PDA

Zobacz pełną wersję : Japońscy brokerzy forex



gokzalttgasixorex
10-10-2007 04:13, 04:13
Szukam japońskich brokerów forex, a nie brokerów, którzy mają japońskiego na swojej stronie, ale prawdziwych japońskich brokerów, którzy są w Japonii. Wydaje się niemożliwe, aby je znaleźć w Internecie ... Czy ktoś wie o ???
Dzięki

Xokgekaaa
12-05-2021 05:49, 05:49
Czy ktoś wie, czy obcokrajowiec może otworzyć konto u japońskich brokerów forex?

Oxrcvaxxa31
12-05-2021 07:09, 07:09
tak .. Chciałbym zobaczyć jedną ... ale zgaduję, że wszystko byłoby po japońsku?

xehartsort
12-05-2021 08:30, 08:30
Tak, próbowałem też dla carry trade ... i chodziłem po sieci przez kilka dni .. bez znajomości japońskiego zadanie jest bardzo trudne. Powodzenia

gokzalttgasixorex
12-05-2021 09:51, 09:51
Możesz przetłumaczyć witrynę za pomocą Google Translate lub Babelfish. Dużym problemem jest znalezienie ich. Nie wiem dlaczego, choć ...

vladi38
12-05-2021 11:12, 11:12
Mają wielu brokerów w Japonii dla rynków. Ale wszystkie są po japońsku ... śmieszne. I nie sądzę, by pozwolili ci otworzyć konto i tak dalej, chyba że mieszkasz tam ..... lub może japoński żywy OS. GFT ma biuro w Tokio.

gokzalttgasixorex
12-05-2021 12:32, 12:32
Mają wielu brokerów w Japonii dla rynków. Ale wszystkie są po japońsku ... śmieszne. I nie sądzę, by pozwolili ci otworzyć konto i tak dalej, chyba że mieszkasz tam ..... lub może japoński żywy OS. GFT ma biuro w Tokio.
Czy masz więcej informacji o brokerach japońskich ??? Dzięki

lazarooxrtiswz
12-05-2021 13:53, 13:53
CMC Markets Japan to biuro w Japonii
http://www.cmcmarkets.co.jp/

woolelxd
12-05-2021 15:14, 15:14
1 Attachment(s)

Szukam japońskich brokerów forex, a nie brokerów, którzy mają japońskiego na swojej stronie, ale prawdziwych japońskich brokerów, którzy są w Japonii. Wydaje się niemożliwe, aby je znaleźć w Internecie ... Czy ktoś wie o ??? Dzięki
Hello(Ohayou-gozaimasu), Tznef! The attachment is Gaitame.com's quotes and interest swap rates. This forex broker is most famous in Japan and they have about 170,000 customer's live accounts in this September. We heard this forex broker occupies 60% of Japanese forex brokers' accounts. If I remember right, customers living in Japan can only open an individual account with Japanese forex brokers? (I didn't open account at GFT Japan and CMC) About me, when I started forex trading, I opened an account at Gaitame.com. But one transaction fee is 5 pip, spread tends to widen during economic indior announcement and slippage occurs. Although I opened accounts with FXCM Japan and Himawari(sunflower) Securities, no transaction fee, but many disadvantages. Therefore I have used US forex brokers since last spring.

luditgarcaygh
12-05-2021 16:35, 16:35
czy istnieje jakiś szczególny powód, dla którego poszukujesz japońskiego sklepu z bobasami?

gokzalttgasixorex
12-05-2021 17:56, 17:56
Witaj (Ohayou-gozaimasu), Tznef! Załącznik to cytaty Gaitame.com i stopy procentowe swapów. Ten broker forex jest najbardziej znany w Japonii i ma w tym wrześniu około 170 000 kont na żywo. Słyszeliśmy, że ten broker forex zajmuje 60% japońskich rachunków brokerów forex. Jeśli dobrze pamiętam, klienci mieszkający w Japonii mogą otworzyć tylko indywidualne konto u japońskich brokerów forex? (Nie otworzyłem konta w GFT Japan i CMC) O mnie, kiedy zaczynałem handel na Forex, otworzyłem konto na Gaitame.com. Ale jedna opłata za transakcję to 5 pipsów, spread ma tendencję do poszerzania się w czasie ogłoszenia gospodarczego i poślizgu. Mimo że otworzyłem konta w FXCM Japan i Himawari (słonecznik), nie mam żadnych opłat transakcyjnych, ale wiele wad. Dlatego od ubiegłego roku korzystałem z usług brokerów forex w USA.
Czy korzystają z własnej platformy, czy jest to biała marka firmy?

woolelxd
12-05-2021 19:16, 19:16
1 Załącznik (-i)

