PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomości Wskaźnik złożony (NCI)



aspksakdrusk
04-28-2009 15:22, 15:22
4 Załącznik (-y) Ostatnia aktualizacja: wersja 1.0, przesłana 29 kwietnia 2009
Ostatnie zmiany w tym poście w czerwonym kroju

Zastrzeżenie: Dołączony indior jest dostarczany „tak jak jest”, bezpłatnie. Nie ma gwarancji ani obowiązku wsparcia. Pobierz i używaj go na własne ryzyko. Mam nadzieję, że uznasz to za przydatne. Jest to pierwsze wydanie wersji 1.0, zapraszamy do wysyłania pytań i zgłaszania wszelkich błędów lub niedociągnięć w tym wątku.
_____________________

Przedstawia łączną sumę wynikówefektów wydarzeń informacyjnych opartych na kalendarzuforex-instantna wykresach MT4. Indior może wykreślić podstawowe (oparte na wiadomościach) trendy dla maksymalnie 8 różnych walut ilub par w tym samym oknie, dla dowolnej kombinacji przedziałów czasowych, chociaż ramy czasowe krótsze niż D1 są nieco bez znaczenia. Zobacz zrzut ekranu poniżej, a także posty # 436 i # 437, aby zapoznać się z koncepcją.

Oprócz Commnt of Traders, NCI jest jedynym niezależnym od OHLCV indiorem, o którym obecnie wiem, niezależnie od tego, co może być warte. Możesz użyć NCI, aby zobaczyć, jaki wpływ na ceny mają informacje o wiadomościach oraz w jakim zakresieokolicznościach mogą być wiodącymi lub opóźnionymi indiorami.


INSTALACJA

Aby zainstalować, skopiuj załączony plik Presets --- News Composite.TXT do folderu ..... ekspertów; skopiuj załączony plik News Composite.ex4 do folderu ..... eksperci, a następnie uruchom ponownie MT4.

Potrzebny będzie również Plot_NewsFFcal.EXE v 1.33, który można pobrać z postu 1 w tym wątku. Pełne instrukcje instalacji znajdują się tam również.


INSTRUKCJE OPERACYJNE

Dane wydrukowane pochodzą z „pliku wiadomości” w formacie CSV. Możesz zarządzać własnymi plikami wiadomości ilub mieć FFcal.EXE w ich tworzeniu. Indior News Composite.MQ4 oczekuje nazw plików NCI1.CSV, NCI2.CSV itp. W folderze .....expertfiles, w następującym formacie:

lt; NCI valuegt;, lt; MT4 datetimegt;, lt; currencygt ;, ...... wszelkie inne informacje o wydarzeniu z wiadomościami (opcjonalnie)

W każdym wierszu musi znajdować się JEDEN wydarzenie informacyjne i co najmniej 3 przecinki. Jedyną zabronioną postacią jest średnik (;).
Zdarzenia muszą być przechowywane w kolejności malejącej datygodziny MT4, tj. Najpóźniej na górze pliku.

Wymagane kroki to:

1. (opcjonalnie) Uruchom FFcal.EXE i ustaw parametr „Wyjścia” NCI na wartość gt; 0. Po kliknięciu OK, FFcal.EXE dołącza wszystkie nowo dodane zdarzenia w kalendarzuforex-instantdo plików wiadomości.

2. Użyj edytora tekstu (np. Notatnika), aby dostosować wartość NCI dołączoną do każdego wydarzenia ilub utworzyć własne rekordy w pliku wiadomości.

3. Dołącz indior News Composite.MQ4 do swoich wykresów cen MT4.

Jeśli chcesz zachować swoje wykresy NCI, będziesz musiał uruchomić te 3 kroki za każdym razem, gdy w czasie rzeczywistym pojawia się komunikat informacyjny, tzn. Wartość „Rzeczywista” jest wypełniana w kalendarzu FF.


