PDA

Zobacz pełną wersję : MARI - My Automated Revenue Invention EA



Lessixxeroleda
11-15-2010 14:09, 14:09
7 Attachment (s) HI Guys, Mam nadzieję, że spodoba ci się mój EA i pomóż mi go ulepszyć.

Ten EA jest programem do automatycznego handlu, mającym na celu wykonanie wielu transakcji za parę, jeśli warunki są spełnione w oparciu o poniższy przewodnik.

Strategia: Użyj większych ram czasowych, aby określić, czy warunki to # 8220; Kup Gotowy # 8221; lub # 8220; Sprzedaj gotowe # 8221 ;. Decyzje w sprawie dużych ram czasowych są kierowane przez MACD i RSI.

Użyj mniejszych ramek czasowych, aby określić, czy transakcje to # 8220; Kup Gotowy # 8221; lub # 8220; Sprzedaj gotowe # 8221; i wykonywać transakcje w oparciu o TMA i EMA (w oparciu o egipt NanningBob 6.0).


Kryteria zakupu:
Kup Ready1: Jeśli MACD jest poniżej zera, a Current MACD jest mniejszy niż Signal MACD i Previous MACD jest większy niż MACD poprzedniej sygnalizacji.

Kup Ready2: Jeśli Bid jest mniejszy niż linia czasowa TMA do kupowania i EMA dla małych ram czasowych.

Kup sygnał: jeśli parametr BuyReady1 jest prawdziwy, a parametr BuyReady2 jest prawdziwy, a stawka jest większa niż TMA EMA dla małych ram czasowych.

Kryteria sprzedaży:
Sell ​​Ready1: Jeśli MACD jest powyżej zera, a Current MACD jest większy niż Signal MACD, a poprzedni MACD jest mniejszy niż MACD poprzedniej sygnalizacji.

Sprzedaj Ready2: Jeśli Ask jest większy niż linia TMA do zakupu w ramach Time Time i EMA dla małych ram czasowych.
Sell ​​Signal: Jeśli SellReady1 jest prawdziwe, a SellReady2 jest prawdziwe, a Ask jest mniejsze niż Small Time Frame TMA EMA.

TP SL
Istnieje wiele sposobów zarządzania wyjściami. Istnieją TP i SL oparte na ATR. Przeskakiwanie zatrzymuje się, zatrzymuje hamulce i zatrzymuje się, wszystkie, które również mają parametry oparte na ATR, jeśli jest to pożądane. Ten program zamknie wszystkie transakcje, gdy zostanie podany pierwszy sygnał Sell1 i vice versa.

Większość parametrów jest dość standardowa. Te parametry mogą wymagać więcej wyjaśnień.

MaxTrades = 50 - liczba kupionych lub sprzedanych dozwolonych do otwarcia. Ten EA handluje tylko w jednym kierunku w czasie Kup lub Sprzedaj. Pozwoliłbym na wiele transakcji - czyni to bota bardziej opłacalnym, ale wszystko zależy od rozmiaru konta i wielkości partii.

TradeLotMult = 10 - zwiększy rozmiar Lotu co 10 transakcji. Zobacz, jak to działa podczas testowania wstecznego i testów do przodu. Pierwsze 10 transakcji, lotize = 1 * 0,01 = .01, kolejne 10 transakcji 11-20, lotize = 2 * 0,01 = .02 itd. Zagraj z tym w swoich testach.
SetBuyReady1 = false - Przy uruchamianiu, jeśli sądzisz, że warunki BuyReady1 zostały spełnione, możesz ustawić to na true, aby szukać warunków BuyReady2.

SetSellReady1 = false Przy uruchamianiu, jeśli sądzisz, że warunki SellReady1 zostały spełnione, możesz ustawić to na true i wyszukiwać warunki SellReady2.

