PDA

Zobacz pełną wersję : co myślisz o włożeniu pieniędzy w dow



gokizuim
02-15-2009 14:47, 14:47
Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.

miggoxy
11-27-2021 14:32, 14:32
Mam nadzieję, że to nie kolejny zakup i mam nadzieję, egy. Moją sugestią byłoby otwarcie opcji. Biorąc pod uwagę zmianę, która przypuszczalnie nadchodzi wraz z administracją Obamy, spodziewałbym się gigantycznego zamachu w Dow.

yadauga
11-27-2021 15:53, 15:53
Biorąc pod uwagę kształtowanie się obrysu, najprawdopodobniej wkrótce dojdzie do wybuchu.

gokizuim
11-27-2021 17:14, 17:14
Tak jak myślisz, że istnieje możliwość, że dow nie będzie blisko normalnego w najpóźniej w ciągu najbliższych 3 lat.

yadauga
11-27-2021 18:34, 18:34
Tak, jest szansa. Chodzi mi o to, że WTF jest normalne?

leguglaxwste
11-27-2021 19:55, 19:55
Upewnij się, że badasz politycznie poprawne firmy, które mają silnych lobbystów pracujących z gangiem Obamy.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529226525.png

Goy
11-27-2021 21:16, 21:16
Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.
YM spadł o 600 punktów w tygodniu, odkąd wysłałeś swoją egy, daj mi znać następnym razem, gdy spróbujesz wybrać dno, abym mógł zająć przeciwną stronę twojego handlu. wybieranie dna w YMEs to gra kubków w tej chwili imho, wciąż jest dużo miejsca na minus

miggoxy
11-27-2021 22:37, 22:37
Zobacz, dlaczego gra na instrumentach pochodnych wydaje się teraz lepsza? W tej chwili nie możemy przewidzieć zbyt dobrze, ale wiemy, co się stanie, będzie duże.

yadauga
11-27-2021 23:57, 23:57
Zobacz, dlaczego gra na instrumentach pochodnych wydaje się teraz lepsza?
W długim okresie czasu, tak. Moją obawą było, gdy sprawdzałem ceny opcji, cena wykonania miała już wysoką zmienność implikowaną.

Viladi19
11-28-2021 01:18, 01:18
Australijski ASX spadł z około 6500 do 3300, czekam, aż odzyska przynajmniej jedną trzecią, zanim kupię akcje. Udziały dla mnie to miejsce do przechowywania gotówki, a nie do dużych zysków kapitałowych. Oznacza to, że nie czuję potrzeby, aby spróbować wybrać dno, ani nie będę czuł, że przegrałem, gdy brakuje mi nagłego zgromadzenia. Kupowanie dobrej jakości 20 najlepszych firm i trzymanie przez lata to mój plan ... FX to miejsce, w którym pieniądze będą pochodzić z zakupu tych akcji.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529226525.png

albarey
11-28-2021 02:39, 02:39
długi czas używania opcji byłby głupi, raygun, ponieważ wykupienie rzeczy, które wygasną za kilka lat, najprawdopodobniej wygasną. Gdybyś miał iść na długie akcje, zrobiłbym to z niewielką pozycją niezagospodarowaną, którą jestem gotów zachować nawet przez 6 lat.

miggoxy
11-28-2021 04:00, 04:00
długi czas używania opcji byłby głupi, raygun, ponieważ wykupienie rzeczy, które wygasną za kilka lat, najprawdopodobniej wygasną. Gdybyś miał iść na długie akcje, zrobiłbym to z niewielką pozycją niezagospodarowaną, którą jestem gotów zachować nawet przez 6 lat.
Nie kupujesz długo, kupujesz pułapki.

miggoxy
11-28-2021 05:21, 05:21
W długim okresie czasu, tak. Moją obawą było, gdy sprawdzałem ceny opcji, cena wykonania miała już wysoką zmienność implikowaną.
To prawda, zależy od umów, które kupujesz. Ceny opcji są wciąż czymś, co staram się doskonalić. Ale matematyka, z której obecnie korzystam, jest całkiem prosta.

