PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z platformą



Oxrki87
09-07-2006 20:55, 20:55
3 Załącznik (-i) Dołączyłem 3 platformy z dzisiejszego Bilansu Handlowego AUDUSD. MT4 to dziwny obraz, który nie pasuje do innych platform transakcyjnych.

Czy ktoś może rzucić trochę światła na to?

alighas
08-08-2021 15:03, 15:03
Myślę, że potrzebujemy nieco więcej informacji niż to, co podałeś. Czy jest to wersja demo lub kanał na żywo? Który broker?

Dołączyłem 3 platformy z dzisiejszego Bilansu Handlowego AUDUSD. MT4 to dziwny obraz, który nie pasuje do innych platform transakcyjnych. Czy ktoś może rzucić trochę światła na to?

Dołączyłem 3 platformy z dzisiejszego Bilansu Handlowego AUDUSD. MT4 to dziwny obraz, który nie pasuje do innych platform transakcyjnych. Czy ktoś może rzucić trochę światła na to?

Oxrki87
08-08-2021 16:23, 16:23
Myślę, że potrzebujemy nieco więcej informacji niż to, co podałeś. Czy jest to wersja demo lub kanał na żywo? Który broker?
Przekaz na żywo. Prawdziwe konto. Nie można zidentyfikować brokera, ponieważ nie jest on zwolennikiem tej witryny. Będę naruszać zasady zamieszczania postów i mogę zostać źle zrozumiany jako poparcie. Jest domyślnym brokerem platformy.

Isegperwz989
08-08-2021 17:44, 17:44
Najprawdopodobniej było to spowodowane stop-huntingiem, który był wyłącznie oparty na brokerach. Niedawno monitorowałem dwa konta demo MT4, które pochodziły od różnych brokerów, wraz z moim kontem na żywo, które nie było oparte na MT4. Czasami jeden z nich szczypał i szarpał, podczas gdy ceny pozostałych dwóch poruszały się normalnie z niemal identycznymi cenami. Dopiero wtedy, gdy wszystkie te rachunki wzrosły w tym samym czasie, wtedy nastąpiła prawdziwa fluktuacja rynku. Hoh