PDA

Zobacz pełną wersję : BB na sterydach



almeg
04-15-2007 23:21, 23:21
2 Załącznik (-i) Metoda dość dochodowa, nawet jeśli sam tak mówię, i mówię to, testując ją z roczną wartością danych (albo dobrą, albo złą rzeczą). Publikuję to dla poprawy tego stanu i sumienia, ale jeśli masz pytania, nie martw się.

Sprzedaję tę metodę tylko w GBPJPY, GBPUSD i USDJPY (koreluję i tak to lubię).

https://www.forex-instant.com/attachments/15292238092132639638.pdf

https://www.forex-instant.com/attachments/15292238111809486492.pdf

VicpkrLee
11-17-2021 05:55, 05:55
Kevin, No cóż, wyszło z worka i jestem pewien, że nasza społeczność handlarzy odniesie duże korzyści z BB na sterydach.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223805.pngJestem równie przekonany, że bardzo dobra metoda handlu może zostać wzmocniona jeszcze bardziej, ponieważ dane wejściowe są otrzymywane od innych. Kevin był na tyle miły, że pozwolił mi testować ulepszony system przez kilka tygodni. Myślę, że zgodziłby się, że jak się okazało, prawdopodobnie nie był to najlepszy czas, aby określić długoterminowy sukces systemu. Kevin i ja wybraliśmy podobne pary do handlu (ma 3, używam tego samego 3 plus USDCHF) na podstawie naszych indywidualnych wyników testu wstecznego, ale wszystkie te pary były nieco dziwaczne w ciągu ostatnich kilku tygodni. Myślę, że wszyscy będziemy cieszyć się nową i ulepszoną metodą BB w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223805.pngNie krępuj się, jeśli mogę pomóc w razie pytań.

CARMESASDREGALAGKA
11-17-2021 07:16, 07:16
1 Załączniki Witam Mam załączoną migawkę, która pokazuje ten sam okres na 2 wykresach. Umieściłem białe kulki na jednej mapie i niebieskie kulki na osobnej mapie. zobaczysz, że znacznie łatwiej jest to zrozumieć w ten sposób. zobaczysz jedno miejsce, w którym podany jest niebieski i biały sygnał. Mam nadzieję, że pomoże to wyjaśnić pipetę
https://www.forex-instant.com/attachments/15296975141872125933.jpg

dasieler87
11-17-2021 08:36, 08:36
Proponuję opublikować sygnały przy wejściu na ten wątek. Jak to widzisz? Pomoże to początkującym (takim jak ja) w lepszym zrozumieniu systemu. Cóż, zaczynam: Dzisiaj widzę wschodzący biały sygnał na GBPJPY. Jeśli silny ruch w górę nie zmieni świecy, można ją sprzedać. Dla innych par (USDJPY i GBPUSD) sygnały jeszcze. Czy to jest poprawne? ------------------- Przepraszam za mój angielski.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529697506.jpg

lotugbloom
11-17-2021 09:57, 09:57
Kevin, dzięki za twoją hojność. Niech dobra karma będzie z wami. Zasady nie mogły być bardziej przejrzyste, ale po prostu chcą potwierdzić, że wyjście z niebieskiego znaku jest zawsze białym sygnałem wejściowym do handlu.

miguiseipkr
11-17-2021 11:18, 11:18
Świetna robota Kharvell!

symeray1491
11-17-2021 12:39, 12:39
Niesamowity! Inna metoda BB od ciebie była dokładnie tym, czego chciałem. Jesteś miłą osobą, dzieląc się tym z nami! Dziękuję Ci! chodzi o Dennisa

Oxrilemi
11-17-2021 13:59, 13:59
Dzięki .. super

raca71
11-17-2021 15:20, 15:20
Dzięki za udostępnienie kevin !!! Miej nadzieję, że robisz z tym mnóstwo pestek !!!! Matty

barpkpa
11-17-2021 16:41, 16:41
Ten system wygląda dobrze. Jedyny problem ze mną polega na tym, że jeśli nie robię czegoś złego, MT4 nie zezwala na 1,5 jako ustawienie BB. Ktoś jeszcze korzystający z MT4?

