PDA

Zobacz pełną wersję : metatrader na mac (intel)



garraoxs77
01-17-2007 15:38, 15:38
Zainstalowałem metatrader 4 na mac przez crossover (wersja demo). Działa tylko dobrze, problem polega na tym, że nie mogłem zobaczyć żadnych pasków narzędzi. Widzę je i działają, ale nie ma ikon. Czy ktoś ma takie same problemy? jakieś rozwiązania?
Dzięki

Gwadigtasa
06-19-2021 19:16, 19:16
Szukałem mac wersji meta-tradera .... gdzie pobierzesz pobieranie? również biegasz równolegle czy coś? czy jest to prosta instalacja?

garraoxs77
06-19-2021 20:37, 20:37
nie, nie używam paralela ... zbyt wolno, więc używam crossover (
http://www.codeweavers.com) Chcę tylko spróbować, więc używam wersji demo. po obejrzeniu sieci (WINEHQ) okazało się, że trzeba użyć butelek winxp i mfc42.dll. Wypróbuj i znajdź pracę, z wyjątkiem ikon, które nie działają. Ktoś wie, jak wyświetlić ikony w menu lub na pasku narzędzi w plikuviewetc?

lttgas193
06-19-2021 21:57, 21:57
nie, nie używam paralela ... zbyt wolno, więc używam crossover (
http://www.codeweavers.com) Chcę tylko spróbować, więc używam wersji demo. po obejrzeniu sieci (WINEHQ) okazało się, że trzeba użyć butelek winxp i mfc42.dll. Wypróbuj i znajdź pracę, z wyjątkiem ikon, które nie działają. Ktoś wie, jak wyświetlić ikony w menu lub na pasku narzędzi w plikuviewetc?
Fajne! Po prostu badam to. Nie mogę jeszcze zgłosić, do jakiego stopnia działa lub nie działa. Jednak zauważyłem, że ekran jest krótki
http://www.codeweavers.com/compatibility/browse/name?app_id=2157co pokazuje, że MT4 działa na komputerze Mac, a ikony wyglądają dobrze. Opowiem o tym, po tym jak sam sprawdzę.

lttgas193
06-19-2021 23:18, 23:18
W porządku. Odzyskuję to, co powiedziałem. Rozważany zrzut ekranu dotyczy kompilacji Linuksa, a nie Mac OS X. Próbowałem tylko przez kilka godzin, aby zainstalować MT4 na moim komputerze Mac przez CrossOvera i nie mogę go uruchomić, nawet po wszystkich wskazówkach Sekcja Znane problemy w rekordzie kompatybilności z Codeweavers dla MT4 (np. Instalowanie specjalnych bibliotek DLL itp.) Chciałbym, aby to działało. Jeśli ktoś działa, uprzejmie podaj dokładne wskazówki co do tego, co należy zrobić.
WHOA! Działa to na Macu. Prawie się poddałem, po czym postanowiłem spróbować JEDNEJ WIĘCEJ. Zamiast używać bibliotek MFC pobranych z
http://www.dll-files.com(to nie działa), skopiowałem prawdziwe pliki DLL z mojej instalacji WinXP (na moim laptopie Sony VAIO Win) i to miało znaczenie! W następnej kolejności opublikuję wskazówki krok po kroku.