Jak już wyjaśniono, możesz użyć FFcal.EXE do zbudowania dla Ciebie NCI1.CSV. Wprowadź parametry pokazane w czerwonym obszarze zrzutu ekranu poniżej. Zostaną wyświetlone WSZYSTKIE wydarzenia w bazie danych historii zdarzeń, niezależnie od wybranych filtrów (zakres dat, waluta, opis, wpływ itp.). FFcal.EXE tworzy plik w następującym formacie:

lt; NCI valuegt;, lt; MT4 data timegt;, lt; currencygt;, lt; impactgt;, lt; descriptiongt;, lt; actualgt; lt; forecastgt;, lt; previousgt;, lt; zmieniony fromgt; ;forex-instantkalendarz idgt;

Oto przykład:
Wstawiony kod -3, 2009.04.28 10: 00, EUR, Niska, włoska sprzedaż detaliczna mm, -0,7%, -0,1%, 0,2%, 0,3%, 14397 4, 2009.04.28 08: 00, CHF, średni , UBS Consumption Indior, 0.99,, 0.89, 13633 0, 2009.04.28 06: 01, JPY, Low, Bank Holiday lt; AllDaygt; ,,,,, 12072 0, 2009.04.28 06: 01, EUR, Medium, niemiecki Prelim CPI mm; AllDaygt; ,, 0,1%, -0,1%, 11828 0, 2009.04.28 06: 01, AUD, Medium, sprzedaż nowych domów HIA lt; Tentativegt; ,, 3,9%, 14479 5, 2009.04.28 01: 50, JPY, Średnie, Sprzedaż detaliczna rr, -3,9%, -4,8%, -5,8%,, 14254 0, 2009.04.27 18:45, EUR, Medium, prezes EBC Trichet Mówi,,,, 19837 -5, 2009.04.27 10: 30, GBP, średni, BBA Zatwierdzenia hipoteczne, 26,1 tys., 29,2 tys., 28,0 tys., 28,2 tys., 12341 5, 2009.04.27 08: 00, EUR, średnie, GfK Niemiecki klimat konsumencki, 2,5, 2,3, 2,5, 2,4, 14210 -3, 2009.04.27 08: 00, EUR, niskie, niemieckie ceny importowe mm, -0,4%, -0,2% , -0,1%, 11885 0, 2009.04.26 06: 01, AUD, Niski, Święto bankowe lt; AllDaygt; ,,,,, 12754 0, 2009.04.26 06: 01, ALL, Medium, IMF Meetings lt; Day2gt; ,,,,, 19792 0, 2009.04.24 22: 30, USD, High, Treasury Sec Geithner mówi,,,, 19768 0, 2009.04.24 20: 00, USD, Medium, Bank Stress Test Info,,,,, , 19778 Możesz tworzyć własne rekordy w pliku NCI1.CSV, ale jeśli używasz FFcal.EXE do odczytuutrzymania pliku, spodziewa się napotkać powyższy format (skopiuj istniejące rekordy, aby upewnić się, że format jest poprawny). Błędy spowodują nieprzewidywalne rezultaty. Rekordy utworzone przez użytkownika powinny mieć identyfikator kalendarzaforex-instantrówny 0 i nie będą modyfikowane ani usuwane przez FFcal.EXE. Pod warunkiem, że zachowujesz wymagany format, możesz dowolnie modyfikować lub usuwać dowolne linie. Modyfikacje pozostaną nienaruszone, nawet jeśli FFcal.EXE zostanie następnie uruchomiony.

Każdy wpis (w linii) musi być oddzielony przecinkiem. Jeśli wpis zostanie pominięty, przecinek musi być nadal obecny, jako miejsce na umieszczenie, tzn. Aby plik był zrozumiały dla FFcal.EXE, musi być dokładnie 9 przecinków w każdym wierszu. Można dodać dowolną liczbę wbudowanych przestrzeni, aby poprawić czytelność. Jeśli plik nigdy nie będzie przetwarzany przez FFcal.EXE, jedynymi wymaganymi wpisami są: wartość NCI, datagodzina MT4 i waluta, oddzielone przecinkami; reszta jest opcjonalna.

