PDA

Zobacz pełną wersję : Łatwa znajomość języka



aisorrigcruz
01-28-2009 14:57, 14:57
Dobry wieczór, szukam pomocy dotyczącej mojego obecnego problemu. Atm im próbuje dowiedzieć się, jak zaprogramować przystanek na podstawie ATR.

niestety nie udało mi się znaleźć przykładu lub udało mi się znaleźć coś użytecznego w łatwym słowniku językowym.

jakakolwiek pomoc byłaby doceniona

Rgds

alvimlg
08-09-2021 19:29, 19:29
Językiem wyboru tutaj jest MQL z platformą MT. Być może masz problemy z uzyskaniem pomocy w związku z Tradestation
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223502.png

livmoorethwzombie
08-09-2021 20:50, 20:50
=== czy masz definicję ??? =============== AvgTrueRange (funkcja) W swojej książce Nowe koncepcje w technicznych systemach handlu, Welles Wilder, Jr. używa wartości znanej jako prawdziwy zakres w swoich obliczeniach ruchu kierunkowego. Definiuje prawdziwy zasięg jako większy z następujących: Odległość między dzisiejszym Wysokim a dzisiejszym Niskiem. Odległość między dzisiejszym Wysokim a Wczorajszym Zamknięciem, lub Odległość między dzisiejszym Niską a Wczorajszą Zamknącą. AvgTrueRange jest po prostu średnią wartości True Range w danym okresie. Funkcja AvgTrueRange (LENGTH) Parametry LENGTH liczba słupków w średniej Zwraca Wartość liczbowa zawierająca średnią rzeczywistego zakresu w stosunku do słupków LENGTH. Zastosowanie Średni zakres rzeczywisty ma tendencję do osiągania wartości szczytowej w okresach wyższej niż średnia zmienności i do dolnego w okresach niższej niż średnia lotności. Rynek ma tendencję do dominacji, gdy Plot1 uderza w nowy najwyższy poziom 18-barowy. Rynek ma tendencję do dno, kiedy AvgTrueRange osiąga nowy poziom 18-barowy. Odniesienia Wilder, Welles, Jr New Concepts in Technical Trading Systems. Badanie trendów. McLeansville, NC

aisorrigcruz
08-09-2021 22:11, 22:11
Pozdrowienia dla bardzo szybkich odpowiedzi. Kenz987, tak, czytałem to wcześniej, ale po obejrzeniu tego miałem kolejny bash iw końcu dostałem kod do zweryfikowania .... zgadnij, że byłem po prostu trochę reta-d
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223502.pngponiżej jest kod dla każdego, kto lubi ja, jest zupełnie nowy w programowaniu. DŁUGOŚĆ (X) musi być uwzględniona w danych wejściowych. jeśli C lt; Następnie rozpoczyna się EntryPrice AvgTrueRange (20); Sprzedaj (Shortsale) Cts Kontrakty Następny pasek na rynku; Koniec;

vegetaraysa79
08-09-2021 23:31, 23:31
kod, który dostarczyłeś, sprawdza, czy cena zamknięcia (na końcu paska - brak akcji wewnątrz paska) jest powyżej Twojej ceny wejściowej transakcji średnia rzeczywistego zasięgu 20 barów, jeśli tak, transakcja zostanie zamknięta w najbliższym czasie jak otwiera się nowy bar. polecam umieszczenie linii z następującym stwierdzeniem, spowoduje to, że kod będzie działał szybciej z powodu usunięcia nadmiarowych sprawdzeń w niepoprawnych pozycjach stanów, jeśli (MarketPosition = 1) rozpocznie się wtedy (C lt; EntryPrice AvgTrueRange (20)) następnie Sprzedaj (Shortsale ) Cts Contracts Next Bar Market; koniec końców mam nadzieję, że nie korzystasz z ATR na bardzo zmiennych zasobach z lukami takimi jak GOOG lub AAPL, ponieważ daje bardzo złe wyniki w takich sytuacjach