PDA

Zobacz pełną wersję : Konto instytucjonalne MIG: Najniższe spready?



lasixxo79
04-07-2008 23:19, 23:19
Poważnie zastanawiałem się nad możliwością otwarcia konta instytucjonalnego w MIG w celu uzyskania niższych spreadów niż w przypadku ich konta standerd. Czy ktoś tutaj kiedykolwiek próbował tego lub zna kogoś, kto ma?
Głównym problemem jest to, że chcą mieć 500 000 $ na otwarcie konta, więc musiałbym zrobić wspólne konto z kimś innym, a to może poprosić o problem.
Powiedz mi swoje myśli. http://forums.babypips.com/images/smilies/smile.gif

lasixxo79
11-16-2021 13:41, 13:41
Chyba nikt tu nie próbował tego konta. Może powinienem po prostu iść z ECN. Być może interaktywni brokerzy lub Dukascopy. Każdy, kto ma radę, kto ma najlepszy średni spread dla egzotycznych par, proszę pisać tutaj. Dzięki!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228340.png

GergakBursoxs
11-16-2021 15:02, 15:02
Chyba nikt tu nie próbował tego konta. Może powinienem po prostu iść z ECN. Być może interaktywni brokerzy lub Dukascopy. Każdy, kto ma radę, kto ma najlepszy średni spread dla egzotycznych par, proszę pisać tutaj. Dzięki!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228340.pngDukascopy nie oferuje prawie tylu egzotycznych par co IB. Używam obydwu i polecam IB, jeśli chcesz handlować egzotykami.

lasixxo79
11-16-2021 16:23, 16:23
Dukascopy nie oferuje prawie tylu egzotycznych par co IB. Używam obydwu i polecam IB, jeśli chcesz handlować egzotykami.
Tak, to prawda, ale dla mnie automatyczny handel jest koniecznością, a ktoś mi mówił, że interaktywne braki pośredników nie są zbyt dobre. Czy wiesz dużo o tym api?

GergakBursoxs
11-16-2021 17:43, 17:43
Tak, to prawda, ale dla mnie automatyczny handel jest koniecznością, a ktoś mi mówił, że interaktywne braki pośredników nie są zbyt dobre. Czy wiesz dużo o tym api?
Słyszałem głównie wszystkie dobre rzeczy. Możesz szukać na forach elitetrader po informacje. Jedyną skargą, którą usłyszałem, był ktoś, kto nie zdawał sobie sprawy, że limit wiadomości na sekundę wynosi 50 dla API, 150 dla FIX. Próbował złożyć setki zamówień na raz i oczywiście nie działał.

xixaklo
11-16-2021 19:04, 19:04
Tak, to prawda, ale dla mnie automatyczny handel jest koniecznością, a ktoś mi mówił, że interaktywne braki pośredników nie są zbyt dobre. Czy wiesz dużo o tym api?
Wygląda na to, że Hotspot jest lepszy.

lasixxo79
11-16-2021 20:25, 20:25
Słyszałem głównie wszystkie dobre rzeczy. Możesz szukać na forach elitetrader po informacje. Jedyną skargą, którą usłyszałem, był ktoś, kto nie zdawał sobie sprawy, że limit wiadomości na sekundę wynosi 50 dla API, 150 dla FIX. Próbował złożyć setki zamówień na raz i oczywiście nie działał.
Cóż, nigdy nie będę musiał wykonywać tylu transakcji w ciągu jednej sekundy! Co to jest FIX? Wydawało mi się, że czytam takie rzeczy na ich stronie internetowej, że interfejs API był dostępny tylko przez część dnia i muszę mieć możliwość uruchamiania go przez 24 godziny na dobę. Mam nadzieję, że źle zrozumiałem ich stronę.

lasixxo79
11-16-2021 21:46, 21:46
Wygląda na to, że Hotspot jest lepszy.
Czy Hotspot zawiera pary takie jak AUDNZD? Będę musiał sprawdzić ich API. To znaczy, jeśli zezwalają na API na kontach demonstracyjnych.

