PDA

Zobacz pełną wersję : Spready i Slippage



YesayGasi
08-23-2006 08:57, 08:57
Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj.
13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro.

Czy tego doświadczyli wszyscy?

YesayGasi
11-26-2021 06:43, 06:43
Wydaje mi się, że ruchy sieci nie różnią się od siebie. Wydaje się, że dzieje się to natychmiast, a nie kilka godzin. Zwykłem mieć swoje poziomy techniczne dla moich długich i krótkich spodenek, a potem czekać na wiadomości, które doprowadzą mnie do moich wpisów. Albo, gdybyśmy byli w pocieszenia lub w jakimś wzorze klina, kupowałbym lub sprzedawałem w oparciu o liczby i dostawałem zapłatę w ciągu 20 minut do 2 godzin. Teraz, jeśli nie masz rozkazów wejścia, straciłeś ruch na ten dzień i jesteś zmuszony szukać okruchów po ryzykownym wycofaniu się po spike'u. Nigdy nie chciałem być białym kibicem, ale teraz są pieniądze.

Cobelix
11-26-2021 08:04, 08:04
Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj. 13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro. Czy tego doświadczyli wszyscy?
chodź koleś ... nowości! Typowy MO dowolnego zmiennego maklera spreadów ... rozprzestrzenia się na dotkniętych krzyżach. Gdybyś był z nami przez dłuższy czas, wiedziałbyś o tym. MBT, CoesFX, IBFX ... wszyscy. spread spread oznacza zmienny spread ... Zaletą korzystania z MBT lub CoesFX jest to, że możesz handlować wewnątrz spreadu ... więc ... jaka to różnica dla ciebie, jeśli spread się rozszerzył? Jeśli chcesz, możesz złożyć zamówienie kupna w ofercie. nie gwarantuje wypełnienia, ale nie musiałeś płacić za spread ... prawda?

YesayGasi
11-26-2021 09:25, 09:25
Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj. 13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro. Czy tego doświadczyli wszyscy? Czy ten wpis nie jest w porządku? Został przeniesiony do ogłoszeń? Moderator? tylko błąd lub celowe?

Tamytlp
11-26-2021 10:46, 10:46
Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj. 13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro. Czy tego doświadczyli wszyscy? Czy ten wpis nie jest w porządku? Został przeniesiony do ogłoszeń? Moderator? tylko błąd lub celowe?
witamy na forex
https://www.forex-instant.com/attachments/1529221553.png

YesayGasi
11-26-2021 12:06, 12:06
Witaj MXB, myślę, że masz na myśli powitanie w MB Trading. Robię to od lat. Jestem dopiero nowicjuszem w prawie ECN

tasixa77
11-26-2021 13:27, 13:27
Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj. 13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro. Czy tego doświadczyli wszyscy? Czy ten wpis nie jest w porządku? Został przeniesiony do ogłoszeń? Moderator? tylko błąd lub celowe?
FXopportunist, czuję twój ból. Jestem demo testującym MBT i dwukrotnie miałem problem z poślizgiem. Najprawdopodobniej twój handel przed publikacją wiadomości? I handluje wiadomościami i próbuję dostać się przed kolcem, czasem robię, a innym razem po prostu okropnie. Wkroczyłem na giełdę przed zwolnieniem i zapełniam się kilka minut później. Nie jestem pewien co do MBT dla handlu wiadomościami przed skokiem.

YesayGasi
11-26-2021 14:48, 14:48
, Czuję twój ból. Jestem demo testującym MBT i dwukrotnie miałem problem z poślizgiem. Najprawdopodobniej twój handel przed publikacją wiadomości? I handluje wiadomościami i próbuję dostać się przed kolcem, czasem robię, a innym razem po prostu okropnie. Wkroczyłem na giełdę przed zwolnieniem i zapełniam się kilka minut później. Nie jestem pewien co do MBT dla handlu wiadomościami przed skokiem. TimeFreedom
Witaj, TimeFreedom Tym razem użyłem Stop Market do mojego zamówienia. Według strony internetowej MB, kiedy zlecenie Stop Market jest używane, zlecenie rynkowe jest wysyłane, gdy cena Stop została sprzedana. Mówi się, że można również użyć zlecenia Stop Limit, które może być wypełnione tylko w cenie EXACT, ale w ogóle nie może być wypełnione na szybko zmieniającym się rynku. Następnym razem użyję zlecenia Stop Limit. Jednak zakładam się, że w ogóle nie będę obsadzony. Zauważyłem również, że ceny MB biegły w tyle za moją podstawową platformą i za moim oprogramowaniem do tworzenia wykresów. to może dlatego nie dostałem dobrego wypełnienia. Jeśli akcja cenowa platformy jest powolna, moje zamówienie rynkowe przyjdzie bardzo późno. Będę informował wszystkich o tym, jak idzie kolejna wymiana danych.

