PDA

Zobacz pełną wersję : złap duże ruchy! EMA (7) i wiele ram czasowych



Asgel
05-19-2009 17:43, 17:43
1 Załącznik (s) Witam wszystkich!

Mam interesującą koncepcję do rozważenia. Odkryłem, że handel w dłuższej perspektywie jest mniej ryzykowny, a zatem bardziej opłacalny (głównie dzięki jacko i wkładowi w mój forex exeperinece).

Wykładnicza średnia ruchoma 7

Wiele ramek czasowych:

H4
H8
H12
H16
H20
D1

NIE UŻYWAJ KART ŚWIECZNYCH ŚWIEC!

W tym systemie obowiązuje tylko wykres liniowy.



ZASADY WEJŚCIA
Jeśli linia cenowa przekracza * EMA na każdym H4, H8, H12, H16, H20, D1, zrób zamówienie.

*) krzyż jest uważany za ważny tylko wtedy, gdy zamknięcie ostatniego okresu jest po przeciwnej stronie EMA niż poprzedni.



ZASADY WYJŚCIA
Jeśli linia cenowa przecina EMA na każdym H4, H8, H12, H16, H20, D1, dając sygnał wejściowy w przeciwnym kierunku, zamknij zlecenie (w tym samym czasie wykonaj polecenie w przeciwnym kierunku)

Krzyż musi być zrobiony nie za daleko od teraźniejszości - maksymalnie 2 okresy w każdym przedziale czasowym.

SL inny - w zależności od konkretnej pary

W załączniku znajduje się przykład, jak powinien wyglądać prawidłowy krzyż.

Komentarze proszę.

https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/170-experienced-programmers-read.html

kaceex
11-15-2021 09:36, 09:36
Czekałbyś dnitygodnie tylko na wpis, prawda?

Asgel
11-15-2021 10:57, 10:57
tak! dla pierwszego. A potem każde wyjście z długiegokrótkiego będzie równe wejściu na krótkidługi.

luascarmelo1974
11-15-2021 12:17, 12:17
Mówisz więc, że zamiast zamykać pozycję, którą zmieniasz z długiej na krótką lub na krótką?

Mopkretta3
11-15-2021 13:38, 13:38
Jak uzyskać wykres 8, 12, 16 i 20 godzin?

Gamlhasa
11-15-2021 14:59, 14:59
Użyj skryptu konwertera okresu. Myślę, że teraz jest standardem w MT4.

Jak uzyskać wykres 8, 12, 16 i 20 godzin?

Jak uzyskać wykres 8, 12, 16 i 20 godzin?

kaceex
11-15-2021 16:20, 16:20
Mówisz więc, że zamiast zamykać pozycję, którą zmieniasz z długiej na krótką lub na krótką?
Jeśli jesteś długi i krzyżuje się, zamykasz tę długą pozycję, a następnie otwierasz krótką. Więc kiedy otrzymasz swój pierwszy wpis, będziesz miał prawie zawsze otwartą pozycję, zawsze będziesz na rynku.

mbelesbx
11-15-2021 17:40, 17:40
Cześć Dupek, chcę wiedzieć, które EMA lub SMA w twoim doświadczeniu działają bardzo dobrze w czasach niższych ramek = gt; 5M, 10M, 15, 30M i 60M, lubi twój EMA 7 w 4H? Tks i przepraszam za mój biedny angielski.

Mopkretta3
11-15-2021 19:01, 19:01
tak! dla pierwszego. A potem każde wyjście z długiegokrótkiego będzie równe wejściu na krótkidługi.
Z Twojego doświadczenia, jak często masz nowy wpis?

Asgel
11-15-2021 20:22, 20:22
Mówisz więc, że zamiast zamykać pozycję, którą zmieniasz z długiej na krótką lub na krótką?
Tak to prawda.

Asgel
11-15-2021 21:43, 21:43
Jeśli jesteś długi i krzyżuje się, zamykasz tę długą pozycję, a następnie otwierasz krótką. Więc kiedy otrzymasz swój pierwszy wpis, będziesz miał prawie zawsze otwartą pozycję, zawsze będziesz na rynku.
Kiedy wpadłem na pomysł, jak wejść na rynek, nie wiedziałem, jak wyjść. Zamierzałem umieścić jakiś rodzaj TS - nie mogę pozostawić komputera działającego cały czas, więc byłby to SL (około 200) - i chciałem go przenieść za każdym razem, gdy cena przesunie się na moją korzyść, i zostawiłem to samo, jeśli nie. Jednakże, aby wykonać naprawdę duże ruchy, lepiej jest po prostu wyjść, gdy pojawi się sygnał (tak samo ważny, jak sygnał wejścia). Więc jaki może być sygnał? Wejście w przeciwnym kierunku! W ten sposób zawsze otworzy się jedna pozycja - jak niewolnik, który pracuje dla ciebie 24 godziny na dobę.

Asgel
11-15-2021 23:03, 23:03
Cześć Dupek, chciałbym wiedzieć, który EMA lub SMA w twoim doświadczeniu działa bardzo dobrze w czasach niższych ramek = gt; 5M, 10M, 15, 30M i 60M, lubi twój EMA 7 w 4H? Tks i przepraszam za mój biedny angielski. RRBO
EMA7 w H4 nie działa zbyt dobrze per se. Tylko połączenie z innymi ramami czasowymi daje przyzwoite wyniki. Nie myślałem o zastosowaniu tego pomysłu do niższych ram czasowych. Niemniej jednak może działać również bez względu na większą zmienność. EMA7 nie jest sztywną regułą. Zacząłem ten wątek, ponieważ chcę, abyś zasugerował, co jest nie tak, co można poprawić i co będzie działać lepiej. Mam nadzieję, że uda nam się opracować ten pomysł, aby stał się naprawdę potężnym systemem. Nie przepraszam za błędy językowe. Angielski również nie jest moim pierwszym językiem. W porządku, dopóki się nie zrozumiemy.

