PDA

Zobacz pełną wersję : Broker do handlowania Dow



lagombra74
11-28-2007 02:14, 02:14
Dzień dobry,
Obecnie handluję Forex używając Panda głównie dlatego, że jestem całkiem nowy na rynku Forex i pozwalają mi handlować bardzo małymi centami za pipsy podczas nauki.
Próbuję również znaleźć pośrednika, który pozwoli mi zrobić to samo, ale z mini-dow. Byłbym świetny, gdybym mógł znaleźć taki, który pozwoliłby mi handlować tak niskie, jak 25-50c za punkt ... wiem, że to bardzo mały narybek, ale jednocześnie learing the rope uważam, że ważne jest, aby mieć prawdziwe pieniądze na linii, ale nie ryzykując zbyt wiele. Czy ktoś może polecać brokerów?
Twoje zdrowie,
Steve

asdroid33
11-30-2021 18:01, 18:01
North finance pozwala na handel mini dow, mini sp i wieloma innymi instrumentami, takimi jak pszenica i ropa naftowa, poprzez kontrakty CFD. Wypróbowałem to na demo, a oni pozwolili ci grać tak nisko, jak 0,1 lota. Który jest mini dużo.

miguiseipkr
11-30-2021 19:22, 19:22
Idź do księgarni, gdzie sprzedają magazyny i zdobądź egzemplarz Traders Magazine. Znajdziesz bardziej szczegółowe odpowiedzi na temat brokerów, niż można znaleźć na tym forum.

eugegerra94
11-30-2021 20:42, 20:42
Szukam brokera, który pozwoli ci indeksów. Dow, SP i tak dalej. Nie chcę wymieniać mini dow lub futures lub emini. Czy ktoś zna brokera, który oferuje indeksów. broker mt4 byłby najlepszy. Ale wezmę pomoc. Dzięki. Jatki24300