PDA

Zobacz pełną wersję : Jak długo powinno to potrwać?



Roermokd
10-11-2006 09:47, 09:47
Cześć wszystkim,

Zastanawiałem się, jak długo zwykle brokerzy przetwarzają aplikacje?

Wczoraj wysłałem swoje kopie do InterbankFX i wciąż nie otrzymałem od nich wiadomości.

Czy to normalne?

ramoki83
12-01-2021 07:57, 07:57
Cześć wszystkim, zastanawiałem się, jak długo brokerzy zazwyczaj przetwarzają aplikacje? Wczoraj wysłałem swoje kopie do InterbankFX i wciąż nie otrzymałem od nich wiadomości. Czy to normalne?
moje konto na żywo z interbankfx było w tym samym dniu otwarte, ponieważ przesłałem moje dokumenty. potem sfinansowałem swoje konto (z kartą kredytową) i zajęło mi to tylko 2 godziny. więc zajęło mi 16-24 godzin, aż konto było aktywne. Mam też 2 inne konta, jeden z fxdd i jeden z oanda. oanda zajęło mi 2 dni, a fxdd zajęło mi cały tydzień, ponieważ potrzebowali 2 razy dodatkowych dokumentów. Interbankfx był zdecydowanie najszybszy, a jego konto było bardzo łatwe do sfinansowania
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223960.png

pgg91
12-01-2021 09:17, 09:17
moje konto na żywo z interbankfx było w tym samym dniu otwarte, ponieważ przesłałem moje dokumenty. potem sfinansowałem swoje konto (z kartą kredytową) i zajęło mi to tylko 2 godziny. więc zajęło mi 16-24 godzin, aż konto było aktywne. Mam też 2 inne konta, jeden z fxdd i jeden z oanda. oanda zajęło mi 2 dni, a fxdd zajęło mi cały tydzień, ponieważ potrzebowali 2 razy dodatkowych dokumentów. Interbankfx był zdecydowanie najszybszy, a jego konto było bardzo łatwe do sfinansowania
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223960.pngOk, zapytałem ich i powiedzieli mi, że zajmie to 1-2 dni. Pytanie boczne: czy dobrze jest zasilać konta depozytami? Czytałem gdzieś na tym forum, że lepiej jest zasilać kartą kredytową, a jeśli broker źle się zachowuje, możesz zażądać naruszenia umowy i odzyskać pieniądze. Czy to prawda? Mogę ubiegać się o kartę debetową Visa w moim banku, czy to zapewni taką samą ochronę jak CC?