PDA

Zobacz pełną wersję : MB Trading



Lolavixxa
11-27-2007 22:38, 22:38
Spojrzałem na moją platformę i znalazłem się w trzech nowych pozycjach, których nie umieściłem i zamknąłem pozycję, w której byłem. Czy ktoś jeszcze miał ten problem? Próbowałem do nich zadzwonić, a oni nie byli wcale pomocą i powiedzieli, że ich nic nie mogą zrobić, ponieważ będę musiał tylko poczekać. Byli po prostu nieuprzejmi w stosunku do tego. A tak przy okazji, nie pozwolę mi zamknąć nowych pozycji. To będzie długa noc.

luditgarcaygh
10-30-2021 20:28, 20:28
Muszę przyznać, że czasami (coraz częściej ostatnio) spready na większości par (z wyjątkiem EURUSD, który konsekwentnie wynosi około 1-2 pipsy), stawały się coraz szerzej (od 4 do 5 pipsów) . Załączam zrzut ekranu pokazujący, jak moje FXBoard wyglądało kilka dni temu, kiedy większość par była szeroka (i nie było to podczas jakichkolwiek wiadomości, o których wiedziałem, ani podczas konserwacji). Myślę, że moja strefa czasowa może być tym, co powoduje, że zauważam szersze spready częściej niż inne (prawdopodobnie większość śpi lub nie handluje, kiedy to się dzieje). Jednak widziałem kilka innych postów na ten temat, więc jest to coś więcej niż tylko moje doświadczenie, lol. Jednak nie uważam prowizji za oburzającą ... to naprawdę zależy od tego, czy robimy więcej zwycięskich transakcji (zwłaszcza o wyższej wartości $) niż tracąc. W czasie ostatnich transakcji moja prowizja wyniosła tylko 1,77% mojego zysku. Znowu wszystko zależy od tego, ile zarobisz na handlu, a jeśli wygrasz więcej niż przegrasz, to określa, czy prowizje są wykonalne czy nie dla każdej osoby. Dla mnie nawet 10% - 15% prowizji nie jest nierozsądne (byłem przyzwyczajony do płacenia tego przedstawicielom handlowym w branży hurtowej), jednak im mniejszy procent, tym lepiej, oczywiście
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225374.png. Wydaje mi się, że właśnie tam musimy stać się lepszymi inwestorami, abyśmy uzyskiwali bardziej spójne i wyższe zyski z tytułu , dzięki czemu procent prowizji jest w dość przyzwoitym tempie. .
imo, nie sądzę, że są uczciwi z tak absurdalnymi prowizjami. jego staje się bardzo bardzo drogie, jeśli chodzi o daytrading.

gegarpra
10-30-2021 21:49, 21:49
Czy byłeś tym, który właśnie był na czacie? Poszedłem na czat 5 minut temu, ponieważ ja też miałem coś dziwnego po konserwacji na północy (moja wartość konta była niepoprawna), a ktoś tam powiedział, że ich Nawigator handlował sam. To brzmi jak ten sam problem, który masz. Nie byłem w żadnej pozycji w tym czasie ani mój nawigator nie wprowadzał pozycji samodzielnie, więc nie miałem tego dziwnego zdarzenia, tylko pokazuje niewłaściwą wartość konta. Teraz jednak się poprawił. Nie rozumiem, jak ci mówią, że nie mogą nic z tym zrobić. Jest to oczywiście błąd serwera. * edytuj - Och, czekaj, czy mówisz, że nie mogą nic z tym zrobić w tej chwili? Ale czy próbują dojść do tego problemu?

Tyler77
10-30-2021 23:10, 23:10
Wydaje mi się, że płacenie prowizji to szaleństwo, a ściślejsze rozprzestrzenianie się nie ma znaczenia, ponieważ za każdym razem, gdy próbuję zamknąć pozycję, i tak rozszerza ona spread.

gegarpra
10-31-2021 00:31, 00:31
1 Załącznik (-i)