lttgas193
06-20-2021 00:39, 00:39
2 Załączniky Walczyłem przez kilka godzin, aby to zadziałało, ale w końcu znalazłem odpowiednią kombinację plików i procedur. Kluczem jest używanie legalnych bibliotek MFC z poprawnej instalacji systemu Windows XP. Nie testowałem przy użyciu innych instalacji WINE (lub używając butelek win98 lub win2000 w CrossOver). Mogą pracować. Ale co następuje, wiem, że działa. Wymagania: Musisz używać komputera Mac z procesorem Duo Core. 1. Pobierz CrossOver Pobierz 30-dniową wersję próbną CrossOver z CodeWeavers at
http://www.codeweavers.com/products/download_trial_macosx/(wersja na sprzedaż kosztuje tylko 60 USD). 2. Zainstaluj CrossOver i kwarc-wm Pod koniec instalacji poprosi o włożenie dysku 1 z dysków instalacyjnych systemu Mac OS X dostarczonych wraz z komputerem Mac. Jest to ważne, ponieważ mały plik (kwarc-wm) musi zostać wyodrębniony z pakietu X11. Jeśli z jakiegoś powodu nie widzisz okna dialogowego wskazującego, że to się udało (zdarzyło mi się 2x), usuń wszystkie zainstalowane pliki CrossOver i spróbuj ponownie. 3. Utwórz butelkę WinXP w CrossOver Przy konfiguracjizarządzaniu butelkami w CrossOver utwórz nową butelkę winxp. Możesz nazwać to, co chcesz. Tutaj powiem, że to butelka winxp. Spowoduje to utworzenie butelki przechowywanej w folderze użytkownika (patrz ścieżka poniżej). 4. Kopiujwklej biblioteki DLL MFC Z poziomu ważnej, licencjonowanej kopii systemu Windows XP przejdź do folderu system32 i obserwuj następujące pliki DLL: mfc40.dll i mfc42.dll. Skopiuj je na komputer Mac, a następnie przenieś do odpowiedniej butelki WinXP w folderze użytkownika. Ścieżka to nazwa użytkownikaLibraryAppliion SupportCrossOverBottleswinxpdrive_cwindowssystem32 . 5. SkopiujWklej czcionkę skrzydełek Aby poprawnie wyświetlać symbole i strzałki, znajdź plik wingding.ttf w odpowiedniej instalacji systemu Windows i skopiuj go do swojej instalacji CrossOver w kataloguwindowsfonts. 6. Zainstaluj MT4 Pobierz instalator MT4 (np. Mt4setup.exe) ze swojego brokera. Przetestowałem używając najnowszej wersji MT4 205 FXDD. Kliknij dwukrotnie na .exe i powinieneś zabrać cię do CrossOvera i uruchomić instalator MT4 w taki sam sposób, jak znasz system Windows. Wybierz wszystkie domyślne opcje dla miejsca, w którym zainstalujesz MT4. Na koniec anuluj wybór (jest to ważne) opcja automatycznego uruchomienia MT4 po zakończeniu instalacji. (To nie działa). 7. Uruchom MT4 Z poziomu aplikacji CrossOver przejdź do menu Progr., A następnie wybierz aplikację MT4 (może znajdować się w podmenu z dowiązaniem symbolicznym do rzeczywistej aplikacji terminala). MT4 powinien wystartować i wyglądać równie dobrze, jak z poziomu Windowsa! A także MetaEditor uruchamia się! (Chociaż jeszcze go nie przetestowałem). Zauważam pewne drobne niedociągnięcia. Zatrzymam dziennik z nich, gdy zostaną odkryte. Ale działa handel, działają skróty klawiaturowe (z wyjątkiem sytuacji, gdy istnieją konflikty z innymi skrótami klawiszowymi na poziomie systemu, np. Z F9) i umieszczanie obiektów na wykresach działa. Najprawdopodobniej zaktualizuję ten wpis wskaźnikiem do strony internetowej, na której będę na bieżąco śledzić. Cieszyć się! Rachunek
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/14-correlation-pairs.html
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/73-developer-help-great-stoch-indior-compensation.html

amsd.mm
06-20-2021 02:00, 02:00
proszę, bądź ostrożny o wersjach osx ... ponieważ nie mogę zainstalować na osx86 10.4.8 (jasna edycja) ... to nic nie idzie, gdy klikam mt4setup.exe i to również nie działa, gdy klikam terminal.exe z moich okien partycja ps im przy użyciu darwine (freetype skompilowany ze scode 2.41) dzięki ...

