PDA

Zobacz pełną wersję : News Trading Broker



alberpk389147
07-25-2006 23:00, 23:00
dzień dobry

Szukam dobrego brokera handlu nowościami, ktoś może mi pomóc?
jeśli chcę handlować wiadomościami, muszę skorzystać z brokera ECN. Czyż nie?

Co powiesz na MBTrading, Oanda, HotSpotFX, itp. Czy są dobre dla handlu wiadomościami i nie mają poślizgu?

przykład:
1 minutę przed pojawieniem się niestabilnych wiadomości, zazwyczaj składam zamówienie na limit 10 i -10, a gdy wiadomość się zdarza, moje zamówienie nie jest wykonywane w punkcie, który chcę, ale jest przeskoczone do 20 (jeśli pójdziesz w górę) lub -20 jeśli cena spadnie, więc nie osiągnąłem maksymalnego zysku, jakiego chcę (czasami tracę z powodu tego poślizgu), więc nie chcę tego.

Słyszałem, że jeśli korzystam z brokera ECN, ta sprawa nie nastąpi, czy to prawda?

proszę mi pomóc o dobrym brokerze handlu wiadomościami, który nie ma poślizgu, a także natychmiastowej realizacji.

Słyszałem, że MBTrading ma tę funkcję, ale nie próbowałem tego. Potrzebuję twoich komentarzy

Przepraszam, jeśli to pytanie może być już wspomniane na tym forum, jestem nowicjuszem na tym forum, więc nie wiem.

Dziękuję Ci


Annie

Gwadigtasa
12-21-2021 04:28, 04:28
Oanda jest dobra do wypełniania zamówień, ale poszerza spready.

alberpk389147
12-21-2021 05:49, 05:49
Oanda jest dobra do wypełniania zamówień, ale poszerza spready.
Oanda vs MBTrading. Która jest najlepsza ? czemu ? Dziękuję Ci

Gwadigtasa
12-21-2021 07:10, 07:10
Byłem w Oandzie około półtora roku, niedawno spojrzałem na MB ..... Nie byłem pod wrażeniem tych spreadów, a ja po prostu nie lubię ich platformy transakcyjnej .... dolnej linii jestem stronniczy, ale to dlatego, że Oanda była dla mnie bezproblemowa,

Raxalm97
12-21-2021 08:31, 08:31
Oanda vs MBTrading. Która jest najlepsza ? czemu ? Dziękuję Ci
Oanda ma reputację najlepszego pośrednika w handlu wiadomościami, okres. Używam Oandy od kilku miesięcy. Myślę, że są bardzo dobre. jot

alberpk389147
12-21-2021 09:51, 09:51
A co z egzekucją na Oandzie? Czy Oanda nie ma poślizgu i natychmiastowej realizacji (bez opóźnienia lub ponownego cytowania)? więc oczekujące zamówienie (limit), którego zażądam, nie może przegapić? Słyszałem, że MBTrading jest szybki, ale ja też nie lubię ich platformy (to bardzo trudne) Oanda, lubię ich platformę, ale nie chcę zawieść ponownie. Ponieważ handluję wiadomościami. Więc chcę się upewnić, że Oanda jest brokerem ECN? Dziękuję Ci

loreszoi
12-21-2021 11:12, 11:12
A co z egzekucją na Oandzie? Czy Oanda nie ma poślizgu i natychmiastowej realizacji (bez opóźnienia lub ponownego cytowania)? więc oczekujące zamówienie (limit), którego zażądam, nie może przegapić? Słyszałem, że MBTrading jest szybki, ale ja też nie lubię ich platformy (to bardzo trudne) Oanda, lubię ich platformę, ale nie chcę zawieść ponownie. Ponieważ handluję wiadomościami. Więc chcę się upewnić, że Oanda jest brokerem ECN? Dziękuję Ci
Ouanda nie jest między innymi ECN, ale jest najbliżej spośród brokerów spoza ECN. Podobnie jak wszystkie ECN, normalne jest, że spready rozszerzają się podczas wiadomości. Odzwierciedla aktualny stan ofert banków w danym momencie. Autostrada

paattruuxii1994
12-21-2021 12:33, 12:33
Bądź ostrożny, ponieważ brokerzy detaliczni mają tendencję do podnoszenia cen w góręw dół w celu osiągnięcia stop.

