PDA

Zobacz pełną wersję : moja ostateczna alternatywna metoda



Rugipk
08-19-2010 14:24, 14:24
1 Załącznik (y) Ta metoda opiera się na tej samej idei innego wątku, który stworzyłem i nazwałam alternatywną metodą (świece 50 pipsów).
Ale zasady są tu inne i dlatego proponuję ci ten nowy wątek.

Naszym celem nie jest podążanie za ceną i odgadywanie, gdzie cena idzie, ale aby wygrać zawody większe niż luźne transakcje.

Po pierwsze, aby pozbyć się hałasu, cena jest pokazana w następujący sposób:
Za każdym razem, gdy cena przesuwa się o 20 pipsów, rysuję zieloną świecę.
Za każdym razem, gdy cena przesuwa się o 20 pipsów, rysuję czerwoną świecę.

Jako Renko, ten system nie dba o czas, świeca jest rysowana, gdy robi się 20 pipsów, bez względu na porę, aby do niej dotrzeć.

Używam tylko EURUSD od 8 rano (GMT 2) do 5 po południu (GMT 2).
Oto dzisiejsze świece:

https://www.forex-instant.com/trading-discussion/75-eur-jpy.html

Rugipk
01-23-2022 08:53, 08:53
1 Załącznik (y) Za każdym razem, gdy cena osiągnie wielokrotność 20 (1,28, 1,2820 ...), ustawię zlecenie z SL = 20 pipsów i TP = 20 pipsów Jeśli kupuję, to jest , jeśli mam sprzedam to jest - Jest to metoda alternatywna, więc oto moje zamówienia: - - - - - - - - - - - - - tu jest trend wzrostowy (G = zielona świeca): GGGGGGGGGGGGGGGGG Możesz zobaczyć przy moich zamówieniach, wygrywam 1 raz na 2
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/118-program-good-idea-trend-indior.html - - - - - - - - - - tutaj jest tendencja spadkowa R = czerwona świeca RRRRRRRRRRRRRRRRRRR możesz zobaczyć to samo, wygrywasz 1 raz na 2 - - - - - - - - - - tutaj jest zakres GRGRGR moje zamówienia: - - - idealny
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/142-large-bar-alert-indior.htmlinny zakres RGRGRG moje zamówienia zmieniają się w ten sposób - Uważam, że zakres to 3 alternatywne symbole, w tym przypadku 4 i następne symbole będą takie same jak 3, dopóki zakres nie zostanie zakończony. Następnie możesz zobaczyć dzisiejsze transakcje:
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/232-difference-pips-moving-average.html

Rugipk
01-23-2022 10:14, 10:14
Dzisiaj zacząłem od zakupu ( ), ponieważ ostatnia świeca przed 8 rano (GMT 2) była czerwona i grałem w nią. Za każdym razem, gdy przegrywam, kolejna kolejność to X2, więc jest to martingale, tak, ale zobaczysz, że ten system ma kilka kolejnych . Dzisiaj miałem 140 pipsów. Proponuję ci każdego dnia, aby zobaczyć razem, ile pestek metoda może nam przynieść!

Rugipk
01-23-2022 11:35, 11:35
1 Załącznik (y) wczoraj handlu: 80 pipsów
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/195-gbp-aud.html

Ghayuyu
01-23-2022 12:55, 12:55
Hej Zebulon Myślę, że twoja nić jest bardzo interesująca, dziękuję za opublikowanie twojego pomysłu. Wiem, że większość ludzi marszczy brwi na systemach Martingale, ale myślę, że w pewnych sytuacjach mogą być użyteczne. Problem polega jednak na tym, że masz dużą grupę przegranych, w końcu możesz stracić cały bankroll (lub jakikolwiek limit, który sam sobie wyznaczyłeś, aż do ). Na przykład, co jeśli rynek robi to przez jeden dzień, a twoja pierwsza transakcja jest krótka: GRGGRGGRG G - - - - - - - To jest pasmo 10 przegranych, więc jeśli zacząłeś ryzykować nawet .1 procent , straciłbyś 100% swojego konta. Ponadto, nawet z dźwignią, w końcu dojdziesz do punktu, w którym nie możesz podwoić obrotów, ponieważ twoje konto nie może obsłużyć kwoty handlu. (Małe rozmiary przystanków, takie jak 20 pipsów, sprawiają, że jest to szczególnie trudne.) Wiem, że brzmię, jakbym skupiał się na najgorszym scenariuszu, ale ważne jest, aby zrozumieć, że najgorszy możliwy przypadek może się zdarzyć, i szczerze z retracements taki wzór jak ten wysłana jest możliwa. Jestem zainteresowany twoim egy i chciałbym pomóc mu go ulepszyć. Daj mi znać, co myślisz o tych obawach, a może uda nam się znaleźć sposób, żeby było jeszcze lepiej. Cory

De
01-23-2022 14:16, 14:16
hmm, to interesujące, możesz podzielić się tym, co ustawienie użyłeś wykresu renko

Rugipk
01-23-2022 15:37, 15:37
Hej Zebulon Myślę, że twój wątek jest bardzo interesujący, dziękuję za opublikowanie twojego pomysłu ....
Masz rację, GRG GRG GRG to najgorszy scenariusz. w takim przypadku zrobię to: GRG GRG G - - - - to znaczy, że jeśli mam GRG GRG, gram dopóki nie wygrywam, jeśli mam RGR RGR gram - dopóki nie wygrywam, zgadzam się z tobą, konto musi być wystarczająco duże, aby pozwolić na kilka kolejnych .

