PDA

Zobacz pełną wersję : Tak prosty jak ”PI”



oxria3999oxray
01-01-2013 16:17, 16:17
1 Załącznik (y) EDYCJA: Główna wersja do systemu zaczynającego się od posta nr 500


No cóż, jesteśmy w nowym roku. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze w nadchodzącym roku handlowym i poza nim.

Zdecydowałem się rozpocząć kolejny wątek, aby podzielić się z nami egy, którą próbowałem ostatnio z pewnym sukcesem. Wiele się nauczyłem na FF, więc jeśli ktoś może skorzystać na jakiś niewielki sposób, byłoby wspaniale.

Ale po pierwsze, standardowe zastrzeżenia:
Ten wątek nie jest usługą sygnałową. Nie zamierzam podawać moich zgłoszeń i wyjść z moich transakcji. Nie zamieniaj tego na konto na żywo. Jeśli to zrobisz, prawdopodobnie stracisz wszystkie swoje pieniądze! Zostałeś ostrzeżony.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225535.png



Więc teraz ... z

PI jest prostym trendem następującym po systemie z wykorzystaniem średnich kroczących. Nie jest to zgodne, nie jest to radykalnie nowy pomysł. Tylko moje ukłony na niektórych starych stojakach.

Handluję PI tylko na dziennych wykresach. Wiem, że wielu zapyta, czy będzie działało w innych ramach czasowych, więc pozwól, że zwrócę to pytanie.
Odpowiedź brzmi: nie wiem. Tak naprawdę tego nie próbowałem. Pozostaję z codziennością, ponieważ właśnie tam wydaje mi się, że otrzymujesz długoterminowe trendy, które przynoszą zyski dzięki temu systemowi. Również dobrze pasuje do mojego harmonogramu handlu.

Historia:
Jak jestem pewien, jest tak w przypadku wielu z was, próbowałem wielu systemów i środowisk, aby spróbować wejść i wyjść z głównych trendów. To tam wydaje mi się, że pieniądze są, a przynajmniej ich część.

Pomyślałem o wielu miejscach, które wydawały się lepiej lub gorzej pokazywać trendy.

W końcu skończyłem z prostą crossover MACD, używając wartości w PI, a więc nazwę. Jak być może wiesz, PI jest wyrażana w ułamkach jako 22/7. Więc ... Używam MACD z 22 jako powolnym MA i 7 jako szybkim. (Pozwolę ci bardziej ezoterycznych typów zastanowić się nad kosmicznym znaczeniem tego
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225535.png)

Wchodzę, gdy MACD przecina linię zerową i zamykaodwraca, gdy przechodzi w drugą stronę.

Spójrz na dzienną tabelę EurAud poniżej przez ostatnie kilka lat.

W ten sposób można uchwycić kilka bardzo dobrych trendów.

Tak więc celem tego wątku jest omówienie egy. Postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Nie oczekuję wprowadzenia zmian hurtowych, z pewnością nie dodając wielu potencjalnych klientów do filtrowania transakcji. Za każdy zły handel, który odfiltrowałeś, prawdopodobnie odfiltrujesz dobry.

Mając to na uwadze, zawsze można wprowadzić ulepszenia i wszyscy mogą mieć cenne spostrzeżenia.

Więcej na temat konfiguracji handlu, układania transakcji i zarządzania pieniędzmi.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225535.png

https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/206-thv-system-final-edition.html