gery114
12-21-2021 13:54, 13:54
Podczas wiadomości prasowych ceny wydają się przeskakiwać kilka razy, zanim zdecydują się na kierunek. Większość brokerów biur traderskich sprawi, że wejście na rynek w tym czasie będzie prawie niemożliwe, nawet jeśli ich spready pozostają stałe. ECN rozszerzy rozprzestrzenianie się równomiernie na te skoki w górę iw dół, rozbijając okno wejścia na rynek w celu szybkiego zysku. (np .: jeśli spread ECN wynosi 3 pipsy w normalnych warunkach, może to być 50 pipsów podczas aktualizacji wiadomości)

Gwadigtasa
12-21-2021 15:14, 15:14
annie .... chociaż Oanda nie jest ECN, to są bardzo bliskie, wąskie spready, szybka egzekucja. jeśli chodzi o poślizg ... gdy rynek jest bardzo podatny na wahania, a cena porusza się bardzo szybko, nierozsądne jest myślenie, że zostaniesz zapełniony za naciśnięciem przycisku, weź pod uwagę, jak daleko ten sygnał naprawdę musi podróżować aby dostać się na serwery i czas potrzebny serwerom na obejrzenie zamówienia i jego wykonanie ...... wciąż w sumie Oanda ma najlepsze osiągnięcia w zakresie szybkich wypełnień i obsługi klienta, jakie widziałem. więc uspokój swoje oczekiwania z prawdziwością, a staniesz się znacznie szczęśliwszym przedsiębiorcą, nie wspominając o dochodowości.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529221449.pngRównież Oanda jest w pełni zautomatyzowana, więc nie ma stanowiska do rozdawania.

igrazxr
12-21-2021 16:35, 16:35
Ja również podzielam zainteresowanie znalezieniem brokera nadającego się do handlu wiadomościami ... Powiedziano mi, że MB Trading wykonuje rzetelnie „zlecenia rynkowe” w ogniu informacji prasowej ... jednak nie byłem w stanie ustalić, jakie są ich spready są jak w tych czasach (natychmiast po i po ogłoszeniu wiadomości) Jeśli ktoś miał doświadczenie z rozprzestrzenianiem transakcji MB w tym czasie .. Byłbym bardzo zainteresowany usłyszeć o twoim doświadczeniu ... dzięki.

laimelok1989
12-21-2021 17:56, 17:56
Ja również podzielam zainteresowanie znalezieniem brokera nadającego się do handlu wiadomościami ... Powiedziano mi, że MB Trading wykonuje rzetelnie „zlecenia rynkowe” w ogniu informacji prasowej ... jednak nie byłem w stanie ustalić, jakie są ich spready są jak w tych czasach (natychmiast po i po ogłoszeniu wiadomości) Jeśli ktoś miał doświadczenie z rozprzestrzenianiem transakcji MB w tym czasie .. Byłbym bardzo zainteresowany usłyszeć o twoim doświadczeniu ... dzięki.
To samo tutaj. Czy ktoś z kontem MB na żywo może rzucić na to trochę światła? Naprawdę chciałbym wiedzieć, jakie spready dla eur i gbp były dziś rano na MB w okolicach NFP. I jak niezawodne są wypełnienia na początku początkowego impulsu.

gokaypatuda
12-21-2021 19:17, 19:17
Spready Oanda są coraz większe i większe. Dzisiaj eurusd dostał 10 pipsów podczas NFP. Jest to reccord dla wydania, ale w przyszłości będą one wyższe, ponieważ coraz więcej osób wymienia się informacjami na ten temat na forach, więc noobowie podążają za nimi.

gerryco
12-21-2021 20:38, 20:38
Witam, mogę polecić Interactive Brokers. Oferują one ECN, gdzie Twoje zamówienie będzie reprezentowane. W przeciwieństwie do Oandy (Oanda nie jest brokerem, ale animatorem rynku), nie musisz stosować sztucznych cen kupnasprzedaży. Zamiast tego możesz poprawić poziom stawek lub zapytań i czekać, aż inni spełnią twoją ofertę. Nawet jeśli planujesz używać zleceń rynkowych, spread jest raczej wąski. Podczas wydania NFP nie zauważyłem, że powiększy się do ponad 3 pipsów, podczas gdy zwykle spread wynosi 1,5 pipsa (minimum 0,5).