moxdrid79
11-17-2021 18:02, 18:02
Cześć Kharvell Wydaje się, że to ładny system. Zrobię na pewno kilka własnych testów, aby poczuć ten system. Jedno pytanie. Czy wystawiasz zamówienia oczekujące, gdy cena wpływa na pasma z kanału wewnętrznego lub czy wchodzisz na rynek? Pozdrawiam Eben

pal3339
11-17-2021 19:22, 19:22
1 Załącznik (-i)

Ten system wygląda dobrze. Jedyny problem ze mną polega na tym, że jeśli nie robię czegoś złego, MT4 nie zezwala na 1,5 jako ustawienie BB. Ktoś jeszcze korzystający z MT4?
Musisz użyć indeksu Bands.mq4, ponieważ Bollinger Bands nie pozwala na zmniejszenie o połowę liczby.
https://www.forex-instant.com/attachments/15292238132039258682.mq4

almeg
11-17-2021 20:43, 20:43
Cześć Kharvell Wydaje się, że to ładny system. Zrobię na pewno kilka własnych testów, aby poczuć ten system. Jedno pytanie. Czy wystawiasz zamówienia oczekujące, gdy cena wpływa na pasma z kanału wewnętrznego lub czy wchodzisz na rynek? Pozdrawiam Eben
Hej Eben, bez rozkazów. Po prostu KUPUJSPRZEDAJ blisko zamknięcia każdego dnia. Powodem tego jest to, że przy zamówieniu może być możliwe, że twoje zamówienie zostanie wypełnione jako biały sygnał, gdy w rzeczywistości cena opuszcza kanał, będąc tym samym NIEBIESKIM sygnałem. Z tego właśnie powodu najlepiej poczekać na zakończenie. Dzięki za miłe komentarze
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223805.png! Mam nadzieję, że wszyscy zrobimy z tego mnóstwo pestek! Dzięki za opublikowanie zespołów indior (zapomniałem zrobić to sam!) Powodzenia, Kevin

Superal
11-17-2021 22:04, 22:04
Cześć Kevin, Czy zdajesz sobie sprawę z chronologicznych problemów związanych z kolejnością w swoich opublikowanych testach historycznych? Czy posiadasz wiele pozycji podczas handlu tą lub tylko jedną w dowolnym kierunku na raz? Po prostu staram się zrobić to z należytą starannością, ponieważ podobały mi się twoje poprzednie pomysły BB. Jeśli nadal jesteś w DFW, powinniśmy kiedyś spotkać się i porozmawiać o rynkach.

Deathgtroke11
11-17-2021 23:25, 23:25
Pozdrowienia, niektórzy z was wiedzą, że nie mogę oprzeć się doodle. Około półtora roku temu czytałem Bollingera na temat Bollinger Bands i bardzo zainteresowałem się pomysłem wykorzystania podwójnych pasm. W tym czasie stworzyłem indior i wykonałem sporo testów, a teraz, czytając ten wątek, w celu użycia kontekstowego przywróciłem domyślne ustawienia do tego, do czego Kevin się powołał. W zasadzie to, co zrobiłem, to dodać drugie pasmo, z których oba mogą mieć odchylenie określone jako .xx dziesiętne miejsce. Właściwie używałem numerów fibo podczas niektórych moich testów, więc potrzebowałem 1,62 (blisko 61,8) ... i dlatego dodałem do niego miejsca .xx. Oto indior, który automatycznie narysuje obie kulki, jak sugeruje kevin:
http://www..com/fx-mirror/mt4_indiors/ATM_DualBollingerBands.ex4lub
http://www..com/fx-mirror/mt4_indiors/ATM_DualBollingerBands.mq4Baw się dobrze, Thom The Happy Doodler