alighas
11-26-2021 16:09, 16:09
Które ogłoszenia sprzedałeś dzisiaj? Byłem obserwatorem kleszczy z CoesFX Live w ogłoszeniu CAD, a potem obudowa EURUSD zaczyna się przesuwać. Nie widziałem żadnego poślizgu w żadnym z tych komunikatów. Jednak tęskniłam za CBI. Jestem z FXO. Zdaję sobie sprawę, że mówi się o wielu traderach - zapraszamy do forex lub przyzwyczaić się do tego. Ale, szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu handluję wiadomościami i naprawdę nie doświadczyłem ani nie widziałem czegoś podobnego do tego, co dzieje się w tym miesiącu w związku z poślizgiem. Myślę jednak, że ważne jest, aby rozpoznać, że skargi na poślizg pochodzą z całego forum. Jest to więc prawdopodobnie zjawisko rynkowe, które dzieje się teraz i nie jest przypisane ani jednej, ani małej grupie brokerów. Myślę, że ma to związek z wysychaniem płynności w tym miesiącu - ułatwiając poślizg cen. W każdym razie mam przeczucie, że po ustabilizowaniu się sprawy się uspokoją, a kiedy przejdziemy do października. Zobaczymy.

Cobelix
11-26-2021 17:30, 17:30
Które ogłoszenia sprzedałeś dzisiaj? Byłem obserwatorem kleszczy z CoesFX Live w ogłoszeniu CAD, a potem obudowa EURUSD zaczyna się przesuwać. Nie widziałem żadnego poślizgu w żadnym z tych komunikatów. Jednak tęskniłam za CBI. Jestem z FXO. Zdaję sobie sprawę, że mówi się o wielu traderach - zapraszamy do forex lub przyzwyczaić się do tego. Ale, szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu handluję wiadomościami i naprawdę nie doświadczyłem ani nie widziałem czegoś podobnego do tego, co dzieje się w tym miesiącu w związku z poślizgiem. Myślę jednak, że ważne jest, aby rozpoznać, że skargi na poślizg pochodzą z całego forum. Jest to więc prawdopodobnie zjawisko rynkowe, które dzieje się teraz i nie jest przypisane ani jednej, ani małej grupie brokerów. Myślę, że ma to związek z wysychaniem płynności w tym miesiącu - ułatwiając poślizg cen. W każdym razie mam przeczucie, że po ustabilizowaniu się sprawy się uspokoją, a kiedy przejdziemy do października. Zobaczymy.
Przyznaję, że w tym miesiącu jest więcej skarg niż w poprzednich miesiącach. I na pewno zauważyłem, jak wiele poślizgu przychodzi podczas transakcji informacyjnych ... ale szczerze mówiąc, niezależnie od tego, jak się sprawy miały, rzeczy się zmieniają. Być może tak będzie. Być może brokerzy, ECN-y wszyscy trochę się pobudzili i zaczęli się trochę przesuwać podczas głośności, aby zrobić to, co próbują zrobić (wywołać rozkazy, przejść do banków itp.). Osobiście oczekuję tego poślizgu jako rzeczy bardziej trwałej. Wydaje się, że to droga do łatwych pieniędzy dla brokerów i banków. Niezależnie od poślizgu, ruch cenowy nadal jest spójny, jeśli nie trochę bardziej nierówny. Podobnie jak MoneyMaster lubi mówić ... po prostu dostosuj się, a wszystko będzie dobrze. Oczekuj poślizgu i bądź szczęśliwy, jeśli go nie dostaniesz ... lub po prostu nie wymieniaj wiadomości i zachowuj zdrowie psychiczne w takt. Tak czy inaczej wygrasz.

