PDA

Zobacz pełną wersję : moja nowa, niezwykle prosta, 2 skalpowanie wskaźnika5min metoda



xrzamora
06-26-2008 10:42, 10:42
1 Załączniki Witaj, niedawno wymyśliłem ten prosty prosty system skalpowania, który użyłem tylko na wykresie 5 EURUSD.

WSKAŹNIKI:

histogram macd: ustawienie domyślne z linią narysowaną na 0, .0002, -.0002

Zero Lag Stochastic [ZLS], Ustawienia są następujące: wygładzanie: 2 przedział czasowy: 5 [nie sądzę, aby ustawienie ram czasowych naprawdę cokolwiek, ale używam go na 5 w każdym razie] i linii poziomych na: 20, 50 i 80

(Opcjonalnie) średnie ruchome: 21, 50 EMA to nie jest oficjalna część systemu, testuję je, aby zobaczyć, jak działają jako filtr do podejmowania transakcji tylko w kierunku, w którym się poruszają ... niezależnie od tego, po której stronie jest 21ema, z 50 ema, który jest kierunkiem, w którym szukamy transakcji, odniósł sukces, ale oficjalnie nie stałem się częścią systemu, jak już wcześniej powiedziałem.

SYGNAŁY

szukamy MACD i ZLS (zero opóźnienia Stochastic), aby się z tym zgadzać, trochę trudno wytłumaczyć, czego szukamy w ZLS, pojęcie jest proste, ale trudno jest wyrazić je słowami tak nagimi mnie.

dla długiego sygnału, czego chcemy, żeby macd był powyżej zera, a krótka linia stochastyczna była powyżej długiej linii ZLS (biała powyżej czerwieni), wtedy chcemy, aby w krzyżówce białej ZLS znajdowało się skrzyżowanie poniżej czerwieni, a potem, kiedy się cofa (biały powyżej czerwonego), Macd musiał pozostawać powyżej -.0002 przez cały czas, gdy linia White ZLS była poniżej czerwieni (czasami sygnał jest silniejszy, jeśli macd pozostawał powyżej zera, ale używając - .ooo2 ls dobrze.)

JEŚLI FINAŁ KRZYŻU, KTÓRY DAJE DŁUGI SYGNAŁ, JUŻ POWYŻEJ 80 NIE POTWIERDZAJ SYGNAŁU.

pokazuje nam to, że rynek próbował schodzić w dół, ale było zbyt wiele siły i nie był w stanie znieść żadnej siły, a następnie został odepchnięty przez byki i zrzucone na strzępy.

jak tylko zamkniesz świecę z białą linią powyżej czerwonej linii w ZLS, a histogram macd przekroczył -.0002 przez cały czas, gdy kupisz długo na następnej świecy.

dla długich sygnałów wszystko jest takie samo, ale odwrócone.

i macd musi pozostać poniżej .0002

także jeśli chcesz, możesz użyć 21 i 50 ema jako filtra, jeśli 21 powyżej 50 bierze tylko długie sygnały, jeśli 50 powyżej 21 tylko bierze krótkie sygnały. nie jest to oficjalnie część systemu, ponieważ wciąż testuję to, ale do tej pory miałem mieszane wyniki. dzisiaj powstrzymałoby mnie to od trzech transakcji. jedna straciłam 10 pipsów, jedną zrobiłem 1 pips, a drugą zrobiłem 15 pipsów.

abyś mógł przetestować to samo, ponieważ kontynuuję to0, a może podejmiemy decyzję lub znajdziemy lepszy filtr.

Chciałbym ulepszyć ten system za pomocą forex-instant, ale chcę też zachować KISS. to. proste. głupi.

do zarządzania pieniędzmi używam 10-litrowego stoplossa (rozważam użycie spreadu 10 , który dla mnie byłby 12 pipsów na eurusd, ale na razie trzymam się 10) i

dostaję się do 4 i ustawiam na break even.
5 ustawiono na be 1

8 be 2

10 be 3

15 być 6

18 do 8

20 do 10 i kontynuuj w ten sposób, aż otrzymam 15, a następnie ustawię trailing stop (15 pipsów to minimum) i zostawiam to do momentu, aż się zatrzymam lub zobaczę coś, co sprawia, że ​​chcę sprzedać taki jak krzyż ZLS w przeciwnym kierunku

CZY WSZYSCY POSIADAJĄ JAKIEKOLWIEK POMYSŁY NA PLAN SL, NIE JESTEM BARDZO PEWNY W TOBIE.