oxria3999oxray
08-18-2023 12:05, 12:05
1 Załączniki Podobnie jak w przypadku każdego systemu ważne są zarządzanie pieniędzmi i wielkość handlu. Oto, w jaki sposób obecnie stosuję się do tej egy. Wstępne wprowadzenie: Jak wspomniano, wprowadzam nowy handel, gdy MACD przekracza linię zerową. Obecnie handluję tym na małym koncie na żywo, więc używam większego rozmiaru transakcji, niż w przypadku większego konta. Wchodzę w swój początkowy obrót oparty na 3% kapitałów własnych mojego konta w oparciu o stoploss 100 pipsów. 100 pipsów to zwykle wystarczająca ilość miejsca, więc otrzymam sygnał wyjściowy z MACD przed faktycznym trafieniem stopu. Podczas gdy używam 100 pipsów w rozmiarze handlowym, faktycznie umieszczam swój stop na 300 pipsów. To bardziej awaryjny postój, ponieważ ręcznie zamykam transakcje. Ale jest na wypadek, gdybyśmy mieli załamanie rynku lub coś takiego. Dodane wpisy: Lubię dodawać pozycje w systemach handlu trendami. 1000 ruchów pipsa jest wspaniałych i wszystkich, ale wkrótce będę miał wiele pozycji, które podejmuję w podróży. Dodaję więc pozycję na przerwie każdego wycofania, zasadniczo 1,2,3 powtórnego wejścia. Zwykle definiuję pullback jako dzienny pasek o kolorze przeciwnym do kierunku handlu. Na przykład: prowadzę długą tradycję EurJpy. Przechodzi do 108,50, a następnie wycofuje się, aby powiedzieć 107.85 za pomocą codziennego dolnego paska. Umieszczę oczekujący kupon tuż powyżej 108,50, więc jeśli trend wznowi się, mam dodatkową pozycję. Poniżej przykład tego na EurJpy, który mam teraz. Od pierwszego wpisu w dniu 11/16/12 rynek zmienił się o około 1070 pipsów, ale mam bieżący zysk w wysokości 2300 pipsów z powodu 5 pozycji ogółem.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/194-sandp500-trading.html

oxria3999oxray
08-18-2023 13:26, 13:26
1 Załącznik (-y) Wybrane pary: Ważne jest, aby zdać sobie sprawę z tego, że nie zamieniam tego systemu na czysto mechaniczny lub techniczny. Nie biorę każdego krzyża ani nie handluję każdą parą. Niektóre pary i warunki rynkowe po prostu nie sprzyjają pozycji trendów. Sprawdź tabelę NzdUsd. Mnóstwo krzyży i kilka trendów, ale ekstremalnie wzburzonych. Po prostu zostanę z tego rodzaju parami, dopóki nie staną się nieco bardziej modne.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/192-pattern.html

oxria3999oxray
08-18-2023 14:47, 14:47
2 Załącznik (s) Oto moje wyniki i plik szablonu. Znowu MACD jest jedynym, którego używam do transakcji. Reszta to informacje handlowe indi itp. Oraz alert krzyżowy MA, jeśli chcesz powiadomienia.
https://www.forex-instant.com/attachments/15292255471598836806.zip
https://www.forex-instant.com/attachments/15292255491121757688.tpl

oxria3999oxray
08-18-2023 16:08, 16:08
Należy zauważyć, i jak widać z dołączonego eksploratora handlu, aby uzyskać trakcję, potrzeba trochę czasu, aby systemy handlu trendami stały się trakcyjne. Handluję na żywo od 16 listopada 2012 r., Czyli około 1 1/2 miesiąca. Mam więc duży zysk zmienny, ale do tej pory mam rzeczywiste y. Ponownie jest to typowe dla długoterminowych systemów trendów. Masz kilka krótkoterminowych i mniejszych , próbując ustalić pozycje, które nie działają. Tymczasem twoje udane transakcje nie ”zaksięgowały”, ale są twoją jazdą, co jest miejmy nadzieję wielomiesięcznym trendem. Przekonamy się, jak to się dzieje.

Aglec
08-18-2023 17:28, 17:28
Wielkie dzięki za udostępnienie!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225537.pngSpróbuję tego na rachunku demo.

orggw
08-18-2023 18:49, 18:49
Wybrane pary: Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że nie handluję tym systemem na czysto mechanicznej lub technicznej podstawie. Nie biorę każdego krzyża ani nie handluję każdą parą. Niektóre pary i warunki rynkowe po prostu nie sprzyjają pozycji trendów. Sprawdź tabelę NzdUsd. Mnóstwo krzyży i kilka trendów, ale ekstremalnie wzburzonych. Po prostu zostanę z tego rodzaju parami, dopóki nie staną się nieco bardziej modne.
Spyderman, świetnie wyglądający odkrywca, bardzo dobrze zrobiony. Mam nadzieję, że dzięki temu systemowi odniosą Państwo długoterminowy sukces.