Wydaje mi się, że płacenie prowizji to szaleństwo, a ściślejsze rozprzestrzenianie się nie ma znaczenia, ponieważ za każdym razem, gdy próbuję zamknąć pozycję, i tak rozszerza ona spread.
Muszę przyznać, że czasami (coraz częściej ostatnio) spready na większości par (z wyjątkiem EURUSD, który konsekwentnie wynosi około 1-2 pipsy), stawały się coraz szerzej (od 4 do 5 pipsów) . Załączam zrzut ekranu pokazujący, jak moje FXBoard wyglądało kilka dni temu, kiedy większość par była szeroka (i nie było to podczas jakichkolwiek wiadomości, o których wiedziałem, ani podczas konserwacji). Myślę, że moja strefa czasowa może być tym, co powoduje, że zauważam szersze spready częściej niż inne (prawdopodobnie większość śpi lub nie handluje, kiedy to się dzieje). Jednak widziałem kilka innych postów na ten temat, więc jest to coś więcej niż tylko moje doświadczenie, lol. Jednak nie uważam prowizji za oburzającą ... to naprawdę zależy od tego, czy robimy więcej zwycięskich transakcji (zwłaszcza o wyższej wartości $) niż tracąc. W czasie ostatnich transakcji moja prowizja wyniosła tylko 1,77% mojego zysku. Znowu wszystko zależy od tego, ile zarobisz na handlu, a jeśli wygrasz więcej niż przegrasz, to określa, czy prowizje są wykonalne czy nie dla każdej osoby. Dla mnie nawet 10% - 15% prowizji nie jest nierozsądne (byłem przyzwyczajony do płacenia tego przedstawicielom handlowym w branży hurtowej), jednak im mniejszy procent, tym lepiej, oczywiście
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225373.png. Wydaje mi się, że właśnie tam musimy stać się lepszymi inwestorami, abyśmy uzyskiwali bardziej spójne i wyższe zyski z tytułu , dzięki czemu procent prowizji jest w dość przyzwoitym tempie. .
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/230-add-horizontal-moving-lines.html

luditgarcaygh
10-31-2021 01:52, 01:52
oni są wielcy bez wątpliwości. szybkie wypełnienia, niesamowite spready. jednak to, co ostatecznie mnie zniechęciło, to śmieszne komisje i kłopoty, przez które przeszedłem, ponieważ mieszkam w kraju zbójeckim (BC jest nieuczciwym narodem w Iranie, Korei Północnej, z zakazem otwierania rachunków). Myślę, że EFX ma taką samą strukturę, ponieważ są IB również. utrzymuj codzienną pracę, zdobądź 5k i otwórz w Interactive Broker. Są wymienieni na giełdzie, są od dłuższego czasu i bardzo dobrze znane. a prowizje za forex sprawiają, że MBTEFX wygląda dobrze ... haniebnie. oferują ubezpieczenie MBT od pieniędzy na wypadek bankructwa. Oczywiście, jeśli masz mniej niż 5 tys., Oanda jest jedynym racjonalnym wyborem (zastanawiam się, kogo ci menedżerowie funduszy twierdzili przez Oandę z 1 milionami kont i dlaczego w piekle mieli handlować z Oandą). Jeśli trafiłeś na trasę MT4, powodzenia. Kopnięcie tyłka rozpocznie się po niemożności zamknięcia pozycji, poślizgów, komunikatów o błędach. Tak, Oanda rozszerza ich rozprzestrzenianie, ale znowu, spójrz na większy obraz, jeśli masz poniżej 5k, kto potrwa poważnie? Potem znowu słyszę, że ppl są bardzo zadowoleni z North Finance, ale to jest z ppl z raczej małymi kontami ... dźwignia 500: 1, karta debetowa, mówię o jej dość silnej kombinacji i nie było żadnych skarg, które znam (Google North Finanse, przeczytaj każdy wątek na NorthFinance)

Lolavixxa
10-31-2021 03:12, 03:12
Myślę, że handel Mb jest największym dowcipem w sieci. Naliczają szalone prowizje i nadal są animatorami. Dla zabawy porównaj qoutes z tym z Oanda, znanym i przodującym animatorem rynku. Zasadniczo to samo. A przez większość czasu Oanda jest lepsza. Używam Dukascopy i używam małego konta z wymianą Mb, ale po użyciu ich przez ostatnie trzy miesiące zamieniam całe moje konto na Dukscopy i mogę zajrzeć do Interactive Brokers. Słyszałem także od jednego z brokerów wprowadzających, że otrzymuje 10 dolarów za podróż w obie strony. Jeśli tak, to w jaki sposób Mb Trading zarabia pieniądze?

