PDA

Zobacz pełną wersję : MB Trading naprawdę ECN?



gawz
06-14-2006 15:55, 15:55
czy MBtrading naprawdę jest ecn? Zazwyczaj ekipy nie pozwalają ci handlować z minis i MB. nie ujawnią też banków, z których pochodzą, ani nie mówią nic o firmie rozliczającej. Oglądałem dzisiaj spread i było bardzo podobne do fxdd i ibfx.

garacubixxo
11-25-2021 03:51, 03:51
oprócz MBTrading, czy istnieją inne brokerzy w stylu ECN, które umożliwiają dźwignię 100: 1?

eitagrees
11-25-2021 05:12, 05:12
Użyłem ich demo. Błyskawicznie szybki z 1-2 pip rozprzestrzenia się podczas wysokiej lotności. Widziałem nawet 0 pip spreadów, ale trwają one tylko sekundę. Całkiem fajnie jednak !!

3coox7
11-25-2021 06:32, 06:32
Widziałem również ich demo. Cytaty są bardzo agresywne, nie wydają się po prostu zasiadać na wolnym rynku, jak niektórzy marketerzy. Są również wymienione jako broker ECN na Go Forex. Widziałem 0 - 8 pipsów spread EURUSD podczas wysokiej zmienności.

Cobelix
11-25-2021 07:53, 07:53
czy MBtrading naprawdę jest ecn? Zazwyczaj ekipy nie pozwalają ci handlować z minis i MB. nie ujawnią też banków, z których pochodzą, ani nie mówią nic o firmie rozliczającej. Oglądałem dzisiaj spread i było bardzo podobne do fxdd i ibfx.
Podążają one za modelem ECN ... nie są prawdziwymi ECN. Nie jestem pewien, jaki rodzaj transakcji mają ze swoimi różnymi źródłami, ale korzystają z wielu źródeł, aby zapewnić ceny i płynność. To, jak oderwać się od wymagających standardowych lotów, jest poza mną. Tylko FYI ... Interactive Brokers pozwala także na handlowanie mini-lotami ... więc nie jesteś pewien, czy to prawdziwy ECN.

berpklo
11-25-2021 09:14, 09:14
http://www.goforex.net/forex-broker-list.htm
http://www.goforex.net/recommended-forex-brokers.htmWymieniono HotSpotFX zgodnie z zaleceniami. Min. Kapitał startowy to 7500 $. Dość wyżej niż inni twórcy rynku. Jeśli nie akceptują mini-lotów, może to być autentyczny link ECN do cen międzybankowych.

3coox7
11-25-2021 10:35, 10:35
PropFX ma domyślną dźwignię równą 100: 1, na żądanie dadzą 200: 1. Konta niskiego salda zostaną ustawione na 50: 1, aby zapobiec wezwaniu do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego. Minimalny depozyt wynosi 10 000 $.

garacubixxo
11-25-2021 11:55, 11:55
dzięki WM, To mówi, że podział FXCM, jestem ciekawy, co to oznacza ... jeśli FXCM obniży się w jakiś sposób jak Refco, czy posiadacze kont PropFX również stracą swoje pieniądze? ktoś wie o jakimkolwiek innym brokerze w stylu 100: 1 ECN?

3coox7
11-25-2021 13:16, 13:16
Tak, PropFX i FXCM są jednym i tym samym.

lessydr9
11-25-2021 14:37, 14:37
MB Trading ma straszne stawki swapowe. Zapytałem obsługę klienta, w jaki sposób mogą oferować negatywne wyniki na długich i krótkich pozycjach. Facet powiedział, że firma jest dla handlowców dni, a nie handlowców pozycji i wyjaśnił w następujący sposób: MBT Kaine: Nie otrzymujemy idealne stawki, a w zamian coraz bardziej spready. MBT Kaine: który zwiększył nasz wolumen MBT Kaine: i da nam siłę w negocjowaniu lepszych stawek lowell: Więc, w zasadzie, jesteś handlowcami dnia i nie zapewniasz atrakcyjnych stóp swapu pozycjom handlowym. I chociaż masz teraz zwiększoną głośność, nie musisz jeszcze tłumaczyć tego na niższe stawki? MBT Kaine: ponad wszystko tak, MBT Kaine: i my wszyscy zamierzamy to zrobić w najbliższej przyszłości MBT Kaine: to musi być wynegocjowane przez lowell: Jak blisko? MBT Kaine: nie jestem pewien, czy ETA jest po prostu dla FYI