Ramz
08-18-2023 20:10, 20:10
Bardzo dziękuję za udostępnienie ... sprawdzi to i wkrótce się zgłoś. Edytuj: - Jakie są kryteria zamknięcia? czy to jest odwrotny sygnał na Macd? na drugie spojrzenie właśnie dostałem odpowiedź, ponownie czytając pierwszy post
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225537.png

Gaig
08-18-2023 21:31, 21:31
Świetne wyniki do tej pory, mam nadzieję, że nadal będzie dla ciebie. jt

Aglec
08-18-2023 22:51, 22:51
1 Załącznik (s) Innym sposobem ponownego wejścia jest świecenie powyżej MA7 dla Long i poniżej MA7 dla Short.
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/78-sales-fomc-interest-rate-statement.html

oxria3999oxray
08-19-2023 00:12, 00:12
Innym sposobem ponownego wejścia jest świecenie powyżej MA7 dla Long i poniżej MA7 dla Short.
Problem polega na tym, że moim zdaniem zamknięcie powyżej MA7 niekoniecznie będzie oznaczać kontynuację tego trendu. Otrzymasz więcej wpisów, ale kiedy trend się zmieni i otrzymasz sygnał wyjścia, możesz mieć wiele pozycji pod wodą. Pamiętaj, używając krzyża jako wyjścia, prawie masz pewność, że twoje ostatnie wpisy są na czerwono. Nie chcę ich zbyt wielu.

oxria3999oxray
08-19-2023 01:33, 01:33
Dodane wpisy: Lubię dodawać pozycje w systemach handlu trendami. 1000 ruchów pipsa jest wspaniałych i wszystkich, ale wkrótce będę miał wiele pozycji, które podejmuję w podróży. Dodaję więc pozycję na przerwie każdego wycofania, zasadniczo 1,2,3 powtórnego wejścia.
Zapomniałem wspomnieć. W moich dodatkach używam ryzyka 1%, a nie 3%.

Amg39
08-19-2023 02:54, 02:54
Cześć, Spyderman, gratulacje! Analizując bardziej szczegółowo Analizę Handlu, zauważyłem, że jest sporo , gdy transakcje były w większości otwierane i zamykane tego samego dnia. Nie mam krytykować, tylko po to, by przekazać pomysł - istnieje wątek otwarty przez BlueMental BMI-MACD Magic Monster, gdzie daje całkiem niezłą analizę w odniesieniu do zerowej linii MACD indior. Może być pomocne, aby uniknąć pewnych . W przeciwnym razie, bardzo imponujące. Zasubskrybowałem, chcę sprawdzić, jak to się będzie rozwijać ... Dobry handel w 2013 roku! Lietuve

Lokislou
08-19-2023 04:14, 04:14
dobry mornnning spyderman .... pobrano twój indis, tpl itp. ??? niezależnie od wykresu Załączam tpl do I mam wielkość pos, ryzyko $, acct eqty, ryzyko, USDJPY pytam itp. Pozbywam się tego, czy jest to konieczność, czy też para się zmienia?

LaviBourbok
08-19-2023 05:35, 05:35
dobry mornnning spyderman .... pobrano twój indis, tpl itp. ??? niezależnie od wykresu Załączam tpl do I mam wielkość pos, ryzyko $, acct eqty, ryzyko, USDJPY pytam itp. Pozbywam się tego, czy jest to konieczność, czy też para się zmienia?
Zgaduję, że brakuje ci jakiegoś składnika. Dopóki SMan cię nie zagłosi, możesz otworzyć ”Obiekty” na wykresie, odszukać konkretne wpisy, a następnie usunąć. Dzisiaj chciałbym zostać człowiekiem, którego mój pies uważa za mnie! ~ Jack Thomson

oxria3999oxray
08-19-2023 06:56, 06:56
good mornnning .... pobrane twoje indis, tpl itp. ??? s niezależnie od wykresu Załączam tpl do I mam wielkość pos, ryzyko $, acct eqty, ryzyko, USDJPY pytam etc ... jak mam pozbyć się go, czy jest to konieczność, czy też para się zmienia?
Spróbuj wejść do opcji i zresetować. Kiedy kopiujesz indi z jednego wykresu na drugi, zachowuje oryginalne ustawienia, które oczywiście nie mają większego sensu na nowym wykresie. Gdy to zrobisz, powinno się zmienić (na przykład UsdJpy) na bieżący wykres.