soe97
11-28-2021 06:41, 06:41
Nie kupujesz długo, kupujesz pułapki.
Obecnie jest to zbyt kosztowne, ze względu na wysoki implikowany wolumen i szerokie spready bidoffer na rynku opcji, które rosną wraz ze zmniejszeniem kapitałów akcyjnych, ze względu na asymetryczny związek między implikowanym vol a kierunkami akcji. Można jednak pójść na tańszą egipę dusi, która jest podobna do straddle, w tym, że można iść długo vol (lub vega), ale różnica jest to, że ma dwa ataki OTM podobnych delt, zamiast ceny ATM. Możesz też kupić straddle na prawie nieaktualne wygaśnięcie, powiedzmy za dwa miesiące, i ponownie zamortyzuj część wysokich kosztów premium, sprzedając dusiciela za wygaśnięcie dalej - jeśli uważasz, że vol może spaść po zbliżającym się Przerwa na minus. Ponadto, możesz zabezpieczyć się przed ryzykiem utraty ważności (delta) na długo przestarzałej strukturze poprzez kupnosprzedaż kontraktów futures w Dow, od teraz do daty wygaśnięcia.

miggoxy
11-28-2021 08:02, 08:02
Oczywiście wiesz o wiele więcej na temat handlu opcjami niż ja gammase1. Właśnie obliczam zysk, jaki otrzymuję, gdy cena przesuwa się o 5% od ceny wykonania, a ja kupuję pułapki, które kosztują mniej niż ten zysk. Przykład: Cena za uderzenie: 100 USD. W przypadku jednej umowy ... Jeśli cena wynosi: 95 USD. </P> Zysk za połączenie: 0 Zysk: 500 USD Jeśli cena wynosi: 105 USD Zysk: 500 USD Put Zysk: 0 Dla mnie Muszę znaleźć straddle, która kosztuje mniej niż 500 $. Jeśli cena otwarcia platformy wynosi mniej niż 500 USD, kupię ją. Wszelkie sugestie dotyczące ulepszeń?

soe97
11-28-2021 09:23, 09:23
Oczywiście wiesz o wiele więcej na temat handlu opcjami niż ja. Właśnie obliczam zysk, jaki otrzymuję, gdy cena przesuwa się o 5% od ceny wykonania, a ja kupuję pułapki, które kosztują mniej niż ten zysk. Przykład: Cena za uderzenie: 100 USD. W przypadku jednej umowy ... Jeśli cena wynosi: 95 USD. </P> Zysk za połączenie: 0 Zysk: 500 USD Jeśli cena wynosi: 105 USD Zysk: 500 USD Put Zysk: 0 Dla mnie Muszę znaleźć straddle, która kosztuje mniej niż 500 $. Jeśli cena otwarcia straddle wynosi mniej niż 500 USD, kupię to ....
Cześć RR, mam tylko żywą wycenę implikowanego vol dla opcji walutowych, więc nie znam dzisiejszych poziomów dla opcji indeksu akcji. W ostatnich miesiącach sprzedałem wolumenowe struktury opcji walutowych z pewnym sukcesem (dzięki zakładom, że wartość wolumenu będzie mniejsza niż sugerowany poziom podany przez mój bank). Mimo że spready ofertaoferta są czasami zbyt szerokie, to jest to nieekonomiczne, aby mały przedsiębiorca, taki jak ja, skutecznie wchodziłwychodził. Masz rację, próbując zachować strukturę, jeśli to możliwe. Ułatwia to zabezpieczenie (jeśli zdecydujesz się to zrobić) i prostsze obliczanie rynkowej wartości struktury. Osobiście lubię rozterki, chociaż wydaje mi się, że będziesz mieć trudności ze znalezieniem jakiegokolwiek, którego koszt jest niższy niż oczekiwanie na zmienność w danym okresie (może się mylę, często!). O jakich dojrzałości myślisz? Paweł

