PDA

Zobacz pełną wersję : Forex2K10 EA - Przerwa w obrocie towarowym



Asdlovar39
10-19-2011 09:43, 09:43
1 Załącznik (e) Hey Guys,

Od dawna jestem czytelnikiem forum, ale w przeszłości nie włożyłem wiele. Pomyślałem, że podzielę się EA, które ostatnio ponownie odwiedziłem, a które połączyłem z przyjacielem jakiś czas temu. Mam nadzieję, że członkowie forum będą mogli spojrzeć na to z wymagającym okiem i zasugerować modyfikacje lub sami dokonać modyfikacji i podzielić się tym, co może być wynikiem EA.

Powiedziawszy to, na EA i egy. Egipt może nie być aż tak rewolucyjny (i można to chyba powiedzieć również o EA), ale bazuje na nowych najwyższychniskich tonach w zależności od ram czasowych itp. Po wykryciu nowego wysokiegoniskiego zatrzymania zlecenia są umieszczane w odległości 15 pipsów mając nadzieję na skorzystanie ze zmian cen. Pierwotnie, mój przyjaciel i ja zamierzaliśmy używać na ramkach czasowych H1 i wyższych, ale im więcej robię i modyfikuję EA, tym bardziej uważam, że może to być przydatne również w niższych ramach czasowych. Odkryliśmy, że działa dobrze na większości par, oczywiście, że będzie rozprzestrzeniać się wrażliwie i
__________________________________________________ _______________

EA ma dwa rodzaje cykli, globalny, który zatrzymuje się, gdy zostanie osiągnięta wartość SL lub TP w walucie konta, oraz lokalny, gdy ustawiamy zlecenie stop i przeciągamy je wraz z ceną, która kończy się po wypełnieniu zamówienia.

nbSteps pozwala precyzyjnie dostroić rozmiar sltp, aby osiągnąć swoją wartość, jeśli masz nbSteps proste ywygrane - zasadniczo zatrzymując EA

resetTriggerInPips - Rozmiar ruchu, na który EA czeka po zakończeniu cyklu globalnego

forgetTriggerInPips - Rozmiar ruchu, na który EA czeka po zakończeniu cyklu lokalnego.

* SL i TP są teraz w dolarach - również są ukryte.
__________________________________________________ _______________

Kilka rzeczy, które chciałbym robić (ale nie jestem pewien, czy to zwiększa rentowność egy):

- Aby wykorzystać nowe wzlotyupadki, okazało się, że konieczne jest stosowanie wielkości quasi-martingale - nigdy nie lubię stosowania wyceny w martingale, ale nie znalazłem sposobu, aby to działało (dobrze) inaczej

- Zwiększenie funkcjonalności, nie próbowałem, ale rozważałem dodanie funkcji godziny i zmiennych, aby umożliwić EA tylko handel pomiędzy pewnymi godzinami.



Wszelkie przemyślenia, sugestie, modyfikacje, krytyka są bardzo mile widziane.

Z góry przepraszam za brak użytecznych komentarzy do kodu i ogólne niechlujne kodowanie ...

https://www.forex-instant.com/attachments/1529223075453663734.mq4