PDA

Zobacz pełną wersję : DYNAMIC Breakout Expert Advisor



Deathgtroke11
03-19-2007 14:46, 14:46
Cześć, wierzę, że znajdziesz zainteresowanie eksperta o nazwie FXigorDynBOsystem, który można znaleźć
http://www..com/fx-mirror/trading_methods/FXiGOR-DynBO/ea-files/, zmieniłem nazwę EA, dodając DynBO, ponieważ istnieją trzy systemy FXiGOR, które wydają się mieć dyskusje w pewnym momencie. Ekspert został pierwotnie opublikowany przez project1972
http://www.forex-tsd.com/59063-post184.htmlpo dodaniu MM i liczby magicznej do oryginału. Jak wspomniano poniżej, pierwsze dwa dni mojego korzystania z tego netted 112 i 146.

EA opiera się na
http://www.forex-tsd.com/suggestions-trading-systems/3874-fxigor-dynamic-breakout-system-daily-average-range.htmlprzez doświadczonego prokurenta iGORa, który ma ciekawe pomysły na handel poza boxem, które odnalazłem odświeżająco w ciągu ostatniego roku.

Chodzi o to, aby spojrzeć na ostatni średni dzienny przedział 1, 5, 10 i 20 dni oraz aby wziąć transakcje w kierunku przełomu, gdy przekroczą połowę tego DAR (
http://www.forex-tsd.com/56174-post105.html). Gdy cena przekroczy ten poziom, generowane jest zlecenie rynkowe i obowiązuje końcowa przerwa wynosząca 50 DAR.

Pierwotny system zarządzany ręcznie wymusza, aby otwarte transakcje przebiegały zgodnie z planem i zamykały wszystkie zlecenia z zyskiem - lub nie - o 17 lub 18 środkowoeuropejskim czasie i sugeruje, że należy przeprowadzić długoterminowe testy, ponieważ będą czasy wypłaty.

Eksperymentuję z pomysłem otwarciawłączenia EA po otwarciu Londynu, a następnie powrocie na PC przed otwarciem w USA, ponownym przejściu wszelkich otwartych transakcji zainicjowanych przez EA, sprawdzeniu wiadomości tutaj w Kalendarzuforex-instanti w zależności od możliwych wpływ jakichkolwiek wiadomości ze Stanów Zjednoczonych mogę zamknąć transakcje przed godziną wiadomości. Jeśli nie ma żadnych ważnych ogłoszeń, mogę pozwolić EA uruchomić i zamknąć transakcje w ustalonym czasie, takim jak Londyn.

Byłbym zainteresowany informacjami zwrotnymi od innych, ponieważ z pewnością wygląda to logicznie, ponieważ opiera się na średnich statystycznych, a nie na średnich kroczących; ) Dla każdego, kto chce śledzić, będę przesyłać codziennie moje
http://www..com/fx-mirror/trading_methods/FXiGOR-DynBO/statements/. Piątkowe transakcje zamknęły się na 112 pipsach na starym koncie demo. Stworzyłem dzisiaj nowy, który został zamknięty w USA z zyskiem 146 pipsów po spreadu, biorąc 6 transakcji ( 83, 35, 28, 17, -8, -9).

Co mówisz ?? Czy ktoś ma ochotę się przyłączyć, przetestować tę koncepcję i sprawdzić, czy są jakieś pomysły na pomysły EA, które możemy rozwinąć, aby uzyskać pewne stałe zyski? (myślę, że takie wskaźniki trendu pomagają określić, kiedy włączamy EA danej waluty, itp.)

W celu późniejszego wykorzystania zaktualizujęprześlę wszystkie nowe wersje tego Eksperta lub odpowiednie informacje w
http://www..com/fx-mirror/trading_methods/FXiGOR-DynBO/.