GPRMIXXUMISATE
12-21-2021 21:58, 21:58
Witam, mogę polecić Interactive Brokers. Oferują one ECN, gdzie Twoje zamówienie będzie reprezentowane. W przeciwieństwie do Oandy (Oanda nie jest brokerem, ale animatorem rynku), nie musisz stosować sztucznych cen kupnasprzedaży. Zamiast tego możesz poprawić poziom stawek lub zapytań i czekać, aż inni spełnią twoją ofertę. Nawet jeśli planujesz używać zleceń rynkowych, spread jest raczej wąski. Podczas wydania NFP nie zauważyłem, że powiększy się do ponad 3 pipsów, podczas gdy zwykle spread wynosi 1,5 pipsa (minimum 0,5).
Czy masz do nich link internetowy? Dzięki.

Lexe33
12-21-2021 23:19, 23:19
IB jest świetny, jeśli się zapełnisz. Poza tym nie jestem tym zachwycony, maks. 50: 1 bez marginesu konserwacji, więc jest bardziej podobny do handlu 25: 1, wszystkie pozycje są połączone w jedną, a nawet niezgrabnie. BookTrader jest świetny do skalpowania krótkoterminowego, uwielbiam to.

Tizgol
12-22-2021 00:40, 00:40
Szukam również brokerów do wymiany informacji prasowych. Moje pytanie dotyczy brokerów interaktywnych (IB), które są: 1) czy ten broker kiedykolwiek zamarza podczas nowych wersji? Niektórzy brokerzy blokują się podczas wydawania, co może zniszczyć bank, nie akceptować transakcji i innych złych rzeczy. 2) Ile możemy zacząć od inorder, aby z nimi handlować? 3) Czy zamówienia wypełniają się podczas publikacji wiadomości? 4) Czy miałeś problemy, z którymi nie masz nic przeciwko? To wszystko, wszystkie moje pytania dotyczą pytania 1. Dziękuję z wyprzedzeniem. - J

gemitxi
12-22-2021 02:01, 02:01
Oanda całkowicie zamarza podczas piątkowych wiadomości. Spread GBP wynosił 10 pipsów.

Bertabs98
12-22-2021 03:21, 03:21
Oanda całkowicie zamarza podczas piątkowych wiadomości. Spread GBP wynosił 10 pipsów.
Zdarza się, ale wykonują rozkazy.

gokaypatuda
12-22-2021 04:42, 04:42
Zdarza się, ale wykonują rozkazy.
Na razie jednak liczba handlarzy wiadomości rośnie z powodu takich wątków.

Oxrki87
12-22-2021 06:03, 06:03
Cześć Daniel, wat dzieje się w przypadku, gdy handel jest przeciwny ... czy masz 10,15,20 lub więcej zamówień stoploss? Czy liczysz poślizg w handlu, jak lubisz handlować w b4 News Events? Happy pipping.
Twoje pytanie to pytanie na poziomie komfortu. Musisz zdecydować, co Ci się podoba, tracąc na handlu. Przy wejściu miałem rozkazy stop loss 50 - 100 pipsów. Jeśli poruszy się przeciwko mnie i nie wyzwoli mnie, czekam, aż świeca wróci, aby móc ręcznie wyjść blisko mojego wejścia, aby zminimalizować y. Mam nadzieję że to pomoże.

