PDA

Zobacz pełną wersję : Specjalny breakout EA



d3Oxk
02-25-2009 10:00, 10:00
Cześć,

Szukam szczególnego rodzaju breakout EA. Wiem, że na forum istnieje wiele takich EA i spojrzałem na wiele z nich, ale nie znalazłem tego, czego szukam. Niektóre z nich mają funkcje, których potrzebuję, ale nie wszystkie, czego chcę.

Potrzebuję EA, który umieści jedno zamówienie sprzedaży i jedno zamówienie zakupu w określonym czasie (po pudełku). Zamówienia powinny być umieszczone na wysokimniskim poziomie poprzedniego pola breakout spread. TP powinno zostać podzielone na 3 oddzielne poziomy TP, również z funkcją BE w określonej ilości pipsów. Należy mieć możliwość wyboru 1-3 poziomów. SL powinien znajdować się po przeciwnej do górnejdolnej skrzynce. Ponadto powinna istnieć funkcja maksymalnego zasięgu, aby handlować tylko wtedy, gdy zakres jest poniżej określonej ilości pipsów.

Powinno również istnieć ustawienie użytkownika, aby umieścić określony bufor w transakcjach, aby można było umieścić kilka pipsów powyżejponiżej ceny breakout.

Mam nadzieję, że ktoś poprowadzi mnie do istniejącego EA lub pomoże mi zmienić EA lub zakodować nowy.

pozdrowienia