lttgas193
06-20-2021 03:20, 03:20
Hej, dziękuję bardzo za opublikowanie przewodnika. Właśnie kupiłem nowy Imac nigdy wcześniej nie korzystałem z OS, ale teraz mam już uruchomiony Metatrader. Czy zauważyłeś jakieś inne problemy?
W MetaEditor wybór linków Pomocy nie działa (przy wyborze łącza w pliku Pomocy). Niektóre ikony nie wyświetlają się idealnie (tła i krawędzie czasami wyłączone). Czasem po uruchomieniu przez dłuższy czas bez zamykaniaponownego uruchamiania mogą występować problemy z wyświetlaniem, które sprawiają, że rzeczy stają się bezużyteczne. Wydajność nie jest tak dobra, jak w moim Win-boxie, gdy mamy do czynienia z dużymi układami z dużą ilością obiektów, chociaż jest to nadal akceptowalne. Głównym problemem jest czas i czas uruchamiania, aby zmienić profile. Odkładając to na bok, używam MT4 na moim Macu każdego dnia. Działa to dobrze dla moich potrzeb i zdecydowanie wolę pracować na moim Macu niż na moim komputerze.

aitzibertzu
06-20-2021 04:41, 04:41
Nie jestem pewien, co robię źle, ale mam pliki DLL z mojej instalacji systemu Windows, a także czcionki, ale nadal ikony nie działają. Czy ktoś wie, co robię źle? Naprawdę mam nadzieję, że uda mi się to skonfigurować i pracować bez żadnych problemów ...

lttgas193
06-20-2021 06:02, 06:02
Nie jestem pewien, co robię źle, ale mam pliki DLL z mojej instalacji systemu Windows, a także czcionki, ale nadal ikony nie działają. Czy ktoś wie, co robię źle? Naprawdę mam nadzieję, że uda mi się to skonfigurować i pracować bez żadnych problemów ...
Czy jesteś absolutnie pozytywny, że skopiowałeś właściwe pliki do właściwego punktu docelowego (np. Poprawna butelka i poprawna pozycja w butelce)? Jest to niezwykle ważne. Jeśli wszystkie pliki są poprawne, powinno działać bez żadnego problemu.

Lobo1978
06-20-2021 07:23, 07:23
Mam MT4 i woking na moim imacu, ale mam problem z ustaleniem, jak dodać niestandardowe obiekty. Na PC po prostu zapiszę je w tym folderze na moim dysku C: C: \ Program Files \ metatrader 4 \ experts \ splendures Jakieś pomysły?

Lobo1978
06-20-2021 08:44, 08:44
OK, znalazłem odpowiedź, jak dodać niestandardowe pliki indior do MetaTrader4 na intel macs. Z Findera na moim imacu wywierciłem i pomyślnie upuściłem niestandardowe pliki indior w: MacintoshHDUsers[twoja nazwa użytkownika]LibraryAppliion SupportCrossoverBottleswinxp bottle [jeśli jest to nazwa użyta podczas instalacji MetaTrader4 na twoim Macu]drive_cProgram FilesMetaTrader4expertsproviors

Merliser
06-20-2021 10:04, 10:04
Czy ktoś miał szczęście uruchamiając MT4 na Darwine na Maca? Mam MT4 działające świetnie na moim komputerze z Linuksem za pomocą Wine. Będzie działał pod Darwine, ale niektóre ikony i opisy przycisków na górze nie wyświetlają się ... Jestem na MacOSX 10.5.7 i kompilacji Darwine z 1.1.21. Nie jestem świetny z komputerami ... więc proszę opisz dobrze techniczne sprawy. Dzięki!

