PDA

Zobacz pełną wersję : Pora dnia na handel



tevar93
07-28-2008 13:49, 13:49
Więc jestem kompletnym początkującym dla tych rzeczy. Zdecydowałem, że chcę zacząć ćwiczyć na krótkoterminowych (maksymalnie 1 dzień) wykresach. Różne powody tego, z których dwa główne polegają na tym, że dużo czasu na ekranie pasuje do mojego stylu życia, i uważam, że wczesne dokonywanie częstych transakcji doprowadzi mnie do podstawowej analizy szybciej niż bardziej konserwatywny styl na dłuższej perspektywie czasowej. Jestem w pełni świadomy krytyki tego stylu, szczególnie dla początkujących.

Na razie staram się ograniczyć moje metody analizy do tego, co wydaje się być podstawą analizy technicznej: wsparcieopór, podstawowe wzory świec, linie trendów i inne proste przykłady. Chciałbym dokonać rozsądnego postępu w tych dziedzinach, zanim przejdę do MA i innych zaawansowanych osób. Przyjmuję założenie, że te techniki są niezależne od ram czasowych (koncepcyjnie, dokładność możebędą się różnić) i że często praktykowanie ich w krótszych ramach czasowych pomoże mi w zbudowaniu podstawowego zestawu umiejętności, który będę mógł stosować w rozsądny sposób w każdym przypadku, w którym mój styl handlowy ewoluuje. .

Moje główne pytanie brzmi: jak ważna jest pora dnia w odniesieniu do stylu handlu, który nakreśliłem? Dokładniej, czy jest absolutnie niezbędne, aby handlować tylko w USALondynie (myślę, że to jest?) Nakładają się, jeśli idę na krótką metę, czy jest to w porządku, aby umieścić transakcje prawie zawsze, gdy pozwala na to mój broker? Podczas gdy ja jestem na komputerze mniej lub bardziej stale, czasy, w których chciałbym się skupić, są całkiem przypadkowe. Jak to jest, jeśli coś pójdzie nie tak z drugiej strony na 2AM EST, nie jestem pewien, czy to był powód, czy popełniłem błąd, czy też po prostu nie powinienem handlować w ogóle na 2AM EST.

Migwlgargol
12-13-2021 06:54, 06:54
Sortof. Możesz użyć ATR indior na 5 lub 10 minut TF. Nie ma powodu, żeby to było tylko codzienne życie. Problem polega na tym, że nie ma stałych niestabilnych ram czasowych. Mówiąc ogólnie, zmienność wystąpi w dniach ... 3, 4, 6 i 8 do 10:30 (czas wschodnioamerykański). 5 rano, 7 rano, 11 rano i na ogół są spokojniejsze czasy. Potem po obiedzie następuje pęknięcie, ale często to niewiele. Ale jak tylko powiesz, ok, będę handlu o 4 rano zmienność będzie tak samo często o 6 rano lub 10:30, lol. Do czasu, gdy dostaniesz indior, który to zmierzył, już minął.
Cóż, nadal będziesz tylko patrzył na ATR dla barów z przeszłości. To, co mówię, to uzyskać indior, który mówi przez ostatnie 20 dni o 8:00 GMT. 15-minutowy słupek uśrednił tę wielkość zmienności. Powtórzyć dla pozostałej X ilości 15 barów w ciągu dnia.

yadauga
12-13-2021 08:15, 08:15
Och, średnia dla tego określonego przedziału czasowego w czasie ... nie znam żadnego, nie.

1334
12-13-2021 09:35, 09:35
Jako początkujący, myślę, że nie może być źle spędzać więcej czasu przed listami przebojów. ponieważ bardzo ważne jest, aby dowiedzieć się, jak cena reaguje w różnych sytuacjach. Ale kiedy stajesz się bardziej zaznajomiony z tym rynkiem, ważne jest, abyś nie uzależniał się od niego i nie był w stanie cały czas być na rynku, a ty kontrolujesz rynek, a nie rynek.

tevar93
12-13-2021 10:56, 10:56
Dzięki chłopaki, to jest dokładnie taki rodzaj informacji, jakiego potrzebowałem. Naprawdę jestem typem, który dużo czyta o czymś, zanim poważnie się do tego zastosował, chociaż okazało się, że jest to wyzwanie z Forex, ze względu na szaloną liczbę realistycznych podejść. Naprawdę bardzo lubię wzory świecowe. Mimo że jest dużo do zapamiętania, możesz łatwo zrozumieć, dlaczego każdy z nich. Jestem pewien, że mógłbym spróbować zrozumieć, dlaczego Stochastics i takie prace, ale zajmie to sporo lektury. Słyszałem o Elliot Wave Theory, ale nie wiedziałem, że to jedna z bardziej podstawowych koncepcji i naznaczyłem ją na później. Zrobię trochę czytania na ten temat dziś wieczorem. Jak również te rzeczy ATR, o których mówicie, odkąd mnie zainteresowaliście