PDA

Zobacz pełną wersję : System 4-godzinnego Heikina i pana ED



leguxu
07-14-2009 16:43, 16:43
3 Załącznik (y) Po wielu myślach i pracy postanowiłem odsłonić system, z którego korzystałem przez ostatni rok. Powodem tego jest sprawdzenie, czy ktoś może zaprogramować użyteczny EA, który może ominąć mnie, gdy muszę siedzieć na ekranie przez niewygodne czasy w ciągu dnia.

Opracowałem ten system spośród innych, które są na tym forum i nie twierdzę, że jest on twórcą. Inni tacy jak i zrobili znacznie więcej tej pracy.

Jednak starałem się zorganizować ten system tak, aby był jak najbardziej mechaniczny. Celem jest zredukowanie subiektywnej części handlu do minimum, aby zmniejszyć przypływ adrenaliny, który pochodzi z podejmowania decyzji handlowej, a często wtedy oblewa tę decyzję, a najlepiej mieć naprawdę mechaniczny system, który zapewnia pewien zwrot.

Od 5 lat testowałem to ręcznie na kilku parach i przetestowałem je na 11 parach przez prawie 18 miesięcy. Dlatego jestem przekonany, że system nie tylko działa, ale że ma stopień zdolności dostosowawczych i solidności, aby poradzić sobie ze zmieniającymi się rynkami. Tak, przyznaję, że nie grała tak dobrze w tym roku, jak ostatnio, ale wciąż zwróciła ogromną liczbę pipsów. Tak, indior odświeża się nieznacznie, ale nie na tyle znacząco w ustawieniu na żywo, aby znacznie zmienić rentowność.

Nie szukam innych osób, które mogłyby zastąpić lub ulepszyć te, które są uwzględnione. Każda przeprowadzana optymalizacja musi być wykonywana przez każdego inwestora.

Jest to prosty system, który działa i naprawdę nie wymaga żadnych zmian, tylko EA.

Cieszyć się,



To jest link do czasopisma handlowego, które mam. dziennik handlu uprawnieniami do emisji
Tutaj publikowane są najnowsze informacje dotyczące optymalizacji

https://www.forex-instant.com/attachments/1529224053215543929.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/15292240551046986934.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/15292240571758254661.doc

Melasay
01-20-2021 13:25, 13:25
Tak, wszedłem pod koniec świecy Mister ED
Ta świeca ma w sobie lukę. Czy to jest do przyjęcia? Kiedy mówisz, że świeca musi być tego samego koloru, czy to oznacza cały czerwony lub cały niebieski, czy też eliminuje świece z przerwami?

gweetemboxx
01-21-2021 08:16, 08:16
Ive miał EA działający na 11 parach, na 4hr TF przez nieco mniej niż 2 tygodnie teraz i to nie zrobiło 1 handlu. Czy zrobiłem coś złego, czy coś, co muszę zmienić? Mam opcję ”Pozwól na handlowanie na żywo” w opcjach EA i włącz ją w MT4 z małymi uśmiechniętymi twarzami widocznymi na wszystkich wykresach. IDK, IDK
https://www.forex-instant.com/attachments/1530869587.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/1530869587.jpgEDYCJA: Nieważne, wymyśliłem to. Miałem tylko ”Heiken_i_Smoothed_Alert” w folderze ”Lokalizacje”, a EA nazywa ”Heiken_i_Smoothed” za determinację w handlu. 1st handluj nascad -35 pips lol. Nadal muszę go ustawić na odpowiednich parach i dniach. Jeszcze raz dziękuję wszystkim !!