Rugipk
01-23-2022 16:58, 16:58
hmm, to interesujące, możesz podzielić się tym, co ustawienie użyłeś wykresu renko
Nie używam wykresów renko, rysuję ręcznie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529222934.pngW tej metodzie, potrzebni ci są papier i długopis
https://www.forex-instant.com/attachments/1529222934.png

Ghayuyu
01-23-2022 18:18, 18:18
Masz rację, GRG GRG GRG to najgorszy scenariusz. w takim przypadku zrobię to: GRG GRG G - - - - to znaczy, że jeśli mam GRG GRG, gram dopóki nie wygrywam, jeśli mam RGR RGR gram - dopóki nie wygrywam, zgadzam się z tobą, konto musi być wystarczająco duże, aby umożliwić kilka kolejnych .
A co, jeśli tak to wygląda: GRGGRGRRRRRRRRRRR? Nawet jeśli zmienisz egy, zawsze istnieje możliwość, że rynek zrobi odwrotność każdego z twoich transakcji przez 20 lub 30 razy z rzędu. Myślę, że gdybyś znalazł sposób na zmianę ryzyka powrotu i zdobycie więcej niż 20 pipsów na zwycięzcę, martingale może być bardziej efektywny. Powiedz mi co myślisz. Cory

LaxtMook
01-23-2022 19:39, 19:39
ta metoda opiera się na tej samej idei innego wątku, który stworzyłem i nazwałam alternatywną metodą (świece 50 pipsów). Ale zasady są tu inne i dlatego proponuję ci ten nowy wątek. Naszym celem nie jest podążanie za ceną i odgadywanie, gdzie cena idzie, ale aby wygrać zawody większe niż luźne transakcje. Po pierwsze, aby pozbyć się hałasu, cena jest pokazana w następujący sposób: Za każdym razem, gdy cena przesuwa się o 20 pipsów, rysuję zieloną świecę. Za każdym razem, gdy cena przesuwa się o 20 pipsów, rysuję czerwoną świecę. Jako renko, ten system nie dba o ...
Nie rozumiem tego

Ghayuyu
01-23-2022 21:00, 21:00
Nie rozumiem tego
Cześć Whatfx, masz konkretne pytanie? Jest to dość dobrze wyjaśnione, ale trudno ci pomóc, kiedy mówisz coś, co nie jest specyficzne. Jeśli przeczytasz go kilka razy i nadal nie możesz go zrozumieć, powinieneś opublikować część, której nie rozumiesz. Powodzenia, Cory

rebegaxx
01-23-2022 22:21, 22:21
Ta metoda obstawiania pieniędzy jest jak gra w RED BLACK na kole ruletki lub w grze Baccarat, szukaj trendów i wzorców Ale problem polega na tym, że cena zawsze przekracza zakres w górę, zanim narysuje blok. ciekawy
https://www.forex-instant.com/attachments/1529222934.png

Gehor
01-23-2022 23:42, 23:42
Od 6 miesięcy prowadzę podobne transakcje używając 25 pips stop i poziomów zysku na rachunku demo z EURUSD i GBPUSD i wygląda na opłacalny. W tym czasie nigdy nie miałem więcej niż 8 powtórzeń z rzędu. Trzeba być ostrożnym z takim systemem, na przykład zaczynając od 0,1 partii. Szukałem kogoś do zaprogramowania egyny, ale nikt się nie pojawił. System EA pozwalający na ustawienie zakresu poziomów stop i zysków byłby przydatny w przypadku testów historycznych i znalezienia największych wypłat, które wystąpiły w ciągu ostatnich kilku lat dla wszystkich par walutowych. Nie ustawiłbym zakresu poniżej 25 pipsów z powodu spreadu.

Plasa
01-24-2022 01:02, 01:02
Za każdym razem, gdy cena osiąga wielokrotność 20 (1,28, 1,2820 ...), ustalam zamówienie z SL = 20 pipsów i TP = 20 pipsów Jeśli kupuję, to jest , jeśli sprzedam to jest - Jest to metoda alternatywna, więc oto moje zamówienia: - - - - - - - - - - - - - tutaj jest trend wzrostowy (G = zielona świeca): GGGGGGGGGGGGGGGGG Możesz zobaczyć ...
Jestem mylący z twoimi zakładami, mimo że jest to bardzo interesujące.