Raty1987
11-18-2021 00:46, 00:46
Czy myślałeś o automatyzacji? czy wcześniej korzystałeś z barów gimme? dzięki za wkład i niech karma będzie z wami. Po prostu przeczytałem zasady, więc teraz zacznę przeglądać wykresy. jeśli wymyślę coś, co doda do stoplossa lub zarządzania pieniędzmi, odpowiem na burzę mózgów. jeff s

almeg
11-18-2021 02:06, 02:06
Kevin, dzięki za twoją hojność. Niech dobra karma będzie z wami. Zasady nie mogły być bardziej przejrzyste, ale po prostu chcą potwierdzić, że wyjście z niebieskiego znaku jest zawsze białym sygnałem wejściowym do handlu.
Tak to jest poprawne. Zastanawiałem się również nad przesunięciem zatrzymania do skrajności prętów odwracających. Tak więc, na przykład, jeśli otrzymamy doji po długim okresie, przesunęlibyśmy stop do tego najniższego dnia. Może to być jakikolwiek pasek odwrócenia, jak spadająca gwiazda lub pochłaniający wzór. Myślę, że głównie użyję tej metody wyjścia, chyba że nie zapewni to sporej ilości miejsca.

Cześć Kevin, Czy zdajesz sobie sprawę z chronologicznych problemów związanych z kolejnością w swoich opublikowanych testach historycznych? Czy posiadasz wiele pozycji podczas handlu tą lub tylko jedną w dowolnym kierunku na raz? Po prostu staram się zrobić to z należytą starannością, ponieważ podobały mi się twoje poprzednie pomysły BB. Jeśli nadal jesteś w DFW, powinniśmy kiedyś spotkać się i porozmawiać o rynkach.
Tak, jestem tego świadomy. Powodem tego jest fakt, że dane są sortowane według daty wyjścia, ponieważ właśnie wtedy dostajemy nasze pipsy za pieniądze. A spotykanie się brzmi dobrze. Po prostu napisz mi o swojej dostępności, a może uda nam się coś wymyślić.

Pozdrowienia, niektórzy z was wiedzą, że nie mogę oprzeć się doodle. Około półtora roku temu czytałem Bollingera na temat Bollinger Bands i bardzo zainteresowałem się pomysłem wykorzystania podwójnych pasm. W tym czasie stworzyłem indior i wykonałem sporo testów, a teraz, czytając ten wątek, w celu użycia kontekstowego przywróciłem domyślne ustawienia do tego, do czego Kevin się powołał. W zasadzie to, co zrobiłem, to dodać drugie pasmo, z których oba mogą mieć odchylenie określone jako .xx dziesiętne miejsce. Właściwie używałem numerów fibo podczas niektórych moich testów, więc potrzebowałem 1,62 (blisko 61,8) ... i dlatego dodałem do niego miejsca .xx. Oto indior, który automatycznie narysuje obie kulki, jak sugeruje kevin: Wersja skompilowana ATM_DualBollingerBands.ex4 lub wersja bez kompilacji ATM_DualBollingerBands.mq4 Miłej zabawy, Thom The Happy Doodler
Hej, akcentuj, Czy użyłeś swojego BB's ustawionego na fib # jak pokazałem? Byłbym zainteresowany porównaniem wyników, aby sprawdzić, czy wyglądem jest dobry wygląd kłtwi. Dzięki za pobudki! Kevin

Czy myślałeś o automatyzacji? czy wcześniej korzystałeś z barów gimme? dzięki za wkład i niech karma będzie z wami. Po prostu przeczytałem zasady, więc teraz zacznę przeglądać wykresy. jeśli wymyślę coś, co doda do stoplossa lub zarządzania pieniędzmi, odpowiem na burzę mózgów. jeff s
Hej, Jeff, nie interesuję się automatycznym EA, ponieważ mam Maca i mogę uruchomić tylko Oandę (która nie działa w EA). W zależności od popularności, przypuszczam, że można go zrobić. Łatwo jest po prostu poświęcić 15 minut na przeglądanie wykresu pod koniec dnia. W zależności od tego, jak leniwy jesteś, EA może być dobrym pomysłem
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223805.pngCzekamy na Wasze opinie. Powiem ci teraz, że najlepsze pary to GBPJPY, GBPUSD i USDJPY (testowałem wiele). Powodzenia wszystkim, Kevin