Wartość lt; NCI valuegt; może być dowolną liczbą całkowitą z zakresu [-99, ..., 99]. Użyj wiodącego znaku minus dla wartości ujemnych (np. -6), bez znaku dla wartości dodatnich (np. 6). Każda wartość nieliczbowa (np. ## # 8211; patrz poniżej) zostanie wykreślona tak, jakby była wartością zero. Znaczenie fabuły indior jest ostatecznie w 100% zależne od wartości, którą arbitralnie przypisujesz do wagi każdego wydarzenia informacyjnego. Wartości fikcyjne (patrz poniżej) opcjonalnie dostarczane przez FFcal.EXE niekoniecznie są dokładne: zakłada się, że rosnące wartości (trendy) pozytywnie wpływają na gospodarkę kraju. W przypadku wydarzeń takich jak bezrobocie, niekoniecznie musi to być prawda. nie bierze pod uwagę wielkości różnicy między wartościami rzeczywistymi i poprzednimi, np. potraktuje wzrost CPI o 0,3% taki sam jak wzrost o 0,1%. w przypadku zdarzeń, w których nie ma wartości rzeczywistej, np. „Pan XXX mówi”, przypisywana jest wartość 0. Dlatego do ciebie należy ocena prawdopodobnego wpływu ekonomicznego i przypisanie własnej wartości. lt; data MT4; musi mieć format: YYYY.MM.DDlt; spacegt; HH: MM
Błędy powodują nieprzewidywalne wyniki, gdy indior News Composite.MQ4 jest dołączony do Twoich wykresów cenowych.

Lt; currencygt; powinien być jeden z: AUD, CAD, CHF, EUR, GBP, JPY, NZD lub USD. Zdarzenia wiadomości oznaczone „WSZYSTKIE” nie są przetwarzane przez indior.


FFcal.EXE tworzymodyfikuje rekordy w następujący sposób:

1. Wydarzenia wiadomości, które nie są jeszcze w NCI1.CSV (tzn. Świeżo pobrane z kalendarza FF) zostaną dodane do pliku:

- jeśli parametr „Auto” jest niezaznaczony, FFcal.EXE umieści podwójny skrót (##) w wartości NCI, jako miejsce zastępcze, aby później edytować ręcznie. Reszta szczegółów (datagodzina, waluta, opis itp.) Jest kopiowana z kalendarza FF.

- jeśli parametr „Auto” jest zaznaczony, FFcal.EXE obliczy i przypisze atrapę wartości NCI. Reszta szczegółów (datagodzina, waluta, opis itp.) Jest kopiowana z kalendarza FF.

UWAGA: Obojętna wartość NCI jest obliczana w następujący sposób: jeśli wartość rzeczywista gt; Poprzedni (lub zmieniony od, jeśli nie jest pusty), wtedy wynik jest uważany za korzystny, a wartość bazowa 2, 4 lub 8 jest przypisana, odpowiednio dla zdarzenia o niskim, średnim lub wysokim wpływie, jeśli Rzeczywista lt; Poprzedni (lub zmieniony od, jeśli nie jest pusty), wynik jest uważany za niekorzystny, a przypisana jest wartość bazowa # 8211; 2, # 8211; 4 lub # 8211; 8, dla niskiej, średniej lub wysokiej zdarzenie wpływu, odpowiednio, jeśli aktualny gt; Prognoza, wartość bazowa jest korygowana o 1, jeśli Rzeczywista lt; Prognoza, wartość bazowa jest korygowana o # 8211; 1 cokolwiek innego daje wartość 0 2. W przypadku wydarzeń z wiadomościami już w NCI1.CSV (niezależnie od tego, czy zostały wcześniej utworzone przez FFcal.EXE, czy przez użytkownika):