miva
11-25-2021 15:58, 15:58
dlatego masz wielu brokerów i używasz ich dla swoich mocnych stron

lessydr9
11-25-2021 17:19, 17:19
Czy możesz polecić dobrego pośrednika w handlu pozycjami, który oferuje mini-konta? Jakie są najlepsze 3? Dzięki.

luasglb
11-25-2021 18:39, 18:39
czy MBtrading naprawdę jest ecn? Zazwyczaj ekipy nie pozwalają ci handlować z minis i MB. nie ujawnią też banków, z których pochodzą, ani nie mówią nic o firmie rozliczającej. Oglądałem dzisiaj spread i było bardzo podobne do fxdd i ibfx.
Cześć ProdiG ~ Nie widziałem tego pytania od dłuższego czasu ... ..Nie odkąd EFX po raz pierwszy zaczął oferować Forex. Wierzyłem wtedy i wciąż wierzę, że do dziś jedynym powodem, dla którego to pytanie istnieje, jest to, że inni brokerzy Forex rozpowszechniają to błędne przekonanie. Faktem jest, że to po prostu nieprawda. Pozwól, że trochę go rozwalę - zamierzam wyciągnąć z innych pism, które robiłem w przeszłości. Po pierwsze, musisz zrozumieć, że nasze relacje z bankami (i są one liczne), które zapewniają płynność w naszym systemie, są na tyle silne, że banki te zepsuły swoje kanały elektroniczne, aby umożliwić naszym klientom interakcję z ich płynnością przy każdym inkrementu. Myślisz o tym, jak to działa, to nie jest duży skok. Jeśli bank pokazuje 100 000 USD EURUSD po cenie, wcześniej wymagał, aby został on kupiony jako jeden blok o wartości 100 000 USD, ponieważ utrzymywał on spadek liczby transakcji. Jednakże, gdy zdali sobie sprawę, że wielu mniejszych graczy może wciąż sumować się z tą samą kwotą i że nasz system zapewnia taki rodzaj wolumenu, po prostu pozwolili, aby transakcje zostały podzielone na mniejsze części. Dobrze się sprawdziło dla nich i dla naszych handlowców. Pamiętaj, że w przeciwieństwie do kontraktów futures, takich jak kontrakty ESSP, forex nie jest sprzedawany jako ”kontrakt”. Pomysł mini versus full jest tylko z nazwy. Dokonujesz transakcji rzeczywistej gotówki, więc jedynym ograniczeniem jest to, co podmioty po obu stronach ustalają jako minimum. Po drugie, powinno być również jasne, że nasza ECN jest pod inną nazwą (TDFX), ale ma wielu właścicieli takich samych jak MB Trading. Innymi słowy, ci sami ludzie, i jeszcze inni, byli zaangażowani w inwestycje związane z uruchomieniem technologii ECN. Dam ci przykład. W tej chwili używamy TDFX wyłącznie jako naszej ECN. Kiedy handlujesz zapasami, otwierasz konto u kogoś takiego jak Cybertrader lub MB Trading lub E-Trade. Kiedy kupujesz lub sprzedajesz towar, często jest kierowany do numeru ECN, takiego jak ARCA lub ISLD. Innymi słowy, ECN jest firmą technologiczną stworzoną do składania zamówień klientów. To samo dotyczy tutaj. EFXMBTF jest faktycznym FCM. Routing zamówień obsługiwany jest przez TDFX. Posiada technologię przekazywania zamówień bezpośrednio do banku bez interwencji w punktach sprzedaży w KAŻDYM przyroście. Ma również podstawową technologię, dzięki której nasze zamówienia klientów mogą bezpośrednio współpracować. TDFX, ECN, został stworzony, aby stworzyć tę technologię. Jeśli więc EURUSD wyniesie 1.2685 o 1.2686, a klient EFXMBTF złoży zamówienie na zakup EURUSD na 1,26841 (proszę zwrócić uwagę na piąte miejsce po przecinku za jedną dziesiątą pipsa), ponieważ zamówienie to nie jest wtedy dostępne na rynku ( cena EURUSD jest wyższa), to zamówienie jest kierowane do TDN ECN, aby usiąść na swoim serwerze. Jeśli wycena EURUSD spadnie do 1.2684 o 1.2685 w systemie EFXMBTF, to wycena ECN na 1.26841 stanie się najlepszą ofertą. Jeśli inny klient w tym momencie zdecyduje się sprzedać EURUSD na rynku, jego zamówienie jest kierowane do ECN i trafia do kupującego o wartości 1.26841. Obaj klienci dostają tę cenę. Spread nie ma znaczenia. Brak biura transakcjiinterakcja występuje. Mówiąc jednym zdaniem: ”Jesteśmy prawdziwą, niedysponującą platformą bezpośredniego dostępu do biurka, która akceptuje wielkość zamówienia w równym stopniu na naszym rynku i zawiera prawdziwą technologię ECN klienta w stosunku do klienta aż do dziesiątej części za pośrednictwem TDFX ECN , z którego obecnie korzystamy wyłącznie. ”Mam nadzieję, że to pomoże.

