PDA

Zobacz pełną wersję : System wskaźników siły GBPUSD



Savarro
10-06-2007 21:22, 21:22
Wszyscy, właśnie znalazłem około 3 tygodnie temu, coś interesującego w indeksie siłowym zastosowanym do GBPUSD, więc zacząłem od testowania danych, system opiera się na indeksie siły, stochastyce i wsparciuoporze w ema 21 i ema 10 , daje średnio 200 pipsów na miesiąc, mówię to, ponieważ niektóre miesiące daje więcej niż 300 pipsów, niektóre dają więcej niż 200, inne inne nieco mniej niż 200 pipsów, ale nigdy nie miały ujemnego miesiąca, a to już liczyło rozprzestrzenił się, mam 2,5 pipsa w Oanda, Jeśli widzę ludzi zainteresowanych, mogę opublikować system, w przeciwnym razie nie stracę czasu.

Pozdrawiam Marco.

Lugepeltte
10-22-2021 19:55, 19:55
Wszyscy, właśnie znalazłem około 3 tygodnie temu, coś interesującego w indeksie siłowym zastosowanym do GBPUSD, więc zacząłem od testowania danych, system opiera się na indeksie siły, stochastyce i wsparciuoporze w ema 21 i ema 10 , daje średnio 200 pipsów na miesiąc, mówię to, ponieważ niektóre miesiące daje więcej niż 300 pipsów, niektóre dają więcej niż 200, inne inne nieco mniej niż 200 pipsów, ale nigdy nie miały ujemnego miesiąca, a to już liczyło rozprzestrzenił się, mam 2,5 pipsa w Oanda, Jeśli widzę ludzi zainteresowanych, mogę opublikować system, w przeciwnym razie nie stracę czasu. Bests Pozdrawiam Marco.
Korzystny system mechaniczny systemu. Jeśli tak naprawdę jest, to wielu byłoby zainteresowanych.

Savarro
10-22-2021 21:16, 21:16
1 Załącznik (-i) To był bardzo dobry dzień
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/116-ema.html

Weedowgki
10-22-2021 22:37, 22:37
Chciałbym zobaczyć twój system. Proszę, udostępnij. Dzięki!

Savarro
10-22-2021 23:58, 23:58
Dzięki za zainteresowanie Lepiricus, tak, jest to w 100% system mechaniczny. Pozdrawiam Marco.

Savarro
10-23-2021 01:18, 01:18
Cześć, muszę też powiedzieć moderatorom forum, że nie mam zamiaru sprzedawać systemu, więc proszę nie wyrzucaj tego wątku do śmieci. Jeszcze jedno, ten system ma y, więc nie spodziewaj się żadnego świętego Graala, ale system ma więcej zwycięzców niż przegranych, a zwycięzcy są silniejsi niż przegrani (więcej pipsów). Pozdrawiam Marco

pilar147
10-23-2021 02:39, 02:39
Proszę Podziel się! Zawsze interesowałem się nowymi egipcami i sposobami ich zastosowania w moim codziennym handlu. Wiedza to potęga! Henyloc

pilar147
10-23-2021 04:00, 04:00
Czy ten model handlu można wykorzystać na wykresach Oandas 3hr?

Savarro
10-23-2021 05:21, 05:21
Cześć Henyloc, niestety oanda nie ma indeksu siły na swojej platformie, a ja obracam kartą 30 minut, nigdy nie miałem czasu przetestować jej na innych TF lub innych walutach. Pozdrawiam Marco

pilar147
10-23-2021 06:41, 06:41
Bummer, używam Oanda @ work, ponieważ nie mogę używać metatraderów na moich komputerach roboczych. Wolę metatrader od Oandy i używam go @ home. Nadal byłbym zainteresowany twoim modelem handlowym, o ile można go stosować w długoterminowym systemie TF. Będę w stanie szukać okazji, gdy wrócę do domu z pracy. Henyloc

GergakBursoxs
10-23-2021 08:02, 08:02
Wskaźnik siły oblicza się, odejmując zamknięcie poprzedniego okresu od zamknięcia okresu bieżącego i mnożenie wyniku przez objętość bieżącego okresu. Ponieważ FX nie ma głośności, to indior ma małeżadne znaczenie. Twój broker MT4 może oferować dane o wolumenie, ale zwykle jest to luźny sposób mierzenia liczby oddzielnych znaczników w danym okresie, prawie nieistotny dla tego, co to może być. Jeśli jest to całkowicie mechaniczne, dlaczego nie wykonać testu wstecznego?

