PDA

Zobacz pełną wersję : CCiPP Trading



oxsugcripk
03-18-2012 18:35, 18:35
5 Załącznik (y) CCiPP - Prognoza cen CCi

Drodzy handlowcy,

Chciałbym się z wami podzielić moją egą na wymianę CCi. Używam go do przewidywania ceny. Brzmi interesująco? Tak, to jest interesujące. Pokażę Wam kilka przykładów, jak skutecznie handlować z tym systemem, używając TP dla wszystkich transakcji!

Ale! Też potrzebuję twojej pomocy! Chciałbym prosić o dołączenie do tego wątku i obrót tym systemem i umieszczenie wykresów, abyśmy mogli podzielić się naszymi doświadczeniami. Może się zdarzyć, że odkryjemy jeszcze lepsze wzorce i techniki, aby znaleźć więcej transakcji.

Ten system nie ma zbyt wielu transakcji, ale może być użyty na dowolnej parze i powiedziałbym, że w dowolnym okresie czasu, aby uzyskać poważny zysk, polecam używanie ram czasowych H1H4. Działa również na co dzień, ale ma bardzo mało transakcji, a zmienność świecy może być ogromna.

Ale wystarczająca ilość rozmów pozwala przejść do biznesu.

Oto zasady.

Wszystko czego potrzebujesz, to czysty i widoczny wykres, z CCi 14 - za pomocą kalkulacji Close Price.

Następną rzeczą jest poszukiwanie rozbieżności. Czym jest rozbieżność? Kiedy cena porusza się względem indioru, ale zobaczysz to na moich wykresach poniżej.

Potrzebujesz ustawień dla CCi - Ustaw poziome linie dla swojego spektrum - Będziesz potrzebował /- 200, /- 150, -50 i 0.

Aby przyspieszyć, załączam plik szablonu, aby nie przeszkadzać sobie samemu ustawieniu tego.

Więc, jak szukam handlu. Potrzebuję Extreme High lub Low na CCi, to znaczy powyżej lub poniżej /- 200. Potem muszę poczekać, aż moja CCi przejdzie do /- 50, nie ma znaczenia, gdzie jest moja cena. Od tego momentu potrzebuję mojego CCi, aby powrócić do skrajności. Najlepsze jest to, czy CCi przekracza wartość CCE lub niższą od /- 150. W tym momencie moja cena musi być w Dywergencji. Z moim dolnym górnym lub dolnym ( /- 150). Moja cena musi mieć wyższy poziom lub niższy poziom.

Właśnie tam wkraczam do mojego handlu. Gdzie jest TP? Możesz zapytać po przeczytaniu tytułu tego tematu. TP jest tam, gdzie zaczęła się moja Divergence. Zakończenie tej Świeczki, w której widziałem mój pierwszy Ekstremalnie wysoki lub Niski. Ale jeśli spojrzysz na wykres, zobaczysz.

Stop Loss? To zależy od twojego własnego osądu, ale zalecam stoploss 1/3 TP. Więc jeśli moja cena wynosi 100 pipsów od mojego TP, to ustawiam SL 30 pipsów. To od Ciebie zależy, ile ryzykujesz ze swoimi partiami.

A teraz przychodzi najtrudniejsza część. Mamy więc zasady, jak i kiedy wkroczyć, ale nie mamy tej części, kiedy nie wchodzić do handlu.

Kryteria:

- Jeśli moja cena nie dotknęła ani nie przekroczyła /- 50
- Jeśli pomiędzy moimi dwoma wzlotami i upadkami, CCi przeszło lub dotknęło linii 0
* Powiedziałbym, że to może być kryterium, aby nie wchodzić do handlu, jeśli 2. Niski lub Wysoki nie był blisko lub powyżej /- 150, ale wiele razy czysty szczyt lub skok w CCi może być użyty. Myślę, że powinniśmy zdobyć więcej doświadczenia z tym i wspólnie znaleźć najlepszy sposób.

Więc zobaczmy kilka przykładów.

1. Przykład. Bardzo dobrym przykładem jest to, co widać poniżej. Pokazuje, dlaczego kryteria są ważne i co się dzieje, gdy wszystko się zgadza. Możesz zobaczyć także poziomy TP. Pierwszy TP1 to koniec świecy, w której rozpoczął się Diver. TP2 to otwarcie tej samej świecy. Polecam 75% rabatu na twoje transakcje w TP1 i utrzymanie go na ewentualne osiągnięcie TP2. Czemu? Ponieważ wkraczasz w rozbieżność, która już spowodowała zmianę ceny. I w wielu przypadkach cena wraca do ceny otwarcia świecy. Jednak jest to tylko opcja dla Twojego breakeven, ale nasz główny cel został już osiągnięty. Wszystko po tym jest tylko dodatkiem. Jeśli tak się nie stanie lub zwróci kierunek, możesz zamknąć swoje 25%, wciąż zysku. Polecam również umieścić TP TP około 5 pipsów przed twoją TP, na wszelki wypadek, jeśli możesz mieć wyższy spread, a także ze względów bezpieczeństwa.