Twoje zdrowie,
Thom

zulakx474
08-28-2021 01:39, 01:39
Cześć, wierzę, że spotkasz się z doradcą ekspertów o nazwie
http://www.accrete.com/fx-mirror/trading_methods/FXiGOR-DynBO/FxIgorDynBOSystem1-1ea.mq4, zmieniłem nazwę EA, dodając DynBO, ponieważ istnieją trzy systemy FXiGOR, które wydają się mieć dyskusje w pewnym momencie. Ekspert został pierwotnie opublikowany przez project1972
http://www.forex-tsd.com/59063-post184.htmlpo dodaniu MM i liczby magicznej do oryginału. EA opiera się na
http://www.forex-tsd.com/suggestions-trading-systems/3874-fxigor-dynamic-breakout-system-daily-average-range.htmlprzez doświadczonego prokurenta iGORa, który ma ciekawe pomysły na handel poza boxem, które odnalazłem odświeżająco w ciągu ostatniego roku. Chodzi o to, aby spojrzeć na ostatni średni dzienny przedział 1, 5, 10 i 20 dni oraz aby wziąć transakcje w kierunku przełomu, gdy przekroczą połowę tego DAR (
http://www.forex-tsd.com/56174-post105.html). Gdy cena przekroczy ten poziom, generowane jest zlecenie rynkowe i obowiązuje końcowa przerwa wynosząca 50 DAR. Pierwotny system zarządzany ręcznie wymusza, aby otwarte transakcje przebiegały zgodnie z planem i zamykały wszystkie zlecenia z zyskiem - lub nie - o 17 lub 18 środkowoeuropejskim czasie i sugeruje, że należy przeprowadzić długoterminowe testy, ponieważ będą czasy wypłaty. Eksperymentuję z pomysłem otwarciawłączenia EA po otwarciu Londynu, a następnie powrocie na PC przed otwarciem w USA, ponownym przejściu wszelkich otwartych transakcji zainicjowanych przez EA, sprawdzeniu wiadomości tutaj w Kalendarzuforex-instanti w zależności od możliwych wpływ jakichkolwiek wiadomości ze Stanów Zjednoczonych mogę zamknąć transakcje przed godziną wiadomości. Jeśli nie ma żadnych ważnych ogłoszeń, mogę pozwolić EA uruchomić i zamknąć transakcje w ustalonym czasie, takim jak Londyn. Byłbym zainteresowany informacjami zwrotnymi od innych, ponieważ z pewnością wygląda to logicznie, ponieważ opiera się na średnich statystycznych, a nie na średnich kroczących; ) Dla każdego, kto chce śledzić, będę przesyłać codziennie moje
http://www.accrete.com/fx-mirror/trading_methods/FXiGOR-DynBO/statements/. Piątkowe transakcje zamknęły się na 112 pipsach na starym koncie demo. Stworzyłem dzisiaj nowy, który został zamknięty w USA z zyskiem 146 pipsów po spreadu, biorąc 6 transakcji ( 83, 35, 28, 17, -8, -9). Co mówisz ?? Czy ktoś ma ochotę się przyłączyć, przetestować tę koncepcję i sprawdzić, czy są jakieś pomysły na pomysły EA, które możemy rozwinąć, aby uzyskać pewne stałe zyski? (Myślę, że takie wskaźniki jak wskaźniki pomogą ustalić, kiedy włączymy EA danej waluty, itp.). W celu przyszłego odniesienia, zaktualizujęzaładuję wszelkie nowe wersje tego Eksperta lub odpowiednie informacje w
http://www.accrete.com/fx-mirror/trading_methods/FXiGOR-DynBO/. Pozdrawiam, Thom
Chciałbym spróbować! Gdziejak mogę pobrać to EA?

Deathgtroke11
08-28-2021 02:59, 02:59
Cześć Ricku, to jest w folderze, o którym wspomniałem w pierwszym poście
http://www..com/fx-mirror/trading_methods/FXiGOR-DynBO/ea-files/. Ea jest w tym folderze. Umieszczę również zaktualizowane wersje w tym folderze i będą one numeryczne wyżej niż wersja w wersji 1-1. Po prostu umieść go w swoim folderze ekspertów i skompiluj, a następnie umieść na dowolnej walucie, którą chcesz przetestować na demo ... Obecnie testuję następujące elementy: GbpUsd, GbpJpy, EurUsd, EurJpy, UsdChf, UsdJpy Następnie kliknij przycisk Włącz ekspertów na tradestation, gdy chcesz EA rozpocząć matematyki i szukać wpisów. Jak już powiedziałem, robię dwa testy, jeden z nich uruchamia EA na azjatyckim open, i kolejny test na London Open, potem oglądam transakcje na L.O. Wersja przed USA otwierają i zamykają te, które są w zyskach i ma to sens. Pozdrawiam, Thom