LargeTimeFrame = 60 - 1H, użyj tego, co działa dla ciebie. 4H to 240, D1 to 1440. Używam 60 przez 60 minut
Small Time Frame = 5 - 5M, użyj tego, co działa dla ciebie, po prostu spraw, żeby był mniejszy niż Large Time Frame. Używam 5 przez 5 minut.
Buys_Below_Zero_Only = true - Tylko będzie wykonywać Kupuje, gdy MACD jest poniżej zera - bezpieczniejsze, bardziej konserwatywne podejście

Sells_Above_Zero_Only = true - Tylko wykona Sells, gdy MACD jest powyżej zera - bezpieczniejsze bardziej konserwatywne podejście

Use_RSIFilter = true - Wykonuje transakcje tylko wtedy, gdy RSI jest powyżej zera - bezpieczniejsze, bardziej konserwatywne podejście; Sprzedaje się tylko wtedy, gdy RSI jest poniżej zera - bezpieczniejsze, bardziej konserwatywne podejście;

Moje ustawienia są domyślne, ale patrzę na Optymalizację zysku MACD, RSI i ATR i zatrzymania w przyszłości. To w zasadzie to. Zachęcamy do zadawania pytań. Spróbuję odpowiedzieć.

Załączam EA, mój szablon, TMA Centrium indior oraz zdjęcie wykresu 1H i 5M wykresu dla GBPJPY.

Moja praca dzienna to programowanie na komputerze mainframe. Kupiłem książkę o piśmie EA i wykorzystałem to z wieloma pomysłami z grupy tutaj wforex-instant- więc dzięki wam wszystkim.



NOWE PRODUKTY.

Stworzyłem mały szablon ramowy z TMA i kupuję i sprzedam MA.
Do pracy z tym szablonem będzie potrzebny MARI EA V3.0. Wymagane zmiany kodowania.

Nadal możesz używać MARI EA V2.0 na mari tpl, a twój handel będzie taki sam. Mniejszy szablon ram czasowych i nowy EA umożliwiają wyświetlanie transakcji wykonywanych z powodu kryteriów MA TMA.

https://www.forex-instant.com/attachments/15292276151980510057.tpl

https://www.forex-instant.com/attachments/15292276171372492460.zip

https://www.forex-instant.com/attachments/15292276201739221055.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/152922762149991101.0

https://www.forex-instant.com/attachments/15292276242147328807.tpl

https://www.forex-instant.com/attachments/15292276261993654581.0

eegtrexxaa
11-21-2021 16:38, 16:38
Pracowałem z modemem V3.0a przez EasyRyder, a podczas testowania wstecznego wygląda całkiem nieźle. Miej to na koncie demonstracyjnym, ale nie brało handlu w ciągu ostatnich 10 dni. Rynek jest trochę niepewny, więc może dobrze się ze mną trzyma. Czy ktoś ma jakieś dodatkowe wyniki lub informacje do opublikowania?

porrele
11-21-2021 17:59, 17:59
Dzięki za system. Jakie są twoje wyniki?

Lessixxeroleda
11-21-2021 19:19, 19:19
Dzięki za system. Jakie są twoje wyniki?
Cześć Marcuss, żaden, właśnie zacząłem testować to. Ale widzę, co jest w stanie przetestować. Myślę, że ma duży potencjał. Zastanawiam się nad umieszczeniem go na rachunku w sklepie RobotForex i po prostu odpuszczę. Zaczynam optymalizować pary, ale domyślne ustawienia będą działać dobrze. Używam Trailing Stop z 20/10. Łapie zysk dla wielu transakcji. Potrzebuję tylko innych, aby pomóc w testowaniu i ulepszaniu bota. Dzięki powodzenia.

Regsedevlc
11-21-2021 20:40, 20:40
Pozdrawiam TallCoolOne Handluję ręcznie w oparciu o te same reguły Macd, ale na 1 min wykres zwykle będzie wynosił 5 pip tp. Następnie użyłem powtórzenia NB dla wszelkich transakcji, które idą źle. Użyłem 4hr rsi, aby pomóc mi ocenić, kiedy rynek się rozwija. Przygotuję to na demo - próbowałem backtestingu, ale nie mogę go uruchomić. Paweł

Lessixxeroleda
11-21-2021 22:01, 22:01
Cześć Paul, Hmmm..nie pewnie dlaczego to nie zadziała na backtestingu. Robiłem to dobrze na wszystkich moich testach historycznych. Zostawiłem tam niektóre instrukcje drukowania, aby można było przejrzeć dziennik i sprawdzić, czy są ustawione niektóre flagi BuyReady1 lub SellReady2. Możesz chcieć umieścić więcej odbitek w diagnozie problemu, jeśli nie masz z tym problemu. Dzięki.