Gergi
10-31-2021 04:33, 04:33
Oczywiście, jeśli masz mniej niż 5 tys., Oanda jest jedynym racjonalnym wyborem (zastanawiam się, kogo ci menedżerowie funduszy twierdzili przez Oandę z 1 milionami kont i dlaczego w piekle mieli handlować z Oandą).
Dlaczego Oanda to dobry wybór dla osób poniżej 5 tys. Co sprawia, że ​​nagle stają się złym wyborem, gdy masz więcej kapitału?

luasglb
10-31-2021 05:54, 05:54
1 Attachment (s) Aztrader20 ~ Justin z EFX tutaj # 8230; I # 8217; Mam zamiar odpowiedzieć w imieniu MBTF. Zrozum, że wszyscy handlowcy są mile widziani w ich opinii, jestem tutaj po to, aby poprawić wszelkie nieścisłości. Jeśli chodzi o transakcje pojawiające się bez wiedzy handlowców, miało to miejsce podczas konserwacji, gdy serwery wróciły do ​​trybu online, a nieprawidłowe pliki zostały przesłane, pokazując pozycje z poprzednich dni. Kiedy zauważyliśmy błąd, pliki zostały usunięte i zastąpione prawidłowymi plikami, a handel wznowiono normalnie w ciągu 30 minut. Sądzę, że założyliście, że transakcje były zawierane przez innego handlowca, kiedy w rzeczywistości było to odzwierciedleniem transakcji z poprzedniego dnia. W późniejszym poście stwierdził Pan, że MB był animatorem rynku; to nie mogło być dalsze od prawdy. Uważam, że każdy, kto handluje naszym systemem, będzie się z tobą nie zgadzał, biorąc pod uwagę, że oferujemy przejrzyste ceny, anonimowe transakcje handlowe, brak ograniczeń handlowych, możliwość handlu między spreadami, brak powtórzeń i płynność z ponad tuzina największych kwalifikowanych nazw. na świecie. Więc myślałem o tym, dlaczego to powiedziałeś? # 8220; Słyszałem również od jednego z brokerów wprowadzających, że otrzymuje 10 dolarów za obrót w obie strony. Jeśli to prawda, w jaki sposób Mb Trading zarabia pieniądze? # 8221; Doceniamy twoją troskę o to, jak zarabiamy pieniądze # 8230;. Ale ten cytat tylko trochę mnie śmieszy. Chciałbym zobaczyć, gdzie to czytasz lub słyszałeś. Ostatnia rzecz # 8230 ;. Myślę, że możesz być zainteresowany średnimi statystykami spreadów w pipsach, które zostały zebrane z Kreslik.com. Jest obliczany na podstawie dokładnych danych kleszczy z dokładnością milisekundy, porównujących grupę EFX i Interactive Brokers od połowy sierpnia. Dane źródłowe zawierają tylko nowe cytaty. W tej metodologii wycena składa się z wartości Bid i Ask. Nowy cytat jest tworzony, gdy licytacja lub Ask lub oba różnią się od ich wartości w poprzednim cytacie. Wynikowa tabela zawiera również informacje o tym, ile kwot dla par FX, o których mowa, było dostępnych do obliczenia. Strumień ofert nie zawsze jest ciągły, tzn. Jeśli istnieje połączenie internetowe lub inna awaria, w danych źródłowych brakuje cytatów. Ale pod warunkiem, że wartości rozprzestrzeniania są rozkładane normalnie, nie powinno to zniekształcać wyników w istotny sposób. EFX oferuje więcej par FX niż IB, więc dla niektórych par istnieją tylko wartości wynikowe dla EFX.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/45-talk-gbp-jpy-quotthe-geppyquot.html

Lolavixxa
10-31-2021 07:15, 07:15
Cieszę się, że mogę wprowadzić brokera wprowadzającego, który cieszy się z prowizji. To mnie naprawdę rozśmiesza. Nie wiem, jaki widok, który ma na sobie Efxa (nie MB), ma coś wspólnego z czymkolwiek. Słyszałem, że jesteście świetni w promowaniu siebie, ale nie wiedziałem, jak dobrze. Ponownie jest to po prostu moja opinia po użyciu wszystkich brokerów ecn. To właśnie myślałem, że to forum jest tutaj. Jeśli mam pytania na temat MB lub EFX, sam skontaktuję się z Tobą.

luasglb
10-31-2021 08:35, 08:35
Cieszę się, że mogę wprowadzić brokera wprowadzającego, który cieszy się z prowizji. To mnie naprawdę rozśmiesza. Nie wiem, jaki widok, który ma na sobie Efxa (nie MB), ma coś wspólnego z czymkolwiek. Słyszałem, że jesteście świetni w promowaniu siebie, ale nie wiedziałem, jak dobrze. Ponownie jest to po prostu moja opinia po użyciu wszystkich brokerów ecn. To właśnie myślałem, że to forum jest tutaj. Jeśli mam pytania na temat MB lub EFX, sam skontaktuję się z Tobą.
Ponownie, odpowiadałem tylko na poprawne nieścisłości, oczywiście nie przeszkadza mi, że masz opinię na temat naszej firmy lub jakiejkolwiek innej firmy w tej sprawie. Jednak w przypadku pytań, czy wolałbyś składać niedokładne stwierdzenia, a potem zapytać?