YesayGasi
11-26-2021 18:50, 18:50
Przyznaję, że w tym miesiącu jest więcej skarg niż w poprzednich miesiącach. I na pewno zauważyłem, jak wiele poślizgu przychodzi podczas transakcji informacyjnych ... ale szczerze mówiąc, niezależnie od tego, jak się sprawy miały, rzeczy się zmieniają. Być może tak będzie. Być może brokerzy, ECN-y wszyscy trochę się pobudzili i zaczęli się trochę przesuwać podczas głośności, aby zrobić to, co próbują zrobić (wywołać rozkazy, przejść do banków itp.). Osobiście oczekuję tego poślizgu jako rzeczy bardziej trwałej. Wydaje się, że to droga do łatwych pieniędzy dla brokerów i banków. Niezależnie od poślizgu, ruch cenowy nadal jest spójny, jeśli nie trochę bardziej nierówny. Podobnie jak MoneyMaster lubi mówić ... po prostu dostosuj się, a wszystko będzie dobrze. Oczekuj poślizgu i bądź szczęśliwy, jeśli go nie dostaniesz ... lub po prostu nie wymieniaj wiadomości i zachowuj zdrowie psychiczne w takt. Tak czy inaczej wygrasz.
Myślę, że to tylko naturalny postęp. Dane są ostatnio słodkie jak cukier. Większość głównych firm zapłaciła duże pipsy w sposób liniowy. Mówię, że jest to naturalny postęp, ponieważ brokerzy i dostawcy płynności nie mogą zabezpieczyć swoich ogólnych pozycji na czas, aby uniknąć . Karmią więc dane traderów, aby handlować tym, co wyrównuje wynik. Rozszerzają spready, aby dać sobie więcej czasu na przetwarzanie i pokrycie na rynku, aby uniknąć tych . Zdają sobie również sprawę z tego, że sprawiają, że kupcy straddle myślą dwa razy, ponieważ muszą zwiększyć liczbę postojów, aby pozostać na rynku. Musimy przekazać nasze doświadczenia, abyśmy mogli znaleźć najlepsze środowiska handlowe. Handlowcy danych muszą mieć STP i dostęp do wielkich i wielu źródeł płynności. Chcę tylko wiedzieć, gdzie to jest dla mniejszych kont.

tasixa77
11-26-2021 20:11, 20:11
Jestem z FXO.
Stockwet, Co to jest FXO, najprawdopodobniej broker, prawda?

alighas
11-26-2021 21:32, 21:32
Stockwet, Co to jest FXO, najprawdopodobniej broker, prawda? TimeFreedom
Przepraszam, jestem leniwy. Miałem na myśli, że zgadzam się z komentarzami FXOpportunist.

alighas
11-26-2021 22:53, 22:53
Przyznaję, że w tym miesiącu jest więcej skarg niż w poprzednich miesiącach. I na pewno zauważyłem, jak wiele poślizgu przychodzi podczas transakcji informacyjnych ... ale szczerze mówiąc, niezależnie od tego, jak się sprawy miały, rzeczy się zmieniają. Być może tak będzie. Być może brokerzy, ECN-y wszyscy trochę się pobudzili i zaczęli się trochę przesuwać podczas głośności, aby zrobić to, co próbują zrobić (wywołać rozkazy, przejść do banków itp.). Osobiście oczekuję tego poślizgu jako rzeczy bardziej trwałej. Wydaje się, że to droga do łatwych pieniędzy dla brokerów i banków. Niezależnie od poślizgu, ruch cenowy nadal jest spójny, jeśli nie trochę bardziej nierówny. Podobnie jak MoneyMaster lubi mówić ... po prostu dostosuj się, a wszystko będzie dobrze. Oczekuj poślizgu i bądź szczęśliwy, jeśli go nie dostaniesz ... lub po prostu nie wymieniaj wiadomości i zachowuj zdrowie psychiczne w takt. Tak czy inaczej wygrasz.
Może. Może nie. Uważam, że rynek jest zbyt cykliczny, by oczekiwać, że będzie to coś trwałego. To, co dziś nie działa, ale które zadziałało wczoraj, może jutro pracować nad filozofią. Z drugiej strony, śledziłem COTS iw tym roku odnotowałem ogromny wzrost liczby kontraktów, przynajmniej na EUR. Jeśli rynek przyciąga taką ilość, może brokerzy i banki to robią. Jeśli jednak rozwój będzie się utrzymywał, naprawdę nie widzę, jak to, co robią, jest tak skalowalne i ostatecznie ustąpi.

Gchasdreg
11-27-2021 00:13, 00:13
Nie kupuję tego argumentu dotyczącego płynności. Po prostu nie rozumiem, jak nagle płynność wysycha. Sposób, w jaki to widzę, jest ogromnym źródłem płynności. Prawdopodobnie jest to już dużo używane w forex, ale jest o wiele więcej zasobów wykorzystywanych do finansowania akcji, kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych, wszystkiego, co myślisz. To tylko kwestia płacenia przez rynek forex za płynność, której potrzebują. Gdybyśmy musieli zapłacić dodatkowy 1% na marginesie, pożyczamy i dyskontujemy marżę, którą pożyczamy o 1%, wtedy handlowcy forex mogliby po prostu wyssać pieniądze ze wszystkich zakątków gospodarki, aby być dostępnymi do handlu. Byłby napływ kapitału do zapewnienia płynności dla handlowców forex. Wolałbym raczej zapłacić więcej, niż poradzić sobie z tymi szalonymi spreadami.