miggoxy
11-28-2021 10:44, 10:44
Nie handluję opcjami walutowymi. Robię opcje na akcje. To naprawdę jedyny sposób na handel na giełdzie bez korzystania z terminalu bloomberg. Nawet z terminalem bloomberg nadal mam problem z zarabianiem na giełdzie. Patrzę na dojrzałość co najmniej jednego roku. Myślę, że - skoro są to opcje w amerykańskim stylu, w przeciwieństwie do opcji w stylu europejskim i bermudańskim - cena powinna przynajmniej o 5% przesunąć się co najmniej o 5% od ceny wykonania w tym okresie. Zwiększyłem także szanse trafienia zwycięzcy, umieszczając granice w potencjalnie wartych opublikowania branżach. Przykład: Kiedy Bear Stearns zagłębił się, zgadnij, co zrobiłem? Kupiłem straddles przeciwko wszystkim innym bankom. Do tej pory Lehman był dla mnie wielkim szlemem, tak jak i fannie mae i freddie mac. Wszystkie wygasną w czerwcu, a ja siedzę na wysokości 700% zysków i wciąż rosną. Branża motoryzacyjna również wykonuje pewne ruchy. Zwłaszcza po ratowaniu. Zasoby komputera Apple zwykle wykonują dobry ruch 2-3 dni przed wydarzeniem Macworld lub WWDC. Energia była bardzo ważna, gdy ropa naftowa wynosiła 200 USDbaryłkę. Nowe produkty lub leki są również dobre, zwłaszcza gdy inna firma je kupuje. Jeśli chodzi o branże, z którymi miałem do czynienia: Bankowość alternatywna Firmy energetyczne z nowymi patentami Apple (Steve Jobs może odejść) Pizza Retail Retail Pizza (rosnące koszty sera) Wszystkie te branże były w nowości i bardzo silne wydarzenia informacyjne w tym czy innym punkcie. Muszę jeszcze przegrać. Ale do tej pory zrobiłem tylko 50 rozszczepień. Prawie wystarczająco duży rozmiar próbki. Zgadzam się, że granice, które spełniają moje kryteria są trudne do znalezienia, ale jest to dokładnie to samo z Forex lub jakimkolwiek prostym handlem. Idealny punkt wejścia na rynek forex jest dość rzadki, podobnie jak trudno jest uzyskać doskonały punkt wyjścia na rynku opcji na akcje. Dostaję notowania w programie Excel co 10 minut dla akcji, które oglądam z terminami zapadalności od 12 do 18 miesięcy. Po zamknięciu rynku patrzę na wiadomości, wszelkie trendy, zmienność historyczną i koszty straddle. Jeśli uważam, że cena akcji zmieni się co najmniej o 5% w okresie zapadalności, kupuję. Zazwyczaj otrzymuję jeden sygnał co 3-4 dni. To nie jest coś, co zdarza się zbyt często. Ale to bardzo dobry zwrot.

soe97
11-28-2021 12:04, 12:04
Nie handluję opcjami walutowymi. Robię opcje na akcje. To naprawdę jedyny sposób na handel na giełdzie bez korzystania z terminalu bloomberg. Nawet z terminalem bloomberg nadal mam problem z zarabianiem na giełdzie. Patrzę na dojrzałość co najmniej jednego roku. Myślę, że - skoro są to opcje w amerykańskim stylu, w przeciwieństwie do opcji w stylu europejskim i bermudańskim - cena powinna przynajmniej o 5% przesunąć się co najmniej o 5% od ceny wykonania w tym okresie. Zwiększyłem także szanse na trafienie zwycięzcy poprzez ustawienie straddli ...
50 na 50 zwycięskich straddli? To naprawdę imponująca płyta, RR. Dobra robota, przyjacielu, szczególnie w domu, w którym trafiłeś w sektorze bankowym. Kiedyś pracowałem jako producent rynkowy (opcje) dla głównego domu i nikt na moim biurku nie odniósł sukcesu w handlu z książkami. Czy nadal znajdziesz wyceny dotyczące opcji kosztujących mniej niż 5% za 12-18 miesięcy zapadalności ???? Jeśli tak, kupowałbym ogromne ilości w tej cenie. Osobiście wolę opcje europejskie, ponieważ są one tańsze. W przypadku przegubu, jeśli zakupiono 1-nitkę na 15 vol (na przykład) i dwa tygodnie później podana wartość vol dla tego samego terminu wynosiła 18 vol, to po prostu można zamknąć strukturę z równymi i przeciwstawnymi pozycjami sprzedanymi na wyższa cena premium. Oczywiście, twoja pl byłaby pozytywną vega, mniejszą ą czasu i mniejszymi oryginalnymi kosztami premium. Z przegrodą powinieneś po prostu spojrzeć na zmiany w wolumenie, a nie na rozmiar ruchu w podłożu - dla tego lepiej po prostu spiąć zapas. Ale z twoją 100% zapisem opcji handlowych, nie próbowałbym ci powiedzieć, jak handlować.

yadauga
11-28-2021 13:25, 13:25
Nie można kłócić się z sukcesem, lol. Obstawiasz niepewność i niestabilność, którą przynosi. Dopóki zmienność rynku przekracza przewidywaną zmienność, jesteś świetny. Masz pieniądze na citigroup lub bofa? Cała mowa o nacjonalizacji ... tak czy inaczej, może być dużym posunięciem. Mebbe też straddle gold.