Rugipk
01-24-2022 02:23, 02:23
więcej wyjaśnień, na przykład dzisiaj: ruch na ostatnich 20 pipsów spadł, więc kupię na 1.2800 Kolejne zamówienia to - - - (sprzedam kupno kupię kup kupię), ponieważ ta sekwencja daje mi duże szanse na wygraną trend wzrostowy (GGGGGG) lub trend zniżkowy (RRRRRRRR) lub w zakresie (RGRGRGRG). Problem polega na tym, że zakres GRGRGR jest dokładnie odwrotny od mojego zamówienia, w tym przypadku czwarty i następny symbol będą takie same, jak trzeci, dopóki zakres nie zostanie zakończony - ------. mam nadzieję, że to pomoże ...

Rugipk
01-24-2022 03:44, 03:44
A co, jeśli tak to wygląda: GRGGRGRRRRRRRRRRR? Nawet jeśli zmienisz egy, zawsze istnieje możliwość, że rynek zrobi odwrotność każdego z twoich transakcji przez 20 lub 30 razy z rzędu. Myślę, że gdybyś znalazł sposób na zmianę ryzyka powrotu i zdobycie więcej niż 20 pipsów na zwycięzcę, martingale może być bardziej efektywny. Powiedz mi co myślisz. Cory
zawsze istnieje możliwość, że rynek zrobi odwrotność każdego z twoich transakcji przez 20 lub 30 razy z rzędu. to absolutnie prawda! Celem tej metody jest zmniejszenie prawdopodobieństwa posiadania takiej sekwencji. Ale nigdy nie wyeliminuje go całkowicie. Wiemy, że to tsunami może przybyć i zniszczyć nasze konto. Jednym rozwiązaniem jest zaakceptować ten fakt i mieć gotówkę lub awarię. Każdego miesiąca zaczynamy od tej samej kwoty, pod koniec miesiąca bierzemy pieniądze i resetujemy konto. Jeśli nadejdzie tsunami, miesiąc się skończy, ale nie przyjdzie co miesiąc ... Innym rozwiązaniem, gdy mamy GRG GRG, jest nic nie robić i czekać następnego dnia o 8 rano, ponieważ londyńskie otwarcie przynosi często niestabilność.

Rugipk
01-24-2022 05:05, 05:05
1 Załącznik (s) DZISIAJ TRADYCJI
https://www.forex-instant.com/attachments/1529222934.png

Ghayuyu
01-24-2022 06:25, 06:25
to absolutnie prawda! Celem tej metody jest zmniejszenie prawdopodobieństwa posiadania takiej sekwencji. Ale nigdy nie wyeliminuje go całkowicie. Wiemy, że to tsunami może przybyć i zniszczyć nasze konto. Jednym rozwiązaniem jest zaakceptować ten fakt i mieć gotówkę lub awarię. Każdego miesiąca zaczynamy od tej samej kwoty, pod koniec miesiąca bierzemy pieniądze i resetujemy konto. Jeśli nadejdzie tsunami, miesiąc minął ...
Widzę, skąd przybywasz z Zebulona, ​​ale nie możemy być pewni, że czekanie aż do następnego dnia będzie miało wpływ na prawdopodobieństwo trafienia w cel. GRGGRG to prawdopodobny wzorzec, ponieważ jest to ruch z niewielkimi retracementami, więc może się zdarzyć kilka dni z rzędu. Podoba mi się twój pomysł na gotówkę lub katastrofę, ale twoje wygrane są tak małe w porównaniu do możliwych dużych , których nadal nie byłbyś w stanie zrobić na tyle, by pokryć gigantyczną ę, która jest nieunikniona, chyba że dokonasz wymiany tak małej kwoty, że poradzisz sobie z 30 wypadkami z rzędu, co wciąż może się zdarzyć. Nie próbuję być negatywny, po prostu twój egy ma 50% (mniej, jeśli policzycie spread, ponieważ potrzeba 21 pipsów, aby trafić w cel 20 pipsów, a tylko 19, aby osiągnąć stop loss), hit rate, z tylko stosunek R: R 1: 1. Wygląda na to, że jedyną nadzieją związaną z tego rodzaju R: R i Martingale jest wymiana bardzo małej części twojego konta i modlenie się, aby astrofa się nie wydarzyła. Po raz kolejny naprawdę nie staram się być negatywny, tylko próbuję pomóc. Podoba mi się ten pomysł i myślę, że gdyby można go było poprawić na lepsze R: R, może to być użyteczny sposób na handel. Powodzenia i daj mi znać, co myślisz. Cory

Rugipk
01-24-2022 07:46, 07:46
dziękuję Cory, myślę, że masz rację i jestem w złym kierunku, aby użyć takiego martingale, które nieuchronnie zniszczy konto. Wracam do mojego laboratorium ...

