylu handlu wolę skonfigurować transakcje, gdy bieżąca cena jest niższa niż większość z nich zostaną umieszczone - nie podoba mi się pomysł budowania odpowiedzialności, ponieważ są one uruchamiane w dół. Jak rozumiem, oznacza to używanie funkcji Kup zatrzymania, tak jak w przykładzie, który opublikowałem. Jestem stosunkowo nowy na rynku Forex i całkowicie nowy w pomysłach promowanych przez FX4live. Jestem chętny uczyć się od niego i od takich ludzi jak ty jesteś dużo bardziej doświadczony. Byłbym więc bardzo wdzięczny, gdybyś mógł mnie wyprostować. Dzięki

ampigg
10-24-2021 07:47, 07:47
To ma sens.
Zgadzam się z tobą, ale musimy jeszcze bardziej poprawić pomysł

ampigg
10-24-2021 09:08, 09:08
Czy jesteś pewien, że masz rację? Myślę, że to zależy od aktualnej ceny - przynajmniej tak jest z North Finance brokerem, którego używam. W ten sposób radzą sobie z oczekującymi zamówieniami kupna: Kup limit - kup pod warunkiem, że przyszła cena ASK będzie równa wstępnie zdefiniowanej wartości. ualny poziom cen jest wyższy niż wartość złożonego zamówienia. Zlecenia tego typu są zwykle umieszczane w oczekiwaniu, że cena zabezpieczenia, po spadku do pewnego poziomu, wzrośnie; Kup Stop - kupuj pod warunkiem, że przyszła cena ASK jest równa wstępnie zdefiniowanej wartości. ualny poziom cen jest niższy niż wartość złożonego zamówienia. Zamówienia tego typu są zazwyczaj umieszczane w oczekiwaniu, że cena bezpieczeństwa, po osiągnięciu pewnego poziomu, będzie stale wzrastać. Dla mojego stylu handlu wolę skonfigurować transakcje, gdy bieżąca cena jest niższa niż większość z nich zostaną umieszczone - nie podoba mi się pomysł budowania odpowiedzialności, ponieważ są one uruchamiane w dół. Jak rozumiem, oznacza to używanie funkcji Kup zatrzymania, tak jak w przykładzie, który opublikowałem. Jestem stosunkowo nowy na rynku Forex i całkowicie nowy w pomysłach promowanych przez FX4live. Jestem chętny uczyć się od niego i od takich ludzi jak ty jesteś dużo bardziej doświadczony. Byłbym więc bardzo wdzięczny, gdybyś mógł mnie wyprostować. Dzięki
Nadal trawię całe ego. Ma dla mnie sens, ale ryzyko jest czymś, co musimy wypracować. Zgodnie z regułami kupujesz - kupno kupna polega na złożeniu zamówienia oczekującego. To zawsze jest kupno. Jeśli sprzedajesz stop, składasz krótkie zamówienia. Kupuj zatrzymaj - oczekuje na wypełnienie - długa sprzedaż zatrzymaj się - oczekuje na wypełnienie - krótki zakup kupna = zysk z długiego limitu sprzedaży = przyjmowanie zysków z krótkich zamówień, jeśli jest to pozytywny handel carry, dlatego zawsze jest długi. Twoje zdrowie

tipkthargig
10-24-2021 10:29, 10:29
nie powinno się kupować przystanków?
Próbowałem złożyć zamówienia limitowe i to mi nie pozwoli. Ale rozkazy stop będą.

tipkthargig
10-24-2021 11:49, 11:49
chris co to za złota kopalnia EA ???
ta kopalnia złota EA jest czymś innym.