oxria3999oxray
08-19-2023 08:17, 08:17
Cześć, Spyderman, gratulacje! Analizując bardziej szczegółowo Analizę Handlu, zauważyłem, że jest sporo , gdy transakcje były w większości otwierane i zamykane tego samego dnia. Nie mam krytykować, tylko po to, by przekazać pomysł - istnieje wątek otwarty przez BlueMental BMI-MACD Magic Monster, gdzie daje całkiem niezłą analizę w odniesieniu do zerowej linii MACD indior. Może być pomocne, aby uniknąć pewnych . W przeciwnym razie, bardzo imponujące. Zasubskrybowałem, chcę sprawdzić, jak to się będzie rozwijać ... Dobry handel w 2013 roku! Lietuve
Hmmm ... nie jestem pewien, o czym mówisz. Wróciłem i przyjrzałem się wszystkim transakcjom, a na początku ewolucji systemu było tylko kilka, które miały małe y. Kiedy zaczynałem, wciąż wyszukałem MM, więc mogłem zaksięgować zamknięcie niektórych transakcji tego samego dnia. Wypróbowałem też kilka dodatków w ramce czasowej H4 i to nie działało tak dobrze. Teraz, gdy siada, patrzę tylko na transakcje raz dziennie, więc jeśli nie zawieram transakcji na krzyżu, a potem dolnagórna wypada, to nie byłoby otwartegozamkniętego w tym samym dniu.

oxria3999oxray
08-19-2023 09:38, 09:38
Nie mam krytykować, tylko po to, by przekazać pomysł - istnieje wątek otwarty przez BlueMental BMI-MACD Magic Monster, gdzie daje całkiem niezłą analizę w odniesieniu do zerowej linii MACD indior. Lietuve
Tak, jak wspomina o linii zerowej, to po prostu kolejna ema. W tym przypadku jest to 22 ema. Kiedy linia MACD (7 ema) przecina linię zerową, to jest taka sama jak 7 ema przekraczająca 22 ema na powyższym wykresie. Jest to po prostu bardziej prosty graficznie sposób widzenia, a histogram dodaje do tego.

oxrtagilpkrt
08-19-2023 10:58, 10:58
Wygląda na to, że GBPNZD byłaby dobrą parą na 4H lub wyższym TF ... Zgadzasz się, panie Spiderman?

oxria3999oxray
08-19-2023 12:19, 12:19
1 Załącznik (-i)

Wygląda na to, że GBPNZD byłaby dobrą parą na 4H lub wyższym TF ... Zgadzasz się, panie Spiderman?
Dużo posiekać na 4H. The Daily byłby świetny na początku tego roku, ale od sierpnia jest nieładnie. Wygląda na to, że może się nieco poszerzać, więc być może lepsze dni będą przed nami.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529225538.png
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/192-pattern.html

oxria3999oxray
08-19-2023 13:40, 13:40
Cześć Spidey, dzięki za udostępnienie. Bardzo podoba mi się ten system, ponieważ pracuję w podobny sposób. Na podstawie linii kierunku nachylenia, dzienne wykresy. I próbujesz uzyskać trendy za kilka dni, tydzień, kto wie ... Chciałbym zapytać cię w otwartej operacji, czy osiągasz zyski pierwszego dnia i widzisz mały obrót ceny (powiedzmy masz 80 pipsów, a następnie rynek wysyła cię, by otrzymać 50 pipsów w ciągu kilku minut i zaczniesz uderzać w stop zatrzymany przez ciągnięciezatrzymanie) Co byś zrobił? niech się zatrzyma i odejdzie z 50 pipsami. Lub tylko...
Gdy złożę moje oczekujące zamówienie, a zostanie ono uruchomione, pozostaję z końcem zatrzymania. Tak właśnie gram teraz. Teraz, gdy zobaczyłem jakieś ważne wydarzenie, które może zmienić nastroje na rynku, mógłbym dokonać korekty, ale to by było rzadkością.