Xlokybrutug
06-20-2021 11:25, 11:25
Cześć wszystkim, zdaję sobie sprawę, że ten wątek jest stary, ale zastanawiałem się, czy ktoś może mi pomóc z problemem, który mam z vmware fusion. MT4 działa dobrze, ale po tym, jak został uruchomiony przez jakiś czas, karma zawsze się zatrzymuje. Nadal pokazuje, że ma połączenie, ale aby go ponownie uruchomić, muszę ponownie zalogować się lub uruchomić mt4. Jest to prawdziwy wstyd .. jak nie mogę użyć żadnych EA's, aby przesunąć moje przystanki ect. Mam nadzieję, że ktoś ma rozwiązanie.

soelay.x.e1989
06-20-2021 12:46, 12:46
Używam Mac Snow Leopard i Fusion 3. MT4 działa bezbłędnie. Koszt? Handlujesz forex - kogo to obchodzi. To wydatek biznesowy ;-)

luigas87
06-20-2021 14:07, 14:07
prawdziwe. Platforma istnieje od wielu lat i nadal nie jest natywna. Spróbuję rozwiązać ten wątek, aby programować mq4 i testować na moim macu. Dla prawdziwych egies używam vps

MOHA33
06-20-2021 15:27, 15:27
Po co sprawiać, by tak było. Po prostu zwiększ pamięć w systemie Mac i użyj bootcamp - działa lepiej niż jakiekolwiek oprogramowanie do wirtualizacji, ponieważ działa w systemie Windows na procesorze intel. Jedynym minusem jest to, że musisz wybrać, aby uruchomić system w systemie Windows lub Mac - nie obok OS. Ale kiedy handlujesz, tak czy inaczej potrzebujesz ... o tak, bootcamp jest dostarczany z każdym macem, po prostu musisz posiadać licencję Windows.

PilarBaesa
06-20-2021 16:48, 16:48
Po co sprawiać, by tak było. Po prostu zwiększ pamięć w systemie Mac i użyj bootcamp - działa lepiej niż jakiekolwiek oprogramowanie do wirtualizacji, ponieważ działa w systemie Windows na procesorze intel. Jedynym minusem jest to, że musisz wybrać, aby uruchomić system w systemie Windows lub Mac - nie obok OS. Ale kiedy handlujesz, tak czy inaczej potrzebujesz ... o tak, bootcamp jest dostarczany z każdym macem, po prostu musisz posiadać licencję Windows.
Dziękuję za komentarz. W rzeczywistości nie jest to w ogóle przestrzegane (w porównaniu do tego, aby obóz do startu był uruchamiany z wszystkimi jego obręczami). W rzeczywistości nie próbuję uruchamiać Windows na Macu. Po prostu kontroluję okna z mac. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak podwójna maszyna rozruchowa. Nie mam ochoty uruchamiać mojego Macintosha w Windows. To zmienia go w TYLKO w okienko. W rzeczywistości w tym momencie nie uruchamiasz systemu Windows na Macu, ponieważ straciłeś wszystkie funkcje systemu Mac OS (dlatego w ogóle mamy mac). Używasz Windows na sprzęcie Apple. Żyję życiem w Mac OS i zajmuję się Windows, kiedy muszę handlować. Kombinacja VPSRDC pozwala mi to zrobić w znacznie bardziej organiczny, bezproblemowy sposób niż uruchamianie systemu Windows, gdy chcę handlować. Zastanawiałem się, czy nie zamienić mojego macka w maszynę do bootowania, ale rozważyłem zalety rozwiązania VPS i dla mnie są one większe niż to, co mogę mieć z maszyną w moim domu, niezależnie od systemu operacyjnego. Wydajność, jaką uzyskuję z VPS, jest o wiele lepsza, niż mój mały mac mini mógłby zrobić w systemie Windows.

PilarBaesa
06-20-2021 18:09, 18:09
Dla każdego, kto czytał ten wątek, myślałem, że wrócę, aby powiedzieć, że od tego czasu porzuciłem stanowisko VPS, ponieważ miałem problem ze znalezieniem takiego, który utrzymywałby akceptowalne stawki ping i jakość internetu. To co zrobiłem, wróciłem do VMWare Fusion i zmieniłem z Mac Mini na 24 iMac z 4GB ram i SSD. Problem rozwiązany. To doskonale uruchamia okna. Dzięki SSD wszystko dzieje się tak szybko. Kiedy go używasz, myślisz, że każdy komputer oparty na HD jest BROKEN! :-)