Garbaszipk
10-24-2021 13:10, 13:10
Próbowałem złożyć zamówienia limitowe i to mi nie pozwoli. Ale rozkazy stop będą.
Zobacz mój wczorajszy post. Myślę, że zależy to od tego, czy zamówienia, które próbujesz umieścić, są powyżej czy poniżej obecnej ceny. Chyba różni brokerzy nazywają to różnymi rzeczami. Powodzenia

BozaCarltt
10-24-2021 14:31, 14:31
Mam około roku doświadczenia na rynku forex i systemów, które wypróbowałem, tego systemu, z drobnymi edycjami tu i tam przyniósł mi zupełnie nowy uśmiech. Wykorzystałem koncepcję tego systemu i koncepcję EURUSD (Long) - USDCHF (Short) Theory. Korzystając z 0,025% salda, dzielę tę liczbę przez 6. To daje mi liczbę mini-partii na długiekrótkie. Korzystając z długich terminów (4 godz. I codziennie), ustalam, w jaki sposób kurs EURUSD w stosunku do USDCHF zmierza do długiego i krótkiego. Otwieram 2 zamówienia (1 długi EURUSD i 1 shortUSDCHF), z inialnymi * stop lossami o 30, * z zastrzeżeniem zmian. Zaczynam układać co 5 pipsów, system oczekujący na zamówienia z odległości 50 pipsów. Następnie umieszczam 25, 20, 15, 10, 5, oczekujące zamówienia systemowe również 50 pipsów od siebie. Ma to na celu nadanie początkowym zamówieniom pewnej dźwigni. Gdy początkowe 2 zamówienia wystartują w kiepskim kierunku, ostatecznie oczekujące zamówienia zostaną trafione. 2 wstępne zamówienia nie zostaną zamknięte. Jest to używane jako narzędzie do kontynuowania oczekujących zamówień. Jedyny moment, w którym ma zostać zamknięty, to kiedy trafisz Minus 10% twojego Acct. Minus 10% został trafiony w przeszłości, ale dopiero po wielu zyskach z oczekujących zamówień. Jeśli chodzi o stop loss, przenoszę go do linii 0 moich początkowych zamówień. Nigdy nie mogą być używane, ponieważ mam inne wyjście 10% salda Acct. Używam narzędzia Alert na platformie Meta 4, aby powiadomić mnie o ogromnym ruchu w pipsach. Szkoda tylko, że nie mogę umieścić stop loss dla wszystkich zamówień, gdy suma wszystkich otwartych zleceń jest równa Minus 10% mojego salda Acct. To prawda, zacząłem to miesiąc temu, zacząłem w tym tygodniu czasopismo. Póki co bardzo mi sie do podoba. Dzięki fx4live i wszystkim, którzy publikują tam wiedzę i pomysły, byłem w stanie wymyślić ten styl handlu. A tak przy okazji, tak, początkowe zamówienia są teraz otwarte. Mają 200 pipsów dodatnich, co daje mi o wiele więcej dźwigni do kontynuowania oczekujących zleceń. Wiem, co myślisz. Siedzi tam 200 pipsów. Cóż, jeśli użyjesz go jako narzędzia, te 200 pipsów przyniesie ci więcej pipsów.

Garbaszipk
10-24-2021 15:52, 15:52
jr2007, dzięki za interesujący post. Czy możesz wyjaśnić tę zasadę w swoim systemie bardziej szczegółowo? Przypuszczam, że ma to coś wspólnego z odwrotną relacją między EURUSD a USDCHF, ale w tej chwili nie uzyskuję przewagi, zwłaszcza, że ​​wydaje się, że jest ona sprzeczna z przewagą carry trade na obu. A może źle wszystko rozumiem! Również kilka wykresów byłoby pomocne w zrozumieniu twojej odmiany z systemu fx4live. Jestem zdezorientowany tym, co się dzieje! Wielkie dzięki

BozaCarltt
10-24-2021 17:12, 17:12
1 załącznik (i)