Deathgtroke11
11-18-2021 03:27, 03:27
... Hej, wykorzystałeś swój zestaw BB na poziomie kibica, tak jak to pokazałem? Byłbym zainteresowany porównaniem wyników, aby sprawdzić, czy wyglądem jest dobry wygląd kłtwi. Dzięki za pobudki! ..
Cześć Kevin, thx za kudos i twoje wejście także na odwróceniu pojęcie sygnałuwskazówki. Poszedłem dalej i pobrałem BB Method Final PDF i nie widziałem wzmianki o ustawieniach FIBO #based Band, czy coś przeoczyłem? Używałem 1.62 dla wewnętrznego i 2,38 dla zewnętrznego podczas mojego testowania z dwoma pasmami, chociaż nie wyliczyłem szczegółów, jak dobrze zrobiliście na twoich dwóch metodach, moje podstawowe wpisy były zgodne z tymi samymi liniami, z wykorzystaniem trwałego zerwania zewnętrzna opaska jako długa i odwrócenie od zewnętrznej do wewnętrznej jako sygnał strzelania do środkowego pasma. Patrzyłem też na wykresy godzinowe z 21sma, więc moje dane i test historyczny miałyby sens w tym codziennym modelu (który bardzo mnie interesuje!). :) Thom

Voidghape
11-18-2021 04:48, 04:48
Zawsze myślałem, że poprzednia metoda była używana na wielu poziomach BB ... Ta ulepszona metoda jest rzeczywiście ulepszona ^ ^ Dobra robota w tej, dam nową próbę

laurayalxokgo
11-18-2021 06:09, 06:09
Świetna robota Kharvell!
dzięki za ur mtd i za twój wysiłek.

almeg
11-18-2021 07:29, 07:29
Cześć Kevin, thx za kudos i twoje wejście także na odwróceniu pojęcie sygnałuwskazówki. Poszedłem dalej i pobrałem BB Method Final PDF i nie widziałem wzmianki o ustawieniach FIBO #based Band, czy coś przeoczyłem? Używałem 1.62 dla wewnętrznego i 2,38 dla zewnętrznego podczas mojego testowania z dwoma pasmami, chociaż nie wyliczyłem szczegółów, jak dobrze zrobiliście na twoich dwóch metodach, moje podstawowe wpisy były zgodne z tymi samymi liniami, z wykorzystaniem trwałego zerwania zewnętrzna opaska jako długa i odwrócenie od zewnętrznej do wewnętrznej jako sygnał strzelania do środkowego pasma. Patrzyłem też na wykresy godzinowe z 21sma, więc moje dane i test historyczny miałyby sens w tym codziennym modelu (który bardzo mnie interesuje!). :) Thom
Hej, Thom, myślę, że źle mnie zrozumiałeś o FIB #. Pytałem CIEBIE, czy z nimi pracowałeś (nigdy wcześniej nie próbowałem kłtwa), a to brzmi interesująco, próbując 2 BB w fib #. Jeśli masz czas podzielić się wynikami, które wymyślisz testując 2 BB FIB, których używasz, bardzo chciałbym je zobaczyć. Dzięki
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223806.png! Kiedy handlujesz na wykresach godzinowych, czy używasz 21 SMA do działania jako filtr (np. Czy nachylenie w górę = długie, i odwrotnie)? Pozdrawiam, Kevin Dzięki za miłe słowa chłopaki. Cieszę się że ci się podoba.