xexip
01-24-2022 09:07, 09:07
Tutaj nie mogę kupić twojego systemu. Jako sidenote, pracowałem przy co najmniej 20 Renko EAs używając większości oczywistych podejść i nadal nie mogłem zdobyć niczego oprócz letniego zwycięzcy. Załóżmy więc, że gramy na kole ruletki, gdzie liczba czerwonych i czarnych automatów zmienia się przy każdym spinie - OK to musi być wideo Koło ruletki! AND - programista gier komputerowych podaje nam kilka prawdziwych wskazówek na temat prawdopodobieństwa dla # czarnych i # czerwonych na następnym spinie. Teraz - mamy wybór grania następnego spinu na jeden z dwóch sposobów. 1. Na oślepnie oscylujemy pomiędzy czernią a czernią w oparciu o 1 informację - kierunek ostatniego taktu przed naszym pierwszym zakładem. LUB 2. Podchodzimy do prawdziwych, ale ograniczonych wskazówek dotyczących stosunku czarnych i czerwonych i tworzymy zgadywankę o kierunku - czerwień czerni. Czy odpowiedź nie jest oczywista, chyba że masz postawę przegraną - tzn. - uważasz, że masz większą szansę na przegraną niż wygraną. Wskazówki byłyby oparte na S R, Pivot Points, Recent Volitility, Ave Daily Range pozostawionych dla naszych zakładów, dynamice walut, sile walutowej, formacjach barowych Renko - Dbl Top, Dbl Bot, i tak dalej. Przykro nam, że jesteś ujemny, ale obstawianie zakładów (i obstawianie zakładów) w przypadku zdarzeń losowych nie znajduje się w zestawie narzędzi handlowca.

Gehor
01-24-2022 10:28, 10:28
Nie sądzę, że historycznie i przed wieloma laty kiedykolwiek miało miejsce 20 lub 30 rewersów z rzędu. Jeśli jest to nadal możliwe, podobnie jak w przypadku wygrania biletu na loterię, zgadzam się z Zebulonem, że interesujący powinien być każdy członek, który wygrywa część miesięcznego zysku, aby rozpocząć nową serię zgłoszeń każdego miesiąca. Maksymalna liczba powtórzeń z rzędu powinna być ustawiona, aby miesiąc mógł być przegrany, ale bardzo rzadko. Pytam ponownie, czy ktoś może zaprogramować taki Martingale z wyborem początkowej partii (podwojenie po każdej stracie) i wyborem zakresu (poziomy zysku i stopu), moglibyśmy analizować dokładnie egyę za pomocą analizy historycznej. Tak jak powiedziałem w poprzednim poście, przedstawiłem podobne podejście z zakresem 25 pipsów. Zacząłem od konta w wysokości 100 000 $ i mam ponad 117 000 $ po 6 miesiącach handlu systemem, zaczynając od 1 lota zarówno na EURUSD, jak i GBPUSD. Z prawdziwymi pieniędzmi zacznę od 0,1 części.

Ghayuyu
01-24-2022 11:48, 11:48
Nie sądzę, że historycznie i przed wieloma laty kiedykolwiek miało miejsce 20 lub 30 rewersów z rzędu. Jeśli jest to nadal możliwe, podobnie jak w przypadku wygrania biletu na loterię, zgadzam się z Zebulonem, że interesujący powinien być każdy członek, który wygrywa część miesięcznego zysku, aby rozpocząć nową serię zgłoszeń każdego miesiąca. Maksymalna liczba powtórzeń z rzędu powinna być ustawiona, aby miesiąc mógł być przegrany, ale bardzo rzadko. Pytam ponownie, czy ktoś może zaprogramować taki Martingale z wyborem początkowej partii (podwojenie po każdej stracie) i wyborem ...
Chamane, dziękuję za podzielenie się z tobą doświadczeniem. Mam dla ciebie kilka pytań, jeśli to w porządku. Jaka jest Twoja maksymalna a (pod względem sekwencji ), którą zaakceptujesz? Jestem po prostu ciekawy, ponieważ jeśli nie będę źle rozumiał matematyki, stracisz wszystkie swoje wygrane z tylko jednym przegranym 8 razy. (25 x 10 USD za pips, 250 * 2 ^ 7 (128)). Posiadanie sześciu miesięcy zysków wymazanych przez jednego ośmiokrotnego przegranego (bardzo prawdopodobne, jeśli zrobisz to bardzo długo) byłoby dla mnie naprawdę przerażające. To jest problem z systemami Martingale z 50% (lub mniej) współczynnikiem wygranych. Nawet jeśli zarabiasz po każdym miesiącu, nadal nie będziesz mógł spieniężyć nawet kwoty wyjściowej według statystyk czasowych, które mówią, że będziesz mieć poważnego przegranego. Tak jak powiedziałem, będziesz musiał być w stanie obsłużyć wystarczająco dużą ę , że statystycznie jest mało prawdopodobne, aby wydarzyło się to w czasie, który planujesz handlować (10 lat lub cokolwiek, co może być dla ciebie), a potem po prostu mam nadzieję, że nie jest tak pechowy. Ponieważ rynek nie jest całkowicie losowy, może być znacznie bardziej prawdopodobne, niż myślisz, że ma duży ciąg przegranych, w zależności od tego, jak robisz swoje transakcje (czy to zawsze w tym samym kierunku, czy naprzemiennie, jak Zebulon). Naprawdę interesuję się martyngackimi egipami, ale nie wtedy, gdy R: R to 1 .. trudno jest pokonać gigantyczne ewentualne y. Przykro mi, że jestem zwiastunem złych wieści. Jeśli wiesz o czymś, co naprawdę może się wydarzyć z większym R: R możemy pracować na dochodowym systemie Martingale. Powodzenia i mam nadzieję, że to pomoże. Cory