hermeg311
06-20-2021 19:30, 19:30
Czy są instrukcje krok po kroku, jak to zrobić za pomocą bukłaka na wino? Jaka jest stabilna? Co nie działa? Czy MetaEditor działa? Czy tester egii działa? Dziękuję Bill
Wszystko dziala! Lepiej niż wtedy, gdy miałem Parallelsa lub VMware Fusion, ponieważ często by się zawieszał i zamroziłabym maca na śmierć. W bukłaku jest jakbym miał do czynienia z aplikacją mac, miłą i gładką. (Koniec awarii) Mam jedno EA działające bez żadnych problemów na 3 platformach działających w tym samym czasie. Wszystkie funkcje są dostępne, chociaż nie testowałem jeszcze oprogramowania do testowania egii, ale uważam, że nie będzie to również problemem. Aby dodać EA's, Indiors lub Templates, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na aplikacji i pokazać zawartość pakietu, a reszta wiesz, jak to zrobić w taki sam sposób jak to zrobiłeś. instrukcje krok po kroku, jak to zrobić za pomocą bukłaka winnego? Nie wiem o tym, ale jako programista pobieram $ 100 dolarów CAD, aby skonfigurować go dla innych ludzi. Twoje zdrowie.

krtttix
06-20-2021 20:50, 20:50
Mam mały problem z bukłakiem na MT4. W przypadku zamówienia oczekującego domyślnym ustawieniem jest PO w ciągu 7 godzin, nawet ja odznaczam kartę wygaśnięcia, zawsze zamknęłem PO 7 godzin później, więc muszę zmienić datę wygaśnięcia na 2013 rok. Czy są jakieś użytkownicy mają ten sam problem?

oxsuchau
06-20-2021 22:11, 22:11
Uruchomię MT4 na VMware i nie mogę klonować obiektów (zwykle jest to kliknięcie myszą dbl na obiekcie, następnie kliknięcie i przytrzymanie klawisza Ctrl i przeciągnięcie obiektu). Ktoś wie, jak to zrobić na VMware lub czy istnieje alternatywna procedura na MT4? Karel

lttgas193
06-20-2021 23:32, 23:32
Fajne! Po prostu badam to. Nie mogę jeszcze zgłosić, do jakiego stopnia działa lub nie działa. Jednak zauważyłem, że ekran jest krótki
http://www.codeweavers.com/compatibility/browse/name?app_id=2157co pokazuje, że MT4 działa na komputerze Mac, a ikony wyglądają dobrze. Opowiem o tym, po tym jak sam sprawdzę.
W porządku. Odzyskuję to, co powiedziałem. Rozważany zrzut ekranu dotyczy kompilacji Linuksa, a nie Mac OS X. Próbowałem tylko przez kilka godzin, aby zainstalować MT4 na moim komputerze Mac przez CrossOvera i nie mogę go uruchomić, nawet po wszystkich wskazówkach Sekcja Znane problemy w rekordzie kompatybilności z Codeweavers dla MT4 (np. Instalowanie specjalnych bibliotek DLL itp.) Chciałbym, aby to działało. Jeśli ktoś działa, uprzejmie podaj dokładne wskazówki co do tego, co należy zrobić.

Guixxe79r
06-21-2021 00:53, 00:53
cześć moja bazowa cpu to G4, czy jest na to jakaś platforma. dzięki

lttgas193
06-21-2021 02:14, 02:14
1 Załącznik (-i)

proszę, bądź ostrożny o wersjach osx ... ponieważ nie mogę zainstalować na osx86 10.4.8 (jasna edycja) ... to nic nie idzie, gdy klikam mt4setup.exe i to również nie działa, gdy klikam terminal.exe z moich okien partycja ps im przy użyciu darwine (freetype skompilowany ze scode 2.41) dzięki ...
Nie instalujesz MT4 w CrossOver poprzez dwukrotne kliknięcie na mt4setup.exe. To nie jest sposób instalowania nieobsługiwanych aplikacji w CrossOver. Sprawdź dokumenty CrossOver. Wystarczy przejść do menu Instalacja, a następnie kliknąć przycisk Zainstaluj nieobsługiwane oprogramowanie. Następnie przejdź do miejsca przechowywania pliku mt4setup.exe i wybierz go, aby uruchomić ten instalator.