Deathgtroke11
08-28-2021 04:20, 04:20
Cześć, miał miły premier pytający, czy były jakieś szczególne ustawienia w użyciu. Tutaj jest w zasadzie to, co wysłałem jako odpowiedź: mam partie ustawione na 1 mikro lot (0,01), ponieważ jestem teraz bardziej zainteresowany pipsami zdobytymi w demo niż zyskami dolarów. MM (zarządzanie pieniędzmi) domyślnie ustawiłem na wartość false, co oznacza, że ​​ustawienie partii jest tym, co będzie przedmiotem handlu, a nie procentem matematycznym rachunku określonego przez ryzyko. Inne ustawienie, które może wymagać zmiany, to ustawienie godziny. Domyślnie GMG17 zasugerował zamknięcie GMG17, ale zgodnie z tym, co widzę, oglądam kalendarz wiadomości i mogę zamknąć transakcje, które mogą być efektem każdej amerykańskiej wiadomości prasowej przed tym wydaniem. Mimo, że mam duplikat mt4 biegnący przez London Close, to też można go porównać. Jedną rzeczą, która wydaje się ewidentna od samego początku, jest to, że zaangażowanie EA na rynku azjatyckim może przynieść zyski, a teraz mam 5 transakcji inicjowanych przez EA od -36 pipsów do 18 z siatką -14 pipsów . Spytaj się, choć mam tylko dwa dni na wyprzedzenie tego, kto tu jest, ale zamierzam go przetestować przez jakiś czas przed wydaniem osądu. Pozdrawiam, Thom

Tispkretta993
08-28-2021 05:41, 05:41
Thom ... A co powiesz o funkcji stopowania ... Glenn

sakipkg
08-28-2021 07:02, 07:02
aby się upewnić, że magiczna liczba jest zakodowana na stałe, więc jeśli spróbujesz jej użyć w kilku parach lub ramach czasowych, będziesz miał problemy.

Tispkretta993
08-28-2021 08:22, 08:22
Po prostu działało przez kilka godzin ... Do tej pory :: GbpUsd .... 13 UsdJpy .... 2 GbpJpy .... 24. EurUsd nadal w handlu ... Glenn

Deathgtroke11
08-28-2021 09:43, 09:43
Cześć Glenn, oto moje azjatyckie transakcje testowe na tym stanowisku: te pierwsze cztery zostały otwarte w mniej więcej minutę po tym, jak włączyłem EA o 18 wieczorem w nocy: GJ 23 UJ 11 UC 6 GU 0 EJ -18 Otworzę konfigurację MT4 w sekundzie za godzinę, co jest równoznaczne z London Open, chociaż wszystkie wiadomości z Wielkiej Brytanii trwają 1,5 godziny do Londynu, nie wiem jak będzie sprawiedliwy. Jeśli będziemy mieli wystarczająco dużo ruchu, zobaczysz, że dany hand stop zatrzymuje się i śledzi 50% DAR. Nie widziałem jeszcze przerwyodwrotu. Zasadniczo, co się dzieje z tego, co rozumiem, jest następujące: Cena otwarcia na poziomie 1.3000, DAR = 50 Cena idzie do 1.3050 i Długo jest wprowadzana. Cena wzrasta do 1.3080, a następnie odwraca. Zatrzymany o 1.3030 z powodu cofnięcia 50% DAR. . . cena spadnie do 1.2980 ... każdy ruch na południe od tego będzie śledzony przez 50 pipsów (co w naszym przykładzie jest także 50% DAR) Mam nadzieję, że mam to prawo, czytam wszystkie posty na oryginalnej stronie i mam próbowałem to trawić z zaangażowaniem mojego mózgu. :) Thom

Deathgtroke11
08-28-2021 11:04, 11:04
aby się upewnić, że magiczna liczba jest zakodowana na stałe, więc jeśli spróbujesz jej użyć w kilku parach lub ramach czasowych, będziesz miał problemy.
Dzięki aicccia, Czy możesz wyjaśnić, dlaczego to byłby problem? Chcę, aby EA wyłączyła wszystkie transakcje w tym samym czasie ... więc korelacja wM.N. w tym przypadku jest to dobre ... poprawne? Jak dotąd robi to bezbłędnie. Ponadto, ponieważ jesteśmy na temat kodu, czy ktoś wie, jak łatwo włączyć czas rozpoczęcia w EA, takich jak Firebird ma? Następnie możemy umieścić go na wykresie i otworzyć na 07: 00GMT lub cokolwiek innego. . . ponieważ ma już bliski czas w kodzie. :) Thom