alighas
11-27-2021 01:34, 01:34
Nie kupuję tego argumentu dotyczącego płynności. Po prostu nie rozumiem, jak nagle płynność wysycha. Sposób, w jaki to widzę, jest ogromnym źródłem płynności. Prawdopodobnie jest to już dużo używane w forex, ale jest o wiele więcej zasobów wykorzystywanych do finansowania akcji, kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych, wszystkiego, co myślisz. To tylko kwestia płacenia przez rynek forex za płynność, której potrzebują. Gdybyśmy musieli zapłacić dodatkowy 1% na marginesie, pożyczamy i dyskontujemy marżę, którą pożyczamy o 1%, wtedy handlowcy forex mogliby po prostu wyssać pieniądze ze wszystkich zakątków gospodarki, aby być dostępnymi do handlu. Byłby napływ kapitału do zapewnienia płynności dla handlowców forex. Wolałbym raczej zapłacić więcej, niż poradzić sobie z tymi szalonymi spreadami.
Płynność, o której mówię, nie jest ogólną płynnością gospodarczą ani płynnością rynków finansowych. Pamiętaj, że jako handlowcy detaliczni handlujemy tylko w mikrokosmosie szerszego rynku walutowego. Połącz to ze znanym faktem, że co roku w sierpniu handlowcy detaliczni, animatorzy rynku, pracownicy banków i inni w Europie i Stanach Zjednoczonych, spotykają się z drobnymi problemami dla handlowców detalicznych. W zeszłym tygodniu oglądałem transakcje na poziomie 2, które odbywały się na platformie CoesFX. Byłem zaskoczony, widząc, przed kilkoma ważnymi wiadomościami gospodarczymi, że maksymalne rozmiary kontraktów przepływających przez GBPUSD wynosiły tylko 30 partii. Każdy, kto korzysta z CoesFX lub podobnych ECN, wie, że wielokrotna ofertaoferta na 100 lotów jest nie tylko powszechna, ale często normą. Tak więc trzymam się moich komentarzy, że zmniejszona płynność (nie sądzę, że użyłem wyrażenia, że ​​płynność wyschła) umożliwia bankom bardziej rentowne poszerzenie spreadów lub cen poślizgu bez normalnego ryzyka związanego z tymi praktykami w wysoce płynnym rynek. Niemniej jednak możemy bez końca dyskutować o przyczynach tego, co się dzieje (lub o tym, co się nie dzieje, dla niektórych). Wrócę więc do mojego handlu
https://www.forex-instant.com/attachments/1529221553.png

Oxrirolo
11-27-2021 02:55, 02:55
Cześć chłopaki, właśnie pobrałem oprogramowanie demonstracyjne MB Trading dzisiaj z ciekawości, jak działają biura nie-dealerów. Ok, dziś nie jest to bardzo zmienny nowy dzień, a ceny wydają się być dość stabilne. Widzę około 1pip spreadów na gbp i eurusd. Czasami widzę też, jak 0pips rozprzestrzenia się przez bardzo krótki czas. Jak to możliwe? Czy i tak naprawdę wykorzystasz te krótkie okresy 0 spreadów? Wykonanie wydaje się dzisiaj całkiem ok. Dzięki,

Oxrirolo
11-27-2021 04:16, 04:16
Cześć, właśnie pobrałem demo handlu z ciekawości bardziej niż cokolwiek innego. Widzę 1pip spread na tht i Gbpusd. Czasami widzę także spread 0. Czy to normalne?? Czy jest jakiś sposób na wykorzystanie tej pomyślności? Interesuje mnie, czy ktoś skalpuje na tej platformie. dzięki

