PDA

Zobacz pełną wersję : Ihour Indior za darmo



balerug
01-18-2009 04:34, 04:34
1 Załącznik (-y) Cześć

Miałem sporo e-maili na temat darmowych transakcji wewnątrz budynków, ale z myślą o dłuższym okresie obrotu 1 minuta dla niektórych osób po prostu nie jest opłacalna.

Spojrzałem na to w ciągu 1 godziny, a wzór wydaje się nieopłacalny przez 1 minutę, ponieważ potrzebujemy sporego drążka, aby zarobić trochę pipsów.

Używa 2 barów

Pierwszy daje nam SL i TP

Ustaw na długo

1 godzinna świeca

Po nim świeca o 1 godzinie, której niski poziom był podtrzymywany przez 1. świecę, a jej rozmiar to 50%, a nie większa

Przygotuj na krótki

1 godzina świecy

Kolejna godzina świecy w dół, której wysokość była podtrzymywana przez 1. świecę, a jej rozmiar wynosi 50%, a rozmiar nie jest większy

SL

Niski albo świeca przez długi
Wysokość albo świecy na krótki

TP

Wysokie 1. świecy przez długi czas
Niski 1 świeca za krótki

Handel na różnych parach jako sygnałów nie jest szybki i wściekły.

Spójrz na tabelę, w której wpis i konfiguracja jest bardzo prosta. Przyjrzyj się pomysłom




https://www.forex-instant.com/discussion-trading/13-working-financial-industry.html

Carmesrr14
11-29-2021 12:11, 12:11
U r dostaje to ..

Mopkretta3
11-29-2021 13:32, 13:32
Cześć Miałem sporo e-maili dotyczących indioru wolnego handlu, ale z myślą o dłuższym okresie obrotu 1 minuta dla niektórych osób po prostu nie jest opłacalna. Spojrzałem na to w ciągu 1 godziny, a wzór wydaje się nieopłacalny przez 1 minutę, ponieważ potrzebujemy sporego drążka, aby zarobić trochę pipsów. Używa 2 szt. Pierwszy daje nam SL i TP Ustawiona na długą A 1 godzinną świecę Podążamy za 1 godziną świecy, której niski poziom jest podtrzymywany przez 1. świecę, a jej rozmiar jest 50% wielkości nie większy [u] Ustaw dla ...
Dziękuję bardzo za pokazanie nam nowych sposobów podejścia do handlu. Jedno szybkie pytanie. Czy wymieniamy przełamanie wysokiegoniskiego drugiego taktu, czy wchodzimy na otwartą poprzeczkę po drugim takcie?

balerug
11-29-2021 14:52, 14:52
Cześć Wchodzisz na zakończenie drugiego taktu, że nie czekamy na przerwę. Wszystko, co oglądamy, to dwie świece, które wzloty lub upadki są dostatecznie blisko. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że wysokie w przypadku krótkiego zostało obsłużone. Następnie chcemy, aby druga świeca, kiedy wejdziemy, przetestować upadki pierwszej świecy. Chcemy, aby druga świeca nie była większa niż 50% 1-szej tak, abyśmy mieli przyzwoitą ilość pestek na

Dulce994
11-29-2021 16:13, 16:13
Wygląda dobrze, ale czy ta metoda nie jest podobna do jednego rodzaju - między innymi - w wątku James16 (podwójne dnawierzchołki, gdzie większość słupków ma około pół długości pierwszego taktu)?

troktt
11-29-2021 17:34, 17:34
Cześć Wchodzisz na zakończenie drugiego taktu, że nie czekamy na przerwę. Wszystko, co oglądamy, to dwie świece, które wzloty lub upadki są dostatecznie blisko. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że wysokie w przypadku krótkiego zostało obsłużone. Następnie chcemy, aby druga świeca, kiedy wejdziemy, przetestować upadki pierwszej świecy. Chcemy, aby druga świeca nie była większa niż 50% 1-szej tak, abyśmy mieli przyzwoitą ilość pestek na
Cześć, to wygląda obiecująco dobrze na FF. Zastanawiałem się, czy ktoś mógłby napisać EA do tego systemu?