- jeśli parametr „Auto” (patrz czerwony obszar zrzutu ekranu poniżej) jest odznaczony, FFcal.EXE pozostawia wszystkie takie rekordy całkowicie nietknięte

- jeśli parametr „Auto” jest zaznaczony, FFcal.EXE pozostawi rekord bez zmian, chyba że w polu wartości NCI jest jeden lub więcej znaków mieszających, w którym to przypadku obliczy i przypisze wartość atrapy jako opisane powyżej

FFcal.EXE automatycznie posortuje plik na malejącą sekwencję datyczasu MT4 (wymaganie indioru News Composite.MQ4).

FFcal.EXE może tworzyć wiele plików NCI: NCI1.CSV, NCI2.CSV itp. Ustaw parametr „Wyjścia” (patrz czerwony obszar zrzutu ekranu poniżej) na liczbę wymaganych plików. Na przykład ustawienie parametru na 2 spowoduje utworzenie 2 plików: NCI1.CSV i NCI2.CSV. Każdy plik może być używany do przechowywaniadrukowania różnych zestawów wartości, np. NCI1.CSV przedstawia tendencje długoterminowe, porównując wartości rzeczywiste i poprzednie; NCI2.CSV przedstawia wpływ krótszego okresu poprzez porównanie wartości rzeczywistych i prognozowanych. Spodziewam się, że większość użytkowników użyje tylko jednego pliku. Jeśli nie potrzebujesz drukowania NCI, po prostu ustaw parametr „Wyjścia” na 0.


The News Composite.MQ4 indoor

Musi on znajdować się w folderze .....expertindiors. Dołącz go do dowolnego wykresu MT4 w normalny sposób, przeciągając go na wykres z Nawigatora.

Możesz ustawić parametry za pomocą wbudowanego okna dialogowego MT4, gdy dołączasz indior; lub przez nadpisanie tych ustawień za pomocą pliku Presets --- News Composite.TXT (użyj edytora tekstu, takiego jak Notatnik, aby wyświetlićedytować plik). Użycie pliku umożliwia zapisanie wstępnie ustawionych wartości, zachowując je dla każdego przyszłego czasu dołączenia indioru. Aby wyłączyć wpis w pliku, rozpocznij linię dwoma ukośnikami (//). Aby go ponownie włączyć, usuń ukośniki. Możesz wykorzystać dowolną liczbę osadzonych spacji lub podkreśleń ilub dowolną kombinację wielkich i małych liter, aby ułatwić czytelność, jak chcesz. Każda linia MUSI kończyć się średnikiem (;). Aby zapisać pisanie i poprawić dokładność, skopiujwklej linie próbek w pliku. Aby wyłączyć cały plik, zmień jego nazwę lub usuń jego zawartość; jeśli plik nie istnieje, zostaną użyte wpisy okna dialogowego parametrów (po dołączeniuedycji indioru). Aby zmiany zaczęły obowiązywać natychmiast, albo (1) ponownie dołącz indior do wykresu; (2) edytuj indior (naciśnij Ctrl-I); lub (3) przełączać się między ramami czasowymi.

Aby rozwinąćskompresować wykresy w poziomie, powiększpomniejsz za pomocą # 8211; klawiatura.
Aby rozwinąćskompresować wykresy w pionie, przeciągnij separator okna w góręw dół.