Deathgtroke11
08-28-2021 12:25, 12:25
Thom ... A co powiesz o funkcji stopowania ... Glenn
Cześć Glenn, właśnie zobaczyłem ten inny słupek twojego ... zobacz mój słup przed tym. . . istnieje trailing stop równy 50% dziennego średniego zasięgu. To także działa jak stoprewers. Chociaż tak jak wyjaśniono, nie miałem sytuacji, która zainicjowałaby tę funkcję. Och, teraz jeszcze jedna sugestia dotycząca funkcji i może to bardziej dotyczy tego, co masz na myśli. Chociaż nie chcemy skracać naszych zysków, nie chciałbym, aby zwycięzca przeszedł na przegranego. Myślę, że może na poziomie około 25% DAR przenosimy się na BE 1 czy coś takiego? następnie szlak z oryginalnym 50% DAR? Nie wiem, ale moja wielka a, jaką miałem na koncie Asian Open, kiedy miałem GJ, osiągnęło zyski 40 lat? a następnie włącz i tankuj na -127 !!!! Gdybym handlował to ręcznie, dostałbym się na BE. (W każdym razie to byłby mój plan). :) Thom

Tispkretta993
08-28-2021 13:45, 13:45
Thom. Tylko kilka myśli na temat konfiguracji strefy czasowej. extern int EntryHour = 8;/Broker feed time extern int EntryMin = 30; extern bool DSTAutoAdjust = FALSE;/Automatycznie dostosowuje EntryHour zgodnie z DST extern int Expire = 8;/Jeśli żadne zlecenie Kupuj zatrzymaj lub Sprzedaj nie zostaną trafione po wygaśnięciu, usuń oba, zgadzam się z twoim pomysłem dotyczącym BE 1, a następnie dostosowuję się, gdy para odejdzie ... Myślę, że 50% DAR jest daleko .... ... nawet 25% może za dużo, pamiętaj, że w nocy patrzymy tylko na ruch kilku pipsów ..... Coś do przemyślenia ...

Tispkretta993
08-28-2021 15:06, 15:06
Thom horas = hourtoclose - Hour (); czy możemy dodać tutaj otwarte zamknięcie?

Deathgtroke11
08-28-2021 16:27, 16:27
Hej Glenn, nie krępuj się ulepszać EA ... możemy zmienić numer wersji 1-2, 1-3 itd ... Wyślij to do mnie przez PM lub e-mail, a ja opublikuję go w mojej domenie dla wszystkich aby pobrać, kto chce przetestować go z nami. Spójrz na kod również w FB na śr., Jeśli nie masz do tego czasu czegoś (lub aicccia ??). :) Thom PS od 7: 45GMT transakcji są następujące: GJ 40 UJ 6 UC 7 GU 23 EJ -22 ==== pierwsze cztery transakcje zamknięte na azjatyckich Test otwarty przy 8 ranoGMT: GJ 67 UJ 20 UC 10 GU 27 EJ -5 (nadal otwarty)

Deathgtroke11
08-28-2021 17:48, 17:48
Testy EA do przodu
http://www..com/fx-mirror/trading_methods/FXiGOR-DynBO/statements/uploaded ... The AsianOpen zarezerwowany 89 pipsów netto The LondonOpen zarezerwowany 20 pipsów netto Co wydarzyło się w L.O. test polega na tym, że dostał się do sprzedaży na EU, a także do UChf ... i wszyscy wiemy, że to nie było w porządku! Ale nadal nie zrobiłem nic złego, ale włączam i bankowałem 20 pipsów. To nie jest wcale takie złe! Cieszę się, że złapał większość tego biegu GU. To wejście miało 1.9502 długie (zamykane ręcznie w 9586) ... i wiemy, że to było BARDZO DOBRE. Coś, czego się nauczyłem, zamknąłem swoje transakcje ręcznie na około 9: 30ishEastern ?? i EA natychmiast otworzył zakup na EU ... gdybym pozwolił, aby go tam uruchomiono, byłoby o kilka więcej pozytywnych pestek w L.O. wersja jako cena wzrosła o kolejne 15pipów. Poza tym, dla tego, co zawsze w połowie szalony, na wpół uśpiony rozum, zamknąłem A.O. wersja handlowała o godzinie 11:00 GMT ... o czym myślałem!?. O zamykaniu postów. Mam zamiar wyłączyć EA, jeśli ręcznie zamykam posta, więc nie chce on aktywnie wchodzić w nowe transakcje, tak jak to miało miejsce w przypadku EU. Mój handel ręczny był tak zabawny. Kończyłem dzień w okolicach 35 pipsów, ale to, co było zabawne, to ustawić alarmy z mojej listy dźwiękowej w oczekiwaniu na przerwę w GBP w taki czy inny sposób, przyciąć ucho, ale na kapturku z kapturem i szybko uciąć sobie drzemkę stacja handlowa na leżaku ... musiałem się ruszyć, bo pączek uchylił się sam i kiedy wszystko potłukło się na północ, zmusiłem prawie wszystko !!! Cieszę się, że mogę śmiać się z siebie nad takimi rzeczami. Pozdrawiam, Thom

