PDA

Zobacz pełną wersję : OpcjeXpress ma opcje walutowe!



Grasdoli1999
10-11-2007 20:16, 20:16
Nie miałem pojęcia, że ​​pośrednik detaliczny wprowadził opcje walutowe w rozmiarach partii, na które normalna osoba mogła sobie pozwolić (10 000 sztuk dla wszystkich oprócz jena, czyli 1 000 000 sztuk)! Brak dostawy lub zlecenia, o które trzeba się martwić (dolary uregulowane)!

Czy ktoś użył OptionsXpress do opcji FX, jak to jest?


http://www.optionsxpress.com/promos/phlx.aspx?CMP=BAC-phlxsrc=300x250

Eva
11-30-2021 01:28, 01:28
i widzę również, że mają one typ konta Gotówka (bez minimalnego wymaganego depozytu). Może otworzę z nimi mini konto. Ktoś ma jakieś doświadczenie z nimi?

Vasgaal
11-30-2021 02:48, 02:48
Nie miałem pojęcia, że ​​pośrednik detaliczny wprowadził opcje walutowe w rozmiarach partii, na które normalna osoba mogła sobie pozwolić (10 000 sztuk dla wszystkich oprócz jena, czyli 1 000 000 sztuk)! Brak dostawy lub zlecenia, o które trzeba się martwić (dolary uregulowane)! Czy ktoś użył OptionsXpress do opcji FX, jak to jest?
http://www.optionsxpress.com/promos/phlx.aspx?CMP=BAC-phlxsrc=300x250TradeStation również je oferuje. Wymieniłem kilka opcji ISE i są one interesującym produktem. Są one oferowane przez ISE i PHLX, więc upewnij się, że wiesz, który produkt handlujesz. ISE ma dużą liczbę zapisanych webinariów, które mogą szybko przyspieszyć działanie. Jedną rzeczą, która nie przemówi do wielu, jest to, że tracisz większość dźwigni, którą czerpiesz na rynku kasowym. Opcja bankomatu na opcji 100 000 USD (10 kontraktów) może wynosić 1800 USD, a otrzymasz 50 USD, podczas gdy na rynku kasowym możesz wymienić tę samą umowę na 1000 USD i ryzykować nawet 180 pipsów, zanim osiągniesz całkowitą ę, nie wspominając o tym. zaczynałbyś od delty 100. Prawdziwe piękno tego będzie za kilka lat, kiedy więcej brokerów zacznie oferować rachunki uniwersalne (IB robi to teraz). Wtedy będziesz mógł dostosować swoje opcje za pomocą spotów na tym samym koncie. Mimo to myślę, że opcje handlowe to świetny sposób na umożliwienie długoterminowej opinii w regulowanym środowisku.

Asgelokimug
11-30-2021 04:09, 04:09
TradeStation również je oferuje. Wymieniłem kilka opcji ISE i są one interesującym produktem. Są one oferowane przez ISE i PHLX, więc upewnij się, że wiesz, który produkt handlujesz. ISE ma dużą liczbę zapisanych webinariów, które mogą szybko przyspieszyć działanie. Jedną rzeczą, która nie przemówi do wielu, jest to, że tracisz większość dźwigni, którą czerpiesz na rynku kasowym. Opcja bankomatu na opcji 100 000 USD (10 kontraktów) może wynosić 1800 USD, a otrzymasz 50 USD, podczas gdy na rynku kasowym możesz wymienić tę samą umowę na 1000 USD i ryzykować nawet 180 pipsów, zanim osiągniesz całkowitą ę, nie wspominając o tym. zaczynałbyś od delty 100. Prawdziwe piękno tego będzie za kilka lat, kiedy więcej brokerów zacznie oferować rachunki uniwersalne (IB robi to teraz). Wtedy będziesz mógł dostosować swoje opcje za pomocą spotów na tym samym koncie. Mimo to myślę, że opcje handlowe to świetny sposób na umożliwienie długoterminowej opinii w regulowanym środowisku.
Dokładnie! Gdy opcje na FX staną się bardziej uniwersalnym produktem, otworzy się zupełnie nowa dziedzina handlu walutami ... nie mogę się doczekać!

Oxrcvaxxa31
11-30-2021 05:30, 05:30
Dobrze wiedzieć. Nie wiedziałem, że możesz uzyskać opcje na kontrakty 10 k albo w inny sposób niż w przypadku zakładów bukmacherskich. To bardzo dobrze wiedzieć, ponieważ chciałbym krótko wypowiedzieć średnioterminowy GBPUSD, wykorzystując opcję w pewnym momencie, prawdopodobnie w przyszłym roku. Jaki jest największy okres czasu, który oferują?

