PDA

Zobacz pełną wersję : Czy Duka to Marketmaker? !!



Asdrearuiz149497
10-17-2008 02:13, 02:13
OK tutaj są moje powody, by sądzić, że mogą być MM ze wszystkimi negatywnymi konsekwencjami
1. dostajesz wypełnione zlecenia z dala od rynku (11 pipsów), nie widzisz wypełnionej ceny na swoich wykresach lub na żadnej innej platformie (inne wykresy ecn lub mt4)
2.slipp na SL zatrzymuje zlecenia wejścia za każdym razem od 2 pipsów do 10 pipsów, nawet w najbardziej aktywnej sesji transakcyjnej (Londyn)
3. wypełnione zamówienia rynkowe, których nigdy nie przesłałeś
4.slippage nigdy nie jest na Twoją korzyść

Transakcje na rynku Forex odbywają się w Szwajcarii pod żadnym nadzorem żadnego organu zarządzającego

Verokika99
01-29-2022 03:23, 03:23
moim zdaniem broker ECN lub NDD, który nie podaje nazwy kontrahenta, nie jest wiarygodny. Nie jest to prawdziwy powód, dla którego nie pokazujesz odpowiednika Twojego handlu i są wystarczające przykłady brokerów ecn (IB), które pozwalają zobaczyć rzeczywisty bank, który przejął przeciwną stronę Twojej transakcji
Dukascopy to robił (kilka miesięcy temu). EFX nigdy tego nie zrobił.

Asdrearuiz149497
01-29-2022 04:44, 04:44
1 załącznik (i) zobacz załączony zrzut ekranu na żywo z terminalu klienta na żywo, który następuje po moich punktach. jest to tylko jeden z wielu przykładów, ten szczególnie przykuł moją uwagę, ponieważ wydaje się, że jest to ich nowe wyjaśnienie złego wykonania 2. uwaga na niską pierwszą warstwę płynności
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/61-trades-week.html

gergiimor
01-29-2022 06:05, 06:05
Jaki był rozmiar zamówienia? To jest ważne.

Asdrearuiz149497
01-29-2022 07:26, 07:26
0,5 miliona i 2 miliony GBPUSD

gergiimor
01-29-2022 08:46, 08:46
ok, te rozmiary zamówień powinny być w porządku z Dukasem. Czy ustawiasz Max Slippage podczas składania zamówień?

gergiimor
01-29-2022 10:07, 10:07
Czy próbowałeś również porównać głębokość rynku z platformą currenex? Nie porównałem dla tej konkretnej pary, ale mogę ci powiedzieć, które porównałem, Dukas ma zwykle od 2 do 3 razy większą płynność dla UE.

Asdrearuiz149497
01-29-2022 11:28, 11:28
..: „Czy ustawiasz Max Slippage podczas składania zamówień”? NIE jest odpowiedzią na to i chcesz wiedzieć DLACZEGO? Ponieważ albo nie zostaniesz w ogóle wypełniony, albo otrzymasz częściowo wypełnione zamówienia, ich płynność jest absolutnie śmieszna. i wcale nie jest w porządku, kiedy dostaję poślizg do 11 pipsów regularnie na zleceniach Stop Stop

gergiimor
01-29-2022 12:49, 12:49
..: „Czy ustawiasz Max Slippage podczas składania zamówień”? NIE jest odpowiedzią na to i chcesz wiedzieć DLACZEGO? Ponieważ albo nie zostaniesz w ogóle wypełniony, albo otrzymasz częściowo wypełnione zamówienia, ich płynność jest absolutnie śmieszna. i wcale nie jest w porządku, kiedy dostaję poślizg do 11 pipsów regularnie na zleceniach Stop Stop
Nie mam z nimi żadnych problemów ..... Zawsze ustawiam Max Slippage, ale znowu moje zamówienia są zawsze zleceniami rynkowymi. Osobiście wolałbym nie zostać zapełnionym lub częściowym wypełnieniem niż jeden 11 pipsów dalej. Czy skontaktowaliście się z nimi w sprawie problemów? Zazwyczaj bardzo szybko reagują i mogą być w stanie dać ci lepszy wgląd w to, co się dzieje.