Załącznik 922509

2. Przykład: Tutaj możesz zobaczyć inny przykład. Pokazuje to, że cena właśnie wróciła do tej samej ceny, w której zaczęły się rozbieżności. Jak widzisz, TP2 nie zostało trafione, dlatego mówię, że TP jest tylko możliwym celem dla Breakevenów. Ale jak widzisz, nasz główny cel został osiągnięty i jesteśmy dobrzy.

Załącznik 922513

3. Przykład: Tutaj możesz zobaczyć wykres USDCHF. Jest to podobny przykład jak pierwszy, tylko po to, aby pokazać, dlaczego ważne jest, abyśmy zachowali nasze ja sam z kryteriami.

Załącznik 922521

Tak jest na dzisiaj, będę publikować więcej przykładów jutro wieczorem. Aby przećwiczyć, pobierz mój szablon i poszukaj tych wzorów i przekonaj się, jak to działa. Jestem bardzo zainteresowany twoimi komentarzami.

I jeszcze jedno! Pamiętaj, że inwestujesz na własne ryzyko. Mój system pokazuje tylko, jak się handluję. Jeśli skopiujesz tę metodę, będzie to tylko na twoje ryzyko. I jak zwykle rozpocznij testowanie na DEMO!

!!!!AKTUALIZACJA!!!!

Zostało to ujawnione, dla udanych wzorów musisz zobaczyć Ukryty Divergence w swoim wzorze, który da impuls do trendu, w którym się znajdujesz, a to podniesie twoją cenę, aby nowy szczyt, i ten szczyt będzie niższy z powodu tej rozbieżności!

W przypadku, gdy widzisz pomiędzy dwoma szczytami zbieżność, która może złamać tupot. Zobacz więcej na stronie 2.

Dziękuję za uwagę

Mihály

https://www.forex-instant.com/attachments/15292235881756707570.tpl

https://www.forex-instant.com/attachments/1529223590893252819.mq4

oxsugcripk
12-02-2021 09:24, 09:24
Jeszcze jedno, opublikuj swoje wykresy, jeśli widzisz ten wzór i masz pytania lub komentarze, aby inni mogli zobaczyć również. Dziękuję Ci.

oxsugcripk
12-02-2021 10:45, 10:45
1 Załącznik (-i) Wygląda na to, że właśnie znalazłem nowy wzór. TP 1,0575
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/15-vwb-chapter-3-study.html

guixxote1983
12-02-2021 12:06, 12:06
1 Załącznik (-i) Ładny system. Spróbuję w tym tygodniu. Załączam indior, który może być przydatny do pokazania rozbieżności cci. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać poziomy. ualizacja: Właśnie zdaję sobie sprawę, że indior nie jest CCI ustawiony na 14, ale używa 12,26,9 MACD ustawień. Przepraszam. Ale wciąż wygląda na to, że może zadziałać.
https://www.forex-instant.com/attachments/15292235942008781000.1

oxsugcripk
12-02-2021 13:26, 13:26
Byłem daleko, ale teraz spojrzałem wstecz na moje zamówienie i odkryłem, że właśnie trafiło na 1.0575TP, o którym wspomniano około półtorej godziny temu. Poszukuję dla ciebie kolejnych wzorów. Mam nadzieję, że ktoś może również zarobić na tym handlu. Z poważaniem

Oxy1991
12-02-2021 14:47, 14:47
Jestem w. Zobaczmy, co możesz z tym zrobić. W moim dotychczasowym doświadczeniu rozbieżność nie jest rzeczą stabilną.