dowolne questoiny lub komentarze możesz swobodnie pytać, publikuję dzisiejszy dzień transakcji. strzałki wskazują bezpośredniość transakcji, zielona linia oznacza zysk, czerwony oznacza nieopłacalną, a biała oznacza rentowność lub nie brała handlu, ponieważ sygnał został podany w strefie bez handlu (powyżej 80 lub poniżej 20)

dziękuję i ciesz się.

https://www.forex-instant.com/discussion-trading/162-malaysia.html

Melasay
08-11-2023 21:51, 21:51
Czy masz ZLS indior, który możesz opublikować? Dzięki

xrzamora
08-11-2023 23:12, 23:12
4 Załącznik (-i) Zapomniałem również o tym, że w tle zdjęcia zobaczysz szare pole, które jest ustawione w I sesjach i ustawić je tak, aby wyświetlało się od 1:45 rano do 1 po południu czasu wschodniego, to jest jedyny czas zamieniam ten system na eurusd, który jest jedyną parą, której próbowałem, i w tym czasie biorę transakcje tylko wtedy, gdy 12 okres EMA woluminu jest powyżej 35. widać, że to jest dół obrazu (dół indior ... i ustawiam kolory rzeczywistych pasków kolorów na zero, abyś mógł zobaczyć tylko ema i 12-godzinny EMA na 5min wykresie = 1 godz.) możesz wziąć dołączony obrazek i ustawić kolor linii na Żaden
https://www.forex-instant.com/attachments/152922550247767411.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225504831127257.ex4
https://www.forex-instant.com/attachments/15292255061389056424.ex4
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225507628900816.tpl

Loresagxc
08-12-2023 00:33, 00:33
Cześć, lubię proste - pozwól mi to wypróbować. Dzięki za publikację. Z poważaniem

corokax
08-12-2023 01:54, 01:54
Jestem zaskoczony, że nie jest bardziej zainteresowany tym systenem. ten system był opłacalny 18/18 dni, którymi go wymieniłem. średnie pipsy na dzień dla eur.usd = 23 WYPRÓBUJ WYJŚCIE GUYS COMON

miuxxer
08-12-2023 03:14, 03:14
Jestem zaskoczony, że nie jest bardziej zainteresowany tym systenem. ten system był opłacalny 18/18 dni, którymi go wymieniłem. średnie pipsy na dzień dla eur.usd = 23 WYPRÓBUJ WYJŚCIE GUYS COMON
Tak, jestem zainteresowany. Od nowa do skalpowania i spróbuję. Dziękuję za udostępnienie. Zu

crigtygimpgok
08-12-2023 04:35, 04:35
Podoba mi się to, co widzę i chcę podziękować za udostępnienie. Proszę, utrzymuj ten post. Nie zniechęcaj się liczbą odpowiedzi, które otrzymujesz. Zbliża się weekend, który jest powolnym okresem dla tego forum, mojego przyjaciela.

corokax
08-12-2023 05:56, 05:56
zrobi to, jak dotąd, całkiem niezły dzień, o 10:11 i miałem już 6 transakcji, a 4 z nich przynosi zyski w sumie 10 pipsów. opublikuje pełny wykres, tak jak zrobiłem to w pierwszym poście, gdy głośność spowalnia w ciągu dnia (nie znoszę piątek, chciałbym móc handlować przez cały weekend)

Melasay
08-12-2023 07:17, 07:17
zrobi to, jak dotąd, całkiem niezły dzień, o 10:11 i miałem już 6 transakcji, a 4 z nich przynosi zyski w sumie 10 pipsów. opublikuje pełny wykres, tak jak zrobiłem to w pierwszym poście, gdy głośność spowalnia w ciągu dnia (nie znoszę piątek, chciałbym móc handlować przez cały weekend)
Czekam na twoje wykresy. Nie widzę 6 transakcji. Nie widzę żadnych. Jestem pewien, że nie rozumiem zasad.

Bapkxs311383
08-12-2023 08:37, 08:37
Chciałbym również zobaczyć więcej Twoich wykresów nie tylko zwycięskich transakcji, ale także stracić je, aby zobaczyć, czego unikać. Czy próbowałeś również handlować na wykresach 1M (z mniejszym SL) i używając potwierdzenia na 5M? Innymi słowy, handel tylko wtedy, gdy zarówno 1M jak i 5M zgadzają się na kupno lub sprzedaż? (Podobny do tego, co robi expat w swoim wątku).