Mopkretta3
10-23-2021 09:23, 09:23
Bummer, używam Oanda @ work, ponieważ nie mogę używać metatraderów na moich komputerach roboczych. Wolę metatrader od Oandy i używam go @ home. Nadal byłbym zainteresowany twoim modelem handlowym, o ile można go stosować w długoterminowym systemie TF. Będę w stanie szukać okazji, gdy wrócę do domu z pracy. Henyloc
Spróbuj użyć logmein, aby zalogować się do komputera i uzyskać dostęp do metatrader lub cokolwiek innego w taki sam sposób, jak w domu.

Savarro
10-23-2021 10:44, 10:44
Cześć, dziękuję za odpowiedź Tradera KGB, tak, wiem, że forex nie ma głośności, ale myślę też, że to dziwne, że działa, ale indior nie działa tylko na wolumenie, to potwierdza moje ustawienia i wychodzi całkiem cóż, połączyłem go z 10 ema. Przez kilka dni będę trochę zajęty, ale może w najbliższy wtorek, opublikuję system i zasady, i mój szablon ze wszystkimi testami wstecznymi, Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi, do zobaczenia we wtorek Pozdrawiam Marco

miguiseipkr
10-23-2021 12:04, 12:04
Cześć, dziękuję za odpowiedź Tradera KGB, tak, wiem, że forex nie ma głośności, ale myślę też, że to dziwne, że działa, ale indior nie działa tylko na wolumenie, to potwierdza moje ustawienia i wychodzi całkiem cóż, połączyłem go z 10 ema. Przez kilka dni będę trochę zajęty, ale może w najbliższy wtorek, opublikuję system i zasady, i mój szablon ze wszystkimi testami wstecznymi, Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi, do zobaczenia we wtorek Pozdrawiam Marco
Bardzo się cieszę ... życzę dalszych sukcesów!

Savarro
10-23-2021 13:25, 13:25
Dobrze Trader KGB, powiedział mi, że indeks siły jest bezużyteczny na rynku Forex, przetestowałem więc mój szablon w innym brokerze mt4, i miał rację dane z indeksu siły, były inne, wejścia i wyjścia nie pasowały, ale ponieważ Zrobiłem wiele pestek w teście zwrotnym z indeksem sił, próbowałem przełączać indeks siły dla Momentum indior, dane są bardzo podobne, właśnie przetestowałem dane z stycznia i dałem niesamowite 612 pipsów bez prowizji spreadu , w 45 transakcjach, wrócę przetestować więcej danych, ponieważ miesięczny zysk nie wystarczy, ale wkrótce mam go gotowy, podzielę się nim, Pozdrawiam Marco

xrascigco
10-23-2021 14:46, 14:46
Witaj Marco, czy możesz udostępnić szablon ur, abyśmy mogli również pomóc w teście historycznym?

pwzyak
10-23-2021 16:07, 16:07
i dało niesamowite 612 pipsów bez prowizji od spreadu, w 45 transakcjach, wrócę przetestować więcej danych, ponieważ miesięczny zysk to za mało, ale wkrótce mam to gotowe, podzielę się tym, Pozdrawiam Marco
Oczywiście, zdobyte pipsy nic nie znaczą, gdy są wyjęte z kontekstu, ile zaryzykowałeś. Jeśli zaryzykowałbyś tylko 200 pipsów, aby zdobyć 612, to byłbym pod dużym wrażeniem. Ale jeśli zaryzykowałeś 1000, to nie. Oczywiście jestem pewien, że twoje testy będą zawierały wszystkie te informacje, których nie mogę się doczekać.