Luigmipk917
12-02-2021 16:08, 16:08
1 Załącznik (-i) Uwielbiam CCI 14 ... Nie mogłem bez niego działać Bardzo miły i interesujący egy ... dzięki przyjacielu
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/79-help-creating-indior.html

Luigmipk917
12-02-2021 17:29, 17:29
1. - Pricegt; lub lt; - 200 2. - poczekaj na cenę, aby przejść do -50 3.- poczekaj ponownie cenę - 150 ... i ten punkt DIVERGENCE 4.A. - TP1 ... zamknięcie świecy tam, gdzie zaczęła się rozbieżność 4b. - TP2 .... otwarcie świecy tam, gdzie zaczęła się dywergencja (personel) ... upewnij się, że najwyższa cena również jest wykupiona lub wyprzedana (przykład ... h1 (patrz h4) saludos.

oxsugcripk
12-02-2021 18:49, 18:49
Dziękuję bardzo za wiele postów. Wygląda na to, że ten temat dopiero się zaczyna. Pan profitmonit Całkowicie się z tobą zgadzam, trudno jest wymieniać płetwonurków, ale jeśli potrafisz czytać w języku WIK i starać się zachować własne zasady, możesz je chedować. Właśnie dlatego doświadczam z tym egy. Przetestowałem go na wielu parach i ramkach czasowych i wydaje mi się, że działa. Istnieje wiele prostych rozbieżności, które nie osiągają wymaganych wysokich lub niskich wartości i również tam działają, ale sukces w osiągnięciu TP1 nie wynosi 100%. Myślę, że moja konfiguracja działa w około 95%, co jest całkiem dobre. Mam na myśli to, docierając do TP. Możesz mieć 100% zysku, ale nadal polecam te wykresy. Drogi Panie porfirio Dziękuję za twoje wykresy, dobrze, że go zobaczyłeś! Sprawdzenie, że egy w podsumowaniu może być użyteczne również dla innych =). Drogi wszystkim, zastanawiałem się, czy EA może być stworzone do rozpoznawania tego tupotu. Mam pomysł, jak to może działać, ale nie mogę programować rzeczy, więc jeśli masz jakiś talent lub znasz kogoś, kto mógłby w tym pomóc, moglibyśmy zarobić więcej na zyskach. Ale to wszystko na teraz. Życzę wszystkim powodzenia, jestem teraz w miejscu pracy, więc nie mogę oglądać wszystkich wykresów. Ale post, jeśli widzisz jakiś wzór i możemy o nim porozmawiać =) Pozdrawiamy Dziękujemy za przeczytanie!

oxsugcripk
12-02-2021 20:10, 20:10
Podstawową ideą jest to, że Rozbieżność jest jakąś nieprawidłowością w cenie, jak fałszywe hamowanie lub przesuwanie ceny, ale CCi może to zobaczyć i pokazać, jak powinien wyglądać ruch. Ale skąd się bierze ta nieprawidłowość? To jest pytanie i właśnie to staramy się znaleźć.

oxsugcripk
12-02-2021 21:31, 21:31
2 Załącznik (y) Szanowne transakcje, przykro mi, nie mogłem opublikować wykresu, ponieważ miałem tu szkolenie, ale udało mi się wejść, AUDUSD M30 zrobił idealny wzór i wkroczyłem do akcji. Niestety po tym czasie nie miałem czasu, aby wysłać wiadomość tylko po naciśnięciu przycisku. Ale tu jest handel. (Tak, to jest 30 M, ale nie obniżaj). Pozdrawiam
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/15-vwb-chapter-3-study.html
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/214-alert-atr-reaches-xxx-level.html

oxsugcripk
12-02-2021 22:52, 22:52
The 1st Low nie spotkał się z -200, ale miał ładny pik, w niższych ramach czasowych lub powyżej H4 te wartości szczytowe mogą mieć różne wartości, dlatego systemy działają tam inaczej. Polecam H1 i H4, nadal ćwiczę M30 i M15, ale nie są to jeszcze zalecane. Z poważaniem

oxsugcripk
12-03-2021 00:13, 00:13
Drodzy Czytelnicy, Mamy duży ruch na H1 EURUSD. Jest sygnał do 200 przekroczenia, polecam go obserwować i czekać na powrót w CCi przez 50, a potem na New high. Po silnym ruchu w ten sposób bardzo możliwe, że ten wzór może być widoczny. Niestety nie mogę opublikować wykresu, ale, jak widzisz, mieliśmy duży szczyt nie tak dawno temu w CCi, ale wzorzec został anulowany, gdy CCi przekroczyło 0. Uważaj na to, mam nadzieję, że widzimy wielką rozbieżność. Znam późne popołudnie, ale możemy mieć wzór nawet na rynkach o niższej zmienności. Ładne zielone pestki dla wszystkich. Najlepsze życzenia Mihály

oxsugcripk
12-03-2021 01:33, 01:33
Hohohoo Widzę fajny tupot w H4, który właśnie przełączyłem. Wygląda na to, że mamy TP w TP. Wszedłem w TP to 1.3170. H4 jest nadal w fazie ćwiczeń, więc uważaj! TYLKO DEMO handlu proszę, jeśli go wziąć. Powodzenia nam wszystkim! =) Myślę, że to zajmie dużo czasu, ponieważ jesteśmy na H4. Może wynik przyjdzie jutro. Wszystkiego najlepszego