corokax
08-12-2023 09:58, 09:58
2 Attachment (s) Witam, tutaj są dzisiejsze transakcje, to był dobry dzień, aż po raz pierwszy, zł zaczął biczowanie, to daje mi trzy różne sygnały w czasie poniżej 1 godziny i spowodował, że straciłem łącznie 27 pipsów i zakończyłem dzień z -17. szukam filtra, aby temu zapobiec, komuś, kto ma jakieś pomysły, podziel się. jeśli spojrzysz na drugi dzień dzisiejszy, nie powinienem był go brać, ponieważ biała linia zls była powyżej 80, ale nie zauważyłam w tym czasie. to zaoszczędziłoby mi 10 pipsów. Dodałem także przykład długiego handlu, który przebiegł perfekcyjnie. Będę pracował nad kilkoma przykładami dla was, jeśli będzie jakieś zainteresowanie. opublikuj wszelkie pomysły na filtry lub cokolwiek innego w ogólnym odniesieniu do systemu Tothis, zajęło dużo pracy, aby to rozwinąć, i ciągle go ulepszam. dzięki i życzę powodzenia. Będę publikował wykres każdego dnia sesyjnego sesji eur.usd
https://www.forex-instant.com/brokers/62-find-decent-forex-broker.html
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/21-time-zones-day-light-savings-major-markets.html

corokax
08-12-2023 11:19, 11:19
także, aby handel został przekazany, jeśli macd przechodzi na drugą stronę linii zerowej, ale nie przekracza linii .0002, to musi być z powrotem na właściwej stronie, gdy zls sięga z powrotem i świeca się zamyka. Dziś nie spełniałem tego wymogu i to powstrzymałoby mnie od pewnych złych transakcji, a kiedybym spojrzał na inne dni, zaoszczędziłoby mi trochę pippage ...

asgexxopwz19
08-12-2023 12:40, 12:40
Cześć Nik, jestem przekonany
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225496.png, spróbuję, opublikuję ten handel później ... dzięki. Nie smażyj się
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225496.png

asgexxopwz19
08-12-2023 14:01, 14:01
Cześć Nik, U've spróbował skalpowania GJ przez ”Imran Sait”, prawda? Jak to znalazłeś, komentuje pls? Ostatnio ktoś twierdził, że to oszustwo, naprawdę?
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225496.png

xixaklo
08-12-2023 15:21, 15:21
Cześć Nik, U've spróbował skalpowania GJ przez ”Imran Sait”, prawda? Jak to znalazłeś, komentuje pls? Ostatnio ktoś twierdził, że to oszustwo, naprawdę?
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225496.pngJak to jest oszustwo? Imran jedynie oferuje swoje wysiłki na forum.

asgexxopwz19
08-12-2023 16:42, 16:42
Jak to jest oszustwo? Imran jedynie oferuje swoje wysiłki na forum.
Jest pod jego działem commend ... nie ma twardego uczucia, komentowanego przez kogoś.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225496.png

albatrttgi
08-12-2023 18:03, 18:03
Jak to jest oszustwo? Imran jedynie oferuje swoje wysiłki na forum.
Jest to drobne stwierdzenie, by twierdzić, że ta osoba promuje nawet system, który jest jakoś oszustwem. Umieszcza znaczną ilość informacji i czasu w jego wątku. Jeśli ktoś nie lubi tego materiału, przejdź do następnego zadania związanego ze świętym graalem. Nie ulega wątpliwości, że każda osoba, która twierdzi, że jest oszustem, nie jest przedsiębiorcą z zawodu lub zamiaru. Kolejna nieszczęśliwa dusza, która nie spodobała się zabawce, z którą się bawi. Geez, znajdź wskazówkę.

corokax
08-12-2023 19:24, 19:24
tak, próbowałem systemu, ale nie odniosłem sukcesu, jednak polecił go dla gbpjpy i dla mnie spread na gbpjpy wynosi 8 pikseli, więc jest to jedyna para, której nie handluję z powodu wysokiego spreadu , ze wszystkich powszechnie sprzedawanych par. (eurusd dla mnie to 2p. używam fxdd) i zmęczony system imrans przez dłuższy czas, dłużej niż większość systemów próbuję, i mam dużo fałszywych sygnałów, i stwierdziłem, że to nie jest system skalpowania dla mnie . zdecydowanie wolę ten system

asgexxopwz19
08-12-2023 20:44, 20:44
1 Załącznik (y) Cześć Nik, Uświadomiłeś sobie, że histogram macd (macd traditional2.ex4) faktycznie produkuje 2x wartość normalnego histogramu macd? U można zrobić odejmowanie ręczne, aby zweryfikować ... lub jest to celowo. Twoje zdrowie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225496.png

corokax
08-12-2023 22:05, 22:05
Przykro mi, ale używam tradycyjnego macd d z kolorem linii ustawionych na None. co polecam to, że używasz teh macd, które mam załączone w moim pierwszym poście i po prostu ustaw kolor linii na none, a następnie ustaw poziome linie na .0002 i -.0002

Zasti7
08-12-2023 23:26, 23:26
dzięki lefteye dobrze być z powrotem, i tak, tylko pierwsza transakcja jest prawidłowa zgodnie z zasadami, które napisałem. Currenctly ja i jadedinc handlują zmodyfikowaną wersją systemu, i będę publikować wyniki po kilku dniach handlu.
Nik, Jak znalazłeś to dzisiaj?