Czy korzystają z własnej platformy, czy jest to biała marka firmy?
Załącznik jest własną platformą Gaitame.com. Ich wskaźnik dźwigni wynosi 10: 1 (na przykład: USDJPY 10 000 USD ... wymagane marże: 100 000 jenów). Jednak inni japońscy brokerzy forex prawie korzystają z platformy brokera forex (np. Saxo, GFT, FXCM itp.). W Japonii rynek forex nie był jeszcze wyrafinowany. Problemy z serwerem i logowaniem często występują podczas ważnych ogłoszeń ekonomicznych. Tymczasem depozyty zabezpieczające klientów Gaitame.com są chronione przed bankructwem brokera forex, więc japońscy inwestorzy forex wydają się korzystać z tego największego japońskiego brokera forex.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/250-entry.html

Wixxaymg
12-05-2021 20:37, 20:37
Załącznik jest własną platformą Gaitame.com. Ich wskaźnik dźwigni wynosi 10: 1 (na przykład: USDJPY 10 000 USD ... wymagane marże: 100 000 jenów). Jednak inni japońscy brokerzy forex prawie korzystają z platformy brokera forex (np. Saxo, GFT, FXCM itp.). W Japonii rynek forex nie był jeszcze wyrafinowany. Problemy z serwerem i logowaniem często występują podczas ważnych ogłoszeń ekonomicznych. Tymczasem depozyty zabezpieczające klientów Gaitame.com są chronione przed bankructwem brokera forex, więc japońscy inwestorzy na rynku forex wydają się mieć tendencję do ...
Zgadzam się, większość ważnego brokera w Japonii nie oferuje ATS swoim klientom, nawet tym, którzy używają protraderów, wyłączają zautomatyzowany handel ... który jest do bani.

GergakBursoxs
12-05-2021 21:58, 21:58
http://www.tfx.co.jp/en/products/forex.shtml

coktadoradeegtrexxag
12-05-2021 23:19, 23:19
Zgadzam się, większość ważnego brokera w Japonii nie oferuje ATS swoim klientom, nawet tym, którzy używają protraderów, wyłączają zautomatyzowany handel ... który jest do bani.
Dlaczego wyłączają one
http://protrader.net/automated-trading/automated-trading-software/?

PachecoGP
12-06-2021 00:39, 00:39
Szukam japońskich brokerów forex, a nie brokerów, którzy mają japońskiego na swojej stronie, ale prawdziwych japońskich brokerów, którzy są w Japonii. Wydaje się niemożliwe, aby je znaleźć w Internecie ... Czy ktoś wie o ??? Dzięki
Cześć, jestem Amerykaninem mieszkającym w Japonii. Nie chciałem korzystać z zagranicznego brokera, ponieważ nie cierpię zajmowania się japońskimi bankami, które przesyłają pieniądze i zmieniają waluty, itp. Korzystam z Forex.com przez ostatnie 6 miesięcy i nie miałem żadnych problemów. Ich platformy do sortowania to MT4 i Pro Trader. Jestem na MT4 i nie demo dałem innego. Ich japońska strona internetowa jest
http://www.jp.forex.com/Forex.com ma biura w Nowym Jorku, Londynie, Tokio i Singapurze (chyba). I nie, nie pracuję dla nich
https://www.forex-instant.com/attachments/1529226920.pngSzczęśliwy handel.

Oxycaparrtt
12-06-2021 02:00, 02:00
Czy ktoś wie, czy obcokrajowiec może otworzyć konto u japońskich brokerów forex?
Jaką przewagę miałby handel forex z japońskim brokerem przeciwko innym głównym jurysdykcjom?

El
12-06-2021 03:21, 03:21
http://www.bestonlineforexbrokers.com/Online-Forex-Brokers/Forex-Broker-Country-Lists/Forex-Brokers-by-Countries-Pg7.html

gokzalttgasixorex
12-06-2021 04:42, 04:42
http://www.bestonlineforexbrokers.com/Online-Forex-Brokers/Forex-Broker-Country-Lists/Forex-Brokers-by-Countries-Pg7.htmlWow, to świetna lista! Dzięki.

Corrucu
12-06-2021 06:03, 06:03
DMMFX rozszerzyły się na Australię i są regulowane przez ASIC i wierzę, że według Rob Bookera nawet Yahoo ma brokerski rynek forex w Japonii !!

rolcerler
12-06-2021 07:23, 07:23
Wejdź na ich krajową giełdę i sprawdź sekcję brokera. powinni mieć akredytowanych brokerów, którzy działają na ich giełdach. Jeśli szukasz brokerów CFD lub forex, prawdopodobnie twoje poszukiwania zakończą się niczym, bo nie ma sensu otwierać takiego domu maklerskiego w Japonii.

Abelizok
12-06-2021 08:44, 08:44
dlaczego jesteś tak zainteresowany japońskim brokerem? Przypuszczam, że może istnieć jakiś japoński pośrednik, który utrzymuje angielski. I jak zamierzasz wypłacać pieniądze?

AsaRG
12-06-2021 10:05, 10:05
Nie jestem pewien co do brokerów w Japonii, ale myślę, że może być wielu brokerów online, którzy akceptują handlowców z Japonii. Ale myślę, że lepiej jest znaleźć wymagane dane, aby uzyskać pożądane wyniki.