oxsugcripk
12-03-2021 02:54, 02:54
Jeszcze jedno, kto handluje CCi wie, że czasami, aby uzyskać potwierdzenie końca nurków, po ostatnim piku można zobaczyć mały guzek. To jest indention pokrycia. Zwykle następna świeca indies to. Nie chcesz ryzykować czekania na następną świecę H4, aby uzyskać ten szczyt i stamtąd zejść. Tym razem nie mam na to czasu i ponieważ jest to eksperymentalny handel H4 na Demo, podejmuję to ryzyko. Krótkie przypomnienie: spróbuj spojrzeć wstecz na swoje wykresy i wyszukaj ten wzór i zobacz, jak i kiedy cena zaczęła iść w naszym kierunku. Pomoże to uzyskać większe zaufanie do CCi. Przy okazji SL dla tego handlu wynosi 35 pipsów dla mnie, ponieważ TP wynosi około 70 pipsów. Z poważaniem

mcr77
12-03-2021 04:15, 04:15
3 Załącznik (-i)

Mamy duży ruch na H1 EURUSD. Jest sygnał do 200 przekroczenia, polecam go obserwować i czekać na powrót w CCi przez 50, a potem na New high. Po silnym ruchu w ten sposób bardzo możliwe, że ten wzór może być widoczny.
i myślę, że to samo dzieje się w EJ, GU, GJ wszystkie TimeFrame 4HR zbyt Pls poprawić mnie, jeśli jestem w błędzie, Tool? kos
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/48-trend-trading-pairs.html
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/124-icustom-indior-based-ea-mql4.html
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/32-puma60-journal.html

oxsugcripk
12-03-2021 05:36, 05:36
Drogi, Pozwól mi odpowiedzieć na każdy wykres: 1: EJ H4 - Ten wygląda dobrze. Pierwszy szczyt powyżej 200, 50 został osiągnięty, ale nie jestem pewien, czy nie osiągnął 0. Jeśli strzela ponad 50, robi się trochę ryzykownie. Ostatni wysoki wygląda na dobry 150 został osiągnięty. Poczekaj na fajny hak i daj mu szansę. Zobaczymy. Jak widzę najważniejsza część między tymi dwoma szczytami, daje ona zmienność w handlu. 2. GU H4 Tutaj mój problem polega na tym, że linia 50 nie została trafiona (jeszcze). Ten wygląda mniej obiecująco. Ale do celów eksperymentalnych możesz wkroczyć z 0.01, a zobaczymy, gdzie skończy się nasz powrót. Trzeci wykres GJ H4 Ten mógłby się udać, ale byłbym bardziej szczęśliwy, gdyby ostatni szczyt osiągnął 150. Jak już wcześniej powiedziałem w H4, coś może się różnić z wartościami, ale w tym przypadku dałbym szansę. Gdy mówimy o świecach H4, wyniki mogą nadejść później, w H1 zazwyczaj TP wynosi od 3 do 5 świec. Tutaj, ponieważ mamy wyższy TF, może to potrwać 1 lub może 2 dni. Ale mam nadzieję, że nie =) Dziękuję bardzo za wykresy, naprawdę doceniam twój czas, który je dla nas zrobił.

oxsugcripk
12-03-2021 06:56, 06:56
Myślę, że otrzymuję obraz, który sprawia, że ​​transakcje te odnoszą sukces. Bądź czujny, za dwie i pół godziny będę w domu, żeby coś przetestować. Mam nadzieję, że przyniosę wam dobre dobre wieści! Z poważaniem

mcr77
12-03-2021 08:17, 08:17
Cześć narzędzia! To jest moje podejście do dywergencji Handluję dywidendami przez jakiś czas, są one bardzo dobre i niezawodne w znacznym stopniu, ale problem z dywersyfikacją handlu jest taki, że transakcje są zawsze TRADYCJAMI COUNTER TREND i to czyni to bardzo niebezpiecznym dla braku doświadczenia handlowcy. Jeśli spojrzysz na wszystkie zaksięgowane przykłady, trend 4HR wzrósł, a rozbieżność daje sygnał, by się nie udać. Kolejnym problemem jest wiedza, GDY ODBIERAĆ TRADY, mam na myśli, kiedy nadszedł czas na TP, ponieważ kiedy trend powraca, robi to z pełną siłą. Tylko dla początkujących to wiedzieć i mieć swoje plany handlowe nietknięte i wiedzieć, że nie jest to styl, w którym można handlować bez STOPLOSS. W przypadku innych systemów możesz przejść bez SCOT-a bez SL, ale nie próbuj tego tutaj i uważam, że punkty Narzędzia TP są solidne i przez większość czasu trafią do TP ... kos