Prodrigwz
08-13-2023 00:47, 00:47
wydaje się, że jadedinc wie, co robi. czekamy na to. Chris

dzięki lefteye dobrze być z powrotem, i tak, tylko pierwsza transakcja jest prawidłowa zgodnie z zasadami, które napisałem. Currenctly ja i jadedinc handlują zmodyfikowaną wersją systemu, i będę publikować wyniki po kilku dniach handlu.

dzięki lefteye dobrze być z powrotem, i tak, tylko pierwsza transakcja jest prawidłowa zgodnie z zasadami, które napisałem. Currenctly ja i jadedinc handlują zmodyfikowaną wersją systemu, i będę publikować wyniki po kilku dniach handlu.

giraldiso99
08-13-2023 02:07, 02:07
Cześć nikolaou13 jadedinc, ten system wygląda interesująco, i jestem w trakcie pisania EA dla tego. Skończyłem wersję 1 beta, która ma zrobić dokładnie to, co jest opisane w pierwszym poście, aż do zarządzania stoploss. Jestem w trakcie testowania EA, aby wykryć błędy przed opublikowaniem go tutaj. A ponieważ jest to robot handlowy, muszę być bardzo konkretny w kwestii interpretacji zasad twojego systemu. Kilka pytań ... 1. Stwierdziłeś, że po osiągnięciu 4, wprowadzasz stoploss do breakeven. czy 4 zawiera 2 pip spread? 2. Czy masz okres buforowy dla zwrotnic? na przykład jeśli biały krzyż poniżej czerwonego, a następnie 1 lub 2 świece później, biały krzyż powyżej czerwonego. odrzucić ten długi sygnał, ponieważ jest zbyt krótki. 3. Zasady określają, że w przypadku długiego sygnału MACD musi przekraczać punkt -0,0002 przez cały okres 2 zwrotnic. Czy potrzebujesz woluminu powyżej 35 przez cały ten okres? Czy możesz opublikować reguły dla zmodyfikowanej wersji, którą testujesz teraz? Chciałbym rozpocząć pracę nad wersją 2 jak najszybciej. Idealnie, po tym, jak skończą, mogę je uruchomić 24 godziny na dobę, aby znaleźć optymalne godziny handlu dla tej egy. O! kolejne szybkie pytanie, czy mogę zapytać, z którym brokerem jesteś? popraw mnie, jeśli się mylę, powiedziano mi, że wielkość zależy również od tego, z którym brokerem jesteśmy. więc używanie 35 jako punktu odniesienia może nie będzie działać na całej planszy? Pozdrowienia i szczęśliwy handel. =)

xrzamora
08-13-2023 03:28, 03:28
Cześć jadedinc, ten system wygląda interesująco, i jestem w trakcie pisania EA dla tego. Skończyłem wersję 1 beta, która ma zrobić dokładnie to, co jest opisane w pierwszym poście, aż do zarządzania stoploss. Jestem w trakcie testowania EA, aby wykryć błędy przed opublikowaniem go tutaj. A ponieważ jest to robot handlowy, muszę być bardzo konkretny w kwestii interpretacji zasad twojego systemu. Kilka pytań ... Cieszę się, że znalazłeś trochę zainteresowania moim systemem, i życzę ci szczęścia w tym, jestem podekscytowany tym, jak twój EA się okazuje, jeśli masz jakieś pytania, o które możesz zapytać, a jeśli Mam msn i chciałbym przedyskutować to lub cokolwiek innego, twój, lub ktokolwiek inny może przekazać mi prywatnie wiadomość e-mail i dodam cię na msn. 1. Stwierdziłeś, że po osiągnięciu 4, wprowadzasz stoploss do breakeven. czy 4 zawiera 2 pip spread? tak 4 pipsy zawierają spread, więc jest to 4 pipsy PROFIT i przesunęły się łącznie o 6pipsów 2. Czy masz jakiś okres buforowania dla crossoverów? na przykład jeśli biały krzyż poniżej czerwonego, a następnie 1 lub 2 świece później, biały krzyż powyżej czerwonego. odrzucić ten długi sygnał, ponieważ jest zbyt krótki. Nigdy nie myślałem o umieszczaniu buforów takich jak te, o których mówisz, mabye, że możesz stworzyć zmienną? myślę, że byłoby to bardzo przydatne. 3. Zasady określają, że w przypadku długiego sygnału MACD musi przekraczać punkt -0,0002 przez cały okres 2 zwrotnic. Czy potrzebujesz woluminu powyżej 35 przez cały ten okres? Zazwyczaj po prostu wymagam, aby 12-godzinna ema wolumenu była powyżej 35 na pasku sygnału Czy możesz opublikować reguły dla zmodyfikowanej wersji, którą teraz testujesz? Chciałbym rozpocząć pracę nad wersją 2 jak najszybciej. [b] zmodyfikowana wersja już nie istnieje, przez ostatnie 3 dni handlowałem zupełnie innym systemem, który obejmuje tylko zespoły bollinger i 9 ema. Zacznę handlować obydwoma systemami razem [b]. Idealnie, po ich ukończeniu, mogę je uruchomić 24 godziny na dobę, aby znaleźć optymalne godziny handlu dla tej egy. O! kolejne szybkie pytanie, czy mogę zapytać, z którym brokerem jesteś? popraw mnie, jeśli się mylę, powiedziano mi, że wielkość zależy również od tego, z którym brokerem jesteśmy. więc używanie 35 jako punktu odniesienia może nie będzie działać na całej planszy? Używam brokera Fxdd Cheers i Happy Trading. =)
.

