PDA

Zobacz pełną wersję : Implikacje MT5



arrobadeviso
01-12-2009 16:26, 16:26
Jestem przerażony !!! kiedy pojawi się MetaTrader 5, czy będziemy musieli przepisać wszystkie nasze wskaźniki do użycia na MT5?

karrttgi
12-09-2021 17:54, 17:54
po prostu przekompiluj je w mt5 - będą działać.

Lauramg94
12-09-2021 19:15, 19:15
Nigdy więcej. Platforma MT5 jest teraz całkowicie niekompatybilna z MT4. To samo ze wskaźnikami.

karrttgi
12-09-2021 20:35, 20:35
Fragmenty kodu, które widziałem, wyglądają tak samo jak 80 %. Tak więc, podczas gdy będziesz musiał przepisać, aby działało, jestem pewien, że większość brokerów będzie przez jakiś czas obsługiwała MT4 wraz z MT5 (jakiś broker nadal uruchamia MT3) - Oni nie chcą stracić WSZYSTKICH klientów, podczas gdy EA są zaktualizowany. - Nie martw się, będziesz miał mnóstwo czasu na przepisanie kodu, który wymaga aktualizacji (prob years !!)

aggorreidaa
12-09-2021 21:56, 21:56
Zastanawiam się, czy ta platforma będzie lepsza od poprzedniej? Chodzi mi o Tradera. Może George z BT powinien zostać zmuszony do wymiany z nim pierwszego? Daj mu trochę własnego leku.

LAY3
12-09-2021 23:17, 23:17
MT5 został zaprojektowany, aby pomóc brokerom, a nie handlowcom. więc o co chodzi. zarządzanie zamówieniami jest zupełnie inne. nie będziesz mieć możliwości wielokrotnego zamówienia KUPUJ lub SPRZEDAŻ w tym samym czasie, jeśli wejdziesz do innego zamówienia KUPUJ lub SPRZEDAJ, zostanie ono połączone z już istniejącymi. co oznacza, że ​​handel wszystkimi rodzajami siatki będzie wymagał całkowitego przepisania.

Lauramg94
12-10-2021 00:38, 00:38
MT5 został zaprojektowany, aby pomóc brokerom, a nie handlowcom. więc o co chodzi. zarządzanie zamówieniami jest zupełnie inne. nie będziesz mieć możliwości wielokrotnego zamówienia KUPUJ lub SPRZEDAŻ w tym samym czasie, jeśli wejdziesz do innego zamówienia KUPUJ lub SPRZEDAJ, zostanie ono połączone z już istniejącymi. co oznacza, że ​​handel wszystkimi rodzajami siatki będzie wymagał całkowitego przepisania.
O czym jest dokładnie ten połączony wątek ...
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/101-pivot-trading-journal.htmlPobiera, handlarze sieci, niektórzy dzielą się handlarzami, EA handlują z handlem ręcznymi traderami, wiele transakcji EA, niektóre z długoterminowych transakcji mieszanych z krótkoterminowymi stylami handlowymi i wieloma egiami Martingale MT4. Broker MT5 jest obniżeniem dla handlowca MT4. W powyższym wątku zamierzam również zachować listę brokerów MT4, czyli brokera MT5 za darmo.

Gcarlitte33
12-10-2021 01:58, 01:58
Używam systemu martindale, który zabezpiecza i chcę wiedzieć, czy będę dotknięty? pytanie: Jeśli mam teraz MT4, czy broker zmusi mnie do zmiany na mt5, nawet jeśli nie chcę?

Eloy119188
12-10-2021 03:19, 03:19
Być ostrzeżonym!!! MQ przeprojektował MT5, aby umożliwić dostęp z powrotem do użytkowników zewnętrznych EA # 8217;

aggorreidaa
12-10-2021 04:40, 04:40
Być ostrzeżonym!!! MQ przeprojektował MT5, aby umożliwić dostęp z powrotem do użytkowników kodu źródłowego EA użytkownika.
Jeśli jesteś brokerem z siedzibą w Stanach Zjednoczonych zgodnym z nowymi regulacjami NFA, twoja baza klientów ulega zmniejszeniu. Kiedy to nastąpi, twoje wymagania kapitalizacyjne również będą kwestionowane. Następnie należy przejść przez wiele złych klientów (ponieważ jakość usługi maleje) przed rozliczeniem bankructwa. Good Bye American Forex, jak kiedyś to znaliśmy. Jeszcze raz dziękuję wam - szarzy kretyni krety - za wkroczenie dalej w moje życie - NFA = Nie dla Amerykanów! Zostanę z moim Brokerem, dopóki nie zdecydują się na głupią ofertę MT5 jako jedynej platformy. Oczywiście mogę się mylić, ale to byłby pierwszy raz! -Lol.

karrttgi
12-10-2021 06:01, 06:01
Być ostrzeżonym!!! MQ przeprojektował MT5, aby umożliwić dostęp z powrotem do użytkowników kodu źródłowego EA użytkownika.
Muszę zobaczyć link do tego ... (To niewiarygodne!) Wszystko, co widzę, to kwestie prywatności i praw autorskich.)