Deathgtroke11
11-18-2021 08:50, 08:50
Cześć Kevin, ach, thx za wyjaśnienie. Zrozumiany. Spojrzałem na wewnętrzne pasmo 1,62 (8) jako strefę bez handlu i środkowe pasmo jako TP, jeśli wychodzi poza zewnętrzną 2.38 (2). To, co lubię w tym, co omawialiście w tym modelu, to pomysł nie tylko wejścia na rynek o zróżnicowanym zasięgu, ale także rynek, który jest trendy. Sprawdzę moje dzienniki i zobaczę, czy mogę znaleźć jakąkolwiek informację o wartości. I owszem, 21sma był używany jako pewien rodzaj filtru trendu, chociaż wykorzystałbym grę z zewnętrznymi zespołami w sposób odwrotny do tego, co sugerowałeś także tutaj. Pomyślałem także o wykorzystaniu 24sma, nie było wielkiej różnicy, z wyjątkiem może mentalnego, który wiedział, że w danym dniu są 24 godziny w ciągu jednego dnia ... ale grałem z MA wystarczająco, aby wiedzieć, że prawie każda ponumerowana MA może być opłacalna z odpowiednim wyzwalaczem (kobieta 0!). :) Thom

ramok79
11-18-2021 10:11, 10:11
Dziękuję bardzo za odpowiedź, popraw mnie, jeśli się mylę, ponieważ myślę, że mam to teraz. 1. Biała świeca sygnalizacyjna musi trafić białe BB, ale blisko nich. 2. Niebieska świeca sygnalizacyjna musi mieć pewną cenę na pewnym etapie w niebieskich BB i zamknąć się w białych BB i poza niebieskim BB bez dotykania białego BB'S. Albo świeca mogła zamknąć się poza białymi BB, jakby zamknięta wewnątrz białych BB, byłaby białym sygnałem, gdyby dotknęła białych BB. Wreszcie, co decyduje o kupnie lub sprzedaży, np. Na pg4 niebieskiej tablicy sygnałów z dwoma czerwonymi strzałkami wskazującymi na utratę transakcji, jeśli sprzedałeś 1 strzałę i kupiłeś drugą strzałę, to oni byliby zwycięzcami! Twoje zdrowie.

CARMESASDREGALAGKA
11-18-2021 11:32, 11:32
Dziękuję bardzo za odpowiedź, popraw mnie, jeśli się mylę, ponieważ myślę, że mam to teraz. 1. Biała świeca sygnalizacyjna musi trafić białe BB, ale blisko nich. 2. Niebieska świeca sygnalizacyjna musi mieć pewną cenę na pewnym etapie w niebieskich BB i zamknąć się w białych BB i poza niebieskim BB bez dotykania białego BB'S. Albo świeca mogła zamknąć się poza białymi BB, jakby zamknięta wewnątrz białych BB, byłaby białym sygnałem, gdyby dotknęła białych BB. Wreszcie, co decyduje o kupnie lub sprzedaży, np. Na pg4 niebieskiej tablicy sygnałów z dwoma czerwonymi strzałkami wskazującymi na utratę transakcji, jeśli sprzedałeś 1 strzałę i kupiłeś drugą strzałę, to oni byliby zwycięzcami! Twoje zdrowie.
Cieszę się, że to wyjaśniłem. Umieszczenie BB na oddzielnych mapach naprawdę pomaga wyjaśnić pewne rzeczy. Masz poprawne podsumowanie. Teraz w odniesieniu do ostatniej części, jesteś również poprawny. jeśli porównasz dokument Kevina, zobaczysz, że to właśnie zrobił. tracące niebieskie sygnały szybko stały się białymi sygnałami. Teraz Kevin dodał, używając cotygodniowych i codziennych stochastycznych do miksu jako filtrów, by zmniejszyć przegranych. To mi przypomina, gdzie na świecie jest Kevin Harvell! Pipeta

ramok79
11-18-2021 12:53, 12:53
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź, gdybym mógł przejść przez ostatnią stronę oryginalnego systemu. Przykład BB na sterydach w akcji Byłbym wdzięczny. 1. Pierwsza zielona strzałka: niebieski sygnał kupna. 2. Pierwsza czerwona strzałka: biały sygnał sprzedaży. 3. Druga czerwona strzałka: niebieski sygnał sprzedaży. 4. Druga zielona strzałka: biały sygnał kupna. 5. 3. czerwona strzałka: niebieski sygnał sprzedaży. 6. 3. zielona strzałka: biały sygnał kupna. 7. 4. zielona strzałka: biały sygnał kupna. Strzały od lewej strony wykresu po prawej, również te transakcje będą teraz filtrowane za pomocą stochastics, prawda? Twoje zdrowie. P.S masz sukces w systemie?