daysa34
01-29-2022 14:10, 14:10
ok, te rozmiary zamówień powinny być w porządku z Dukasem. Czy ustawiasz: A - Slippage - Max - przy składaniu zamówień?
Kim jesteś fxRichard? Co to znaczy: „ok, te sortowniki zamówień powinny być w porządku ...” Kto ci to powiedział? Co masz na myśli mówiąc „dobrze”? !! Bronisz Dukasa, jakby to była twoja własna firma, traktujesz ten wątek i pierwsze dwa posty Kiado tak, jakbyś był całkowicie nieświadomy tych faktów. 'w porządku'??!!! Nie ma mowy, zmienię się na innego brokera, Dukas jest na dole, dolny los wszystkich brokerów typu ECN! (Jeśli są ECN, to znaczy!) Od lat mam konto w Dukasie, teraz schodzą na wzgórze. Kropka! Moja rada dla was, drodzy członkowie FF: Biegnijcie, zanim będzie za późno! Zabierz swoją firmę gdzie indziej! Ale upewnij się, że Twój menedżer konta nie jest na wakacjach, tak jak mój był (wakacje? Kto może sobie pozwolić na „wakacje” w tych niestabilnych czasach ?? mogą nie rozumieć, kiedy mówisz: „proszę, zatelefonuj”! Przepraszam, nie chciałem być niegrzeczny! Mój najlepszy.

gergiimor
01-29-2022 15:30, 15:30
Kim jestem? Kim jesteś? Nie są moją firmą, używam ich, więc przekazuję swój wkład. Kiedy mówię dobrze, mam na myśli wielkość ich przyrostu o 250 tys. Jeśli rozmiar zamówienia wynosiłby minimum 100 kB, napotkasz te problemy, powiedzą ci o tym z pierwszej ręki. Jeśli rozmiar zamówienia jest nieparzysty, a nie w przyrostach co 250 000, wystąpią problemy. Dlatego mówię dobrze. Staram się pomóc, wszystko jest nieświadome faktów.

Asdrearuiz149497
01-29-2022 16:51, 16:51
nie rozumiałem, co mówisz o pierwszej warstwie płynności (najlepsza oferta i najlepsza oferta) w Duka, faktem jest, że jest cienki jak gorące powietrze od 1 do 2 mil max na pierwszym poziomie, masz dużo płynności do 200 mil, ale potem spread rozszerza się do 10 pipsów. Może zaczynam myśleć, że w Dukasach oferują dwa różne kanały cenowe dla klientów i udane transakcje są wykonywane ręcznie. potwierdzam moje przekonanie, że są oni w rzeczywistości Market Makerami

gergiimor
01-29-2022 18:12, 18:12
Wszystko, co mówię, to czy porównałeś pierwszą warstwę płynności, aby powiedzieć, że jest to koncentrator currenex? Byłbym zainteresowany, aby zobaczyć, co ogólnie dowiesz się o tej kwestii, aby wszystko było jasne. Nie jestem w żaden sposób broniący Dukasa, po prostu próbując pomóc, nie możesz pomóc, nie znając szczegółów. Jak potwierdzić przekonanie, że są twórcami rynku?