YesayGasi
11-27-2021 05:36, 05:36
Płynność, o której mówię, nie jest ogólną płynnością gospodarczą ani płynnością rynków finansowych. Pamiętaj, że jako handlowcy detaliczni handlujemy tylko w mikrokosmosie szerszego rynku walutowego. Połącz to ze znanym faktem, że co roku w sierpniu handlowcy detaliczni, animatorzy rynku, pracownicy banków i inni w Europie i Stanach Zjednoczonych, spotykają się z drobnymi problemami dla handlowców detalicznych. W zeszłym tygodniu oglądałem transakcje na poziomie 2, które odbywały się na platformie CoesFX. Byłem zaskoczony, widząc, przed kilkoma ważnymi wiadomościami gospodarczymi, że maksymalne rozmiary kontraktów przepływających przez GBPUSD wynosiły tylko 30 partii. Każdy, kto korzysta z CoesFX lub podobnych ECN, wie, że wielokrotna ofertaoferta na 100 lotów jest nie tylko powszechna, ale często normą. Tak więc trzymam się moich komentarzy, że zmniejszona płynność (nie sądzę, że użyłem wyrażenia, że ​​płynność wyschła) umożliwia bankom bardziej rentowne poszerzenie spreadów lub cen poślizgu bez normalnego ryzyka związanego z tymi praktykami w wysoce płynnym rynek. Niemniej jednak możemy bez końca dyskutować o przyczynach tego, co się dzieje (lub o tym, co się nie dzieje, dla niektórych). Wrócę więc do mojego handlu
https://www.forex-instant.com/attachments/1529221554.pngZastanawiam się, jaką rolę w tym wszystkim odgrywa technologia. Rosnąca liczba zautomatyzowanych narzędzi, szczególnie na poziomie komercyjnym. Nowe systemy zamówień i komunikacji łączące rynki. I po prostu ogólny szybszy dostęp do płynności niż w przeszłości.

Cobelix
11-27-2021 06:57, 06:57
Cześć, właśnie pobrałem demo handlu z ciekawości bardziej niż cokolwiek innego. Widzę 1pip spread na tht i Gbpusd. Czasami widzę także spread 0. Czy to normalne?? Czy jest jakiś sposób na wykorzystanie tej pomyślności? Interesuje mnie, czy ktoś skalpuje na tej platformie. dzięki
Nie ma nic złego w tym, co widzisz. 0 pipsów jest prawdopodobnie bliżej 0,5 pipsa ... prawdopodobnie nie wyświetlasz wszystkich miejsc dziesiętnych lub MBT po prostu ich nie podaje. Jeśli chodzi o exploit ... co chcesz wykorzystać? płacisz 1 pips i prowizję lub płacisz 0 pipsów i prowizji. Tak czy inaczej, musisz zdobyć handel, aby pójść w twoim kierunku, zanim zarobisz pieniądze. Przegapiłem coś?

YesayGasi
11-27-2021 08:18, 08:18
Gdzie mogę znaleźć te szalejące dane? Na ekranie Alert nie ma nic oprócz ostrzeżenia o szybkich warunkach rynkowych.

ireeemr
11-27-2021 09:39, 09:39
Gdzie mogę znaleźć te szalejące dane? Na ekranie Alert nie ma nic oprócz ostrzeżenia o szybkich warunkach rynkowych.
To dziwne. To wszystko dla mnie. Spróbuj tego: kliknij prawym przyciskiem myszy ... preferencje ... pod powiadomieniem o aktywności alertów ... upewnij się, że zaznaczono zdarzenia połączenia. Nie jestem pewien, czy to sprawi, że pojawią się wcześniejsze zdarzenia związane z połączeniem, ale z pewnością w przyszłości coś takiego się powtórzy. Daj mi znać, czy to działa. Jako test ... gdy skończysz zmieniać preferencje, dwukrotnie kliknij trzecie światło zielone światło na pasku stanu głównego okna. Powinien zresetować połączenie z serwerem i powie to w alertach.

Tizgol
11-27-2021 11:00, 11:00
Dostałem też powiadomienie, zawsze pojawia się ostrzeżenie, gdy podpisuję się na MBT, mówiąc, że nadchodzą okresy wahadłowe (powiadomienia o nowościach), który MBT ma link wyjaśniający, co może się zdarzyć w tych czasach handlu.

YesayGasi
11-27-2021 12:20, 12:20
To pole nie zostało zaznaczone. Sprawdziłem to i będę mieć na to oko. Czy jesteś z MB? Co spowodowało rozłączenia?

ireeemr
11-27-2021 13:41, 13:41
To pole nie zostało zaznaczone. Sprawdziłem to i będę mieć na to oko.
Świetna okazja, spróbowałeś testu?

Czy jesteś z MB? Co spowodowało rozłączenia?
Chciałbym! Ale nie ... spędziłem dużo czasu na demoing swojej platformy, ucząc się tajników. Jednak nie jestem pewien, co ich spowodowało.