Eloy119188
12-10-2021 07:21, 07:21
Niestety nie ma linku, dlaczego tak niewiarygodne? czy znasz korzyści wynikające z posiadania dostępu do stajni udanych systemów transakcyjnych po koszcie 0? Jak myślisz, dlaczego MQ i licencjobiorcy nadal prowadzili konkursy MT4 EA? 1: wprowadzenie nowicjuszy # 8217; s na platformę i 2: uzyskanie asów do udanego EA # 8217; s (fundusze hedgingowe i MM mają 100's of Millions do alokacji do dobrych systemów) zobacz MT4 zostało pominięte jedną bardzo opłacalną funkcją , aby mieć dostęp do użytkowników EA za pośrednictwem zaplecza. Adres MT5 to.

karrttgi
12-10-2021 08:42, 08:42
Wciąż ... JEJ TWOJA OPINIA - NIE FAKTYCZNIE !!! Oczywiście wiem, że konkursy są powodem, aby wziąć udział w EA (Sam fakt, dlaczego nigdy nie wszedł do nich) - Wszystko, co trzeba zobaczyć, jest wysyłane do nich na szansę na nagrodę pieniężną. Nie wierzę, że będą kradli z backendem dostępu, ponieważ jest mnóstwo snifferów pakietów, które mogą wyświetlać komunikaty przychodzącewychodzące z komputera, a oni dostaną odpadł w 1 dniu! (Rozpalę moje narzędzia tylko po to, żeby je zweryfikować, ale nie spodziewam się niczego zobaczyć.) LUB ... Jeszcze lepiej napiszę narzędzie, które filtruje dostęp i robi mnóstwo gotówki, jednocześnie je ujawniając.

aggorreidaa
12-10-2021 10:03, 10:03
Właśnie przybyłem ze strony Forum MetaQuotes i wygląda na to, że członkowie (5-6) zostali zbanowani. Nie wiem jednak dokładnie. Wygląda na to, że rozmawiali (dobrze lub źle) o nadchodzącym wydaniu MT5. Niektórzy z tych członków byli tam od lat. Coś nie ma dobrego zapachu w tych zakazach. Zastanawiam się, czy ci członkowie zdenerwowali się w MetaQuotes? Ciekawi mnie tylko to, że mniej mnie obchodzi Metas - t5 lub jego twórcy. Jak tylko zostanę zmuszony do zmiany lub porzucenia, na zawsze wyrzucę kaucję na MetaQuotes (i ich wspierających Brokerów).

Eloy119188
12-10-2021 11:24, 11:24
Nie jesteś pewien, czego szukasz w linku, czy spodziewasz się wysłać je w komunikacie prasowym? Po opublikowaniu wirtualnego dilera I # 8217; m jestem pewien, że zachowują wszystkie ściśle tajne (z handlowców) opcje z sieci i ujawniają tylko obecnym i potencjalnym licencjodawcom. Wierz, czego chcesz. Nie jest to tylko moja OPINIA, to słowa # 8217; s (używane do wypróbowania sprzedaży mt5) od jednego ze sprzedawców w jednym z oddziałów MQ.

karrttgi
12-10-2021 12:45, 12:45
WSPANIAŁY!!! Nie mogę się doczekać - Mój snifferfiltr MT5 z pewnością będzie najlepszym sprzedawcą !! Ponieważ jest tak cicho - jak się tego nauczyłeś? - Komunikacja internetowa jest tak łatwa do monitorowania, że ​​trudno w nią uwierzyć. Również to nie ma sensu - 100-milionowy fundusz hedgingowy może złożyć ofertę, której nie można odmówić opłacalnym programistom. To nie jest tak, że jest tylko 1 opłacalny EA - jest mnóstwo EA's pracy, po co kupować skradzione towary? Kto sprzeda te skradzione EA'y. Jaki renomowany fundusz hedgingowy otworzyłby się na masowy spór sądowy, zamiast po prostu kupić opłacalny EA? (i uzyskanie bezpośredniego wsparcia od programisty)