daysa34
01-29-2022 19:33, 19:33
Cóż, po tym, jak trochę się uspokoiłem z powodu mojego „oburzenia” na temat Dukasa, chciałbym przekazać kilka dalszych przemyśleń na ten temat. Prawda jest taka, że ​​jako klient detaliczny jesteś zawsze na samym dole łańcucha żywnościowego, bez względu na wszystko. Najpierw prowadzimy surowy handel na rynku międzybankowym za pośrednictwem EBS i Reuters Dealing 3000, a ostatnio FXmarketspace, a także handel arbitrażowy między tymi i instytucjonalnymi platformami ECN, takimi jak FXall, Accelor, Baxter, Lava, 360T itp. W rzeczywistości sprzedawca detaliczny ma do wyboru tylko garstkę „prawdziwych” brokerów, głównie Interactive Brokers, MBTrading, HotspotFxi, Currenex (w pewnym stopniu) i FXCM. Zauważ, że jeszcze kilka miesięcy temu Dukas był już na (mojej) powyższej liście, już nie. Modelidea ECK Dukasa polegająca na agregacji wielu platform instytucjonalnych i stworzeniu tzw. Zdecentralizowanej puli płynności rynku scentralizowanego, był doskonałym modelem do czasu, gdy obszar zapaści kredytowej zaczął się ujawniać. Moim zdaniem firma nieuregulowana, dysponująca kapitałem w wysokości 10 mln CHF, nie jest w stanie konkurować w obecnym środowisku, w którym znacznie wzrosły wymogi dotyczące marży kredytowej, a płynność oferowana przez brokerabank uzyskała status „świętej etykiety”. Przypominam sobie czasy z Dukasem, ponad rok temu, kiedy słowo „poślizg” rzadko było słyszane w moim biurze, gdzie zatrzymanie się zapełniło nawet na gorączkowym rynku, dziś mogę policzyć transakcje, w których się nie poślizgnę z jednej strony. Bez względu na to, czy jest to zlecenie zatrzymania lub zlecenie stop loss. Dostaję się na zamówienia rynkowe z notowaniami rynkowymi, ceny nie są widoczne ani na terminalu cenowym klienta na żywo Dukas, ani na ich wykresach. Co najmniej owocuje. Myślę, że jedynym celem forum internetowego jest podkreślenie problemów, przed którymi stoją firmy szukające klientów detalicznych do współpracy. Cieszę się, że ktoś podjął inicjatywę, aby podkreślić aktualne problemy. Dziękuję za to. Teraz szukam nowego domu maklerskiego, i być może jest to również odpowiednia okazja do zwiększenia udziałów i dalszego poszukiwania nazw takich jak: Calyon, Marex, GNI touch, Capital Forex, FIXI, GL Trade i VCap. Właściwie, czy mogę zapytać cię, drogi członku FF: Czy mógłbyś polecić dobry PB ilub platformę bardziej „zaangażowanemu” przedsiębiorcy? Ale wracając do mojego pierwotnego punktu i kończąc na tym: Jeśli masz możliwość handlu w inny sposób niż na Dukas, zrób to na wszelkie sposoby, jest tam dużo lepiej, ktoś gdzieś ma płynność do zaoferowania, czego potrzebujesz, to tylko kwestia robienia dobrych badań i podjęcia odpowiednich działań. Mój najlepszy.

AsgeEgges
01-29-2022 20:53, 20:53
Cześć Richard, muszę porozmawiać z tobą o dukascopii. Pozdrowienia.

Asdrearuiz149497
01-29-2022 22:14, 22:14
moim zdaniem broker ECN lub NDD, który nie podaje nazwy kontrahenta, nie jest wiarygodny. Nie jest to prawdziwy powód, dla którego nie pokazujesz odpowiednika Twojego handlu i są wystarczające przykłady brokerów ecn (IB), które pozwalają zobaczyć rzeczywisty bank, który przejął przeciwną stronę Twojej transakcji

GergakBursoxs
01-29-2022 23:35, 23:35
OK, oto moje powody, by wierzyć, że mogą być MM
Należy pamiętać, że były to stanowiska do rozdawania w latach 03–06:
http://web.archive.org/web/*/http://www.dukascopy.com/Zgaduję, że przejście z DD na ECN było mniej więcej przebudowaniem frontendu i niewiele się zmieniło w backend. Sprawdź też ich witrynę od '00 - '02, jeśli chcesz się trochę śmiać.

ccecilaygm
01-30-2022 00:56, 00:56
Wydawałoby się, że jego niezaprzeczalny dowód teorii Duka nie okazał się jednak taki niezaprzeczalny i musiał udać się do zwykłego pośrednika. Witryny z 2001 r. Są rzeczywiście najbardziej lol.