YesayGasi
11-27-2021 15:02, 15:02
Jesteś przydatnym facetem, który zna ragingbull
https://www.forex-instant.com/attachments/1530118949.png, czy byłeś zadowolony z spójności wypełnień?

ireeemr
11-27-2021 16:23, 16:23
Jesteś przydatnym facetem, który zna ragingbull
https://www.forex-instant.com/attachments/1530118950.png, czy byłeś zadowolony z spójności wypełnień?
Haha dzięki!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530118950.pngZ całą pewnością. Ostatnio wstawałem bardzo wcześnie rano (przed otwarciem Londynu), żeby zrobić kilka zawodów. Myślę, że umieściłem około 25 zleceń od czasu otwarcia konta na żywo w dniu 1 września. Żadnych problemów z wypełnieniami w ogóle ... a kiedy próbowałem handlować wiadomościami w zeszłym tygodniu ustawiłem spread 10-pip między moim zatrzymać i ograniczyć zamówienia. Byłem świadomie wypełniony na granicy. To moje dotychczasowe doświadczenie.

YesayGasi
11-27-2021 17:43, 17:43
Jestem teraz na ogrodzeniu, szalejąc. Podoba mi się platforma. Kocham back office! Ci faceci są na dobrej drodze !!!!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530118950.pngAle szybkość i spójność wypełnienia jest poniżej moich dotychczasowych oczekiwań. Nawet jeśli mam już problemy z platformą po raz drugi, trzymam się ich na razie. Myślę, że wszyscy, z którymi miałem do czynienia w MB, są na najwyższym poziomie. Szukam również drugiego brokera. Ostatnio patrzyłem na tak wiele osób, że stało się to drugą pracą. Jestem tak bardzo chory. Nie sądzę, żeby to, czego chcę, było tak nierozsądne. Po prostu chcę stabilnej, niezawodnej platformy, najwyższej płynności, wąskich spreadów na funtach i frankach, szybkiej, spójnej realizacji, transakcji za pomocą jednego kliknięcia i zaawansowanych zamówień (OCO, zatrzymuje limity i przyczepę). Czy to całkowicie nierozsądne? Nie znalazłem tego do tej pory.

ireeemr
11-27-2021 19:04, 19:04
Masz rację ... Nie sądzę, żeby o to prosić. Nadal jestem stosunkowo nowy w tej grze, więc nie jestem pewien, czy jeszcze wiem, czego chcę od brokera. Daj sobie czas ... albo MB spełni twoje oczekiwania z czasem, albo inny broker przyjdzie i zaoferuje ci to, czego chcesz. Z ciekawości, czy próbowałeś dostosować wpis ceny MBTX w stosunku do prędkości w sekcji preferencji. Domyślam się, że to coś więcej niż tylko sztuczka, ale nie mam wystarczająco dużo doświadczenia, żeby powiedzieć coś ostatecznego. To może pomóc w szybkościspójności twoich wypełnień.

YesayGasi
11-27-2021 20:25, 20:25
Masz rację ... Nie sądzę, żeby o to prosić. Nadal jestem stosunkowo nowy w tej grze, więc nie jestem pewien, czy jeszcze wiem, czego chcę od brokera. Daj sobie czas ... albo MB spełni twoje oczekiwania z czasem, albo inny broker przyjdzie i zaoferuje ci to, czego chcesz. Z ciekawości, czy próbowałeś dostosować wpis ceny MBTX w stosunku do prędkości w sekcji preferencji. Domyślam się, że to coś więcej niż tylko sztuczka, ale nie mam wystarczająco dużo doświadczenia, żeby powiedzieć coś ostatecznego. To może pomóc w szybkościspójności twoich wypełnień.
Widziałem ten mały chwyt, nie dotknąłem go. Myślałem, że to trochę zabawne. wiesz, jakby ktoś chciał, żeby był wolniejszy
https://www.forex-instant.com/attachments/1530118950.pngPoproszę techników, co tak naprawdę robi i czy należy dotknąć.

ireeemr
11-27-2021 21:46, 21:46
Widziałem ten mały chwyt, nie dotknąłem go. Myślałem, że to trochę zabawne. wiesz, jakby ktoś chciał, żeby był wolniejszy
https://www.forex-instant.com/attachments/1530118950.pngPoproszę techników, co tak naprawdę robi i czy należy dotknąć.

https://www.forex-instant.com/attachments/1530118950.pngTak, powiedz mi o tym! Daj mi znać, o czym się dowiesz.