oxsugcripk
12-03-2021 09:38, 09:38
Szanowny Panie, całkowicie zgadzam się, że trudno jest znaleźć TP, nad którą pracuję, a także ciężko jest podjąć decyzję o ponownym wejściu na giełdę. Ale w wielu przypadkach handlujemy wycofaniem, a potem handel trwa. Nurkowie są tak często i powinni traktować mnie poważnie. I znalazłem bardzo bardzo interesujący wzór. Wszystkie transakcje ukrywają ukrytą dywergencję, która jest punktem trendu. Niestety tym razem nie jestem w stanie sporządzić dla ciebie wykresów, ale jeśli Pan mógłby podkreślić moje pierwsze wyniki, Hidden Divergence PPL mogłaby to zobaczyć, zanim wrócę do domu. A jeśli nie, zrobię to później =) Ale kiedy mamy wysoki szczyt, to w rzeczywistości nie oznacza to, że mamy tendencję! Jak widzicie, po tym pojawia się ukryta dywergencja, która prowadzi nas do kolejnej wysokiej ceny, ale CCi nie podąża za nią na 2. Szczycie. To jest punkt, w którym kończy się nasz ruch do góry. Jeśli ta Ukryta rozbieżność zniknie, a nasze minima się zbliżą, nie odniesiemy sukcesu. Spróbuję opublikować więcej przykładów później. Dziękuję za odwiedzenie tego tematu. Powodzenia w handlu. I dobranoc oczywiście =)

Melasay
12-03-2021 10:59, 10:59
Cześć narzędzia! AUDCHF 15 min było szczególnie dobre w dzisiejszych czasach. Środkowa dała 30 pipsów, a obecna ma 17 pipsów jako pierwszy cel. Mam nadzieję, że się tam dostanie
https://www.forex-instant.com/attachments/1530119378.jpg. kos
Wszystkie transakcje zaznaczone na wykresie łamią zasadę nie dotykania linii zerowej.

oxsugcripk
12-03-2021 12:20, 12:20
Drodzy Czytelnicy, Ponieważ Pan zamieścił wykres niższego przedziału czasowego, zmienność jest bardzo różna niż na wyższym TF, więc to dobra inwestycja dla praktykowania tego, jak system działa na niższym TF. Na H1 nadal jest uważane za bezpieczniejsze, ale wykres nie pokazuje ogromnych zmian, które mogłyby oznaczać całkowite zerwanie wzoru, niektóre wartości mogą być wyższe niż podane we wzorcu, ale jest to spowodowane niższym TF. Z niecierpliwością czekam na twój wynik w ostatnim rozdaniu, życzę ci zielonych pipsów. Dzisiaj nie miałem czasu na prawdziwy handel, więc mam nadzieję, że jutro przyniesie mi więcej czasu. Dopóki to nie zawodzi dla wszystkich. By the Way MS SL został trafiony i nie jestem już w branży AUDCHF H4. Różne wyniki mogą pojawić się na H4, ponieważ przetestowałem to na wstecznym poziomie, to jest bardzo różne w moim UTC i moim maklerze czasowym CET. H1 jest nadal lepszy, ponieważ jest oparty na stawkach godzinowych, ale ma to zasadnicze znaczenie dla CCi i dla Candle, które trwały 4 godziny. Więc myślę, że wrócę do znalezienia wzoru H1. Życzcie spokojnego wieczoru wszystkim.

mcr77
12-03-2021 13:40, 13:40
1 Załącznik (y) Nie chciałem opublikować wyniku handlu, ponieważ naruszył on zasadę zysku, ale ponieważ Tools powiedział, że jest zainteresowany wynikiem, więc o to tutaj chodzi. Mam 2 sposoby na zarobienie zysku, niezależnie od tego, który z nich jest pierwszy: albo zasada zysku na pierwszym stanowisku, albo CCI przekracza 200 linii. Podobnie jak metoda. Więc w tym przypadku spóźniłem się na TP z zaledwie 2 pipsami, ale CCI przekroczyło linię 200, więc zamknąłem ją z 13 pipsami. Przepraszam, że wprowadziłem to, czego nie ma w twoich zasadach, ale czasami zaoszczędzę ci od wyrzucenia zysku. kos
https://www.forex-instant.com/attachments/15301193881428528599.jpg