Savarro
10-23-2021 17:28, 17:28
Oczywiście, zdobyte pipsy nic nie znaczą, gdy są wyjęte z kontekstu, ile zaryzykowałeś. Jeśli zaryzykowałbyś tylko 200 pipsów, aby zdobyć 612, to byłbym pod dużym wrażeniem. Ale jeśli zaryzykowałeś 1000, to nie. Oczywiście jestem pewien, że twoje testy będą zawierały wszystkie te informacje, których nie mogę się doczekać.
Cześć, JoshDance, w moim zarządzaniu pieniędzmi, ryzykuję 35 pipsów na handel, ale w całym styczniu moja 35 pipsowa a stopu została uderzona tylko dwa razy, w moim poprzednim poście, powiedziałem, że w styczniu zarobił 612 pipsów, dobrze się myliłem, przejrzałem wszystko i to było 700 pipsów bez prowizji od spreadu, w 45 transakcjach, w styczniu zrobiłem 919 pipsów - 219 pipsów, co daje łączny zysk 700 pipsów, opublikuję szablon i indior, a zasady dzisiaj, i proszę, dla doświadczonych handlowców, aby spojrzeć na system i dać mi swoją opinię na ten temat, poczekam cztery twoje odpowiedzi Pozdrawiam Marco

Savarro
10-23-2021 18:48, 18:48
1 Załącznik (s) Tutaj załączono przykłady i szablony, a także styczniowe oświadczenie na temat systemu. Pozdrawiam Marco
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223035507786726.zip

Savarro
10-23-2021 20:09, 20:09
W tym poście wyjaśnię zasady, Najpierw zaczniesz pobierać plik WinZip, który ma wzorce i szablon, wszystkie testy z poprzedniego stycznia są na szablonie, więc reguły to Kup - Kiedy masz siłę powyżej 0 i powyżej średniej ruchomej 10 , stochastic przeszedł na poziom 40 (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom powyżej 90, DONT TAKE TRADE), cena przełamie prawdziwy poziom oporu 21 ema, wejdziesz tylko przy zamknięciu świecy, Sprzedaj - Kiedy masz pęd poniżej 0 i poniżej średniej ruchomej 10, stochastyczny przeszedł poziom 60 w dół (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom poniżej 10, DONT WEJDŹ DO HANDLU), cena przerwać prawdziwy poziom wsparcia 21 ema, wprowadź tylko przy zamknięciu świecy Wyjście na 40 pipsów na zyski, 35 pipsów stop loss, jeśli albo skorzystasz z profitów, albo stop loss nie trafisz wyjścia, gdy pęd przekroczy 10 ema (KRZYŻE, nie dotknie, wyjdziesz tylko wtedy, gdy przekroczy) Wybrałem 40 pipsów na zysk i przestań tracić 35 pipsów, najlepsze zarządzanie pieniędzmi dla tego systemu i wydałem miesiące badając ruchy stochastyczne. Tylko handel od 6.30 GMT do 19.30 GMT później lub wcześniej niż to ma 85% szans na bycie przegranym. Mój plik Excela jest w czasie GMT Jakiekolwiek wątpliwości po prostu zapytaj. Pozdrawiam Marco

Savarro
10-23-2021 21:30, 21:30
Witaj ponownie Zwróć uwagę, że jeśli Twój broker naliczy na przykład 2,5 pipsa, zysk wyniesie 37,5 i zatrzyma ę na 37,5 Pozdrawiam Marco

Savarro
10-23-2021 22:51, 22:51
1 Attachment (s) Oto dobry handel, po mojej instalacji poszedł 60 pipsów, zysk wyniósł 40 pipsów, jak widzisz, cena jako break true ema 21, stochastic passs 40 level, w przypadku take profit lub stop a nie została trafiona, wyjście byłoby na bordowej linii pionowej, gdzie pęd przekroczył 10 ema
https://www.forex-instant.com/attachments/15296938161877247099.jpg