Pagtasaga
11-29-2021 18:55, 18:55
1 Załącznik (y) Hej, dzięki za inny pomysł do obejrzenia, jesteś zajęty! Szybkie pytanie na temat 50% wielkości świecy wejściowej, czy patrzymy na rozmiar ciała, czy też całkowity rozmiar świecy, w tym knoty? Tylko krótkie spojrzenie na eurusd w ciągu ostatnich kilku tygodni, pojawia się, jeśli ignorujemy knoty i tak długo, jak samo ciało jest mniej niż połowę poprzedniej świecy, a wysoka lub niska nie została zerwana knotem, wygląda obiecująco. Załączony wykres zaznaczyłem czerwonymi strzałkami na opisywanych przeze mnie egzemplarzach. Całkowita świeca wraz z knotami wynosi ponad 50%, ale ciało nie jest. Widać, że wszystkie są zwycięskie. Ciekawe, czy masz jakieś przemyślenia na ten temat? Dzięki
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/224-live-eas-placing-orders.html

paulopexxier
11-29-2021 20:16, 20:16
Cześć Miałem sporo e-maili dotyczących indioru wolnego handlu, ale z myślą o dłuższym okresie obrotu 1 minuta dla niektórych osób po prostu nie jest opłacalna. Spojrzałem na to w ciągu 1 godziny, a wzór wydaje się nieopłacalny przez 1 minutę, ponieważ potrzebujemy sporego drążka, aby zarobić trochę pipsów. Używa 2 szt. Pierwszy daje nam SL i TP Ustawiona na długą A 1 godzinną świecę Podążamy za 1 godziną świecy, której niski poziom jest podtrzymywany przez 1. świecę, a jej rozmiar jest 50% wielkości nie większa Konfiguracja dla krótkiego A ...
Ok, zobaczę, czy mam odpowiednie zasady; Long ENTRY Warunek: Sprawdź, czy świeca 2 jest świecą w dół (Zamknij lt; Otwórz), a następnie sprawdź, czy świeca 1 jest świecą w górę (zamknij gt; otwórz), jeśli tak, następnie sprawdź, czy świeca 1 (wysoka-niska) jest w 50% rozmiar, jeśli Świeca 2 (High-Low). Czy to prawda?

Ramisdaemi
11-29-2021 21:36, 21:36
Cześć, czy ruch z 32 pip na wykresie jest prawidłowym wpisem? Wygląda na to, że wielkość świecy wejściowej przekracza 50% poprzedniej świecy. Kodowanie wizualnego indioru dla tego systemu nie powinno być zbyt trudne. Może programista byłby tak miły dla ...

crigg1893
11-29-2021 22:57, 22:57
dlaczego ludzie pytają o ea, zanim koncepcja zostanie w pełni zbadana? Wydaje mi się, że ea przychodzi w niewłaściwym momencie - dla mnie bardziej skuteczne byłoby pełne zbadanie różnorodności wprowadzanej metody przed stworzeniem ea. To, co zdarza się, gdy czytam wątki w FF, to ea development zatrzymuje proces dochodzenia. Tylko obserwacja i osąd, jaki mam.

Pagtasaga
11-30-2021 00:18, 00:18
Widzę też na załączonym wykresie przykład, kilka twoich świec wejściowych złamało wysoką lub niską świecę. Sądzę, że byłby to bardzo ważny czynnik w przewidywaniu, gdzie idzie cena. Jeśli dajesz mu mały bufor (tzn. Możesz złamać wysoko lub nisko o maks. 3 pipsy), to jest to coś, co należy rozwiązać, aby stworzyć EA (który, jak sądzę, mógłby być zainteresowany matrycą?).

Pagtasaga
11-30-2021 01:39, 01:39
Tak, zgadzam się, ten nie powinien potrzebować EA. Oczywiście, że jedna z nich pozwala na łatwe testowanie wstecz, aby sprawdzić, czy pomysł jest opłacalny. JEŚLI ktoś chce to zrobić, w porządku przeze mnie, ale to może być wymieniane bez zbytniego wysiłku.

Xabi
11-30-2021 02:59, 02:59
, Wydaje się to być interesującym wzorcem, na który należy patrzeć. Zwłaszcza, że ​​wzór zawsze będzie stanowił większą nagrodę za ryzyko. 50% niezawodności da ci zysk, jeśli będziesz przestrzegał zasad. Prosty. prosty. prosty. Dzięki, mogę nawet zrobić to na demo, ponieważ mój normalny handel jest wyjątkowo nudny.