giraldiso99
08-13-2023 04:49, 04:49
4 Załączniki Oto moje pierwsze ujęcie w EA. prowadził wersję beta przez cały dzień i udało mu się uczynić 5 transakcji nettingiem w sumie 36 pipsów. 1 handel = 1 pips Drugi handel = 6 pipsów 3. handel = 3 pipsy 4. handel = 6 pipsów 5. handel = 20 pipsów Oto objaśnienie wejść. Dodałem jeszcze kilka dla lepszej kontroli. wyświetlane wartości to te, które ustawiłem jako domyślne. - EA_MAGIC_NUM = 414142; gt; gt; samo wyjaśniające. iOpenHour = 6; gt; gt; godzina, w której EA powinna zacząć działać. Używam 6 cos, mój makler jest na GMT, a rynek euro otwiera się o 6:00 GMT. HoursToTrade = 24; gt; gt; liczba godzin do uruchomienia tego EA. jeśli ustawisz go na 24, tak jak ja, będzie działał cały dzień bez względu na ustawienie iOpenHour. MinSignalPeriod = 4; gt; gt; Przenikanie MacD musi wynosić co najmniej taką liczbę świec. Eksperymentuję z tą wartością. Uwaga: powyższy wynik był, gdy był ustawiony na 0. StrictVolume = true; gt; gt; jeśli jest ustawione na wartość true, MA objęta musi być powyżej 35 przez cały wyliczony okres sygnału MACD. jeśli false, brana jest pod uwagę tylko ostatnia wartość. Slippage = 3,0; gt; gt; samo-wyjaśniające TakeProfit = 0; gt; gt; jeśli ustawione na 0, otwarte transakcje nie będą miały TP, całkowicie na wyłączność zarządzania stop loss. Podoba mi się to w ten sposób. StopLoss = 10; gt; gt; to jest tylko początkowe ryzyko pipsów przynajmniej do przypływu, dopóki nie osiągnie się bierności ... Bippet = 2; gt; gt; kiedy pozycja jest zyskiem dzięki tej ilości pipsów, przynieś próg rentowności. Wiem, że nikolaou13 powiedział 4, ale mam dużo przestać używać tego, więc ustawiłem go na niższym poziomie ... ta liczba jest również kluczowa dla całego zarządzania stoploss. Wyjaśnię później. TrailingStop = 15; gt; gt; kiedy pozycja osiągnie etap 10, egzekwowana będzie pływająca trasa o tej ilości pipsów. Wyjaśnię, co będzie później na etapie 10. MoneyManagement = false; gt; gt; jeśli ustawione na wartość true, użyj procentowego amt (zdefiniowanego przez RiskPercent) salda konta, aby kakulować optymalny rozmiar partii. Tylko jeśli jesteś wystarczająco ryzykantem. jeśli ustawione na false, tak jak ja, EA użyje stałych partii, jak zdefiniowano w Lots. RiskPercent = 1,0; gt; gt; odnoszą się do MoneyManagement Lots = 0,1; gt; gt; odnoszą się do MoneyManagement MaxLots = 15.0; gt; gt; Jeśli Twoje konto ma miliony dolarów, a MoneyManagement jest ustawione na wartość true, prawdopodobnie rozmiar pozycji może być ogromny. ta czapeczka jest podana na wypadek, gdyby Twój apetyt na ryzyko nie odpowiadał twoim głębokim kieszeniom. =) MinLots = 0,01; gt; gt; Mój broker zezwala na mikropozycje i jest to pozycja minimalna, którą EA umożliwia otwarcie. ------------------------------------------------- Trochę zauważa o EA. musisz pobrać mój MAONVolume custom indior. Nie wiem, jak uzyskać wartości prosto z dostarczonych wnętrzności w API, więc zamiast tego napisałem własne. skopiuj go do swojego katalogu expertdepozyty. MoneyManagement do obliczenia optymalnej wielkości partii działa tylko wtedy, gdy twoje konto jest oparte na USD, a także nazwy symboli używane przez brokera w formacie EURUSD. Nie korzystałem z tych z EURUSDm lub czymś podobnym. przepraszam ... jeśli Twoje konto to USD iformat symbolu jest poprawny, moje kody MM również mogą obsługiwać inne pary walutowe. (to jest, jeśli chcesz wymienić inne pary) Każda pozycja po otwarciu będzie zarządzana przez EA etapami. EA będzie śledzić postępy każdego handlu i automatycznie aktualizować status etapu i poziom stoploss. Etap 1: To jest, gdy handel właśnie został otwarty. Etap 2: Kiedy pozycja jest Oczekiwania, włączaj do gry Etap 3: Kiedy BEpips 1, ustaw na be 1 Etap 4: Kiedy BEpips 4, ustaw na be 2 Stage 5: When BEpips 6, ustaw na be 3 Stage 6: When BEpips 11, ustaw na be 6 Stage 7: When Bepips 14, ustaw na be 8 Etap 8: Kiedy BEpips 16, ustaw na be 10 Etap 9: Kiedy BEpips 21, ustaw na be 13 Etap 10: Kiedy BEpips 25 , ustaw na be 15, aktywuj Pływający szlak 15 pipsów Teraz widzisz, dlaczego ustawienie PRZESZKÓD jest tak ważne? btw, jeśli ustawisz BEpip na 4, będzie to dokładnie to samo, co opis nikolaou13 w pierwszym poście. dobrze. więc sprawdź ponownie za pomocą etapów ... co oznacza, że ​​jeśli odnosisz się do 5 transakcji powyżej 1. branża osiągnęła etap 3 druga branża osiągnęła etap 6 3. handel osiągnął etap 5 4. handel osiągnął etap 6 5. handel osiągnął etap 10 Czego nie koduję sprawdzanie sygnału za pomocą EMA, ponieważ nikolaou13 powiedział, że zmienił wyniki używając tego. Nie pozwoliłem również, aby nowe zlecenie sprzedaży zostało zamknięte w zleceniu kupna i odwrotnie. wolą pozwolić mu biec i zobaczyć, jak radzi sobie z zarządzaniem stop loss. To wszystko ode mnie na teraz. Daj mi znać, jeśli są jakieś błędy, które przeoczyłem, lub funkcje, które Ci bladą. Konstruktywne komentarze są woah! jest 1:30! I gtg do łóżka. Dobranoc wszystkim. i szczęśliwy handel!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530372552875902326.ex4
https://www.forex-instant.com/attachments/15303725541758660790.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/15303725561301340858.ex4
https://www.forex-instant.com/attachments/1530372558508229567.mq4