eugesayxlor4
06-21-2021 03:34, 03:34
Hej, dziękuję bardzo za opublikowanie przewodnika. Właśnie kupiłem nowy Imac nigdy wcześniej nie korzystałem z OS, ale teraz mam już uruchomiony Metatrader. Czy zauważyłeś jakieś inne problemy?

eugesayxlor4
06-21-2021 04:55, 04:55
Dziękuję za to.

aitzibertzu
06-21-2021 06:16, 06:16
Mam pytanie ... Czy EA działa dobrze na nim? Mam niewiele EA, z których korzystam, ale chciałbym się dowiedzieć, czy wszystko działa dobrze. Chciałbym pozbyć się instalacji systemu operacyjnego Windows, jeśli mógłbym to uruchomić, ponieważ wszystko, czego używam, to uruchamianie tylko meta-tradera.

lttgas193
06-21-2021 07:37, 07:37
Mam pytanie ... Czy EA działa dobrze na nim? Mam niewiele EA, z których korzystam, ale chciałbym się dowiedzieć, czy wszystko działa dobrze. Chciałbym pozbyć się instalacji systemu operacyjnego Windows, jeśli mógłbym to uruchomić, ponieważ wszystko, czego używam, to uruchamianie tylko meta-tradera.
Nie testowałem działania EA na żywo. Myślę, że jakiś czas temu przeprowadziłem kilka szybkich testów z testerem egii na EA i zadziałało. Jeśli wystawisz ten test i otrzymasz opinię o jakości, daj nam znać! Możesz to sprawdzić za pomocą 30-dniowego darmowego dema CodeWeavers. Powodzenia!

eugesayxlor4
06-21-2021 08:57, 08:57
Mam MT4 i woking na moim imacu, ale mam problem z ustaleniem, jak dodać niestandardowe obiekty. Na PC po prostu zapiszę je w tym folderze na moim dysku C: C: \ Program Files \ metatrader 4 \ experts \ splendures Jakieś pomysły?
Musisz je zapisać w katalogu crossover. Nie w moim macu, więc nie mogę powiedzieć dokładnie. Nie możesz określić katalogu?

asdrealopwzs44
06-21-2021 10:18, 10:18
Właśnie zainstalowałem paralele i Windows 7 na moim Macu i działa pięknie bez zauważalnej utraty prędkości. Instalacja była bardzo łatwa, a jedynym minusem jest to, że trzeba zapłacić za paralele i prawdopodobnie za okna. Właściwie to jeszcze jedno, bateria wystarcza o połowę, gdy okna są otwarte. Nadal 3 godziny chociaż Niestety przeniesienie metatradra do mojego nowego pro programu Macbook jest zbieżne ze złym przebiegiem . Doh Max

hierrttgasrooxs
06-21-2021 11:39, 11:39
cóż ... na razie .. im przy użyciu bootcamp do tworzenia okien .. proste i wydajne i BEZPŁATNE ... hehehe .. im wciąż czeka mt4 w plikach .dmg ... jego więcej zabawy handlu z mac ... Myślę. .. jeśli ktoś może stworzyć mt4 w plikach .dmg .... plz daj mi znać ... PLZZZZZZ ....