Pagtasaga
11-30-2021 04:20, 04:20
Po prostu wykonałem ręczną analizę historyczną od 12/1 aż do eurusd tylko wynik końcowy 482 pips Coś, co warto obejrzeć dalej
https://www.forex-instant.com/attachments/1529222926.png

Mopkretta3
11-30-2021 05:41, 05:41
Po prostu wykonałem ręczną analizę historyczną od 12/1 aż do eurusd tylko wynik końcowy 482 pips Coś, co warto obejrzeć dalej
https://www.forex-instant.com/attachments/1529222926.pngCzy masz świecę lub zakres wysokich i niskich wartości dla ręcznego testu historycznego?

balerug
11-30-2021 07:02, 07:02
1 Attachment (s) Hi Tak, patrzyłem na wielkość ciała dzisiaj nie na knoty, jak na twojej mapie. Jeśli widzimy knoty sięgające szczytów i upadków poprzedniej świecy to daje nam moralne wsparcie, że nasze Potencjalna TP została przetestowana już na pasku wejściowym. A jeśli chodzi o wysokie lub niskie bycie zerwane, patrzę na to dzisiaj, rozważ także emocjonalne implikacje świec, które wyciągnąłem pyhci za nim
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/158-top-analysis.html

xXLooXiXx
11-30-2021 08:23, 08:23
Jeśli ciało cień drugiego słupka nie przełamuje wysokościwysokości pierwszej świecy, jest to typowy wzór harami (jeśli dobrze zrozumiałem). W przypadku, gdy trzeci słupek przełamuje górnądolną część drugiej świecy (jeśli druga świeca ma wyższąniższą nizę niż pierwsza), odwróciłem pozycję, aby pokryć poprzednią ę z bardzo dobrym wskaźnikiem sukcesu. Bardzo ważne, jak powiedziałem, jest zamknięcie drugiego taktu, który musi być niższy niż koniec pierwszego taktu. Przy okazji nie używałbym tego na niczym niższym niż 1H, ponieważ dla każdej akcji cenowej, im wyższy TF, tym większe prawdopodobieństwo.

Pagtasaga
11-30-2021 09:43, 09:43
Czy masz świecę lub zakres wysokich i niskich wartości dla ręcznego testu historycznego?
Użyłem świecy 1 lub świecy 2 wysokieniskie jako stop, w zależności od tego, co było więcej. Ta sama metoda testowana z 12/1 na gbpusd dała -131 pipsów
https://www.forex-instant.com/attachments/1529222927.png

Pagtasaga
11-30-2021 11:04, 11:04
Dzięki za odpowiedź , ma to dla mnie sens. Oczywiście sprawienie, by ręcznie wykonano backtest jest trochę bardziej nużące. W tym miejscu rozmowa EA staje się ważna, przynajmniej w celu weryfikacji historycznej.

balerug
11-30-2021 12:25, 12:25
Wyglądałem przez większość dnia na 15min wydaje się znacznie dokładniejsza tylko 1 dzień, ale £ $ piątek 60 pestek Jak zawsze, jeśli zatrudniamy 1min mechanicznego TP, który jest ... Kiedy długo blisko na SL lub następny w dół pasek Kiedy krótki blisko SL lub następna poprzeczka otrzymujemy na tych samych sygnałach 224 pipsów nie uwzględniamy spreadu. Ta metoda z użyciem przeciwległej świecy do zamknięcia jest po prostu ......... ”bliska 1 oznakom słabości” 21 -3-15 25-4-28 16 95 126-9-8 Pozdrowienia P

azuzesa
11-30-2021 13:46, 13:46
Kiedy aktualna świeca zamyka się i staje się statyczna, Historia, JEŻELI zamknięcie było wyższe niż poprzednie świece wysokie lub niższe niż poprzednie świece niskie, to (3) Chciałbym coś powiadomić mnie, że ostatnie świece są wyższe niż poprzednie poprzednie świece są wysokie lub niskie. Powiadomienie może być podobne do raznost, plus zielony numer lub ujemny czerwony numer, ale mam nadzieję, że dźwięk alarmu, jeśli to możliwe. Nie jestem programistą. Czy programujesz? - Oddaj

Patg17
11-30-2021 15:06, 15:06
1 Załącznik (-i)

Kiedy aktualna świeca zamyka się i staje się statyczna, Historia, JEŻELI zamknięcie było wyższe niż poprzednie świece wysokie lub niższe niż poprzednie świece niskie, to (3) Chciałbym coś powiadomić mnie, że ostatnie świece są wyższe niż poprzednie poprzednie świece są wysokie lub niskie. Powiadomienie może być podobne do raznost, plus zielony numer lub ujemny czerwony numer, ale mam nadzieję, że dźwięk alarmu, jeśli to możliwe. Nie jestem programistą. Czy programujesz? - Oddaj
Tak, ale niezbyt dobry w tym. Ale nadal nie mam systemu. 1. Gdzie umieściłeś punkt C? (czytać
http://www.smarttradingforprofits.com/fibonacci-expansion-for-profit-targets) 2. Wpis i Stoploss? 3. Spójrz na załączony. Czy wyciągnąłem go w prawo? Czy handel zainicjował się z powodu utraty statusu? Dzięki .. Ps..spróbuję zmodyfikować kod w ten weekend, jeśli jestem wolny ..
https://www.forex-instant.com/attachments/1530117657.jpg

rasita43
11-30-2021 16:27, 16:27
To dobry system, ale nie tyle podczas silnych trendów. Tak, Good4Nothing, to zmodyfikowany system Inside Bar.