Parametry: NCIFile: powinno być NCIn.CSV EventsLookback: domyślnie jest to maksymalna dozwolona wartość 9999. Ustaw na niższą wartość, aby ewentualnie poprawić wydajność komputera. Zalecane są ramki czasowe: D1. Użyj W1 i MN, jeśli masz wystarczająco dużo historii wiadomości. Można użyć ram czasowych krótszych niż D1, ale są one zasadniczo bez znaczenia. Jeśli chcesz wydrukować wiele ram czasowych w tym samym oknie, oddzielne identyfikatory ram czasowych z przecinkami, np. D1, W1. Przestrzenie osadzone, aby poprawić czytelność, są opcjonalne. Można użyć dowolnej kombinacji wielkich lub małych liter. Jeśli parametr pozostanie pusty, domyślnie zostanie ustawiony przedział czasowy wykresu, do którego jest dołączony. NumPoints: aktualnie formująca się świeca ma wartość 0. Pierwsze punkty to 1,2,3 itd. Aby zobaczyć wykres NCI odpowiadający wartości danych ostatnich 30 świec, wprowadź 30. Ten parametr dotyczy wszystkich przedziałów czasowych. BasePoint: punkt „zero”, który musi być pomiędzy 0 a NumPoints, z którego wszystkie różnice będą obliczanewykreślane. Jeśli wprowadzisz liczbę ujemną, BasePoint zostanie ustawiony na taką samą wartość jak NumPoints, tj. Wykres jest wyśrodkowany na zero po lewej stronie wykresu. Dotyczy wszystkich wykreślanych ram czasowych SmoothingSMA: wprowadź wartość, aby wygładzić wykresy (dotyczy wszystkich wykreślanych ram czasowych). Wartość 1 oznacza brak wygładzania, ponieważ prosta średnia ruchoma 1 uśrednia tylko bieżący punkt. Wygładzanie wprowadza opóźnienie, a także zniekształca zerowanie wokół BasePointa. Zauważ, że suma wartości NumPoints i SmoothingSMA nie może przekraczać 500. Alternatywnie, możesz użyć funkcji MT4 przeciągania MA i innych wgłębień do okna, i ustawić je na 'Dane poprzednich wnęk' (biała kropkowana linia na zrzucie ekranu poniżej). TextColorFontSize: ustawia krój pisma dla wydrukowanych podpisów. Nazwa czcionki musi być wpisana poprawnie, aby system Windows ją rozpoznał. Kolor musi być wpisany poprawnie, ale może zawierać spacje wbudowane, a wielkiemałe litery mogą być używane zamiennie ___CcyOrPairN___: możesz wprowadzić poprawną walutę (np. JPY lub --- JPY dla „odwróconego” wykresu) lub parę (np. GBPJPY lub JPYGBP dla „odwróconej” działki) dostarczonej przez twojego brokera. Małe i duże litery nie mają znaczenia. Ponieważ MT4 pozwala na 8 buforów, można wydrukować do 8 walut ilub par. Jeśli pozostawisz wszystkie 8 puste, to wykres pary nadrzędnej (wykres, do którego dołączony jest indior) będzie wykreślany w pierwszym buforze. Jeśli wpiszesz walutę, wykreślone zostaną tylko zdarzenia mające wpływ na tę walutę. Jeśli wpiszesz parę, zdarzenia wpływające na obie waluty w parze są wykreślane. Zdarzenia dodatnie (tj. Dodatnia wartość NCI) do pierwszej waluty w parze lub ujemne do drugiej waluty, spowodują wzrost akcji; zdarzenia ujemne dla pierwszej waluty w parze lub dodatnie dla drugiej waluty spowodują spadek wykresu. CPn_Color: wybierz kolor dla każdego (do 8) różnych wykresów. CPn_Style: wprowadź styl dla każdego (do) 8 różnych wykresów. Poprawne wartości to 10 = linia ciągła; 11 = linia przerywana; 12 = linia przerywana; 13 = kreska-kropka; 14 = kreska-kropka-kropka;20, 30, 40, 50 = linie ciągłe o szerokości odpowiednio 2, 3, 4, 5.