Lessixxeroleda
11-21-2021 23:22, 23:22
Cześć Paul, Ustaw CheckOncePerBar = false podczas weryfikacji historycznej. To powinno dać lepsze rezultaty. Użyj również tickdata. Mam nadzieję że to pomogło. Dzięki!

Lessixxeroleda
11-22-2021 00:42, 00:42
Cześć faceci, korekta w poście jeden. Znalazłem mały błąd. Dzięki!

Cagtro
11-22-2021 02:03, 02:03
Gratulacje dla podskakującego dziecka EA! Będą śledzić z odsetkami. Dziękuję Ci!

asiita1497
11-22-2021 03:24, 03:24
Dziękuję za udostępnienie EA. Wydaje mi się, że HUD znika, gdy pojawia się ruch pip. Następnie pojawia się ponownie, gdy nie ma ruchu na rynku, a następnie znika itp.

Mopkretta3
11-22-2021 04:45, 04:45
Cześć faceci, korekta w poście jeden. Znalazłem mały błąd. Dzięki!
Czy przyłączasz EA do większego lub mniejszego TF? Dzięki

Lessixxeroleda
11-22-2021 06:06, 06:06

oxiderll
11-22-2021 07:26, 07:26
Mam konto EA na moim koncie IBFX na żywo. Otrzymaliśmy dwa sygnały dla pary GBPJPY, która została przebita przez wadę. Dlaczego EA nie wymienił tych informacji?

oxiderll
11-22-2021 08:47, 08:47
Przypomina mi o choinkach i lampkach, mrugając i wyłączając .......

Lessixxeroleda
11-22-2021 10:08, 10:08
Cześć wam, proszę pobrać EA i TMA CENTERED MARI.ind z 1. postu. To powinno wyczyścić migające HUD i ostrzeżenia z TMA. Indior wysłałby alarmy, gdyby nie spełniono warunków BuyReady1 lub SellReady1. To było mylące. Dziękuję za opinię.

rigpkseko
11-22-2021 11:29, 11:29
Cześć, TallCoolOne, czytam twój system z wielkim zainteresowaniem i wierzę, że zadziała bardzo dobrze. Czy możesz mi pomóc z tym, w jaki sposób 5-minutowy handel wyzwalał sygnały?

Lessixxeroleda
11-22-2021 12:49, 12:49
Cześć, czytam twój system z wielkim zainteresowaniem i wierzę, że zadziała bardzo dobrze. Czy możesz mi pomóc z tym, w jaki sposób 5-minutowy handel wyzwalał sygnały?
Wyzwalanie STF opiera się na TMA i EMA. Jeśli przeprowadzisz wyszukiwanie w systemie NanningBobs 6.0, który znajduje się w wątku 5.0, zobaczysz go w zarysie. Kiedy cena spadnie poniżej linii kupna dla TMA i EMA, jest gotowa do kupienia, gdy cena idzie w parze z linią kupna TMA i EMA, wyskakuje zakup. Vice Versa dla Sprzedaj. Jeśli spojrzysz na zjazd z listą, który znajduje się w poście pierwszym, zobaczysz, jak wyglądałaby wykres 5-minutowy w tym samym czasie, gdy wykres 1-godzinny miał miejsce dla GBPJPY. Trzy linie na wykresie to TMA. Mam nadzieję, że to pomoże. Dzięki!

asiita1497
11-22-2021 14:10, 14:10
Jak często średnio będzie handlować EA?

