PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję brokerów, którzy chcą REQUOTEFREEZE ich platformę



dylasbebipk
06-07-2007 21:49, 21:49
Cześć,

Mój Egipcjanin cierpi z powodu poszerzających się spreadów podczas wiadomości. Możesz zobaczyć moją ostatnią nitkę tutaj o prawdopodobnie innej sztuczce, którą broker może wykorzystać do zatrzymania polowania.

https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/173-basket-trading-ea.html

Biorąc pod uwagę, że nie handluję wiadomościami, a ja utrzymuję handel od jednego dnia do kilku dni (i mój stop loss nie jest naprawdę napięty, na przykład są to około 40 - 50 pipsów za GBPUSD, na przykład), możesz go znaleźć zaskakujące, że mój egipt jest dotknięty rozszerzonymi spreadami, ale tak naprawdę jest. Nawet GBPUSD to zmienność spadła o tyle, więc nie porusza się wystarczająco szybko z dala od mojego SL, więc od czasu do czasu nieuchronnie odkryję, że cena rynkowa jest bliska mojej stracie, jak tylko 10 pipsów od od ceny rynkowej tuż przed wieloma ważnymi ogłoszeniami w każdym tygodniu (i wielu brokerów takich jak Oanda poszerzyło swoje spready dla każdej pary co najmniej kilka razy w tygodniu).

Wiele razy odkryłem, że mój SL jest wyciągany przez poszerzone spready, a potem idzie do mojego oryginalnego, smakowitego kierunku.

Tak więc, aby uchylić te problemy, z radością przyjmuję wszelkie sugestie, aby polecić pewnych wiarygodnychdobrze założonych brokerów (nie chcę nowychnieznanych brokerów), którzy nie poszerzają spreadów lub po prostu poszerzają swoje wiadomości podczas newsów w oparciu o twoje rzeczywiste doświadczenia z tymi brokerami . REQUOTES i FREEZE platform tuż przedpodczas newsów są BARDZO POWITALNE. Tylko nie poluj na przystanki. Nie planuję wchodzić na nowe stanowiska podczas wiadomości, tylko nie chcę, aby moje przystanki były usuwane przez poszerzone postoje (zobacz mój link powyżej). Szukam brokerów, którzy nie zarabiają na swoich klientach, którzy już zajmują pozycje tuż przed wiadomościami, ale tylko skazują tych, którzy nie mają pozycji i chcą wskoczyć do wiadomości handlowych, ponieważ otrzymają rekordyzamrożenie platformy.


Dzięki!

Gkuxxmetal777
12-10-2021 06:53, 06:53
Prosty. Uzyskaj broker ECN, taki jak IB lub EFX, i wybierz opcję stop jako handel. Nie rozumiem, dlaczego wielu z nich polega na osobliwych ofertach brokerów MM na handel i jednocześnie narzekają na ich nieetyczną praktykę związaną z wiadomościami.