Esaypr
11-21-2021 03:51, 03:51
Wielkie dzięki za podzielenie się swoją ciężką pracą!

rasita43
11-21-2021 05:12, 05:12
To jest jeden dokładny system, panie Ed. Dobra robota!

leguxu
11-21-2021 06:33, 06:33
To jest jeden dokładny system, panie Ed. Dobra robota!
Jak sobie radzisz z twoim systemem HA, ponieważ użyłem go trochę z twojego wątku?

rasita43
11-21-2021 07:53, 07:53
Jak sobie radzisz z twoim systemem HA, ponieważ użyłem go trochę z twojego wątku? Mister ED
Nie wymieniam tego, ponieważ używał podejścia Martingale, którego nauczyłem się nigdy nie używać. Oświadczyłem to w wątku. Twój system jest o wiele lepszy i dokładniejszy.

LALEILO
11-21-2021 09:14, 09:14
bardzo dobrze pomyślałem o systemie Ed, który teraz się nim zajmie ... dziękuję

leguxu
11-21-2021 10:35, 10:35
Nie wymieniam tego, ponieważ używał podejścia Martingale, którego nauczyłem się nigdy nie używać. Oświadczyłem to w wątku. Twój system jest o wiele lepszy i dokładniejszy.
Tak, stwierdziłem, że Martingales to świetny sposób na szybkie zabicie konta. Jest to raczej powolny powrót, chociaż po pewnym czasie bardzo się powiększa. Naprawdę potrzebuję kogoś, kto zaprogramuje EA, aby móc wykorzystać cały system. Zasady są dość proste, uważam, że nie powinno to być zbyt trudne. Ale znowu nie jestem programistą.

Pazuixxo9499
11-21-2021 11:56, 11:56
1 Załącznik (y) Stworzyłem załączony EA, który według mnie prawidłowo wykonuje transakcje. Ponieważ było to dość szybkie, mam je ustawione tylko na standardowe transakcje, a nie na wycofywanie transakcji. To zajmuje tylko jeden TP i nie korzysta z trailing stop. Czy możesz potwierdzić, że prawidłowo wykonuje standardowe transakcje, zanim przejdę dalej?
https://www.forex-instant.com/attachments/15292240601731424988.ex4

LECabra
11-21-2021 13:16, 13:16
Cześć Panie Ed, O tym, ile średnio pipsów ten system produkuje każdego miesiąca. Dzięki jeszcze raz. Paryż

leguxu
11-21-2021 14:37, 14:37
Stworzyłem załącznik EA, który, jak sądzę, prawidłowo wykonuje transakcje. Ponieważ było to dość szybkie, mam je ustawione tylko na standardowe transakcje, a nie na wycofywanie transakcji. To zajmuje tylko jeden TP i nie korzysta z trailing stop. Czy możesz potwierdzić, że prawidłowo wykonuje standardowe transakcje, zanim przejdę dalej?
Cześć Jason Dzięki za tak szybką odpowiedź. Próbowałem EA w testerze egy i zdawało się, że rejestruje się tylko wtedy, gdy były długie transakcje, a następnie wysłał błąd wysłania zamówienia 131. Przyznaję, że nigdy wcześniej nie korzystałem z EA i nie bardzo wiem, jak ustawić nigdy się nie poddajesz próbie. Być może ktoś z większą wiedzą może pomóc. Zapraszam do PM, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji. Teraz spać po ekscytującym pierwszym dniu. Dla twojej informacji Obecnie mam otwarte następujące transakcje; GBPJPY - hit TP1, TSL, obecnie 218 pipsów za 2 części GBPUSD - hit TP1, TSL, obecnie 86 pipsów za 2 części EURUSD - wciąż niezdecydowany USDJPY - hit TP1, TSL, obecnie 88 pipsów za 2 części Złoto - trafienie TP1, TSL, obecnie 88 pipsów za 2 części 738 pipsów, które potencjalnie są dostępne do tej pory w tym tygodniu. Niestety przeszkadza praca i kariera. Wszystkiego najlepszego,

leguxu
11-21-2021 15:58, 15:58
Cześć Panie Ed, O tym, ile średnio pipsów ten system produkuje każdego miesiąca. Dzięki jeszcze raz. Paryż
Od stycznia 2008 r. System z 10 parami (i złotem dodanym w styczniu 2009 r.) Osiągnął średnio 4976 pipsów na miesiąc. To nie obejmuje spreadów. Październik 08 był 11199 ze względu na kilka długich trendów. Najgorsze w tym roku było to, że tylko 1552 pipsów stanowiło 68%. Ogólnie system wygenerował 820 zwycięstw i 369 od stycznia 08 W tym miesiącu 21 wygrywa 4 y. Wyniki te nie mają się pochwalić, ale mają pokazać, że system ten konsekwentnie przynosi zyski w szerokim zakresie warunków rynkowych.