goku98
11-25-2021 20:00, 20:00
Dzięki za interesujący i pouczający post, Justin. Jak reagujesz na to, że jesteś opisywany (dużo) bardziej drogi niż Hotspot lub IB. Czy to jest uczciwe porównanie?

ClauAsa
11-25-2021 21:21, 21:21
Dzięki za interesujący i pouczający post, Justin. Jak reagujesz na to, że jesteś opisywany (dużo) bardziej drogi niż Hotspot lub IB. Czy to jest uczciwe porównanie?
W firmie Interactive Broker naliczana jest minimalna prowizja w wysokości 2.50 za każdy obrót, nawet jeśli obrót jest mniejszy. Może to być niekorzystne w zależności od wielkości transakcji z każdą transakcją i zarządzania ryzykiem. Jedną z dobrych rzeczy, które może zaoferować broke, jest punkt traderski, z którym możesz się skontaktować, aby zmodyfikować lub zamknąć swoją pozycję lub zamówienia, jeśli zajdzie taka potrzeba. W przypadku Hotspot nie można złożyć lub zmodyfikować zamówienia z mniej niż 10 pipsów z rynku które mogą stać się kosztowne. Nie można otworzyć zamówienia w spreadu lub nawet przy obecnej cenie, zamówienie musi być otwarte 10 pipsów od ceny. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz, aby dobrze studiować brokerów i znaleźć pośrednika, który pasuje do twoich potrzeb. Edycja: dzięki dzierze skorygowałem informacje o opłatach za akcje

ccecilaygm
11-25-2021 22:42, 22:42
Cóż, nie zgadzam się całkowicie z tym, że są one droższe, na przykład w brokerze interaktywnym zezwalam tylko na zamknięcie zamówienia, jeśli skontaktujesz się z nim przez telefon i pobierają za to opłatę. Za każdym razem, gdy anulujesz lub modyfikujesz zamówienie w oprogramowaniu w brokerze interaktywnym, obciążają Cię one. W brokerze Interactive są również opłaty Smarrouting, które są dodawane do prowizji, więc oznacza to, że płacisz również opłatę routingową. Również w brokerze Interactive minimalna opłata za prowizję wynosi 2,50. Więc jeśli masz małe zamówienie, nadal płacisz 2,50, a nie prowizję odpowiadającą wolumenowi, który sprzedałeś. W przypadku Hotspota nie jest możliwe umieszczenie lub modyfikacja zamówienia po cenie niższej niż 10 pipsów od rynku, co może okazać się kosztowne. Nie można otworzyć zamówienia w spreadu lub nawet przy obecnej cenie, zamówienie musi być otwarte 10 pipsów od ceny. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz, aby dobrze studiować brokerów i znaleźć brokera, który pasuje do Twoich potrzeb
Przykro nam, ale jedyną poprawną rzeczą w powyższym poście jest IB $ 2,50 za zamówienie. Nie musisz ich wywoływać, aby zamknąć pozycję (??), bez opłaty za rutowanie i bez opłat za zmianęanulowanie zleceń FX. Hotspot miał tę regułę 10 pipsów jakiś czas temu, ale w dzisiejszych czasach możesz składać zamówienia, gdzie tylko chcesz. Zawsze byłeś w stanie publikować ofertyoferty wewnątrz spreadu, reguła 10 pipsów była stosowana tylko dla zleceń spoczynkowych (stop, limit TP).

