PDA

Zobacz pełną wersję : Umowy opcyjne na przemysł samochodowy



LukagCrazy
11-30-2008 02:55, 02:55
Tak, to jest forum forex, ale nie korzystam z żadnych innych forów finansowych, więc mam nadzieję, że ten będzie się przesuwał pod radarem.

W zeszłym tygodniu mój wuj przyłapał mnie na fordzie, handlując na 1,50 ... i co powiedział Obama? nie możemy pozwolić, aby przemysł samochodowy zawiódł. Brzmi jak pomoc w przygotowaniu?

W rzeczywistości Ford sprzedaje obecnie ponad 2 dolary, z oczekiwaniem na ratowanie.

Bardzo wysokim ryzykiemwysokim zyskiem jest zakup opcji CALL na Forda (prawdopodobnie wykorzystam 4-miesięczne opcje, aby uniknąć zaniku czasu.)

Każdy, kto nie jest dobrze zorientowany w opcjach, powinien wziąć udział w kursie ... to daje bardzo wysoką dźwignię, podobnie jak forex. Na przykład umowa, którą kupujesz, może mieć dźwignię 15: 1 lub wyższą.

To bardzo ryzykowny biznes, ale inteligentny handel może przynieść ogromne rezultaty.

Haiva19
10-31-2021 01:26, 01:26
Po prostu kupiłem GM i Forda w moim IRA. Nie jest daleko do zera, więc nie stracę zbyt wiele (właściwie nie stracę żadnej przyczyny, której nie sprzedam), a 20-letni wzrost jest dość duży, o ile nie podda się całkowicie. Myślałem o kupowaniu połączeń, ale idę na mniejsze ryzyko związane z tą inwestycją (mówię o inwestycji, ponieważ uważam ją za tę, a nie za handel). Nigdy nie miałem szczęścia z opcjami, podczas gdy generalnie świetnie sobie radzę z normalnymi zapasami . Tak więc trzymam się tego, co działa dla mnie. Powodzenia w handlu. Coś jeszcze powinniśmy wybrać od podstaw?
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225477.png

LukagCrazy
10-31-2021 02:46, 02:46
Kinda zaskoczona, nikt nie skomentował.

Igigota83
10-31-2021 04:07, 04:07
Kupiłem opcje kupna GM i Citigroup na Jan z 10. Już znacznie. Chciałbym mieć więcej pieniędzy na inwestycje. To jest najlepszy czas na zakup.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225477.png

robertglagh
10-31-2021 05:28, 05:28
Goodluck, co mam zamiar zrobić, ale może kupowanie akcji bo opcje są drogie w dzisiejszych czasach
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225477.png

ssaugica
10-31-2021 06:49, 06:49
Kupiłem trochę z pieniędzy na United Auto Workers
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225477.png

miggoxy
10-31-2021 08:10, 08:10
Dobrze jest widzieć, że dobrze korzystasz z instrumentów pochodnych. Przez jeden rok zajmowałem się niemal wszystkimi ważnymi zasobami bankowymi, naftowymi i samochodowymi, ponieważ Bear Stearns zawiódł. Gry o zmienności są świetne dla tego rodzaju rzeczy, a jeśli nauczysz się krzywych zysku dla opcji, będziesz w stanie wyciągnąć dużo pieniędzy z rynku akcji, przy ograniczonym minusem.

Chico1947
10-31-2021 09:30, 09:30
Hej, czy używacie specjalnej platformy do handlowania opcjami na rynku Forex? Nie jestem zaznajomiony z funkcją callput, więc z pewnością doceniłbym dzielenie się z nami, jak wygląda opcja handlu perspektywicznego. Z góry dziękuję