ZMIENIAĆ HISTORIĘ

v 1.00: wydanie początkowe

____________________________________

Zobacz także następujący „towarzysz” w pomieszczeniu:

Wiadomości z fabuły
Ostatnie ceny
Najnowsze świece
Ostatnia siła

https://www.forex-instant.com/attachments/1529221177314641153.txt

https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/69-order-opening-logic-best-practice.html

https://www.forex-instant.com/brokers/182-fxcm-discussion.html

https://www.forex-instant.com/attachments/15292211821665361484.ex4

Ludit9193
01-30-2022 09:45, 09:45
Niecierpliwie wyczekiwałem tego, jak znasz Davida. Zainstalowane na kilku wykresach. Linie wyglądają rozsądnie. W tej chwili przewiduje się spadek EUR (w stosunku do USD) w stosunku do trendu, więc zobaczymy .... (wiadomości za 90 minut). Dziękuję za wspaniałą pracę nad tym i innymi twoimi ostatnimi wcieleniami!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529221172.png
https://www.forex-instant.com/attachments/1529221172.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1529221172.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1529221172.pngDavid AKTUALIZACJA: Cóż, włączył wiadomości (zgodnie z przewidywaniami). Prawdopodobnie dobry na około 30 pipsów. Potem zawrócił i osiągnął nowy poziom. Prawdopodobnie więc istnieje ograniczenie czasowe, jak duży wpływ można przyjąć. Będę jednak nadal to obserwował - myślę, że ma duży potencjał.

Ludit9193
01-30-2022 11:06, 11:06
David, oglądam NCI już od jakiegoś czasu i chociaż wynik jest interesujący, nie jestem pewien, czy jest bardzo „użyteczny” - myślę, że sam doszedłeś do tego wniosku. Zastanawiałem się, czy to pokaże coś „przewidywalnego”, jeśli opcjonalnie możesz oprzeć wykres na wartościach prognozowanych, a nie rzeczywistych… Wyobrażam sobie, że to tylko zapewni pomoc, jeśli zawsze wyglądałeś, np. Z 5-dniowym wyprzedzeniem (więc, na przykład, jeśli jest środa dzisiaj, spojrzałbyś na następne prognozy z okazji środy - choć patrząc na to wydaje się, że 4 dni wcześniej byłoby najlepiej, gdybyś miał dane w Kalendarzu Forexforex-instant- ale może to jest konfigurowalny podgląd z wyprzedzeniem). Przypuszczam, że naprawdę mam na myśli wykorzystanie aktualnych danych do „teraz” i obserwowanie z wyprzedzeniem do tygodnia w celu „prognozowania” prognozy. Co myślisz? David