ClauAsa
11-26-2021 00:02, 00:02
Przykro nam, ale jedyną poprawną rzeczą w powyższym poście jest IB $ 2,50 za zamówienie. Nie musisz ich wywoływać, aby zamknąć pozycję (??), bez opłaty za rutowanie i bez opłat za zmianęanulowanie zleceń FX. Hotspot miał tę regułę 10 pipsów jakiś czas temu, ale w dzisiejszych czasach możesz składać zamówienia, gdzie tylko chcesz. Zawsze byłeś w stanie publikować ofertyoferty wewnątrz spreadu, reguła 10 pipsów była stosowana tylko dla zleceń spoczynkowych (stop, limit TP).
Przepraszam Wygląda na to, że opłaty za modyfikację zamówienia są tylko w przypadku magazynu. p. Poprawiłem mój post powyżej, aby o tym wspomnieć

ccecilaygm
11-26-2021 01:23, 01:23
Smartrouting dotyczy również instrumentów giełdowych (z wyjątkiem kontraktów futures). Możesz także poprawić regułę Hotspot 10 pip.

luasglb
11-26-2021 02:44, 02:44
W firmie Interactive Broker naliczana jest minimalna prowizja w wysokości 2.50 za każdy obrót, nawet jeśli obrót jest mniejszy. Może to być niekorzystne w zależności od wielkości transakcji z każdą transakcją i zarządzania ryzykiem. Jedną z dobrych rzeczy, które może zaoferować broke, jest punkt traderski, z którym możesz się skontaktować, aby zmodyfikować lub zamknąć swoją pozycję lub zamówienia, jeśli zajdzie taka potrzeba. W przypadku Hotspot nie można złożyć lub zmodyfikować zamówienia z mniej niż 10 pipsów z rynku które mogą stać się kosztowne. Nie można otworzyć zamówienia w spreadu lub nawet przy obecnej cenie, zamówienie musi być otwarte 10 pipsów od ceny. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz, aby dobrze studiować brokerów i znaleźć pośrednika, który pasuje do twoich potrzeb. Edycja: Dzieki dziedziźnie Poprawiłem informacje o opłatach za akcje
Phil, być w stanie skontaktować się z biurem handlowym, aby zmodyfikować twoje transakcje, nie jest produktem biura traderskiego ani biura traderskiego; jest to po prostu funkcja, którą wszyscy brokerzy Forex powinni oferować swoim klientom. Z prawdziwym brokerem ECN powinieneś być również w stanie umieścić limity i limity za wszelką cenę lub w naszym przypadku między aktualnymi rynkami bidask - jeśli broker naprawdę nie zarabia na spreadie, nie powinno być żadnych ograniczeń.

ClauAsa
11-26-2021 04:05, 04:05
Phil, być w stanie skontaktować się z biurem handlowym, aby zmodyfikować twoje transakcje, nie jest produktem biura traderskiego ani biura traderskiego; jest to po prostu funkcja, którą wszyscy brokerzy Forex powinni oferować swoim klientom. Z prawdziwym brokerem ECN powinieneś być również w stanie umieścić limity i limity za wszelką cenę lub w naszym przypadku między aktualnymi rynkami bidask - jeśli broker naprawdę nie zarabia na spreadie, nie powinno być żadnych ograniczeń.
Dziękuję za to wyjaśnienie. Myślałem, że biuro, z którym się kontaktujesz, aby uzyskać pomoc w modyfikowaniu transakcji przez telefon, zostało nazwane punktem sprzedaży.