Alvisegpisozabravo
11-22-2021 15:31, 15:31
Czy mogę wiedzieć, jakie są pary walutowe, w których możemy przetestować ten EA? Obecnie przyłączam go do EURUSD i GBPJPY. Zostańcie z nami. Ian

Lessixxeroleda
11-22-2021 16:52, 16:52
Czy mogę wiedzieć, jakie są pary walutowe, w których możemy przetestować ten EA? Obecnie przyłączam go do EURUSD i GBPJPY. Zostańcie z nami. Ian
Możesz wypróbować testy na dowolnych parach. Obecnie testuję AUDJPY, AUDUSD, CADJPY, CHFJPY, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPCHF, GBPJPY, GBPUSD, NZDJPY, NZDUSD, USDCAD, USDCHF, USDJPY. Dzięki!

Lessixxeroleda
11-22-2021 18:12, 18:12
Jak często średnio będzie handlować EA?
Jeśli otworzysz transakcje Max, możesz uzyskać 10-50 transakcji dziennie, handlując 10 parami.

Gore33
11-22-2021 19:33, 19:33
Używam konfiguracji v2 na H1 i v3 dla małych par na m5. Mam partie ustawione na 10, a dziś rano mam 10 transakcji na usd cad.

chicaiscokxormigta
11-22-2021 20:54, 20:54
Cześć, chłopaki .. w ustawieniu MARI możemy ustawić ilość pestek, które będą używane, gdy MARI spróbuje przesunąć stop? Na przykład z moim brokerem minimalna wartość AUDUSD to 00005.0 .... Czy ta wartość jest ustawialna w MARI, a jeśli tak, to gdzie? Ustawienie tego zapobiegnie pojawieniu się ERROR, gdy MARI spróbuje przesunąć stop. Dziękuje wszystkim.

eegtrexxaa
11-22-2021 22:15, 22:15
Powinien być w stanie wyregulować zatrzymania w sekcji zmiennych ze stopniem końcowym. Liczba pipsów w TS będzie różnić się w zależności od pary walutowej. Niektóre z moich to 10, niektóre to 50. IMO tak brokerzy kryminalni trzymają nas z dala od skalpipng z ciasnymi postojami i małymi celami zysku. Powinieneś wiedzieć, że z powodu drobnych wahań na rynku, że nie jest niczym niezwykłym, aby uzyskać błędy zatrzymania ruchu, zwłaszcza gdy próbujesz przyszyć zyski.

chicaiscokxormigta
11-22-2021 23:36, 23:36
Czy wiesz, jaka byłaby różnica w ustawieniach? Spojrzałem na nie, ale nie mogłem zdecydować, które z nich będą poprawne do edycji.

Arbolblasco
11-23-2021 00:56, 00:56
Próbowałem MARI EA V.3 w zeszłym tygodniu (od poniedziałku 13 grudnia do piątku) z domyślnymi parametrami TallCoolOne. Dane: Broker: ROBOFOREX Lot: 0,01 Konto demo 10 K 10 USD Waluty. Korzyści Zamknięte transakcje: 933 $ Otwarte transakcje: Ponad 100 korzyści Otwarte transakcje: -1,328 $ Prześledze modyfikację EasyRider w tym tygodniu z jego domyślnymi parametrami w tych samych 10 walutach. Pozdrowienia.

Vicpkrcamptt18
11-23-2021 02:17, 02:17
Pracowałem z V3.0a mod przez Easy, a przy testowaniu wstecznym wygląda całkiem nieźle. Miej to na koncie demonstracyjnym, ale nie brało handlu w ciągu ostatnich 10 dni. Rynek jest trochę niepewny, więc może dobrze się ze mną trzyma. Czy ktoś ma jakieś dodatkowe wyniki lub informacje do opublikowania?
Cześć ej5 - mam nadzieję, że masz się dobrze. Skoncentrowałem się na handlu ręcznym i nie spędziłem żadnego czasu na MARI EA w ciągu kilku tygodni. Jeśli zajmie mi to trochę czasu po pierwszym roku, zmienię moją wersję EA, tak aby zawierała opcję dodawania pozycji tylko wtedy, gdy jest to zysk. Proszę zastanowić się nad zbiorem zasad wdrażania tej opcji. Dwie lub więcej głów to nie jedna - dlatego wciąż jesteśmy w tym wątku. W TallCoolOne rozczarowałem się. Jeśli rozpoczynasz wątek, masz obowiązek go obsłużyć lub powiedzieć ludziom, że wybierasz się do innych rzeczy. Nie chcę go uprzedzać, być może ciężko pracuje nad poprawionym rozwiązaniem. Ale w tej chwili może być wysoki, nie wiem, ale na pewno nie jest super.