, Dziękuję za interesujący post. Czy możesz wyjaśnić tę zasadę w swoim systemie bardziej szczegółowo? Przypuszczam, że ma to coś wspólnego z odwrotną relacją między EURUSD a USDCHF, ale w tej chwili nie uzyskuję przewagi, zwłaszcza, że ​​wydaje się, że jest ona sprzeczna z przewagą carry trade na obu. A może źle wszystko rozumiem! Również kilka wykresów byłoby pomocne w zrozumieniu twojej odmiany z systemu fx4live. Jestem zdezorientowany tym, co się dzieje! Wielkie dzięki
Przykład: 10 000,00 USD acct. 10 000 $ x. 0042 = 42 mini-lotów Otwórz 2 transakcje na 42 mini-lotach z 30-punktową stop-stop. Obecnie debatuję nad moim punktem wejścia dla oczekujących zamówień. Na razie zaczynam od 50 pipsów przed sobą. Zaczynając od 50 pipsów naprzód, zaczynam wchodzić w moje oczekujące zamówienia, wszystkie w cenie 42. Co 5 pipsów i 25,20,15,10,5 za kolejne 200 pipsów na każdą parę. Zlecenia oczekujące są ustawione, aby wprowadzić transakcję i wyjść z transakcji po kolei z 1 pipsem pomiędzy brokerami. Dwa początkowe zamówienia służą jako poduszka, aby kontynuować czerpanie zysków z oczekujących zamówień. Dlatego pozostają otwarte aż do osiągnięcia 10% y. Rynek zmienia się w sposób, którego naprawdę nie możemy przewidzieć. Początkowe zamówienia po prostu pomagają ci po drodze. Skorzystałem z 64% akcji, a następnie straciłem 10%, co dało mi łącznie 54% zysku w ciągu jednego tygodnia. Używając świeczników z dwoma średnimi ruchomymi 2 i 13, wraz z RSI (3), określam swój punkt wejścia. Moje wyjście to 10% y. Chociaż jest to obecnie oceniane.
https://www.forex-instant.com/attachments/15302553111777142145.jpg

lmgacrigtas
10-24-2021 18:33, 18:33
Łał!! Brawo jr2007 ... Może uda nam się nieco ulepszyć system, podążając za trendem takim jak ty .... Bravo br ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1530255313660293015.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/15302553141608143487.png

Garbaszipk
10-24-2021 19:54, 19:54
jr2007 lub ktokolwiek. Dziękuję bardzo za udostępnienie tych informacji, jr2007. Obawiam się, że nadal jestem bardzo zdezorientowany. Staram się zrozumieć, co napisałeś. Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli ty lub ktokolwiek, kto ma większe doświadczenie niż ja, może pomóc w wyjaśnieniu. Żenująco duża liczba pytań. Przepraszam. 1. Nadal nie rozumiem logiki w prowadzeniu krótkiego USDCHF i długiego EURUSD. a) ponieważ te pary mają tendencję do wzajemnego odbijania się, więc gdzie jest zysk? oraz b) prowadzenie ich w kierunkach, które oznacza indie, gdy jesteś w transakcjach, w których masz ujemne oprocentowanie - lub czy oznacza to zabezpieczenie przed odwrotem? 2. Czy jest określony czas rozpoczęcia procesu? Czy jest to zawsze, gdy występuje znaczny wysoki lub niski? 3 Mówisz, że otwierasz 2 transakcje z 30-stopową stop loss. Czy robisz to za cenę w momencie zakładania wykresu? 4 Ustawiasz je za pomocą SL 30 pip. Przypuszczalnie raz przeniesienie to jest zastępowane przez twój 10-procentowy spadek salda? 5 Zakładam, że nie masz żadnych indywidualnych stop na żadnej z pozostałych pozycji - tylko ogólny 10-procentowy bilans. 6 Kiedy mówisz 50 pipsów do przodu. Przed czym? Gdzie cena jest w momencie ustawiania wykresu (odpowiednik 15 pipsów fx4live)? A jeśli tak, to jaka jest logika rozpoczęcia tak daleko? 7 Wspominasz, że używasz długoterminowych MA i RSI na wykresach 4H i dziennych, aby określić swoje punkty wejścia. Ale jak to działa praktycznie? Czy czekasz, aby zawrzeć transakcje, aż pojawi się korzystny trend? Oznacza to, że jesteś poza rynkiem (prawdopodobnie na obu parach) o połowę krócej. Czy to jest poprawne? 8 Byłoby bardzo pomocne, gdybyś mógł wystawić większy wykres jednej z twoich par. Trudno jest zobaczyć wszystkie informacje, np. gdzie narysowałeś odwrotne włókno. 9 Nie rozumiem, co masz na myśli, kiedy mówisz, że wchodzisz w swoje oczekujące zamówienia co 5 pipsów, a 25, 20, 15, 10, 5, za następne 200 pipsów. Czy sekwencja 25, 20, 15 nie jest zgodna z systemem FX4live na odpowiednich liniach fib? Jeśli tak, to jak zacząć 50 pipsów do przodu? A co się dzieje za 200 pipsów? Wygląda na to, że masz na myśli zarówno drabinkę 5 pip, jak i sekwencję 25, 20, 15. Ale jak to możliwe? 10. Wreszcie. Mówisz 1 pip między brokerami. Czy mogę zapytać, jakiego brokera używasz - mój jest 2 i 3! Przepraszam, że jestem taki głupi. Po prostu próbuję się uczyć. Dzięki