Verokika99
01-30-2022 02:17, 02:17
W rzeczywistości sprzedawca detaliczny ma do wyboru tylko garstkę „prawdziwych” brokerów, głównie Interactive Brokers, MBTrading, HotspotFxi, Currenex (w pewnym stopniu) i FXCM. Zauważ, że jeszcze kilka miesięcy temu Dukas był już na (mojej) powyższej liście, już nie.
FXCM ??? Jesteś wysoki?

daysa34
01-30-2022 03:37, 03:37
fxterrapin: Nie byłem wysoki, nie, ale byłem całkowicie głupi, mówiąc to. Oto korekta: FXCM: Dołącz do sklepów „Bucket”, czyli sklepów. Dziękuję fxterrapin Uwaga: Rozmawiałem wczoraj z CTA, doświadczenia, które miał z nimi, to po prostu nie wierzyć, zapytałem go, dlaczego użył ich jako pośrednika, odpowiedział, ponieważ chciał dać im szansę. Cóż, magazin jest pusty, z mnóstwem martwych ciał wokół. (jego adwokat w końcu załatwił sprawy, lub lepiej powiedział, sortuje sprawy.)

Verokika99
01-30-2022 04:58, 04:58
Ogólnie myślę, że istnieją poważne problemy, jeśli chodzi o Duka. (najgorsze spready ECN, bezpieczeństwo funduszu, itp.) Jednakże złożyłem u nich kilka 5-milionowych zamówień i nie spadłem ani razu (nawet na szybko zmieniającym się rynku). Zastanawiam się, ile z tego dziwactwa ma do czynienia z obecnym otoczeniem rynkowym. Pamiętaj, że w banku międzybankowym kontrahent może łatwo anulować zamówienie (podobnie jak w przypadku ostatniej funkcji Currenex).

Verokika99
01-30-2022 06:19, 06:19
: Nie byłem wysoki, nie, ale byłem absolutnie głupi, że to powiedziałem. Oto korekta: FXCM: Dołącz do sklepów „Bucket”, czyli sklepów. Dziękuję Uwaga: rozmawiałem z CTA zeszłej nocy, doświadczenia, które miał z nimi, były po prostu nie do uwierzenia, zapytałem go, dlaczego użył ich jako pośrednika, odpowiedział, ponieważ chciał dać im szansę. Cóż, magazin jest pusty, z mnóstwem martwych ciał wokół. (jego adwokat w końcu załatwił sprawy, lub lepiej powiedział, sortuje sprawy.)
Hehe, trochę zabawy.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529685531.pngRzeczywiście, FXCM jest tak samo zacieniony, jak tylko się da.

Asdrearuiz149497
01-30-2022 07:40, 07:40
Dukascopy to robił (kilka miesięcy temu). EFX nigdy tego nie zrobił.
Ale potem nagle zmienili swoją politykę i naprawdę, ponieważ rzeczy zaczęły się zmieniać tylko od złego do gorszego, a moim zdaniem regularne poślizgnięcie się powyżej 11 pipsów za zamówienie o wielkości 500 tys.

Verokika99
01-30-2022 09:00, 09:00
Ale potem nagle zmienili swoją politykę i naprawdę, ponieważ rzeczy zaczęły się zmieniać tylko od złego do gorszego, a moim zdaniem regularne poślizgnięcie się powyżej 11 pipsów za zamówienie o wielkości 500 tys.
Czy zapytałeś ich, dlaczego nie pokazują już kontrpartnerów? Zmienili kilka rzeczy, w tym projekt interfejsu. Czy miało to miejsce mniej więcej w tym samym czasie. Chciałbym usłyszeć więcej ... Wiem, że nie chcesz publikować rzeczywistych zamówień, ale to naprawdę jedyny sposób, aby dowiedzieć się, co się dzieje.

