PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka platforma polega na odczytywaniu danych za pomocą kleszcza (wielokrotne wypełnianie wykresów)?



Charroux
10-23-2010 09:19, 09:19
Używam 3 wykresów 50,100 i 150 tyknięć.

Czy istnieje program, który może klikać w tempie 50 cykli na raz i wypełniać wszystkie trzy wykresy dokładnymi danymi?

Chcę tego, ponieważ dzięki programowi używam teraz, przechodząc przez historyczne dane za pomocą globalnego kursora na tiku 50, wykresy 100/150 pokażą tylko koniec danych prętowych i często pokażą mi przyszłość, która zakłóca testowanie .

Próbowałem ninjatrader i mają fajną funkcję odtwarzania, ale można je przenosić tylko w oparciu o punkty czasowe i prędkość, więc jest dla mnie bardzo powolny.

Multicharts ma tę zdolność do przechodzenia przez tick przez tick na dowolnym pojedynczym wykresie czastick z danych historycznych, ale nie będzie działać na poziomie globalnym i wypełniać wiele wykresów jednocześnie na podstawie kleszcza (przynajmniej tak daleko, jak mogłem sobie wyobrazić jak to zrobić)

Czy ktoś wie, program, który może to zrobić?
Jeśli nie, czy istnieje sposób na zbudowanie niestandardowej aplikacji do tego?

gierrabagket
11-16-2021 06:58, 06:58
Platforma FT umożliwia przeglądanie danych historycznych. więc możesz spróbować. patrz szczegóły
http://www.forextester.com/go.htm.

Oxycaparrtt
11-16-2021 08:19, 08:19
możesz iść z multicharts i grupować wykresy tak, aby kursory pasowały do ​​każdego wykresu. Gdy przesuniesz krzyżyk na jednej mapie, celownik na pozostałych połączonych wykresach pojawi się w tym samym czasie. Jednak, jak wskazał poprzedni plakat, prextester może odtwarzać dane ticków i przechwytuje kilka różnych danych brokera; ponad 2 lata warte jak dotąd. Ale przeniesienie niestandardowego indioruegy może być bólem w dupie.