oxsugcripk
12-03-2021 15:01, 15:01
Rozumiem twój punkt widzenia, tak naprawdę to jest to, co napisałem w pierwszym poście, aby być bezpiecznym w zyskach. Weź 5 pipsów spread wcześniej, ale jeśli podążysz za swoją metodą, która będzie najbezpieczniejsza i zapewni ci więcej pewności w twoim handlu . To jest bezpieczny zysk! Życzę Wam jeszcze więcej w ten sposób =) Przy okazji, jak widzę, udało się wam pokazać swój wykres na swoim wykresie. To może być głupie pytanie, ale jak?
https://www.forex-instant.com/attachments/1530119379.jpg

mcr77
12-03-2021 16:22, 16:22
Rozumiem twój punkt widzenia, tak naprawdę to jest to, co napisałem w pierwszym poście, aby być bezpiecznym w zyskach. Weź 5 pipsów spread wcześniej, ale jeśli podążysz za swoją metodą, która będzie najbezpieczniejsza i zapewni ci więcej pewności w twoim handlu . To jest bezpieczny zysk! Życzę Wam jeszcze więcej w ten sposób =) Przy okazji, jak widzę, udało się wam pokazać swój wykres na swoim wykresie. To może być głupie pytanie, ale jak?
https://www.forex-instant.com/attachments/1530119379.jpgNie, nie jest głupi. Ci, którzy zadają pytania, nigdy nie opuszczają drogi. Po zamknięciu transakcji możesz przejść do zakładki Historia rachunku, w której masz wszystkie zamknięte transakcje. Kliknij handel, który chcesz pokazać na wykresie i przeciągnij go w oknie wykresu. Pokaże strzałki na wejściu i wyjściu oraz małą linię na SL i TP Lubię zyski, jeśli spojrzysz na AUDCHF 15min, to znów doszło do tego samego miejsca i przegapiłeś go po raz drugi z 2 pipsami. kos

oxsugcripk
12-03-2021 17:43, 17:43
Dziękuję bardzo! Spróbuję
https://www.forex-instant.com/attachments/1530119379.jpgNigdy nie robiłem tego przed XD. Przy okazji, oszczędzanie pestek jest bardzo ważne. Blisko TP, kiedy widzisz, że twoja CCi się kręci, myślę, że również wyjdę i nie ryzykowałbym swojego zysku. Dobranoc, panie!

mcr77
12-03-2021 19:03, 19:03
G'night sir! kos

mcr77
12-03-2021 20:24, 20:24
1 Attachment (s) jedyny handel dziś TP ładnie AUDUSD 1HR TF za 45 pips Czekałem to wszystko, aby uzyskać to 45 pipsów prawie 6-godzin. ale i tak to warto. Nie mogłem oprzeć się zestawieniu z tym atrakcyjnym PinBarem. Mam inny zestaw, ale ten się wyróżniał, a inni też wszyscy TP oprócz jednego. kos
https://www.forex-instant.com/attachments/1530119379.jpg

oxsugcripk
12-03-2021 21:45, 21:45
TP1 i TP2 zostały zablokowane. Warto na to czekać. Niezły handel, żałowałem, że nie mam dzisiaj czasu przed komputerem, żeby spojrzeć na wykres. Muszę się dowiedzieć, jak zrobić to półautomatycznie
https://www.forex-instant.com/attachments/1530119380.jpgCzy ktoś ma alarm CCi z alarmującym? Na przykład, jeśli CCi osiągnie lub zamknie się powyżej lub poniżej 200, wywoła alarm. Przyłączyłem się do mailingu i prawdopodobnie zobaczyłbym więcej wzorów. Ktoś ma coś takiego lub może coś takiego zrobić? Najlepiej byłoby, gdyby ta wartość była zmienna, abyśmy mogli ustawić alarm, gdy osiągnięta zostanie wartość certyfikująca. Dobranoc wszystkim! Dzięki za udostępnienie Pan! To niewiarygodne, że nie miałem czasu w tym tygodniu: S: S: S: S

alimgar
12-03-2021 23:06, 23:06
Chciałbym zapytać wszystkich członków w tym kroku, z którymi parami się handlują. Staram się unikać par z spreadem 5 i spoglądać na wszystkie pary w promieniu 5 pipsów, które można dowolnie rozłożyć za pomocą określonych par lub ulubionych par? moimi ulubionymi są eurusd i audusd. i nie handluję w ciągu 1 godziny. spróbuj spojrzeć na 1 godzinę, 4 godziny i dzień. nie próbowałem w tygodniu, ale jestem pewien, że będzie dobrze z mniejszych możliwości. okrzyki, J

oxsugcripk
12-04-2021 00:26, 00:26
Szanowny Panie Jhfx, Osobiście handluję tym, co mam, wszystkie pary poniżej 6 pikseli. Im więcej wzorów jest dla mnie lepszych, powyżej 6 pipsów ryzykowne jest wejście do handlu z większymi partiami i mój TP może być łatwo zraniony. Korzystam z UE, AU, NU, EG, UJ, UC, wypróbowano także AC, i GU. Zasadniczo to wszystko dla mnie =) Najlepsze Pozdrowienia Dzięki za przeczytanie.