luasglb
11-26-2021 05:25, 05:25
Dziękuję za to wyjaśnienie. Myślałem, że biuro, z którym się kontaktujesz, aby uzyskać pomoc w modyfikowaniu transakcji przez telefon, zostało nazwane punktem sprzedaży.
Nie ma za co.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530891238.png

luasglb
11-26-2021 06:46, 06:46
Dzięki za interesujący i pouczający post, Justin. Jak reagujesz na to, że jesteś opisywany (dużo) bardziej drogi niż Hotspot lub IB. Czy to jest uczciwe porównanie?
Nie ma za co ! Dzięki za pytanie. Zawsze moja polityka nie mówiła bezpośrednio o innych platformach. W niektórych przypadkach nadążam za tym, co oferują, aw innych przypadkach nie jest to możliwe, więc nie chciałbym mówić czegoś, co być może nie jest już prawdą. Dlatego wolę w większości odpowiedzieć na to pytanie w oparciu o to, co mamy i w kategoriach, które odnoszą się do innych platform. Innymi słowy, gdybym był klientem, czego szukam w brokerze? Zgadzam się, że zasadniczo nazwałeś brokerów, którzy naszym zdaniem kwalifikują się jako nasza konkurencja, a konkurencja jest dobra, prawda? Inni brokerzy, którzy nazywają siebie ECN, naprawdę nie są. Skupmy się więc na kilku punktach. Płynność. To może nie mieć znaczenia dla kogoś, kto handluje kilkoma minis tu i tam, chociaż z pewnością nie może ich skrzywdzić, gdy handluje się aktywnymi czasami. Twierdzę, że niezależnie od tego, czy płacisz 3, czy 5 $ za egzekucję, jeśli twoje egzekucje są przeciętnie o pół pipsa, albo nawet gorsze od tego, co możesz dostać z nami, to płacisz więcej. ”Nagłówek” prowizji to chwyt sprzedażowy. Koszt netto obrotu w czasie jest tym, co ma znaczenie dla większych podmiotów gospodarczych. Uważamy, że dzięki bankom, które mamy, mamy najwyższą płynność dostępną dla naszych klientów. Czy zawsze jest więcej lub zawsze mniej niż konkurencja? Nie wiem Gdy dodasz wszystkich klientów, systemy handlu czarnymi skrzynkami i banki razem, które handlują naszymi systemami, to jest dużo płynności, a nasi więksi handlowcy zawsze o tym nam mówili, więc czujemy, że jesteśmy na dobrej drodze kierunek tutaj. Odbyło się badanie wykonane przez stronę trzecią porównującą nasze średnie spready na podstawie aktywności kleszcza przez wiele miesięcy w porównaniu do niektórych konkurencji, o których wspomniałeś. To badanie demonstruje, że średnio mamy bardziej umiarkowane spready, co oznacza domyślnie więcej płynności i konkurencji na poziomie banku, aby uzyskać twoje wypełnienia. Nasze prowizje muszą pokrywać koszty realizacji banku (co jest dużym kawałkiem), technologii (serwery, sprzęt, systemy kopii zapasowych) i obsługi klienta, nie mówiąc już o kilku innych obszarach. Prędkość i technologia. Mamy 15 lub więcej typów zamówień z większą liczbą transakcji, które dają handlowcom dużą kontrolę i eczność. Dzieje się tak dlatego, że napisaliśmy własny silnik, aby obsłużyć wszystkie te rzeczy, coś, co MB zrobił początkowo na stronie magazynowej wiele lat temu i przetłumaczył na rynki forex, kiedy jedynymi innymi opcjami były punkty traderskie. Nie możesz uzyskać złego wypełnienia naszego systemu, jeśli użyjesz typów zamówień poprawnie do tego, co chcesz. Możesz kontrolować poślizg itp. Ludzie, którzy zostali ”poślizgnięci”, po prostu składali zlecenia rynkowe, które pokonują cel tego, co zbudowaliśmy. Pracujemy teraz nad znacznie bardziej dopasowanymi typami zamówień, które pasują do tego płynnego, całodobowego rynku, a to z pewnością wymaga czasu i kosztów związanych z rozwojem i sprzętem. Uważamy również, że nasza szybkość realizacji, szczególnie dlazlecenia wykonywane między dwiema stronami bezpośrednio na ECF TDFX są bardzo szybkie. Ostatnio na wątku EFX pojawiły się posty pokazujące różnice w realizacji między nami a innymi brokerami, które są mierzone w czasie, ale tak naprawdę przekładają się na cenę na poruszającym się rynku. Rozmiary kont i dźwignia. Musiałbyś mnie szukać, ale czy inni brokerzy, o których wspomniałeś, dają ci dźwignię 100: 1 z minimum 400 rachunków? Jeśli ich minimum jest znacznie wyższe, stawia ich platformę poza zasięgiem przeciętnego inwestora. Jeśli nie możesz zrobić 100: 1, co jest obecnie standardem w branży, nie możesz handlować walutami jak większość ludzi. Naszym celem nie było stworzenie instytucjonalnej platformy dla klientów na poziomie instytucjonalnym i zabronienie innym handlu z nią. Naszym celem było stworzenie platformy instytucjonalnej, z której mogliby korzystać wszyscy. W pewnym sensie, nie robienie tego nie ma sensu, jeśli platforma jest prawdziwie ECN. Pamiętaj, że KAŻDY ZAMÓW od innego klienta w ECN zwiększa Twoje szanse na wypełnienie. Nie ma znaczenia kim jest klient i dlaczego handluje. To prosty fakt, że jeśli ludzie sprzedają i kupujesz, masz lepsze, szybsze wypełnienia i po lepszych cenach. Naszym zadaniem nie jest osądzanie, kto powinien mieć możliwość założenia konta u nas z powodu produktu, którego używają, stylu handlowego, który zatrudniają, lub tego, czy mają wystarczająco dużo na swoim koncie, aby zrobić z nas garść pieniędzy. Naszym zadaniem jest stworzenie platformy, która zapewni wszystkim, którzy szukają jej najlepszego możliwego wykonania. Nie mogę powiedzieć, czy konkurencja ma taki sam sposób myślenia jak to, co właśnie opisałem. Skupiamy się na tym, co staramy się robić i co staramy się budować, ponieważ uważamy, że jest to ogromna wartość dla klientów i, miejmy nadzieję, dla branży. Po prostu pchamy i pchamy, i mamy wiele innych elementów technologii w pracy.