teregalaideg
12-22-2021 07:24, 07:24
G'day Chris, używam białej saxo z platformą ... do tej pory moje doświadczenie polega na tym, że rozprzestrzenianie się pozostaje ciasne aż do wydania, jeśli ruch jest bardzo szybki, funkcja automatycznego wykonywania będzie wyłączana, co oznacza kupujsprzedawaj na rynku, teraz musisz ponownie włączyć, a następnie kliknąć kup lub sprzedaj (więc dwa kliknięcia ... i cena przesunęła się daleko od twojej pierwszej próby wejścia). Jeśli jesteś okrakiem, to działa dobrze, Mam zawsze wypełnione, z poślizgiem (z powodu mniejszej płynności w czasie kolca) przy około 5 pipsach, najgorsze było 10 pipsów. Jeśli jesteś bardzo szybki (w ciągu 1 do 2 sekund po zwolnieniu), możesz wejść przed skok, zależy to od twojego serwisu informacyjnego. Platforma jest stabilna, nie zawiesza się. W niektórych przypadkach próbując wyjść po otrzymaniu części początkowego ruchu, miałem problem z wydostaniem się ... w tej sytuacji otrzymałem ponowne cytowanie ... ponownie opóźnienie dwóch kliknięć za gorszą cenę. Mam nadzieję, że to pomaga ... Pozdrawiam, fajny.
Cześć, jesteś pewien saxo? saxo nie wykonał długiego zamówienia na wejście 1.1116 ... zablokowali moje demo, a następnie wykonali je na 1.1136 ... A kiedy 1.1116 został dotknięty, kolec nie został jeszcze rozpoczęty ... więc lepsza cena niż koniec kolec był na pewno dostępny. Więc nie sądzę, żeby były tak różne od innych ... Oni także się dostosowują ... Ale to prawda, aż 2 miesiące temu było lepiej. Więc gdyby to było prawdziwe, to byłaby tylko a ... A co z życiem saksofonu?

igrazxr
12-22-2021 08:44, 08:44
Cześć, jesteś pewien saxo? saxo nie wykonał długiego zamówienia na wejście 1.1116 ... zablokowali moje demo, a następnie wykonali je na 1.1136 ... A kiedy 1.1116 został dotknięty, kolec nie został jeszcze rozpoczęty ... więc lepsza cena niż koniec kolec był na pewno dostępny. Więc nie sądzę, żeby były tak różne od innych ... Oni także się dostosowują ... Ale to prawda, aż 2 miesiące temu było lepiej. Więc gdyby to było prawdziwe, to byłaby tylko a ... A co z życiem saksofonu?
G'day Trucco, Demo i Live konto mają różne kanały danych i (często różne serwery) nie można ich porównywać. Wymieniłem się zmianą zatrudnienia w CAD z kontem na żywo (biała etykieta saxo), to było moje doświadczenie ... Straddle /- 10, umieszczone 15 sekund przed terminem płatności, gdy oferta wynosiła 111,065. Kup na stop bid @ 111.16 ... wypełniony 111,29. Spread wynosił 5 pipsów 8 pipsów poślizgu. Początkowy skok wyniósł 111.385. Próbowałem zamknąć @ 111.38, ale cena się wahała, ale platforma nie została wykonana, zajęło około 2 sekund, zanim mogłem ponownie włączyć platformę, i mogłem wyjść @ 111.33 za 4 pip net zysk. Może masz rację ... po raz pierwszy miałem problemy z wydostaniem się ... może rzeczy się zmieniają. Twoje zdrowie, .

teregalaideg
12-22-2021 10:05, 10:05
G'day Trucco, Demo i Live konto mają różne kanały danych i (często różne serwery) nie można ich porównywać. Wymieniłem się zmianą zatrudnienia w CAD z kontem na żywo (biała etykieta saxo), to było moje doświadczenie ... Straddle /- 10, umieszczone 15 sekund przed terminem płatności, gdy oferta wynosiła 111,065. Kup na stop bid @ 111.16 ... wypełniony 111,29. Spread wynosił 5 pipsów 8 pipsów poślizgu. Początkowy skok wyniósł 111.385. Próbowałem zamknąć @ 111.38, ale cena się wahała, ale platforma nie została wykonana, zajęło około 2 sekund, zanim mogłem ponownie włączyć platformę, i mogłem wyjść @ 111.33 za 4 pip net zysk. Może masz rację ... po raz pierwszy miałem problemy z wydostaniem się ... może rzeczy się zmieniają. Pozdrawiam, fajny.
Cześć fajna To co mam na myśli. Nigdy wcześniej nie miałem problemów z saxo, ale od 1 miesiąca lub dłużej czuję, że wszystko się zmieniło, a właściwie teraz gram z małymi kwotami wiadomości ... i na szczęście, bo muszę powiedzieć, że w ostatnim okresie wszystkie transakcje wiadomości zakończyły się 0 lub a ....