CARMESASDREGALAGKA
11-18-2021 14:13, 14:13
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź, gdybym mógł przejść przez ostatnią stronę oryginalnego systemu. Przykład BB na sterydach w akcji Byłbym wdzięczny. 1. Pierwsza zielona strzałka: niebieski sygnał kupna. 2. Pierwsza czerwona strzałka: biały sygnał sprzedaży. 3. Druga czerwona strzałka: niebieski sygnał sprzedaży. 4. Druga zielona strzałka: biały sygnał kupna. 5. 3. czerwona strzałka: niebieski sygnał sprzedaży. 6. 3. zielona strzałka: biały sygnał kupna. 7. 4. zielona strzałka: biały sygnał kupna. Strzały od lewej strony wykresu po prawej, również te transakcje będą teraz filtrowane za pomocą stochastics, prawda? Twoje zdrowie. P.S masz sukces w systemie?
masz to! Właśnie pokazałem to demo i przegapiłem kilka świetnych wpisów. Myślę, że przy użyciu cotygodniowych stochastics pomoże. to, co do tej pory odkryłem, to to, że pędzę, aby dostać się do środka, gdy tygodnik jest skrajny i wzruszający, nie dając wyraźnego sygnału, że jest odwrócony. zajmie to trochę czasu, zanim będę mógł powiedzieć, czy osiągnę sukces, czy nie przy użyciu tej metody. do tego czasu będę kontynuować demo i robić migawki moich transakcji

miruricre
11-18-2021 15:34, 15:34
Dzisiaj widzę wschodzący biały sygnał w GBPJPY. Jeśli silny ruch w górę nie zmieni świecy, można ją sprzedać. Dla innych par (USDJPY i GBPUSD) sygnały jeszcze. Czy to jest poprawne? ------------------- Przepraszam za mój angielski.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529697506.jpgcóż, dzisiaj nie widzę dziś żadnego białego lub niebieskiego sygnału. ale na 4H MACD widzę sygnał sprzedaży dla EuroJpy .. Mój zawód: Short - GJ 239.52 Short - EJ 163.22 Żałuję, że dziś nie dostanę punktów
https://www.forex-instant.com/attachments/1529697506.jpg

ramok79
11-18-2021 16:55, 16:55
Używam codziennego wykresu i filtrowania stochastycznie na cotygodniowym wykresie dla mojego wpisu, czyli dokładnie tak, jak mówi pan Harvell. ATR (5) jest dodawany do poprzednich dni, jeśli jest krótki lub odejmowany od poprzednich dni niski, jeśli będzie długi a zatrzymanie jest codziennie przenoszone na korzyść handlu. Twoje zdrowie.

dasieler87
11-18-2021 18:16, 18:16
edge540, Proszę, indie, gdzie pan Harvell powiedział o stochastyce lub powiedz mi osobiście. (bardzo trudno jest mi przeczytać wszystkie strony)

ramok79
11-18-2021 19:36, 19:36
Sprawdź post # 47, aby uzyskać informacje na temat używania stochastics, w zasadzie potwierdzasz sygnał kupna lub sprzedaży z cotygodniowym stochastycznym wykresem i korzystaj ze stochastycznych wykresów dziennych do wychodzenia z handlu. Twoje zdrowie.

razwlitagastaoxria
11-18-2021 20:57, 20:57
Dziękuję za udostępnienie. Jestem wdzięczny.