Chciałbym zapytać wszystkich członków w tym kroku, z którymi parami się handlują. Staram się unikać par z spreadem 5 i spoglądać na wszystkie pary w promieniu 5 pipsów, które można dowolnie rozłożyć za pomocą określonych par lub ulubionych par? moimi ulubionymi są eurusd i audusd. i nie handluję w ciągu 1 godziny. spróbuj spojrzeć na 1 godzinę, 4 godziny i dzień. nie próbowałem w tygodniu, ale jestem pewien, że będzie dobrze z mniejszych możliwości. okrzyki, J

Chciałbym zapytać wszystkich członków w tym kroku, z którymi parami się handlują. Staram się unikać par z spreadem 5 i spoglądać na wszystkie pary w promieniu 5 pipsów, które można dowolnie rozłożyć za pomocą określonych par lub ulubionych par? moimi ulubionymi są eurusd i audusd. i nie handluję w ciągu 1 godziny. spróbuj spojrzeć na 1 godzinę, 4 godziny i dzień. nie próbowałem w tygodniu, ale jestem pewien, że będzie dobrze z mniejszych możliwości. okrzyki, J

mcr77
12-04-2021 01:47, 01:47
1 Załącznik (-i) Wszystkie zniknęły, nawet rozrusznik nici. Robiłem transakcje na 15 min TF przez cały tydzień iz powodzeniem. To jest długi czas, który właśnie wprowadziłem na GU 4HRS TF. Widzimy, jak to się dzieje w przyszłym tygodniu. kos
https://www.forex-instant.com/attachments/1530119390948612235.jpg

oxsugcripk
12-04-2021 03:08, 03:08
Szanowny Panie Kosmolate, powiedziałem, że nie było mnie przez długi czas, ale nie miałem szansy na zawieranie transakcji, przez cały tydzień byłem na nocnej zmianie, ponieważ jestem tu także teraz i nie mam dostępu do mojej platformy do handlu, i nie mam czasu też, Po spaniu przez cały dzień straciłem kilka dobrych wzorców, i faktycznie pracuję nad rozwiązaniem tego problemu, badam wykresy i stwierdzam bardzo bardzo Interesujące zachowanie CCi! Chcę podzielić się podstawową ideą, ale potrzebuję więcej doświadczenia z nią. Zasadniczo pomysł jest następujący, przepraszam za pisanie, ponieważ nie mam żadnych wykresów do pokazania. Najpierw otrzymujesz wzorzec Extreme High peak, który jest pierwszą rzeczą, która jest potrzebna ponad /- 200, następnie cena sprawia, że ​​Hidden Divergence popycha cenę dalej w trendach, tworząc kolejny szczyt wokół /- 150 a połączenie tych dwóch szczytów spowoduje regularne rozbieżności, to jest punkt wejścia. Ale tu pojawia się nowa część, Jak długo mój trend pójdzie w moim kierunku. Moje pierwsze doświadczenie pokazuje, że jeśli mierzysz ostatni szczyt (lub dół) Peaks i umieszczasz tam poziomą linię trendu, tak długo jak CCi pozostaje poniżej lub poniżej, jesteś w trendzie. Jeśli założysz EMA z tym samym okresem CCi i zmienisz wykres na tryb Line z prętami lub świecami, zobaczysz, że przekroczenie linii poziomej na CCi będzie odbywać się w tym samym miejscu, w którym krzyżuje się EMA według ceny. Czasami jednak wychodzimy za późno, ale pracuję nad lepszym wyzwoleniem wyjścia. Przy okazji ta metoda pomaga utrzymać trend od samego początku aż do końca. A jeśli znajdziesz nowy wzorzec wpisu, możesz śledzić trend. Problemem tego systemu na początku jest to, że nie mówi ci, jak długo potrwa ten trend. Okay, dostajesz TP i to jest ważne, ale możemy wyciągnąć więcej z tego trendu. Jeśli dostanę więcej detreksów, podzielę się, ale w tej chwili wciąż się uczę. Pan Kosmolate, Jeśli masz czas i udało Ci się uzyskać ideę mojej wypowiedzi, możesz rzucić okiem na to? Widzę dobre pomysły w twoich komentarzach i czuję więcej w tobie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!