evazzwzmedisa
12-22-2021 11:26, 11:26
Oto moje doświadczenia z Forex.com dziś rano dotyczące bezrobocia w GBP. Próbowałem umieścić stradde z 10 pipsami dwie minuty przed wypuszczeniem. Nadal daje mi czerwone pole z rozkazem zostało anulowane lub błąd z zamówieniem, lub coś w tym celu. Dwie minuty. Czy to jest to, co wszyscy mają na myśli, wykonując ręczne wykonanie? Czy mam szukać gdzie indziej?

Charlyhigw
12-22-2021 12:47, 12:47
Oto moje doświadczenia z Forex.com dziś rano dotyczące bezrobocia w GBP. Próbowałem umieścić stradde z 10 pipsami dwie minuty przed wypuszczeniem. Nadal daje mi czerwone pole z rozkazem zostało anulowane lub błąd z zamówieniem, lub coś w tym celu. Dwie minuty. Czy to jest to, co wszyscy mają na myśli, wykonując ręczne wykonanie? Czy mam szukać gdzie indziej?
wygląda gdzie indziej

gerryco
12-22-2021 14:08, 14:08
1 Załącznik (y) Dzisiaj próbowałem zamienić GBPUSD na liczby bezrobotnych. W ECN IDEALPRO nastąpiło kilka złych skoków cen. Jeśli spojrzysz na załącznik, zobaczysz, że spread rozwija się dzięki nowościom od dołu do góry. Po pierwsze, jest raczej ciasny, porusza się między 1,8754 a 1,8761, czasami tak małym jak 1 pip. Następnie przez ułamek sekundy cena spada o więcej niż 10 pipsów do 1,8744x1,8746, co jest wciąż napięte, ale znacznie poniżej poprzedniej wyceny [czas cytowania 10:30:00, żółta podświetlona linia]. Następny cytat, w tej samej sekundzie, jest ponownie blisko starego poziomu, 1.8759x1.8762. Miało to dziwny wpływ na moje transakcje, ponieważ przeszedłem długo na 1.8760 przed wydaniem, a następnie downspike wywołał moje zlecenie wyjścia z limitu stopu, ale zatrzymanie zostało wypełnione również na 1.8760. Przy moim kontrataku miałem jeszcze mniej szczęścia: krótki na 1.8756, zatrzymany na 1.8769. Ze względu na błąd nie użyłem tutaj zlecenia stop limit, ale tylko zlecenie stop rynku, które zostało wypełnione na szczycie. Jestem ciekawy, czy Interaktywni Brokerzy będą utrzymywać swoje własne ECN, gdy CME rozpocznie w przyszłym roku spot forex ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1530124100.jpg

adraysugkazgz
12-22-2021 15:28, 15:28
Publikuję to, aby przywrócić ten wątek do życia po zamknięciu aktywnego wątku (był to ten sam temat, co ten). Oto wątek
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/254-rsi-ea-moving-average-filter.htmlKontynuujmy dyskusję tutaj.

adraysugkazgz
12-22-2021 16:49, 16:49
Skłaniam się ku północnemu finansowi, wydaje się, że ma dobre recenzje od handlowców wiadomości. Jednak pojawiła się dyskusja na temat regulacji NF. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj:
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/186-worldwidemarkets-withdrawal.htmlSzczerze mówiąc IMO, jeśli wykonają pracę, nie obchodzi mnie, czy są regulowane, czy nie, ale inni mogą tego nie lubić. Według członków forum NF wydaje się być dobrym brokerem wiadomości. Ale NF ma ostatnio jeden duży problem - serwery. Rozbijają się wokół amerykańskiego czasu wiadomości, więc są praktycznie bezużyteczne w handlu wiadomościami. Czy nadal to robią? Nie byłem w ciągu ostatnich kilku dni.