Gehor
01-24-2022 13:09, 13:09
Chamane, dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem ....
cbh123, oceniam egy na podstawie demo nie na podstawie planowania. Jedyny dowód, jaki mogę ci dać, to następujący obraz mojego salda konta demonstracyjnego. Mogę potwierdzić, że użyłem dwóch pokazanych par walutowych przez około 6 miesięcy, głównie podczas sesji w LondynieNowym Jorku. Patrzyłem wizualnie od wielu miesięcy na wiele innych par walutowych i nigdy nie znalazłem więcej niż 8 powtórzeń z rzędu. Chcę tylko podkreślić, że dzięki EA łatwiej byłoby dokonać oceny sytuacji w Egipcie. Nie jestem pewien, czy zakres 20 lub 25 pipsów jest najlepszy i jak powiedziałem, wolałbym handlować raczej z 0,1 części zamiast z 1 części. Ale jestem pewien, że egipt jest jakoś opłacalny. Chamane
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135666sds444415492.jpg

Ghayuyu
01-24-2022 14:30, 14:30
cbh123, oceniam egy na podstawie demo nie na podstawie planowania. Jedyny dowód, jaki mogę ci dać, to następujący obraz mojego salda konta demonstracyjnego. Mogę potwierdzić, że użyłem dwóch pokazanych par walutowych przez około 6 miesięcy, głównie podczas sesji w LondynieNowym Jorku. Patrzyłem wizualnie od wielu miesięcy na wiele innych par walutowych i nigdy nie znalazłem więcej niż 8 powtórzeń z rzędu. Chcę tylko podkreślić, że dzięki EA łatwiej byłoby dokonać oceny sytuacji w Egipcie. Nie jestem pewien, czy zakres 20 lub 25 pipsów ...
Hej Chamane, uważam, że do tej pory zadziałało, ale mówię, że wciąż nie udało ci się zdobyć wystarczająco dużo, by pokryć jednego ośmiokrotnego przegranego, więc skąd możemy wiedzieć, czy to opłacalne? Zdaję sobie sprawę, że wielcy przegrani mogą być rzadkością, ale wciąż są możliwe i dlatego ten typ egipski jest naprawdę przerażający. Nigdy nie wiesz, kiedy trafią, a rynki nie są całkowicie losowe, więc możesz mieć jedną na obie pary w tym samym czasie, jeśli zmienność rynku ulegnie zmianie lub rynek nie może zdecydować, którą drogą iść. Jak się masz pewność, że Egipt jest opłacalny? Trudno jest się upewnić, czy stosunek ryzyka do wynagrodzenia jest tak mały (no, nie za próbę, ale za handel, ponieważ przegrany może być ogromnym niepowodzeniem, a ty wygrywasz tylko z każdym zwycięzcą). Mówię tylko, że martyngał niekoniecznie zamieni mniej niż 50% 1: 1 w dochodową. Jeśli wykonasz matematykę, uświadomisz sobie, że jeden przegrany, niezależnie od prawdopodobieństwa, z którego skorzystasz (nawet 50%), zabierze wszystkich zwycięzców, których statystycznie zdobędziesz przed tym przegranym.

Raulg33
01-24-2022 15:51, 15:51
Wykonuję ręczną analizę historyczną na rok 2010 z wykorzystaniem zakresu 50 pipsów. Po 5 ach z rzędu bierzesz ę i zaczynasz od nowa. Działa bardzo dobrze. Bardzo niewiele 5 z rzędu, a a jest mniejsza niż średni miesięczny dochód. 2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pips sierpień -650 (na razie) będę kontynuował analizę historyczną tej egy dla całego 2009 i 2010

yiyi3991
01-24-2022 17:12, 17:12
Czy testujesz tylko określone pory dnia lub 24/5? Jeśli jest to 24/5, zdecydowanie potrzebowalibyśmy EA, aby zająć się naszymi transakcjami za nas. Powiedziałeś także, że po 5 ach zaczniemy od nowa. Czy to oznacza, że ​​używasz Martingale do tych 5 ? Dzięki.