Esaypr
11-21-2021 17:19, 17:19
1 Załącznik (y) GBPUSD - hit TP1, TSL, obecnie 86 pipsów za 2 części. Czy możesz potwierdzić, że transakcja została wprowadzona tak jak na załączonym obrazku?
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/38-experiment-$100-$1-000-000-usd-155-steps.html

Mopkretta3
11-21-2021 18:39, 18:39
GBPUSD - hit TP1, TSL, obecnie 86 pipsów za 2 części. Czy możesz potwierdzić, że transakcja została wprowadzona tak jak na załączonym obrazku?
Aby usunąć TSL, użyj wykresu. Dzięki

gtixlerld
11-21-2021 20:00, 20:00
Cześć Mister ED, dziękuję za dzielenie twojego egy. Lubię systemy, w których prawie nie ma miejsca na interpretację. jeśli chodzi o świecę sygnalizacyjną, czy odnosisz się do świecznika czy helikina ashi? pozdrowienia

Melasay
11-21-2021 21:21, 21:21
Czy zamykasz połowę pozycji w TP1 i śledzi drugą połowę? Mówisz, że używasz górnej części ciała HA do zatrzymania na końcu. Na swoim wykresie indie używasz knota, więc zakładam, że chodziło ci o knot. Czy używasz knota poprzedniej świecy lub aktualnej świecy? Dziękuję Ci

leguxu
11-21-2021 22:42, 22:42
GBPUSD - hit TP1, TSL, obecnie 86 pipsów za 2 części. Czy możesz potwierdzić, że transakcja została wprowadzona tak jak na załączonym obrazku?
Tak, wszedłem pod koniec świecy

leguxu
11-22-2021 00:03, 00:03
Aby usunąć TSL, użyj wykresu. Dzięki
Nie wiem, jak dołączyć zrzut ekranu bezpośrednio do tej odpowiedzi. Spróbuję później dzisiaj. Możliwe, że popełniłem błąd, twierdząc, że handel GBPUSD był wciąż aktualny (było późno w nocy, przepraszam). Jednak transakcje, które wciąż trwają dziś rano to: GBPJPY, EURUSD (otwarte na noc i już trafiły TP1), AUDUSD (niewielka dyskrecja aby otworzyć tutaj handel), Gold.

leguxu
11-22-2021 01:23, 01:23
Cześć Mister ED, dziękuję za dzielenie twojego egy. Lubię systemy, w których prawie nie ma miejsca na interpretację. jeśli chodzi o świecę sygnalizacyjną, czy odnosisz się do świecznika czy helikina ashi? pozdrowienia
Spustem jest zmiana koloru HA, ale wszystkie pomiary są zdjęte ze świeczników.

leguxu
11-22-2021 02:44, 02:44
Czy zamykasz połowę pozycji w TP1 i śledzi drugą połowę? Mówisz, że używasz górnej części ciała HA do zatrzymania na końcu. Na swoim wykresie indie używasz knota, więc zakładam, że chodziło ci o knot. Czy używasz knota poprzedniej świecy lub aktualnej świecy? Dziękuję Ci
Hi Billbss Tak, zamykam połowę pozycji, gdy TP1 jest trafiony i śledzę resztę. W przypadku niektórych par zamknę wszystkie w TP1, ale jest to uwzględnione w części dotyczącej optymalizacji systemu. Używam knota ostatniej kompletnej świecy do końca stopu. Mam nadzieję, że do dzisiaj dowiem się, jak publikować zdjęcia w moich postach, aby pokazać, jak to działa.