Deg19
08-19-2023 15:01, 15:01
@Spyderman, Piła, że ​​handlujesz czasami paramiwalutami z wysokimi stawkami swaprollover, takimi jak AUD i NZD. W twoim wątku nie jest to problemem, ale czy bierzesz pod uwagę te pary w swoim koszyku w odniesieniu do Carrytradingu? Na przykład. AUDCHF spisał się dobrze i dlaczego nie handluje podobnymi walutami? Łapanie pestek i szybkość wymiany. W długim okresie, zwłaszcza przy wyższych pozycjach, stopy swapowe mogą odgrywać rolę nie do przecenienia. Niezależnie od tego, niezależne, takie pary mogą dostarczać informacji o przepływie pieniężnym, gdzie reklamy są inwestowane, wpływając na wydajność neutralnych par głównych. FYI: Tylko myśl! Dla obserwujących i początkujących oraz dodatkowe informacje dotyczące carrytrade-egy zobacz:
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/97-translation.htmlDobrze handlujcie z moimi przyjaciółmi

oxria3999oxray
08-19-2023 16:21, 16:21
@Spyderman, Piła, że ​​handlujesz czasami paramiwalutami z wysokimi stawkami swaprollover, takimi jak AUD i NZD. W twoim wątku nie jest to problemem, ale czy bierzesz pod uwagę te pary w swoim koszyku w odniesieniu do Carrytradingu? Na przykład. AUDCHF spisał się dobrze i dlaczego nie handluje podobnymi walutami? Łapanie pestek i szybkość wymiany. [font = Verdana] W długim okresie, zwłaszcza przy większych rozmiarach pozycji, stopy swapowe mogą odgrywać rolę nie do przecenienia ....
Powyżej 60. Udział w wymianie swapów to zdecydowanie egipt, który niektórzy zatrudniają. Osobiście nie. Globalne stopy procentowe są tak niskie, że w grę wchodzą znacznie mniej niż kiedyś. O ile ważniejsze z większymi rozmiarami pozycji, nie zgadzam się. Nadal będą stanowić procent rozmiaru pozycji, więc tak, mogą to być wyższe kwoty w dolarach, ale także wielkość pozycji. Rozmieszczają koszt, a także zwiększają się wraz z rozmiarem pozycji, ale wciąż tylko w porównaniu do wielkości pozycji. Nie chciałbym również, aby zamiana stała się czynnikiem ograniczającym wejście do handlu w dłuższej perspektywie egy. Na przykład teraz GbpUsd jest bardzo korzystny w wymianie, ale okazuje się być doskonałym handlem na PI. Wreszcie, stawki swap są bardzo różne w przypadku brokerów, więc musielibyśmy to również uwzględnić. Broker, który może być korzystny dla transakcji zamiany, może nie radzić sobie tak dobrze z spreadami lub innymi czynnikami.

gaturso77
08-19-2023 17:42, 17:42
Cześć Spyderman, czy ten wątek jest nadal aktywny lub czy istnieje usterka z twoim eksploratorem, wygląda na to, że nie ma otwartych transakcji? Dobra robota na ten temat - a przede wszystkim musicie to zrobić.

oxria3999oxray
08-19-2023 19:03, 19:03
Więc jeśli któryś z was przejrzał wątek, zauważyliście, że osiągnęliśmy dobry wynik na początku 2013 roku. Mieliśmy wzrosty o dziesiątki tysięcy pipsów i zwiększyłem rozmiar konta o współczynnik 10 ( przynajmniej w płynnym zysku). Duża część tego była spowodowana wyprzedażą jena w tym okresie. W końcu o to chodzi w handlu trendami. Pojawił się jeden problem, ponieważ układałem transakcje (uwielbiam transakcje stackingowe). Zmieniałem wielkość każdej kolejnej transakcji pakietowej zgodnie z nowym zmiennym kapitałem. To, co w efekcie drastycznie zwiększyło wielkość zamówień na pozycje, ponieważ były one kontynuowane w tym trendzie. Jednak, jak jest to typowe dla handlujących trendami, pozycje pod koniec trendu są poświęcane ze ą, gdy Price Action się kręci, a kierunek twojego trendu się zmienia. Tak więc te duże rozmiary pozycji, mimo stosunkowo niewielkiej liczby pipsów, pochłaniały zyski z wcześniejszych ogromnych pozycji liczenia pipsów o znacznie mniejszej wielkości. Tak więc, aby zaradzić temu błędowi, teraz opieram się na wielkości partii na rachunku, a nie na kapitale. W ten sposób każda pozycja jest dokładnie taka sama pod względem ryzyka dla salda konta. Dodatkowo obniżam ryzyko% w przypadku każdej transakcji. W przeszłości miałem duży rozmiar 3%. Chcę teraz obniżyć to, aby ostatecznie wynosić około 0,5 - 1%. Mówię, że w końcu, ponieważ ... aby uzyskać rozkładówki przez jak najwięcej par, poszłam na konto ECN, które nosi standardowe rozmiary. Tak więc 1 partia to 100 000 jednostek. Najmniejszy rozmiar, jaki mogę handlować, to 0,01 lota lub 1000 sztuk. Przy typowych dla egy wielkości stopach, które odpowiadają wyższemu ryzyku w oparciu o wielkość mojego konta. Więcej jak 3-5%. Jestem skłonny podjąć to ryzyko teraz ze względu na mniejszy rozmiar mojego konta, wiedząc, że mogę go wysadzić w powietrze. Jednak wraz ze wzrostem wielkości konta obniżam ryzyko do poziomu, którego chcę. Inną ważną kwestią, która tworzyła wypłaty na konto, było wiele przegranych transakcji, które czekały, aby trafić w trending pair. Jak wspomniano wcześniej, w pewnym stopniu wiąże się to z charakterem handlu trendami. Ale gdybyśmy mogli zmniejszyć te negatywne trafienia, byłoby to oczywiście lepsze dla naszego wzrostu kapitału i mniej bolesne dla naszej psychiki. Aby pomóc w osiągnięciu tego celu, wprowadziłem do systemu dodatkowe filtry HTF (Higher Time Frame). Mamy nadzieję, że uda nam się powstrzymać nas od pewnych niepewnych rynków, jednocześnie pozwalając nam wejść w długoterminowe trendy. ...więcej w przyszłości...