Wykonuję ręczną analizę historyczną na rok 2010 z wykorzystaniem zakresu 50 pipsów. Po 5 ach z rzędu bierzesz ę i zaczynasz od nowa. Działa bardzo dobrze. Bardzo niewiele 5 z rzędu, a a jest mniejsza niż średni miesięczny dochód. 2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pips sierpień -650 (na razie) będę kontynuował analizę historyczną tej egy dla całego 2009 i 2010

Wykonuję ręczną analizę historyczną na rok 2010 z wykorzystaniem zakresu 50 pipsów. Po 5 ach z rzędu bierzesz ę i zaczynasz od nowa. Działa bardzo dobrze. Bardzo niewiele 5 z rzędu, a a jest mniejsza niż średni miesięczny dochód. 2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pips sierpień -650 (na razie) będę kontynuował analizę historyczną tej egy dla całego 2009 i 2010

Ghayuyu
01-24-2022 18:32, 18:32
Wykonuję ręczną analizę historyczną na rok 2010 z wykorzystaniem zakresu 50 pipsów. Po 5 ach z rzędu bierzesz ę i zaczynasz od nowa. Działa bardzo dobrze. Bardzo niewiele 5 z rzędu, a a jest mniejsza niż średni miesięczny dochód. 2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pips sierpień -650 (na razie) będę kontynuował analizę historyczną tej egy dla całego 2009 i 2010
Dzięki za testowanie tego Aokmanga! Cieszę się, że masz określoną tolerancję na y. Ile pipsów liczysz na przegranego? Zakładam, że jest to (50 100 200 400 800) = 1550? Bo jeśli podwajasz się za każdym razem, gdy tracisz tyle, jeśli idzie o pięć razy. W każdym razie, jeśli jesteś, to fajnie, że pokazuje pozytywny zwrot. Sierpień był dla większości Niemców złym miesiącem, więc nie przejmowałbym się tym zbytnio. Powodzenia i podziękowania za dzielenie się! Cory

geroxrtiswzl
01-24-2022 19:53, 19:53
Próbując to zrozumieć ... Jeśli cena wzrasta o 20 pipsów, narysujesz zieloną świecę, ale kiedy postawisz zakład, umieścisz nowy handel w ustalonym czasie, tak jak co 10 minut? A może po prostu umieścisz jedną transakcję, a następnie poczekasz, aż rynek wzrośnie lub spadnie o 20 pipsów, aby objąć inną transakcję? Pamiętaj też, że w przypadku spreadu Twój SLTP nie wynosi 50/50%. jeśli, na przykład, masz spread o wartości 2 pipsów, naprawdę wygrywasz tylko 18 pipsów przy wygranej i tracisz 22 pipsy z powodu y. Jest to jednak łatwe do naprawienia.

oxraygelag
01-24-2022 21:14, 21:14
LOL # 65292; świetny sposób na pozbycie się konta. dlaczego przedsiębiorca tak bardzo stara się studiowaćbadać, jak długo może przetrwać na rynku, zamiast po prostu znaleźć opłacalną metodę? te 2 cele są różne, pewnego dnia nie zdajesz sobie z tego sprawy, pewnego dnia nadal usuniesz swoje konto. szczera mądrość brzmi szorstko, nie bierz tego na swój sposób.

yiyi3991
01-24-2022 22:35, 22:35
Świetna robota Aokmanga. Daj nam znać, gdy tylko uzyskasz wyniki za 08 i 09. Tworzenie konta EA na to powinno być łatwe, ponieważ zasady są bardzo jasne.

Tak. Duży przegrany to -1550 pipsów. Sierpień wciąż nie jest skończony ... Myślę, że może się to skończyć niewielkim zyskiem lub niewielką ą. Skończyłem backtest na 2010 rok i jest 24/5. To nie jest problem w nocy, ponieważ ustawiając dwa limity z każdej strony masz tolerancję około 150 pipsów na każdej stronie i tutaj we Włoszech w nocy nie ma dużych ruchów
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135658.png2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów marzec 100 pipsów (z 1 dużą ą) kwiecień 1050 pipsów Maj 1250 pipsów (z 2 dużymi ami !!!! NIESAMOWITE !!!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135658.png) Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pipsów sierpień ...

Tak. Duży przegrany to -1550 pipsów. Sierpień wciąż nie jest skończony ... Myślę, że może się to skończyć niewielkim zyskiem lub niewielką ą. Skończyłem backtest na 2010 rok i jest 24/5. To nie jest problem w nocy, ponieważ ustawiając dwa limity z każdej strony masz tolerancję około 150 pipsów na każdej stronie i tutaj we Włoszech w nocy nie ma dużych ruchów
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135658.png2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów marzec 100 pipsów (z 1 dużą ą) kwiecień 1050 pipsów Maj 1250 pipsów (z 2 dużymi ami !!!! NIESAMOWITE !!!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135658.png) Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pipsów sierpień ...