igoxghiso
08-28-2021 19:09, 19:09
Czy dołączasz EA do wykresów 1-godzinnych lub krótszych ram czasowych?

Deathgtroke11
08-28-2021 20:29, 20:29
Ramka 1 godziny jest tym, czego używam, chociaż EA szuka poziomów cen, więc nie ma wewnętrznego faktorakodu, który patrzy na dane ramy czasowe, średnie ruchome, wskaźniki lub podobne. Jedyne obliczenia matematyczne, które widzę, to obliczanie dziennego średniego zakresu z najwyższegonajniższego poziomu z ostatnich 1 dnia, 5 dni, 10 dni i 20 dni, co nie ma nic wspólnego ze wskaźnikami ... które mówi, że jeśli lubisz TA na powiedzieć 4-godzinny wykres, w którym możesz zrobić swoją pomoc techniczną, a także masz pomysł na pogodę, którą chcesz wziąć do handlu zainicjowanego przez EA. Ostatnia noc była tak pochłonięta wiadomościami o GBP i nie otworzyłem rachunku demo EA. . . ale jutro jest kolejny dzień. Pozdrawiam, Thom

dasitxe
08-28-2021 21:50, 21:50
Witaj Accrete. Jestem trochę urażony, gdy ukradłeś moją nitkę !! Oto link do wątku, który zacząłem kilka dni temu!
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/72-robinho-system-power-1x8.htmlJednak pozwolę ci odejść, ponieważ nie był to mój pomysł na początek, a ty stworzyłeś więcej zainteresowania, niż mi się udało, myślę, że ten system ma wielki potencjał. Igor był bardzo sprytny w używaniu go na EURUSD, USDCHF I GBPUSD, jak podczas dużych ruchów, które poruszają się zgodnie, więc podskakują na dużych wygranych, ale w pewnej mierze równoważą się nawzajem w bujne dni. Nie jestem pewien co do kompilacji EA's. Czy mógłbyś napisać coś, co jest gotowe do użycia w małym formacie diamentów, ponieważ jestem już zaznajomiony z ich używaniem i chciałbym przetestować tę metodę z tobą. Pozdrawiam Schoe.

raulpelopisxo
08-28-2021 23:11, 23:11
Accrete zawsze to robi i przenosi zwykle na swoją stronę. Nie sądzę, żeby miał na myśli jakąkolwiek krzywdę, ale zauważyłem ten trend przez jakiś czas.

Witaj Accrete. Jestem trochę urażony, gdy ukradłeś moją nitkę !! Oto link do wątku, który zacząłem kilka dni temu!
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/95-bakulis-trading-journal.htmlJednak pozwolę ci odejść, ponieważ nie był to mój pomysł na początek, a ty stworzyłeś więcej zainteresowania, niż mi się udało, myślę, że ten system ma wielki potencjał. Igor był bardzo sprytny w używaniu go na EURUSD, USDCHF I GBPUSD, jak podczas dużych ruchów, które poruszają się zgodnie, więc podskakują na dużych wygranych, ale w pewnej mierze równoważą się nawzajem w bujne dni. Nie jestem pewien co do kompilacji EA's. Czy mógłbyś napisać coś, co jest gotowe do użycia w małym formacie diamentów, ponieważ jestem już zaznajomiony z ich używaniem i chciałbym przetestować tę metodę z tobą. Pozdrawiam Schoe.