ragomi
08-19-2023 20:24, 20:24
Nie rozumiem, w jaki sposób ”stacking” może dobrze funkcjonować w USA ze względu na reformy forex DoddaFranka, które wymagają FIFO. Miałem fajny handel w USDY, więc dodałem kolejną transakcję, ale potem para poszła na boki, a druga ”ułożona” wymiana była niewielka. Nie mogłem go zamknąć z powodu FIFO, musiałem 1 zamknąć bardzo dochodową wymianę, a następnie drugą przegraną. Mam dobry powód, żeby wyjechać w morze.

oxria3999oxray
08-19-2023 21:44, 21:44
3 Załącznik (y) OK, więc tutaj jest nowa konfiguracja. Najpierw patrzymy na wykres tygodniowy, aby zobaczyć, jaki jest nasz długoterminowy trend. Oto NzdCad:
https://www.forex-instant.com/attachments/1530886596101319238.jpgKtórędy podążamy za trendami ... całkiem oczywiste. 7ema jest powyżej, w rzeczywistości znacznie powyżej, 22 ema. Czy nie byłoby miło być w tym kierunku od września 2013 roku. Z tych poziomów mamy około 700 pipsów. Porównaj to z tym wykresem tygodnika AudJpy:
https://www.forex-instant.com/attachments/1530886599467157770.jpgNie chcemy handlować tego typu działaniem cenowym. Chcę poczekać i uzyskać pewien rodzaj separacji na 7 powyżej 22 przed pójściem dalej. Spójrz na CadJpy:
https://www.forex-instant.com/attachments/153088660237734621.jpgOto przykład pary, która właśnie niedawno (w cotygodniowym okresie czasu) wychodzi z obszaru zatłoczenia i pokazuje jakiś rozdział 7 z 22. Czy będzie dalej w dół. Nie możemy oczywiście wiedzieć, ale na razie wygląda to na początek trendu spadkowego i warte ryzyka. Zwykle, mimo że mamy tygodniowo fajną parę, to nie spowoduje to płynnego ruchu w góręw dół. Trendy mają odciągi i możesz zobaczyć te na NzdCadzie z tymi niedźwiedziowymi paskami odwrócenia. Więc idziemy do Daily ...

oxria3999oxray
08-19-2023 23:05, 23:05
Mam dobry powód, żeby wyjechać w morze.

https://www.forex-instant.com/attachments/1530886584.jpgIstnieją również brokerzy z siedzibą w USA, którzy obsługują FIFO w back office. Nie wiem, jak działają, ponieważ ich nie używałem, ale rozumiem, że to oni wykonują twoje zamówienia zgodnie z zasadami FIFO, ale na twojej platformie reaguje tak, jakbyś zamykał zamówienia zgodnie z Twoim wyobrażeniem. To samo dotyczy zabezpieczenia (którego nie używamy na tej stronie).