Lauramg94
12-10-2021 14:05, 14:05
Jeśli jesteś brokerem z siedzibą w Stanach Zjednoczonych zgodnym z nowymi regulacjami NFA, twoja baza klientów ulega zmniejszeniu. Kiedy to nastąpi, twoje wymagania kapitalizacyjne również będą kwestionowane. Następnie należy przejść przez wiele złych klientów (ponieważ jakość usługi maleje) przed rozliczeniem bankructwa. Good Bye American Forex, jak kiedyś to znaliśmy. Jeszcze raz dziękuję wam - szarzy kretyni krety - za wkroczenie dalej w moje życie - NFA = Nie dla Amerykanów! Zostanę z moim Brokerem, dopóki nie zdecydują się na głupią ofertę MT5 jako jedynej platformy. Oczywiście mogę się mylić, ale ...
Jeśli pośrednicy zrzeszeni w NFA otrzymają niedobór gotówki, ponieważ wystarczająco dużo inwestorów wyciąga pieniądze, aby uzyskać je poniżej wymaganego 20 milionów USD, to może warto rozważyć wyciągnięcie teraz gotówki ... W przeciwnym razie brak gotówki może równać się bankructwu, bankructwo może równi wielcy ludzie otrzymują najpierw duże pieniądze (albo zastanawiam się, czy pierwsza zasada pierwszeństwa może dotyczyć tego) ...

gavazge
12-10-2021 15:26, 15:26
Myślę, że nie musisz się martwić o te rzeczy. w przypadku, gdy mt5 będzie spełniał oczekiwania handlowców, zmienią oni brokerów na brokerów z platformą (np. ProTrader), która obsługuje wszystkie funkcje MT i języki mql ... ALE oczywiście brokerzy nie chcą stracić klientów, to dlatego będą musieli przenieś się na inną platformę !!! ... w konsekwencji MQ będzie musiał zgodzić się na żądania handlowca lub umrzeć ...

sere9837
12-10-2021 16:47, 16:47
Gdzie mogę pobrać MT5? Dzięki, Gil

aggorreidaa
12-10-2021 18:08, 18:08
Jeśli pośrednicy zrzeszeni w NFA otrzymają niedobór gotówki, ponieważ wystarczająco dużo inwestorów wyciąga pieniądze, aby uzyskać je poniżej wymaganego 20 milionów USD, to może warto rozważyć wyciągnięcie teraz gotówki ... W przeciwnym razie brak gotówki może równać się bankructwu, bankructwo może równi wielcy ludzie otrzymują najpierw duże pieniądze (albo zastanawiam się, czy pierwsza zasada pierwszeństwa może dotyczyć tego) ...
Zgadzam się - nie ryzykuj, jeśli nie będzie to konieczne. Wykonuję prawie wszystkie transakcje za pośrednictwem FXPRO.com (bazując na Cyprze) i żaden z tych nowych elementów NFA nie wpłynie na mnie. Wciąż mam otwarte konto w MBT, ponieważ używałem ich przed FXPRO, ale w przypadku małych transakcji dużo ich prowizja wydaje się wysoka. Poza tym nie ma większych zgodności z żadnym brokerem.

gavazge
12-10-2021 19:28, 19:28
Gdzie mogę pobrać MT5? Dzięki, Gil
myślę, że lepiej powiedzieć kiedy?

dreabrileg
12-10-2021 20:49, 20:49
Wydaje się, że MT5 jest przeznaczony do regulacji NFA

arsadtt
12-10-2021 22:10, 22:10
Muszę zobaczyć link do tego ... (To niewiarygodne!) Wszystko, co widzę, to kwestie prywatności i praw autorskich.)
LOL, ja też chcę zobaczyć, jak zaczęła się ta plotka. Może Oliver Stone kręci teraz film na ten temat. Będę też chciał betat przetestować snifferfiltr MT5.

Igilrock
12-10-2021 23:31, 23:31
po prostu przekompiluj je w mt5 - będą działać.
W ogóle nie jest prawdą. Istnieje wiele błędów, które należy naprawić ... po rekompilacji. Meta trader nie ma jeszcze tłumacza, po prostu trzeba go przekompilować.

dagir
12-11-2021 00:52, 00:52
Niby nie na temat, ale nie widzę brokerów, którzy stosują się do przepisów NFA, tracąc wielu klientów. Ostatecznie prawdopodobnie będzie to wymagane od każdego amerykańskiego inwestora do korzystania z brokera, który i tak jest zarejestrowany w NFA. (Dla ich ochrony oczywiście)

XragwlgRock
12-11-2021 02:12, 02:12
Natknąłem się na skrypt, który zamieni źródło MQL4 na MQL5 - nie zapisałem linku, ponieważ, jak już powiedziano, prawdopodobnie minie wiele lat przed przejściem do MT5 na pełną skalę i jestem pewien, że będzie wiele takich skryptów dostępne w przyszłości. Nie rozumiem myślenia w Metaquotes - po czterech dekadach w branży IT nigdy nie widziałem, aby jakikolwiek inny dostawca oprogramowania dokonywał tak wielkich zmian z takim lekceważeniem dla użytkowników. Czy ktoś wie o brokerze oferującym bezpłatny interfejs API? Wolę napisać własny kod w Pythonie ...