Ghayuyu
01-24-2022 23:55, 23:55
Świetna robota Aokmanga. Daj nam znać, gdy tylko uzyskasz wyniki za 08 i 09. Tworzenie konta EA na to powinno być łatwe, ponieważ zasady są bardzo jasne.
Dlaczego miałbyś kiedykolwiek ufać swoim pieniądzu robotowi? Po prostu nie mogę uwierzyć, że ludzie mają obsesję na punkcie EA. Nigdy nie ufałbym mojemu pieniądzu robotowi, bez względu na to, jak dobrze zaprogramowany, po prostu wydaje się głupi. Do każdego z nich myślę, ale zdecydowanie zaleciłbym nowym handlowcom, aby nauczyli się wymieniać dla siebie przed użyciem EA. Zgadzam się jednak, że Aokmanga wykonał świetną robotę i nie mogę się doczekać kolejnych wyników
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135658.png

yiyi3991
01-25-2022 01:16, 01:16
Ponieważ robot, jeśli jest odpowiednio zaprojektowany, jest lepszy, mniej emocjonalny i bardziej wydajny niż kiedykolwiek mógłby być człowiek. Robot otrzymuje konkretne instrukcje, które podąży za T. I może zrobić to 24/5, czego absolutnie nie możemy. Są tam bardzo opłacalne EA i mam na myśli na dłuższą metę. Wypróbowałem już setki różnych EA, aż znalazłem jeden, który musiał zostać trochę zmodyfikowany i co miesiąc generował świetne zyski na żywo. Oczywiście nie każdy system może być zautomatyzowany. Tak czy siak, do każdego z nich. Zatrzymajmy ten wątek na temacie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135658.png

Dlaczego miałbyś kiedykolwiek ufać swoim pieniądzu robotowi? Po prostu nie mogę uwierzyć, że ludzie mają obsesję na punkcie EA. Nigdy nie ufałbym mojemu pieniądzu robotowi, bez względu na to, jak dobrze zaprogramowany, po prostu wydaje się głupi. Do każdego z nich myślę, ale zdecydowanie zaleciłbym nowym handlowcom, aby nauczyli się wymieniać dla siebie przed użyciem EA. Zgadzam się jednak, że Aokmanga wykonał świetną robotę i nie mogę się doczekać kolejnych wyników
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135659.png
Dlaczego miałbyś kiedykolwiek ufać swoim pieniądzu robotowi? Po prostu nie mogę uwierzyć, że ludzie mają obsesję na punkcie EA. Nigdy nie ufałbym mojemu pieniądzu robotowi, bez względu na to, jak dobrze zaprogramowany, po prostu wydaje się głupi. Do każdego z nich myślę, ale zdecydowanie zaleciłbym nowym handlowcom, aby nauczyli się wymieniać dla siebie przed użyciem EA. Zgadzam się jednak, że Aokmanga wykonał świetną robotę i nie mogę się doczekać kolejnych wyników
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135659.png

yiyi3991
01-25-2022 02:37, 02:37
Według moich danych nie będzie to działać na dłuższą metę, jeśli zastosujemy obliczenie martyngału dla naszego MM, które wynosi 1: 1 RR. Załączam poniżej 20pip chart, który pokazuje ostatnie 6 dni handlowych. Widać, że 13 sierpnia był zły zasięg. Jeśli zastosujemy się do wszystkich 7 kolejnych , nasza wypłata będzie wynosić 2400 $, zanim wygramy i odejdziemy z marnym zyskiem w wysokości 20 USD. Nawet jeśli zastosowaliśmy maksimum 5 i metodę resetowania, jak sugerował wcześniej członek, stracilibyśmy 620 $ i musielibyśmy zrestartować naszą sekwencję losów. Aby odzyskać y, zajęłoby nam 31 prostych wygranych. Proszę spojrzeć na wykres i obliczenia działki. http://img69.imageshack.us/img69/998/range.png http://img824.imageshack.us/img824/6908/lotsd.png

keykey
01-25-2022 03:58, 03:58
Tak. Duży przegrany to -1550 pipsów. Sierpień wciąż nie jest skończony ... Myślę, że może się to skończyć niewielkim zyskiem lub niewielką ą. Skończyłem backtest na 2010 rok i jest 24/5. To nie jest problem w nocy, ponieważ ustawiając dwa limity z każdej strony masz tolerancję około 150 pipsów na każdej stronie i tutaj we Włoszech w nocy nie ma dużych ruchów
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135659.png2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów marzec 100 pipsów (z 1 dużą ą) kwiecień 1050 pipsów Maj 1250 pipsów (z 2 dużymi ami !!!! NIESAMOWITE !!!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135659.png) Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pipsów sierpień ...
Cześć Aokmanga, powiedz mi, czy zaczynasz co miesiąc z lub po prostu idziesz od początku roku non stop w tym samym ojcostwie - - -?