Asdrearuiz149497
01-30-2022 10:21, 10:21
Czy zapytałeś ich, dlaczego nie pokazują już kontrpartnerów? Zmienili kilka rzeczy, w tym projekt interfejsu. Czy miało to miejsce mniej więcej w tym samym czasie. Chciałbym usłyszeć więcej ... Wiem, że nie chcesz publikować rzeczywistych zamówień, ale to naprawdę jedyny sposób, aby dowiedzieć się, co się dzieje.
Tak, zapytałem ich, a oni wyłączyli tę funkcję, ponieważ banki skarżyły się im na anonimowość, ale to tylko pokazuje mi, że nie są skłonne zaspokajać swoich potrzeb klientów i są znacznie bardziej zainteresowani zadowalaniem swoich dostawców płynności. może oznaczać, że zdolność klientów do otwierania lub zamykania transakcji może nie zostać zrealizowana z korzyścią dla klienta lub że może ponownie mieć DD i może nie kompensować wszystkich pozycji swoich klientów na rynku międzybankowym I tak wszystkie zmiany zdarzyło się mniej więcej w tym samym czasie, w tym odebranie widoku kontrahenta, wystąpienie poślizgu, notowania rynkowe i nowy zaprojektowany interfejs

Verokika99
01-30-2022 11:42, 11:42
To, co naprawdę mnie interesuje, to to, że w czasach DD dawały egzotyczne waluty, takie jak USDSEK. Zgadnij co! USDSEK został ponownie wprowadzony (na razie w wersji demonstracyjnej). To w połączeniu z faktem, że nie możesz już zobaczyć kontrpartnera, prawie każe mi myśleć, że wrócili do bycia MM! Być może nie są już w stanie płacić za dostęp do hotspotu, currenex itp.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529685531.png

Tlopwzg
01-30-2022 13:03, 13:03
Przeczytałem kilka złych słów na temat Dukascopy, ale nikt nie wspomniał o lepszej alternatywie. Która ECN ma lepszą realizację? MBT i Hotspot nie.

GergakBursoxs
01-30-2022 14:23, 14:23
Przeczytałem kilka złych słów na temat Dukascopy, ale nikt nie wspomniał o lepszej alternatywie. Która ECN ma lepszą realizację? MBT i Hotspot nie.
IB

rooxscaricaturag
01-30-2022 15:44, 15:44
dlaczego negatywnie wpływa na twórców rynku? Tak działa ta firma, prawda? Jeśli masz do czynienia z GS, podają ci także cenę.

Asdrearuiz149497
01-30-2022 17:05, 17:05
Faktycznie, Broker, który twierdzi, że jest ECN, może być wiarygodny, nawet jeśli nie pokazuje Ci odpowiednika Twoich transakcji, dlatego nie pokazują Ci odpowiednika, czyli zjawiska zwanego szybkim pożarem, a to, co się dzieje, może wysłać Bank wiele ofert lub ofert dla różnych platform ecn, ponieważ może to być po niewłaściwej stronie rynku i to, co się dzieje, zapewnia wiele płynności różnym platformom, a gracz rynkowy, który ma dostęp do tych informacji, może trafić na nie wieloma zleceniami na wszystkich platformy i dostawca płynności międzybankowej mogą znaleźć się w pozycji dalekiej do dużej