ccecilaygm
10-31-2021 09:56, 09:56
Według felix otrzymuje zwrot w wysokości 15% z prowizji od 5,5 do 100 tys. Euro z EFX. Musi być całkiem satysfakcjonujące, jeśli można rekrutować wystarczającą liczbę początkujących. Pokazuje to, że EFX nie jest tak naprawdę niskomarżowym biznesem, jeśli daje 15% zniżki.

luasglb
10-31-2021 11:17, 11:17
Według felix otrzymuje zwrot w wysokości 15% z prowizji od 5,5 do 100 tys. Euro z EFX. Musi być całkiem satysfakcjonujące, jeśli można rekrutować wystarczającą liczbę początkujących. Pokazuje to, że EFX nie jest tak naprawdę niskomarżowym biznesem, jeśli daje 15% zniżki.
..... podczas gdy większość brokerów Forex (Deal Desk) oferuje 1-2 pipsy za 100 000 rabatów za bycie IB ... to 10-20 $ za polecenie kogoś. Jednocześnie dla tej samej ilości, jesteśmy w stanie zaoferować naszym agentom odsyłającym tylko 1,00 USD na 100 000. Plus nasze opłaty za płynność ... w rzeczywistości powiedziałbym, że jest to biznes o niskiej marży i powinniśmy mieć prawo do czegoś, prawda?

ccecilaygm
10-31-2021 12:38, 12:38
..... podczas gdy większość brokerów Forex (Deal Desk) oferuje 1-2 pipsy za 100 000 rabatów za bycie IB ... to 10-20 $ za polecenie kogoś. Jednocześnie dla tej samej ilości, jesteśmy w stanie zaoferować naszym agentom odsyłającym tylko 1,00 USD na 100 000. Plus nasze opłaty za płynność ... w rzeczywistości powiedziałbym, że jest to biznes o niskiej marży i powinniśmy mieć prawo do czegoś, prawda?
Ok więc jego 20% (1 $ z 5 $) dla IB. Ale naprawdę nie kupuję, że 5 USD to biznes o niskiej marży. Po pierwsze, twoi bezpośredni konkurenci (Hotspot i IB) podcinają cię o ponad 50% prowizji i wciąż żyją. Rozumiem, że masz wysoką koszty rozwoju dzięki nowej platformie i wszystkim, a także prawdopodobnie masz więcej pracowników obsługi klienta. Chociaż dobrze jest mieć platformę lepszą technologicznie, a także ludzi, którzy rzeczywiście podnoszą słuchawkę, różnica w prowizjach jest naprawdę bardzo wysoka. Po drugie, MB oferuje EuroFX za 2,50 $. EuroFX wynosi około 125 tys., Czyli ~ 180 tys. Notacji, więc wynosi ~ 1,38 $ za 100 tys. W porównaniu do 7,3 $, które płacę za 100-procentową transakcję spotUSD z MBEFX. Z tego 1,38 MB wypłaca opłaty za wymianę i generuje zysk. Więc myślę, że musi być BARDZO ładny margines w 5 $. Podczas gdy odpowiadasz w imieniu MBTF, może mógłbyś wyjaśnić, dlaczego w tej samej firmie transakcja spot jest tak drastycznie droższa niż transakcja futures, a zdrowy rozsądek dyktowałby, że OTC powinien być tańszy niż handel na regulowanej giełdzie (opłaty za wymianę, opłaty za dane, i założę się, że Penson także chce mieć swój udział).

Lolavixxa
10-31-2021 13:58, 13:58
Moja skarga dotyczy tego, dlaczego zapłaciłbyś cokolwiek za cytaty, które od nich otrzymujesz. Mają dokładnie te same cytaty, co Oanda (animator rynku). A każdy inny broker ECN dostaje coraz lepsze notowania. Kiedy Oanda bije twoje cytaty, wiesz, że coś jest nie tak. Nie są one ecn. Biorą pip z każdej strony. Jest to dość proste do zobaczenia, ale są one oparte na kupcach, którzy nie wiedzą, jaka jest duża różnica, że ​​płacą 10 dolarów za podróż w obie strony plus 1 pips w jedną stronę. Nie jest trudno zrozumieć, dlaczego większość sprzedawców detalicznych traci. Kiedy płacisz od 20 do 30 procent za zawieranie transakcji. Nie mogę się doczekać, aż rynek Forex zdobędzie jakieś regulacje.