Educev
11-26-2021 08:07, 08:07
Płynność nie stanowi problemu z prawdziwymi ECN. ;-) Twierdzisz, że MBT oferuje więcej płynności i klientów niż inni konkurenci. Ale twoje spready są w większości 1pip wyższe niż w innych, w przeciwieństwie do Hotspotów - to trochę dziwne. ;-) Wątpię, żeby ci wielcy Daytraders mieli do czynienia z tobą.

luasglb
11-26-2021 09:28, 09:28
Płynność nie stanowi problemu z prawdziwymi ECN. ;-) Twierdzisz, że MBT oferuje więcej płynności i klientów niż inni konkurenci. Ale twoje spready są w większości 1pip wyższe niż w innych, w przeciwieństwie do Hotspotów - to trochę dziwne. ;-) Wątpię, żeby ci wielcy Daytraders mieli do czynienia z tobą.
htbreaker ~ Czy masz konto na żywo u nas? Pytam tylko dlatego, że gdybyś rzeczywiście obserwował nasze cytaty, wiele razy zobaczysz, że główne firmy w naszym systemie są mniejsze niż pips i GBPJPY wynosi średnio 2-3 pipsy ... czy znasz innego brokera, który może zaoferować GBPJPY w tym spreadu?

luasglb
11-26-2021 10:49, 10:49
Mam już konto Live z MTB, ale już go nie używam - Hotspot jest lepszy i tańszy.
Każdy sprzedawca musi znaleźć pośrednika, z którym jest zadowolony, i jeśli HotSpot jest Twoim wyborem - mam nadzieję, że odniesiesz z nich wielki sukces. Jednak, aby odnieść się do poprzedniego punktu ... Nie słyszałem ani nie widziałem żadnych danych wspierających innego pośrednika oferującego ściślejsze spready, a następnie MBEFX ... co nie oznacza, że ​​nie ma żadnych, ale niezależne badania prowadzone przez strony trzecie mają stale wyświetlane MB, aby oferować bardziej precyzyjne rozprzestrzenianie i wykonanie.