Asdreg
11-22-2021 05:25, 05:25
Dzień dobry dla wszystkich w tym wątku. Wielkie podziękowania dla pana ED dla jego systemu oraz dla LongBar za programowanie EA. Spojrzałem na wiele EA's wcześniej i chociaż FAB Turbo i Pips Leader osiągnęli dobre zyski, zarówno mnie okradli w końcu. Chociaż pan ED twierdzi, że system [klejnot, jeśli mnie prosisz] jest mechaniczny, to nie jest. Czemu? Gdyby był to handel na żywo z EA ustawiony na jego egy, byłby w stanie osiągnąć takie same wyniki. Moim osobistym zdaniem jest to, że handel za powiedzenie jest sztuką, a nie nauką. Dlaczego to mówię. Często trzymałem się zasad handlu i zostałem spalony. Z drugiej strony wyskoczyłem i mogłem popełnić zabójstwo. Wystarczy powiedzieć w tej sprawie. Po przebiciu się przez ten wątek myślę, że system jest opłacalnym przedsięwzięciem. Chciałbym zapytać LongBara, czy mógłby znaleźć czas, aby zmienić EA tak, że brzmi to tylko alarm, gdy handel jest immanentny, dając handlowcy opcję handlu, czy nie. Dodając do tego, czy możliwe jest, aby sugerowana wymiana handlowa [Punkt wejścia, TP1, Stop Loss i końcowe wyjście, TP2], zgodnie z EA, została ulokowana w celu ułatwienia umieszczenia takiego handlu. pozdrowienia

EgtherOxrtz
11-22-2021 06:46, 06:46
Hi Czy ktoś używa EA opracowany dla tej metody handlu lub czy ktoś nadal robi to ręcznie? Szukałem długoterminowego systemu, którego nie muszę oglądać przez cały czas, ponieważ mam pracę na dzień, w której muszę być i system wygląda na to, że może dla mnie działać. Było dużo zainteresowania, ale wydaje się, że wymarło. Miałem zamiar przeprowadzić kilka testów, dodając kilka innych sugerowanych pomysłów, takich jak ADX, CCI, a może nawet Trix i kilka MA, aby sprawdzić, czy którekolwiek z nich zwiększy nieco wskaźnik trafień. Czy wszyscy są już zdenerwowani, czy wszyscy teraz jesteście milionerami? Dzięki

EgtherOxrtz
11-22-2021 08:07, 08:07
1 Załączniki Oto zrzut ekranu z tego, co robię, aby sprawdzić, czy któryś z wymienionych na tym forum osób nie ma żadnego wpływu na zwiększenie procentu wygranych tej metody. To bardzo prosty EA i nie ma wszystkich Dzwonów i gwizdów Mr Ed Ed EA, ponieważ właśnie patrzę na to, co mogą zrobić ci inni. TP, TPH, SL i SLH podają numer tylko wtedy, gdy transakcja została podjęta, dlatego wszystkie wynoszą 0,00000. TPH i SLH są ukryte, więc Broker widzi tylko wartości TP i SL, oczywiście jeśli stracisz połączenie sieciowe, TP i SL zaoszczędzą ci. Okno handlu jest aktywne tylko przez ostatnie 5 minut świecy, to jest wtedy, gdy można handlować, jeśli wszystkie są zielone dla długich lub czerwone dla krótkich. Żółty oznacza, że ​​warunki nie zostały spełnione. Candle Wicks and Candle Body to tylko proporcje knotów i ciał, które starają się unikać świec, takich jak Dojis lub podobne. Jeśli chcesz, możesz również ustawić EA, aby wykonywał tylko długie lub krótkie transakcje, a także mogę ustawić, aby zajmował więcej niż jeden obrót w tym samym kierunku, jeśli pierwszy z nich zostanie zamknięty, a wszystkie strony nadal będą zielone lub czerwone. zostanie pobrana w ciągu ostatnich 5 minut następnej świecy. Tak jak powiedziałem, po prostu szukam czegoś, czego nie muszę, aby dziecko siedziało przez cały czas, handlowałem 15-minutową ramą czasową, ale to wymaga ciągłego monitorowania, co jest trudne w codziennej pracy. Edycja: Liczba na górze kolumny to zegar świecy, kiedy osiągnie 5 (minut), będzie w możliwym oknie handlu, jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione. Więc proszę, daj mi znać, jeśli nadal używasz tej metody lub jest to a czasu.
https://www.forex-instant.com/attachments/15308695921744124904.jpg