Asgel
11-16-2021 00:24, 00:24
Z Twojego doświadczenia, jak często masz nowy wpis?
To zależy od rynku w dłuższej perspektywie - niezależnie od tego, czy jest to trend, czy też jego zakres. Prawie pół roku przed końcem miałem około 13 wpisów (eurusd).

mcr77
11-16-2021 01:45, 01:45
Czekałbyś dnitygodnie tylko na wpis, prawda?
Byłoby to rzeczywiście ćwiczenie w oczekiwaniu, aż TF 4HR do D1 TF przejdą w tym samym czasie. może być transakcją za miesiąc kos

Voidghape
11-16-2021 03:06, 03:06
To jest handel pozycjami. Duża nagroda, ale bardzo owocna, gdy zobaczysz dobrą wymianę handlową do BE.

lrge13344
11-16-2021 04:27, 04:27
Robi duże ruchy, ale dużo zatrzymuje się i odwraca w okresach niepewności. Nie rozumiem rozumowania stojącego za wszystkimi ramami czasowymi w kolejce, może 4h, a D1 wykona tę samą pracę, wszelkie wyjaśnienia zostaną docenione

Asgel
11-16-2021 05:47, 05:47
To jest handel pozycjami. Duża nagroda, ale bardzo owocna, gdy zobaczysz dobrą wymianę handlową do BE.
Tak to jest. Ale pomyślmy o tym w następujący sposób. 95% handlowców przegrywa. Kim są ci, którzy wygrywają i zarabiają ogromne pieniądze? Teraz spójrz na fora forex i co zauważyłeś? Większość wątków dotyczy bardzo małych partii pipsów i handlu. Jest to ogromna zaleta rynku forex w porównaniu np. Z obrotem akcjami. Ale być może ci, którzy wygrywają na rynku forex, są zaangażowani w obrót pozycjami - patrzą na rynek w inny sposób, mają postawę inwestora. Oczywiście może być irytujące czekać na sygnał tak długi, jeśli ktoś kiedyś robił kilka transakcji dziennie, ale dlaczego nie? Możesz uruchomić jedną pozycję w ten sposób iw tym samym czasie handlować w dzień (jeśli tylko pozwala na to depozyt). Jeden nie wyklucza drugiego.

Raul.LDVM
11-16-2021 07:08, 07:08
Tak to jest. Ale pomyślmy o tym w następujący sposób. 95% handlowców przegrywa. Kim są ci, którzy wygrywają i zarabiają ogromne pieniądze? Teraz spójrz na fora forex i co zauważyłeś? Większość wątków dotyczy bardzo małych partii pipsów i handlu. Jest to ogromna zaleta rynku forex w porównaniu np. Z obrotem akcjami. Ale być może ci, którzy wygrywają na rynku forex, są zaangażowani w obrót pozycjami - patrzą na rynek w inny sposób, mają postawę inwestora. Oczywiście czekanie na sygnał może być denerwujące ...
Czy zastanawiałeś się nad tym? 7ema na dziennym wykresie jest ROUGHY tym samym co vegas 1 godzinny tunel

Asgel
11-16-2021 08:29, 08:29
1 załącznik (i)

Robi duże ruchy, ale dużo zatrzymuje się i odwraca w okresach niepewności. Nie rozumiem rozumowania stojącego za wszystkimi ramami czasowymi w kolejce, może 4h, a D1 wykona tę samą pracę, wszelkie wyjaśnienia zostaną docenione
Pomysł pochodzi z EMA7 i dziennych ram czasowych. W tym przypadku jest to tylko pozornie opłacalne, masz rację. W okresach niepewności, kiedy MA i linia cenowa krzyżują się bardzo często, transakcje nie mogą być gorsze w codziennych ramach czasowych! Jak w przykładzie.
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/87-iamfx-mt4.htmlSzczerze mówiąc, ciężko jest znaleźć wszystkie ramy czasowe w kolejce (tutaj wziąłem „maksymalnie 2 okresy” z pierwszego posta). Pomysł wielu ram czasowych został zasugerowany przez przyjaciela i to był pomysł, który trzymałem się i miał całkiem dobre wyniki. Teraz jest moment, kiedy proszę was wszystkich o pozytywny wkład w tę koncepcję. Wszystkie ramy czasowe, które wymieniłem, rozpoczynając ten wątek, nie są twardymi, surowymi zasadami. Chcę, żebyś mi pomógł w ich kształtowaniu.

Asgel
11-16-2021 09:50, 09:50
Czy zastanawiałeś się nad tym? 7ema na dziennym wykresie jest ROUGHY tym samym co vegas 1 godzinny tunel
Nie wiem zbyt wiele o Vegas. Myślałem, że to jakiś system skalpowania, więc nie poświęciłem mu zbyt wiele uwagi. Czytam o tym więcej w wolnej chwili.

Mopkretta3
11-16-2021 11:10, 11:10
Czy w MTF pojawi się wnętrze, które pokaże blisko powyżej lub poniżej EMAIL? Dzięki