Xras3k33
06-21-2021 13:00, 13:00
jeśli ktoś może stworzyć mt4 w plikach .dmg .... plz daj mi znać ... PLZZZZZZ ....
Zapytaj Metaquotes. Są jedynymi, którzy mogą rozwiązać ten problem. Naprawdę zastanawiam się, dlaczego komercyjne firmy nadal nie są w stanie tworzyć aplikacji na różnych platformach, podczas gdy każdy programista hobbistyczny i każdy projekt open source może z łatwością to zrobić, nawet bez drogich komercyjnych narzędzi lub dodatkowego wysiłku. Wystarczy spojrzeć na takie projekty, jak Firefox lub OpenOffice, a także mniejsze, takie jak mplayer lub VLC i tysiące innych programistów, darmowe lub komercyjne, niektóre z nich działają prawie we wszystkim, co ma wbudowany procesor. Dostępne są zestawy narzędzi dla wielu platform, większość z nich są bezpłatne, większość z nich sprawia, że ​​naprawdę trudno jest napisać coś, co NIE jest przenośne, gdzie jest problem, metaquotes, gdzie jest problem?

PilarBaesa
06-21-2021 14:21, 14:21
To przegrana walka IMO. Robiłem to od lat, Virtual PC (co% $ #), WINE, Parallels, VMWare. Wszystkie wymagają obejść i problemów wydajności, które są ból w dupę. Znalazłem najlepszy sposób na uruchomienie systemu Windows na Macu, aby wypożyczyć serwer VPS z serwerem W2K i kontrolować go za pomocą aplikacji Microsoft Remote Desktop na Mac Cocoa. Jest to najbardziej stabilna, funkcjonalna, zasobooszczędna aplikacja, jaką kiedykolwiek napisała firma Microsoft! To jest fantastyczne (nie dajcie się jednak zbytnio podniecić, to nadal mocno się psuje). Nie ma absolutnie żadnej różnicy między uruchomieniem mojego VPS na moim komputerze mac, a uruchomieniem komputera tutaj w moim salonie. Używam go już od 4 miesięcy. Safari na pierwszym planie, RDC z tyłu z moją platformą transakcyjną w oknie (lub pełnoekranowym lub pomocniczym monitorze). Mój procesor wykorzystuje około 10% zasobów (nie 100% ) słodkich. Dodatkowo możesz korzystać z 100% uptime, mieć dostęp doadministrować z dowolnego miejsca, nie musisz się martwić o problemy z połączeniem z internetowym mieszkaniem (restart routera) i jeśli jesteś poza domem możesz naprawićzrestartować itp. Bez konieczności idź do domu. Dla mnie jest to o wiele lepsza opcja (dla 60 dolarów miesięcznie) niż kupowanie okna do instalacji w domu, albo niż uruchamianie zwirtualizowanego środowiska Windows. Mam kilka mac. Dzięki VPS mogę uzyskać dostęp do mojej platformy transakcyjnej z każdego z nich (z dowolnego miejsca) lub dowolnego komputera, na którym instaluję RDC. i to tak, jakbym siedział przed tą maszyną. Jeśli chcesz, aby urządzenie z systemem iOS miało dostęp do tego urządzenia, pobierz LogMeIn Ignition za 20 USD. To jest naprawdę dobre. Ich wtyczka do przeglądarek na pulpicie też jest świetna, ale sądzę, że RDC wygrywa za sterowanie maszyną Windows. Mam klienta, który ma mac i używam logmein do kontrolowania jej maszyny przez cały czas. To jest o wiele lepsze niż udostępnianie ekranu Apple, które uważam za śmieci.

migwlpecag
06-21-2021 15:41, 15:41
Po wydaniu tego kolejnego wieczoru, WRESZCIE dostałem MT4 do uruchomienia na moim Macu. Podążyłem za wskazówkami Billa do listu i jest tak samo dobry jak złoto. Dzięki Bill!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530182741.jpg

hermeg311
06-21-2021 17:02, 17:02
Sprawdź to na youtube: Włożono wideo
https://www.youtube.com/embed/A0zQr5gP-k4?origin=https://www.forum.com

lttgas193
06-21-2021 18:23, 18:23
Sprawdź to na youtube:
http://www.youtube.com/embed/A0zQr5gP-k4Czy są instrukcje krok po kroku, jak to zrobić za pomocą bukłaka na wino? Jaka jest stabilna? Co nie działa? Czy MetaEditor działa? Czy tester egii działa? Dziękuję Bill