AzuOldas
10-31-2021 10:51, 10:51
Dobrze jest widzieć, że dobrze korzystasz z instrumentów pochodnych. Przez jeden rok zajmowałem się niemal wszystkimi ważnymi zasobami bankowymi, naftowymi i samochodowymi, ponieważ Bear Stearns zawiódł. Gry o zmienności są świetne dla tego rodzaju rzeczy, a jeśli nauczysz się krzywych zysku dla opcji, będziesz w stanie wyciągnąć dużo pieniędzy z rynku akcji, przy ograniczonym minusem.
Wyobrażam sobie, że masz dość szeroką wartość pola docelowego do pracy dzięki zmienności. Jednak założę się, że zapłaciłeś wysoką sumę za składki za trzymanie jej tak daleko?

livmoorethwzombie
10-31-2021 12:12, 12:12
RE: Wcześniejszy post:
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/175-ea-coded.htmlczy kiedykolwiek znalazłeś rozwiązanie tego problemu?

miggoxy
10-31-2021 13:33, 13:33
Wyobrażam sobie, że masz dość szeroką wartość pola docelowego do pracy dzięki zmienności. Jednak założę się, że zapłaciłeś wysoką sumę za składki za trzymanie jej tak daleko?
Zapłaciłem umiarkowaną sumę. Kiedy wybieram się na zakupy, szukam opcji, które są wyceniane w taki sposób, że 5-procentowy ruch w podstawowej cenie akcji stawia mnie na krawędzi. Takie oferty są bardzo rzadkie, nie kupowałem tych całorocznych straddeli w tym samym czasie. Podobnie jak w przypadku rynku Forex, czekałem na właściwy punkt wejścia.

AzuOldas
10-31-2021 14:53, 14:53
Zapłaciłem umiarkowaną sumę. Kiedy wybieram się na zakupy, szukam opcji, które są wyceniane w taki sposób, że 5-procentowy ruch w podstawowej cenie akcji stawia mnie na krawędzi. Takie oferty są bardzo rzadkie, nie kupowałem tych całorocznych straddeli w tym samym czasie. Podobnie jak w przypadku rynku Forex, czekałem na właściwy punkt wejścia.
To byłby ten wybieg, którego szukałem. 5-procentowy ruch z tą zmiennością nie powinien stanowić problemu, szczególnie w przypadku niektórych naprawdę tanich cen notowanych przez niektóre akcje.

LukagCrazy
10-31-2021 16:14, 16:14
Spaliłem się na tym handlu.

siko
10-31-2021 17:35, 17:35
Już od jakiegoś czasu kupuję połączenia i piszę i piszę na GMa ... kiedy odbiły się od 6 do 3-4 ... czekam teraz, aby zobaczyć, co nowy rok robi z zapasami, zanim zrobię więcej krótkoterminowych transakcji. W dłuższej perspektywie kupiłbym puty. Uważam, że zorganizowana bankructwo jest nieuniknione, najprawdopodobniej wspierane przez rząd. Wierzę również, że przyszłe dofinansowanie będzie konieczne i jeszcze bardziej obniży cenę akcji. Ponadto, te dofinansowania będą miały możliwość znacznego rozcieńczenia kapitału. Istnieją 3 scenariusze: zejdź na dół, pozostań taki sam, idź w górę. Spośród tych 3, wierzę tylko, że pierwsze 2 będą prawdopodobnie w ciągu najbliższych 2-4 lat. Aby cena akcji wzrosła, GM będzie musiał zwiększyć sprzedaż, co będzie wymagać zwrotu poniesionych kosztów, a także restrukturyzacji działalności. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma możliwości, aby restrukturyzacja mogła nastąpić w najbliższym czasie. Z samej natury działalności restrukturyzacja będzie wymagać czasu i pieniędzy: 2 rzeczy, których GM nie ma. Nie wspominając już o ich wspaniałym zarządzaniu ... Nie chcę tu wchodzić w całość ... ale ostatnią rzeczą, którą chcę powiedzieć, jest to, że uważam, że jest zbyt wcześnie, by dzwonić w górę lub w dół. Chociaż myślę, że jest to najlepszy zakład, zobaczymy ruch w dowolnym kierunku, który sprawi, że los GM będzie jasny. Wolałbym 40% ruchu niż popełnić na niepewnych warunkach.