eegtrexxaa
11-23-2021 03:38, 03:38
W tej chwili bot jest o przerwie nawet bota. O ile ktoś nie ma zauważalnych rezultatów, poruszam się, ponieważ wątek został najwyraźniej odrzucony przez twórcę. ej5

thusderblw
11-23-2021 04:59, 04:59
jak dotąd ten ea ma dobrą wydajność DD za dużo, ale utrzymuj zysk

Mokicaoxrisoxrtis
11-23-2021 06:19, 06:19
Ive próbował backtest zarówno 2.0 i 3.0 i uzyskać następujące błędy w obu ... Nie można otworzyć pliku ”c
https://www.forex-instant.com/attachments/1530386106.jpgprogram files (x86) metatrader - fxopen expertsmari_ea v2.1.ex4 na ... Wszelkie pomysły, nigdy nie napotkam żadnych problemów testujących EA w ten sposób wcześniej.

pacozam
11-23-2021 07:40, 07:40
Hej wszystkim, tylko szybkie spojrzenie na technikę, z której korzystałem z całkiem niezłym skutkiem przy użyciu systemu Mari TMA z centralnie umieszczonym TMA. Zasadniczo jest to po prostu Kup, gdy cena trafia na zieloną przerywaną linię, sprzedaj, gdy trafi na czerwoną przerywaną linię, i zamknij transakcję, gdy cena trafi w solidną zieloną linię. H1, EU i GU na chwilę obecną, ale naprawdę niedługo wypróbują inne pary. Sprawdź to! Myśli?

Oxy1991
11-23-2021 09:01, 09:01
Hej wszystkim, tylko szybkie spojrzenie na technikę, z której korzystałem z całkiem niezłym skutkiem przy użyciu systemu Mari TMA z centralnie umieszczonym TMA. Zasadniczo jest to po prostu Kup, gdy cena trafia na zieloną przerywaną linię, sprzedaj, gdy trafi na czerwoną przerywaną linię, i zamknij transakcję, gdy cena trafi w solidną zieloną linię. H1, EU i GU na chwilę obecną, ale naprawdę niedługo wypróbują inne pary. Sprawdź to! Myśli?
Dzień dobry. Dziękuję. Czym jest centralnie Mari TMA?

pacozam
11-23-2021 10:22, 10:22
Dzień dobry. Dziękuję. Czym jest centralnie Mari TMA?
To jeden z tych, którzy przychodzą z systemem tego wątku. Może to nie jest najlepsze miejsce do pisania tego, ale jest to całkiem mocny mały pomysł.

pacozam
11-23-2021 11:43, 11:43
1 Załączniki Oto mały zrzut ekranu UE, abyś mógł uzyskać lepszy wizualny przykład.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530386113502404332.jpg

girrubesg7
11-23-2021 13:03, 13:03
Hej, TCO, nie wiedziałem, że masz już wątek! Właśnie miałem szybką lekturę parametrów EA, nie pewny jeśli zrobiłem to dobrze, dla pierwszej kwalifikacji na dłuższej ramie czasu, czy EA czyta HISTOGRAM MACD - czy to prawda? Jeśli tak, to chyba łatwo byłoby przekonwertować drugi warunek na niższe ramy czasowe, aby odebrać sygnały z W% R, tak jak robimy to w wątkach 100_pips? Myślę o egii trzeciego ekranu, ale zamiast czekać, aż MACD przekroczy linię środkową, zacznij brać transakcje, gdy histogram zmieni kierunek. Wydaje mi się, że łączę to ze znacznie niższym Take Profit, powiedzmy 1 ATR, zamiast 100_pip dłuższego terminu 320 pipsów TP, więcej transakcji zostanie podjętych i mam nadzieję, że więcej dotrze do TP. Wszystko co najlepsze, E.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530386107.png