LECabra
11-18-2021 22:18, 22:18
Myślę, że to najbardziej opłacalny codzienny system, jaki kiedykolwiek widziałem! 10 000 pipsów w 2006 r. Jest najbardziej imponujące. Paryż

LECabra
11-18-2021 23:39, 23:39
To dla mnie niesamowite, że niektórzy wezmą system, który ma prawie 70-procentowy wskaźnik trafień i osiągnął zysk w wysokości 10 000 pipsów w 2006 r. I spróbuje dokonać adaptacji. Kiedy wszystko, czego naprawdę potrzebuje, to 3 lub 4-letni test z powrotem na jednej parze walutowej, aby zobaczyć, jakie mogą mieć wyniki. Doceniam testy z powrotem na pdf, ale to jest dla 3 par w różnych porach roku. Być może zostało to zaczerpnięte z tego, które pary radziły sobie najlepiej w pewnych okresach, ale nie w średniej? Mamy więc 3 pary testowane przez 4 miesiące. Chciałbym zobaczyć, co GBPUSD zarobił w latach 2004, 2005 i 2006. Czy ktoś zrobił to przy użyciu oryginalnego BB na systemie sterydów? Dzięki, Paris

AsaKarla
11-19-2021 00:59, 00:59
To dla mnie niesamowite, że niektórzy wezmą system, który ma prawie 70-procentowy wskaźnik trafień i osiągnął zysk w wysokości 10 000 pipsów w 2006 r. I spróbuje dokonać adaptacji. Kiedy wszystko, czego naprawdę potrzebuje, to 3 lub 4-letni test z powrotem na jednej parze walutowej, aby zobaczyć, jakie mogą mieć wyniki. Doceniam testy z powrotem na pdf, ale to jest dla 3 par w różnych porach roku. Być może zostało to zaczerpnięte z tego, które pary radziły sobie najlepiej w pewnych okresach, ale nie w średniej? Mamy więc 3 pary testowane przez 4 miesiące. Chciałbym zobaczyć, co GBPUSD zarobił w latach 2004, 2005 i 2006. Czy ktoś zrobił to przy użyciu oryginalnego BB na systemie sterydów? Dzięki, Paris
Sądzę, że zrobię obszerną analizę historyczną i sprawdzę to. Zgadzam się, potrzebujemy wielu lat danych na ten temat i zobaczymy, jak dobrze może to zrobić. Opublikuję tutaj za kilka tygodni (lub miesięcy) z wynikami. Wykonuję testy manualne w Forextester, więc minie trochę czasu ......
https://www.forex-instant.com/attachments/1529697485.png

loxremmh
11-19-2021 02:20, 02:20
Dobra metoda. Dzięki kharvell za podzielenie się tym.

Muggleblood
11-19-2021 03:41, 03:41
[quote = Paris Hilton; 1816666] To niesamowite, że niektórzy wezmą system, który ma prawie 70% wskaźnik trafień i osiągnął zysk w wysokości 10 000 pipsów w 2006 r. i spróbuje dokonać adaptacji. Kiedy wszystko, czego naprawdę potrzebuje, to 3 lub 4-letni test z powrotem na jednej parze walutowej, aby zobaczyć, jakie mogą mieć wyniki. Doceniam testy z powrotem na pdf, ale to jest dla 3 par w różnych porach roku. Być może zostało to zaczerpnięte z tego, które pary radziły sobie najlepiej w pewnych okresach, ale nie w średniej? Mamy więc 3 pary testowane przez 4 miesiące. Chciałbym zobaczyć, co GBPUSD zarobił w latach 2004, 2005 i 2006. Czy ktoś zrobił to przy użyciu oryginalnego BB na systemie sterydów? Dzięki, Paris [/quote Proste i łatwe do wdrożenia egy. W imieniu czytelników forum, pozwól mi podziękować, Kharvell.

ramok79
11-19-2021 05:02, 05:02
Ten system jest jak ogromna większość systemów, kawałek sztuki walki. Wymieniłem to przez kilka miesięcy w zeszłym roku z prawdziwymi pieniędzmi na rachunku rzeczywistym i regularnie ponosiłem rzeczywiste y. Podobnie jak wszyscy nowi inwestorzy uważałem, że systemy oparte na indiorach są drogą do wypróbowania wielu z nich bez powodzenia. kiedykolwiek. Jedyny sposób sprawdzenia, czy te systemy rzeczywiście działają, to wymiana ich na prawdziwe pieniądze i niezmiennie kończy się to utratą koszulki.