Savarro
10-24-2021 00:11, 00:11
1 Attachment (s) Oto 2 transakcje, w których pierwszy trafił mój 40 pipsowy gol, a drugi handel był z 19 pipsami, gdy pęd przekroczył 10 ema. Zauważ, że używam wyłącznie wstęg Bollingera, aby sprawdzić, czy rynek dobrze się porusza.
https://www.forex-instant.com/attachments/15296938181479685523.jpg

Melasay
10-24-2021 01:32, 01:32
W tym poście wyjaśnię zasady, Najpierw zaczniesz pobierać plik WinZip, który ma wzorce i szablon, wszystkie testy z poprzedniego stycznia są na szablonie, więc reguły to Kup - Kiedy masz siłę powyżej 0 i powyżej średniej ruchomej 10 , stochastic przeszedł na poziom 40 (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom powyżej 90, DONT TAKE TRADE), cena przełamie prawdziwy poziom oporu 21 ema, wejdziesz tylko przy zamknięciu świecy, Sprzedaj - Kiedy masz pęd poniżej 0 i poniżej średniej ruchomej 10, stochastyczny przeszedł poziom 60 w dół (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom poniżej 10, DONT WEJDŹ DO HANDLU), cena przerwać prawdziwy poziom wsparcia 21 ema, wprowadź tylko przy zamknięciu świecy Wyjście na 40 pipsów na zyski, 35 pipsów stop loss, jeśli albo skorzystasz z profitów, albo stop loss nie trafisz wyjścia, gdy pęd przekroczy 10 ema (KRZYŻE, nie dotknie, wyjdziesz tylko wtedy, gdy przekroczy) Wybrałem 40 pipsów na zysk i przestań tracić 35 pipsów, najlepsze zarządzanie pieniędzmi dla tego systemu i wydałem miesiące badając ruchy stochastyczne. Tylko handel od 6.30 GMT do 19.30 GMT później lub wcześniej niż to ma 85% szans na bycie przegranym. Mój plik Excela jest w czasie GMT Jakiekolwiek wątpliwości po prostu zapytaj. Pozdrawiam Marco
Czy wydarzenia muszą się zdarzyć na tym samym pasku? Na przykład - masz krzyż momentum, ale cena nie złamała 21 ema. Będziesz czekać kilka barów na złamanie 21ema? Inna instancja - Masz krzyżyk pędu, ale pęd jest niewłaściwą stroną linii zerowej. Pod warunkiem, że wszystko jest nadal w dobrym stanie, czy poczekasz, aż pęd przekroczy zero? Również - Jak korzystasz z zespołu Bollinger?

Melasay
10-24-2021 02:53, 02:53
Dzisiaj, 8 października 2007, pokazuję następującą: Krótką wprowadzoną na 0630GMT na 40 pipsów. Długą wprowadzoną na 1300GMT na -35 pipsów. Krótko wprowadzono na 1600 nadal otwartą -6 pipsów na 1658 Zgadzasz się?

Savarro
10-24-2021 04:14, 04:14
Czy wydarzenia muszą się zdarzyć na tym samym pasku? Nie Na przykład - masz krzyż momentum, ale cena nie złamała 21 ema. Będziesz czekać kilka barów na złamanie 21ema? Tak, nie musi być w tym samym takcie, jeśli pęd przekracza, i nie złamał 21 ema, ale musisz poczekać, aż się zepsuje, może zająć trochę barów, wejść tylko wtedy, gdy wszyscy uczestnicy się zgadzają, i jeśli stochastyczny przekroczył barierę 10 lub 90, to uważaj to za brak handlu. Inna instancja - Masz krzyż pędu, ale pęd jest niewłaściwą stroną linii zerowej. Pod warunkiem, że wszystko jest nadal w dobrym stanie, czy poczekasz, aż pęd przekroczy zero? Tak, poczekam, aż będzie zero i ema 10 Ponadto - Jak korzystasz z zespołu Bollinger?
Używam tylko zespołów Bollingera, aby sprawdzić, czy rynek robi dobre ruchy, jeśli zwiększa prawdopodobieństwo dobrych obrotów handlowych, jeśli kurczy się, prawdopodobieństwo złego wzrostu handlu, nie używam go do wyjścia lub konfiguracji, jego aby dowiedzieć się, co się dzieje </b>