LaxtMook
11-22-2021 09:28, 09:28
Cześć, mam wrażenie, że system nie działa w niższych ramach czasowych, ale dobrze, że również potwierdziłeś to Mister ED
cześć, jak ten system ostatnio działał?

leguxu
11-22-2021 10:48, 10:48
cześć, jak ten system ostatnio działał?
Handluję to w tle przez cały rok i nie publikuję wyników, ponieważ uznałem, że zajęło to zbyt dużo czasu. System działa stabilnie i co miesiąc daje pozytywne wyniki. Rozwijam inny system, który teraz handluję w tym samym czasie, co ten system. Działają inaczej i wydają się uzupełniać, aby zapewnić stały powrót. Ograniczałem się do handlu tylko GJ, GU, EJ, EU, EG, AJ, UJ. Zoptymalizowałem również czas handlu, przyglądając się wynikom w ciągu ostatnich kilku lat i próbując sprawdzić, które czasy są najlepsze w handlu dla każdej pary. Niektórzy mogą powiedzieć, że jest to zbiór wiśniowy, ale mówię, że to tylko spojrzenie na przeszłość. Oczywiście nadal tracisz trochę transakcji, a stracisz kilka dobrych. Pomagam jednak również ograniczyć czas, w którym moje pieniądze są narażone na niuanse rynkowe. Ogółem w tym roku nie było tak dobre, jak w ubiegłym roku, ale nadal działa! Wszystkiego najlepszego

asdrg9994
11-22-2021 12:09, 12:09
długi czas, dobrze wiedzieć, że egy wciąż jest w górze i generuje zielone pestki. jestem zainteresowany Twoją najnowszą optymalizacją systemu.

Cokchi
11-22-2021 13:30, 13:30
.... Rozwijałem inny system, który teraz handluję w tym samym czasie, co ten system. Działają inaczej i wydają się uzupełniać, aby zapewnić stały powrót. .... Wszystkie najlepsze Mister ED
Cześć Mister ED! Dziękuję za twoją uprzejmą odpowiedź. Zastanawiam się, czy mógłbyś podać nam podpowiedź (lub link, opis ...) twojego drugiego - i uzupełniającego-systemu. Wielkie dzięki

LaxtMook
11-22-2021 14:51, 14:51
Handluję to w tle przez cały rok i nie publikuję wyników, ponieważ uznałem, że zajęło to zbyt dużo czasu. System działa stabilnie i co miesiąc daje pozytywne wyniki. Rozwijam inny system, który teraz handluję w tym samym czasie, co ten system. Działają inaczej i wydają się uzupełniać, aby zapewnić stały powrót. Ograniczałem się do handlu tylko GJ, GU, EJ, EU, EG, AJ, UJ. Zoptymalizowałem również czas handlu, przyglądając się wynikom w ciągu ostatnich kilku lat i próbując ...
czy możesz opublikować szybkie wyniki na ten rok?