Lessixxeroleda
11-23-2021 14:24, 14:24
Cześć, To jest stary wątek dla EA, który napisałem dawno temu. Nie ma to nic wspólnego z Trzecimi Stratami na ekranie. Jeśli istnieje wątek dla nowego EA, utworzę nowy wątek. Dzięki za trzeci ekran EA. Ustawia się duży TF dla metody wyznaczania trendu, którą może być metoda Ichimoku, EMA lub MACD (macd_adjustable). Niższe TF jest używane dla sygnału Willi%. Tak więc teoretycznie można by zrobić większy TF Tygodniowy i Mały TF jak codziennie.

Haddock34
11-23-2021 15:45, 15:45
Hai Tall przepraszam, jestem nowy w MT4 i jego mieszkańcach. Nie podważam tego, co łączy twój EA V3 lub V2 z centralnie umieszczonym w TMA Mari. Ea działa z koncentrowaną na TMA Mari? a centrum TMA wyśrodkowane Mari potrzebuje EA v2 lub V3? tahnks Armyda

Lessixxeroleda
11-23-2021 17:06, 17:06
Cześć, Armio, już nie popieram tego EA. dzięki!

Haddock34
11-23-2021 18:26, 18:26
więc ... już nie działa?

girrubesg7
11-23-2021 19:47, 19:47
Cześć, To jest stary wątek dla EA, który napisałem dawno temu. Nie ma to nic wspólnego z Trzecimi Stratami na ekranie. Jeśli istnieje wątek dla nowego EA, utworzę nowy wątek. Dzięki za trzeci ekran EA. Ustawia się duży TF dla metody wyznaczania trendu, którą może być metoda Ichimoku, EMA lub MACD (macd_adjustable). Niższe TF jest używane dla sygnału Willi%. Tak więc teoretycznie można by zrobić większy TF Tygodniowy i Mały TF jak codziennie.
Tak, myślę, że byłoby wspaniale, gdybyś otworzył nowy wątek do obsługi swojego najnowszego EA, zwłaszcza, że ​​ma 3 opcje handlu. Teraz, myślę, że źle rozumiesz, o co tu pytałem - czy to EA lub twój aktualny EA może odczytać rzeczywisty Histogram MACD? Obecnie kryteria są takie, że MACD znajduje się powyżej lub poniżej linii środkowej, ale jeśli spojrzysz na Histogram, możesz zauważyć, że transakcje można wprowadzić znacznie wcześniej - myślę, że byłby prawie taki sam jak handel krzyżem MA ? Jeśli kiedykolwiek czytałeś wątek o marketingu Philip NELS 4 Hour MACD, wiedziałbyś, co mam na myśli - przenieśli go teraz na Forum Handlowe. Dzięki, E.

eegtrexxaa
11-23-2021 21:08, 21:08
ER, zgadzam się, trzymaliśmy się modów do bota, aby nie przejąć nici. Byłoby wspaniale, gdyby TCO po prostu się zameldowało, aby kontynuować wątek lub przekazać je osobom, które chcą uczestniczyć. Zaczął dobrze. Może teraz jest bogaty i zapomniał o nas.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530386126.jpgPodoba mi się pomysł dodania pozycji, gdy sygnały wyrównują się ponownie i mamy 20-50 pipsów w pieniądzach. Kolejne kilkakrotne powtarzanie sygnałów jest w porządku, o ile za każdym razem przenosimy się do pieniędzy. Im większa moja pozycja, tym ciaśniej podoba mi się mój postój, aby ruszyć się w górę, aby uniemożliwić Avalanchowi, gdyby wszyscy odwrócili się w tym samym czasie.