LukagCrazy
11-19-2021 06:23, 06:23
Popieram to. Systemy oparte na Indior nie mają żadnej predykcyjnej jakości. Przypuszczam, że Dopey argumentowałby, że handel widłami jest dobry. Nie widziałem żadnej realnej przewagi w stochach, macdach itp. Szczęśliwe przebiegi zdarzają się sporadycznie, ale wchodzisz na pole minowe.

Ten system jest jak ogromna większość systemów, kawałek sztuki walki. Wymieniłem to przez kilka miesięcy w zeszłym roku z prawdziwymi pieniędzmi na rachunku rzeczywistym i regularnie ponosiłem rzeczywiste y. Podobnie jak wszyscy nowi inwestorzy uważałem, że systemy oparte na indiorach są drogą do wypróbowania wielu z nich bez powodzenia. kiedykolwiek. Jedyny sposób sprawdzenia, czy te systemy rzeczywiście działają, to wymiana ich na prawdziwe pieniądze i niezmiennie kończy się to utratą koszulki.

Ten system jest jak ogromna większość systemów, kawałek sztuki walki. Wymieniłem to przez kilka miesięcy w zeszłym roku z prawdziwymi pieniędzmi na rachunku rzeczywistym i regularnie ponosiłem rzeczywiste y. Podobnie jak wszyscy nowi inwestorzy uważałem, że systemy oparte na indiorach są drogą do wypróbowania wielu z nich bez powodzenia. kiedykolwiek. Jedyny sposób sprawdzenia, czy te systemy rzeczywiście działają, to wymiana ich na prawdziwe pieniądze i niezmiennie kończy się to utratą koszulki.

dadagka
11-19-2021 07:43, 07:43
Kevinowi i innym, którzy używają tego systemu w sposób religijny, testowałem BB na sterydach tylko przez kilka miesięcy, a rezultat jest naprawdę niesamowity i jeden z systemów, z których korzystałem w oparciu o opinie, ale chciałbym wiedzieć jeśli jakiś konkretny powód dlaczego wybrałeś pary GBPUSD USDJPY i GBPJPY ?????

pedrobc
11-19-2021 09:04, 09:04
Pozdrowienia, niektórzy z was wiedzą, że nie mogę oprzeć się doodle. Około półtora roku temu czytałem Bollingera na temat Bollinger Bands i bardzo zainteresowałem się pomysłem wykorzystania podwójnych pasm. W tym czasie stworzyłem indior i wykonałem sporo testów, a teraz, czytając ten wątek, w celu użycia kontekstowego przywróciłem domyślne ustawienia do tego, do czego Kevin się powołał. W zasadzie to, co zrobiłem, to dodać drugie pasmo, z których oba mogą mieć odchylenie określone jako .xx dziesiętne miejsce. Używałem numerów fibo podczas niektórych moich testów, więc potrzebowałem 1,62 ...
Link broken.Pl. prześlij ponownie

CARMESASDREGALAGKA
11-19-2021 10:25, 10:25
1 Załącznik (y) był tam tylko jeden sygnał na jenie. knot nie dotknął białego BB, ale podszedł bardzo blisko. tygodniowy stoch nie przekreślił, ale wydaje się, że odskoczył. To wykupienie. Nadal jestem w gbpjpy, gbpchf, eurjpy i eurchf, wszystkie sprzedaje. obecnie żaden nie jest dodatni. Myślę, że problem z nimi jest zbyt krótki w oparciu o cotygodniowy stoch. Myślę, że muszę poświęcić czas, żeby naprawdę wybrać kierunek. czas pokaże Pipette
https://www.forex-instant.com/attachments/15296975151014368958.jpg