Garbaszipk
10-24-2021 21:15, 21:15
Odpowiadając na moje własne pytanie ... Duh! Właśnie odkryłem, że powodem wyboru długichkrótkich kierunków są po prostu dominujące trendy długoterminowe! Głupi mnie lub co!

BozaCarltt
10-24-2021 22:36, 22:36
Odpowiadając na moje własne pytanie ... Duh! Właśnie odkryłem, że powodem wyboru długichkrótkich kierunków są po prostu dominujące trendy długoterminowe! Głupi mnie lub co!
Przepraszam, że nie odpowiedziałem, ale tak, masz to. Spróbuję odpowiedzieć na inne pytania, choć może to być trochę trudne teraz, ponieważ ten system jest obecnie testowany, a niektóre zmiany mogą być z góry. Jedna rzecz pozostaje, jest bardzo opłacalna.

OxrcttHBG
10-24-2021 23:56, 23:56
Czy to jest darmowe czy komercyjne?!?

Agayora
10-25-2021 01:17, 01:17
cześć, sam próbowałem tego .. oto konfiguracja: para: pozycja GJ: kolejność LONG: co 5 (200.05, 205,10, 205,15, do 210,00.) limit sprzedaży: cena docelowa NONE: 80pipsów partia: typ konta 10K: Platforma DEMO: FXCM otworzyłem moje konto demo 13 maja 2008 r. Z 5000 $ do końca miesiąca, a jego już 27, 899,16 $, ale zdałem sobie sprawę, że jest to bardzo trudne, gdy nastąpi nagłe odwrócenie. nagle spadł z 209. do 204. w tym tygodniu ... mój 28K jest teraz tylko 3K ... bardzo niebezpieczny ..

cregpo379
10-25-2021 02:38, 02:38
cześć, sam próbowałem tego .. oto konfiguracja: para: pozycja GJ: kolejność LONG: co 5 (200.05, 205,10, 205,15, do 210,00.) limit sprzedaży: cena docelowa NONE: 80pipsów partia: typ konta 10K: Platforma DEMO: FXCM otworzyłem moje konto demo 13 maja 2008 r. Z 5000 $ do końca miesiąca, a jego już 27, 899,16 $, ale zdałem sobie sprawę, że jest to bardzo trudne, gdy nastąpi nagłe odwrócenie. nagle spadł z 209. do 204. w tym tygodniu ... mój 28K jest teraz tylko 3K ... bardzo niebezpieczny ..
cóż, zamiast wydawać zamówienia co 5 pipsów, możesz mieć zamówienia co 20 pipsów ... lub co 50 pipsów, na podstawie salda konta i tego, ile pieniędzy możesz tolerować ...

Agayora
10-25-2021 03:59, 03:59
dzięki za to doradztwo, mogę rozważyć, że następnym razem otworzę moje konto demo .. jeszcze raz dziękuję
https://www.forex-instant.com/attachments/1530255291.png

zarracuca
10-25-2021 05:19, 05:19
Nigdy nie użyłem skalowania egy w handlu. Czy niektórzy mogą mi doradzić, jak je skonfigurować. Używam MT4

Garbaszipk
10-25-2021 06:40, 06:40
Dziękuję bardzo za odpowiedź, jr2007. W pełni doceniam to, że testujesz system. Nie szukam ostatecznych odpowiedzi. Próbuję zrozumieć, gdzie teraz jesteś. Jestem podekscytowany tym, co robisz. Dzięki jeszcze raz.