aspksakdrusk
01-30-2022 12:27, 12:27
David, oglądam NCI już od jakiegoś czasu i chociaż wynik jest interesujący, nie jestem pewien, czy jest bardzo „użyteczny” - myślę, że sam doszedłeś do tego wniosku. Zastanawiałem się, czy to pokaże coś „przewidywalnego”, jeśli opcjonalnie możesz oprzeć wykres na wartościach prognozowanych, a nie rzeczywistych… Wyobrażam sobie, że to tylko zapewni pomoc, jeśli zawsze wyglądałeś, np. Z 5-dniowym wyprzedzeniem (więc, na przykład, jeśli jest środa dzisiaj, spojrzałbyś na następne prognozy na środy - choć patrząc na to wydaje się, że może 4 dni wcześniej ...
Cześć David, Kilka punktów: 1. Dane muszą pochodzić z kalendarza FF. Uzyskanie danych z innego źródła wymagałoby całkowitego przepisania kodu FFcalPlot_News, na który nie mam czasu (chyba że ktoś był skłonny zapłacić mi na podstawie stawki godzinowej, LOL). 2. Zakładając, że dobrze cię rozumiem, wierzę, że NCI już robi to, o co prosisz. Po pierwsze, nic nie powstrzyma nikogo przed pobieraniem danych z kalendarzaforex-instantw przyszłym tygodniu, ponieważ data pobrania jest konfigurowalna (jednak zakres, w jakim wartości prognostyczneforex-instantdo publikowania są oczywiście poza moją kontrolą). Po drugie, wartość NCI powinna być przypisana przez użytkownika; automatycznie wygenerowany jest bezwartościowy (podkreśliłem to w instrukcjach: znaczenie fabuły indior jest ostatecznie w 100% zależne od wartości, którą arbitralnie przypisujesz do wagi każdego wydarzenia informacyjnego). NCI to nic innego jak oprogramowanie; jego predykcyjna jakość wynika z tego, jak dokładnie można (ręcznie) przypisać te wartości. Możesz użyć dowolnej własnej formuły - np. Rzeczywista do rzeczywistej; Prognoza do prognozy; itp. - aby określić, jaką wartość wagi należy zastosować do każdego zdarzenia. Ups, właśnie zdałem sobie sprawę, że może być jeden problem. Przyszłe wydarzenia będą oznaczane datamiczasami poza prawą krawędzią wykresu i nie będą drukowane. Doh! Jednak nie byłoby mi zbyt trudno włączyć jakąś funkcję „przesunięcia czasowego”, tj. Przesunąć wykres w lewo X świec (godziny, dni, cokolwiek). _________________ Domyślam się, że ostatecznie pytanie brzmi: jaki wpływ (jeśli w ogóle) mają opublikowane wartości ekonomiczne na ceny forex, a kiedy ten efekt ma miejsce (tj. Czy podstawy są wiodącym indiororem, czy też rynek przewidział już wynik i wyceniony na „efekt przed faktycznym ogłoszeniem”? Myślę, że pierwszą odpowiedzią musi być tak, zapowiedzi gospodarcze i ich tendencje mają wpływ, zwłaszcza te „o dużym wpływie”. Co do tego, kiedy i kiedy, miałem nadzieję, że NCI może pomóc rzucić trochę światła. W końcu jednak doszedłem do wniosku, że brakuje mi wiedzy potrzebnej do przypisania znaczących wartości wagi, więc tak, skutecznie zrezygnowałem z całego pomysłu. Ale poszedłem dalej i zrobiłem programowanie, ponieważ powiedziałem, że tak, a także częściowo dlatego, że miałem nadzieję, że jakiś ekspert od podstawekonomii może przyjść na imprezę i pomóc mi przypisać wartości. Ale mimo członkostwa gt; 50 000, nikt wforex-instantnie wystąpił. Daj mi znać, czy byłoby dla ciebie pomocne, jeśli uwzględniłbym wspomniany przeze mnie obiekt „Time shift”. David

Ludit9193
01-30-2022 13:48, 13:48
David sądzę, że może istnieć pewne zastosowanie od „patrzenia w przyszłość” do wartości prognozowanych w porównaniu z poprzednimi. Jednak jestem trochę nieswojo prosić cię o zrobienie tego, jeśli naprawdę czujesz, że nie ma przyszłości (przepraszam za kalambur) dla NCI. Z pewnością nie jestem ekspertem od podstaw (ani żadnym innym ekspertem), więc nie mogę powiedzieć z żadnym ciężarem, ale jestem pewien, że wartości prognostyczne muszą w jakiś sposób „kołysać” rynek (aby było jasne, zdarzenia, które nie miały tutaj miejsca, porównanie jest między prognozą a poprzednią, ponieważ rzeczywista jest pusta). Sądzę jednak, że patrzenie w przyszłość z pewnym wyprzedzeniem jest niemal nieistotne - równie dobrze można pokazać pełny obraz biorąc pod uwagę wszystkie prognozy, które zostały sporządzone w tym momencie, ponieważ jestem pewien, że wielcy faceci zajmujący stanowiska będą robić tak na podstawie informacji, jak wychodzi - jeśli widzisz, co mam na myśli. Moim problemem jest to, że nie mam czasu na ręczne przejście i aktualizację wartości NCI (więc oczywiście sprawdzam „Auto”) i nie mogę wymyślić sposobu, w jaki mógłbym to zrobić jako zautomatyzowany proces. Wydaje mi się, że wymagałoby to udokumentowania wszystkich regularnych informacji prasowych i dokonania analizy, aby ustalić względny efekt każdego z nich, biorąc pod uwagę różne scenariusze nieco lepsze, znacznie gorsze itp. Ponownie brzmi to trudne dla mnie, ale niekoniecznie niemożliwe . Więc nie jestem pewien, co tak naprawdę powiedzieć - z wyjątkiem podziękowania za bardzo interesującą dywersję od normalnych cen opartych na cenach, których wszyscy używamy, i pochwalić twoje myślenie boczne na ten temat. Jestem fanem twojej pracy i korzystam z twoich indywiduów na moim wykresie. Jesteś najbardziej wiarygodnym źródłem doskonałego kodu i kredytu na forum. Pozdrawiam, David