oxsugcripk
12-04-2021 04:29, 04:29
1 Załącznik (-i) Właśnie dotarłem do domu i przed pójściem spać chciałem podzielić się tym schematem. Zasadniczo to właśnie chciałem ci powiedzieć w moim ostatnim poście.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530119392118994060.jpgWychodząc z tego handlu, byłaby świeca zamykająca się na poziomej linii na CCi lub gdyby wokół była jakakolwiek Dywergencja. Nadal się uczę, więc jeśli ktoś z was ma czas, spróbuj go na demo i podziel się przemyśleniami i radami. Z poważaniem

mcr77
12-04-2021 05:50, 05:50
Wszystkie one zniknęły nawet z rozrusznika nici. Robiłem transakcje na 15 min TF przez cały tydzień iz powodzeniem. To jest długi czas, który właśnie wprowadziłem na GU 4HRS TF. Widzimy, jak to się dzieje w przyszłym tygodniu. kos
SL Hit. GU 4hrs kos

oxsugcripk
12-04-2021 07:10, 07:10
1 Załącznik (y) Tęskniłem za tym schematem, ale wygląda ładnie, Ponieważ myślimy o wciąż nieobsadzonym GAP, będzie to miły handel, który wierzę.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301193941921892906.jpg

Raykisgreda
12-04-2021 08:31, 08:31
Drodzy Czytelnicy, Przepraszam, że ostatnio wyjechałem. Właściwie pracuję nad systemem CCi, aby był bardziej eczny dla rynku. Wpadłem na bardzo przydatny artykuł, który teraz podzielę się z wami. Miałem problemy, aby zobaczyć CCi w prawidłowy sposób, teraz Ten indior pokaże CCi 4w1 Świece pokaże ci wysoką, niską, bliską i otwartą cenę według CCi. Studiuję to indior dla tego wzoru. Z niezłymi wynikami. Podzielę się z Wami dalszymi szczegółami, gdy stanie się to całkowicie jasne. Ostatnio byłem bardzo zajęty ...
Dzięki Tools, to naprawdę przydatne w pomieszczeniach.

Asapus
12-04-2021 09:52, 09:52
Uwielbiam CCI 14 ... Nie mogłem bez niego działać Bardzo miły i ciekawy egy ... dzięki przyjacielu
Opublikuj wszystkie swoje indiys. Proszę !!!!

oxsugcripk
12-04-2021 11:13, 11:13
Jeśli nie widzę sensu dla wejścia, staram się wymieniać Wiadomości. Zasadniczo, jak mogłem się przekonać, 90% wiadomości można przewidzieć z wykresów M15 lub M30, wiadomości o bardzo dużym wpływie, na które rynek oczekuje, można zauważyć na początku H1! Wystarczy rzucić okiem, że znajdziesz miłych nurków. Z poważaniem

cci działa bardzo dobrze, mam na myśli rozbieżności cci ale co robisz na boki rynku, jak możesz przewidzieć, że cena nie będzie przez jakiś czas wykazywać trendu?

cci działa bardzo dobrze, mam na myśli rozbieżności cci ale co robisz na boki rynku, jak możesz przewidzieć, że cena nie będzie przez jakiś czas wykazywać trendu?

luaslmeriso
12-04-2021 12:33, 12:33
Cześć Narzędzia, Świetna nić, którą tu masz, dziękuję za udostępnienie. To, jak wymyśliłeś ten sposób handlu, jest genialne! Tak trzymaj
https://www.forex-instant.com/attachments/1530119383.jpgEDYCJA: Patrzę na AUDUSD H1 ... przygotowuje wiadomości pre-RBA. Tak, wiem, że jeszcze nie dotknął 200, przekażę to i po prostu obserwuję.

Oxroxrt
12-04-2021 13:54, 13:54
1 Załącznik (-i)

Czy ktoś ma alarm CCi z alarmującym? Na przykład, jeśli CCi osiągnie lub zamknie się powyżej lub poniżej 200, wywoła alarm. Przyłączyłem się do mailingu i prawdopodobnie zobaczyłbym więcej wzorów. Ktoś ma coś takiego lub może coś takiego zrobić? Najlepiej byłoby, gdyby ta wartość była zmienna, abyśmy mogli ustawić alarm, gdy osiągnięta zostanie wartość certyfikująca.
Cześć Narzędzia, dziękuję! Z wielkim zainteresowaniem przeczytałem twoje wątki CCiIDT i CCiPP. Naprawdę doceniam twój oryginalny wkład doforex-instanti myślę, że dodajesz wartość. Może ci się przydać dołączony indior - znalazłem tylko plik .ex4, ale mam nadzieję, że ci to pomoże. Z poważaniem,
https://www.forex-instant.com/attachments/15301193632044010618.ex4