Savarro
10-24-2021 05:35, 05:35
Dzisiaj, 8 października 2007, pokazuję następującą: Krótką wprowadzoną na 0630GMT dla 40 pipsów, którą wprowadziłem na 0700 GMT, ponieważ na 0630 GMT rozpęd był na zero, a nie poniżej, przesunął się 41 pipsów po mojej stronie Długo wprowadzony na 1300GMT dla -35 pips Wchodzę na 1330 GMT, ponieważ po 1300 GMT cena zamknięta poniżej ema 21 i wysiadłem na -25 kiedy dał krótki sygnał Short wprowadzony na 1600 nadal otwarty -6 pipsów na 1658 To jest poprawny 2 więcej pipsów aż do osiągnięcia zysku jest hiten Czy się zgadzasz?
.

Savarro
10-24-2021 06:55, 06:55
Stwierdzenie ze stycznia jest powrotem przetestowane danych, nie na żywo go sprzedałem, tylko zaczęło na żywo w tym miesiącu, ale miałem z powrotem testowane 6 miesięcy wszystko z zyskiem, ale ponieważ musiałem zmienić indeks siły (opiera się na Tom i numer giełdy nie ma # 8217; t mają objętość, dane zmienione, jeśli zmieniłem brokera) na momentum indior, będę musiał ponownie przetestować to wszystko, gdy już to wszystko zrobię, opublikuję zwrot. Nie zachęcam nikogo do życia w handlu z systemem przed jego testowaniem,

yougaidxoreverasdalwayg
10-24-2021 08:16, 08:16
Być może przeoczyłem to, ale z jakiego brokera korzystasz? Lubię pytać, ponieważ mogę porównać wykresy i upewnić się, że otrzymuję te same sygnały, które otrzymujesz. dzięki

ttcar
10-24-2021 09:37, 09:37
jedno pytanie dotyczące zasad. kiedy mówisz, że cena przełamuje opór 21ema, czy ta świeca musi zamknąć się powyżej tej linii, aby mogła zostać uznana za przełom lub po prostu cena handlowa powyżej tej linii jest w porządku? mam nadzieję, że to ma sens. dzięki za wspaniałą metodę.

W tym poście wyjaśnię zasady, Najpierw zaczniesz pobierać plik WinZip, który ma wzorce i szablon, wszystkie testy z poprzedniego stycznia są na szablonie, więc reguły to Kup - Kiedy masz siłę powyżej 0 i powyżej średniej ruchomej 10 , stochastic przeszedł na poziom 40 (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom powyżej 90, DONT TAKE TRADE), cena przełamie prawdziwy poziom oporu 21 ema, wejdziesz tylko przy zamknięciu świecy, Sprzedaj - Kiedy masz pęd poniżej 0 i poniżej średniej ruchomej 10, stochastyczny przeszedł poziom 60 w dół (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom poniżej 10, DONT WEJDŹ DO HANDLU), cena przerwać prawdziwy poziom wsparcia 21 ema, wprowadź tylko przy zamknięciu świecy Wyjście na 40 pipsów na zyski, 35 pipsów stop loss, jeśli albo skorzystasz z profitów, albo stop loss nie trafisz wyjścia, gdy pęd przekroczy 10 ema (KRZYŻE, nie dotknie, wyjdziesz tylko wtedy, gdy przekroczy) Wybrałem 40 pipsów na zysk i przestań tracić 35 pipsów, najlepsze zarządzanie pieniędzmi dla tego systemu i wydałem miesiące badając ruchy stochastyczne. Tylko handel od 6.30 GMT do 19.30 GMT później lub wcześniej niż to ma 85% szans na bycie przegranym. Mój plik Excela jest w czasie GMT Jakiekolwiek wątpliwości po prostu zapytaj. Pozdrawiam Marco

