PDA

Zobacz pełną wersję : Otwieranie 10 zleceń z limitem naraz



oxrbexxagm84
10-29-2008 17:48, 17:48
Cześć ludzie,

Prowadzę eksperta, który utworzyłem, który otwiera dwa zlecenia z limitem o określonej godzinie każdego dnia na pięciu parach walutowych (10 zamówień za każdym razem, oczywiście zależnie od tick). Używam OrderReliable.mqh, ale sporadycznie wciąż nie mam otwartych wszystkich zamówień, kiedy tego potrzebuję.

Jakieś myśli od tych, którzy byli na tej drodze?

Dzięki,

Dolina górska

albarey
12-01-2021 04:40, 04:40
Czuję twój ból, miałem te same problemy. Nigdy nie użyłem polecenia rzetelności, ale w zasadzie to, co musisz zrobić, to próbować, dopóki nie uzyskasz pozytywnego numeru biletu (co oznacza, że ​​zostałeś wypełniony). Dodanie snu (100); RefreshRates (); między zamówieniami może trochę pomóc.

oxrbexxagm84
12-01-2021 06:01, 06:01
Czuję twój ból, miałem te same problemy. Nigdy nie użyłem polecenia rzetelności, ale w zasadzie to, co musisz zrobić, to próbować, dopóki nie uzyskasz pozytywnego numeru biletu (co oznacza, że ​​zostałeś wypełniony). Dodanie snu (100); RefreshRates (); między zamówieniami może trochę pomóc.
OrderReliable.mqh ma funkcję uśpienia, ale przyjrzę się temu, dzięki. Dolina górska

Oxrtiug99
12-01-2021 07:22, 07:22
Prosty. Po prostu nazwij bilety lub coś takiego i napisz w kodzie: jeśli nie otwórz 2 zamówienia, otwórz je ... w pętli, tak, aby ciągle uderzała w nią, aż złoży zamówienia.

oxrbexxagm84
12-01-2021 08:42, 08:42
Prosty. Po prostu nazwij bilety lub coś takiego i napisz w kodzie: jeśli nie otwórz 2 zamówienia, otwórz je ... w pętli, tak, aby ciągle uderzała w nią, aż złoży zamówienia.
Dziękuję za to wejście ... Połączyłem pętlę while (while ticketlt; 0, kontynuuję próbę otwarcia) z OrderReliable. Może teraz sprawi, że będzie teraz bardziej niezawodny
https://www.forex-instant.com/attachments/1534936457.jpg. Dolina górska

GtexasoD
12-01-2021 10:03, 10:03
Potrzebuję pomocy .. Chcę każdego ruchu 10 pipsów EA Otwórz zamówienie kup i sprzedaj. Saya zrobiłem to z instrukcją .. wynik jest całkiem dobry .. Tym razem chcę zrobić tę egię na robocie, pomóż mi. . przed podziękowaniem.