Witaj Accrete. Jestem trochę urażony, gdy ukradłeś moją nitkę !! Oto link do wątku, który zacząłem kilka dni temu!
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/95-bakulis-trading-journal.htmlJednak pozwolę ci odejść, ponieważ nie był to mój pomysł na początek, a ty stworzyłeś więcej zainteresowania, niż mi się udało, myślę, że ten system ma wielki potencjał. Igor był bardzo sprytny w używaniu go na EURUSD, USDCHF I GBPUSD, jak podczas dużych ruchów, które poruszają się zgodnie, więc podskakują na dużych wygranych, ale w pewnej mierze równoważą się nawzajem w bujne dni. Nie jestem pewien co do kompilacji EA's. Czy mógłbyś napisać coś, co jest gotowe do użycia w małym formacie diamentów, ponieważ jestem już zaznajomiony z ich używaniem i chciałbym przetestować tę metodę z tobą. Pozdrawiam Schoe.

Deathgtroke11
08-29-2021 00:32, 00:32
Cześć Schoe i JokersWild dzięki za komentarze. Schoe, proszę, zrozum, że nie miałem pojęcia, że ​​wątek już się zaczął. Szukałem FXiGOR na tej stronie, nawet szukałem członka grupy iGOR i zobaczyłem, że nie ma on żadnych postów. Napisałem kilka postów w oryginalnym wątku, który zaczął, a po kilku dniach braku odpowiedzi postanowiłem sprawdzić, czy jest tu zainteresowanie. Twój post wspomniał o wątku na jeszcze innej stronie, gdzie iGOR również przeniósł się do innego systemu. To, moim zdaniem, nie negowało możliwości zastosowania tego modelu Dynbo, i to jest mój powód, by sprawdzić, czy może być dalszy rozwój. Jeśli chodzi o tworzenie kopii lustrzanych niektórych plików w mojej domenie, robię to, aby nie zdobyć żadnej sławy ani fortuny, ale raczej dla potomności w niektórych modelach, które mogą okazać się obiecujące i zapewnić, że ich informacje są dostępne, jeśli oryginalne linki znikają. Systemy takie jak wątek Mouteki, adminior skontaktował się ze mną i miał prawie 200 mega danychfilmów potrzebowali domu dla ... więc z przyjemnością dałem im miejsce do przechowywania plików. Spróbuj znaleźć tyle miejsca na serwerze za darmo bez reklam! Obie moje domeny mają absolutnie zero reklam i zawsze staram się dać powód do oryginalnych autorów i webmasterów w nadziei, że odwiedzający odwiedzą oryginalne witryny. W danym dniu kilkuset odwiedzających (nic w porównaniu z FF, ale służy innym celom komplementarnym) przeszuka strony pod kątem ciekawostek. I podzielę się tym wszystkim ... w nadziei, że odwiedzający odejdą z jakąś przydatną wiedzą, aby wzbogacić swoje życie. Bez sprzedaży, bez chwały, po prostu moja chęć służenia innym w sposób, który wydaje się odpowiedni do mojego stylu uczenia się i osobistych zainteresowań. JEŚLI KIEDYKOLWIEK, istnieje sprzeciw wobec danych mieszkaniowych na moim serwerze, a autor kontaktuje się ze mną i przestrzegam ich życzeń dotyczących udostępniania lub nie publicznego udostępniania informacji w odpowiedzi na ich prośby. Przyjmij moje publiczne przeprosiny, jeśli cię uraziłem (lub kogoś, kto podziela moje zdanie). Mam nadzieję, że możesz przyłączyć się tutaj, lub utrzymywać drugi wątek. Nie mam ego w tym, po prostu widziałem tę samą nadzieję w wskaźniku, który zrobiłeś i chciałeś wywołać brainstrom. Gdybym wiedział, że ktoś już rozpoczął wątek, który bym opublikował i przyczynił się tam i nie zaczął tego. Jeśli istnieje adminior, który wie, jak połączyć te dwa wątki, prosimy, zrób to i weź wszystkie informacjeposty w tym wątku i umieść je, jeśli jest to odpowiednie, w wątku rozpoczętym przez Schoe. Pozdrawiam, Thom ... jak mówi mój przyjaciel; Jesteśmy w tym razem.