daysa34
01-30-2022 18:26, 18:26
... zjawiska zwane szybkim pożarem i to, co się dzieje, Bank może wysyłać wiele ofert lub ofert do różnych platform ecn, ponieważ może to być po niewłaściwej stronie rynku i to, co się dzieje, zapewnia płynność wielu platform i gracz rynkowy, który ma dostęp do tych informacji, może trafić na nie wieloma zleceniami na wszystkich platformach, a dostawca płynności międzybankowej może znaleźć się w pozycji daleko do dużej
Dobry punkt Kiado. Właściwie uważam, że to może być powód, dla którego tak naprawdę wydarzyło się w Dukascopy, a zatem płynność została drastycznie zmniejszona. Klienci w Dukas muszą mieć nieświadomiechętnie „szybkie zwolnienie” banków, które mogą mieć w określonych warunkach rynkowych i ekspozycji, oferować ich płynność mnożącą się w różnych miejscach z powodu „ciężkości z jednej strony” (zamiast w zwykłych okolicznościach, gdy banki rozdzielają swoją płynność i dlatego nie są narażeni na ryzyko.) Sposób, w jaki algorytm zamówień wewnętrznych Dukas jest zaprogramowany, prawdopodobnie nie ma możliwości, aby Dukascopy mogło zabezpieczyć się przed szybkim odpaleniem swoich dostawców płynności, w związku z czym banki na początku muszą mieć żółte ofiary Dukas (to jest to, co zwykle robią banki), ale po dwóch lub trzech ostrzeżeniach z banku i późniejszym powtarzającym się wykroczeniu, broker jest usuwany z gry: banki faktycznie odcinają mu pule płynności.

Movixxa17
01-30-2022 19:47, 19:47
Również klient Dukas i chciałby usłyszeć rekomendacje ludzi, którzy byli z Dukas i przeszli. Mój problem z nimi to ich cytaty. Używam MT4, a ceny Dukasa wahają się od /- 5 pipsów (cena ofertowa) od tego, co pokazują moje wykresy. Czy istnieje sposób, aby uzyskać ich cytaty w MT4? Dziękuję Ci.

lareghu
01-30-2022 21:07, 21:07
Również klient Dukas i chciałby usłyszeć rekomendacje ludzi, którzy byli z Dukas i przeszli. Mój problem z nimi to ich cytaty. Używam MT4, a ceny Dukasa wahają się od /- 5 pipsów (cena ofertowa) od tego, co pokazują moje wykresy. Czy istnieje sposób, aby uzyskać ich cytaty w MT4? Dziękuję Ci.
nie mam pomysłu, odszedłem od platformy MT4 na platformę Jforex, a moje zamówienia nie zostały zrzucone. tak czasami i o spreadach mają naprawdę dobre. Porównywałem ich kanał danych z moim egy, które działają automatycznie i wykonano 98% zamówień. Używam również ich konwertera MQL do java i egies można łatwo przekonwertować.

Oxrakvk93
01-30-2022 22:28, 22:28
Cóż, po tym, jak trochę się uspokoiłem z powodu mojego „oburzenia” na temat Dukasa, chciałbym przekazać kilka dalszych przemyśleń na ten temat. Prawda jest taka, że ​​jako klient detaliczny jesteś zawsze na samym dole łańcucha żywnościowego, bez względu na wszystko. Najpierw prowadzimy surowy handel na rynku międzybankowym za pośrednictwem EBS i Reuters Dealing 3000, a ostatnio FXmarketspace, a także handel arbitrażowy między tymi i instytucjonalnymi platformami ECN, takimi jak FXall, Accelor, Baxter, Lava, 360T itp. W rzeczywistości sprzedawca detaliczny ma do wyboru tylko garstkę „prawdziwych” brokerów, głównie ...
Jestem z dukascopy przez rok wiem, że naprawdę bardzo przepraszam za rozczarowanie, że jesteś bratem. ale nie mam z nimi problemu. tak, czasami mam sliperage .. ale większość to tylko czas wiadomości. są bardzo dobre i najlepiej zabezpieczają się ... bracie, to pierwszy raz mówię o moim brokerze. to boli, kiedy ludzie mówią o negatywnej dukaskopii .. nie mówię tylko, że mam konto na żywo. idź i sprawdź moje posty, będziesz wiedział, że jestem profesjonalnym handlowcem. Skończę, że nikt nie jest idealny Przepraszamy za zły angielski Jestem Pół Arabem.