W tym poście wyjaśnię zasady, Najpierw zaczniesz pobierać plik WinZip, który ma wzorce i szablon, wszystkie testy z poprzedniego stycznia są na szablonie, więc reguły to Kup - Kiedy masz siłę powyżej 0 i powyżej średniej ruchomej 10 , stochastic przeszedł na poziom 40 (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom powyżej 90, DONT TAKE TRADE), cena przełamie prawdziwy poziom oporu 21 ema, wejdziesz tylko przy zamknięciu świecy, Sprzedaj - Kiedy masz pęd poniżej 0 i poniżej średniej ruchomej 10, stochastyczny przeszedł poziom 60 w dół (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom poniżej 10, DONT WEJDŹ DO HANDLU), cena przerwać prawdziwy poziom wsparcia 21 ema, wprowadź tylko przy zamknięciu świecy Wyjście na 40 pipsów na zyski, 35 pipsów stop loss, jeśli albo skorzystasz z profitów, albo stop loss nie trafisz wyjścia, gdy pęd przekroczy 10 ema (KRZYŻE, nie dotknie, wyjdziesz tylko wtedy, gdy przekroczy) Wybrałem 40 pipsów na zysk i przestań tracić 35 pipsów, najlepsze zarządzanie pieniędzmi dla tego systemu i wydałem miesiące badając ruchy stochastyczne. Tylko handel od 6.30 GMT do 19.30 GMT później lub wcześniej niż to ma 85% szans na bycie przegranym. Mój plik Excela jest w czasie GMT Jakiekolwiek wątpliwości po prostu zapytaj. Pozdrawiam Marco

Savarro
10-24-2021 10:58, 10:58
1 Załącznik (-i)

Czy mógłbyś pokazać tabelę z wejściami i wyjściami ... moim brokerem jest czas GMT i tak to wygląda w momencie, o którym wspomniałeś ... ale nie mogę zrozumieć tych wpisów w oparciu o reguły, które wyjaśniłeś ... dzięki
Strzałki oznaczają wejście, pionowe kreski, będą stanowić wyjście, jeśli zysk lub a stopu nie zostaną trafione, może zamknąć się wcześniej niż pionowa linia, i przepraszam, że popełniłem błąd w moim oświadczeniu z 9 października, Opowiedziałem o 3 długich ustawieniach, a prawidłowa instrukcja to 1º Long, 2º Short, 3º Long
https://www.forex-instant.com/attachments/1529693784991748653.jpg

Savarro
10-24-2021 12:18, 12:18
jedno pytanie dotyczące zasad. kiedy mówisz, że cena przełamuje opór 21ema, czy ta świeca musi zamknąć się powyżej tej linii, aby mogła zostać uznana za przełom lub po prostu cena handlowa powyżej tej linii jest w porządku? mam nadzieję, że to ma sens. dzięki za wspaniałą metodę.
Cześć, tak musi zamknąć się nad lub pod nim, pasek zamykający jest tym, co mat, może przejść poziom wsparcia oporu, gdy świeca jest ot, aby go przetestować, ale powróci na swoje miejsce przy końcu baru,

Savarro
10-24-2021 13:39, 13:39
Długie stanowisko otwarte o godzinie 7.30 GMT o 2.0403, zamknięte o godzinie 9.00 GMT 2.0443 40 oczek Krótka pozycja ot o godzinie 12.30 GMT o 2.0399, zamknięte o 13.00 GMT o 2.0434 -35 pipsów Długa pozycja ot o godzinie 18.00 GMT o 2.0423, zamknięta o godzinie 18.30 GMT 2.0421 - 2 pipsy Łącznie pipsy wykonane 10 października 3 pipsy - prowizja spreadowa 2,5 pipsa za transakcję, -4,5 pipsów czystych

Hisoltta89
10-24-2021 15:00, 15:00
Interesujący system. Doceń to kolega.

Savarro
10-24-2021 16:21, 16:21
1 Załącznik (s) Oto oświadczenie z lutego, a także styczeń
https://www.forex-instant.com/attachments/15296937861539252822.zip

Hisoltta89
10-24-2021 17:41, 17:41
Oto oświadczenie z lutego, a także styczeń
Masmp, styczeń, który napisałeś powyżej, jest taki sam jak w pierwszym poście. Ale początkowo używałeś indeksu siły, a teraz zamiast tego używasz indeksu Momentum. Czy mógłbyś wyjaśnić? Dzięki.