GergakBursoxs
11-26-2021 12:09, 12:09
Justin, czy jest jakaś szansa, że ​​MBTEFX może obniżyć swoje prowizje, aby być bardziej konkurencyjnymi z IB, Dukascopy i HotSpot? A co z oferowaniem drugiej warstwy usług dla minimalnych rozmiarów zamówień wynoszących 100 tys. USD i więcej?

Laretacagtexx
11-26-2021 13:30, 13:30
htbreaker ~ Czy masz konto na żywo u nas? Pytam tylko dlatego, że gdybyś rzeczywiście obserwował nasze cytaty, wiele razy zobaczysz, że główne firmy w naszym systemie są mniejsze niż pips i GBPJPY wynosi średnio 2-3 pipsy ... czy znasz innego brokera, który może zaoferować GBPJPY w tym spreadu?
jeśli tylko wy przyjdziecie na twoje polecenie.

Oxrikimery
11-26-2021 14:51, 14:51
Jakie są zalety MB Trading na HotSpotfxr?

lareghu
11-26-2021 16:12, 16:12
czy MBtrading naprawdę jest ecn? Zazwyczaj ekipy nie pozwalają ci handlować z minis i MB. nie ujawnią też banków, z których pochodzą, ani nie mówią nic o firmie rozliczającej. Oglądałem dzisiaj spread i było bardzo podobne do fxdd i ibfx.
MB trading jest marketmakerem, ponieważ żaden rynek nie zaoferuje ci rozpoczęcia handlu z 400 $. Tylko rynki na świecie to lawa, hotsop, curenex i szwajcarski rynek Dukascopy

Laretacagtexx
11-26-2021 17:32, 17:32
Jakie są zalety MB Trading na HotSpotfxr?
tam naprawdę nie ma nikogo, jeśli weźmiesz prowizję od mb i tam rollover będzie płacił więcej.

Laretacagtexx
11-26-2021 18:53, 18:53
MB trading jest marketmakerem, ponieważ żaden rynek nie zaoferuje ci rozpoczęcia handlu z 400 $. Tylko rynki na świecie to lawa, hotsop, curenex i szwajcarski rynek Dukascopy
Twoje zło, nie jest to kwota, którą wpłacasz.

ClauAsa
11-26-2021 20:14, 20:14
To wspaniale. Być może dodali też trochę infrastruktury po stronie USA.
Mam nadzieję, że będą musieli zaktualizować swoje informacje, ponieważ wspomniano w ich podręcznikach platformy, że nie można zmienić lub anulować pozycji, która nie jest oddalona o co najmniej 10 pipsów od rynku

ccecilaygm
11-26-2021 21:35, 21:35
Być może nadal działa w amerykańskiej dywizji, europejski przedstawiciel powiedział, że go nie ma.

egther97cruz
11-26-2021 22:56, 22:56
Tylko odnowienie starego wątku! Jestem na to nowy, ale skoro wątek ma kilka lat, czy któryś z was może polecić prawdziwą i cieszącą się dobrą renomą firmę ECN, w której mogę zacząć handlować z Forex? Wyobrażam sobie, że tak wiele się zmieniło od dwóch lat i mam nadzieję, że te dobre są zgodne z wieloma szczęśliwymi klientami.

Zuperkap
11-27-2021 00:16, 00:16
Tylko odnowienie starego wątku! Jestem na to nowy, ale skoro wątek ma kilka lat, czy któryś z was może polecić prawdziwą i cieszącą się dobrą renomą firmę ECN, w której mogę zacząć handlować z Forex? Wyobrażam sobie, że tak wiele się zmieniło od dwóch lat i mam nadzieję, że te dobre są zgodne z wieloma szczęśliwymi klientami.
Jeśli wybrałeś ten wątek, znasz już najlepszą odpowiedź. ;-)