leguxu
11-22-2021 16:11, 16:11
Witam wszystkich Obecny system zarobił 17457 pipsów w ciągu roku używając siedmiu par, które handluję i wykorzystuję 2 części do każdej transakcji zgodnie z opisem. W zakresie optymalizacji opiera się na wynikach testów w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Różnią się one dla każdej pary i są względne tylko do prawidłowych czasów świecy, dlatego też nie warto opisywać ich wszystkich tutaj. Można je obliczyć, patrząc na wyniki z badań wstecz i do przodu. Jest to jedyny sposób na dobre zrozumienie systemu. Inny system, którego używam, opiera się na średnich kroczących, ale nie będę rozpoczynać wątku, ponieważ zajmuje to dużo czasu. Prawdopodobnie nie można go łatwo zautomatyzować, tak jak ten system okazał się być. Przyznam, że spojrzałem wstecz na rzeczy i uświadomiłem sobie, że pomimo próby uzyskania w pełni zautomatyzowanego systemu, istnieje pewien stopień dyskrecji. Jednak ogólnie metoda może zadziałać, ma wzloty i upadki, czasami jest przerażająca, ale może generować rozsądny zwrot za wysiłek. Wszystkiego najlepszego
https://www.forex-instant.com/attachments/1530869586.jpg

oxilo88
11-22-2021 17:32, 17:32
Cześć Mister ED! Dzięki za świetny system, wygląda naprawdę obiecująco! Jak to się teraz dzieje? Czy to jest pierwotny Egipt? Dziękuję za odpowiedź z góry!

gweetemboxx
11-22-2021 18:53, 18:53
Czy ktoś używa EA? a jeśli tak, to jak to działa? Właśnie rzuciłem 1.6.2 na konto treningowe, aby pozwolić mu działać przez kilka miesięcy, a ja skończyłem czytać wątek i dowiedzieć się, jakie są wszystkie opcje. Masz wrażenie, że system działa, kiedy przyciągają tak wiele uwagi. Dziękuję Panu Edowi i Longbarowi oraz wszystkim innym, którzy pomogli!

Ttkitri7
11-22-2021 20:14, 20:14
Witam wszystkich Obecny system zarobił 17457 pipsów w ciągu roku używając siedmiu par, które handluję i wykorzystuję 2 części do każdej transakcji zgodnie z opisem. W zakresie optymalizacji opiera się na wynikach testów w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Różnią się one dla każdej pary i są względne tylko do prawidłowych czasów świecy, dlatego też nie warto opisywać ich wszystkich tutaj. Można je obliczyć, patrząc na wyniki z badań wstecz i do przodu. Jest to jedyny sposób na dobre zrozumienie systemu. Drugi system, którego używam, jest oparty ...
Wow Mister ED to świetny wynik. Przeczytam wątek, mam nadzieję znaleźć twoje zaktualizowane sys wewnątrz tego 80-stronicowego wątku
https://www.forex-instant.com/attachments/1530869586.jpgUwielbiam FF, ale nie podoba mi się cała ta lektura dla dzielenia się

Pam4
11-22-2021 21:35, 21:35
1 Załącznik (-i) Po prostu chcesz się podzielić .. jeśli dodamy T @ H (THV4 Coral indior), może pomóc filtrować fałszywy sygnał. Oznacza to, że kupuj tylko, gdy HA powyżej Coral Sprzedaj, jeśli HA znajduje się poniżej Koralu. Oczywiście może to spowodować brakujące ogromne pipsy z przełomu zwrotnego na górze lub na dole, ale myślę, że jest o wiele bezpieczniejsze. Dokładnie Punkt Wejścia lub SL jest do każdego jeden styl (obniżenie TF, czekanie na retritowanie, itp.). Co najmniej to zdjęcie może nam pomóc zdecydować, w którym jesteśmy teraz (Uptrend, Downtrend lub zakres) .. Powodzenia !!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530869594788592383.jpg

varasug
11-23-2021 00:16, 00:16
Nie wiem, dlaczego ten wątek jest taki cichy. korzystanie z oryginalnego dokumentu opublikowanego przez pana ed przynosi ogromne zyski finansowe każdego dnia. co wieczór oglądam wykresy i zwykle mam kilka par do codziennej wymiany. dzięki dla pana Eda za maszynę do robienia pieniędzy!