Oxrctt
11-27-2021 23:07, 23:07
Przepraszam, że opublikowałem to w dwóch miejscach (najpierw mój dziennik, teraz tutaj), ale jest to istotne. Śledzenie posta bapxyz: http://www.currenex.com/images/eForeX-logo.gif Najnowsza edycja magazynu E-Forex zawiera kilka interesujących artykułów. Pierwszy (strony od 35 do 38) dotyczy kwestii handlu jednym kliknięciem, globalnej płynności i poślizgu. Nie ma to większego znaczenia w globalnym handlu makropozycją, ale jest całkiem fajne. Oto kilka interesujących punktów: - Idealne rozłożenie przypadków: symulując „najlepsze z najlepszych”, autorzy zestawili najlepsze ceny z czterech rynków walutowych (Dukascopy, Lava, Hotspot i Currenex) oraz wybór wiodącej płynności banku dostawców, aby zapewnić ceny idealnego rynku. Eksperyment trwał 18/10/06 od 14:10 GMT do 15:10 GMT, a wyniki są całkiem fajne: spread EURUSD wynosi zaledwie 0,903 pipsów, GBPUSD to tylko 1,52, USDJPY 1,05 i USD2,20 CAD. Pod względem dystrybucji spreadu EURUSD wynosił 0,5 pipsa za 21% czasu, 1,0 pipsa za 65%, 1,5 pipsa za 10% i 2 pipsy za zaledwie 4% czasu. Średni czas życia oferty dla EURUSD wynosił 3,01 sekundy (tj. Przed zmianą ceny). Wydaje mi się, że ten eksperyment nie odbył się przy kluczowym wydaniu danych, ponieważ skokowy wzrost spreadu wypaczyłby wyniki. Myślę, że byłoby to interesujące, gdyby zostało przeprowadzone na pełną sesję transakcyjną. - Opóźnienia traderów: Biorąc pod uwagę szybkość aktualizacji cen na rynku walutowym, należy wziąć pod uwagę zdolność handlowca do reagowania na te zmiany. W odpowiedzi inwestora występują dwa opóźnienia: Po pierwsze, istnieje opóźnienie połączenia internetowego między Tobą a Twoim
http://../index.php?page=forex_brokers, a następnie istnieje rzeczywista zdolność handlowca do rozpoznania i odpowiedzi na dane. Fizyczna zmienność inwestora względem brokera jest mniej ważna niż czas reakcji przedsiębiorcy, ale nadal odgrywa rolę w zwiększaniu opóźnienia odpowiedzi. W tabeli czasów odpowiedzi ping pomiędzy serwerem Duksascopy w Szwajcarii i innych krajach opóźnienia były następujące: Wielka Brytania (0,030 sekundy), USA (0,095), Kanada (0,120), Brazylia (0,280), Japonia (0,310), Chiny ( 0,450). Dukascopy ma również świetne
http://www.dukascopy.com/public/reaction_test/który testuje czasy reakcji traderów. W artykule napisano, że średni czas reakcji człowieka prowadzącego działalność handlową w przypadku aktywności „jednego kliknięcia” wynosi 0,4 sekundy. Idź. Mój średni czas na drugim przejściu wynosił 0,37 sekundy, przy jednym najszybszym czasie odpowiedzi 0,26 sekundy. Oferują one następujące ćwiczenie: - Sprawdź swoje opóźnienie reakcji. - Zmierz swoje połączenie ping z brokerem - Dodaj je razem, aby podać całkowity czas opóźnienia. Dlaczego to jest ważne? Cóż, przy tak szybkich zmianach kursów walut i przy tych dodatkowych opóźnieniach mamy do czynienia z możliwością poślizgu - tzn. Kliknięciem ceny, która już nie jest ważna i zapełnieniem po innej cenie. Artykuł mówi, że z całkowitym opóźnieniem wynoszącym 0,4 sekundy, inwestor ma 8% szansy na poślizg, ale jest to zmniejszone do 4%, jeśli trader używa lokalnego brokera i ma opóźnienie zaledwie 0,35 sekundy (nie ma dużej różnicy, eh !). Zalecają korzystanie z usług brokera z kontrolą poślizgu przy transakcjach za pomocą jednego kliknięcia lub z wykorzystaniem funkcji „składaj ofertęoferuj” na targowiskach, aby mieć pewność, że otrzymasz zawsze stałą cenę. Autorzy podsumowują pogląd, że spready będą się nadal zwiększać, dzięki szybszym i szybszym aktualizacjom cen, że udostępni się więcej narzędzi, aby uniknąć poślizgu, a branża walutowa będzie konkurować, aby być tak blisko geograficznie, jak to możliwe. W międzyczasie, jeśli jesteś szybkim handlarzem i masz system, w którym liczy się każda milisekunda, zalecam poważnym traderom, aby codziennie ćwiczyli twoje podobne odruchy (dobry pretekst, aby utrzymać swoją playstation lub X-Box!) I przenieść się do domu, aby być jak najbliżej twojego brokera.
images/smilies/smile.gif

rbg1944
11-28-2021 00:27, 00:27
Abobtrader Dzięki świetnej informacji. Powinienem być w tej chwili w handlu i nie czytać. Wrócę do tego później, ale wydaje się, że coś jest nie tak z czasami pingowania. Kontynuować.

garacubixxo
11-28-2021 01:48, 01:48
Eksperyment trwał 18/10/06 od 14:10 GMT do 15:10 GMT
jaka jest data? Jestem przyzwyczajony do formatu mmddyy, ale tak naprawdę nie mogę tego rozgryźć ... najbliżej myślę o 18 października, ale to kilka tygodni w przyszłości ... czy to literówka ?