Zuitipaga
01-30-2022 15:08, 15:08
Przepraszam, że wykopałem stary wątek, ale co się z tym stało? Wygląda to na fantastyczny pomysł dla indiora, zwłaszcza z odrobiną precyzyjnego dostosowania do wartości NCI różnych wersji. Dla przedsiębiorcy, który chce połączyć analizę fundamentalną i techniczną, byłoby to spełnieniem marzeń, ponieważ pozwoliłoby to na łatwe przetestowanie jego metodologii.

aspksakdrusk
01-30-2022 16:29, 16:29
co się stało z tym?
Pomysł umarł z powodu braku zainteresowania, szczegóły w drugim ostatnim akapicie postu # 4.

Zuitipaga
01-30-2022 17:50, 17:50
Nie chcę prosić cię o zainwestowanie więcej czasu w ten projekt, ale jeśli masz już gotowy kod, który pozwala majstrować przy ważonych wartościach, bardzo bym chciał to zrobić (zakładam, że czas- funkcja zmiany nie została zintegrowana). Chociaż nie nazwałbym siebie ekspertem od podstaw, posiadam użyteczną wiedzę na temat podstaw i obecnie pracuję w pełnym wymiarze godzin nad rozwojem mojego handlu i handlu. Niedawno zakończyłem opracowywanie skutecznej (jak dotąd testowania) krótkoterminowej metodologii technicznej i uważam, że istnieje duży potencjał w długoterminowej połączonej metodologii podstawowej i technicznej. Odpowiednio dostrojony indior nie oparty na dawnej cenie przyniósłby wiele cennych informacji do IMO.

aspksakdrusk
01-30-2022 19:11, 19:11
Nie chcę prosić cię o zainwestowanie więcej czasu w ten projekt, ale jeśli masz już gotowy kod, który pozwala majstrować przy ważonych wartościach, bardzo bym chciał to zrobić (zakładam, że czas- funkcja zmiany nie została zintegrowana). Chociaż nie nazwałbym siebie ekspertem od podstaw, posiadam użyteczną wiedzę na temat podstaw i obecnie pracuję w pełnym wymiarze godzin nad rozwojem mojego handlu i handlu. Niedawno skończyłem opracowywać udaną (do tej pory w testach terminowych) krótkoterminową metodologię techniczną i wierzę, że ...
Kod powinien nadal działać, jeśli chcesz go użyć. Instrukcje w poście # 1, a także w połączonych postach. Najnowszą wersję FFcal.EXE można pobrać z tego wpisu. Zapraszamy do wysyłania tutaj jakichkolwiek pytań, a ja postaram się odpowiedzieć na nie.

UCLCBAKOXGA
01-30-2022 20:32, 20:32
Przepraszam, że wpadłem na ten stary wątek. Myślałem o kodowaniu czegoś takiego i dowiedziałem się, że ktoś to zrobił. Interesujące byłoby wykonanie optymalizacji (brutalnej siły) przypisanych wartości. Czy ktoś jest zainteresowany tym?