Laretacagtexx
10-31-2021 15:19, 15:19
Moja skarga dotyczy tego, dlaczego zapłaciłbyś cokolwiek za cytaty, które od nich otrzymujesz. Mają dokładnie te same cytaty co Oanda (animator rynku). A każdy inny broker ECN dostaje coraz lepsze notowania. Kiedy Oanda bije twoje cytaty, wiesz, że coś jest nie tak. Nie są one ecn. Biorą pip z każdej strony. Jest to bardzo łatwe do zobaczenia, ale banki na kupcach, którzy nie wiedzą, co to duża różnica, że ​​płaci 10 dolarów za podróż w obie strony plus 1 pips w jedną stronę. Nie jest trudno zrozumieć, dlaczego większość sprzedawców detalicznych traci. Kiedy płacisz od 20 do 30 procent za umieszczenie transakcji. Nie mogę się doczekać, aż rynek Forex zdobędzie jakieś regulacje.
Wydaje mi się, że mają ten sam model co fxcm, fxcm dodają pipsy do spreadów, a transakcje mb zajmują mniej więcej tyle w spreadach, a poza tym taniej jest iść z brokerem interaktywnym. mb jest po prostu expesive do handlu.

Lolavixxa
10-31-2021 16:40, 16:40
Dowód jest w budyniu. Oanda.com, a następnie Mbtrading.com i porównaj ceny ofertowe. I nie ma jego nie ma nawet w pobliżu, aby być wystarczająco uregulowanym. Na rynku kontraktów terminowych i akcjach bardzo nielegalne jest czerpanie zysków z back-endu. I nie mówię, że handlujesz z klientami. Ale manipulujesz ceną za pomocą pip. Rynek jest o wiele bardziej ciasny, niż myślisz. I całkiem łatwo powiedzieć, kiedy brokerzy to robią.

luasglb
10-31-2021 18:01, 18:01
Dowód jest w budyniu. Oanda.com, a następnie Mbtrading.com i porównaj ceny ofertowe. I nie ma jego nie ma nawet w pobliżu, aby być wystarczająco uregulowanym. Na rynku kontraktów terminowych i akcjach bardzo nielegalne jest czerpanie zysków z back-endu. I nie mówię, że handlujesz z klientami. Ale manipulujesz ceną za pomocą pip. Rynek jest o wiele bardziej ciasny, niż myślisz. I całkiem łatwo powiedzieć, kiedy brokerzy to robią.
Ustaw zlecenie z limitem między spreadem, wypełnij i powiedz mi o tym. 9: 26EST (BRAK WOLUMENU NA RYNKU) - Notowania na EURUSD, GBPUSD, USDJPY przedstawiają 1-2 PIP. EURJPY pokazuje 2-3 PIPS, GBPJPY 3-5 PIPS.

Ledagui
10-31-2021 19:22, 19:22
Dowód jest w budyniu. Oanda.com, a następnie Mbtrading.com i porównaj ceny ofertowe. I nie ma jego nie ma nawet w pobliżu, aby być wystarczająco uregulowanym. Na rynku kontraktów terminowych i akcjach bardzo nielegalne jest czerpanie zysków z back-endu. I nie mówię, że handlujesz z klientami. Ale manipulujesz ceną za pomocą pip. Rynek jest o wiele bardziej ciasny, niż myślisz. I całkiem łatwo powiedzieć, kiedy brokerzy to robią.
Oanda może wyświetlać lepsze ceny, ale spróbuj z nimi handlować przez kilka tygodni, a zobaczysz, że dostajesz ceny o 2-5 pipsów gorsze niż MBEFX.

Lolavixxa
10-31-2021 20:42, 20:42
I think its very obvious that shrike and fx chant are also from MBtrading/EFX.Check out their previous posts. They have never writen in another thread but the forexbroker discussion thread. And of course their all pro Efx/mbtrading. Its very hard for me to beleive any one has over 100 post and is a forex trader and has never written about forex news,forex system, the dollar or anything else about trading.Just how great Mb trading/EfX is and how bad all the other brokers are. Poocher looks like the only real positive post that is real. I dont understand why they are doing this.This post was just about how expensive they were and the quotes that they display. But I think every one has to question such shady practices.They could of at least put in a little bit more time to make their usernames look real. by posting in other threads. Just check out their previous posts. Hope this helps.

luditgarcaygh
10-31-2021 22:03, 22:03
Wygląda na to, że mbtrading jest w porządku, jeśli możesz żyć z ogromnymi prowizjami. EFX to tylko broker wprowadzający dla MBT. zasadniczo agent sprzedaży dla MBTrading. ale jaka jest prawdziwa korzyść z EFX, niż bezpośrednia transakcja z macierzystą firmą MBTrading?