giraldiso99
08-13-2023 06:10, 06:10
2 Załączniki Kompilowałem tę wersję po dodaniu dodatkowego wyboru wejścia o nazwie UseBE. To jest dla tych, którzy chcą po prostu pozwolić, aby handel przebiegał po ustawieniu realistycznej TP bez użycia funkcji zarządzania Stoploss. Ustawienie wartości false oznacza, że ​​BEpips i wartość TrailingStop NIE będą obowiązywać. Uruchomiłem dziś 2 różne ustawienia na osobnych klientach. oto wyniki. Ustawienia klienta 1 --------- TakeProfit: 0 StopLoss: 10 UseBE: true MinSignalPeriod: 4 wyniki: łącznie 2 transakcje, 1pip, 6pips gain. suma: 7 pipsów zysk Ustawienia klienta 2 --------- TakeProfit: 10 StopLoss: 20 UseBE: false MinSignalPeriod: 0 wyników: 3 transakcje łącznie, 10pip, 10pips, 10pips. całkowita: 30 pipsów zysku Wciąż wolę ustawienia klienta 1, ponieważ jestem raczej konserwatywny.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530372560882927019.ex4
https://www.forex-instant.com/attachments/15303725632087182979.mq4

giraldiso99
08-13-2023 07:31, 07:31
backtesting daje dość złe wyniki ... nie może znaleźć ustawienia, które będzie dobrze działać.