Cgcby79
11-23-2021 01:37, 01:37
Hi Czy ktoś używa EA opracowany dla tej metody handlu lub czy ktoś nadal robi to ręcznie? Szukałem długoterminowego systemu, którego nie muszę oglądać przez cały czas, ponieważ mam pracę na dzień, w której muszę być i system wygląda na to, że może dla mnie działać. Było dużo zainteresowania, ale wydaje się, że wymarło. Miałem zamiar przeprowadzić kilka testów, dodając kilka innych sugerowanych pomysłów, takich jak ADX, CCI, a może nawet Trix i kilka MA, aby sprawdzić, czy którekolwiek z nich zwiększy nieco wskaźnik trafień. Czy wszyscy są tam wysadzeni ...
Witaj Sprzedawcy, przeszukałem forum po informacje Haikena Aishiego i znalazłem ten wątek, obecnie testując EA pana Mister Edd, na razie nieźle, dam ci znać jakie są wyniki i możemy spróbować poprawić w razie potrzeby, Zasada działania ea wygląda naprawdę prosto i może wymagać tylko kilku filtrów, wkrótce opublikuję wyniki Jacoba

sekaseee
11-23-2021 02:57, 02:57
Jestem bardzo początkującym handlowcem, który jest mieszkańcem Nowej Zelandii. Oznacza to, że ramy czasowe dla Londynu i NY sprawiają, że handel aktywnymi rynkami jest bardzo trudny. Aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu, szukałem EA, a jeszcze lepiej Robota, który może handlować moim kontem, gdy śpię lub w pracy. Przeczytałem wątek Mistera Edda z zainteresowaniem i przyznaję, że oczywista znajomość rynku forex przez liczne plakaty jest imponująca. Czy ktoś może doradzić, gdzie jest dostępny Mister Edd EA. Czy jest on zawarty w plikach na początku wątku?

Cgcby79
11-23-2021 04:18, 04:18
5 Attachment (s) Próbowałem z nim pracować przez jakiś czas, ale bez większego sukcesu, potrzebuje dodatkowej pracy jakiegoś programisty, może porozmawiam z kimś, kto będzie zainteresowany dodaniem do niego dodatkowych funkcji - w międzyczasie dołączam pliki potrzebne do uruchomienia EA.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530869558702146092.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/1530869561480668184.doc
https://www.forex-instant.com/attachments/15308695631501287026.mq4
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/22-trading-platform-mac-ibook-g4.html
https://www.forex-instant.com/attachments/15308695671744408377.6

sekaseee
11-23-2021 05:39, 05:39
Jacob, tahnks bardzo za wysyłanie tych plików. Muszę rzucić okiem i zobaczyć, czy mogę sprawić, żeby działało. Teoretycznie wygląda to bardzo dobrze, ale wszyscy wiemy, że prawdziwa umowa jest o wiele trudniejsza.

drmwrte
11-23-2021 07:00, 07:00
2 Załącznik (-i)

Próbowałem przez jakiś czas z nim pracować, ale bez większego sukcesu, potrzebuje dodatkowej pracy jakiegoś programisty, może porozmawiam z kimś zainteresowanym dodaniem do niego dodatkowych funkcji - w międzyczasie załączam pliki potrzebne do uruchom EA. {plik} {plik} {plik} {obraz} {plik}

https://www.forex-instant.com/attachments/1530869570740102064.ex4https://www.forex-instant.com/attachments/15308695721309184883.mq4Jacob Wypróbuj QQE new simple indoor z ustawieniami 10, 34. dziękuję Barry

giseay
11-23-2021 08:20, 08:20
Nie wiem, dlaczego ten wątek jest taki cichy. korzystanie z oryginalnego dokumentu opublikowanego przez pana ed przynosi ogromne zyski finansowe każdego dnia. co wieczór oglądam wykresy i zwykle mam kilka par do codziennej wymiany. dzięki dla pana Eda za maszynę do robienia pieniędzy!
Zgadzam się! Zwykłem to wymieniać. Mój problem polegał na sprawdzaniu co 4 godziny. Potrzebuję 7-8 godzin snu. Jak sobie z tym poradzisz?