Abelardo
06-21-2021 19:44, 19:44
Ok, więc jestem nowy w Macu (właśnie dostałem swój pierwszy czwartek jako Macbook Pro) i nie wiem nic o tym, jak działają lub cokolwiek. Mówiąc o tym, używam MT4 od ponad roku i sprawiłem, że działał na tym Macu w mniej niż 30 minut. Zamierzałem kupić Parallels w oparciu o recenzje, które przeczytałem, ale byłem bardzo niezdecydowany przy cenie 80 USD. Plus MT4 i Internet Explorer to jedyne powody, dla których chciałem mieć okna na Macu. Więc najpierw wypróbowałem Virtual Box, ponieważ jest wolny, pomyślałem, dlaczego nie spróbować, a jeśli to nie działa, to mogę kupić Parallels. Cóż, cieszę się, że wirtualne pudełko działa jak czar! Bardzo łatwy w konfiguracji, jest dość idiotycznym dowodem, że krok po kroku przeprowadzi cię przez wszystko. Wiem, że umieszczanie okien na komputerze Mac jest sprzeczne z posiadaniem Maca, ale dopóki nie wyjdzie z MT na Maca, działa to dla mnie doskonale. Więc jeśli chcesz MT4 na Macu, po prostu zdobądź kopię okien (łatwo znaleźć w Internecie, jeśli wiesz, gdzie szukać) i zdobądź wirtualną skrzynkę i powinieneś być dobry!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530182721.png

dragcool
06-21-2021 21:04, 21:04
Jeśli ktoś nadal szuka sposobu zainstalowania metatradera na komputerze Mac, jest to szybki i łatwy przewodnik: Wstawiony wideo
https://www.youtube.com/embed/CjLuMtJ-tqY?origin=https://www.forum.com

dragcool
06-21-2021 22:25, 22:25
otrzymujesz 1 komunikat o błędzie podczas instalacji, ale po prostu pomijam ten krok i działa normalnie

lttgas193
06-21-2021 23:46, 23:46
Czy próbowałeś StrToTime () i innych funkcji opartych na czasie? Czas jest różnie postrzegany na Macach i Winach. Czy próbowałeś wstawiać obiekty strzałek góradół? To tylko kilka problemów, które są obecnie wymienione w witrynie Wine dla MT4 i które napotkałem (i zgłosiłem) w przeszłości. Chociaż ostatnio nie próbowałem. W przypadku poważnego kodowania EA, obecnie ufam tylko pracy w Windows dla MT4. Używam Fusion i Windows 7 z MT4 i nie mam żadnych problemów z zamrożeniem. Mam 4 GB pamięci RAM, co może być różnicą.

Wszystko dziala! Lepiej niż wtedy, gdy miałem Parallelsa lub VMware Fusion, ponieważ często by się zawieszał i zamroziłabym maca na śmierć. W bukłaku jest jakbym miał do czynienia z aplikacją mac, miłą i gładką. (Koniec awarii) Mam jedno EA działające bez żadnych problemów na 3 platformach działających w tym samym czasie. Wszystkie funkcje są dostępne, chociaż nie testowałem jeszcze oprogramowania do testowania egii, ale uważam, że nie będzie to również problemem. Aby dodać EA's, Indiors lub Templates, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na aplikacji i pokazać zawartość pakietu ...

Wszystko dziala! Lepiej niż wtedy, gdy miałem Parallelsa lub VMware Fusion, ponieważ często by się zawieszał i zamroziłabym maca na śmierć. W bukłaku jest jakbym miał do czynienia z aplikacją mac, miłą i gładką. (Koniec awarii) Mam jedno EA działające bez żadnych problemów na 3 platformach działających w tym samym czasie. Wszystkie funkcje są dostępne, chociaż nie testowałem jeszcze oprogramowania do testowania egii, ale uważam, że nie będzie to również problemem. Aby dodać EA's, Indiors lub Templates, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na aplikacji i pokazać zawartość pakietu ...