miggoxy
11-28-2021 14:46, 14:46
Chyba ... I nie mam problemu ze znalezieniem ofert opcji. Nie cenię ich tak, aby stanowiły 5% konkretnej ceny. Cenię je tak, aby 5-procentowy ruch podstawowego zabezpieczenia był rentowny. Tak, od marca mam pieniądze na Citi i BofA. Powinieneś zobaczyć ruchy w Fannie Mae i Freddie Mac. Jeśli chodzi o ładowanie opcji, nadal ćwiczę to, co uważam za właściwe zarządzanie ryzykiem. Staram się handlować, aby móc stracić co najmniej 20 razy z rzędu, zanim się spłukam. Kiedy przychodzi to, czego powinienem szukać, myślę, że mówimy mniej więcej to samo. Tyle tylko, że znasz właściwe określenia = D

soe97
11-28-2021 16:07, 16:07
Kiedy przychodzi to, czego powinienem szukać, myślę, że mówimy mniej więcej to samo. Tyle tylko, że znasz właściwe określenia = D
Kogo obchodzi terminologia, gdy robisz spójne pieniądze. Pozdrowienia, Paul

soe97
11-28-2021 17:28, 17:28
Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.
Ryzykując duże zlecenie kupna na określonym poziomie, na podstawie tego, co opisujesz, po prostu obstawiasz czerwoneczarne na stole do ruletki. Zdecydowanie nie jest to handel ani inwestowanie, ponieważ wybranie dokładnej górnejdolnej części dowolnego cyklu rynkowego jest prawie niemożliwe, ponieważ takie wzniesieniaspadki są oczywiste dopiero z perspektywy czasu. Uważam jednak, że obecnie pewne wyraźne wartości pojawiają się w niektórych indywidualnych zasobach, biorąc pod uwagę fundamentalną siłę niektórych bilansów i modeli biznesowych, tych, którzy posiadają niezawodne zasoby przepływów pieniężnych, aby pokryć teraz hojne dywidendy. Nie znaczy to, że szersze indeksy nie spadną o kolejne 5%, 10%, 20%, a nawet o znacznie większą kwotę przed odbiorem. Aby złagodzić ryzyko spadku, kupuję pojedyncze akcje w Wielkiej Brytanii w tym tygodniu na bardzo stopniowych zasadach, przechodząc w sposób lekki i bardzo selektywny, ale jednocześnie utrzymując większość mojego proszku w oczekiwaniu na przyszłe możliwości. Cieszę się, że mogę utrzymać te transakcjeinwestycje w długim okresie i cieszyć się dywidendą, która z łatwością przekracza mój koszt kapitału, czekając na znaczny wzrost wartości kapitału. Prawie zawsze zabezpieczam moje długie pozycje na poszczególnych akcjach z pozycjami krótkich pozycji na indeksie, którego część stanowią, lub na wskaźniku porównawczym innego kraju.

blaski71
11-28-2021 18:48, 18:48
Myślę, że wciąż jest zbyt wysoka, bańka wciąż żyje i ma się dobrze. Może to być tendencja spadkowa od lat, co byłoby najlepszą rzeczą, jaka może się przydarzyć amerykańskiej gospodarce w dłuższej perspektywie.

Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.

Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.

xrasciigco97
11-28-2021 20:09, 20:09
Ponieważ dow spadł o około 2500 w ciągu ostatnich 8 miesięcy lub cokolwiek by to było, nie byłoby dobrym pomysłem, aby włożyć w to duży zakup, ponieważ istnieje bardzo duża szansa, że ​​powróci do miejsca, w którym w końcu to się stało.
faktycznie tatuś to było 14K nie było, a teraz 7k. Myślę, że to 7000. Możesz na nią patrzeć na wiele różnych sposobów. ale jest tam chartistka, która patrzy na kropkę com z lat 1990-2009, a teraz na sytuację mieszkaniową, finansową, energetyczną, o tak i całą branżę (a.e. wielka trójka), a podwójny wierzchołek prowadzi do ciężkiego zwrotu. Fundys nie istnieje kraina optymizmu. a nasz nieustraszony przywódca kocha pracę astrphe. o tak, a my zamierzamy opodatkować sikanie bogaczy, abyśmy mogli zamknąć jeszcze więcej miejsc pracy. naprawdę dobrą wiadomością jest to, że kiedy wszystko się pali, możemy na tym zyskać. możesz zarabiać pieniądze, kiedy zobaczysz, że się dzieje.