coralirtt
08-13-2023 08:51, 08:51
Cześć, to jest moje ss przy użyciu ver1.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530372564sds1784938755.jpgz 3 ... tylko 2 dają zysk. ale ogólnie ... i; wciąż mam ę
https://www.forex-instant.com/attachments/1530372547.pngktoś tutaj zmierzył się z tym samym problemem? dzięki.

giraldiso99
08-13-2023 10:12, 10:12
Cześć, to jest moje ss przy użyciu ver1.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530372564sds785515621.jpgz 3 ... tylko 2 dają zysk. ale ogólnie ... i; wciąż mam ę
https://www.forex-instant.com/attachments/1530372547.pngktoś tutaj zmierzył się z tym samym problemem? dzięki.
Mam nadzieję, że te wyniki pochodzą z konta demo. i dlaczego grasz na gbpjpy? czy nie powinno się testować skalpowań na parach z mniejszymi spreadami? jak eurusd? Ten EA jest daleki od świętego Graala, zadziałało dobrze w zeszłym tygodniu, nie znaczy, że ten tydzień będzie działał równie dobrze. Tak czy inaczej, wspomniałem, że wyniki analizy historycznej nie wyglądają dobrze. Spędziłem dużo czasu próbując zoptymalizować sygnał, ale bezskutecznie. prawdopodobnie inni mają pomysły, aby przyczynić się i dodać do tego, co mamy teraz. Nie pracuję nad tym dłużej, dopóki nie otrzymam wiadomości od boga, czy coś ... Czas iść dalej. jeśli znajdziesz EA, który daje 100% zysków, daj nam znać. Pozdrawiam =) pozdrawiam, Zen

eduardgc33
08-13-2023 11:33, 11:33
Przykro mi, jeśli wydaje się to być nowatorskim pytaniem: czy fakt, że egy nie jest opłacalny jak EA, oznacza, że ​​dobre wyniki w ręcznym handlu były tylko szczęściem i długoterminowe, ręczne handlowanie tym egy będzie również nieopłacalne? Zakładając, że EA jest poprawnie zakodowane, wydaje mi się to logicznym wnioskiem. Ostatnio czytałem to samo o innym systemie i zastanawiam się: w jaki sposób EA może przynieść gorsze wyniki, jeśli zasady są wykonywane w ten sam sposób w handlu ręcznym i przez EA?

giraldiso99
08-13-2023 12:54, 12:54
nie do końca, jeśli handlujesz ręcznie, będziesz w stanie przeprowadzić ocenę, czy sygnał powinien być brany pod uwagę, biorąc pod uwagę czasy wiadomości itp. mając na uwadze, że EA po prostu odbierze sygnał tak, jak to się dzieje. i będziesz mieć kontrolę nad tym, jak słabysilny sygnał chcesz wziąć, gdy handlujesz ręcznie. EA, nad którym pracowałem, nie może naśladować tego rodzaju decyzji handlowych, jego czystej logiki stosującej reguły. dlatego proszę o sugestie, aby ją dalej zoptymalizować.

Zasti7
08-13-2023 14:14, 14:14
nie do końca, jeśli handlujesz ręcznie, będziesz w stanie przeprowadzić ocenę, czy sygnał powinien być brany pod uwagę, biorąc pod uwagę czasy wiadomości itp. mając na uwadze, że EA po prostu odbierze sygnał tak, jak to się dzieje. i będziesz mieć kontrolę nad tym, jak słabysilny sygnał chcesz wziąć, gdy handlujesz ręcznie. EA, nad którym pracowałem, nie może naśladować tego rodzaju decyzji handlowych, jego czystej logiki stosującej reguły. dlatego proszę o sugestie, aby ją dalej zoptymalizować.
zen, poprawiłem swoją agię i zastanawiałem się, czy mógłbyś ze mną współpracować z EA. Wolałbym prywatnie rozmawiać na czacie przed opublikowaniem pełnego modelu. Używam msn my add: To konto jest otwarte od 06:00 do 18:00 GMT. Dziekan.

