PDA

Zobacz pełną wersję : MetaTrader 4 Mobile Pytania



appmokovar
10-27-2006 07:31, 07:31
Moje pierwsze pytanie dotyczy tego, czy z tej platformy można uruchamiać skrypty, wyszukiwarki i konta EA. Moje drugie pytanie brzmi: czy używali go użytkownicy sieci Sprint EVDO? A jeśli masz, co o tym sądzisz? Dzięki.

bersiiiii
08-20-2023 11:39, 11:39
Moje pierwsze pytanie dotyczy tego, czy z tej platformy można uruchamiać skrypty, wyszukiwarki i konta EA. Moje drugie pytanie brzmi: czy używali go użytkownicy sieci Sprint EVDO? A jeśli masz, co o tym sądzisz? Dzięki.
Wow, dobre pytanie. Byłbym też zainteresowany odpowiedzią. Używam MT4mobile na urządzeniu TMobile MDA. Słodkie!

appmokovar
08-20-2023 13:00, 13:00
Zabawne (głupie) jest ... Właściwie miałem Palm Treo 700 WX na sieci Sprint EVDO, z MT4 mobile! Jedynym problemem było to, że w tym czasie byłem całkowicie nowy na rynku Forex i nie wiedziałem, o co w MT4 chodzi. Więc postanowiłem zaoszczędzić pieniądze (ponieważ jestem tanim draniem) i po prostu zwrócić Treo, jak myślałem A. Nie sądziłem, że MT4 ma coś wyjątkowego, i B. Myślałem, że cała moja praktykahandel bądź jednak przez pulpit.

golxete
08-20-2023 14:21, 14:21
1 Załącznik (-i)

Moje pierwsze pytanie dotyczy tego, czy z tej platformy można uruchamiać skrypty, wyszukiwarki i konta EA. Moje drugie pytanie brzmi: czy używali go użytkownicy sieci Sprint EVDO? A jeśli masz, co o tym sądzisz? Dzięki.
Yoda, używam Audiovox xv6600. Wspaniale. Większy ekran niż Treo. Verizon jest dostawcą EVDO - bezprzewodowym łączem szerokopasmowym - WOW, który to ma? wspaniały koleś. Nie można uruchomić niczego niestandardowego na telefonie MT4, ale używam go do śledzenia transakcji, które są już w toku, gdy jestem poza biurem.
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0007Q3TNW/002-8279498-4271256?v=glanceNiech twoje pestki mają wnuki