Odiss31
01-25-2022 05:19, 05:19
Cześć Zebulon, Sprawdziłem wykresy kilka miesięcy temu i handlowanie w ten sposób sprawia, że ​​zyskujesz trochę pipsów. Jednak najsłabszym ogniwem tego systemu jest system martyngologiczny w odwracaniu trendów lub niezdecydowanych czasach. Jak wspomniano w antonioforex, umieszczenie ogromnej ilości pieniędzy za jedyne 20 dolców nie jest uzasadnione IMHO. Myślę, że prędzej czy później nieuniknione jest wysadzenie konta w ten sposób. Może indior może być użyty do określenia trendu (np. Supertrend), a handel jest brany w kierunku trendu (tzn. Zawsze dla trendów wzrostowych i --- dla trendów spadkowych), a następnie możesz użyć martyngału, aby pokryć y. W ten sposób możesz zmniejszyć możliwe wzorce odwracania GRG GRG i tak dalej. W każdym razie, jeśli wymyślę nowe pomysły, dam ci znać. Tak trzymaj...

Raulg33
01-25-2022 06:39, 06:39
podczas gdy 2009 był świetny w tym roku 2008 i 2009 był bardzo, bardzo zły ... Próbowałem też pewnego rodzaju zabezpieczenia, na przykład: GGRRGGRRGG - - - - - - - - - - - Ale może poprawić trochę wyniki i nic więcej, wciąż przegrywa. Próbowałem również zmniejszyć liczbę możliwych do zaakceptowania , ale wydaje mi się, że nie jest to dobry sposób na rozpoczęcie długoterminowej transakcji. Najlepsze wyniki można osiągnąć za pomocą powyższego zabezpieczenia i zatrzymać po 3 ach. Wkrótce podzielę się moją własną pozycją handlową za dobre dochody
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135659.pngŚrednio 30-40% rocznie
https://www.forex-instant.com/attachments/1530135659.png

Ghayuyu
01-25-2022 08:00, 08:00
Według moich danych nie będzie to działać na dłuższą metę, jeśli zastosujemy obliczenie martyngału dla naszego MM, które wynosi 1: 1 RR.
Dzięki za twój przykład Antonioforex, to właśnie próbowałem powiedzieć wcześniej. Żadna konfiguracja Martingale nie może działać na systemie R: R 1: 1, który ma tylko 50% (mniej faktycznie) prawdopodobieństwa. Jeśli możesz znaleźć system o wyższym prawdopodobieństwie lub lepszym R: R, to myślę, że świetnie jest robić martingale, ponieważ może dać ci tak wiele prób wygrania transakcji. O mapach renko, Aokmanga, nie wiem, w jaki sposób można zobaczyć historię z nimi w metatrader. I szczerze, nie jestem wielkim fanem wykresów renko, ponieważ oferują one jeszcze gorszy R: R. Ale może jest dobry sposób na ich wymianę, o czym nie wiem.

keykey
01-25-2022 09:21, 09:21
Już miałem się poddać, próbując wycisnąć coś z tej metody i właśnie to wykorzystuję. Testy od 2005 r. Do tej pory prowadziłem w ten sposób. Patrzę na poprzedni pasek, jeśli jest zielony. Kupuję, jeśli jest czerwony, i sprzedaje się, i robię to w każdym barze na ten okres. Otrzymuję tylko 4 kolejne y z rzędu. Przy okazji wymieniłem 200 pipsów. Jest to jedyny rozmiar, który działa przez cały ten czas. Nawet bez martingale byłoby to trochę opłacalne. Użyłem mniej ryzykownego martyngału, tylko zaczynając podwajać po drugiej porażce. W tym okresie zarobiłbym 10300 pipsów, dokonując obrotu o 0,1 partii. Nie wiem, czy jest to bardzo ekscytujące wyniki, to takie, jakie jest. Przy okazji I w 2004 r. Zanotowano 9 z rzędu. Stało się to jeden raz od 2001 roku do teraz. Druga największa porażka z rzędu wynosiła 5 i zdarzyła się dwa razy raz w 2001 r. I druga w 2004 r. (Kilka transakcji oddalonych od 9 z rzędu) Co uważasz, że faceci są tego warte?

EGT3
01-25-2022 10:42, 10:42
dziękuję Cory, myślę, że masz rację i jestem w złym kierunku, aby użyć takiego martingale, które nieuchronnie zniszczy konto. Wracam do mojego laboratorium ...
zebulon, Czy znalazłeś sposóbpomysł na obejście problemu Martingale, a także lepszy sposób na wymianę tej metody? Mam nadzieję, że wkrótce przeczytam twoją odpowiedź. Dzięki

keykey
01-25-2022 12:02, 12:02
Usunąłem swój wpis, ponieważ jest to prawie święty egipski graal. To może być zbyt istniejące i sprawić, że krew kogoś będzie zbyt wysoka. Więc wybrałem, aby go usunąć. Jestem poważny.