Gergi
10-31-2021 23:24, 23:24
Przewaga powinna być oczywista - Justin jest tu codziennie, odpowiadając na pytania i odpowiadając na nie! On się troszczy, i to w tej branży iw każdym biznesie idzie bardzo daleko.

Laretacagtexx
11-01-2021 00:45, 00:45
Po prostu spójrz na wszystkie posty TC East. Nigdy nie opublikował niczego w żadnym innym wątku, ale dyskusje brokerów. Po przeczytaniu każdego postu jest prawie śmiesznie. Jesteście kumplami. I z nadzieją, że każdy zda sobie z tego sprawę i pójdzie do pośredników Interactive, Dukscopy, hot spotów lub innych prawdziwych brokerów ecn. Tańsze i dużo bardziej uczciwe.
tam lub dużo brokerów ecn, które lub tańsze, lubię spready na mb trading ale one lub na drogie

Lavirex888
11-01-2021 02:05, 02:05
Wystarczy spojrzeć na wszystkie posty. Nigdy nie opublikował niczego w żadnym innym wątku, ale dyskusje brokerów. Po przeczytaniu każdego postu jest prawie śmiesznie. Jesteście kumplami. I z nadzieją, że każdy zda sobie z tego sprawę i pójdzie do pośredników Interactive, Dukscopy, hot spotów lub innych prawdziwych brokerów ecn. Tańsze i dużo bardziej uczciwe.
TK aztrader. Próbowałem tylko zaoferować pomoc i informacje zwrotne, ale ponieważ jestem fanem 8 różnych brokerów, być może nie chcesz tego usłyszeć. Tak jak powiedziałem, jesteście zupełnie zaślepieni, przede wszystkim przez swoją niechęć i podejrzliwość motywów wszystkich. Wydaje się, że myślisz, że zależy mi na tym, gdzie handlujesz; pozwólcie, że dam wam aktualizację wiadomości: Nie daję kolesia z tyłu szczura !! Rób, co chcesz, co mnie to obchodzi? Odpowiadałem tylko na twoje rażąco fałszywe oskarżenia. Jeśli zamieścisz tutaj coś, prosząc o jakąkolwiek informację zwrotną lub pomoc, możesz lepiej się wysłuchać, zamiast wysnuwać wszystkie te infantylne teorie spiskowe w swoim umyśle. Ale znowu, wbrew temu, co sugerują twoje posty, nie robię zerwania, co robisz; mieć to i powodzenia ...

luditgarcaygh
11-01-2021 03:26, 03:26
Przewaga powinna być oczywista - Justin jest tu codziennie, odpowiadając na pytania i odpowiadając na nie! On się troszczy, i to w tej branży iw każdym biznesie idzie bardzo daleko.
czy to jakiś żart? Okay okay. więc sprawia, że ​​klienci czują się ciepło i nieostrożnie. może jakieś ppl zapłaci za to lol.

luditgarcaygh
11-01-2021 04:47, 04:47
tam lub dużo brokerów ecn, które lub tańsze, lubię spready na mb trading ale one lub na drogie
mają dobre wypełnienia. również nie ma szalonych rozszerzeń spreadów. lubię zaawansowane opcje trailingu, wykresy poziomu 2. ponownie rozumiem 5 dolarów prowizji, dla sprzedawców, to cena, którą płacisz, aby mieć dostęp do takiego rynku, a mianowicie system routingu mbt.

Laretacagtexx
11-01-2021 06:08, 06:08
czy to jakiś żart? Okay okay. więc sprawia, że ​​klienci czują się ciepło i nieostrożnie. może jakieś ppl zapłaci za to lol.

https://www.forex-instant.com/attachments/1530190593.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/1530190594.jpg

Gergi
11-01-2021 07:29, 07:29
czy to jakiś żart? Okay okay. więc sprawia, że ​​klienci czują się ciepło i nieostrożnie. może jakieś ppl zapłaci za to lol.
Pierwotne pytanie brzmiało: jaka była zaleta handlu z EFX ponad MB. Czy widzisz tutaj przedstawicieli z MB? Koszty są takie same, więc nie powinno się zastanawiać, gdzie usługa jest lepsza.