Oxrctt
11-28-2021 03:09, 03:09
jaka jest data? Jestem przyzwyczajony do formatu mmddyy, ale tak naprawdę nie mogę tego rozgryźć ... najbliżej myślę o 18 października, ale to kilka tygodni w przyszłości ... czy to literówka ?
Hah, dobry punkt! To jest ddmmrr. Wyraźnie pomyliłem datę ... rok musi być rok 2005, ale moja subskrypcja wygasła, więc nie mogę wrócić do sprawdzenia:
http://www.e-forex.net(mają subskrypcje próbne, jeśli są zainteresowani techniczną stroną przemysłu - docelową grupą docelową są funduszesektor bankowy, ale mają pewne artykuły na temat detalicznej strony rzeczy).

loreszoi
11-28-2021 04:30, 04:30
Dukascopy jest brokerem ECN. To jest dobre. Ale dla mini handlowców nie jest to możliwe. Ich jedna partia to 1 milion. Minimalna liczba transakcji to 250 000. Zawsze ulepszali swoją platformę i wydajność oraz co roku dodawali do niej nowe technologie. Niezależnie od tego, na co się skarżysz, postarają się go rozwiązać za pomocą nowej technologii. Hotspotfx jest również dobry, a partie są mniejsze. Dla mini Ouanda jest jedyną ofertą dla niskich spreadów.

Cabwzok4x4
11-28-2021 05:50, 05:50
Dukascopy jest brokerem ECN. To jest dobre. Ale dla mini handlowców nie jest to możliwe. Ich jedna partia to 1 milion. Minimalna liczba transakcji to 250 000. Zawsze ulepszali swoją platformę i wydajność oraz co roku dodawali do niej nowe technologie. Niezależnie od tego, na co się skarżysz, postarają się go rozwiązać za pomocą nowej technologii. Hotspotfx jest również dobry, a partie są mniejsze. Dla mini Ouanda jest jedyną ofertą dla niskich spreadów.
Teraz w ciągu ostatniego półrocza Dukascopy oferuje również handel o wielkości 100 000 i działa całkiem nieźle. tak, poinformowali wszystkich klientów, że nie wszystkie banki chcą poradzić sobie z tak małymi kwotami, ale w rzeczywistości nigdy nie słyszałem, że małe zamówienia nie zostały zrealizowane

Oxloisa
11-28-2021 07:11, 07:11
Właśnie teraz widzę, że spread EURGBP w oandzie to tylko 1 pips .. i 0.9 pipsa EURUSD ... Podoba mi się to ......

oxsuchurre
11-28-2021 08:32, 08:32
Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj. 13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro. Czy tego doświadczyli wszyscy?
To jest to, co nazywają ECN, mój przyjaciel :-)

Cabwzok4x4
11-28-2021 09:53, 09:53
Dukascopy jest brokerem ECN. To jest dobre. Ale dla mini handlowców nie jest to możliwe. Ich jedna partia to 1 milion. Minimalna liczba transakcji to 250 000. Zawsze ulepszali swoją platformę i wydajność oraz co roku dodawali do niej nowe technologie. Niezależnie od tego, na co się skarżysz, postarają się go rozwiązać za pomocą nowej technologii. Hotspotfx jest również dobry, a partie są mniejsze. Dla mini Ouanda jest jedyną ofertą dla niskich spreadów.
Teraz w ciągu ostatniego półrocza Dukascopy oferuje również handel o wielkości 100 000 i działa całkiem nieźle. tak, poinformowali wszystkich klientów, że nie wszystkie banki chcą poradzić sobie z tak małymi kwotami, ale w rzeczywistości nigdy nie słyszałem, że małe zamówienia nie zostały zrealizowane

YesayGasi
11-28-2021 11:13, 11:13
Dan w MB mówi, że to kompromis. Im szybciej wybierzesz ustawienie, tym więcej poślizgu uzyskasz. Powiedział również, że ma to znacznie większy wpływ na akcje przy korzystaniu z ISLD lub ARCA ECN. Brian w MB powiedział, że działa tylko na zlecenia Limit na Forex. Potrzebowałbym kogoś z prawdziwą ramą świata, by powiedzieć mi, czego się spodziewać, zanim się z tym pogrzebam.