oxria3999oxray
08-20-2023 00:26, 00:26
1 Załącznik (y) Tak więc jesteśmy w Daily na NzdCad:
https://www.forex-instant.com/attachments/15308866041225540044.jpgNiebieska pionowa linia to krzyżyk 7/22 na cotygodniowym wykresie. Mieliśmy niezły 2-miesięczny trend wzrostowy w dziennym przedziale czasowym, zanim cena była zatłoczona. Następnie, w styczniu, kilka dni po krzyżowaniu 7/22, zaczynamy się rozdzielać z 7 i 22. To sprawia, że ​​przyjemne środowisko handlowe. 7 jest teraz znacznie powyżej 22 w tygodniu ... i codziennie ... Więc przechodzimy do cogodzinnej.

oxria3999oxray
08-20-2023 01:47, 01:47
2 Załącznik (y) Więc tutaj jest godzina:
https://www.forex-instant.com/attachments/15308866072001961340.jpgPonownie, czerwona pionowa linia to krzyż 7/22 na dobę. Zorientowałem się na wyjście, aby zobaczyć całą akcję cenową od tego krzyża. Pamiętaj, że wszystkie akcje cenowe po prawej stronie tej czerwonej linii to 7 powyżej 22 w dzienniku, więc szukalibyśmy transakcji na wszystkich krzyżach. Jeśli weźmiesz udział w każdym krzyżyku i przeniosłeś go do BE, w tym stosunkowo krótkim teście wzrostowym masz obecnie 5 pozycji otwartych. Kosztowałoby to około 3 zgłoszeń, które spowodowałyby utratę stopu z powodu trafienia o wartości 0,5% na każde konto. Reszta zakończyłaby się na BE. Nieźle, bo już zablokowałem około 640 pipsów. Teraz powiększony, widzimy, gdzie odebrałem parę (już dobrze wzdłuż trendu) i 3 obszary wejściowe w oparciu o 1 godzinę.
https://www.forex-instant.com/attachments/15308866102120443779.jpgObecnie mam 3 pozycje otwarte na NzdCad z 74 pipsami zablokowanymi na pierwszym wejściu, a pozostałe 2 na BE. Kolejnym etapem jest zarządzanie handlem.

Lokis3917
08-20-2023 03:08, 03:08
A więc jest godzina: aktualnie mam 3 pozycje otwarte na NzdCad z 74 pipsami zablokowanymi na pierwszym wejściu, a pozostałe 2 na BE. Kolejnym etapem jest zarządzanie handlem.
dobrze czytać twoje posty. teraz odnosisz się do niższego tf dla wejścia?

oxria3999oxray
08-20-2023 04:28, 04:28
{quote} dobrze, aby przeczytać swoje posty. teraz odnosisz się do niższego tf dla wejścia?
Często biorę wstępny wpis na krzyżu 7/22 na dziennym tf, ale dodatkowe wpisy są na godzinę.

oxria3999oxray
08-20-2023 05:49, 05:49
Wcześniej brałem stosy transakcji na kontynuację codziennego trendu opartego na odwróceniu świec itp. Ale teraz biorę dodatkowe wpisy oparte na krzyżu 7/22 na godzinę. Trochę na Trade Management: Ponownie, optymalna wielkość dla mnie będzie ok. .5% na pozycję Moje zatrzymania są na ostatnim wahaniu (godzinowym) niskimwysokim lub na oczywistych poziomach SR. Kiedy cena przesunęła się na korzyść handlu równą początkowemu rozmiarowi zatrzymania, przechodzę na BE, aby chronić przed ą. Jeśli chodzi o TP, staram się zamknąć wszystkie transakcje w serii, kiedy dzienna 7ema przekracza codzienną 22ema. To w zasadzie to. Odpowiadam na pytania i od czasu do czasu publikuję informacje, zwłaszcza na temat toczącej się pary, która jest przedmiotem dyskusji (np. NzdCad). Nie jest to jednak ”dziennik branżowy” (choć jeden został opublikowany)

pokxiee
08-20-2023 07:10, 07:10
Cześć znowu Spyde, jestem tu znowu z tobą. Dajmy temu dziecku nową szansę. Jak zwykle spokojne nici kierują moją uwagę. Gratuluję doskonałego startu (113,6% w otwartych transakcjach .....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530886588.jpg). Założę małe konto na żywo w poniedziałek. Twoje zdrowie.