Ten system jest prosty i statystyczny. Handel zostaje zawarty, gdy cena nie osiąga nowego poziomu, tłumacząc się wahaniem w umysłach handlowców (psych). Handel jest umieszczony tylko wtedy, gdy świeca jest mniejsza niż 50% poprzedniej ... ponieważ im mniejsza świeca tym bliżej stop loss, tym dalej take-profit, a mniej ryzykowny handel (statystyki). Jest to dobry system, gdy się nie zastanawia.

Ten system jest prosty i statystyczny. Handel zostaje zawarty, gdy cena nie osiąga nowego poziomu, tłumacząc się wahaniem w umysłach handlowców (psych). Handel jest umieszczony tylko wtedy, gdy świeca jest mniejsza niż 50% poprzedniej ... ponieważ im mniejsza świeca tym bliżej stop loss, tym dalej take-profit, a mniej ryzykowny handel (statystyki). Jest to dobry system, gdy się nie zastanawia.

tiriti77
11-30-2021 17:48, 17:48
Właśnie odkryłem, że ten system wyprodukował 413 pipsów w styczniu na EURUSD. Ale zauważyłem też, że nie radzi sobie dobrze z silnymi trendami. Czy istnieje sposób na odfiltrowanie transakcji podczas silnych trendów? Bardzo podoba mi się ryzykonagroda tego systemu.
Nie handluj w czasie silnych trendów? ;]

LuaschaLaura
11-30-2021 19:09, 19:09
Miłe wejście, Gray.

olguita431
11-30-2021 20:29, 20:29
Cześć wszystkim, jestem raczej nowy tutaj. Lubię egy, ponieważ jest łatwy i swobodny. Po przetestowaniu 2 par, tj. USDJPY i EURUSD, okazało się, że wskaźnik sukcesu wynosi tylko około 50%. Można go również stosować do 15 metrów. Jeśli tylko znajdziemy sposób na odfiltrowanie tych złych transakcji! , czy mógłbyś nam powiedzieć, ile razy korzystasz z tego systemu? Dzięki.

Patg17
11-30-2021 21:50, 21:50
Cześć reese777, Wciąż tu jesteś? może lepiej zacząć nowy wątek dla swojego systemu transakcyjnego?

azuzesa
11-30-2021 23:11, 23:11
Cześć Mini J, ok, może za jakiś dzień. Podobała mi się Metoda. Do zobaczenia wkrótce!

Patg17
12-01-2021 00:32, 00:32
Cześć, Ok, może będę za dzień lub tak. Podobała mi się Metoda. Do zobaczenia wkrótce! reese777
Kiedy to zrobisz, napisz mi dobrze .. Cieszyłem się również tym wątkiem ..

lavixou
12-01-2021 01:53, 01:53
1 Attachment (s) Mam trochę zabawy kodowania EA w tych dniach .. tak i zakodowałem ten prosty system w EA..i zrobiłem backtest na eurusd i nie wydaje się źle.
http://www.shareapic.net/content.php?id=15723149owner=postrockMój EA jest ustawiony po początkowych regułach opublikowanych w tym wątku (plus 3 filtry czasu), nie śledziłem reszty, ale jestem skłonny, aby EA ewoluować, jeśli otrzymam pomysły, jak to zrobić. Naprawdę chciałabym zachować to tak nagie, jak to możliwe, sugestie NIE angażujące wrogo będą miały pierwszeństwo (z wyjątkiem oczywiście udaru geniuszu
https://www.forex-instant.com/attachments/1530117631.jpg) Jedną z głównych wad jest to, że nie jestem pewien, czy mój EA jest plotowany na wielu wykresach naraz. Zakodowałem prosty cykl liczb magicznych, ale nie sprawdziłem, czy faktycznie działa, czy nie, więc nie panikuj, jeśli to robi. Reszta EA powinna jednak działać dobrze.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301176411395702353.1

addaz
12-01-2021 03:13, 03:13
Mam trochę zabawy kodowania EA w tych dniach .. tak i zakodowałem ten prosty system w EA..i zrobił test historyczny na eurusd i nie wydaje się źle.
http://www.shareapic.net/content.php?id=15723149owner=postrock...
Dzięki za EA. Spróbuję. Na pewno pomoże w testowaniu.