GergakBursoxs
11-16-2021 23:07, 23:07
Czy Hotspot zawiera pary takie jak AUDNZD?
Tak. Mają też wszystkie waluty skandynawskie. Dziwne, nie mają NZDJPY ani GBPCHF, dwóch moich ulubionych ..

vpkskg
11-17-2021 00:27, 00:27
Cześć, mój broker to MIG .it jest bardzo dobry, z niższymi spreadami znowu inni brokerzy. tylko problem, gdy wiadomości, MIG rozszerza się rozprzestrzenia

lasixxo79
11-17-2021 01:48, 01:48
Tak. Mają też wszystkie waluty skandynawskie. Dziwne, nie mają NZDJPY ani GBPCHF, dwóch moich ulubionych ..
NZDJPY eh? Nie sądzę, żebym kiedykolwiek handlował tą parą wcześniej, ale GBPCHF była moją ulubioną parą w handlu. Trudniej było mi przewidzieć choć przez ostatni rok. Co byś powiedział, że średni spread jest na AUDNZD tam, skoro handlujesz z nimi?

lasixxo79
11-17-2021 03:09, 03:09
Cześć, mój broker to MIG .it jest bardzo dobry, z niższymi spreadami znowu inni brokerzy. tylko problem, gdy wiadomości, MIG rozszerza się rozprzestrzenia
Tak, mam konto stand-by z MIG i cieszę się z ich spreadów w porównaniu do większości innych, nawet przy poszerzaniu wiadomości (które nie są tak szerokie jak wiadomości Oandy). Zastanawiam się nad tym, czy ktoś wcześniej korzystał z Konta instytucjonalnego. Czy korzystasz ze standardowego konta lub konta instytucjonalnego?

GergakBursoxs
11-17-2021 04:30, 04:30
GBPCHF była moją ulubioną parą w handlu. Trudniej było mi przewidzieć choć przez ostatni rok.
Naprawdę? Właśnie zacząłem go handlować w tym roku. Do tej pory była to jedna z moich najlepszych par, bardzo przewidywalnych zakresów i trójkątów.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228344sds948932517.jpg

Co byś powiedział, że średni spread jest na AUDNZD tam, skoro handlujesz z nimi?
Nie handluję AUDNZD, więc trudno jest dać ci średnią. Oto migawka w czasie rzeczywistym IB, MBT i Hotspot. IB @ 7 pipsów, MBT @ 6, Hotspot o 0.5!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228344sds161459595.jpgW tej chwili IB ma 10 lat, Hotspot o 1.5. Dziwne, nigdy wcześniej nie widziałem IB tak bardzo zniszczonego przez Hotspot. Zwykle wszystkie 3 ECN-y są ze sobą zgodne. Oh IB właśnie przeszedł do trybu offline dla par NZD, to musi być powód, dla którego to było tak straszne rozprzestrzenianie właśnie teraz. IB nie handluje parami NZD od 15:00 do 17:00 dziennie (co dziwne). Hotspot załadował również wiadomość o godzinie 15.00, informując, że wszystkie transakcje w NZD mają miejsce jutro.

Chupetee
11-17-2021 05:50, 05:50
Standardowe konto MIG jest dobre, mam konto z nimi, ale jeśli szukasz najniższego spreadu na głównych firmach, wypróbuj Crown Forex (1 pips). Nie używam ich, więc nie mogę wiele o nich powiedzieć, ale z ich wersji demo, spread jest dobry.

migwlasgelreisapazxorex
11-17-2021 07:11, 07:11
Willis, dlaczego byś zapisał się na konto w MIG, aby uzyskać spread, który prawdopodobnie nie jest tak dobry lub tak dobry jak ECN? Oto, co otrzymasz ze swojego konta instytucjonalnego: Zarezerwowany dla klientów o wysokiej wartości netto i dużych obrotach Spread od 1 pipsa! Spready zostały zredukowane o 1-2 pipsy na prawie wszystkich parach. Wykorzystaj do 100: 1 Bezpośredni dostęp do działu badań MIG Specjalna kontynuacja usług od dealerów MIG Bezpłatne programowanie automatycznych transakcji handlowych Możesz uzyskać lepsze, jeśli nie takie same, znacznie mniej za pomocą jednej z ECN. To twoja decyzja, więc musisz zdecydować, ale opcja ECN jest lepszym wyborem IMO. Powodzenia.

lasixxo79
11-17-2021 08:32, 08:32
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Ostatnio dużo oglądałem Hotspot i myślę, że to może być najlepsza opcja, choć nie wykazują tego samego ulotnego ruchu co MIG, ale ponieważ spread jest o wiele niższy, wydaje się, że ogólnie lepsze ceny niż rachunek standerd w MIG, a może nawet trochę lepiej niż konto instytucjonalne. Jestem trochę zaniepokojony hotspotem, ponieważ nie są pewni, czy chcą pozwolić mi używać swojego API ze średnio 27-28 lotów dziennie. Powiedzieli mi, że zazwyczaj oczekują, że klienci API będą mieć co najmniej 50 lotów dziennie, aby umożliwić im korzystanie z API, co jest dla mnie prawdziwą koniecznością, ponieważ moi rodzice to 24 godziny na dobę. Ktoś ma doświadczenie z interfejsem API? A może nawet po prostu z ich wykonaniem?