Laretacagtexx
11-01-2021 08:49, 08:49
mb trading rep steve pojawia się na elitetrader przez cały czas.

Gergi
11-01-2021 10:10, 10:10
mb trading rep steve pojawia się na elitetrader przez cały czas.
Czy mówiliśmy o elitetrader? No i masz zabawną definicję przez cały czas. Ostatni post Steve'a na elitetrader to 08-29-07 06:43 PM.

CitizesLogas
11-01-2021 11:31, 11:31
Myślę, że to bardzo oczywiste, że dzierzba i śpiew fx są również z MBtradingEFX. Sprawdź ich wcześniejsze posty. Nigdy nie pisali w innym wątku, ale wątku dyskusji forexbroker. I oczywiście ich wszystkie pro Efxmbtrading. Bardzo trudno jest mi uwierzyć, że ktoś ma ponad 100 postów i jest handlowcem na rynku Forex i nigdy nie pisał o nowościach forex, systemie forex, dolarze ani o czymkolwiek innym na temat handlu. Tylko jak wielki jest MbEFX i jak źle wszystkie inni brokerzy to. Poocher wygląda jak prawdziwy prawdziwy pozytywny post. Nie rozumiem, dlaczego to robią. Ten post dotyczył tylko tego, jak drogie były i cytatów, które oni wyświetlają. Ale myślę, że każdy musi kwestionować takie podejrzane praktyki. Mogli przynajmniej poświęcić nieco więcej czasu, aby ich nazwy użytkowników wyglądały na prawdziwe. publikując w innych wątkach. Po prostu sprawdź ich poprzednie posty. Mam nadzieję że to pomoże.
Tak, dzierzba i ja spędzamy razem lunch. To świetna zabawa. Zejdź na ziemię. Na tych tablicach jest niezliczona ilość osób, które promują platformy, które kochają. Publikuję tutaj od kiedy EFX i MB pojawili się, jak sądzę. Jeśli masz zamiar robić badania, rób to dobrze. Czytaj moje posty. Używam Oandy i EFX zarówno z różnych powodów, jak i nie widzę powodu, aby się zmieniać. Jeśli uważasz, że EFX jest drogi, miej to na uwadze następnym razem, gdy wpadniesz na pozycję handlową o 40 pipsów, kiedy będziesz mógł kontrolować swoje wypełnienie. Jeszcze lepiej, nie zawracaj sobie głowy. Twoje dni na tym rynku są ponumerowane, jeśli tego nie wiesz. Tu nie chodzi o koszty, ludzie, chodzi o kontrolę.

CitizesLogas
11-01-2021 12:52, 12:52
Pierwotne pytanie brzmiało: jaka była zaleta handlu z EFX ponad MB. Czy widzisz tutaj przedstawicieli z MB? Koszty są takie same, więc nie powinno się zastanawiać, gdzie usługa jest lepsza.
Nie sądzę, że MB może publikować tutaj, ponieważ nie reklamują się tutaj. Nigdy nie widziałem ich sztandaru, tylko EFX. Mogę się mylić, ale zawsze to podejrzewam. Co do tego, dlaczego warto korzystać z EFX ... obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, ich webinary na platformie są bardzo ekscytujące i rozwijają własną platformę. Tylko moje dwa centy.

kalugpro
11-01-2021 14:12, 14:12
brokerzy nie mogą rozsądnie honorować przystanków z gwarancją, ponieważ czasami cena przesuwa się za nimi zbyt szybko, aby to zrobić. To, czego chcesz użyć, to zlecenie z limitem zatrzymania, które nie zamknie twojej pozycji gorszej niż cena graniczna. Oczywiście może to zostawić cię bez zatrzymywania się.

luasglb
11-01-2021 15:33, 15:33
podoba mi się to, do czego zmierza mbefx, jest tylko jeden problem, który mam z nimi i jest to duży problem, ponieważ ogranicza on moje wprowadzanie zamówień, problem polega na tym, że wy macie margines na oczekujące zamówienie, czy zmieni się to wraz z nową platformą?
Cześć Moe, Marża odciążona z twojego konta, ponieważ oczekujące transakcje nigdy się nie zmienią ... nie ma to nic wspólnego z platformą, ale raczej nasze połączenia z naszymi bankami i sposób, w jaki rezerwujemy fundusze na bieżące zamówienia, więc faktycznie będziesz wypełniony gdy rynek osiągnie oczekiwaną cenę.