Zasti7
08-13-2023 15:35, 15:35
Przykro mi, jeśli wydaje się to być nowatorskim pytaniem: czy fakt, że egy nie jest opłacalny jak EA, oznacza, że ​​dobre wyniki w ręcznym handlu były tylko szczęściem i długoterminowe, ręczne handlowanie tym egy będzie również nieopłacalne? Zakładając, że EA jest poprawnie zakodowane, wydaje mi się to logicznym wnioskiem. Ostatnio czytałem to samo o innym systemie i zastanawiam się: w jaki sposób EA może przynieść gorsze wyniki, jeśli zasady są wykonywane w ten sam sposób w handlu ręcznym i przez EA?
Warunki rynkowe Bstar ... dyktują, co będzie najbardziej efektywne. 2 lata temu używałem właśnie MA i pracowali dobrze aż do początku tego roku. W związku z tym, co dzieje się obecnie, na rynkach pojawia się duży czynnik strachu, co powoduje, że bardzo wiarygodne miejsca pracy są zbyteczne. Musisz mieć w swoim arsenale wiele systemów, które są i mogą się dostosować. Ciągłe monitorowanie zachowania ceny w stosunku do systemu i dokonywanie korekt, gdy jest to konieczne. Mój nowy system to coś, co nazwałbym bieżącym, ale może nie zadziałać w przyszłym roku. Wraz z zmianami na rynku mój system się zmienia. Aby wyjaśnić: uśredniona analiza historyczna w jednym systemie zawsze przyniesie mniej niż obiecane wyniki i pozostanie przy tym system i jego ręczne wykonanie będzie dawało te same wyniki przez pewien okres czasu.

giraldiso99
08-13-2023 16:56, 16:56
zen, poprawiłem swoją agię i zastanawiałem się, czy mógłbyś ze mną współpracować z EA. Wolałbym prywatnie rozmawiać na czacie przed opublikowaniem pełnego modelu. Używam msn my add: To konto jest otwarte od 06:00 do 18:00 GMT. Dziekan.
Dodałem Cię w moim msn. mam nadzieję usłyszeć od ciebie wkrótce. Pozdrawiam =)

Archasgel
08-13-2023 18:17, 18:17
także, aby handel został przekazany, jeśli macd przechodzi na drugą stronę linii zerowej, ale nie przekracza linii .0002, to musi być z powrotem na właściwej stronie, gdy zls sięga z powrotem i świeca się zamyka. Dziś nie spełniałem tego wymogu i to powstrzymałoby mnie od pewnych złych transakcji, a kiedybym spojrzał na inne dni, zaoszczędziłoby mi trochę pippage ...
################################################## ############### Jeśli bierzesz transakcje za każdym razem, gdy MACD jest powyżej tej linii, zwykle się spóźniasz - bardzo późno w wielu lub większości przypadków. Mogę rozważyć 5 minut. być bardzo niebezpiecznym przedziałem czasowym - nigdy go nie wykorzystam - bez względu na rynek. Przeprowadź testy w ciągu 1-2 minut. lub kleszcze.

Azazel
08-13-2023 19:37, 19:37
Kochaj swój system. Wolę coś bliższego twojej pierwotnej wersji, którą napisałeś. W tej chwili nie używam MACD. Dodałem Attar Explosion indior. Dwa razy widziałem wzmiankę o okresach whipsaw. Czy te baty są spowodowane nowościami?

elal1987
08-13-2023 20:58, 20:58
Używam go z dobrymi wynikami. W celu opublikowania tej metody. Teraz używam Zen_Leow EA. Wróci z wynikami i ekranami testów EA, które są obecnie tworzone.

loresata
08-13-2023 22:19, 22:19
Zrobi to.

Xiso9113
08-13-2023 23:40, 23:40
Hej Nik, wygląda na dobry system. Thx za udostępnianie. Myślę, że to dobry system za 20 USD pipsy za każde przekroczenie. Sprzedawane z nim zyskały 20 pipsów na demo. Czas 1M jest dobry w przypadku tych 3 krótkich pytań, 1) czy wymieniamy ten trend, czy 2) możemy uciec JUSTOWO za pomocą sygnałów zwrotnic ZLSMACD? 3) po tym, jak ZLS osiągnie poziomy 80/20 powinniśmy spojrzeć na EXIT czy to nie ma znaczenia?

raves1998
08-14-2023 01:01, 01:01
Cześć, Zen_Leow, jesteś świetnym programistą, dzięki za udostępnienie EA. jeśli nie zawracam ci głowy, czy mógłbyś (proszę) dodać alarm w zerolag stoch i być może możliwość zmiany parametrów w oknie imputacji dla wszystkich z nas, którzy wolą handlować manualnie? Z poważaniem . . .

Zasti7
08-14-2023 02:21, 02:21
Od poniedziałku będę tu od 6 rano za pomocą tego systemu. Kiedy zapełniam się handlem, zbliżam się do wpisu, doradzę każdemu, kto chce do mnie dołączyć. Mam nadzieję, że Nik też tu będzie. Właśnie zajął drugie miejsce! Zobaczmy co się stanie!