mcr77
12-01-2021 04:34, 04:34
Cześć wszystkim! tych, którzy handlują tym systemem, co stało się z tym cudownym systemem? czy to nie jest znowu opłacalne?

balerug
12-01-2021 05:55, 05:55
1 Attachment (s) patrząc na to ponownie. Właśnie zamknęłam zwycięzcę 35 pipsów na GBPJPY
https://www.forex-instant.com/attachments/1530117631.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1530117643789062807.jpg

HadegDrak
12-01-2021 07:16, 07:16
, Bardzo ciekawy system ... na innej z twoich płodnych wątków umysłu wspomniałeś, że z powodzeniem zarabiasz na 2 swoich systemach transakcyjnych. Czy to jedna z dwóch? Czy możesz zdradzić, które z nich obecnie aktywnie handlujesz? Dzięki, Bob

balerug
12-01-2021 08:36, 08:36
dzień po dniu Im handluję 1 handlem na dzień Break azjatycki Break USA nie został jeszcze zaksięgowany, ale będzie nowy wątek z Trend Magic Indior i 1more który znowu mam napisany, ale to musi być sprzedawane w małych partiach jak przystanki są duże, ale także zyski, na przykład pierwszy handel dzisiaj na EURGBP, stracił 648 USD, ale drugi handel, czy też powinienem powiedzieć, wciąż wynosi obecnie 2448 USD Duże liczby, ale RR 4; 1 Mam innych, ale potrzebuję czasu na nie

rasita43
12-01-2021 09:57, 09:57
Kiedy napiszesz amerykański system łamania?

dzień po dniu Im handluję 1 handlem na dzień Break azjatycki Break USA nie został jeszcze zaksięgowany, ale będzie nowy wątek z Trend Magic Indior i 1more który znowu mam napisany, ale to musi być sprzedawane w małych partiach jak przystanki są duże, ale także zyski, na przykład pierwszy handel dzisiaj na EURGBP, stracił 648 USD, ale drugi handel, czy też powinienem powiedzieć, wciąż wynosi obecnie 2448 USD Duże liczby, ale RR 4; 1 Mam innych, ale potrzebuję czasu na nie

dzień po dniu Im handluję 1 handlem na dzień Break azjatycki Break USA nie został jeszcze zaksięgowany, ale będzie nowy wątek z Trend Magic Indior i 1more który znowu mam napisany, ale to musi być sprzedawane w małych partiach jak przystanki są duże, ale także zyski, na przykład pierwszy handel dzisiaj na EURGBP, stracił 648 USD, ale drugi handel, czy też powinienem powiedzieć, wciąż wynosi obecnie 2448 USD Duże liczby, ale RR 4; 1 Mam innych, ale potrzebuję czasu na nie

teregaliza
12-01-2021 11:18, 11:18
czy ludzie nadal handlują tą metodą? Przeskanowałem ostatnie kilka dni na eu i zauważyłem prawie wszystkie ustawienia na EURUSD zgodnie z regułami pierwszego systemu pocztowego. ktoś?

oxrtisad
12-01-2021 12:39, 12:39
2 Ważne załączniki?
https://www.forex-instant.com/attachments/15301176441140737071.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/15301176461371439351.jpg

Rattrap
12-01-2021 14:00, 14:00
Przykro mi to mówić, że nie zadziała w dłuższej perspektywie. Formacje świecowe powinny być wyzwalaczem po wyznaczeniu ścieżki przez szablon. Sama formacja świecy nie działa. Nawet statystycznie nie możemy użyć konkretnej formacji świec, ponieważ zysk za każdym razem jest inny i należy go stosować z dobrym współczynnikiem wynagrodzeń. : Możesz użyć swojego niesamowitego daru znajdowania wzorców w niezależnej serii systemów. Śledziłem wasze systemy od czasów Keltnera (w czasach ExpatXXXX), a jako wielki fan myślę, że powinieneś spróbować.

Ttkitri7
12-01-2021 15:20, 15:20
Cześć wszystkim, dziękuję za udostępnienie tego System działa tylko na niepewnych rynkach, możesz łatwo sprawdzić to umieszczenie na mapie Damiani Volatmter Indior I bądź ostrożny w pobliżu linii SR! miłego weekendu
https://www.forex-instant.com/attachments/1530117633.jpg

Patg17
12-01-2021 16:41, 16:41
1 Załącznik (ów) Spróbuj tego .. Użyto 2 poprzednich świec
https://www.forex-instant.com/attachments/15301176741077179068.mq4