aspksakooleda18
12-22-2021 18:10, 18:10
Skłaniam się ku północnemu finansowi, wydaje się, że ma dobre recenzje od handlowców wiadomości. Jednak pojawiła się dyskusja na temat regulacji NF. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj:
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/226-jags-journal.htmlSzczerze mówiąc IMO, jeśli wykonają pracę, nie obchodzi mnie, czy są regulowane, czy nie, ale inni mogą tego nie lubić. Według członków forum NF wydaje się być dobrym brokerem wiadomości. Ale NF ma ostatnio jeden duży problem - serwery. Rozbijają się wokół amerykańskiego czasu wiadomości, więc są praktycznie bezużyteczne w handlu wiadomościami. Czy nadal to robią? Nie byłem w ciągu ostatnich kilku dni.
NF jest brokerem offshore, więc nie potrzebują żadnych regulacji ze strony władz, jeśli nie chcą. Słyszałem, że ich serwer jest znowu normalny.

oxrtimb33
12-22-2021 19:31, 19:31
Skłaniam się ku północnemu finansowi, wydaje się, że ma dobre recenzje od handlowców wiadomości. Jednak pojawiła się dyskusja na temat regulacji NF. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj:
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/47-euro-1-15-a.htmlSzczerze mówiąc IMO, jeśli wykonają pracę, nie obchodzi mnie, czy są regulowane, czy nie, ale inni mogą tego nie lubić. Według członków forum NF wydaje się być dobrym brokerem wiadomości. Ale NF ma ostatnio jeden duży problem - serwery. Rozbijają się wokół amerykańskiego czasu wiadomości, więc są praktycznie bezużyteczne w handlu wiadomościami. Czy nadal to robią? Nie byłem w ciągu ostatnich kilku dni.
Serwery nie powodują awarii w czasie wiadomości. Niektórzy brokerzy celowo zamrażają swoją platformę, aby nikt nie mógł handlować tuż po ogłoszeniu wiadomości. Następnie obwiniają go za awarię serwerów. Znalezienie wymówki.

oxraygdxghl
12-22-2021 20:51, 20:51
Serwery nie powodują awarii w czasie wiadomości. Niektórzy brokerzy celowo zamrażają swoją platformę, aby nikt nie mógł handlować tuż po ogłoszeniu wiadomości. Następnie obwiniają go za awarię serwerów. Znalezienie wymówki.
czy zauważyliście kiedyś, że ta strona również zawiesza się w czasach wiadomości? czy to spisek, czy przeciążenie serwera?

d9mis
12-22-2021 22:12, 22:12
Merlin, z całym szacunkiem, rozumiem, że na forum nie chcesz wydawać wystarczającej ilości pieniędzy, aby uzyskać wystarczająco solidny serwer, aby utrzymać 99,9% czasu sprawności. Z drugiej strony broker, który nie chce wydawać tych pieniędzy, jest niczym innym jak niepoważnym. Uzyskanie serwera, który może obsłużyć ruch wokół czasu wiadomości, nie powinno być takie trudne. Mówię to, ponieważ mam dogłębną wiedzę na temat budowania serwerów i konserwacji. Jest to więc proste, albo broker nie chce wydawać gotówki na niezawodne i zbędne serwery, które sprawiają, że są kiepskim partnerem biznesowym, albo nie chcą, żebyś handlował. Tak czy inaczej jest tak samo źle.

teregalaideg
12-22-2021 23:33, 23:33
czy zauważyliście kiedyś, że ta strona również zawiesza się w czasach wiadomości? czy to spisek, czy przeciążenie serwera?
Cześć Merlin, wiem, że zawsze jesteś z pośrednikami
https://www.forex-instant.com/attachments/1530124079.jpg, ale masz normalną stronę internetową obsługującą normalne forum, broker daje usługę swoim klientom, gdzie są zaangażowane pieniądze ... i MUSZĄ oni mieć strukturę sieci, która może zapewnić przeciążenia ....