Vasgaal
11-30-2021 06:51, 06:51
Jaki jest największy okres czasu, który oferują?
Obecnie można przejść do SEP 08. ISE oferuje 3 miesiące przednie, a następnie raz na kł w cyklu MARJUNSEPDEC.

Oxrcvaxxa31
11-30-2021 08:11, 08:11
Świetnie, dobrze to wiedzieć.

ccecilaygm
11-30-2021 09:32, 09:32
Dokładnie! Gdy opcje na FX staną się bardziej uniwersalnym produktem, otworzy się zupełnie nowa dziedzina handlu walutami ... nie mogę się doczekać!
10 lat temu opcje walutowe były przedmiotem handlu więcej na giełdach niż teraz. Niestety, w dzisiejszych czasach uczestnicy, którzy są ważni (instytucje bankowe), dokonują obrotu znaczną ilością transakcji OTC. Dla nich oznacza to tańsze koszty transakcji i większą eczność, ponieważ dla detalistów oznacza to, że rynek ten nie jest tak naprawdę dostępny i nie ma niczego, co by wskazywało, że to się zmieni w najbliższym czasie. ”Wbrew temu, co utknęliście na tym, co pozostało na giełdach, lub zasysacie do jakichkolwiek detalicznych bukmacherów, takich jak saxo.

Vasgaal
11-30-2021 10:53, 10:53
”Boisz się, że utkniesz w tym, co zostało na giełdach
Oblepiony? Z czym? Setki tysięcy regulowanych, centralnie rozliczanych i gwarantowanych opcji w obrocie giełdowym są sprzedawane codziennie przez największe nazwiska w świecie handlu, a jednocześnie używają formuły cenowej znanej nawet początkującym handlowcom. Jak to utknęło?

ccecilaygm
11-30-2021 12:14, 12:14
W porównaniu do opcji handlu OTC na platformach takich jak volbroker, utknąłeś z tym. Nie mówiąc, że nie możesz osiągnąć sukcesu z opcjami na giełdzie, ale w porównaniu do transakcji OTC jesteś w niekorzystnej sytuacji pod względem płynności, opłat, dostępnych dojrzałości itp.

Vasgaal
11-30-2021 13:35, 13:35
W porównaniu do opcji handlu OTC na platformach takich jak volbroker, utknąłeś z tym. Nie mówiąc, że nie możesz osiągnąć sukcesu z opcjami na giełdzie, ale w porównaniu do transakcji OTC jesteś w niekorzystnej sytuacji pod względem płynności, opłat, dostępnych dojrzałości itp.
Dlaczego nie powiesz tutaj wszystkim, jak mogą handlować poprzez volbroker i jakie są wymagania, aby się zarejestrować.

ccecilaygm
11-30-2021 14:55, 14:55
Wątpię, czy chcą poradzić sobie z ludźmi, to dlatego powiedziałem, że utknąłem. Możesz uzyskać dostęp przez banki, ale nie bez co najmniej 7-krotnego depozytu. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że rynki opcji walutowych są nieco inne niż w przypadku akcji, kontraktów futures, a nawet FX Spot, gdzie łatwo jest uczestniczyć w handlu detalicznym z korzystnymi warunkami.

Vasgaal
11-30-2021 16:16, 16:16
Chciałem tylko zwrócić uwagę, że rynki opcji walutowych są nieco inne niż w przypadku akcji, kontraktów futures, a nawet FX Spot, gdzie łatwo jest uczestniczyć w handlu detalicznym z korzystnymi warunkami.
Nowe opcje walutowe oferowane w ISE i PHLX traktują instrument bazowy jako akcje. Wymieniasz je bezpośrednio z konta na akcjeopcje. Możesz nawet kupić euro jako akcje, tak samo jak złoto jako akcje. Nie różni się niczym od innych derywatywów giełdowych. Ponieważ moje osobiste konto jest poniżej 10 milionów dolarów, cieszę się, że mogę wziąć udział w największym na świecie regulowanym rynku opcji.

luditgarcaygh
11-30-2021 17:37, 17:37
tak wierzę, że rozmawialiśmy o tym kiedyś ... koleś 10m ???

Vasgaal
11-30-2021 18:58, 18:58
1 Załącznik (y) ISE właśnie ogłosiło inkrementalne kwotowanie na swoich Opcjach FX. Dobry towar!