luasglb
11-01-2021 16:54, 16:54
brokers cannot reasonably honor stops on a guaranteed basis because sometimes the price moves past them too quickly to do so. What you want to use is a stop limit order, which will not close your position worse than the limit price. Of course, this could leave you without your stop being filled.

https://www.forex-instant.com/attachments/1530190563.jpg

CitizesLogas
11-01-2021 18:15, 18:15
Myślę, że jestem dość wyrównany i zrównoważony i nie wyciągam pochopnych wniosków. Chciałbym, aby brokerzy wyraźnie stwierdzili, że nie gwarantują honorowania Twojego zatrzymania.
Czy Charles Schwab gwarantuje, że twoje akcje będą się sprzedawać po cenie, na którą się zatrzymałeś? Nie, to zależy od rynku. Ich zadaniem jest upewnienie się, że twoje zamówienie działa poprawnie i wprowadza je na rynek. Jeśli wszyscy sprzedają się w tym samym czasie co ty, nie można zagwarantować, że się wypełnisz. Nic nie jest gwarantowane na żadnym rynku.

Carlasgag77
11-01-2021 19:35, 19:35
Jest to interesujący punkt do dyskusji ... Zastanawiam się, czy jesteśmy uwarunkowani, aby nie akceptować żadnych gwarantowanych przystanków w branży, która promuje wysoką płynność jako dużą zachętę do handlu na rynku forex. Stwierdziłem tylko, że dla doświadczonych w ogólnych zastrzeżeniach byłoby być może etyczne stwierdzenie, że przystanki nie są gwarantowane. Znam przynajmniej jednego brokera, który gwarantuje zatrzymanie, ale musisz zapłacić za to premię ...
http://www.igmarkets.com.au/content/sites/aum/en_GB/forex.htmlNie mówię, żebym używał tego brokera (nie mam pojęcia o świadczonej przez niego usłudze), tylko chciałem powiedzieć, że mają opcję, by zagwarantować twój postój. Co mnie dręczy, myślę, że nie gwarantuję przystanków, to jest to, że wchodzi w mętne wody. Daje brokerowi trochę licencji otwartej, naprawdę nie sądzisz? Mówimy tutaj o programowaniu i programowaniu, a to oznacza, że ​​każda opcja lub funkcja może być rozwijana w ... Jeśli kiedykolwiek dojdę do etapu posiadania dobrze opłaconego konta, które może mieć jakieś znaczenie dla pośrednika, Na pewno szukałem pośrednika, który zachowywałby się uczciwie i myślał, że mój biznes jest dla nich ważny. Pozdrawiam wszystkich, Joe

Cgaschwzpkl
11-01-2021 20:56, 20:56
Chcę zadać kilka pytań - (1) jaka jest opłata za wycofanie i opłata za drut dla międzynarodowego przedsiębiorcy? Jestem z Indii. (2) Czy możesz podać mi dokładną informację o rozszerzonych spreadach w czasie wiadomości? jak bardzo wzrosły? te pytania dotyczące handlu mb, efx i brokera interaktywnego. Moe dzięki za odpowiedź po południu. Moe, czy mogę zadać inne pytanie? mbtrading vs efx vs interaktywny broker, który jest najlepszy? broker interaktywny to ecn. czy mam rację ? proszę odpowiedzieć wszystkim seniorom.

vasegga.o
11-01-2021 22:17, 22:17
Hi MBT, Yesterday I have tried many time to contact MBT for online support but had no reply. To my supprise I realised that the support web page is different from what i used to see. So I asked my friends in USA to surf the same MBT web site and i found that both of us had different support page. Why? I had tried hard to contact MBT since yesterday and there is no reply, this is not the case i used to have with MBT. Can some one help to retify the problem please? ************************ I think I found out the problem now, there is some problem when i use Firefox to surf MBT, so I tried the window explorer the support icon suddenly appear!!! My problem solved, thks all
https://www.forex-instant.com/attachments/1530190572476071700.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/15301905741802764659.jpg

Miryeis
11-01-2021 23:38, 23:38
Witaj, MBT, chciałem tylko wiedzieć, czy Twój kanał cenowy różni się od wersji demonstracyjnej

Laretacagtexx
11-02-2021 00:59, 00:59
Czy mówiliśmy o elitetrader? No i masz zabawną definicję przez cały czas. Ostatni post Steve'a na elitetrader to 08-29-07 06:43 PM.
Podsumowując, był tam i oferował obsługę klienta, tak samo jak efx tutaj. zejdź na ziemię.