pokxiee
08-20-2023 08:31, 08:31
1 Załącznik (-i) Dzień dobry, Już odzyskałem początkową 5% zamkniętą ę ........... Dziękuję Spiderman
https://www.forex-instant.com/attachments/15308866121295525189.jpg

oxria3999oxray
08-20-2023 09:51, 09:51
Dzień dobry, Już odzyskałem początkową 5% zamkniętą ę ........... Dziękujemy Spyderman {image}
Dobra robota. Podobnie jak w przypadku wszystkich trendów następujących po egiesach, potrzebujemy tylko cierpliwości. Rynki są teraz nieco niepewne. Wielcy trenderzy próbują zdecydować, którą drogę wybrać. Komentarze BOJ powodują niezdecydowanie w parach jena. Kanada ma jeden dzień, następny następny. Pary Kiwi są wszędzie. .....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530886589.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/1530886589.jpg

pokxiee
08-20-2023 11:12, 11:12
{quote} Dobra robota. Podobnie jak w przypadku wszystkich trendów następujących po egiesach, potrzebujemy tylko cierpliwości. Rynki są teraz nieco niepewne. Wielcy trenderzy próbują zdecydować, którą drogę wybrać. Komentarze BOJ powodują niezdecydowanie w parach jena. Kanada ma jeden dzień, następny następny. Pary Kiwi są wszędzie. .....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530886589.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/1530886589.jpgTak, możemy być na rynku tylko czekając na ustalenie trendu, pozwolić mu biec, gdy mamy rację i szybko się kroić, gdy się mylimy ... Wiwaty

Lokis3917
08-20-2023 12:33, 12:33
Wcześniej brałem stosy transakcji na kontynuację codziennego trendu opartego na odwróceniu świec itp. Ale teraz biorę dodatkowe wpisy oparte na krzyżu 7/22 na godzinę. Trochę na Trade Management: Ponownie, optymalna wielkość dla mnie będzie ok. .5% na pozycję Moje zatrzymania są na ostatnim wahaniu (godzinowym) niskimwysokim lub na oczywistych poziomach SR. Kiedy cena przesunęła się na korzyść handlu równą początkowemu rozmiarowi zatrzymania, przechodzę na BE, aby chronić przed ą. Jeśli chodzi o TP, chcę zamknąć wszystkie transakcje w serii, gdy dziennik 7ema przekracza codzienną 22ema ....
Cześć Jeśli umieścisz wykresy, to będzie to idealne dla początkujących, takich jak ja, aby lepiej zrozumieć twoją metodęstyl handlu? Dzięki

oxria3999oxray
08-20-2023 13:54, 13:54
{quote} Cześć Jeśli umieścisz wykresy, to dla początkujących, takich jak ja, będzie lepiej, gdybyś rozumiał więcej swoich metodstylów handlu? Dzięki
Myślę, że wykresy na ostatnich stronach dobrze opisują wszystko. Ponownie nie jest to dziennik branżowy. Jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytanie, spróbuję na nie odpowiedzieć.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530886589.jpg

Mopkretta3
08-20-2023 15:14, 15:14
Podoba mi się ten system, ponieważ jest to prostota. Wierzę, że możesz zastąpić MA i MACD helikinem ashi, wszystko inne pozostało takie samo.

oxria3999oxray
08-20-2023 16:35, 16:35
Cześć Spyderman, czy ten wątek jest nadal aktywny lub czy istnieje usterka z twoim eksploratorem, wygląda na to, że nie ma otwartych transakcji? Dobra robota na ten temat - a przede wszystkim musicie to zrobić.
Bez usterki. Nie zamierzam używać tego brokera, więc musiałem zamknąć wszystkie moje pozycje. Interesuje Cię również proces wycofania. Jeśli chodzi o egy, nadal zamierzam zatrudnić się w przyszłości. Myślę, że to dobre długoterminowe egy. Nie ma wiele więcej do powiedzenia na temat wątku. Myślę, że każdy może zrozumieć sens tego, co się dzieje i dopasować go do własnych preferencji handlowych. Mamy nadzieję, że dano kilka pomysłów, z których ludzie mogliby czerpać korzyści.