bycarlux
11-27-2021 01:37, 01:37
Tylko odnowienie starego wątku! Jestem na to nowy, ale skoro wątek ma kilka lat, czy któryś z was może polecić prawdziwą i cieszącą się dobrą renomą firmę ECN, w której mogę zacząć handlować z Forex? Wyobrażam sobie, że tak wiele się zmieniło od dwóch lat i mam nadzieję, że te dobre są zgodne z wieloma szczęśliwymi klientami.
MB Trading jest nadal dobry. Interactive Brokers to kolejna dobra ECN, ale ich platforma handlowa jest okropna (minimum), a ich obsługa klienta nie jest typem trzymania ręki; oni oczekują, że jesteś całkiem samowystarczalny, ale ich prowizja jest dość tania. HotSpotFx jest również dobry, jeśli masz 1 milion dolarów na inwestycje z nimi; kiedyś oferowali swoje usługi handlowcom detalicznym, ale już nie. Mam nadzieję że to pomoże.

egther97cruz
11-27-2021 02:58, 02:58
MB Trading jest nadal dobry. Interactive Brokers to kolejna dobra ECN, ale ich platforma handlowa jest okropna (minimum), a ich obsługa klienta nie jest typem trzymania ręki; oni oczekują, że jesteś całkiem samowystarczalny, ale ich prowizja jest dość tania. HotSpotFx jest również dobry, jeśli masz 1 milion dolarów na inwestycje z nimi; kiedyś oferowali swoje usługi handlowcom detalicznym, ale już nie. Mam nadzieję że to pomoże.
Dziękuję za odpowiedź! Nigdy nie wiedziałem, że HotSpotFx potrzebuje 1 mila, więc idzie na ten pomysł. Ciągle czytam, że handel na MB nie jest prawdziwym ECN i wciąż przy okazji handlują przeciwko tobie. A co z Dukascopy? Czytałem, że są one wspierane przez duże banki szwajcarskie, więc miałem nadzieję, że ktoś tutaj używał ich przez jakiś czas i może komentować?

egther97cruz
11-27-2021 04:19, 04:19
MB Trading jest nadal dobry. Interactive Brokers to kolejna dobra ECN, ale ich platforma handlowa jest okropna (minimum), a ich obsługa klienta nie jest typem trzymania ręki; oni oczekują, że jesteś całkiem samowystarczalny, ale ich prowizja jest dość tania. HotSpotFx jest również dobry, jeśli masz 1 milion dolarów na inwestycje z nimi; kiedyś oferowali swoje usługi handlowcom detalicznym, ale już nie. Mam nadzieję że to pomoże.
Dziękuję za odpowiedź! Jakieś przemyślenia na temat Dukascopy? Myślę, że są wspierane przez duże banki szwajcarskie i są prawdziwymi ECN.

Zuperkap
11-27-2021 05:39, 05:39
Ciągle czytam, że handel na MB nie jest prawdziwym ECN i wciąż przy okazji handlują przeciwko tobie.
LOL. Proszę powiedzieć, gdzie to przeczytałeś?

bycarlux
11-27-2021 07:00, 07:00
Dziękuję za odpowiedź! Jakieś przemyślenia na temat Dukascopy? Myślę, że są wspierane przez duże banki szwajcarskie i są prawdziwymi ECN.
Niewiele wiem o Dukascopy. Wiem tylko, że są one ECN, a ich wielkość handlowa wynosiła co najmniej 1 milion, ale już nie. Możesz z nimi handlować standardowymi lotami, chociaż masz lepsze wykonanie, jeśli twój rozmiar handlu jest większy. W serwisieforex-instantzatytułowanym Dukascopy znajduje się wątek dyskutujący na ich temat. Więcej recenzji na ich temat można znaleźć na innych stronach z recenzjami brokerów, takich jak
http://www.forexpeacearmy.com. Powodzenia!

rauliyo14
11-27-2021 08:21, 08:21
jeśli tylko wy przyjdziecie na twoje polecenie.
handluje z AUD i NZD? Dobrze, że nie wymieniasz szwedzkiej korony ani norweskiego, co mógłbyś sobie wyobrazić, jak płaczesz i zgrzytasz zębami z prowizją od tych par.