Burespearc91
12-11-2021 03:33, 03:33
Natknąłem się na skrypt, który zamieni źródło MQL4 na MQL5 - nie zapisałem linku, ponieważ, jak już powiedziano, prawdopodobnie minie wiele lat przed przejściem do MT5 na pełną skalę i jestem pewien, że będzie wiele takich skryptów dostępne w przyszłości. Nie rozumiem myślenia w Metaquotes - po czterech dekadach w branży IT nigdy nie widziałem, aby jakikolwiek inny dostawca oprogramowania dokonywał tak wielkich zmian z takim lekceważeniem dla użytkowników. Czy ktoś wie o brokerze oferującym bezpłatny interfejs API? Wolę napisać własny kod w Pythonie ...
interaktywni brokerzy i fxcm oferują darmowy interfejs API.

Lauramg94
12-11-2021 04:54, 04:54
6 Załącznik (y) Instrukcje, które otrzymałem
http://www.metatraderglobal.com/406/rewrite-mql4-to-mql5-script/. Jednak najbardziej aktualne skrypty otrzymałem z wielu stron
http://forum.mql4.com/26550/page22. Oto skrypt, który konwertuje kod MQL4 na kod MQL5 został opracowany przez
http://www.mql4.com/users/keijii
http://www.mql4.com/users/circlesquaresna innym forum. Najpierw pobierz następujące pliki i umieść je w folderze Metatrader 4expertsinclude - mt4accountinfo.mqh - mt4string.mqh - mt4datetime.mqh - mt4objects_3.mqh - mt4timeseries_3.mqh Następnie pobierz najnowszą wersję skryptu przepisz i umieść w folderze Metatrader 4expertscripts: - mq4tomq5rewrite_sample_v5.mq4 Aby uzyskać dalsze instrukcje lub nowsze skrypty, przeprowadź wyszukiwanie google z pominięciem cytatów ... Przepisz skrypt MQL4 do MQL5
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/91-outcome-happened.html
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/101-pivot-trading-journal.html
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/109-dear-diary.html
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/82-esignal-cqg-vttrader.html
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/104-trading-journal.html
https://www.forex-instant.com/attachments/15189557071173892753.mq4

Lauramg94
12-11-2021 06:15, 06:15
1 Załączniki Oprócz skryptów powyżej, poniżej przedstawiono tabelę konwersji dla niektórych zmian MQ4 na MQ5. Może programiści uznają to za przydatne. Również inna uwaga ... Właśnie zauważyłem, że MetaEditor 5 ma teraz pomoc w języku angielskim, w przeciwieństwie do rosyjskiej tylko pomocy dostępnej kilka tygodni temu. Nic z tego nie stworzyłem.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/102-account-managers-trades-signals.html

Lauramg94
12-11-2021 07:35, 07:35
1 Załącznik (-i) Plus plik pomocy kodeksu. Mam nadzieję, że to wszystko pomaga w programowaniu MQ5.
https://www.forex-instant.com/attachments/15189557121776224272.zip

aggorreidaa
12-11-2021 08:56, 08:56
Zgadzam się - nie ryzykuj, jeśli nie będzie to konieczne. Wykonuję prawie wszystkie transakcje za pośrednictwem FXPRO.com (bazując na Cyprze) i żaden z tych nowych elementów NFA nie wpłynie na mnie. Wciąż mam otwarte konto w MBT, ponieważ używałem ich przed FXPRO, ale w przypadku małych transakcji dużo ich prowizja wydaje się wysoka. Poza tym nie ma większych zgodności z żadnym brokerem.
Chłopiec się myliłem! Nadal zastanawiam się, dlaczego wielu zagranicznych brokerów (w szczególności Fxpro.com) nie obsługuje amerykańskich klientów? Czy ktoś na ForexLand zna odpowiedź?

rubesiko981
12-11-2021 10:17, 10:17
U powinien zapytać tych brokerów ....

aggorreidaa
12-11-2021 11:38, 11:38
U powinien zapytać tych brokerów ....
Zrobiłem. było moje pierwsze pytanie - dlaczego? Fxpro.com podaje standardową deklarację łatwości prawnej, koncentrując się na Europie (dlaczego firma powinna odwrócić KAŻDĄ działalność?) Musi mieć coś wspólnego z niektórymi regulacjami rynku Forex, których muszę zabraknąć? Może jakieś nowe prawo podatkowe BS inne kraje nie chcą żadnej części? Zadziwiające, że żaden z tysięcy członkówforex-instantnie może rzucić światła na to, dlaczego Forex (za granicą) jest odmawiany Amerykanom. BTW-pośrednicy nie powiedzą - może boją się spraw sądowych? Kto wie?