teregalaideg
12-23-2021 00:54, 00:54
Byłem z SAXOBANK, zrobili coś dziwnego ze swoją platformą minitrader. teraz nie można składać zleceń stop niższych niż 25 od zapytania i -25 od licytacji. Wspaniałą rzeczą jest to, że jest to nie wszystkie warunki rynkowe! A największą rzeczą jest to, że jeśli zaczniesz normalny handel, w normalnych godzinach dziennych i chcesz złożyć zlecenie stop loss, cóż, nie możesz tego obniżyć o mniej niż 25 pipsów ... Więc jeśli musiałbym wyjść domu, nie mogłem ustawić mniej niż 25 pipsów stop loss To normalne, że zostawiłem je dla lepszego brokera ... Dobrze to wiedzieć

gpkrm179
12-23-2021 02:15, 02:15
Byłem z SAXOBANK, zrobili coś dziwnego ze swoją platformą minitrader. teraz nie można składać zleceń stop niższych niż 25 od zapytania i -25 od licytacji. Wspaniałą rzeczą jest to, że jest to nie wszystkie warunki rynkowe! A największą rzeczą jest to, że jeśli zaczniesz normalny handel, w normalnych godzinach dziennych i chcesz złożyć zlecenie stop loss, cóż, nie możesz tego obniżyć o mniej niż 25 pipsów ... Więc jeśli musiałbym wyjść domu, nie mogłem ustawić mniej niż 25 pipsów stop loss To normalne, że zostawiłem je dla lepszego brokera ... Dobrze to wiedzieć
25 od zapytania i -25 od oferty - WOW P.S. użyj NF

teregalaideg
12-23-2021 03:35, 03:35
25 od zapytania i -25 od oferty - WOW P.S. użyj NF
Mam już nowego brokera, dzięki. Niestety świat składa się z 90% firm, które zaczynają sprzedawać produkty z dobrymi cechami, aby pozyskać klientów, a następnie, gdy mają klienta, zmieniają jakość swoich produktów, myśląc, że klienci są głupi ... wkrótce ich zostawi ...

gpkrm179
12-23-2021 04:56, 04:56
Mam już nowego brokera, dzięki. Niestety świat składa się z 90% firm, które zaczynają sprzedawać produkty z dobrymi cechami, aby pozyskać klientów, a następnie, gdy mają klienta, zmieniają jakość swoich produktów, myśląc, że klienci są głupi ... wkrótce ich zostawi ...
Wierzę, że to dlatego, że mają wielu klientów, a teraz nie potrzebują tak wiele ... P.S. Tylko moje przypuszczenie

medayso1977
12-23-2021 06:17, 06:17
szukam również dobrego brokera, pozwalającego na handel wiadomościami i gwarantowaną stop loss. czy ktoś może mi powiedzieć.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530124079.jpg

ErKixxo74
12-23-2021 07:38, 07:38
używam ava fx. działa dobrze dla mnie!

oxrtimb33
12-23-2021 08:58, 08:58
Merlin, z całym szacunkiem, rozumiem, że na forum nie chcesz wydawać wystarczającej ilości pieniędzy, aby uzyskać wystarczająco solidny serwer, aby utrzymać 99,9% czasu sprawności. Z drugiej strony broker, który nie chce wydawać tych pieniędzy, jest niczym innym jak niepoważnym. Uzyskanie serwera, który może obsłużyć ruch wokół czasu wiadomości, nie powinno być takie trudne. Mówię to, ponieważ mam dogłębną wiedzę na temat budowania serwerów i konserwacji. Jest to więc proste, albo broker nie chce wydawać gotówki na niezawodne i zbędne serwery, które sprawiają, że są kiepskim partnerem biznesowym, albo nie chcą, żebyś handlował. Tak czy inaczej jest tak samo źle.
Nie mogłem tego powiedzieć lepiej. Forum jest dla mnie darmową stroną, więc mogę pogodzić się z brakiem dostępu do niektórych stron w czasie wiadomości. To nie wpływa na mój handel. Z drugiej strony, broker to ktoś, kogo płacę (poprzez spread i trochę więcej dzięki dobrze zaplanowanemu poślizgowi), dlatego rzadziej akceptuję gry, które grają w czasie wiadomości, poprzez rzekomo awarie serwerów, na które mają pełną kontrolę . Mogliby to naprawić, gdyby chcieli, ale z drugiej strony, jeśli brokerzy mogą zarabiać pieniądze (lub nie stracić) poprzez awarie serwera, po co to naprawiać?