Deathgtroke11
08-29-2021 01:52, 01:52
Cześć Schoe, załadowałem skompilowaną wersję w tym katalogu:
http://www..com/fx-mirror/trading_methods/FXiGOR-DynBO/ea-files/. Po prostu pobierz ten, który kończy się na .ex4 i upuść go w folderze ekspertów, uruchom ponownie MT4 i powinien teraz wyświetlać się pod ekspertami. Próbuję włączyć linię openhour, która włącza się przez itelf we wcześniej ustalonym czasie. Jeśli ktoś chce pomóc, to byłoby fajnie. Mogę następnie przesłać go na stronę i możemy zmienić numer, jak podano w poprzednim poście. :) Thom

dasitxe
08-29-2021 03:13, 03:13
Thom Absolutnie bez urazy, nie był to nawet mój pomysł na początek. Ale podobnie jak ty myślę, że ma to wartość. Wielkie dzięki dla EA Właśnie umieściłem to na GBPJPY i będę relacjonować, jak dobrze to robi. Ktoś mógłby pomóc w ustaleniu czasu, który byłby świetny. Jeszcze raz dzięki. Schoe.

Deathgtroke11
08-29-2021 04:34, 04:34
Fajne Schoe, dzięki za miłą odpowiedź. Mam nadzieję, że twój eksperyment przynosi zyski ... za pipsy, wiedzę lub obie rzeczy! Ditto z nadzieją, że czas rozpoczęcia może zostać zakodowany w EA. Dzisiejszy L.O. z pewnością wydaje się teraz śpiący. Może rynek oczekuje na wiadomości z Wielkiej Brytanii o półtorej godziny w londyńskim porannym? Dobra inwestycja Schoe i wszyscy. :) Thom

criggag
08-29-2021 05:55, 05:55
To wygląda interesująco. Spróbuję i opublikuję moje wyniki.

dasitxe
08-29-2021 07:16, 07:16
Mój pierwszy zawód, który dziś korzystam z EA, z jakiegoś powodu straciłem napis na ekranie, a ciągłe zatrzymanie wydawało się spakować w tym samym czasie. Jednak sprzedałem GBPJPY i zarobiłem 10 pipsów. (Netto) Wiesz, co mówią o małych żołędziach! I było bardzo niepewnie. Schoe.

Deathgtroke11
08-29-2021 08:36, 08:36
O zgubieniu danych na danym wykresie ... jedna rzecz, której się nauczyłem o MT4 EA, jest najlepsza, gdy wykres jest na górze, a EA na tym wykresie, aby nie zmieniać w żaden sposób wykresu. Dotyczy to przełączania ram czasowych, rekompilacji EA lub czegokolwiek innego. . . wydają się być temperamentami o tych rzeczach. Mam nadzieję że to pomogło. :) Thom

dasitxe
08-29-2021 09:57, 09:57
Hi Accrete. Z niektórych testów historycznych, które zrobiłem kupując lub sprzedając na 60% zakresu wydaje się bardziej opłacalne. Czy jesteś w stanie dostosować EA, aby umożliwić zmianę szerokości kanału? Wielkie dzięki. Schoe.

oxray
08-29-2021 11:18, 11:18
Witaj, właśnie się zarejestrowałem i znalazłem ten wątek. Chociaż wcześniej testowałem wiele EA, ten nie generuje żadnych statystyk, gdy biegnę w MT4. Umieszczam go na wykresie GBPUSD (co godzinę), włącz EA, buźkę ukazuje się obok nazwy EA na wykresie, a następnie wybieram zakres dat w testerze egii i symulacji ceny zamknięcia, zaznacz opcję Przelicz i uruchom. .. są wpisy w dzienniku po tym, ale nic na wykresie ani na stronie zysków. Próbowałem pliku .ex4 i kompilowałem źródło. Obydwoje biegną, ale nie osiągam żadnych wyników w okresie od 1 marca do 31 marca 2007 r. Jak mogę to uruchomić? Dziękuję Ci. Fxfibbin

LuasMierder
08-29-2021 12:39, 12:39
1 Załącznik (-i) Dołączyłem moje wyniki testów na żywo z rachunku demo FXDD z 26-3-2007 do 25-5-2007. EURUSD -148 pips GBPUSD -284 pips USDCHF -311 pipsów USDJPY -260 pipsów Łącznie -1003 pipsów
https://www.forex-instant.com/attachments/1519017911631703873.zip

Axtrox
08-29-2021 13:59, 13:59
Czy ktoś mógłby mi pomóc w uzyskaniu tego EA do działania, dzięki