Savarro
10-24-2021 19:02, 19:02
Masmp, styczeń, który napisałeś powyżej, jest taki sam jak w pierwszym poście. Ale początkowo używałeś indeksu siły, a teraz zamiast tego używasz indeksu Momentum.


Czy mógłbyś wyjaśnić? Dzięki.
Cześć, poprzednia również używała pędu, dane są takie same, po prostu dodaję możliwość innego wyjścia egy, ale wciąż testuję, wyciągi z użyciem indeksu siły nigdy nie zostały opublikowane, zmieniłem indeks siły indioru, ponieważ jako trader KGB powiedział mi, że opiera się na wolumenie, a rynek Forex nie ma woluminu, więc wypróbowałem kilka czynników, i znalazłem rozmach, aby być bardzo wiarygodnym w systemie, ale wciąż mam problemy z rynkiem, muszę filtrować to, po prostu nie wiem jak jeszcze, ale z rozległym rynkiem wciąż osiągam ponad 300 pipsów zysku. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak zmienić nazwę wątku? Dzięki

ttcar
10-24-2021 20:23, 20:23
aby zmienić nazwę wątku, myślę, że musisz zaprosić jednego z moderatorów, pamiętam ich nazwiska, ale myślę, że powinno być dobrze. także doceniam codzienne statystyki, które dajesz, bo widzą, czy dobrze podążamy za egipskim, choć myślę, że wczoraj nie był to świetny dzień, dzięki

Cześć, poprzednia również używała pędu, dane są takie same, po prostu dodaję możliwość innego wyjścia egy, ale wciąż testuję, wyciągi z użyciem indeksu siły nigdy nie zostały opublikowane, zmieniłem indeks siły indioru, ponieważ jako trader KGB powiedział mi, że opiera się na wolumenie, a rynek Forex nie ma woluminu, więc wypróbowałem kilka czynników, i znalazłem rozmach, aby być bardzo wiarygodnym w systemie, ale wciąż mam problemy z rynkiem, muszę filtrować to, po prostu nie wiem jak jeszcze, ale z rozległym rynkiem wciąż osiągam ponad 300 pipsów zysku. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak zmienić nazwę wątku? Dzięki

Cześć, poprzednia również używała pędu, dane są takie same, po prostu dodaję możliwość innego wyjścia egy, ale wciąż testuję, wyciągi z użyciem indeksu siły nigdy nie zostały opublikowane, zmieniłem indeks siły indioru, ponieważ jako trader KGB powiedział mi, że opiera się na wolumenie, a rynek Forex nie ma woluminu, więc wypróbowałem kilka czynników, i znalazłem rozmach, aby być bardzo wiarygodnym w systemie, ale wciąż mam problemy z rynkiem, muszę filtrować to, po prostu nie wiem jak jeszcze, ale z rozległym rynkiem wciąż osiągam ponad 300 pipsów zysku. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak zmienić nazwę wątku? Dzięki

cibloc
10-24-2021 21:44, 21:44
Hye Byłoby dobrze, gdybyś mógł codziennie publikować zrzut ekranu pokazujący wpisy i wyjścia ... tak, że jesteśmy pewni, że doskonale rozumiemy zasady ... dzięki emeric

BAYSCAPEXXE
10-24-2021 23:05, 23:05
witam Masmp_FX To oczywiste, że ten wątek był bezczynny od lat. Ale jestem bardzo ciekawy ... wciąż używasz tego systemu?

Savarro
10-25-2021 00:25, 00:25
Być może przeoczyłem to, ale z jakiego brokera korzystasz? Lubię pytać, ponieważ mogę porównać wykresy i upewnić się, że otrzymuję te same sygnały, które otrzymujesz. dzięki
Cześć, ja prowadzę handel z Oandą, ale dostaję sygnał od Meta Trader, z kontem demo Interbank FX. Oanda ma 2,5 pipa na kablu. Pozdrawiam Marco